wxWindows 2.0 i18n sample - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: International wxWindows App
bg: Интернационализирано приложение на wxWindows

en: &About
bg: &За програмата

en: E&xit
bg: &Изход

en: &Open bogus file
bg: &Отваряне на фалшив файл

en: &Play a game
bg: &Играене на игра

en: &File
bg: &Файл

en: &Test
bg: &Тест

en: I18n sample
    ¦¦¦L 1998, 1999 Vadim Zeitlin and Julian Smart
bg: Пример  i18n
    ¦¦¦L 1998, 1999 Вадим Зейтлин и Джулиан Смарт

en: About Internat
bg: За Internat

en: Enter your number:
bg: Въведи твоето число:

en: Try to guess my number!
bg: Пробвай да познаеш моето число!

en: You've probably entered an invalid number.
bg: Вероятно е въведено некоректно число.

en: Congratulations! you've won. Here is the magic phrase:
bg: Поздравления! Вие спечелихте. Ето магическата фраза:

en: cannot create fifo `%s'
bg: Не мога да създам fifo `%s'

en: Result
bg: Резултат
