Tumbler - en to hr translation catalogue (23 entries)

en: Failed to call the specialized thumbnailer: timeout
hr: Neuspjelo pozivanje specijaliziranog servisa sličica: vrijeme je isteklo

en: Failed to call the specialized thumbnailer: %s
hr: Neuspjelo pozivanje specijaliziranog servisa sličica: %s

en: Invalid format
hr: Neispravni format

en: RGB Colorspace
hr: RGB područje boja

en: Thumbnail could not be inferred from file contents
hr: Sličica nije mogla biti izvedena iz sadržaja datoteke

en: Only local files are supported
hr: Podržane su samo lokalne datoteke

en: Could not save thumbnail to "%s"
hr: Neuspjelo spremanje sličice u "%s"

en: The file "%s" is a thumbnail itself
hr: Datoteka "%s" je i sama sličica

en: No thumbnailer available for "%s"
hr: Nije dostupan servis sličica za "%s"

en: The thumbnailer service is shutting down
hr: Servis sličica se gasi

en: Unsupported thumbnail flavor requested
hr: Zahtjevan je nepodržani oblik servisa sličica

en: Failed to load the poster image "%s"
hr: Neuspjelo učitavanje postera "%s"

en: Failed to load the metadata from "%s"
hr: Neuspjelo učitavanje metapodataka iz "%s"

en: Invalid API key, you must be granted a valid key. The Movie DB backend will be disabled.
hr: Neispravan API ključ, morate generirati ispravan ključ. MovieDB backend će biti onemogućen.

en: No poster key found in metadata
hr: Nije pronađen ključ postera u metapodacima

en: Movie title is too short
hr: Naziv filma je prekratak

note: there was an error in the freetype initialization, abort
en: Could not initialize freetype: %s
hr: Neuspjela inicijalizacija freetype: %s

note: there was an error, emit error signal
en: Could not load file contents: %s
hr: Ne mogu učitati sadržaj datoteke: %s

note: the font file could not be loaded, emit an error signal
en: Could not open font file: %s
hr: Neuspjelo otvaranje font datoteke: %s

note: emit an error signal
en: Could not set the character map: %s
hr: Neuspjelo postavljanje mape znakova: %s

note: emit an error signal
en: Could not render glyphs: %s
hr: Neuspjelo prikazivanje glyphsa: %s

en: The document is empty
hr: Dokument je prazan

en: First page of the document could not be read
hr: Prva stranica dokumenta se ne može pročitati
