Whisker Menu - en to lt translation catalogue (139 entries)

en: Add action
lt: Pridėti veiksmą

en: Add to Desktop
lt: Pridėti į darbalaukį

en: Add to Favorites
lt: Pridėti į mėgstamas

en: Add to Panel
lt: Pridėti į skydelį

en: All Applications
lt: Visos programos

en: Alternate application launcher for Xfce
lt: Alternatyvus programų leistukas Xfce darbalaukio aplinkai

en: Amount of _items:
lt: Elementų ska_ičius:

en: Application icon si_ze:
lt: Programų piktogramų d_ydis:

en: Applications
lt: Programos

en: Are you sure you want to hide "%s"?
lt: Ar tikrai norite paslėpti „%s“?

en: Are you sure you want to log out?
lt: Ar tikrai norite atsijungti?

en: Are you sure you want to restart?
lt: Ar tikrai norite paleisti iš naujo?

en: Are you sure you want to shut down?
lt: Ar tikrai norite išjungti?

en: Background opacit_y:
lt: Fono nepermatom_umas:

en: Browse the file system to choose a custom command.
lt: Naršyti failų sistemą ir pasirinkti komandą.

en: C_ommand:
lt: K_omanda:

en: Categ_ory icon size:
lt: Kategori_jų piktogramų dydis:

en: Choose which menu to popup by instance ID
lt: Pasirinkti, kurį meniu iškelti pagal egzemplioriaus ID

en: Clear Recently Used
lt: Išvalyti neseniai naudotas

en: Copyright © 2013-2025 Graeme Gott
lt: Autorių teisės © 2013–2024 Graeme Gott

en: Default Category
lt: Numatytoji kategorija

en: Details
lt: Išsamiau

en: Di_splay:
lt: Ro_dyti:

en: Do you want to suspend to RAM?
lt: Ar norite pristabdyti į RAM?

en: Do you want to suspend to disk?
lt: Ar norite pristabdyti į diską?

en: Edit Application...
lt: Taisyti programą...

en: Edit _Profile
lt: Redaguoti pr_ofilį

en: Failed to edit profile.
lt: Nepavyko redaguoti profilį.

en: Failed to execute command "%s".
lt: Nepavyko įvykdyti komandos „%s“.

en: Failed to hibernate.
lt: Nepavyko užmigdyti.

en: Failed to launch menu editor.
lt: Nepavyko paleisti meniu redaktoriaus.

en: Failed to lock screen.
lt: Nepavyko užrakinti ekrano.

en: Failed to log out.
lt: Nepavyko atsijungti.

en: Failed to open settings manager.
lt: Nepavyko atverti nustatymų tvarkytuvės.

en: Failed to restart.
lt: Nepavyko paleisti iš naujo.

en: Failed to shut down.
lt: Nepavyko išjungti.

en: Failed to suspend.
lt: Nepavyko pristabdyti.

en: Failed to switch user.
lt: Nepavyko perjungti naudotojo.

en: Favorites
lt: Mėgstamos

en: Hibernating computer in %d seconds.
lt: Kompiuteris užmigdomas po %d sekundžių.

en: Hidden
lt: Paslėptas

en: Hide Application
lt: Slėpti programą

en: Icon
lt: Piktogramą

en: Icon and title
lt: Piktogramą ir užrašą

en: Include _favorites
lt: Įtraukti _mėgstamas

en: Large
lt: Didelis

en: Larger
lt: Didesnis

en: Log Ou_t...
lt: A_tsijungti...

en: Log _Out
lt: Atsi_jungti

en: Logging out in %d seconds.
lt: Atsijungiama po %d sekundžių.

en: Man Pages
lt: Vadovo puslapiai

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu _height:
lt: Meniu _aukštis:

en: Menu _width:
lt: Meniu _plotis:

en: Nam_e:
lt: _Pavadinimas:

en: Name
lt: Pavadinimas

en: None
lt: Joks

en: Normal
lt: Normalus

en: Open URI
lt: Atverti URI

en: P_rofile:
lt: P_rofilis:

en: Panel Button
lt: Skydelio mygtukas

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Popup menu at center of screen
lt: Rodyti iškylantįjį meniu ekrano viduryje

en: Popup menu at current mouse position
lt: Iškelti meniu dabartinėje pelės vietoje

en: Position _search entry on bottom
lt: Išdėstyti _paieškos lauką apačioje

en: Position cate_gories on bottom
lt: Išdėstyti kate_gorijas apačioje

en: Position cate_gories on left
lt: Išdėstyti kate_gorijas kairėje

en: Position categories _horizontally
lt: Išdėstyti kategorijas _horizontaliai

en: Position commands next to search _entry
lt: Išdės_tyti komandas šalia paieškos lauko

en: Position pro_file on bottom
lt: Išdėstyti pro_filį apačioje

en: Print available menu instance IDs
lt: Parodyti prieinamus meniu egzemplioriaus ID

en: Print version information and exit
lt: Parodyti informaciją apie versiją ir išeiti

en: Recently Used
lt: Neseniai naudotos

en: Remove action "%s"?
lt: Šalinti veiksmą „%s“?

en: Remove from Favorites
lt: Šalinti iš mėgstamų

en: Remove selected action
lt: Šalinti pasirinktą veiksmą

en: Restarting computer in %d seconds.
lt: Kompiuteris paleidžiamas iš naujo po %d sekundžių.

en: Round Picture
lt: Apvalus paveikslas

en: Run %s
lt: Vykdyti %s

en: Run in Terminal
lt: Vykdyti terminale

en: Search Actio_ns
lt: Paieškos veiksm_ai

en: Search Action
lt: Paieškos veiksmas

en: Search for Files
lt: Ieškoti failų

en: Search the Web
lt: Ieškoti internete

en: Select Command
lt: Pasirinkti komandą

en: Select an Icon
lt: Pasirinkti piktogramą

en: Session Commands
lt: Seanso komandos

en: Show a menu to easily access installed applications
lt: Rodyti meniu, siekiant lengvai pasiekti įdiegtas programas

en: Show application _descriptions
lt: Rodyti programų aprašy_mus

en: Show application too_ltips
lt: Rodyti programų paaiškinimus

en: Show as _icons
lt: Rodyti kaip p_iktogramas

en: Show as lis_t
lt: Rodyti kaip są_rašą

en: Show as t_ree
lt: Rodyti kaip _medį

en: Show c_onfirmation dialog
lt: Rodyti patvir_tinimo dialogą

en: Show cate_gory names
lt: Rodyti kate_gorijų pavadinimus

en: Show generic application _names
lt: Rodyti _bendrinius programų pavadinimus

en: Shut _Down
lt: _Išjungti

en: Small
lt: Mažas

en: Smaller
lt: Mažesnis

en: Sort Alphabetically A-Z
lt: Surikiuoti pagal abėcėlę A-Ž

en: Sort Alphabetically Z-A
lt: Surikiuoti pagal abėcėlę Ž-A

en: Sort ca_tegories
lt: Rikiuoti ka_tegorijas

en: Square Picture
lt: Kvadratinis paveikslas

en: Stay _visible when focus is lost
lt: Išlikti matomu, kai prarandamas fokusavimas

en: Suspe_nd
lt: _Pristabdyti

en: Suspending computer in %d seconds.
lt: Kompiuteris pristabdomas po %d sekundžių.

en: Switch _User
lt: Perj_ungti naudotoją

en: Switch categories by _hovering
lt: _Perjungti kategorijas, užvedant pelės rodyklę

en: The action will be deleted permanently.
lt: Šis veiksmas bus pašalintas negrįžtamai.

en: Title
lt: Užrašą

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
lt: Norėdami nustoti slėpti, turite rankiniu būdu pašalinti failą „%s“ arba atverti failą ir pašalinti eilutę „%s“.

en: Turning off computer in %d seconds.
lt: Kompiuteris išjungiamas po %d sekundžių.

en: Unable to add launcher to desktop.
lt: Nepavyko pridėti leistuko į darbalaukį.

en: Unable to add launcher to panel.
lt: Nepavyko pridėti leistuko į skydelį.

en: Unable to edit launcher.
lt: Nepavyko redaguoti leistuko.

en: Unable to open the following url: %s
lt: Nepavyko atverti sekančio url: %s

en: Use a single _panel row
lt: Naudoti vieną _skydelio eilutę

en: Very Large
lt: Labai didelis

en: Very Small
lt: Labai mažas

en: Whisker Menu
lt: Whisker meniu

en: Wikipedia
lt: Vikipedija

en: _Appearance
lt: _Išvaizda

en: _Behavior
lt: _Elgsena

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

en: _Close
lt: _Užverti

en: _Commands
lt: _Komandos

en: _Delete
lt: _Ištrinti

en: _Edit Applications
lt: Taisyti p_rogramas

en: _General
lt: _Bendra

en: _Help
lt: Ži_nynas

en: _Hibernate
lt: _Užmigdyti

en: _Icon:
lt: _Piktograma:

en: _Lock Screen
lt: _Užrakinti ekraną

en: _OK
lt: _Gerai

en: _Pattern:
lt: Ša_blonas:

en: _Regular expression
lt: _Reguliarusis reiškinys

en: _Restart
lt: Pa_leisti iš naujo

en: _Settings Manager
lt: Nu_statymų tvarkytuvė

en: _Title:
lt: Už_rašas:
