Wammu 0.44 - en to af translation catalogue (380 entries)

en: About Wammu
af: Aangaande

en: Running on Python %s
af: Loop met Python %s

en: Using wxPython %s
af: Gebruik wxPython %s

en: Using python-gammu %(python_gammu_version)s and Gammu %(gammu_version)s
af: Gebruik python-gammu %(python_gammu_version)s en Gammu %(gammu_version)s

en: <b>Wammu</b> is a wxPython based GUI for Gammu.
af: <b>Wammu</b> is 'n wxPython-gebaseerde gebruikerkoppelvlak vir Gammu.

en: Name
af: Naam

en: Value
af: Waarde

en: Location
af: Ligging

en: Memory
af: Geheue

en: Number
af: Nommer

en: Type
af: Tipe

en: Date
af: Datum

en: Status
af: Toestand

en: Text
af: Teks

en: Completed
af: Voltooi

en: Priority
af: Prioriteit

en: Start
af: Begin

en: End
af: Einde

en: Recurrence
af: Herhaling

en: Resend
af: Stuur weer

en: Send
af: Stuur

en: Reply
af: Antwoord

en: Call
af: Oproep

en: Send message
af: Stuur boodskappe

en: Edit
af: Wysig

en: Delete current
af: Skrap huidige

en: Delete selected
af: Skrap gekose

en: Backup current
af: Rugsteun huidige

en: Backup selected
af: Rugsteun gekies

en: Backup all
af: Rugsteun alles

en: Message preview
af: Boodskapvoorskou

en: Text style
af: Teksstyl

en: Concatenated
af: Saamgevoeg

en: Style
af: Styl

en: Select predefined animation:
af: Kies voorafgedefinieerde animasie:

en: Select predefined sound:
af: Kies voorafgedefinieerde klank:

en: Predefined animation
af: Voorafgedefinieerde animasie

en: Predefined sound
af: Vorafgedefinieerde klank

en: Composing SMS
af: Skryf SMS

en: When checked, message is sent to recipient.
af: Indien gemerk, word boodskap na ontvanger gestuur.

en: Save into folder
af: Stoor in gids

en: When checked, message is saved to phone.
af: Indien gemerk, word boodskap op foon gestoor.

en: Add number of recipient from contacts.
af: Voeg aantal ontvangers by vanaf kontakte.

en: Recipient's numbers:
af: Nommers van die ontvangers:

en: Unicode messages can contain national and other special characters, check this if you use non latin-1 characters. Your messages will require more space, so you can write less characters into single message.
af: Unicode-boodskappe kan diakritiese tekens en ander spesiale karakters bevat. Merk hierdie as u karakters buite Latin-1 gebruik. U boodskappe sal meer plek benodig en 'n enkele boodskap kan dus minder karakters bevat.

en: Delivery report
af: Afleweringverslag

en: Check to request delivery report for message.
af: Merk op aflewerverslag tevra vir 'n boodskap.

en: Sent
af: Gestuur

en: Flash
af: Flits

en: Available message parts
af: Beskikbare boodskapdele

en: Create new message by adding part to left list...
af: Skep nuwe boodskap deur deel by linkerliys te voeg...

en: Preview
af: Voorskou

en: No editor available for type %s
af: Geen redigeerder beskikbaar vir tipe %s nie

en: Nothing to preview, message is empty.
af: Niks beskikbaar vir voorskou - boodskap is leeg.

en: Message empty!
af: Boodskap leeg!

en: Message will fit into %d SMSes
af: Boodskap sal %d SMS'e beslaan

en: All files
af: Alle lêers

en: Export terminated
af: Uitvoer onderbreek

en: Creating of file %s failed, bailing out.
af: Skep van die lêer %s het gevaal - gaan opgee.

en: Can not create file!
af: Kan nie lêer skep nie!

en: Notify
af: Stel in kennis

en: Drum
af: Drom

en: I am glad
af: Ek is bly

en: I am skeptic
af: Ek is skepties

en: I am sad
af: Ek is hartseer

en: I am crying
af: Ek huil

en: I am winking
af: Ek wink

en: I am laughing
af: Ek lag

en: I am in love
af: Ek is verlief

en: I am confused
af: Ek is deurmekaar

en: Tongue hanging out
af: Tong hang uit

en: I am angry
af: Ek is kwaad

en: Wearing glasses
af: Dra 'n bril

en: Devil
af: Duiwel

en: Alignment
af: Belyning

en: None
af: Geen

en: Left
af: Links

en: Right
af: Regs

en: Center
af: Sentreer

en: Text Size
af: Teksgrootte

en: Normal
af: Normaal

en: Large
af: Groot

en: Small
af: Klein

en: Italic
af: Skuinsdruk

en: Underlined
af: Onderstreep

en: Strikethrough
af: Doodtrek

en: Unknown
af: Onbekend

en: Creating new %s
af: Skep nuwe %s

en: Editing %(name)s %(location)s
af: Wysig %(name)s %(location)s

en: Memory type
af: Geheuetipe

en: todo item
af: doenitem

en: Search for similar reports
af: Soek vir soortgelyke verslae

en: Report bug
af: Raporteer fout

en: Before submiting please try searching for similar bugs on %s
af: Voordat u raporteer, soek asb. vir soortgelyke foute by %s

en: Unicode encoding error appeared, see question 1 in FAQ, how to solve this.
af: Fout met Unicode-enkodering. Sien vraag 1 in die vraelys vir 'n oplossing.

en: Manufacturer
af: Vervaardiger

en: Model (Gammu identification)
af: Model (Gammu-identifikasie)

en: Model (real)
af: Model (werklik)

en: Serial number (IMEI)
af: Serienommer (IMEI)

en: Product code
af: Produkkode

en: Hardware
af: Hardeware

en: Manufacture month
af: Maand van vervaardiging

en: Language packs in phone
af: Taalpakke in die foon

en: Wammu version
af: Wammu-weergawe

en: Gammu version
af: Gammu-weergawe

en: python-gammu version
af: python-gammu-weergawe

en: Calls
af: Oproepe

en: All Calls
af: Alle oproepe

en: Received
af: Ontvang

en: Received Calls
af: Oproepe ontvang

en: Missed
af: Gemis

en: Missed Calls
af: Gemisde oproepe

en: Outgoing
af: Uitgaande

en: Outgoing Calls
af: Uitgaande oproepe

en: Contacts
af: Kontakte

en: All Contacts
af: Alle kontakte

en: SIM Contacts
af: SIM-kontakte

en: Messages
af: Boodskappe

en: All Messages
af: Alle boodskappe

en: Read
af: Lees

en: Read Messages
af: Lees boodskappe

en: Unread
af: Ongelees

en: Unread Messages
af: Ongelese boodskappe

en: Sent Messages
af: Gestuurde boodskappe

en: Unsent
af: Ongestuur

en: Unsent Messages
af: Ongestuurde boodskappe

en: Todos
af: Doendinge

en: All Todo Items
af: Alle doendinge

en: Calendar
af: Kalender

en: All Calendar Events
af: Alle kalenderinskrywings

en: Welcome to Wammu %s
af: Welkom by Wammu %s

en: &Write data
af: &Skryf data

en: W&rite message
af: Sk&ryf boodskap

en: &Read data
af: &Lees data

en: R&ead messages
af: &Lees boodskappe

en: Se&ttings
af: Ins&tellings

en: E&xit
af: &Verlaat

en: &Connect
af: &Verbind

en: &Disconnect
af: &Ontkoppel

en: &Synchronise time
af: &Sinchroniseer tyd

en: &Phone
af: &Telefoon

en: &Info
af: &Inligting

en: Contacts (&SIM)
af: Kontakte (&SIM)

en: Contacts (&phone)
af: Kontakte (&foon)

en: &Contacts (All)
af: &Kontakte (almal)

en: C&alls
af: &Oproepe

en: &Messages
af: &Boodskappe

en: &Todos
af: &Doendinge

en: Calenda&r
af: Kalende&r

en: &Retrieve
af: &Herroep

en: &Contact
af: &Kontak

en: Calendar &event
af: Kalender&inskrywing

en: &Todo
af: &Doending

en: &Message
af: &Boodskap

en: &Save
af: &Stoor

en: S&ave messages
af: &Stoor boodskappe

en: Export messages to &emails
af: Voer boodskappe uit as &e-posse

en: &Backups
af: &Rugsteun

en: &About
af: &Aangaande

en: &Help
af: &Hulp

en: You can not work on this data, please retrieve it first from phone
af: U kan nie aan hierdie data werk nie. Kry dit asb. eers van die foon

en: Data not up to date
af: Data nie op datum nie

en: Wammu could not import gammu module, program will be terminated.
af: Wammu kon nie die Gammu-module invoer nie. Program word gestaak.

en: Gammu module not working!
af: Gammu-module werk nie!

en: Gammu module was not found, you probably don't have properly installed python-gammu for current python version.
af: Die Gammu-module is nie gevind nie. Waarskynlik is python-gammu nie korrek geïnstalleer vir die huidige python-weergawe nie.

en: Wammu configuration was not found and Gammu settings couldn't be read.
af: Wammu-opstelling is nie gevind nie en Gammu-instellings kon nie gelees word nie.

en: Configuration not found
af: Opstelling nie gevind nie

en: Settings
af: Instellings

en: Close
af: Sluit

en: no battery
af: geen battery

en: fault
af: fout

en: charging
af: laai nou

en: charged
af: gelaai

en: Connected
af: Verbind

en: Disconnected
af: Geontkoppel

en: You changed parameters affecting phone connection, they will be used next time you connect to phone.
af: U het parameters verander wat die foonverbinding affekteer. Dit sal gebruik word met die volgende verbinding aan die foon.

en: Notice
af: Kennisgewing

en: Error while communicating with phone
af: Fout tydens kommunikasie met foon

en: Error Occured
af: Fout het voorgekom

en: Folder
af: Gids

en: Writing message(s)...
af: Skryf boodskap(pe)...

en: Could not read saved message!
af: Kon nie gestoorde boodskap lees nie!

en: Writing contact...
af: Skryf nou kontak...

en: Could not read saved entry!
af: Kon nie gestoorde inskrywing lees nie!

en: Writing calendar...
af: Skryf nou kalender...

en: Writing todo...
af: Skryf nou doending...

en: Gammu messages backup
af: Gammu-boodskaprugsteun

en: All backup formats
af: Alle rugsteunformate

en: Gammu backup [all data]
af: Gammu-rugsteun [alle data]

en: Nokia backup [contacts]
af: Nokia-rugsteun [kontakte]

en: vCard [contacts]
af: vCard [kontakte]

en: LDIF [contacts]
af: LDIF [kontakte]

en: vCalendar [todo,calendar]
af: vCalendar [doendinge,kalender]

en: iCalendar [todo,calendar]
af: iCalendar [doendinge,kalender]

en: Save data as...
af: Stoor data as...

en: Read data
af: Lees data

en: Save backup as...
af: Stoor rugsteun as...

en: Import backup
af: Voer rugsteun in

en: Error while reading backup
af: Fout tydens lees van rugsteun

en: Data has been read from file "%s"
af: Data is gelees vanaf lêer "%s"

en: %d messages
af: %d boodskappe

en: No importable data were found in file "%s"
af: Geen data vir invoer is gevind in lêer "%s" nie

en: No data to import
af: Geen data om in te voer nie

en: Following data was found in backup, select which of these do you want to be added into phone.
af: Die volgende data is gevind in die rugsteun. Kies watter hiervan u op die foon wil laai.

en: Importing data...
af: Voer nou data in...

en: Backup has been imported from file "%s"
af: Rugsteun is ingevoer vanaf die lêer "%s"

en: Backup imported
af: Rugsteun ingevoer

en: %d phone contact entries
af: %d foonkontakte

en: %d SIM contact entries
af: %d SIM-kontakinskrywings

en: %d to do entries
af: %d doeninskrywings

en: %d calendar entries
af: %d kalenderinskrywings

en: Backup saved from phone %s
af: Rugsteun gestoor vanaf foon %s

en: , serial number %s
af: , reeksnommer %s

en: Backup was created by %s
af: Rugsteun is geskep deur %s

en: Backup saved on %s
af: Rugsteun gestoor op %s

en: Backup has been saved to file "%s"
af: Rugsteun is gestoor na die lêer "%s"

en: Data has been saved to file "%s"
af: Data is gestoor na die lêer "%s"

en: Error while saving backup
af: Fout tydens stoor van rugsteun

en: Confirm deleting
af: Bevestig skrapping

en: Deleting contact(s)...
af: Skrap nou kontak(te)...

en: Deleting message(s)...
af: Skrap nou boodkap(pe)...

en: Deleting todo(s)...
af: Skrap nou doenitem(s)...

en: Deleting calendar event(s)...
af: Skrap nou kalenderinskrywing(s)...

en: Reading phone information
af: Lees nou fooninligting

en: Reading calls of type %s
af: Lees nou oproepe van tipe %s

en: Reading contacts from %s
af: Lees nou kontakte vanaf %s

en: Reading messages
af: Lees nou boodskappe

en: Reading todos
af: Lees nou doendinge

en: Reading calendar
af: Lees nou kalender

en: Setting time in phone...
af: Stel nou foon se tyd...

en: One moment please, connecting to phone...
af: Net 'n oomblik, verbind nou aan foon...

en: One moment please, disconnecting from phone...
af: Net 'n oomblik, ontkoppel vanaf foon...

en: Predefined animation number %d
af: Voorafgedefinieerde animasie nommer %d

en: Unknown predefined sound #%d
af: Onbekende voorafgedefinieerde klank #%d

en: Some parts of this message were not decoded correctly, probably due to missing support for it in Gammu.
af: Sommige dele van hierdie boodskap is nie reg gedekodeer nie, waarskynlik a.g.v. onderbrekende ondersteuning daarvoor in Gammu.

en: Checking %s
af: Gaan %s na

en: No Bluetooth device found
af: Geen Bluetooth-toestel gevind nie

en: Could not access Bluetooth subsystem (%s)
af: Kon nie toegang kry tot Bluetooth-substelsel nie (%s)

en: Finished %s
af: Klaar met %s

en: All finished, found %d phones
af: Alles klaar, %d fone gevind

en: You did not specify valid phone number.
af: Geen geldige foonnommer gegee nie.

en: Invalid phone number
af: Ongeldige foonnommer

en: Configuration done
af: Opstelling voltooi

en: Thank you for configuring phone connection.
af: Dankie dat u die foonverbinding opgestel het.

en: You can enter any name which you will use to identify your phone.
af: U kan enige naam gee wat gebruik sal word om die foon te identifiseer.

en: Connection test
af: Verbindingstoets

en: Wammu is now testing phone connection, please wait...
af: Wammu toets nou die foonverbinding. Wag asb...

en: Phone connection test is still active, you can not continue.
af: Verbindingstoets steeds besig - kan nie voortgaan nie.

en: Testing still active!
af: Toets steeds onderweg!

en: Phone has not been found, are you sure you want to continue?
af: Foon is nie gevind nie. Wil u definitief voortgaan?

en: Phone not found!
af: Foon nie gevind nie!

en: Phone search
af: Foonsoektog

en: Phone searching status
af: Foonsoektogstatus

en: Select phone to use from below list
af: Kies foon om te gebruik vanuit onderstaande lys

en: Select phone
af: Kies foon

en: Manual configuration
af: Handmatige opstelling

en: Connection type
af: Verbindingstipe

en: You need to select connection type which will be used.
af: U moet die verbindingstipe kies wat gebruik gaan word.

en: No connection selected!
af: Geen verbinding gekies nie!

en: Phone type
af: Foontipe

en: Search all connections
af: Deursoek alle verbindings

en: USB cable
af: USB-kabel

en: Many phones now come with USB cable, select this if you're using this connection type.
af: Baie fone kom nou met 'n USB-kabel. Kies dit as u hierdie manier gebruik om te verbind.

en: IrDA wireless connection requires direct visibility, please make sure this is fullfilled and computer can see phone.
af: Die IrDA-draadlose verbinding benodig direkte sigbaarheid. Verseker asb. dat die rekenaar die foon so kan sien.

en: Serial cable
af: Seriekabel

en: This is not often used connection, but was very popular for older phones.
af: Hierdie verbinding word nie gereeld gebruik nie, maar was baie gewild vir ouer fone.

en: How is your phone connected?
af: Hoe is u foon gekoppel?

en: Guided configuration
af: Begeleide opstelling

en: Automatically search for a phone
af: Soek outomaties vir 'n foon

en: You will be guided through configuration by phone connection type and vendor.
af: U sal begelei word deur die opstelling na gelang van verbindingstipe en verskaffer.

en: How do you want to configure your phone connection?
af: Hoe wil u die foonverbinding opstel?

en: Welcome
af: Welkom

en: As soon as your phone is ready, you can continue.
af: Sodra die foon gereed is, kan u voortgaan.

en: Wammu Phone Configuration Wizard
af: Wammu Foonopstellingshulp

en: Could not find timidity, melody can not be played
af: Kon nie timidity kry nie. Melodie kon nie gespeel word nie

en: Timidity not found
af: Timidity nie gevind nie

en: Select contact from below list
af: Kies kontak van die lys hieronder

en: Select contact
af: Kies kontak

en: Select phone number
af: Kies foonnommer

en: Automatically connect to phone on startup
af: Verbind outomaties aan foon met begin

en: Show debug information on error output.
af: Skryf ontfoutinligting na foutafvoer.

en: Synchronize time
af: Sinchroniseer tyd

en: Synchronise time in phone with computer time while connecting.
af: Sinchroniseer foontyd met rekenaartyd met begin van die verbinding.

en: Startup information
af: Begininligting

en: Display startup on phone (not supported by all models).
af: Wys aanvang op telefoon (werk nie op alle modelle nie).

en: Lock device
af: Sluit toestel

en: Phone connection
af: Foonverbinding

en: Device, where your phone is connected.
af: Toestel waar u foon gekoppel is.

en: Device
af: Toestel

en: Connection which your phone understands, check Gammu documentation for connection details.
af: 'n Verbinding wat u foon verstaan. Gaan Gammu-dokumentasie na vir verbindingdetail.

en: Connection
af: Verbinding

en: Phone model, you can usually keep here auto unless you have any problems.
af: Foonmodel. Dit kan gewoonlik op outomaties bly, tensy u probleme het.

en: Attempt to reformat text
af: Probeer om teks te herformateer

en: If you get sometimes "compressed" messages likeTHIStext, you should be interested in this choice.
af: As u soms "saamgepersde" boodskappe kry (miskienSOiets) moet u hierdie keuse oorweeg.

en: Create concatenated message, what allows to send longer messages.
af: Skep saamgevoegde boodskap, wat langer boodskappe moontlik maak.

en: Create unicode message
af: Skep unicode-boodskap

en: Use 16bit Id
af: Gebruik 16 bis-ID

en: Use 16 bit Id inside message. This is safe for most cases.
af: Gebruik 16 bis-ID binne-in boodskap. Dit is veilig vir meeste gevalle.

en: How often refresh phone state in application status bar. Enter value in miliseconds, 0 to disable.
af: Hoe gereeld om die foonstatus in die statusbalk op te dateer. Gee 'n waarde in millisekondes; 0 om te deaktiveer.

en: Refresh phone state
af: Vervris foonstatus

en: Default time to be used for newly created time fields.
af: Verstektyd om te gebruik vir nuwe tydvelde.

en: Default time
af: Verstektyd

en: How many entries will be shown in newly created item.
af: Hoeveel inskrywings gewys gaan word in 'n nuut geskepte item.

en: Entries for new item
af: Inskrywings vir nuwe item

en: Prefix for non international phone numbers.
af: Voorvoegsel vir nie-internasionale foonnommers.

en: Number prefix
af: Voorvoegsel

en: Other
af: Ander

en: I don't know
af: Ek weet nie

en: Symbian based phone
af: Symbian-gebaseerde foon

en: Go on if your phone uses Symbian OS (regardless of manufacturer).
af: Gaan voort indien u foon Symbian OS gebruik (ongeag vervaardiger).

en: Nokia phone
af: Nokia-foon

en: None of the above
af: Geen van bogenoemde

en: Standard access to filesystem and sometimes also to phone data. Good choice for recent phones.
af: Standaardtoegang na lêerstelsel en soms ook foondata. Goeie keuse vir resente fone.

en: Symbian using Gnapplet
af: Symbian wat Gnapplet gebruik

en: You have to install Gnapplet into phone before using this connection. You can find it in Gammu sources.
af: U moet Gnapplet op die foon installeer voor hierdie verbinding gebruik word. Dit is in die Gammu-bronlêers.

en: This provides minimal access to phone features. It is recommended to use other connection type.
af: Hierdie gee slegs toegang tot minimale fooneienskappe. 'n Ander verbindingstipe word aanbeveel.

en: Good choice for most phones except Nokia and Symbian based. Provides access to most phone features.
af: Goeie keuse vir meeste fone, behalwe Nokias en dié gebaseer op Symbian. Dit verskaf toegang tot meeste fooneienskappe.

en: Enter device name of serial port.
af: Gee toestelnaam van seriepoort.

en: Enter device name of emulated serial port.
af: Gee toestelnaam vir skyn-seriepoort.

en: Enter Bluetooth address of your phone.
af: Gee die Bluetooth-adres van u foon.

en: You don't have to enter anything for this settings.
af: Niks hoef vir hierdie instellings gegee te word nie.

en: Enter device name of USB port.
af: Gee toestelnaam of USB-poort.

en: Use for Bluetooth stack and 6210 / DCT4 Nokia models, which don't inform about Bluetooth services correctly (6310, 6310i with firmware lower than 5.50, 8910,..)
af: Gebruik vir Bluetooth-stapel en 6210 / DCT4 Nokia-modelle wat nie Bluetooth-dienste korrek aandui nie (6310, 6310i met firmware voor 5.50, 8910,..)

en: OBEX over Bluetooth
af: OBEX oor Bluetooth

en: OBEX over Bluetooth with RF searching
af: OBEX oor Bluetooth met RF-soek

en: OBEX over IrDA
af: OBEX oor IrDA

en: Gnapplet over Bluetooth
af: Gnapplet oor Bluetooth

en: Gnapplet over IrDA
af: Gnapplet oor IrDA

en: MBUS proprietary protocol
af: MBUS-eiendomsprotokol

en: Protocol used in older Nokia phones.
af: Protokol in gebruik in ouer Nokia-fone.

en: FBUS proprietary protocol
af: FBUS-eiendomsprotokol

en: Protocol used in Nokia phones. Please try selecting more specific options first.
af: Protokol in gebruik in Nokia-fone. Probeer asb. meer spesifieke keuses eers.

en: DKU5 cable
af: DKU5-kabel

en: DKU2 cable
af: DKU2-kabel

en: DLR3-3P/CA-42 cable
af: DLR3-3P/CA-42-kabel

en: Phonet over Bluetooth
af: Phonet oor Bluetooth

en: FBUS over Bluetooth
af: FBUS oor Bluetooth

en: Phonet over Bluetooth with RF searching
af: Phonet oor Bluetooth met RF-soektog

en: Phonet over IrDA
af: Phonet oor IrDA

en: FBUS over IrDA
af: FBUS oor IrDA

en: Select mailbox file...
af: Kies mailbox-lêer...

en: Saving messages to mailbox
af: Stoor nou boodskappe na posbus

en: Select maildir directory where to save files
af: Kies maildir-gids om lêers in te stoor

en: Folder doesn't look like maildir!
af: Gids lyk nie na maildir nie!

en: Creating of folder failed, bailing out.
af: Skep van gids het gevaal - gaan opgee.

en: Can not create folder!
af: Kan nie gids skep nie!

en: Saving messages to maildir
af: Stoor nou boodskappe na maildir

en: File already exists!
af: Lêer bestaan reeds!

en: Connecting to IMAP server...
af: Verbind nou aan IMAP-bediener...

en: Login failed!
af: Aanmelding gefaal!

en: Listing folders on IMAP server...
af: Kry nou lys van gidse op IMAP-bediener...

en: Can not list folders on server, bailing out.
af: Kan nie gidse op bediener wys nie - gaan opgee.

en: Listing failed!
af: Kon nie lys kry nie!

en: Please select folder on server %s where messages will be stored
af: Kies asb. die gids op bediener %s waar die boodskappe gestoor gaan word

en: Select folder
af: Kies gids

en: Can not select folder %s on server, bailing out.
af: Kan nie gids %s op bediener kies nie - gaan opgee.

en: Saving messages to IMAP
af: Stoor boodskappe na IMAP

en: Can not save message to folder %s on server, bailing out.
af: Kan nie boodskap in gids %s op bediener stoor nie - gaan opgee.

en: Saving failed!
af: Stoor het misluk!

en: IMAP server
af: IMAP-bediener

en: Where do you want to export emails created from your messages?
af: Waar wil u e-posse wat van u boodskappe geskep word, uitvoer?

en: Select export type
af: Kies uitvoertipe

en: Mailbox file
af: Mailbox-lêer

en: Maildir folder
af: Maildir-gids

en: IMAP account
af: IMAP-rekening

en: Login
af: Meld aan

en: Action canceled by user!
af: Aksie gekanselleer deur gebruiker!

en: Action canceled
af: Aksie gekanselleer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: Your phone doesn't support this function.
af: Die foon ondersteun nie hierdie funksie nie.

en: This function is not implemented for your phone. If you want help with implementation please contact authors.
af: Hierdie funksie is nie geïmplementeer vir u foon nie. As u wil help daarmee, kontak gerus die programmeerders.

en: Your phone asks for PIN.
af: Die foon vra vir die PIN.

en: Memory is full, try deleting some entries.
af: Geheue is vol. Probeer 'n paar inskrywings uitvee.

en: Communication canceled by phone, did you press cancel on phone?
af: Kommunikasie deur foon gekanselleer. Het u by die foon gekanselleer?

en: Empty entry received. This usually should not happen and most likely is caused by bug in phone firmware or in Gammu/Wammu.
    
    If you miss some entry, please contact Gammu/Wammu authors.
af: Leë boodskap ontvang. Dit behoort gewoonlik nie te gebeur nie en is waarskynlik weens 'n fout in die foonsagteware of in Gammu/Wammu.
    
    As daar 'n inskrywing kort, kontak asb. die Gammu-/Wammu-programmeerders.

en: Please close opened menu in phone and retry, data can not be accessed while you have opened them.
af: Maak asb. die kieslys op die foon toe en probeer weer. Data is ontoeganklik terwyl dit oop is.

en: Description:
af: Beskrywing:

en: Function:
af: Funksie:

en: Error code:
af: Foutkode:
