xfce-apps.xfce4-screensaver - en to oc translation catalogue (92 entries)

en: Xfce Screensaver
oc: Estalviador d'ecran Xfce

en: Set your screensaver preferences
oc: Definir vòstras preferéncias per l’estalviador d’ecran

en: Screensaver
oc: Estalviador d'ecran

en: settings;preferences;screensaver;lock screen;
oc: paramètres;preferéncias;estalviador;ecran;verrolhatge;

en: Screensavers
oc: Estalviadors d'ecran

en: Screensaver themes
oc: Tèma d’estalviador d'ecran

en: The maximum number of images to keep on screen
oc: Lo nombre maximal d’imatges a gardar a l’ecran

en: MAX_IMAGES
oc: MAX_IMATGES

en: The initial size and position of window
oc: Talha e posicion inicialas de la fenèstra

en: WIDTHxHEIGHT+X+Y
oc: LARGORxNAUTOR+X+Y

en: The source image to use
oc: L’imatge font d’utilizar

en: %s. See --help for usage information.
oc: %s. Vejatz --help per informacions d’utilizacion.

en: You must specify one image.  See --help for usage information.
oc: Vos cal especificar un imatge. Vejatz --help per d'informacions sus l'utilizacion.

en: Location to get images from
oc: Emplaçament del repertòri d'imatges

en: PATH
oc: CAMIN

en: Color to use for images background
oc: Color d’utilizar per l’imatgfe de fons d’ecran

en: "#rrggbb"
oc: « #rrggbb »

en: Floating Xfce
oc: Xfce flotant

en: Bubbles the Xfce logo around the screen
oc: Fa gargotar lo lògo Xfce a l'entorn de l'ecran

en: Slideshow
oc: Diaporama

en: Display a slideshow from your Pictures folder
oc: Afichar un diaporama de vòstres dossièrs de fòtos

en: Pop art squares
oc: Carrats « Pop Art »

en: A pop-art-ish grid of pulsing colors.
oc: Dessenha una grasilha de colors pulsadas que se sembla a de Pop art.

en: Can't set PAM_TTY=%s
oc: Impossible de definir PAM_TTY=%s

en: Incorrect password.
oc: Senhal incorrècte.

en: Authentication failed.
oc: L'autentificacion a fracassat.

en: No longer permitted to access the system.
oc: Pas mai autorizat a se connectar al sistèma.

en: Username:
oc: Nom d’utilizaire :

en: screensaver already running in this session
oc: l’estalviador d’ecran es ja en cors d’execucion dins aquesta session

[ctx: Date]
note: TRANSLATORS: adjust this accordingly for your locale format
en: %A, %B %e   %H:%M
oc: %A %e %B    %H:%M

en: Time has expired.
oc: Relambi expirat.

en: Version of this application
oc: Version d’aquesta aplicacion

en: The screensaver is %s
oc: L’estalviador d’ecran es %s

en: active
oc: actiu

en: inactive
oc: inactiu

en: The screensaver has been active for %d seconds.
oc: L’estalviador es actiu dempuèi %d segondas.

en: Max number of images
oc: Nombre max d’imatges

en: Show paths
oc: Afichar los emplaçaments

en: Do rotations
oc: Pivotar

en: Print stats
oc: Afichar las estatisticas

en: Location
oc: Luòc

en: Background color
oc: Color de rèire plan

en: Restore Defaults
oc: Restaurar las valors per defaut

en: Preferences
oc: Preferéncias

en: About
oc: A prepaus

en: Video
oc: Vidèo

en: Screensaver required.
oc: Estalviador d’ecran requerit.

en: File not found: %s
oc: Fichièr pas trobat : %s

en: Message to show in the dialog
oc: Lo messatge d’afichar dins la bóstia de dialòg

en: MESSAGE
oc: MESSATGE

en: Not used
oc: Non utilizat

en: Monitor height
oc: Nautor de l’ecran

en: Monitor width
oc: Largor de l’ecran

en: Checking...
oc: Verificacion...

en: Enter your password
oc: Picatz lo senhal

en: You have the Caps Lock key on.
oc: Las majusculas son activadas.

en: _Switch User
oc: _Cambiar d’utilizaire

en: _Log Out
oc: _Desconnexion

en: _Cancel
oc: _Anullar

en: _Unlock
oc: _Desblocar

en: Settings manager socket
oc: Socket del gestionari de paramètres

en: SOCKET ID
oc: ID SOCKET

en: Blank screen
oc: Ecran void

en: Random
oc: Aleaòri

en: Could not load the main interface
oc: Cargament impossible de l’interfàcia principala

en: Please make sure that the screensaver is properly installed
oc: Verificatz que l'estalviador d'ecran es installat corrèctament.

en: Screensaver Preview
oc: Apercebut de l’estalviador d’ecran

en: <b>Screensaver preview</b>
oc: <b>Apercebut de l’estalviador d’ecran</b>

en: Screensaver Preferences
oc: Paramètres de l’estalviador d’ecran

en: Power _Management
oc: Gestion _energetica

en: Preview
oc: Apercebut

en: Running as root
oc: Executar coma root

en: The screen will not be locked for the root user.
oc: Atencion : l’ecran serà pas verrolhat per l’utilizaire root.

en: Resolve
oc: Resòlvre

en: Your computer may not be locked when you close the lid.
oc: L’ordenador poiriá èsser pas verrolhat en tampant lo tapador.

en: Enable Screensaver
oc: Activar l’estalviador

en: Theme
oc: Tèma

en: Configure screensaver
oc: Configurar l’estalviador d’ecran

en: Configure...
oc: Configurar...

en: Change theme after:
oc: Cambiar lo tèma aprèp :

en: minutes
oc: minutas

en: Enable Lock Screen
oc: Activar lo verrolhatge d’ecran

en: Lock Screen with Screensaver
oc: Verrolhar l’ecran amb l’estalviador d’ecran

en: On Screen Keyboard
oc: Clavièr visual

en: Session Status Messages
oc: Messatges d'estat de session

en: Logout
oc: Desconnexion

en: Logout command:
oc: Comanda de desconnexion :

en: Enable logout after:
oc: Activar la desconnexion aprèp :

en: User Switching
oc: Cambiament d'utilizaire

en: Lock Screen
oc: Ecran de verrolhatge

en: Enable debugging code
oc: Activar lo còde de desbugatge

en: Launch screensaver and locker program
oc: Aviar l'estalviador d'ecran e lo programa de verrolhatge
