TeX Live translation - en to cs translation catalogue (390 entries)

en: None
cs: Žádné

en: Only new
cs: Jen nové

en: All
cs: Všechny

en: Loading local TeX Live database
cs: Načítání lokální databáze TeX Live

en: This may take some time, please be patient ...
cs: Může to nějakou dobu trvat, prosíme o trpělivost...

en: ... done loading
cs: ... nahrávání dokončeno

en: Warning
cs: Varování

en: You don't have permissions to change the installation in any way;
    specifically, the directory %s is not writable.
    Please run this program as administrator, or contact your local admin.
    
    Most buttons will be disabled.
cs: Nemáte práva měnit instalaci jakýmkoli způsobem;
    konkrétněji, adresář %s není zapisovatelný.
    Prosím spusťte tento program jako administrátor, nebo kontaktujte svého místního administrátora.
    
    Většina tlačítek bude zakázána.

en: Ok
cs: OK

en: Repository
cs: Repozitář

en: Loaded:
cs: Načteno:

en: none
cs: žádné

en: Load default
cs: Načíst výchozí

en: multiple repositories
cs: více zdrojů

en: Default:
cs: Výchozí:

en: Display configuration
cs: Zobrazit konfiguraci

en: Status
cs: Stav

en: all
cs: všechny

en: installed
cs: instalováno

en: not installed
cs: nenainstalováno

en: updates
cs: aktualizace

en: Category
cs: Kategorie

en: packages
cs: balíky

en: collections
cs: kolekce

en: schemes
cs: schémata

en: Match
cs: Shoda

en: descriptions
cs: popisy

en: filenames
cs: soubory

en: Selection
cs: Výběr

en: selected
cs: vybráno

en: not selected
cs: nevybráno

en: Select all
cs: Vybrat vše

en: Select none
cs: Nevybrat nic

en: Reset filters
cs: Vrátit změny

en: Package name
cs: Název balíku

en: Local rev. (ver.)
cs: Lokální revize (verze)

en: Remote rev. (ver.)
cs: Vzdálená revize (verze)

en: Short description
cs: Krátký popis

en: Update all installed
cs: Aktualizovat vše instalované

en: Reinstall previously removed packages
cs: Reinstalovat dříve smazané balíky

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Install
cs: Nainstaluj

en: Remove
cs: Odstranit

en: Backup
cs: Zálohuj

en: Options
cs: Volby

en: Actions
cs: Akce

en: Help
cs: Pomoc

en: Load default (from tlpdb) repository:
cs: Načíst výchozí repozitář (z tlpdb):

en: Load cmd line repository:
cs: Nový repozitář pro příkazový řádek:

en: Load standard net repository:
cs: Načíst standardní síťový zdroj balíků:

en: Load other repository ...
cs: Načíst další instalační zdroj ...

en: Quit
cs: Ukončit

en: General ...
cs: Obecné ...

en: Paper ...
cs: Papír ...

en: Platforms ...
cs: Platformy ...

en: GUI language ...
cs: Jazyk GUI ...

en: Expert options
cs: Expertní nastavení

en: Enable debugging output
cs: Povol ladicí výstupy

en: Disable auto-install of new packages
cs: Zakaž automatickou instalaci nových balíků

en: Disable auto-removal of server-deleted packages
cs: Zakaž automatické mazání balíků smazaných na serveru

en: Update filename database
cs: Aktualizovat databázi jmen souborů

en: Rebuild all formats
cs: Znovu vytvořit všechny formáty

en: Update font map database
cs: Aktualizovat databázi map fontů

en: Restore packages from backup
cs: Obnov balíky ze zálohy

en: Handle symlinks in system dirs
cs: Správa symbolických linků v systémových adresářích

en: Remove TeX Live %s ...
cs: Odstranit TeX Live %s ...

en: Remove TeX Live %s
cs: Odstranit TeX Live %s

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Complete removal finished
cs: Finální smazání dokončeno

en: Really remove (uninstall) the COMPLETE TeX Live %s installation?
    Your last chance to change your mind!
cs: Opravdu smazat celou instalaci TeX Live %s?
    Toto je vaše poslední možnost rozmyslet si tuto akci!

en: Manual
cs: Manuál

en: About
cs: O programu

en: Details on:
cs: Detaily v:

en: Package:
cs: Balík:

en: Category:
cs: Kategorie:

en: Short description:
cs: Krátký popis:

en: Long description:
cs: Dlouhý popis:

en: Installed:
cs: Nainstalováno:

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Local revision:
cs: Lokální revize:

en: Local Catalogue version:
cs: Verze Katalogu na lokálním počítači:

en: Remote revision:
cs: Síťová revize:

en: Remote Catalogue version:
cs: Verze Katalogu na síti:

en: Keywords:
cs: Klíčová slova:

en: Functionality:
cs: Funkčnost:

en: Primary characterization:
cs: Hlavní charakterizace:

en: Secondary characterization:
cs: Sekundární charakterizace:

en: Collection:
cs: Kolekce:

en: Warning: Catalogue versions might be lagging behind or be simply wrong.
cs: Varování: verze Katalogu nemusí být zcela aktuální nebo mohou být prostě špatně.

en: Depends:
cs: Závisí:

en: Binaries' dependencies:
cs: Závislosti binárek:

en: Runfiles:
cs: Spustitelné soubory:

en: Docfiles:
cs: Soubory s dokumentací:

en: Srcfiles:
cs: Zdrojové soubory:

en: Binfiles:
cs: Binární soubory:

en: Further information
cs: Podrobné informace

en: Update the TeX Live Manager
cs: Aktualizace správce TeX Live

en: Select platforms to support
cs: Vybrat podporované platformy

en: Apply changes
cs: Aplikovat změny

en: Removals of the main platform not possible!
cs: Odstranění hlavní architektury není možné!

en: General options
cs: Obecná nastavení

en: Default package repository
cs: Výchozí zdroj balíků

en: Change
cs: Změnit

en: Create formats on installation
cs: Vytvoř formátové soubory při instalaci

en: Toggle
cs: Přepnout

en: Install macro/font sources
cs: Nainstaluj zdrojové soubory maker/fontů

en: Install macro/font docs
cs: Nainstaluj dokumentaci maker/fontů

en: Default backup directory
cs: Výchozí adresář pro zálohy

en: Auto backup setting
cs: Nastavení automatického zálohování

en: Link destination for programs
cs: Cíl linku pro programy

en: Link destination for info docs
cs: Cíl linku pro dokumentaci

en: Link destination for man pages
cs: Cíl linku pro "manové" stránky

en: Create shortcuts on the desktop
cs: Vytvořit zkratky na ploše

en: Install for all users
cs: Nainstaluj pro všechny uživatele

en: Change file associations
cs: Změna asociace typů souborů k programům

en: Load default repository:
cs: Načti výchozí instalační zdroj:

en: Paper options
cs: Nastavení papíru

en: Default paper for all
cs: Výchozí formát papíru pro všechny

en: Default paper for %s
cs: Výchozí formát papíru pro %s

en: GUI Language
cs: Jazyk uživatelského rozhraní

en: System default
cs: Systémové nastavení

en: Default language for GUI:
cs: Implicitní jazyk uživatelského rozhraní (GUI):

en: Changes will take effect after restart
cs: Změny se projeví až po restartování

en: Default remote repository
cs: Výchozí síťový zdroj balíků

en: Choose directory
cs: Vyberte adresář

en: Edit default package repositories
cs: Editovat implicitní zdroj balíků

en: Specify set of repositories to be used
cs: Specifikujte množinu používaných zdrojů

en: Delete
cs: Smazat

en: Change main package repository
cs: Změnit hlavní zdroj s balíky

en: Change subsidiary package repository
cs: Změnit pomocný zdroj s balíky

en: Add repository
cs: Přidej zdroj

en: Add package repository
cs: Přidej zdroj s balíky

en: Repository tag name already used: %s
cs: Označení zdroje je již používáno: %s

en: Revert
cs: Vrátit

en: Select paper format for %s
cs: Výběr papíru pro %s

en: keep arbitrarily many
cs: uchovávat libovolně mnoho

en: disable
cs: zakázat

en: Loading of remote database failed.
cs: Načítání vzdálené databáze selhalo.

en: Error message:
cs: Chybová zpráva:

en: Installation
cs: Instalace

en: Critical updates have been installed.
    Program will terminate now.
    Please restart if necessary.
cs: Byly nainstalovány kritické aktualizace.
    Program bude nyní ukončen.
    V případě nutnosti restartujte.

en: The TeX Live manager (the software you're currently running)
    needs to be updated before any other updates can be done.
    
    Please do this by clicking the "Update the TeX Live Manager" button,
    after dismissing this dialogue.
    
    After the update, the TeX Live manager will terminate.
    You can then restart it to proceed with further updates.
cs: Správce TeX Live (software, který právě používáte)
    vyžaduje aktualizaci dříve, než můžete provádět další aktualizace.
    
    Prosím, proveďte to stiskem tlačítka "Aktualizace správce TeX Live"
    po zavření tohoto dialogu.
    
    Po skončení aktualizace bude správce TeX Live ukončen.
    Pak jej můžete restartovat a pokračovat v dalších aktualizacích.

en: (Further updates will be available after tlmgr has been updated.)
cs: (Další aktualizace budou k dispozici po aktualizaci tlmgr.)

en: Please wait a bit after the program has terminated so that the update can be completed.
cs: Až program skončí, chvíli prosím počkejte, aby aktualizace mohla být dokončena.

en: Restore completed
cs: Obnova dokončena

en: Select the package to restore, or restore all packages
cs: Vyberte balíky k obnovení, nebo obnovte všechny balíky

en: Revision:
cs: Revize:

en: Restore selected package
cs: Obnovit vybrané balíky

en: Restore all packages to latest version
cs: Obnov všechny balíky na nejnovější verzi

en: Close
cs: Zavřít

en: Update symbolic links
cs: Aktualizuj symbolické linky

en: Remove symbolic links
cs: Smaž symbolické linky

en: Edit directory
cs: Upravit adresář

en: New value for %s:
cs: Nová hodnota pro %s:

en: Choose Directory
cs: Vybrat adresář

en: Load package repository
cs: Načíst zdroj balíků

en: Load this package repository:
cs: Načíst tento zdroj balíků:

en: Choose local directory
cs: Vybrat lokální adresář

en: Use standard net repository
cs: Použít standardní síťový zdroj balíků

en: Load
cs: Nahrát

en: Loading remote repository - this may take some time, please be patient ...
cs: Načítání vzdáleného nadresáře – může to nějakou dobu trvat, prosíme o trpělivost...

en: verified
cs: ověřen

en: not verified
cs: neověřen

en: Completed
cs: Dokončeno

en: Running %s failed.
    Please consult the log window for details.
cs: Provádění %s neuspělo.
    Podívejte se prosím na detaily uvedené v logovacím okně.

en: Menu shortcuts
cs: Zkratky menu

en: Launcher
cs: Spouštěč

en: Target directory %s non-empty;
    may cause trouble!
cs: Cílový adresář %s není prázdný;
    to může způsobit potíže!

en: Target directory %s non-empty;
    are you sure?
cs: Cílový adresář %s není prázdný;
    jste si jistí?

en: Really abort?
cs: Opravdu zrušit?

en: Local repository
cs: Lokální repozitář

en: Abort
cs: Zruš

en: TeX Live Installer
cs: Instalátor TeX Live

en: Trying to load %s.
    
    If this takes too long, press Abort or choose another repository.
cs: Pokouším se načíst %s.
    
    Pokud to trvá příliš dlouho, stiskněte tlačítko Přerušit nebo vyberte jiné úložiště.

en: Cannot be created or cannot be written to
cs: Nemohu vytvořit nebo nemohu zapsat

en: Directory name...
cs: Názve adresáře...

en: Change name (slashes not allowed)
cs: Změna názvu (lomítka nejsou povolena)

en: No slashes allowed
cs: Lomítka nejsou povolena

en: TL release component highly recommended!
    Are you sure?
cs: Tato komponenta TL je silně doporučena!
    Jste si jisti?

en: Add year
cs: Přidej rok

en: Remove year
cs: Odstraň rok

en: Installation root
cs: Kořenový instalační adresář

en: Prefix must exist
cs: Prefix musí existovat

en: Localized directory names will be replaced by their real names
cs: Lokální názvy adresářů budou nahrazeny jejich reálnými jmény

en: '~' equals %s, e.g. %s
cs: '~' je totéž co %s, t.j. %s

en: Cannot deselect own platform
cs: Nemohu odvybrat vlastní platformu

en: Binaries
cs: Binárky

en: Schemes
cs: Schémata

en: Collections
cs: Kolekce

en: Select
cs: Vyberte

en: Languages
cs: Jazyky

en: Other collections
cs: Ostatní kolekce

en: Warning. Not all configured directories are writable!
cs: Varování. Ne všechny konfigurovatelné adresáře jsou zapisovatelné!

en: Symlinks
cs: Symbolické odkazy

en: Browse...
cs: Procházej...

en: Man pages
cs: Manové stránky

en: Info pages
cs: Informační stránky

en: Not enough room
cs: Nedostatek místa

en: GUI language
cs: Jazyk grafického uživatelského rozhraní

en: Font scaling
cs: Změna velikosti písma

en: Current:
cs: Aktuální:

en: TeX Live %s Installer
cs: Instalační program TeX Live %s

en: Advanced
cs: Pokročilý

en: Directories
cs: Adresáře

en: Main tree
cs: Hlavní strom

en: Local additions
cs: Lokální přídavky

en: Per-user additions
cs: Přídavky jednotlivých uživatelů

en: More ...
cs: Více ...

en: Portable setup:
    May reset TEXMFLOCAL
    and TEXMFHOME
cs: Portabilní nastavení:
    Může zrušit nastavení TEXMFLOCAL
    a TEXMFHOME

en: Platforms
cs: Platformy

en: Current platform:
cs: Aktuální platforma:

en: N. of additional platform(s):
cs: Počet dalších platforem:

en: Selections
cs: Výběry

en: Scheme:
cs: Schéma:

en: N. of collections:
cs: Počet kolekcí:

en: Customize
cs: Přizpůsobení

en: Disk space required (in MB):
cs: Požadovaná disková kapacita (v MB):

en: Disk space available (in MB):
cs: Dostupná disková kapacita (v MB):

en: Default paper size
cs: Výchozí formát papíru

en: Allow execution of restricted list of programs via \write18
cs: Povolení spouštění omezeného seznamu programů pomocí \write18

en: Create all format files
cs: Vytvořit všechny formáty

en: Install font/macro doc tree
cs: Instalovat dokumentaci fontů/maker

en: Install font/macro source tree
cs: Instalovat zdrojové soubory fontů/maker

en: Adjust searchpath
cs: Přizpůsob vyhledávací cestu

en: No shortcuts
cs: Žádné zkratky

en: Launcher entry
cs: Položka k spuštění

en: Desktop integration
cs: Integrace desktopu

en: File associations
cs: Asociace typů souborů

en: Install TeXworks front end
cs: Nainstaluj pomocníka TeXworks

en: Create symlinks in standard directories
cs: Vytvářet symbolické linky ve standardní adresářích

en: Specify directories
cs: Specifikovat adresáře

en: After install, set CTAN as source for package updates
cs: Po instalaci nastavte CTAN jako zdroj aktualizace balíků

en: Custom scheme
cs: Přizpůsobení schématu

en: %s not a local or remote repository
cs: %s není lokální nebo vzdálený repozitář

en: %s requires an argument
cs: %s vyžaduje argument

en: Specific mirror...
cs: Specifické zrcadlo...

en: No mirror list available
cs: Není k dispozici žádný seznam zrcadel

en: Select or type
cs: Vyberte nebo napište

en: Running
cs: Běžící

en: Idle
cs: Čekající

en: Needs updating
cs: Potřebuje aktualizaci

en: Up to date
cs: Je aktuální

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Loading
cs: Načítání

en: If loading takes too long, press Abort and choose another repository.
cs: Pokud načítání trvá příliš dlouho, stiskněte tlačítko Přerušit nebo vyberte jiné úložiště.

en: Repositories
cs: Zdroje

en: Done loading
cs: Nahrávání dokončeno

en: A configured repository is unavailable.
cs: Konfigurovaný adresář není dostupný.

en: Output
cs: Výstup

en: Other
cs: Ostatní

en: %s not a repository
cs: %s není zdroj

en: No repositories
cs: Žádná úložiště

en: Multiple repositories
cs: Více úložišť

en: Not loaded
cs: Nenahráno

en: Actual repository
cs: Aktuální úložiště

en: Main Repository
cs: Hlavní zdroj

en: New
cs: Nový

en: Any CTAN mirror
cs: Jakékoliv zrcadlo CTAN

en: Local directory...
cs: Lokální adresář...

en: tlcontrib additional repository
cs: další zdroj tlcontrib

en: tlcontrib repository is included
cs: zdroj tlcontrib je vložen

en: Remove tlcontrib repository
cs: Smazat zdroj tlcontrib

en: tlcontrib repository is not included
cs: zdroj tlcontrib není vložen

en: Add tlcontrib repository
cs: Přidej tlcontrib zdroj

en: Save and Load
cs: Ulož a načti

en: Cannot remove own platform %s
cs: Nemohu smazat vlastní platformu %s

en: Apply and close
cs: Aplikuj a zavři

en: Changed entries are bold
cs: Změněné položky jsou tučné

en: platform
cs: platforma

en: Error
cs: Chyba

en: No paper sizes available
cs: Nejsou k dispozici žádné velikosti papíru

en: Paper sizes
cs: Velikosti papíru

en: Restore %s to revision %s?
cs: Obnovit %s na revizi %s?

en: No backups configured
cs: Nejsou konfigurovány žádné zálohy

en: No backup directory defined
cs: Žádné zálohy nejsou definovány

en: Backup directory %s does not exist
cs: Záložní adresář %s není definován

en: No packages in backup directory %s
cs: Žádný balík v záložním adresáři %s

en: Restore from backup
cs: Obnov ze zálohy

en: Package
cs: Balík

en: Revision
cs: Revize

en: Restore all
cs: Obnov vše

en: Nothing to do!
cs: Není co udělat!

en: Also installing dependencies
    
    %s
cs: Také instaluji závislosti
    
    %s

en: Already installed: %s
cs: Již instalováno: %s

en: Also updating dependencies
    
    %s?
cs: Také aktualizovat závislosti
    
    %s?

en: Updating some dependencies %s anyway. Continue?
cs: Aktualizuji závislosti %s. Pokračovat?

en: Skipped because not installed: %s
cs: Přeskočit protože neinstalováno: %s

en: Skipped because already up to date: %s
cs: Přeskočit protože již aktuální: %s

en: Also remove dependencies
    
    %s?
cs: Také zrušit závislosti
    
    %s?

en: Removing some dependencies %s anyway. Continue?
cs: Smazání některých závislosti %s. Pokračovat?

en: Info
cs: Informace

en: GUI interface for TeX Live Manager
    Implemented in Tcl/Tk
cs: GUI rozhraní pro TeX Live Manager
    Implementované v Tcl/Tk

en: This TeX Live Manager front-end should be pretty self-explanatory.
    Note that it does not cover the full functionality of tlmgr. Notably, it does not cover user mode or backup and restore.
    Consult the 'Tlmgr Help' menu for full documentation on tlmgr itself.
cs: Toto klientské rozhrani programu TeX Live Manager by mělo být zcela vysvětlující.
    Všimněte si, že nepokrývá plnou funkčnost programu tlmgr. Zejména nepokrývá uživatelský režim ani zálohování a obnovování,
    Pro úplnou dokumentaci samotného programu tlmgr použijte 'Nápovědu tlmgr'.

en: %s is not a local or remote repository.
    Please configure a valid repository
cs: %s není lokální ani vzdálené úložiště.
    Nakonfigurujte, prosím, platný repozitář

en: File
cs: Soubor

en: Load repository
cs: Načíst úložiště

en: Exit
cs: Konec

en: Regenerate filename database
cs: Přegeneruj databázi souborů

en: Regenerating filename database...
cs: Přegenerovávám databázi souborů...

en: Regenerate formats
cs: Přegeneruj formáty

en: Rebuilding formats...
cs: Přegenerování formátů...

en: Regenerate fontmaps
cs: Přegeneruj soubory fontmaps

en: Rebuilding fontmap files...
cs: Přestavba souborů fontmap ...

en: Add/replace 64-bit binaries
cs: Přidat/nahradit 64bitové binární soubory

en: Add/replace from local file
cs: Přidat/nahradit z místního souboru

en: Resynchronize with 32-bit
cs: Znovu synchronizujte s 32bitovou verzí

en: Remove 64-bit binaries
cs: Odebrat 64bitové binární soubory

en: GUI font scaling
cs: Zmena velikosti písma grafického uživatelského rozhraní

en: TLShell Help
cs: Nápověda TLShell

en: Tlmgr Help
cs: Nápověda Tlmgr

en: Restart self
cs: Restartuj se

en: Show logs
cs: Ukaž logovací soubory

en: TL Manager up to date?
cs: TL Manager aktualizovat?

en: Last tlmgr command:
cs: Poslední tlmgr příkaz:

en: Root at %s
cs: Root v %s

en: Package list
cs: Seznam balíků

en: Installed
cs: Instalováno

en: Not installed
cs: Nenainstalováno

en: Updatable
cs: Aktualizovatelné

en: Detail >> Global
cs: Detailní >> Globální

en: Collections and schemes
cs: Kolekce a schémata

en: Only schemes
cs: Pouze schémata

en: Search
cs: Hledat

en: By name
cs: Podle jména

en: By name and description
cs: Podle jména a popisu

en: Install marked
cs: Instalace označeného

en: Update marked
cs: Aktualizovat označené

en: Remove marked
cs: Odstranit označené

en: Update tlmgr
cs: Aktualizovat tlmgr

en: Update all
cs: Aktualizovat vše

en: Mark all displayed
cs: Označit vše zobrazené

en: Mark none
cs: Odznačit vše

en: Only packages for installed platforms are displayed
cs: Zobrazeny jsou pouze balíčky pro nainstalované platformy

en: Name
cs: Jméno

en: Description
cs: Popis

en: Multi-user
cs: Víceuživatelská

en: Single-user
cs: Jednouživatelská

en: %s is not writable. You can probably not do much.
      Are you sure you want to continue?
cs: do %s nelze zapisovat. Pravděpodobně toho moc neuděláte.
    Jste si jistý, že chcete pokračovat?

en: See internal help
cs: Viz interní nápovědu

en: basic scheme (plain and latex)
cs: základní schéma (plain a latex)

en: ConTeXt scheme
cs: Schéma ConTeXt

en: full scheme (everything)
cs: úplné schéma (všechno)

en: GUST TeX Live scheme
cs: Schéma GUST TeX Live

en: infrastructure-only scheme (no TeX at all)
cs: pouze infrastukturní schéma (vůbec žádný TeX)

en: medium scheme (small + more packages and languages)
cs: střední schéma (malé + více balíků a jazyků)

en: minimal scheme (plain only)
cs: minimální schéma (pouze plain)

en: small scheme (basic + xetex, metapost, a few languages)
cs: malé schéma (základní + xetex, metapost, několik jazyků)

en: teTeX scheme (more than medium, but nowhere near full)
cs: schéma teTeX (více než střední, ale zdaleka ne úplné)

en: Essential programs and files
cs: Nezbytné programy a soubory

en: BibTeX additional styles
cs: Dodatečné styly pro BibTeX

en: TeX auxiliary programs
cs: Pomocné programy pro TeX

en: ConTeXt and packages
cs: ConTeXt a balíky

en: Additional fonts
cs: Dodatečné fonty

en: Recommended fonts
cs: Doporučené fonty

en: Graphics and font utilities
cs: Utility pro práci s grafikou a fonty

en: Additional formats
cs: Dodatečné formáty

en: Games typesetting
cs: Sazba her

en: Humanities packages
cs: Balíky pro humanitní obory

en: Arabic
cs: Arabština

en: Chinese
cs: Čínština

en: Chinese/Japanese/Korean (base)
cs: Čínština/Japonština/Korejština (základ)

en: Cyrillic
cs: Cyrilice

en: Czech/Slovak
cs: Čeština/slovenština

en: US and UK English
cs: Angličtina, US a UK

en: Other European languages
cs: Ostatní evropské jazyky

en: French
cs: Francouzština

en: German
cs: Němčina

en: Greek
cs: Řečtina

en: Italian
cs: Italština

en: Japanese
cs: Japonština

en: Korean
cs: Korejština

en: Other languages
cs: Ostatní jazyky

en: Polish
cs: Polština

en: Portuguese
cs: Portugalština

en: Spanish
cs: Španělština

en: LaTeX fundamental packages
cs: Základní balíky pro LaTeX

en: LaTeX additional packages
cs: Dodatečné balíky pro LaTeX

en: LaTeX recommended packages
cs: Doporučené balíky pro LaTeX

en: LuaTeX packages
cs: Balíky pro LuaTeX

en: Mathematics, natural sciences, computer science packages
cs: Matematické, přírodovědní a informatické balíčky

en: MetaPost and Metafont packages
cs: Balíky pro MetaPost a Metafont

en: Music packages
cs: Balíky pro sazbu hudby

en: Graphics, pictures, diagrams
cs: Grafika, obrázky, diagramy

en: Plain (La)TeX packages
cs: Základní (La)TeXové balíky

en: Publisher styles, theses, etc.
cs: Nakladatelské styly, disertace atd.

en: TeXworks editor; TL includes only the Windows binary
cs: Editor TeXworks; TL obsahuje pouze binárku pro Windows

en: Windows-only support programs
cs: Podpůrné programy výhradně pro Windows

en: XeTeX and packages
cs: XeTeX a balíky

en: Welcome to TeX Live!
cs: Vítejte v TeX Live!
