Ukolovnik 1.5 - en to cs translation catalogue (98 entries)

en: Any
cs: Jakákoliv

en: Title
cs: Název

en: Description
cs: Popis

en: Priority
cs: Priorita

en: Category
cs: Kategorie

en: Can not find needed PHP extension "%s". Please install and enable it.
cs: Nepodařilo se načíst potřebné rozšíření PHP "%s". Prosím nainstalujte a povolte ho.

en: Can not connect to MySQL database. Please check your configuration.
cs: Nepodařilo se připojit k MySQL databázi. Prosím zkontrolujte vaše nastavení.

en: Can not select configured database. Please check your configuration or use setup.php.
cs: Nepodařilo se vybrat zvolenou databázi. Prosím zkontrolujte vaše nastavení nebo použijte setup.php.

en: Can not find table "%s". Please check your configuration or use setup.php.
cs: Nepodařilo se nalézt tabulku "%s". Prosím zkontrolujte vaše nastavení nebo použijte setup.php.

en: Table %s need update. Please upgrade your tables or use setup.php.
cs: Tabulka %s potřebuje aktualizaci. Prosím aktualizujte ji, nebo použijte setup.php.

en: Invalid language (%s) has been chosen.
cs: Zvolený jazyk (%s) je chybný.

en: No categories defined.
cs: Nejsou definovány žádné kategorie.

en: Filter
cs: Filtr

en: Personal
cs: Osobní

en: All
cs: Vše

en: Show
cs: Zobrazit

en: Hide
cs: Schovat

en: Finished
cs: Hotové

en: No entries found.
cs: Nebyly nalezeny žádne položky.

en: Created
cs: Vytvořen

en: Actions
cs: Akce

en: Reopen
cs: Otevřít

en: Finish
cs: Ukončit

en: Edit
cs: Upravit

en: Delete
cs: Smazat

en: Invalid parameters.
cs: Chybné parametry.

en: Updated
cs: Aktualizován

en: Closed
cs: Uzavřený

en: Task %s reopened.
cs: Úkol %s byl otevřen.

en: Task %s finished.
cs: Úkol %s byl ukončen.

en: Task %s has been deleted.
cs: Úkol %s byl vymazán.

en: Invalid ID.
cs: Chyné ID.

en: Title can not be empty.
cs: Název nesmí být prázdný.

en: Invalid category.
cs: Chybná kategorie.

en: Invalid priority.
cs: Chybná priorita.

en: Task %s has been added.
cs: Úkol %s byl přidán.

en: Concurrency error! Changes not saved, because someone else already changed record.
cs: Chyba konkuretního přístupu! Změny nebyly uloženy, protože někdo mezitím změnil záznam.

en: Task %s has been changed.
cs: Úkol %s byl změněn.

en: Add
cs: Přidat

en: Edit category
cs: Upravit kategorii

en: Name can not be empty.
cs: Jméno nesmí být prázdné.

en: Category %s has been added.
cs: Kategorie %s byla přidána.

en: Category %s has been changed.
cs: Kategorie %s byla změněna.

en: Add category
cs: Přidat kategorii

en: Category %s has been deleted.
cs: Kategorie %s byla vymazána.

en: You are about to delete category "%s"
cs: Chcete vymazat kategorii "%s"

en: Number of tasks in category: %d
cs: Počet úkolů v kategorii: %d

en: What to do with task in deleted category?
cs: Co chcete udělat s úkoly ve vymazané kategorii?

en: Move to another category
cs: Přesunout do jiné kategorie

en: Target category
cs: Cílová kategorie

en: There are no tasks in this category.
cs: Nebyly nalezeny žádné úkoly v této kategorii.

en: Name
cs: Jméno

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Item
cs: Položka

en: Total tasks count
cs: Celkem úkolů

en: Opened tasks count
cs: Otevřených úkolů

en: Opened high priority count
cs: Otevřených úkolů s vysokou prioritou

en: Opened medium priority tasks
cs: Otevřených úkolů se střední prioritou

en: Opened low priority tasks
cs: Otevřených úkolů s nízkou prioritou

en: Oldest task
cs: Nejstarší úkol

en: Oldest task age
cs: Stáří nejstaršího úkolu

en: days
cs: dnů

en: Average task age
cs: Průměrné stáří úkolu

en: Oldest opened task
cs: Nejstarší otevřený úkol

en: Oldest opened task age
cs: Stáří nejdéle otevřeného úkolu

en: Average opened task age
cs: Průměrné stáří otevřeného úkolu

en: Average age when task is closed
cs: Průměrné stáří úkolu při uzavření

en: About Ukolovnik
cs: O Ukolovniku

en: Ukolovnik is simple todo manager licensed under GNU GPL version 3 or later.
cs: Ukolovnik je jednoduchý správce úkolů vydaný pod licencí GNU GPL verze 3 nebo novější.

en: It has homepage on %s.
cs: Jeho domovskou stránku naleznete na %s.

en: You can support it's development on %s.
cs: Jeho vývoj můžete podpořit na %s.

en: Please select export format:
cs: Prosím zvolte formát exportu:

en: CSV (Comma separated values)
cs: CSV (Čárkou oddělené hodnoty)

en: Unknown command! Maybe you hit some not yet implemented functionality.
cs: Neznámý příkaz! Pravděpodobně jste narazili na neimplementovanou funkcionalitu.

en: Default style
cs: Výchozí vzhled

en: Low
cs: Nízká

en: Medium
cs: Střední

en: High
cs: Vysoká

en: Database %s has been created.
cs: Databáze %s byla vytvořena.

en: Table %s has been created.
cs: Tabulka %s byla vytvořena.

en: Settings database has been updated
cs: Databáze nastavení byla aktualizována

en: Table %s updated.
cs: Tabulka %s aktualizována.

en: SQL query failed: %s
cs: Dotaz SQL selhal: %s

en: Main
cs: Hlavní

en: Categories
cs: Kategorie

en: Stats
cs: Statistiky

en: Settings
cs: Nastavení

en: About
cs: O programu

en: Donate
cs: Přispějte

note: l10n: please keep also English text "Language" in translated text
en: Language
cs: Jazyk (Language)

en: Style
cs: Vzhled

en: Stay on add page after adding new entry
cs: Zůstat na přidávací stránce po přidání úkolu

en: Show entries list on add page
cs: Zobrazit seznam úkolů na přidávací stránce

en: Show category name in main page output
cs: Zobrazit název kategorie na hlavním výpisu úkolů

en: Tables are in correct state (see above messages about needed changes, if any), you can go back to index.php.
cs: Tabulky jsou v pořádku (případné úpravy jsou popsány výše), můžete se vrátit zpět na index.php.

en: Settings has been updated
cs: Nastavení bylo změněno

en: Save
cs: Uložit
