Tumbler - en to el translation catalogue (24 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
el: Απέτυχε η ειδική υπηρεσία δημιουργίας μικρογραφιών: όριο χρόνου

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
el: Απέτυχε η ειδική υπηρεσία δημιουργίας μικρογραφιών: %s

en: Invalid format
el: Μη έγκυρη μορφή

en: RGB Colorspace
el: Χρωματισμοί RGB

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
el: Δεν μπορεί να δημιουργηθεί μικρογραφία από τα περιεχόμενα του αρχείου

en: Only local files are supported
el: Υποστηρίζονται μόνο τοπικά αρχεία

en: Corrupt thumbnail PNG: '%s'
el: Κατεστραμμένη μικρογραφία PNG: '%s'

en: Could not save thumbnail to "%s"
el: Δεν μπορεί να αποθηκευτεί μικρογραφία στο "%s"

en: The file "%s" is a thumbnail itself
el: Το αρχείο "%s" είναι το ίδιο μικρογραφία

en: No thumbnailer available for "%s"
el: Δεν είναι διαθέσιμη η υπηρεσία δημιουργίας μικρογραφιών για το "%s"

en: The thumbnailer service is shutting down
el: Τερματίζεται η υπηρεσία δημιουργίας μικρογραφιών

en: Unsupported thumbnail flavor requested
el: Ζητήθηκε μη υποστηριζόμενη μικρογραφία

en: Failed to load the poster image "%s"
el: Αδυναμία φόρτωσης της εικόνας "%s"

en: Failed to load the metadata from "%s"
el: Απέτυχε η φόρτωση των μεταδεδομένων από το "%s"

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
el: Άκυρο κλειδί API, θα πρέπει να λάβετε ένα έγκυρο κλειδί. Θα απενεργοποιηθεί η βάση δεδομένων.

en: No poster key found in metadata
el: Δεν βρέθηκε κλειδί στα μεταδεδομένα.

en: Movie title is too short
el: Ο τίτλος της ταινίας είναι πολύ σύντομος

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
el: Δεν ήταν δυνατή η προετοιμασία freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
el: Δεν ήταν δυνατή η φόρτωση περιεχομένων του αρχείου: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
el: Δεν ήταν δυνατό το άνοιγμα του αρχείου γραμματοσειράς: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
el: Δεν ήταν δυνατή η ενεργοποίηση του πίνακα χαρακτήρων: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
el: Δεν ήταν δυνατή η αποτύπωση των γραφικών χαρακτήρων: %s

en: The document is empty
el: Το έγγραφο είναι άδειο

en: First page of the document could not be read
el: Η πρώτη σελίδα του εγγράφου δε μπορεί να αναγνωριστεί
