Whisker Menu - en to et translation catalogue (139 entries)

en: Add action
et: Lisa tegevus

en: Add to Desktop
et: Lisa töölauale

en: Add to Favorites
et: Lisa lemmikutesse

en: Add to Panel
et: Lisa paneelile

en: All Applications
et: Kõik rakendused

en: Alternate application launcher for Xfce
et: Alternatiivne rakenduste käivitaja Xfce jaoks

en: Amount of _items:
et: K_irjete arv:

en: Application icon si_ze:
et: Rakenduse ikooni _suurus:

en: Applications
et: Rakendused

en: Are you sure you want to hide "%s"?
et: Kas sa oled kindel, et soovid „%s“ peita?

en: Are you sure you want to log out?
et: Kas sa oled kindel, et soovid välja logida?

en: Are you sure you want to restart?
et: Kas sa oled kindel, et soovid arvuti taaskäivitada?

en: Are you sure you want to shut down?
et: Kas sa oled kindel, et soovid arvuti välja lülitada?

en: Background opacit_y:
et: Tausta läbipa_istvus:

en: Browse the file system to choose a custom command.
et: Sirvi failisüsteemi ja vali vajalik käsk.

en: C_ommand:
et: _Käsk:

en: Categ_ory icon size:
et: Kateg_ooria ikooni suurus:

en: Choose which menu to popup by instance ID
et: Vali missuguse menüüvariandi soovid käivitada ID alusel

en: Clear Recently Used
et: Puhasta hiljuti kasutatud

en: Copyright © 2013-2025 Graeme Gott
et: Autoriõigused © 2013-2025 Graeme Gott

en: Default Category
et: Vaikimisi kategooria

en: Details
et: Üksikasjad

en: Di_splay:
et: Vaa_de:

en: Do you want to suspend to RAM?
et: Kas sa soovid jätta arvuti uinakusse (talletada mällu)?

en: Do you want to suspend to disk?
et: Kas sa soovid jätta arvuti uinakusse (talletada kõvakettale)?

en: Edit Application...
et: Muuda rakendust...

en: Edit _Profile
et: Muuda _profiili

en: Failed to edit profile.
et: Profiili muutmine ei õnnestunud.

en: Failed to execute command "%s".
et: „%s“ käsu käivitamine ei õnnestunud.

en: Failed to hibernate.
et: Talveunne jäämine ei õnnestunud.

en: Failed to launch menu editor.
et: Menüühalduri käivitamine ei õnnestunud.

en: Failed to lock screen.
et: Ekraani lukustamine ei õnnestunud.

en: Failed to log out.
et: Välja logimine ei õnnestunud.

en: Failed to open settings manager.
et: Seadistuste halduri avamine ei õnnestunud.

en: Failed to restart.
et: Taaskäivitamine ei õnnestunud.

en: Failed to shut down.
et: Välja lülitamine ei õnnestunud.

en: Failed to suspend.
et: Arvuti jätmine uinakusse ei õnnestunud.

en: Failed to switch user.
et: Kasutaja vahetamine ei õnnestunud.

en: Favorites
et: Lemmikud

en: Hibernating computer in %d seconds.
et: Arvuti jääb talveunne %d sekundi pärast.

en: Hidden
et: Peidetud

en: Hide Application
et: Peida rakendus

en: Icon
et: Ikoon

en: Icon and title
et: Ikoon ja pealkiri

en: Include _favorites
et: Kaasa _lemmikud

en: Large
et: Suur

en: Larger
et: Suurem

en: Log Ou_t...
et: Logi _välja...

en: Log _Out
et: Logi _välja

en: Logging out in %d seconds.
et: Logime välja %d sekundi pärast.

en: Man Pages
et: Juhendid

en: Menu
et: Menüü

en: Menu _height:
et: Menüü _kõrgus:

en: Menu _width:
et: Menüü _laius:

en: Nam_e:
et: Ni_mi:

en: Name
et: Nimi

en: None
et: Puudub

en: Normal
et: Normaalne

en: Open URI
et: Ava võrguaadress

en: P_rofile:
et: P_rofiil:

en: Panel Button
et: Käivitusnupp ribal

en: Pattern
et: Muster

en: Popup menu at center of screen
et: Hüpikaken ekraani keskel

en: Popup menu at current mouse position
et: Hüpikaken hiirekursori viimases asukohas

en: Position _search entry on bottom
et: Paiguta ot_singukast menüü alumisse äärde

en: Position cate_gories on bottom
et: Paiguta kate_gooriad menüü alumisse äärde

en: Position cate_gories on left
et: Paiguta kate_gooriad menüü vasakusse äärde

en: Position categories _horizontally
et: Paiguta kategooriad rõ_htloodis

en: Position commands next to search _entry
et: Paiguta käsud otsingukasti kõrval_e

en: Position pro_file on bottom
et: Paiguta pro_fiiliriba menüü alumisse äärde

en: Print available menu instance IDs
et: Väljasta menüüvariantide ID-d

en: Print version information and exit
et: Väljasta versiooniteave ja lõpeta töö

en: Recently Used
et: Hiljuti kasutatud

en: Remove action "%s"?
et: Kas eemaldame tegevuse „%s“?

en: Remove from Favorites
et: Eemalda lemmikutest

en: Remove selected action
et: Eemalda valitud tegevus

en: Restarting computer in %d seconds.
et: Taaskäivitame arvuti %d sekundi pärast.

en: Round Picture
et: Ümmargune pilt

en: Run %s
et: Käivita %s

en: Run in Terminal
et: Käivita terminalis

en: Search Actio_ns
et: Otsi_ngud

en: Search Action
et: Otsi tegevust

en: Search for Files
et: Otsi faile

en: Search the Web
et: Otsi veebist

en: Select Command
et: Vali käsk

en: Select an Icon
et: Vali ikoon

en: Session Commands
et: Sessioonikäsud

en: Show a menu to easily access installed applications
et: Menüü, mis võimaldab mugavat ligipääsu paigaldatud raendustele

en: Show application _descriptions
et: Näita application _descriptions

en: Show application too_ltips
et: Näita rakenduste teabemu_lle

en: Show as _icons
et: Näita _ikoonidena

en: Show as lis_t
et: Näita _loendina

en: Show as t_ree
et: Näita _puuna

en: Show c_onfirmation dialog
et: Näita ki_nnituse vaadet

en: Show cate_gory names
et: Näita kate_gooriate nimesid

en: Show generic application _names
et: Näita rakenduste üldisi _nimesid

en: Shut _Down
et: Lülita _välja

en: Small
et: Väike

en: Smaller
et: Väiksem

en: Sort Alphabetically A-Z
et: Järjesta tähestiku alusel A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
et: Järjesta tähestiku alusel Z-A

en: Sort ca_tegories
et: Järjesta ka_tegooriaid

en: Square Picture
et: Ruudukujuline pilt

en: Stay _visible when focus is lost
et: Kui fookus kaob, siis jää nähta_vaks

en: Suspe_nd
et: Tee ui_nak

en: Suspending computer in %d seconds.
et: Arvuti jääb uinakusse %d sekundi pärast.

en: Switch _User
et: Vaheta kas_utajat

en: Switch categories by _hovering
et: Riplemisel va_heta kategooriaid

en: The action will be deleted permanently.
et: Tegevus kustutatakse jäädavalt.

en: Title
et: Ainult pealkiri

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
et: Peitmiseks kustuta fail „%s“ käsitsi või ava fail tekstitoimetiga ja eemalda rida „%s“.

en: Turning off computer in %d seconds.
et: Arvuti lülitub välja %d sekundi pärast.

en: Unable to add launcher to desktop.
et: Käivitaja lisamine töölauale ei õnnestunud.

en: Unable to add launcher to panel.
et: Käivitaja lisamine ribale ei õnnestunud.

en: Unable to edit launcher.
et: Käivitaja muutmine ei õnnestunud.

en: Unable to open the following url: %s
et: Järgneva võrguaadressi avamine ei õnnestunud: %s

en: Use a single _panel row
et: Kasuta ühte _riba rida

en: Very Large
et: Väga suur

en: Very Small
et: Väga väike

en: Whisker Menu
et: Whisker Menüü

en: Wikipedia
et: Vikipeedia

en: _Appearance
et: _Välimus

en: _Behavior
et: _Käitumine

en: _Cancel
et: _Katkesta

en: _Close
et: _Sulge

en: _Commands
et: _Käsud

en: _Delete
et: _Kustuta

en: _Edit Applications
et: _Muuda rakendusi

en: _General
et: _Üldist

en: _Help
et: _Abiteave

en: _Hibernate
et: _Jää talveunne

en: _Icon:
et: _Ikoon:

en: _Lock Screen
et: _Lukusta ekraan

en: _OK
et: S_obib

en: _Pattern:
et: _Muster:

en: _Regular expression
et: _Regulaaravaldis

en: _Restart
et: _Taaskäivita

en: _Settings Manager
et: _Seadistuste haldur

en: _Title:
et: _Pealkiri:
