xfce4-statusnotifier-plugin - en to ms translation catalogue (24 entries)

en: Clear
ms: Kosongkan

en: Are you sure you want to clear the list of known items?
ms: Anda pasti mahu kosongkan senarai item diketahui?

en: Status Notifier Items
ms: Item Pemberitahu Status

en: _Maximum icon size (px):
ms: Saiz ikon _maksimum (px):

en: Arrange items in a single row
ms: Susun item dan satu baris

en: If enabled, ensure that the items are laid out in a single row
ms: Jika dibenarkan, pastikan item diletak dalam satu baris

en: Square icons
ms: Ikon Petak

en: Item buttons will take a square when it's possible
ms: Butang item akan menjadi petak jika boleh

en: Symbolic icons
ms: Ikon simbolik

en: Load symbolic icons if available
ms: Muatkan ikon simbolik jika ada

en: Appearance
ms: Penampilan

en: Menu is primary action
ms: Menu adalah tindakan utama

en: Left click will always display the menu for item
ms: Klik kiri akan sentiasa papar menu untuk item

en: Behavior
ms: Kelakuan

en: Hide items by default
ms: Sembunyi item secara lalai

en: When enabled, all new items will be marked as "Hidden"
ms: Bila dibenarkan, semua item baharu akan ditanda sebagai "Tersembunyi"

en: Hidden
ms: Tersembunyi

en: Move the selected item one row up
ms: Alih item terpilih naik satu baris

en: Move the selected item one row down
ms: Alih item terpilih turun satu baris

en: C_lear Known Items
ms: K_osongkan Item Diketahui

en: Resets the list of items and their visibility settings
ms: Tetap semula senarai item dan tetapan ketampakan mereka

en: Known Items
ms: Item Diketahui

en: Provides a panel area for status notifier items (application indicators)
ms: Sediakan ruang panel untuk item pemberitahu status (penunjuk aplikasi)

en: Status Notifier Plugin
ms: Pemalam Pemberitahuan Status
