Whisker Menu - en to hr translation catalogue (122 entries)

en: Add action
hr: Dodaj akciju

en: Add to Desktop
hr: Dodaj na Radnu površinu

en: Add to Favorites
hr: Dodaj u Omiljeno

en: Add to Panel
hr: Dodaj na ploču

en: All Applications
hr: Sve aplikacije

en: Alternate application launcher for Xfce
hr: Alternativni pokretač aplikacija za Xfce

en: Amount of _items:
hr: Broj stavki:

en: Application icon si_ze:
hr: Veliči_na ikone aplikacije

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Are you sure you want to hide "%s"?
hr: Jeste li sigurne da želite skriti "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
hr: Jeste li sigurni da se želite odjaviti?

en: Are you sure you want to restart?
hr: Jeste li sigurni da želiti ponovno pokretanje?

en: Are you sure you want to shut down?
hr: Jeste li sigurni da želite isključiti računar?

en: Background opacit_y:
hr: Prozirnost pozadine

en: Browse the file system to choose a custom command.
hr: Pretraži datotečni sustav za odabir naredbe.

en: C_ommand:
hr: N_aredba:

en: Categ_ory icon size:
hr: Veličin_a ikone kategorije:

en: Clear Recently Used
hr: Očisti kategoriju Najčešće korišteno

en: Details
hr: Detalji

en: Di_splay:
hr: Pri_kaži:

en: Do you want to suspend to RAM?
hr: Želite li suspenziju u RAM memoriju?

en: Do you want to suspend to disk?
hr: Želite li suspenziju na tvrdi disk?

en: Edit Application...
hr: Uredi aplikaciju

en: Edit _Profile
hr: Uredi profil

en: Failed to edit profile.
hr: Nije moguće urediti profil.

en: Failed to execute command "%s".
hr: Nije moguće izvršiti naredbu "%s".

en: Failed to hibernate.
hr: Pogriješka pri hibernaciji.

en: Failed to launch menu editor.
hr: Nije moguće pokrenuti uređivač izbornika.

en: Failed to lock screen.
hr: Zaključavanje zaslona nije moguće.

en: Failed to log out.
hr: Odjava nije moguća.

en: Failed to open settings manager.
hr: Nije moguće otvoriti Upravitelja Postavki.

en: Failed to restart.
hr: Pogriješka pri pokušaju ponovnog pokretanja.

en: Failed to shut down.
hr: Pogriješka pri isključenju računara.

en: Failed to suspend.
hr: Pogriješka prilikom suspenzije.

en: Failed to switch user.
hr: Pogriješka prilikom promjene korisnika.

en: Favorites
hr: Omiljeno

en: Hibernating computer in %d seconds.
hr: Hibernacija računara za %d sekundi

en: Hidden
hr: Skriveno

en: Hide Application
hr: Sakrij aplikaciju

en: Icon
hr: Ikona

en: Icon and title
hr: Ikona i ime

en: Include _favorites
hr: Uključi omiljene

en: Large
hr: Veliko

en: Larger
hr: Veće

en: Log Ou_t...
hr: Odja_va...

en: Log _Out
hr: O_djava

en: Logging out in %d seconds.
hr: Odjava za %d sekundi.

en: Man Pages
hr: Man Stranice

en: Menu
hr: Izbornik

en: Nam_e:
hr: I_me:

en: Name
hr: Ime

en: None
hr: Ništa

en: Normal
hr: Normalno

en: Open URI
hr: Otvori URL

en: Panel Button
hr: Gumb na ploči

en: Pattern
hr: Uzorak

en: Popup menu at current mouse position
hr: Skočni prozor na trenutnoj poziciji miša

en: Position _search entry next to panel button
hr: Postavi _pretraživanje kraj dugmeta na ploči

en: Position cate_gories next to panel button
hr: Postavi kategorije pokraj gumba na ploči

en: Position commands next to search _entry
hr: Postavi komande kraj pret_raživanja

en: Print version information and exit
hr: Ispiši informaciju o verziji i izađi

en: Recently Used
hr: Najčešće korišteno

en: Remove action "%s"?
hr: Ukloni akciju "%s"?

en: Remove from Favorites
hr: Obriši iz grupe Omiljeno

en: Remove selected action
hr: Ukloni odabranu akciju

en: Restarting computer in %d seconds.
hr: Ponovno pokretanje za %d sekundi.

en: Run %s
hr: Pokreni %s

en: Run in Terminal
hr: Pokreni u Terminalu

en: Search Actio_ns
hr: Pretraži a_kcije

en: Search Action
hr: Pretraži akcije

en: Select Command
hr: Odaberite Komandu

en: Select an Icon
hr: Izaberi ikonu

en: Session Commands
hr: Komande sesije

en: Show a menu to easily access installed applications
hr: Prikaži izbornik da bi lakše pristupili instaliranim aplikacijama

en: Show application _descriptions
hr: Prikazi _opis aplikacije

en: Show application too_ltips
hr: Prikazati savjete za korištenje aplikacije

en: Show as _icons
hr: Prikaži kao i_kone

en: Show as lis_t
hr: Prikaži kao l_istu

en: Show as t_ree
hr: Prikaži kao s_tablo

en: Show c_onfirmation dialog
hr: Prikaži potvrdni dijaloški okvir

en: Show cate_gory names
hr: Prikaži nazive kategorija

en: Show generic application _names
hr: Prikaži generička i_mena aplikacija

en: Shut _Down
hr: Iskl_jučenje

en: Small
hr: Malo

en: Smaller
hr: Manje

en: Sort Alphabetically A-Z
hr: Posloži prema abecedi (A-Ž)

en: Sort Alphabetically Z-A
hr: Posloži prema abecedi (Ž-A)

en: Stay _visible when focus is lost
hr: Budi vidljiv ako se fokus izgubi

en: Suspe_nd
hr: Suspen_zija

en: Suspending computer in %d seconds.
hr: Suspenzija računara za %d sekundi.

en: Switch _User
hr: Promjeni _korisnika

en: Switch categories by _hovering
hr: Promjeni kategoriju prij_elazom miša

en: The action will be deleted permanently.
hr: Akcija će biti trajno uklonjena.

en: Title
hr: Ime

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
hr: Za uklanjanje nevidljivosi potrebno je izbrisati datoteku "%s" ili u datoteci izbrisati liniju "%s".

en: Turning off computer in %d seconds.
hr: Isključivanje za %d sekundi.

en: Unable to add launcher to desktop.
hr: Nije moguće dodati pokretač na Radnu površinu.

en: Unable to add launcher to panel.
hr: Nije moguće dodati pokretač na Ploču

en: Unable to edit launcher.
hr: Nije moće urediti pokretač

en: Unable to open the following url: %s
hr: Nije moguće otvoriti slijedeći URL: %s

en: Use a single _panel row
hr: Koristi samo jedan redak ploče

en: Very Large
hr: Jako veliko

en: Very Small
hr: Jako malo

en: Whisker Menu
hr: Whisker Izbornik

en: _Appearance
hr: Izg_led

en: _Behavior
hr: Pon_ašanje

en: _Cancel
hr: _Odustani

en: _Close
hr: _Zatvori

en: _Commands
hr: Komande

en: _Delete
hr: _Izbriši

en: _Edit Applications
hr: _Uredi Aplikacije

en: _General
hr: _Općenito

en: _Help
hr: _Pomoć

en: _Hibernate
hr: _Hibernacija

en: _Icon:
hr: _Ikona

en: _Lock Screen
hr: _Zaključaj Zaslon

en: _OK
hr: _U redu

en: _Pattern:
hr: _Uzorak:

en: _Regular expression
hr: _Normalan izraz

en: _Restart
hr: _Ponovno pokretanje

en: _Settings Manager
hr: _Upravitelj postavkama

en: _Title:
hr: _Naslov:
