vinagre master - en to fa translation catalogue (53 entries)

en: Vinagre Help
fa: راهنمای Vinagre

en: Connecting to other computers using VNC
fa: اتصال به رایانه‌های دیگر با استفاده از VNC

en: Using Vinagre's options and features
fa: استفاده از گزینه‌های Vinagre و ویژگی‌هایش

[ctx: sort]
en: 1
fa: ۱

en: Establish a connection to another computer on your local network.
fa: برقراری یک اتصال به رایانه‌ای دیگر بر روی شبکه‌ی محلی‌تان.

en: Establish a connection
fa: برقراری اتصال

en: You can connect to other computers on your local network using <app>Vinagre</app>.
fa: شما می‌توانید با استفاده از <app>Vinagre</app> به رایانه‌های دیگر داخل شبکه‌ی محلی متصل شوید.

en: Choose <guiseq><gui>Remote</gui><gui>Connect</gui></guiseq>.
fa: <guiseq><gui>دوردست</gui><gui>اتصال</gui></guiseq> را انتخاب کنید.

en: Connect dialog
fa: محاوره‌ی اتصال

en: Choose the <gui>Protocol</gui> and the <gui>Host</gui> for the connection.
fa: برای اتصال <gui>پروتکل</gui> و <gui>میزبان</gui> را انتخاب کنید.

en: Click the <gui>Connect</gui> button.
fa: دکمه‌ی <gui>اتصال</gui> را بفشارید.

en: Authentication dialog
fa: محاوره‌ی تأیید هویت

[ctx: sort]
en: 2
fa: ۲

en: Use a remote connection file to connect to a remote machine.
fa: یک پرونده‌ی ارتباط دوردست انتخاب کنید تا به یک ماشین دوردست متصل شوید.

en: Connect with a .vnc file
fa: اتصال با یک پرونده .vnc

en: Choose <guiseq><gui>Remote</gui> <gui>Open</gui></guiseq>.
fa:  <guiseq><gui>دوردست</gui> <gui>بازکردن</gui></guiseq> را انتخاب کنید.

en: Select the file you want to open.
fa: پرونده‌ای که می‌خواهید باز کنید را انتخاب کنید.

en: Click the <gui>Open</gui> button.
fa: دکمه‌ی <gui>بازکردن</gui> را کلیک کنید.

en: You can also double-click on a remote connection file in <app>Nautilus</app> to open it with <app>Vinagre</app>.
fa: شما همچنین می‌توانید با دوبارکلیک برروی یک پرونده‌ی اتصال دوردست در <app>ناتیلوس</app> برای باز کردن آن با <app>Vinagre</app> اقدام کنید.

en: View the remote desktop in fullscreen mode.
fa: میزکار دوردست را در حالت تمام‌صفحه مشاهده کنید.

en: Fullscreen mode
fa: حالت تمام‌صفحه

en: Fullscreen mode can be useful if viewing a desktop which is the same size or larger than yours.
fa: حالت تمام‌صفحه زمانی می‌تواند مفید باشد که در حال نمایش میزکاری هم‌اندازه یا بزرگتر از میزکار خود باشید.

en: Choose <guiseq><gui>View</gui><gui>Fullscreen</gui></guiseq>, or press the corresponding toolbar button, to view the display area in fullscreen mode.
fa: <guiseq><gui>نما</gui><gui>تمام‌صفحه</gui></guiseq> را انتخاب نمایید و یا دکمه‌ی مرتبط در نوارابزار را بفشارید، تا ناحیه نمایشگر در حالت تمام‌صفحه نشان داده شود.

en: Fullscreen mode with overlay toolbar
fa: حالت تمام‌صفحه با نوارابزار شناور

en: Introduction to the <app>Vinagre</app> remote desktop viewer.
fa: معرفی نرم‌افزار <app>Vinagre</app> نمایشگر میزکار دوردست.

en: Introduction
fa: معرفی

en: <app>Vinagre</app> provides the following features:
fa: <app>Vinagre</app>ویژگی‌های زیر را فراهم می‌کند:

en: connect to several machines at the same time
fa: اتصال به چند ماشین در آن واحد

en: store recent connections and allows them to be bookmarked
fa: ذخیره اتصال‌های اخیر و اجازه‌ی نشانک‌گذاری آن‌ها

en: browse local network for machines
fa: مرور شبکه‌ی محلی برای ماشین‌ها

en: Screenshot of Vinagre in action
fa: نمایی از Vinagre در عمل

en: <em>Vinagre in action</em>
fa: <em>Vinagre در عمل</em>

en: Disable the sending of keyboard shortcuts to the remote machine.
fa: غیر فعال کردن ارسال میانبرهای صفحه‌کلید به ماشین دوردست.

en: Keyboard shortcuts
fa: میانبرهای صفحه‌کلید

[ctx: sort]
en: 3
fa: ۳

en: Connect to computers not on your local network: bypassing firewall restrictions on remote host.
fa: اتصال به رایانه‌هایی که روی شبکه محلی شما نیستند: محدودیت گذشتن از دیوارآتش روی میزبان دوردست.

en: Reverse Connections…
fa: اتصال‌های معکوس...

en: Enabling reverse connections
fa: فعال کردن اتصال‌های معکوس

en: Open <guiseq><gui>Remote</gui><gui>Reverse Connections...</gui> </guiseq>.
fa: <guiseq><gui>دوردست</gui><gui>اتصال‌های معکوس...</gui> </guiseq> را باز کنید.

en: Select <gui>Enable Reverse Connections</gui>.
fa: <gui>فعال‌سازی اتصال‌های معکوس</gui> را انتخاب کنید.

en: Reverse Connections dialog
fa: محاوره‌ی اتصال‌های معکوس

en: Access a computer behind a firewall
fa: دسترسی به رایانه‌ای پشت دیوارآتش

en: Scale the remote desktop to fit the display area.
fa: تغییر اندازه میزکار دوردست برای مطابقت با ناحیه میزکار.

en: Scale the remote desktop
fa: تغییر اندازه میزکار دوردست

en: Unscaled desktop
fa: میزکار مقیاس نشده

en: Scaled desktop
fa: میزکار مقیاس شده

en: Take a screenshot of a remote desktop.
fa: عکس گرفتن از میزکار دوردست.

en: Take a screenshot
fa: عکس گرفتن

en: Click <gui>Save</gui> to save the screenshot.
fa: با کلیک کردن برروی <gui>ذخیره</gui> عکس گرفته شده را ذخیره کنید.

en: Disable interaction with the remote desktop.
fa: تعامل با میزکار دوردست را غیر فعال می‌کند.

en: View only mode
fa: حالت فقط مشاهده

en: Some protocols allow you to enable a <gui>View Only</gui> mode. This mode allows you to block all interaction with the remote.
fa: برخی پروتکل‌ها به شما اجازه‌ی فعال‌کردن حالت <gui>فقط نمایش</gui> را می‌دهند.این حالت به شما اجازه می‌دهد تا هرگونه تعاملی با میزکار دوردست را منع کنید.

en: Choose <guiseq><gui>View</gui><gui>View Only</gui></guiseq> or click the corresponding toolbar button to enable this mode.
fa: <guiseq><gui>نما</gui><gui>فقط نمایش</gui></guiseq> را کلیک کنید و یا دکمه‌ی مرتبط در نوارابزار را کلیک کنید تا این حالت را فعال شود.
