Wammu 0.44 - en to he translation catalogue (76 entries)

en: About Wammu
he: על אודות Wammu

en: Running on Python %s
he: מופעל על גבי Python %s

en: Using wxPython %s
he: נעשה שימוש ב־wxPython %s

en: Using python-gammu %(python_gammu_version)s and Gammu %(gammu_version)s
he: נעשה שימוש ב־python-gammu %(python_gammu_version)s וב־Gammu %(gammu_version)s

en: <b>Wammu</b> is a wxPython based GUI for Gammu.
he: <b>Wammu</b> הנו מנשק משתמש מבוסס wxPython עבור Gammu.

en: 
    This program is free software: you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
he: 
    התכנית הזאת מוגשת במסגרת תכנה חופשית. מותר להפיץ אותה
    הלאה וגם/או לשנות אותה ,כל עוד מתמלאים התנאים של הרשיון
    הציבורי הכללי של GNU בגרסה 3 או כל גרסה עדכנית יותר לבחירתך,
    כפי שפורסם על ידי עמותת התכנה החופשית.

en: 
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
he: 
    תכנית זו מופצת תוך מחשבה שתביא תועלת למשתמשים,
    אך ללא אחריות כלשהי, מרומזת ,ישירה או עקיפה בנוגע ליכולת הסחירות בה
    או ההתאמה שלה למטרה או אופן כלשהו. לקבלת פרטים נוספים בנושא,
    ניתן לעיין בתנאי הרישיון הציבורי הכללי של GNU.

en: Failed to set exception handler.
he: הגדרת הטיפול בחריגות נכשלה.

en: Name
he: שם

en: Value
he: ערך

en: Location
he: מיקום

en: Memory
he: זיכרון

en: Number
he: מספר

en: Type
he: סוג

en: Date
he: תאריך

en: Status
he: מצב

en: Text
he: טקסט

en: Completed
he: הושלם

en: Priority
he: עדיפות

en: Start
he: התחלה

en: End
he: סיום

en: Alarm
he: תזכורת

en: Recurrence
he: הישנות

en: Resend
he: שליחה מחדש

en: Send
he: שליחה

en: Reply
he: תגובה

en: Call
he: התקשרות

en: Send message
he: שליחת הודעה

en: Store as new contact
he: אחסון כאיש קשר חדש

en: Edit
he: עריכה

en: Duplicate
he: שכפול

en: Delete current
he: מחיקת הנוכחי

en: Delete selected
he: מחיקת הנבחר

en: Backup current
he: גיבוי הנוכחי

en: Backup selected
he: גיבוי הנבחר

en: Backup all
he: גיבוי הכול

en: Message preview
he: תצוגה מקדימה של ההודעה

en: Text style
he: סגנון הטקסט

en: Concatenated
he: משורשר

en: Style
he: סגנון

en: %d char | %d chars
he[0]: תו אחד (%d)
he[1]: %d תווים אחרים

en: Select predefined animation:
he: בחירת הנפשה שהוגדרה מראש:

en: Select predefined sound:
he: בחירת צליל שהוגדר מראש:

en: Predefined animation
he: הנפשה שהוגדרה מראש

en: Predefined sound
he: צליל שהוגדר מראש

en: Composing SMS
he: כתיבת מסרון

en: When checked, message is sent to recipient.
he: בעת סימון, ההודעה נשלחת לנמען.

en: Save into folder
he: שמירה לתיקייה

en: When checked, message is saved to phone.
he: כאשר מסומן, ההודעה נשמרת בטלפון.

en: Add
he: הוסף

en: Add number of recipient from contacts.
he: הוסף מספר של נמען מאנשי הקשר.

en: Edit recipients list.
he: עריכת רשימת הנמענים.

en: Recipient's numbers:
he: מספרי הנמענים:

en: Unicode
he: יוניקוד (קוד אחיד)

en: Unicode messages can contain national and other special characters, check this if you use non latin-1 characters. Your messages will require more space, so you can write less characters into single message.
he: הודעות המכילות יוניקוד (קוד אחיד) יכולות להכיל תווי כיתוב מקומיים ויחודיים, סמן כאן אם אתה משתמש בתווים שאינם לטינים-1 . ההודעה שלך תהיה בעלת נפח גדול יותר , לכן אתה יכול לכתוב פחות תווים בהודעה יחידה.

en: Delivery report
he: דו"ח מסירה

en: Check to request delivery report for message.
he: סמן כאן אם ברצונך לבקש הודעת דו"ח מסירה.

en: Sent
he: נשלח

en: Flash
he: בזק

en: Send flash message - it will be just displayed on display, but not saved in phone.
he: שלח הודעת בזק - היא תהיה מוצגת רק על התצוגה ,אולם לא תשמר בטלפון.

en: Parts of current message
he: חלק מההודעה הנוכחית

en: Available message parts
he: חלקים מההודעה זמינים

en: Create new message by adding part to left list...
he: צור הודעה חדשה על ידי הוספת חלק אל הרשימה השמאלית...

en: Preview
he: תצוגה מוקדמת

en: No editor available for type %s
he: אין עורך זמין עבור סוג : %s

en: Nothing to preview, message is empty.
he: אין תצוגה מוקדמת , ההודעה ריקה.

en: Message empty!
he: הודעה ריקה!

en: Message will fit into %d SMSes
he: ההודעה תתאים להודעות מסוג  %d

en: XML File
he: קובץ XML

en: All files
he: כל הקבצים

en: Select XML file...
he: בחר קובץ XML ...

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Disconnected
he: אין טלפון מחובר

en: Create concatenated message, what allows to send longer messages.
he: יצירת הודעה משורשרת לטובת שליחת הודעות ארוכות יותר.

en: Other
he: אחר

en: Model in gammu configuration
he: דגם בתצורה של gammu
