Wammu 0.44 - en to uk translation catalogue (818 entries)

en: About Wammu
uk: Про Wammu

en: Running on Python %s
uk: Працює на Python %s

en: Using wxPython %s
uk: Використовує wxPython %s

en: Using python-gammu %(python_gammu_version)s and Gammu %(gammu_version)s
uk: Використовуються python-gammu %(python_gammu_version)s та Gammu %(gammu_version)s

en: <b>Wammu</b> is a wxPython based GUI for Gammu.
uk: <b>Wammu</b> — це графічний інтерфейс для Gammu на основі wxPython.

en: 
    This program is free software: you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation, either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
uk: 
    Ця програма є вільним програмним забезпеченням: ви можете розповсюджуват та/або змінити
    це відповідно до умов Загальної Публічної Ліцензії GNU, що опубліковані
    фондом вільного програмного забезпечення, або версія 3 Ліцензії, або
    (за вашим вибором) будь-якої пізнішої версії.

en: 
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
uk: 
    Ця програма розповсюджується зі сподіванням, що вона виявиться корисною,
    але БЕЗ ЖОДНОЇ ГАРАНТІЇ, без навіть уявної гарантії КОМЕРЦІЙНОЇ ПРИДАТНОСТІ
    чи ВІДПОВІДНОСТІ БУДЬ-ЯКОМУ ПЕВНОМУ ЗАСТОСУВАННЮ. Зверніться до Загальної
    публічної ліцензії GNU за подробицями.

en: Failed to set exception handler.
uk: Не вдалося встановити обробник виняткових ситуацій.

en: Name
uk: Назва

en: Value
uk: Значення

en: Location
uk: Розташування

en: Memory
uk: Пам’ять

en: Number
uk: Номер

en: Type
uk: Тип

en: Date
uk: Дата

en: Status
uk: Стан

en: Text
uk: Текст

en: Completed
uk: Завершено

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Start
uk: Початок

en: End
uk: Кінець

en: Alarm
uk: Будильник

en: Recurrence
uk: Повторення

en: Resend
uk: Відіслати ще раз

en: Send
uk: Надіслати

en: Reply
uk: Відповісти

en: Call
uk: Телефонувати

en: Send message
uk: Надіслати

en: Store as new contact
uk: Зберегти як новий контакт

en: Edit
uk: Редагувати

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Delete current
uk: Видалити поточне

en: Delete selected
uk: Видалити обране

en: Backup current
uk: Резервна копія поточного

en: Backup selected
uk: Резервна копія обраного

en: Backup all
uk: Резервна копія всього

en: Message preview
uk: Майбутнє повідомлення

en: Text style
uk: Оформлення тексту

en: Concatenated
uk: Кілька повідомлень

en: Create concatenated message, which allows to send longer messages.
uk: Створюйте зв'язане повідомлення, яке дозволяє надсилати довші повідомлення.

en: Style
uk: Стиль

en: %d char | %d chars
uk[0]: %d символ
uk[1]: %d символи
uk[2]: %d символів

en: Select predefined animation:
uk: Оберіть анімацію:

en: Select predefined sound:
uk: Оберіть звук:

en: Predefined animation
uk: Анімація (за вибором)

en: Predefined sound
uk: Звук (за вибором)

en: Composing SMS
uk: Створення SMS

en: When checked, message is sent to recipient.
uk: Надіслати повідомлення адресату.

en: Save into folder
uk: Зберегти до теки

en: When checked, message is saved to phone.
uk: Зберегти повідомлення в пам’яті телефона.

en: Add
uk: Список контактів

en: Add number of recipient from contacts.
uk: Додати номер зі списку контактів.

en: Edit recipients list.
uk: Редагувати список адресатів.

en: Recipient's numbers:
uk: Номери адресатів:

en: Unicode
uk: Юнікод

en: Unicode messages can contain national and other special characters, check this if you use non latin-1 characters. Your messages will require more space, so you can write less characters into single message.
uk: Кодувати повідомлення в Unicode (слід обрати для надсилання нелатинських символів). Повідомлення потребуватимуть більше місця, кожне зможе вмістити менше символів.

en: Delivery report
uk: Звіт про доставку

en: Check to request delivery report for message.
uk: Запитати звіт про доставку повідомлення.

en: Sent
uk: Надіслані

en: Check to save message as sent (only has effect when saving the message).
uk: Зберегти повідомлення як надіслане (це відбувається лише при збереженні повідомлення).

en: Flash
uk: Миттєве

en: Send flash message - it will be just displayed on display, but not saved in phone.
uk: Надіслати «миттєве» повідомлення — лише відобразити його на екрані, не зберігаючи на телефоні адресата.

en: Parts of current message
uk: Частини цього повідомлення

en: Available message parts
uk: Також доступні частини

en: Create new message by adding part to left list...
uk: Створіть повідомлення, додавши в лівий список доступну частину з правого.

en: Preview
uk: Переглянути

en: Not supported ID: %s
uk: Непідтримуваний індекс: %s

en: No editor available for type %s
uk: Редактор для типу %s відсутній

en: Nothing to preview, message is empty.
uk: Нічого переглядати — повідомлення порожнє.

en: Message empty!
uk: Повідомлення порожнє!

en: Message will fit into %d SMSes
uk: Повідомлення буде надіслано як %d SMS

en: XML File
uk: XML-файл

en: All files
uk: Усі файли

en: Select XML file...
uk: Оберіть XML-файл...

en: Saving contacts to XML
uk: Зберігаю контакти як XML

en: Export terminated
uk: Експорт перервано

en: phone
uk: телефон

en: Creating of file %s failed, bailing out.
uk: Не вдалося створити файл %s, здаюся.

en: Can not create file!
uk: Не вдалося створити файл!

en: %(count)d contacts exported to "%(path)s"
uk: %(count)d контактів експортовано до "%(path)s"

en: Chimes high
uk: Високий передзвін

en: Chimes low
uk: Низький передзвін

en: Ding
uk: Дзінь

en: TaDa
uk: Та-да

en: Notify
uk: Сповіщення

en: Drum
uk: Барабан

en: Claps
uk: Аплодисменти

en: Fanfare
uk: Фанфара

en: Chord high
uk: Високий акорд

en: Chord low
uk: Низький акорд

en: I'm ironic, flirty
uk: Іронія, кокетливість

en: I am glad
uk: Радість

en: I am skeptic
uk: Скептичність

en: I am sad
uk: Сум

en: WOW
uk: НІФІГАСОБІ

en: I am crying
uk: Плач

en: I am winking
uk: Підморгую

en: I am laughing
uk: Сміх

en: I am indifferent
uk: Байдужість

en: I am in love
uk: Закоханість

en: I am confused
uk: Збентеженість

en: Tongue hanging out
uk: Язик

en: I am angry
uk: Злість

en: Wearing glasses
uk: Крутий чєл

en: Devil
uk: Ацький Сотона

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: None
uk: Не застосовувати

en: Left
uk: Лівий край

en: Right
uk: Правий край

en: Center
uk: Центр

en: Text Size
uk: Шрифт

en: Normal
uk: Типовий

en: Large
uk: Великий

en: Small
uk: Малий

en: Bold
uk: Жирно

en: Italic
uk: Курсив

en: Underlined
uk: Підкреслення

en: Strikethrough
uk: Перекреслення

en: Available contacts:
uk: Наявні контакти:

en: Current recipients:
uk: Обрані адресати:

en: Contact list
uk: Список контактів

en: Edit contacts list
uk: Адресати

en: Load contacts from file
uk: Список контактів із файлу

en: Selected file "%s" could not be written.
uk: Не вдалося записати обраний файл «%s».

en: File can not be created!
uk: Не вдалося створити файл!

en: Selected file "%s" was not found, no data read.
uk: Обраного файлу «%s» не знайдено, даних не прочитано.

en: File not found!
uk: Файлу не знайдено!

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Creating new %s
uk: Створення %s

en: Editing %(name)s %(location)s
uk: Редагування %(name)s %(location)s

en: Location (0=auto):
uk: Розташування (0=авто):

en: Add one more field.
uk: Додати ще поле.

en: contact
uk: контакту

en: Memory type
uk: Тип пам’яті

en: calendar event
uk: календарної події

en: Event type
uk: Тип події

en: todo item
uk: задачі

en: Debug log has been automatically saved to %s, you are strongly encouraged to include it in bugreport.
uk: Журнал зневадження автоматично збережений до %s; настійно рекомендую включити його в звіт про несправність.

en: Save debug log...
uk: Зберегти журнал зневадження...

en: Search for similar reports
uk: Шукати схожі звіти

en: Report bug
uk: Звітувати про несправність

en: Save debug log as...
uk: Зберегти журнал зневадження як...

en: Debug log was saved for phone communication, if this error appeared during communicating with phone, you are strongly encouraged to include it in bugreport. Debug log is saved in file %s.
uk: Журнал зневадження з’єднання з телефоном збережений (як %s); якщо цей збій стався при зв’язку з телефоном, настійно рекомендую включити журнал до звіту про зневадження.

en: Before submiting please try searching for similar bugs on %s
uk: Перед надсиланням пошукайте подібні несправності за адресою %s

en: Unicode encoding error appeared, see question 1 in FAQ, how to solve this.
uk: Стався збій при юнікод-кодувані; відповідь на питання 1 у FAQ надає спосіб вирішення.

en: Unhandled exception appeared.
uk: Зустрівся необроблений виняток.

en: If you want to help improving this program, please submit following infomation and description how did it happen to %s. Please report in english, otherwise you will be most likely told to translate you report to english later.
uk: При бажанні допомогти покращити цю програму надішліть наступну інформацію та опис її появи в %s. Слід звітувати англійською, інакше вирішення проблеми малоймовірне.

en: Unhandled exception appeared. If you want to help improving this program, please report this together with description how this situation has happened. Please report in english, otherwise you will be most likely told to translate you report to english later.
uk: Зустрівся необроблений виняток. При бажанні допомогти покращити цю програму надішліть це разом із описом появи такої ситуації. Слід звітувати англійською, інакше вирішення проблеми малоймовірне.

en: Unhandled exception
uk: Необроблений виняток

en: Traceback:
    %(traceback)s
    Exception: %(exception)s
uk: Зворотнє трасування:
    %(traceback)s
    Виняток: %(exception)s

en: Create new configuration
uk: Створити конфігурацію

en: %(name)s (position %(position)d)
uk: %(name)s (№%(position)d)

en: Select which configration you want to modify.
uk: Оберіть конфігурацію, яку слід редагувати.

en: Select configuration section
uk: Оберіть розділ конфігурації

en: Manufacturer
uk: Виробник

en: Model (Gammu identification)
uk: Модель (ідентифікація Gammu)

en: Model (real)
uk: Модель (справжня)

en: Firmware
uk: Прошивка

en: Firmware date
uk: Дата прошивання

en: Firmware (numeric)
uk: Прошивка (число)

en: Serial number (IMEI)
uk: Серійний номер (IMEI)

en: Original IMEI
uk: Оригінальний IMEI

en: Product code
uk: Код продукту

en: N/A
uk: Невідомо

en: SMSC
uk: SMS-центр

en: Hardware
uk: Апаратне забезпечення

en: Manufacture month
uk: Місяць виготовлення

en: Language packs in phone
uk: Мовні пакунки телефону

en: Automatically switched to local locales.
uk: Автоматично перемкнено на місцеві локалі.

en: Wammu debug log
uk: Журнал зневадження Wammu

en: Here will appear debug messages from Gammu...
uk: Тут з’являтимуться зневаджувальні повідомлення Gammu...

en: Phone
uk: Телефон

en: Phone Information
uk: Інформація про телефон

en: Wammu version
uk: Версія Wammu

en: Gammu version
uk: Версія Gammu

en: python-gammu version
uk: Версія python-gammu

en: Calls
uk: Дзвінки

en: All Calls
uk: Усі дзвінки

en: Received
uk: Отримані

en: Received Calls
uk: Отримані дзвінки

en: Missed
uk: Пропущені

en: Missed Calls
uk: Пропущені дзвінки

en: Outgoing
uk: Вихідні

en: Outgoing Calls
uk: Вихідні дзвінки

en: Contacts
uk: Контакти

en: All Contacts
uk: Усі контакти

en: SIM Contacts
uk: Контакти на SIM-картці

en: Phone Contacts
uk: Контакти в пам’яті телефону

en: Messages
uk: Повідомлення

en: All Messages
uk: Усі повідомлення

en: Read
uk: Прочитані

en: Read Messages
uk: Прочитані вхідні повідомлення

en: Unread
uk: Непрочитані

en: Unread Messages
uk: Непрочитані вхідні повідомлення

en: Sent Messages
uk: Надіслані повідомлення

en: Unsent
uk: Вихідні

en: Unsent Messages
uk: Ненадіслані повідомлення

en: Todos
uk: Задачі

en: All Todo Items
uk: Список задач

en: Calendar
uk: Календар

en: All Calendar Events
uk: Усі події в календарі

en: Search:
uk: Пошук:

en: Enter text to search for, please note that search type is selected next to this field. Matching is done over all fields.
uk: Введіть текст для пошуку; зверніть увагу, що тип пошуку вказується в сусідньому полі. Результати підбираються зі всіх полів.

en: Regexp
uk: Регулярний вираз

en: Select search type
uk: Оберіть тип пошуку

en: Welcome to Wammu %s
uk: Привіт від Wammu %s

en: &Write data
uk: &Дані до файлу

en: Write data (except messages) to file.
uk: Записати дані (крім повідомлень) до файлу.

en: W&rite message
uk: &Повідомлення до файлу

en: Write messages to file.
uk: Записати повідомлення до файлу.

en: &Read data
uk: Дані &з файлу

en: Read data (except messages) from file (does not import to the phone).
uk: Прочитати дані (крім повідомлень) з файлу (не імпортуючи до телефону).

en: R&ead messages
uk: Повідомлення з &файлу

en: Read messages from file (does not import to the phone).
uk: Прочитати повідомлення з файлу (не імпортуючи до телефону).

en: &Phone wizard
uk: Телефонний &майстер

en: Search for phone or configure it using guided wizard.
uk: Шукати телефон або налаштувати його засобами майстра.

en: Se&ttings
uk: На&лаштування

en: Change Wammu settings.
uk: Змінити налаштування Wammu.

en: E&xit
uk: &Вийти

en: Terminate Wammu.
uk: Вимкнути Wammu.

en: &Connect
uk: &З’єднатися

en: Connect the device.
uk: Встановити з’єднання з пристроєм.

en: &Disconnect
uk: &Роз’єднатися

en: Disconnect the device.
uk: Розірвати з’єднання з пристроєм.

en: &Synchronise time
uk: &Синхронізувати час

en: Synchronise time in phone with PC.
uk: Синхронізувати час у телефоні з комп’ютером.

en: Send &file
uk: Надіслати &файл

en: Send file to phone.
uk: Надіслати файл на телефон.

en: &Phone
uk: &Телефон

en: &Info
uk: &Інформація

en: Retrieve phone information.
uk: Отримати інформацію з телефону.

en: Contacts (&SIM)
uk: Контакти (SIM-&картка)

en: Retrieve contacts from SIM.
uk: Отримати контакти з пам’яті SIM-картки.

en: Contacts (&phone)
uk: Контакти (&телефон)

en: Retrieve contacts from phone memory.
uk: Отримати контакти з пам’яті телефону.

en: &Contacts (All)
uk: &Всі контакти

en: Retrieve contacts from phone and SIM memory.
uk: Отримати контакти з пам’яті SIM-карти й телефону.

en: C&alls
uk: &Дзвінки

en: Retrieve call history.
uk: Отримати історію дзвінків.

en: &Messages
uk: &Повідомлення

en: Retrieve messages.
uk: Отримати повідомлення.

en: &Todos
uk: &Задачі

en: Retrieve todos.
uk: Отримати список задач.

en: Calenda&r
uk: Календа&р

en: Retrieve calendar events.
uk: Отримати події з календаря.

en: A&ll
uk: У&се

en: Retrieve everything above.
uk: Отримати все перераховане вище.

en: &Retrieve
uk: &Отримати

en: &Contact
uk: &Контакт

en: Create new contact.
uk: Створити контакт.

en: Calendar &event
uk: &Подія

en: Create new calendar event.
uk: Створити подію в календарі.

en: &Todo
uk: &Задача

en: Create new todo.
uk: Створити задачу.

en: &Message
uk: П&овідомлення

en: Create new message.
uk: Створити повідомлення.

en: &Create
uk: &Створити

en: &Save
uk: &Зберегти

en: Backup currently retrieved data (except messages).
uk: Резервне копіювання поточних даних (крім повідомлень).

en: S&ave messages
uk: З&берегти повідомлення

en: Backup currently retrieved messages.
uk: Резервне копіювання отриманих повідомлень.

en: &Import to phone
uk: &Імпортувати до телефону

en: Import data from backup to phone.
uk: Імпортувати дані з резервної копії до телефону.

en: I&mport messages to phone
uk: І&мпортувати повідомлення до телефону

en: Import messages from backup to phone.
uk: Імпортувати повідомлення з резервної копії до телефону.

en: Export messages to &emails
uk: &Експортувати повідомлення як е-мейл

en: Export messages to emails in storage you choose.
uk: Експортувати повідомлення як електронні листи в обране місце.

en: Export messages to &XML
uk: Е&кспортувати повідомлення як XML

en: Export messages to XML file you choose.
uk: Експортувати повідомлення як XML-файл.

en: Export &contacts to XML
uk: Експортувати &контакти як XML

en: Export contacts to XML file you choose.
uk: Експортувати контакти як XML-файл.

en: &Backups
uk: &Резервні копії

en: &Website
uk: &Сайт

en: Visit Wammu website.
uk: Відвідати сайт Wammu.

en: &Support
uk: &Підтримка

en: Visit Wammu support website.
uk: Відвідати сайт підтримки Wammu.

en: &Report bug
uk: &Звітувати про ваду

en: Report bug in Wammu, please include saved debug log if possible.
uk: Надіслати звіт про ваду Wammu (слід включити журнал зневадження).

en: &Save debug log
uk: З&берегти журнал зневадження

en: Save a copy of debug log, please include this in bug report.
uk: Зберегти копію журналу зневадження (слід включити до звіту про ваду).

en: &Gammu Phone Database
uk: &База телефонів Gammu

en: Visit database of user experiences with phones.
uk: Відвідати користувацьку базу даних про використання телефонів.

en: &Talkback
uk: Поділитися &досвідом

en: Report your experiences into Gammu Phone Database.
uk: Звітувати про свій досвід у базу телефонів Gammu.

en: &Donate
uk: Внести по&жертвування

en: Donate to Wammu project.
uk: Внести пожертвування до проекту Wammu.

en: &About
uk: П&ро Wammu

en: Information about program.
uk: Показати інформацію про Wammu.

en: &Help
uk: &Довідка

en: Debug log created in temporary file <%s>. In case of crash please include it in bugreport!
uk: Журнал зневадження автоматично створений у тимчасовому файлі <%s>. Настійно рекомендуємо включити його в звіт про несправність!

en: You can not work on this data, please retrieve it first from phone
uk: Ви не можете працювати з цими даними, отримайте їх спершу з телефону

en: Data not up to date
uk: Дані застаріли

en: Wammu could not import gammu module, program will be terminated.
uk: Wammu не може імпортувати модуль gammu, роботу програми буде припинено.

en: The import failed because python-gammu is compiled with different version of Gammu than it is now using (it was compiled with version %(compile)s and now it is using version %(runtime)s).
uk: Імпорт не вдався, бо python-gammu зібраний з іншою версією Gammu (зібраний з версією %(compile)s, а використовує - %(runtime)s).

en: You can fix it by recompiling python-gammu against gammu library you are currently using.
uk: Ви можете виправити це перекомпілювавши python-gammu з бібліотекою gammu, яку Ви наразі використовуєте.

en: Gammu module not working!
uk: Модуль Gammu не працює!

en: Gammu module was not found, you probably don't have properly installed python-gammu for current python version.
uk: Модуль Gammu не знайдено; ймовірно, ви не встановили коректно python-gammu для поточної версії Python.

en: The import failed with following error:
uk: Імпортування зазнало краху:

en: Wammu configuration was not found and Gammu settings couldn't be read.
uk: Налаштування Wammu не знайдено; параметри Gammu прочитати не вдалося.

en: Do you want to configure phone connection now?
uk: Налаштувати з’єднання з телефоном зараз?

en: Configuration not found
uk: Налаштування не знайдено

en: You are using Wammu for more than a month. We would like to hear from you how your phone is supported. Do you want to participate in this survey?
uk: Ви користуєтеся Wammu вже більше місяця. Ми хочемо дізнатися, наскільки вдало Wammu працює з вашим телефоном. Візьмете участь у цьому опитуванні?

en: Press Cancel to never show this question again.
uk: Натисніть «Скасувати», щоб ніколи не бачити це сповіщення знову.

en: Thanks for using Wammu
uk: Дякуємо за використання Wammu

en: Migrated from older Wammu
uk: Виконано міграцію зі старішого Wammu

en: Connect
uk: З’єднати

en: Disconnect
uk: Від’єднати

en: Settings
uk: Налаштування

en: Restore
uk: Відновити розмір

en: Minimize
uk: Згорнути

en: Close
uk: Закрити

en: battery
uk: батарея

en: AC
uk: струм

en: no battery
uk: без батареї

en: fault
uk: збій

en: charging
uk: заряджається

en: charged
uk: заряджено

en: Bat: %(battery_percent)d %% (%(power_source)s), Sig: %(signal_level)s, Time: %(time)s
uk: Бат.: %(battery_percent)d %% (%(power_source)s); сигн.: %(signal_level)s; %(time)s

en: Connected
uk: З’єднано

en: Disconnected
uk: Роз’єднано

en: You changed parameters affecting phone connection, they will be used next time you connect to phone.
uk: Ви змінили параметри зв’язку з телефоном, вони будуть використані при наступному з’єднанні.

en: Notice
uk: Сповіщення

en: Looks like normal program termination, deleting log file.
uk: Виглядає як звичайне закриття програми, видаляю журнал.

en: Failed to unlink temporary log file, please delete it yourself.
uk: Не вдається вилучити тимчасовий файл журналу, зробіть це вручну.

en: Filename: %s
uk: Ім’я файлу: %s

en: Error while communicating with phone
uk: Стався збій при зв’язку з телефоном

en: Error Occured
uk: Стався збій

en: Operation in progress
uk: Триває операція

en: voice tag %x
uk: голосова мітка %x

en: Folder
uk: Тека

en: Writing message(s)...
uk: Записую повідомлення...

en: It was not possible to read saved message! There is most likely some bug in Gammu, please contact author with debug log of this operation. To see message in Wammu you need to reread all messsages.
uk: Не вдалося прочитати збережене повідомлення! Швидше за все, це вада Gammu; зв’яжіться з автором і надішліть йому журнал зневадження цієї операції. Щоб побачити цей лист у Wammu, ви повинні перезавантажити всі повідомлення.

en: Could not read saved message!
uk: Не вдалося прочитати збережене повідомлення!

en: Writing contact...
uk: Записую контакти...

en: It was not possible to read saved entry! It might be different than one saved in phone untill you reread all entries.
uk: Не вдалося прочитати збережений елемент! Отримане може відрізнятися від збереженого в телефоні, поки ви не перезавантажите всі елементи.

en: Could not read saved entry!
uk: Не вдалося прочитати збережений елемент!

en: Writing calendar...
uk: Записую календар...

en: Writing todo...
uk: Записую задачі...

en: Gammu messages backup
uk: Резервна копія повідомлень Gammu

en: All backup formats
uk: Усі формати резервних копій

en: Gammu backup [all data]
uk: Резервна копія Gammu [всі дані]

en: Nokia backup [contacts]
uk: Резервна копія Nokia [контакти]

en: vCard [contacts]
uk: vCard [контакти]

en: LDIF [contacts]
uk: LDIF [контакти]

en: vCalendar [todo,calendar]
uk: vCalendar [задачі, календар]

en: iCalendar [todo,calendar]
uk: iCalendar [задачі, календар]

en: Save data as...
uk: Зберегти дані як...

en: Read data
uk: Читати дані

en: Save backup as...
uk: Зберегти резервну копію як...

en: Import backup
uk: Імпортувати резервну копію

en: Error while reading backup
uk: Збій при читанні резервної копії

en: Data has been read from file "%s"
uk: Дані прочитані із файлу "%s"

en: %d messages
uk: %d повідомлень

en: No importable data were found in file "%s"
uk: У файлі "%s" не знайдено даних для імпорту

en: No data to import
uk: Немає даних для імпорту

en: Following data was found in backup, select which of these do you want to be added into phone.
uk: Такі дані були знайдені в резервної копії, виберіть, які з них повинні бути додані в телефон.

en: Select what to import
uk: Виберіть що імпортувати

en: Importing data...
uk: Імпорт даних…

en: Backup has been imported from file "%s"
uk: Резервна копія відновлена з файлу "%s"

en: Backup imported
uk: Імпортовано резервну копію

en: Restoring from file "%s" has failed, some parts of backup might have been stored to phone and some were not.
uk: Відновлення з файлу "%s" не вдалося, деякі частини резервної копії зберігаються в телефоні, деякі - ні.

en: Backup import failed
uk: Імпорт резервної копії зазнав невдачі

en: %d phone contact entries
uk: %d контактів у пам'яті телефону

en: %d SIM contact entries
uk: %d контактів у пам'яті SIM

en: %d to do entries
uk: %d записів Todo

en: %d calendar entries
uk: %d календарних записів

en: Backup saved from phone %s
uk: Резервна копія збережена з телефону %s

en: , serial number %s
uk: , серійний номер %s

en: Backup was created by %s
uk: Резервна копія створена %s

en: Backup saved on %s
uk: Резервна копія збережена на %s

en: Backup has been saved to file "%s"
uk: Резервна копія збережена у файл "%s"

en: Data has been saved to file "%s"
uk: Дані збережені у файл "%s"

en: Error while saving backup
uk: Помилка при збереженні резервної копії

en: Error while saving backup, probably some limit inside of Gammu exceeded.
    %s
uk: Помилка при збереженні резервної копії, можливо досягнуто ліміт всередині Gammu.
    %s

en: Are you sure you want to delete contact "%s"?
uk: Дійсно видалити контакт «%s»?

en: Are you sure you want to delete call from "%s"?
uk: Дійсно видалити дзвінок від «%s»?

en: Are you sure you want to delete message from "%s"?
uk: Дійсно видалити повідомлення від «%s»?

en: Are you sure you want to delete todo entry "%s"?
uk: Дійсно видалити задачу «%s»?

en: Are you sure you want to delete calendar entry "%s"?
uk: Дійсно видалити подію «%s» з календаря?

en: Are you sure you want to delete %d contact? | Are you sure you want to delete %d contacts?
uk[0]: Дійсно видалити %d контакт?
uk[1]: Дійсно видалити %d контакти?
uk[2]: Дійсно видалити %d контактів?

en: Are you sure you want to delete %d call? | Are you sure you want to delete %d calls?
uk[0]: Дійсно видалити %d дзвінок?
uk[1]: Дійсно видалити %d дзвінки?
uk[2]: Дійсно видалити %d дзвінків?

en: Are you sure you want to delete %d message? | Are you sure you want to delete %d messages?
uk[0]: Дійсно видалити %d повідомлення?
uk[1]: Дійсно видалити %d повідомлення?
uk[2]: Дійсно видалити %d повідомлень?

en: Are you sure you want to delete %d todo entry? | Are you sure you want to delete %d todo entries?
uk[0]: Дійсно видалити %d задачу?
uk[1]: Дійсно видалити %d задачі?
uk[2]: Дійсно видалити %d задач?

en: Are you sure you want to delete %d calendar entry? | Are you sure you want to delete %d calendar entries?
uk[0]: Дійсно видалити %d подію з календаря?
uk[1]: Дійсно видалити %d події з календаря?
uk[2]: Дійсно видалити %d подій із календаря?

en: Confirm deleting
uk: Підтвердження видалення

en: Deleting contact(s)...
uk: Видаляю контакт(и)...

en: Deleting message(s)...
uk: Видаляю повідомлення...

en: Deleting todo(s)...
uk: Видаляю задачу/і...

en: Deleting calendar event(s)...
uk: Видаляю подію/і з календаря...

en: Reading phone information
uk: Читання інформації про телефон

en: Reading calls of type %s
uk: Читаю дзвінки типу %s

en: Reading contacts from %s
uk: Читаю контакти з %s

en: Reading messages
uk: Читаю повідомлення

en: Reading todos
uk: Читаю задачі

en: Reading calendar
uk: Читаю календар

en: Setting time in phone...
uk: Встановлюю час у телефоні...

en: Send file to phone
uk: Надіслати файл на телефон

en: Sending file to phone...
uk: Надсилаю файл на телефон...

en: Transfer has been rejected by phone.
uk: Передачу скасовано телефоном.

en: Transfer rejected!
uk: Передачу скасовано!

en: One moment please, connecting to phone...
uk: Хвилинку, встановлюю з’єднання з телефоном...

en: Phone connection is not properly configured, can not connect to phone.
uk: Зв’язок із телефоном не налаштовано коректно, не можу з’єднатися.

en: Connection not configured!
uk: Зв’язок не налаштовано!

en: Please enter %s code:
uk: Введіть %s код:

en: Phone asks for security code
uk: Телефон запитує код безпеки

en: Your phone has just received incoming call
uk: Телефон отримав дзвінок

en: Your phone has just received incoming call from %s
uk: Телефон отримав дзвінок від %s

en: Incoming call
uk: Вхідний дзвінок

en: Reject
uk: Відхилити

en: Accept
uk: Прийняти

en: One moment please, disconnecting from phone...
uk: Хвилинку, розриваю з’єднання з телефоном...

en: Searching for phone can not be performed while you are connected to phone, please disconnect first.
uk: Неможливо шукати телефон при встановленому з’єднанні, спершу від’єднайтеся.

en: You are connected to phone!
uk: Встановлено з’єднання з телефоном!

en: Predefined animation number %d
uk: Анімація №%d

en: Unknown predefined sound #%d
uk: Невідомий звук №%d

en: Some parts of this message were not decoded correctly, probably due to missing support for it in Gammu.
uk: Деякі частини цього повідомлення не розкодовані коректно; можливо, через відсутність відповідної підтримки в Gammu.

en: Checking %s
uk: Перевіряю %s

en: Could not guess vendor
uk: Не вдалося визначити виробника

en: Guessed as %s
uk: Можливо, %s

en: Discovering Bluetooth devices using %s
uk: Шукаю Bluetooth-пристрої за допомогою %s

en: No Bluetooth device found
uk: Не знайдено Bluetooth-пристроїв

en: All Bluetooth devices discovered, connection tests still in progress...
uk: Bluetooth-пристрої знайдено, перевіряю можливі з’єднання...

en: Could not access Bluetooth subsystem (%s)
uk: Не вдалося з’єднатися з підсистемою Bluetooth (%s)

en: PyBluez not found, it is not possible to scan for Bluetooth devices.
uk: PyBluez не знайдено, пошук Bluetooth-пристроїв неможливий.

en: No Bluetooth searching
uk: Пошук неможливий

en: Finished %s
uk: Є %s

en: All finished, found %d phones
uk: Все завершено; знайдено %d телефонів

en: Failed to connect to phone
uk: Не вдалося з’єднатися з телефоном

en: You did not specify valid phone number.
uk: Ви не вказали коректний номер телефону.

en: Invalid phone number
uk: Некоректний номер телефону

en: Configuration done
uk: Налаштування виконано

en: Thank you for configuring phone connection.
uk: Дякую за налаштування телефону.

en: You can enter any name which you will use to identify your phone.
uk: Введіть ім’я, яким слід назвати телефон.

en: Connection test
uk: Перевірка з’єднання

en: Wammu is now testing phone connection, please wait...
uk: Хвилинку, перевіряю з’єднання з телефоном...

en: Phone has been found.
uk: Телефон знайдено.

en: Manufacturer: %(manufacturer)s
    Model: %(model)s
uk: Виробник: %(manufacturer)s
    Модель: %(model)s

en: Phone connection test is still active, you can not continue.
uk: Все ще перевіряю з’єднання, перерватись неможливо.

en: Testing still active!
uk: Все ще перевіряю!

en: Phone has not been found, are you sure you want to continue?
uk: Телефона не знайдено; дійсно слід продовжувати?

en: Phone not found!
uk: Телефона не знайдено!

en: Phone search
uk: Пошук телефона

en: Phone searching status
uk: Стан пошуку телефона

en: Phone search is still active, you can not continue.
uk: Все ще шукаю телефон, перерватись неможливо.

en: Searching still active!
uk: Все ще шукаю!

en: No phone has not been found, you can not continue.
uk: Не знайдено жодного телефона, продовжувати неможливо.

en: No phone found!
uk: Телефонів не знайдено!

en: Wammu is now searching for phone:
uk: Зараз шукаю телефон:

en: No phone has been found!
uk: Не знайдено жодного телефона!

en: Phone %(manufacturer)s %(model)s on device %(port)s using connection %(connection)s
uk: Телефон %(manufacturer)s %(model)s як пристрій %(port)s використовує з’єднання %(connection)s

en: Select phone to use from below list
uk: Оберіть телефон зі списку

en: Select phone
uk: Оберіть телефон

en: Following phone will be used:
uk: Використовуватиму наступний телефон:

en: No phone selected!
uk: Телефона не обрано!

en: Manual configuration
uk: Ручне налаштування

en: Device where phone is connected
uk: Пристрій

en: Connection type
uk: Тип з’єднання

en: You need to select device which will be used.
uk: Оберіть пристрій, який слід використовувати.

en: No device selected!
uk: Пристроя не обрано!

en: You need to select connection type which will be used.
uk: Оберіть тип з’єднання, який слід використовувати.

en: No connection selected!
uk: З’єднання не обрано!

en: Phone Device
uk: Пристрій

en: Please enter device where phone is accessible
uk: Оберіть адресу, за якою доступний телефон

en: Driver to use
uk: Драйвер

en: Sorry no driver matches your configuration, please return back and try different settings or manual configuration.
uk: Жоден драйвер не підходить вашій конфігурації. Поверніться й спробуйте інші налаштування. Або налаштуйте вручну.

en: Please select which driver you want to use. Follow the help text shown below to select the best one.
uk: Оберіть драйвер, який слід використовувати. Текст довідки (нижче) допоможе обрати найкращий.

en: Please select connection type, default choice should be best in most cases.
uk: Оберіть тип з’єднання; типовий вибір зазвичай найкращий.

en: Phone type
uk: Тип телефону

en: Please select phone manufacturer or type. Try to be as specific as possible.
uk: Оберіть виробника або якнайточніший тип телефону.

en: Search all connections
uk: Шукати всі з’єднання

en: Wizard will search for all possible connections. It might take quite long time to search all possible connection types.
uk: Майстер виконає пошук усіх можливих з’єднань. Це може зайняти чимало часу.

en: USB cable
uk: USB-кабель

en: Many phones now come with USB cable, select this if you're using this connection type.
uk: Чимало телефонів мають USB-кабель у комплекті; оберіть це при його використанні.

en: Bluetooth
uk: Синій зуб

en: Bluetooth connection is wireless and does not require direct visibility. Phone needs to be properly paired with computer before proceeding.
uk: Бездротове з’єднання шляхом радіохвиль, не потребує прямої видимості. Телефон слід коректно спарувати з комп’ютером.

en: IrDA wireless connection requires direct visibility, please make sure this is fullfilled and computer can see phone.
uk: Бездротове з’єднання шляхом інфрачервоного випромінювання, потребує пряму видимість. Відповідні порти телефона й комп’ютера повинні знаходитись один напроти одного.

en: Serial cable
uk: Послідовний кабель

en: This is not often used connection, but was very popular for older phones.
uk: Використовується нечасто, зазвичай для старіших телефонів.

en: How is your phone connected?
uk: Як приєднано телефон?

en: Configuration style
uk: Стиль налаштування

en: Guided configuration
uk: Полегшено (за інструкціями майстра)

en: Automatically search for a phone
uk: Автоматичним пошуком

en: You will be guided through configuration by phone connection type and vendor.
uk: Полегшене налаштування за шляхом з’єднання й виробником телефона.

en: Wizard will attempt to search phone on usual ports.
uk: Автоматичний пошук можливих з’єднань на типових портах.

en: You know what you are doing and know exact parameters you need for connecting to phone.
uk: Вручну, потрібно точно знати адресу й тип з’єднання.

en: How do you want to configure your phone connection?
uk: Як слід налаштувати зв’язок із телефоном?

en: If you have no idea how to configure your phone connection, you can look at Gammu Phone Database for other users experiences:
uk: Якщо ви не знаєте, як налаштувати зв’язок із вашим телефоном, пошукайте досвід інших користувачів у базі телефонів Gammu:

en: Welcome
uk: Вітаю

en: This wizard will help you with configuring phone connection in Wammu.
uk: Я допоможу налаштувати зв’язок із телефоном.

en: Please make sure you have phone ready, powered on and one of connection methods is set up:
uk: Телефон повинен бути увімкненим і готовим до з’єднання одним із наступних шляхів:

en: Cable is connected.
uk: Кабель (USB чи COM) приєднано.

en: You have enabled IrDA and phone is in visible range.
uk: IrDA (ІЧ) увімкнено, порти телефона й комп’ютера один напроти одного.

en: You have paired Bluetooth with computer.
uk: Телефон і комп’ютер спаровані через Bluetooth.

en: As soon as your phone is ready, you can continue.
uk: Ви можете продовжувати, як тільки телефон буде готовим.

en: Wammu Phone Configuration Wizard
uk: Майстер налаштування зв’язку з телефоном

en: Ignoring unknown
uk: Ігнорувати невідомі

en: While reading, entry on location %d reported unknown error, ignoring it!
uk: При читанні запису %d виникла невідома помилка, проігноровано!

en: Ignoring corrupted
uk: Ігнорувати пошкоджені

en: While reading, entry on location %d seems to be corrupted, ignoring it!
uk: При читанні запис %d, здається, пошкоджений, тому проігноровано!

en: Could not find timidity, melody can not be played
uk: Неможливо знайти timidity, мелодія не може бути відтворена

en: Timidity not found
uk: Timidity не знайдено

en: Select contact from below list
uk: Виберіть ім'я із списку

en: Select contact
uk: Виберіть контакт

en: Select number for selected contact
uk: Виберіть номер для обраного контакту

en: Select phone number
uk: Виберіть телефонний номер

en: Please enter here path to gammu configuration file you want to use.
uk: Будь ласка, вкажіть шлях до файлу конфігурації gammu, який Ви хочете використовувати.

en: Gammurc path
uk: Шлях до gammurc

en: You can configure connection parameters on Connection tab.
uk: Параметри з’єднання знаходяться на вкладці «З’єднання».

en: Automatically connect to phone on startup
uk: Автоматично з'єднуватися з телефоном при запуску

en: Whether you want application automatically connect to phone when it is started.
uk: Чи повинна програма при запуску автоматично з'єднуватися з телефоном.

en: Show debug log
uk: Показувати журнал зневадження

en: Show debug information on error output.
uk: Показувати зневаджувальну інформації у звіті про помилки.

en: Synchronize time
uk: Синхронізація часу

en: Synchronise time in phone with computer time while connecting.
uk: Синхронізувати час телефону із комп'ютером, поки він підключений.

en: Startup information
uk: Стартова інформація

en: Display startup on phone (not supported by all models).
uk: Показувати завантажувальну інформацію на телефоні (підтримується не всіма моделями).

en: Lock device
uk: Блокувати пристрій

en: Whether to lock device in /var/lock. On some systems you might lack privileges to do so.
uk: Чи блокувати пристрій в /var/lock. На деяких системах для цього у Вас може бути недостатньо прав.

en: Phone connection
uk: З’єднання з телефоном

en: Name for this configuration.
uk: Назва цієї конфігурації.

en: Device, where your phone is connected.
uk: Адреса, за якою доступний телефон.

en: Device
uk: Пристрій

en: Connection which your phone understands, check Gammu documentation for connection details.
uk: Тип з’єднання, сумісний із вашим телефоном (детальніше описано в документації Gammu).

en: Connection
uk: З’єднання

en: Phone model, you can usually keep here auto unless you have any problems.
uk: Модель телефона (зазвичай «auto»).

en: Model
uk: Модель

en: Whether images in messages should be scaled when displayed. This is usually good idea as they are pretty small.
uk: Чи потрібно розтягувати зображення в повідомленнях при відображенні. Це досить непогана ідея, бо  зазвичай вони досить малі.

en: Scale images
uk: Розтягувати зображення

en: Attempt to reformat text
uk: Спробувати форматувати текст

en: If you get sometimes "compressed" messages likeTHIStext, you should be interested in this choice.
uk: Якщо Ви іноді отримуєте "стиснуті" повідомлення, якЦЕЙтекст, можливо, Вам буде цікавий цей пункт.

en: Default options for new message
uk: Типові установки для нового повідомлення

en: Create concatenated message, what allows to send longer messages.
uk: Обійти обмеження за кількістю символів, відіславши одне повідомлення як кілька.

en: Create unicode message
uk: Створити юнікод повідомлення

en: Request delivery report by default
uk: Запит типового звіту про доставку

en: Use 16bit Id
uk: Використовувати 16 біт

en: Use 16 bit Id inside message. This is safe for most cases.
uk: Використовуйте 16 біт в повідомленнях. Це безпечно в більшості випадків.

en: Automatic
uk: Автоматичний

en: Automatic starting with first name
uk: Автоматичний, починаючи з імені

en: Automatic starting with last name
uk: Автоматичний, починаючи із прізвища

en: Custom, use format string below
uk: Власний, використовувати рядок форматування внизу

en: Name display format
uk: Формат відображення імені

en: Format string for name displaying. You can use %%(value)s format marks. Currently available values are: %s.
uk: Рядок форматування для відображення імені. Ви можете використовувати мітки %%(value)s. В даний час такі значення: %s.

en: Name format string
uk: Рядок форматування імені

en: How often refresh phone state in application status bar. Enter value in miliseconds, 0 to disable.
uk: Як часто оновлювати стан телефону в "Області сповіщення". Введіть значення в мілісекундах (0 - "відключити").

en: Refresh phone state
uk: Оновити стан телефону

en: Whether to ask for confirmation when deleting entries.
uk: Вимагати підтвердження при видаленні записів.

en: Task bar icon
uk: Піктограма на панелі завдань

en: Show icon in task bar.
uk: Показувати піктограму на панелі завдань.

en: Default time to be used for newly created time fields.
uk: Типовий час, який буде використаний для нових створюваних часових полів.

en: Default time
uk: Типовий час

en: Default date to be used for newly created time fields. Enter amount of days from today (1=tomorrow).
uk: Типовий час, який буде використовуватися для створюваних полів часу. Введіть число днів від сьогоднішнього (1=завтра).

en: Default date=now + x days
uk: Типова дата=сьогодні + x днів

en: How many entries will be shown in newly created item.
uk: Скільки записів буде показано для нових елементів.

en: Entries for new item
uk: Число записів для нових елементів

en: Prefix for non international phone numbers.
uk: Префікс для телефонних номерів в середині країни.

en: Number prefix
uk: Телефонний префікс

en: Applies only when Wammu can not find proper count of entries to read. This number limits how many empty entries will be read before reading will be stopped.
uk: Застосовується тільки, якщо Wammu не може визначити число записів для читання. Це число визначає кількість порожніх записів, які будуть прочитані, до того, як читання зупиниться.

en: Maximal empty entries if total is guessed
uk: Максимальна кількість порожніх записів, якщо визначено загальну кількість

en: In case phone reports wrongly number of entries, Wammu would try to read infinitely or till error. This number limits how many empty entries will be read before reading will be stopped.
uk: Якщо телефон повідомляє про невірне число записів, Wammu спробує вважати необмежене число записів або поки не станеться помилка. Це число визначає кількість порожніх записів, які будуть прочитані, до того, як читання зупиниться.

en: Maximal empty entries if total is known
uk: Максимальна кількість порожніх записів, якщо відомо загальна кількість

en: View
uk: Вигляд

en: Other
uk: Інше

en: Hacks
uk: Хаки

en: You don't have any phone connection configured. Wammu will not be able to conect to your phone!
uk: Ви не налаштували ні одне з'єднання. Wammu не може з'єднатися з Вашим телефоном!

en: No phone configured!
uk: Телефон не налаштований!

en: I don't know
uk: Не знаю

en: Select this option only if really necessary. You will be provided with too much options in next step.
uk: Зазвичай слід обрати інший варіант. Буде надано багато параметрів.

en: Symbian based phone
uk: На основі Symbian

en: Go on if your phone uses Symbian OS (regardless of manufacturer).
uk: Оберіть незалежно від виробника, якщо телефон працює на ОС Symbian.

en: Alcatel phone
uk: Alcatel

en: Alcatel phone not running Symbian.
uk: Телефон Alcatel без Symbian.

en: BenQ/Siemens phone
uk: BenQ/Siemens

en: BenQ or Siemens phone not running Symbian.
uk: Телефон BenQ чи Siemens без Symbian.

en: Motorola phone
uk: Motorola

en: Motorola phone not running Symbian.
uk: Телефон Motorola без Symbian.

en: Nokia phone
uk: Nokia

en: Nokia phone not running Symbian.
uk: Телефон Nokia без Symbian.

en: Samsung phone
uk: Samsung

en: Samsung phone not running Symbian.
uk: Телефон Samsung без Symbian.

en: Sharp phone
uk: Sharp

en: Sharp phone not running Symbian.
uk: Телефон Sharp без Symbian.

en: Sony Ericsson phone
uk: Sony Ericsson

en: Sony Ericsson phone not running Symbian.
uk: Телефон Sony Ericsson без Symbian.

en: None of the above
uk: Інше

en: Select this option if nothing above matches.
uk: Оберіть, якщо названі вище варіанти не підходять.

en: OBEX and IrMC protocols
uk: Протоколи OBEX та IrMC

en: Standard access to filesystem. Not a good choice for Nokia if you want to access data.
uk: Типова підтримка файлової системи. Поганий вибір для Nokia, якщо потрібен доступ до даних.

en: Standard access to filesystem and sometimes also to phone data. Good choice for recent phones.
uk: Типова підтримка до файлової системи й іноді до даних телефону. Хороший вибір для сучасних телефонів.

en: Symbian using Gnapplet
uk: Symbian, через Gnapplet

en: You have to install Gnapplet into phone before using this connection. You can find it in Gammu sources.
uk: Потрібно встановити Gnapplet на телефон. Його можна знайти в джерелі Gammu.

en: Nokia proprietary protocol
uk: Пропрієтарний протокол Nokia

en: Nokia proprietary protocol FBUS.
uk: FBUS, пропрієтарний протокол Nokia.

en: Nokia proprietary service protocol
uk: Пропрієтарний сервісний протокол Nokia

en: Nokia proprietary protocol MBUS. Older version, use FBUS if possible.
uk: MBUS, старіша версія пропрієтарного протоколу Nokia. Використовуйте FBUS, якщо можливо.

en: AT based
uk: AT

en: This provides minimal access to phone features. It is recommended to use other connection type.
uk: Мінімальний доступ до телефону. Зазвичай слід використати інший тип з’єднання.

en: Good choice for most phones except Nokia and Symbian based. Provides access to most phone features.
uk: Хороший вибір для телефонів без Symbian і не від Nokia. Надає доступ до більшості можливостей телефону.

en: Enter device name of serial port.
uk: Введіть адресу послідовного порту.

en: Enter device name of emulated serial port.
uk: Введіть адресу емульованого послідовного порту.

en: Enter Bluetooth address of your phone.
uk: Введіть Bluetooth-адресу телефону.

en: You don't have to enter anything for this settings.
uk: При таких налаштуваннях не потрібно нічого вводити.

en: Enter device name of USB port.
uk: Введіть адресу USB-порту.

en: Generic AT over serial line or it's emulation
uk: Звичайний AT через послідовну лінію або її емуляцію

en: Select this if you have real serial port or it is emulated by phone driver (eg. virtual COM port, /dev/rfcomm, /dev/ircomm, etc.).
uk: Телефон підключено через послідовний порт або його емуляцію (віртуальний COM-порт, /dev/rfcomm, /dev/ircomm тощо).

en: Generic AT at %d bps
uk: Типовий AT на %d бод

en: Select this if your phone requires transfer speed %d bps.
uk: Телефон явно потребує швидкість у %d бод.

en: AT over Bluetooth
uk: AT через Bluetooth

en: Select this if your phone is connected over Bluetooth and you want to use native Bluetooth connection.
uk: Телефон приєднано шляхом Bluetooth, використовується «рідне» Bluetooth-з’єднання.

en: AT over Bluetooth with RF searching
uk: AT через Bluetooth із RF-пошуком

en: Use for Bluetooth stack and 6210 / DCT4 Nokia models, which don't inform about Bluetooth services correctly (6310, 6310i with firmware lower than 5.50, 8910,..)
uk: Nokia 6210/DCT4; моделі, котрі неправильно повідомляють про Bluetooth-сервіси (6310, 6310i з прошивкою <5.50; 8910 тощо,..)

en: AT over IrDA
uk: AT через IrDA

en: Select this if your phone is connected over IrDA and you want to use native IrDA connection.
uk: Телефон приєднано шляхом IrDA, використовується «рідне» IrDA-з’єднання.

en: AT over DKU2
uk: AT через DKU2

en: Select this if your phone is connected using DKU2 cable.
uk: Телефон приєднано через DKU2-кабель.

en: Generic OBEX over serial line or it's emulation
uk: Типова послідовна лінія OBEX або її емуляція

en: OBEX over Bluetooth
uk: OBEX через Bluetooth

en: OBEX over Bluetooth with RF searching
uk: OBEX через Bluetooth із RF-пошуком

en: OBEX over IrDA
uk: OBEX через IrDA

en: Gnapplet over Bluetooth
uk: Gnapplet через Bluetooth

en: Gnapplet over IrDA
uk: Gnapplet через IrDA

en: MBUS proprietary protocol
uk: Пропрієтарний протокол MBUS

en: Protocol used in older Nokia phones.
uk: Протокол, використовуваний старішими телефонами Nokia.

en: FBUS proprietary protocol
uk: Пропрієтарний протокол FBUS

en: Protocol used in Nokia phones. Please try selecting more specific options first.
uk: Протокол телефонів Nokia. Спершу спробуйте точніші варіанти.

en: DKU5 cable
uk: Кабель DKU5

en: Nokia Connectivity Adapter Cable DKU-5 (original cable or compatible), for phones with USB chip like Nokia 5100.
uk: Nokia Connectivity Adapter Cable DKU-5 (оригінал чи сумісний) використовується з телефонами з USB-чіпом (Nokia 5100 тощо).

en: PL2303 cable
uk: Кабель PL2303

en: New Nokia protocol for PL2303 USB cable (usually third party cables), for phones with USB chip like Nokia 5100.
uk: Новий протокол Nokia для USB-кабеля PL2303 (зазвичай від сторонніх виробників) використовується з телефонами з USB-чіпом (Nokia 5100 тощо).

en: DKU2 cable
uk: Кабель DKU2

en: Nokia Connectivity Cable DKU-2 (original cable or compatible), for phones without USB chip like Nokia 6230.
uk: Nokia Connectivity Cable DKU-2 (оригінал чи сумісний) використовується з телефонами без USB-чіпу (Nokia 6230 тощо).

en: DLR3-3P/CA-42 cable
uk: Кабель DLR3-3P/CA-42

en: Nokia RS-232 Adapter Cable DLR-3P (original cable or compatible), usually with phones like Nokia 7110/6210/6310.
uk: Nokia RS-232 Adapter Cable DLR-3P (оригінал чи сумісний) зазвичай використовується з телефонами Nokia 7110/6210/6310.

en: FBUS proprietary protocol using ARK cable
uk: Пропрієтарний протокол FBUS через ARK-кабель

en: ARK cable (third party cable) for phones not supporting AT commands like Nokia 6020.
uk: ARK-кабель стороннього виробника для телефонів, що не підтримують AT-команди (Nokia 6020 тощо).

en: DKU5 phone with ARK cable
uk: DKU5-телефон через ARK-кабель

en: ARK cable (third party cable) for phones with USB chip like Nokia 5100.
uk: ARK-кабель стороннього виробника для телефонів із USB-чіпом (Nokia 5100 тощо).

en: Phonet over Bluetooth
uk: Phonet через Bluetooth

en: Nokia protocol for Bluetooth stack with other DCT4 Nokia models.
uk: Протокол Nokia для Bluetooth-стеку з Nokia DCT4.

en: FBUS over Bluetooth (emulated serial port)
uk: FBUS через Bluetooth (емуляція послідовного порта)

en: Nokia protocol for Bluetooth stack with Nokia 6210.
uk: Протокол Nokia для Bluetooth-стеку з Nokia 6210.

en: Using emulated serial port.
uk: Емульований послідовний порт.

en: Phonet over Bluetooth (emulated serial port)
uk: Phonet через Bluetooth (емуляція послідовного порта)

en: FBUS over Bluetooth
uk: FBUS через Bluetooth

en: Phonet over Bluetooth with RF searching
uk: Phonet через Bluetooth із RF-пошуком

en: Nokia protocol for Bluetooth stack with DCT4 Nokia models, which don't inform about services correctly (6310, 6310i with firmware lower than 5.50, 8910,..).
uk: Протокол Nokia для Bluetooth-стеку з моделями Nokia DCT4, котрі некоректно повідомляють про Bluetooth-сервіси (6310, 6310i з прошивкою <5.50; 8910 тощо).

en: Phonet over IrDA
uk: Phonet через IrDA

en: Nokia protocol for infrared with other Nokia models.
uk: Інфрачервоний зв’язок з телефонами Nokia.

en: FBUS over IrDA
uk: FBUS через IrDA

en: Nokia protocol for infrared with Nokia 6110/6130/6150.
uk: Інфрачервоний зв’язок з Nokia 6110/6130/6150.

en: Mailboxes
uk: Поштові скриньки

en: Select mailbox file...
uk: Виберіть файл поштової скриньки…

en: Saving messages to mailbox
uk: Збереження повідомлень у поштовій скриньці

en: %(count)d messages exported to "%(path)s" (%(type)s)
uk: %(count)d повідомлень експортовано у "%(path)s" (%(type)s)

en: mailbox
uk: поштова скринька

en: Select maildir directory where to save files
uk: Виберіть поштову директорію, де будуть зберігатися файли

en: Selected folder does not contain new subfolder and thus probably is not valid maildir.
    
    Do you want to create new subfolder and export to it?
uk: Вибрана тека не містить підтек, а значить насправді не є поштовим каталогом.
    
    Хочете створити нову теку і експортувати файли туди?

en: Folder doesn't look like maildir!
uk: Тека не подібна на поштовий каталог!

en: Creating of folder failed, bailing out.
uk: Не вдалося створити теку, повертаємося назад.

en: Can not create folder!
uk: Неможливо створити теку!

en: Saving messages to maildir
uk: Збереження повідомлень у поштовому каталозі

en: Output file already exists, this usually means that this message was already saved there.
    
    Do you wish to overwrite file %s?
uk: Підсумковий файл існує, зазвичай це означає, що повідомлення було збережено там.
    
    Хочете перезаписати файл %s?

en: File already exists!
uk: Файл вже існує!

en: maildir
uk: поштовий каталог

en: Connecting to IMAP server...
uk: З'єднання з сервером IMAP…

en: Can not login, you probably entered invalid login information. Do you want to retry?
uk: Неможливо з'єднатися, можливо, Ви ввели неправильні дані облікового запису. Хочете спробувати ще раз?

en: Login failed!
uk: Не вдалося з'єднатися!

en: Listing folders on IMAP server...
uk: Читання списку тек на сервері IMAP...

en: Can not list folders on server, bailing out.
uk: Неможливо прочитати теки на сервері, повертаємося назад.

en: Listing failed!
uk: Не вдалося прочитати список тек!

en: Please select folder on server %s where messages will be stored
uk: Будь ласка, виберіть теку на сервері %s, в яку будуть зберігатися повідомлення

en: Select folder
uk: Виберіть теку

en: Selecting folder on IMAP server...
uk: Вибирається тека на IMAP-сервері…

en: Can not select folder %s on server, bailing out.
uk: Неможливо вибрати теку на сервері %s, повертаємося назад.

en: Selecting failed!
uk: Не вдалося вибрати теку!

en: Saving messages to IMAP
uk: Збереження повідомлень на IMAP-сервер

en: Can not save message to folder %s on server, bailing out.
uk: Неможливо зберегти повідомлення в теку %s на сервері, повертаємося назад.

en: Saving failed!
uk: Невдале збереження!

en: IMAP server
uk: Сервер IMAP

en: %(new)d new of %(count)d messages exported to "%(path)s" (%(type)s)
uk: %(new)d нових повідомлень з %(count)d експортовано в "%(path)s" (%(type)s)

en: Where do you want to export emails created from your messages?
uk: Куди Ви хочете експортувати електронну пошту, створену з Ваших повідомлень?

en: Select export type
uk: Виберіть тип експорту

en: Mailbox file
uk: Файл поштової скриньки

en: Maildir folder
uk: Поштовий каталог

en: IMAP account
uk: Обліковий запис IMAP

en: IMAP Settings
uk: Налаштування IMAP

en: Connection Details
uk: Деталі з'єднання

en: Preferences
uk: Установки

en: Message State Selection
uk: Вибір стану повідомлення

en: From Address
uk: Від

en: Server
uk: Сервер

en: Port
uk: Порт

en: Login
uk: Обліковий запис

en: Password
uk: Пароль

en: Remember password (insecure)
uk: Запам'ятати пароль (небезпечно)

en: Use SSL
uk: Використати SSL

en: Only back-up new messages
uk: Резервувати лише нові повідомлення

en: %d. From Address invalid
uk: %d. Із неіснуючої адреси

en: %d. Server incomplete
uk: %d. Сервер неповний

en: %d. Port invalid
uk: %d. Невірний порт

en: %d. Login incomplete
uk: %d. Неповний вхід

en: %d. Password incomplete
uk: %d. Неповний пароль

en: %d. No messages to back-up selected. Please tick at least one of the states.
uk: %d. Не вибрані повідомлення для резервної копії. Будь ласка, відзначте хоча б один пункт.

en: Incomplete
uk: Незавершено

en: Saving messages to XML
uk: Зберігаю повідомлення як XML

en: Please share your experiences with Wammu and Gammu which is backend library. When you fill in following form, other users can benefit from your experiences in Gammu Phone Database. Only information you see here will be submited.
uk: Поділіться досвідом використання Wammu (й бібліотеки-основи Gammu). Якщо ви заповните цю форму, то інші користувачі бази телефонів Gammu, можливо, зможуть легше налаштувати свій телефон.

en: Manufacturer:
uk: Виробник:

en: Phone model:
uk: Модель телефону:

en: Connection type:
uk: Тип з’єднання:

en: Model in gammu configuration:
uk: Модель (у налаштуваннях gammu):

en: Working features:
uk: Можливості без вад:

en: Please select features...
uk: Вказати можливості...

en: Gammu version:
uk: Версія Gammu:

en: Note:
uk: Примітка:

en: Your name:
uk: Ваше ім’я:

en: Your email:
uk: Ваша адреса е-мейл:

en: Email displaying:
uk: Відображення адреси е-мейл:

en: Use [at] and [dot]
uk: Використовувати [at] та [dot]

en: Insert NOSPAM text at random position
uk: Вставити текст NOSPAM у випадкове місце

en: Display it normally
uk: Відображати нормально

en: Don't show email at all
uk: Не показувати взагалі

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Gammu Phone Database Talkback
uk: Зворотній зв'язок Gammu Phone Database

en: Select which features work correctly with your phone
uk: Виберіть, які функції вірно працюють із вашим телефоном

en: This information is automatically included in report.
uk: Ця інформація автоматично залучена до звіту.

en: Describe some glitches of this phone or other experiences with Gammu.
uk: Опишіть відмови цього телефону або інші негаразди та враження при роботі з Gammu.

en: Please enter valid mail here, choose display options below. Your email won't be given or sold to anybody.
uk: Будь ласка, вкажіть тут дійсну адресу електронної пошти, виберіть налаштування відображення нижче. Ваша адреса не буде передана або продана третім особам.

en: If you don't want to display email clear text, please select one mangling option.
uk: Якщо Ви не хочете, щоб адреса електронної пошти була явно видна, будь ласка, виберіть один з параметрів спотворення.

en: Entry in Gammu Phone Database was not created, following fields are invalid:
    %s
uk: Запис не був доданий у Gammu Phone Database, дані у наступних полях невірні:
    %s

en: Supported features
uk: Підтримувані функції

en: Entry not created!
uk: Запис не створено!

en: Email displaying
uk: Відображення адреси ел. пошти

en: HTTP request failed with status %(code)d (%(text)s), please retry later or create entry manually.
uk: Запит HTTP завершився з помилкою %(code)d (%(text)s), будь ласка, спробуйте ще раз пізніше або додайте запис вручну.

en: HTTP request failed with exception:
    %(exception)s
    Please retry later or create entry manually.
uk: Запит HTTP завершився з виключенням:
    %(exception)s
    Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше або додайте запис вручну.

en: Entry in Gammu Phone Database has been created, you can see it on <%s> URL.
    Do you want to open it in browser now?
uk: Запис додано в Gammu Phone Database, Ви можете подивитися тут: <%s>.
    Хочете відкрити посилання в браузері?

en: Entry created!
uk: Запис створено!

en: Phone model
uk: Модель телефона

en: Model in gammu configuration
uk: Модель (у налаштуваннях gammu)

en: Note
uk: Примітка

en: Your name
uk: Ваше ім’я

en: Your email
uk: Ваша адреса е-мейл

en: Field: %s
uk: Поле: %s

en: Select which functionality works without problems on your phone (either in Wammu or in some other tool using Gammu library).
uk: Вкажіть, які функції працюють (у Wammu чи іншому ПЗ з використанням бібліотеки Gammu) з вашим телефоном без проблем.

en: Phone information
uk: Отримання інформації про телефон

en: Sending and saving SMS
uk: Надсилання та збереження SMS

en: Multimedia messaging
uk: MMS

en: Basic phonebook functions
uk: Базові функції контактів

en: Enhanced phonebook entries
uk: Розширені елементи контактів

en: Calendar entries
uk: Елементи календаря

en: Filesystem manipulation
uk: Дії з файловою системою

en: Reading and making calls
uk: Історія дзвінків та їх здійснення

en: Logos
uk: Логотипи

en: Ringtones
uk: Рингтони

en: Select features
uk: Обрати можливості

en: You can access name and phone number.
uk: Ви можете мати доступ до імені та номеру телефону.

en: You have access to more phone numbers per entry or additional fields as email.
uk: Ви можете отримувати доступ до більшої кількості телефонних номерів для кожного запису або до додаткових полів на кшталт адреси електронної пошти.

en: Action canceled by user!
uk: Дія скасована користувачем!

en: Action canceled
uk: Дія скасована

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: enabled (tone)
uk: увімкнено (звук)

en: enabled (silent)
uk: увімкнено (тишина)

en: yearly
uk: щороку

en: monthly
uk: щомісяця

en: daily
uk: щодня

en: biweekly
uk: щодватижні

en: weekly on monday
uk: щопонеділка

en: weekly on tuesday
uk: щовівторка

en: weekly on wednesday
uk: щосереди

en: weekly on thursday
uk: щочетверга

en: weekly on friday
uk: щоп’ятниці

en: weekly on saturday
uk: щосуботи

en: weekly on sunday
uk: щонеділі

en: disabled
uk: вимкнено

en: nonrecurring
uk: без повтору

en: Your phone doesn't support this function.
uk: Телефон не підтримує цієї функції.

en: This function is not implemented for your phone. If you want help with implementation please contact authors.
uk: Цієї функції не реалізовано для вашого телефону. Якщо ви можете допомогти з реалізацією, зверніться до автора програми.

en: Your phone asks for PIN.
uk: Телефон запитує PIN.

en: Memory is full, try deleting some entries.
uk: Пам’ять повна, слід видалити якісь елементи.

en: Communication canceled by phone, did you press cancel on phone?
uk: З'єднання розірвано телефоном. Ви натиснули "Скасувати" на телефоні?

en: Empty entry received. This usually should not happen and most likely is caused by bug in phone firmware or in Gammu/Wammu.
    
    If you miss some entry, please contact Gammu/Wammu authors.
uk: Отримано порожній рядок. Зазвичай цього відбуватися не повинно, найімовірніше це викликано помилкою у програмному забезпеченні телефону або в Gammu/Wammu.
    
    Якщо ви втратили якийсь запис, будь ласка, зверніться до авторів Gammu/Wammu.

en: Please close opened menu in phone and retry, data can not be accessed while you have opened them.
uk: Будь ласка, закрийте меню телефону і спробуйте ще раз, доступ до даних не може бути здійснено, поки Ви тримаєте меню відкритим.

en: Timeout while trying to communicate with phone. Maybe phone is not connected (for cable) or out of range (for Bluetooth or IrDA).
uk: Вичерпано час очікування з'єднання з телефоном. Можливо, Ваш телефон не підключено (кабелем) або знаходиться поза зоною доступу (для Bluetooth або IrDA).

en: Device for communication with phone does not exist. Maybe you don't have phone plugged or your configuration is wrong.
uk: Пристрій для з'єднання з телефоном не існує. Можливо, Ваш телефон не підключено до комп'ютера, або конфігурація невірна.

en: Device "%s" for communication with phone does not exist. Maybe you don't have phone plugged or your configuration is wrong.
uk: Пристрій "%s" для з'єднання з телефоном не існує. Можливо, Ваш телефон не підключено до комп'ютера, або конфігурація невірна.

en: Maybe you need to be member of some group to have acces to device.
uk: Можливо, Вам потрібно бути членом певної групи, щоб мати доступ до пристрою.

en: Can not access device for communication with phone.
uk: Неможливо отримати доступ до пристрою для з'єднання з телефоном.

en: Can not access device "%s" for communication with phone.
uk: Неможливо отримати доступ до пристрою "%s" для з'єднання з телефоном.

en: Can not access SIM card. Please check whether it is properly inserted in phone and/or try to reboot the phone by removing battery.
uk: Немає доступу до SIM карти. Будь ласка, перевірте, чи правильно вона вставлена в телефон і/або спробуйте перевантажити телефон, вийнявши з нього акумулятор.

en: Description:
uk: Опис:

en: Function:
uk: Функція:

en: Error code:
uk: Код збою:

en: Device %s does not exist!
uk: Пристрій %s не існує!

en: Error opening device
uk: Збій при відкритті пристрою

en: You don't have permissions for %s device!
uk: У вас немає прав на доступ до пристрою %s!

en: Maybe you need to be member of %s group.
uk: Можливо, вам потрібно бути членом групи %s.

en: Wammu Configurator - Wammu and Gammu configurator version %s
uk: Wammu Configurator - налаштовувач Wammu та Gammu версії %s

en: Usage: %s [OPTION...]
uk: Використання: %s [ПАРАМЕТР]

en: Options:
uk: Параметри:

en: show this help
uk: показати цю довідку

en: show program version
uk: показати версію програми

en: force using of locales from current directory rather than system ones
uk: примусово використати локалі з поточної теки замість системних

en: Command line parsing failed with error:
uk: Не вдалося проаналізувати аргументи:

en: Extra unrecognized parameters passed to program
uk: Програмі передані додаткові невідомі параметри

en: Using local built locales!
uk: Використовую локально зібрані локалі!

en: Updating gammu configuration...
uk: Оновлюю налаштування gammu...

en: Wammu - Windowed Gammu version %s
uk: Wammu - Windowed Gammu версії %s

en: prints connection settings and tries to connect the phone
uk: виводить налаштування зв’язку та з’єднується з телефоном

en: enables debug output to stderr
uk: адресує зневаджувальний вивід до stderr

en: Wammu is not configured!
uk: Wammu не налаштовано!

en: Wammu configuration:
uk: Конфігурація Wammu:

en: Connecting...
uk: Встановлюю з’єднання...

en: Getting phone information...
uk: Отримую інформацію про телефон...

en: Phone infomation:
uk: Інформація про телефон:

en: Requested code
uk: Запитуваний код

note: l10n: Generic name of program shown in desktop file
en: Mobile Phone Manager
uk: Керування мобільними телефонами

note: l10n: Comment about program shown in desktop file
en: Application for mobile phones - frontend for Gammu
uk: Керування мобільними телефонами (графічний інтерфейс для Gammu)

en: Wammu is a mobile phone manager that uses Gammu as its backend. It works with any phone that Gammu supports, including many models from Nokia, Siemens, and Alcatel.
uk: Wammu - це менеджер мобільних телефонів, який використовує Gammu у якості сервера. Ця програма працює з будь-яким телефоном, які підтримує Gammu, включаючи багато моделей Nokia, Siemens та Alcatel.

en: It has complete support (read, edit, delete, copy) for contacts, todo, and calendar. It can read, save, and send SMS. It includes an SMS composer for multi-part SMS messages, and it can display SMS messages that include pictures. Currently, only text and predefined bitmaps or sounds can be edited in the SMS composer. It can export messages to an IMAP4 server (or other email storage).
uk: Наявна повна підтримка (читання, редагування, видалення, копіювання) контактів, списку завдань і календаря. Також можна читати, зберігати і відправляти SMS. Програма містить редактор SMS для складених SMS-повідомлень, і може відображати SMS-повідомлення, що включають фотографії. Наразі тільки текст і наперед визначені растрові зображення чи звуки можна змінювати у редакторі SMS. Він може експортувати повідомлення до сервера IMAP4 (або інших поштових служб).
