Whisker Menu - en to ka translation catalogue (124 entries)

en: Add action
ka: მოქმედების დამატება

en: Add to Desktop
ka: სამუშაო მაგიდაზე დამატება

en: Add to Favorites
ka: რჩეულებში დამატება

en: Add to Panel
ka: პანელზე დამატება

en: All Applications
ka: ყველა პროგრამა

en: Alternate application launcher for Xfce
ka: ალტერნატიული პროგრამების გამშვები Xfce-სთვის

en: Amount of _items:
ka: საგნების რაოდენობა:

en: Application icon si_ze:
ka: პროგრამის ხატულას ზომა:

en: Applications
ka: პროგრამები

en: Are you sure you want to hide "%s"?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ დამალოთ "%s"?

en: Are you sure you want to log out?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ გამოსვლა?

en: Are you sure you want to restart?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ გადატვირთვა?

en: Are you sure you want to shut down?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ გამორთვა?

en: Background opacit_y:
ka: ფონის ბუნდოვნება:

en: Browse the file system to choose a custom command.
ka: განსხვავებული ბრძანების ასარჩევად, დაათვალიერეთ ფაილური სისტემა.

en: C_ommand:
ka: ბრძანება:

en: Categ_ory icon size:
ka: კატეგორიის ხატულას ზომა:

en: Choose which menu to popup by instance ID
ka: აირჩიეთ, რომელი მენიუ ამოხტება გაშვებული ასლის ID-ით

en: Clear Recently Used
ka: ახლახანს გამოყენებულების გასუფთავება

en: Copyright © 2013-2025 Graeme Gott
ka: საავტორო უფლებები დაცულია © 2013-2025 Graeme Gott

en: Default Category
ka: ნაგულისხმები კატეგორია

en: Details
ka: დეტალები

en: Di_splay:
ka: აჩვენე:

en: Do you want to suspend to RAM?
ka: გსურთ შეჩერება მოხდეს ოპერატიულ მეხსიერებაში?

en: Do you want to suspend to disk?
ka: გსურთ შეჩერება მოხდეს დისკზე?

en: Edit Application...
ka: პროგრამის რედაქტირება...

en: Edit _Profile
ka: პროფილის რედაქტირება

en: Failed to edit profile.
ka: პროფილის რედაქტირება ვერ მოხერხდა.

en: Failed to execute command "%s".
ka: ვერ მოხერხდა ბრძანების გაშვება "%s".

en: Failed to hibernate.
ka: ჰიბერნაცია ვერ მოხერხდა.

en: Failed to launch menu editor.
ka: მენიუს რედაქტორის გაშვება ვერ მოხერხდა.

en: Failed to lock screen.
ka: ეკრანის დაბლოკვა ვერ მოხერხდა.

en: Failed to log out.
ka: გამოსვლა ვერ მოხერხდა.

en: Failed to open settings manager.
ka: პარამეტრების მმართველის გახსნა ვერ მოხერხდა.

en: Failed to restart.
ka: გადატვირთვა ვერ მოხერხდა.

en: Failed to shut down.
ka: გამორთვა ვერ მოხერხდა.

en: Failed to suspend.
ka: შეჩერება ვერ მოხერხდა.

en: Failed to switch user.
ka: მომხმარებლის შეცვლა ვერ მოხერხდა.

en: Favorites
ka: რჩეულები

en: Hibernating computer in %d seconds.
ka: კომპიუტერის ჰიბერნაცია %d წამში.

en: Hidden
ka: დამალული

en: Hide Application
ka: პროგრამის დამალვა

en: Icon
ka: ხატულა

en: Icon and title
ka: ხატულა და სათაური

en: Include _favorites
ka: რჩეულების ჩათვლით

en: Large
ka: დიდი

en: Larger
ka: უფრო დიდი

en: Log Ou_t...
ka: გამოსვლა...

en: Log _Out
ka: გამოსვლა

en: Logging out in %d seconds.
ka: გამოსვლა %d წამში.

en: Man Pages
ka: მომხმარებლის სახელმძღვანელო

en: Menu
ka: მენიუ

en: Menu _height:
ka: მენიუს _სიმაღლე:

en: Menu _width:
ka: მენიუს ს_იგანე

en: Nam_e:
ka: სახელი:

en: Name
ka: სახელი

en: None
ka: არცერთი

en: Normal
ka: ნორმალური

en: Open URI
ka: ვებ-ბმულის გახსნა

en: P_rofile:
ka: პ_პროფილი:

en: Panel Button
ka: პანელის ღილაკი

en: Pattern
ka: ნიმუში

en: Position commands next to search _entry
ka: ბრძანებების განთავსება საძიებო გრაფის გვერდით

en: Recently Used
ka: ახლახანს გამოყენებული

en: Remove action "%s"?
ka: მოცილდეს მოქმედება "%s"?

en: Remove from Favorites
ka: რჩეულებიდან მოცილება

en: Remove selected action
ka: არჩეული მოქმედების მოცილება

en: Restarting computer in %d seconds.
ka: კომპიუტერი გადაიტვირთება %d წამში.

en: Run %s
ka: გაუშვი %s

en: Run in Terminal
ka: ტერმინალში გაშვება

en: Search Actio_ns
ka: მოქმედებების ძებნა

en: Search Action
ka: მოქმედების ძებნა

en: Select Command
ka: ბრძანების არჩევა

en: Select an Icon
ka: ხატულას არჩევა

en: Session Commands
ka: სესიის ბრძანებები

en: Show a menu to easily access installed applications
ka: დაყენებული პროგრამების ადვილად მისაწვდომად, მენიუს გამოჩენა

en: Show application _descriptions
ka: პროგრამების აღწერის ჩვენება

en: Show application too_ltips
ka: პროგრამების მინიშნებების ჩვენება

en: Show as _icons
ka: ხატულებად ჩვენება

en: Show as lis_t
ka: სიის სახით ჩვენება

en: Show as t_ree
ka: ხის სახით ჩვენება

en: Show c_onfirmation dialog
ka: დადასტურების დიალოგის ჩვენება

en: Show cate_gory names
ka: კატეგორიების სახელების ჩვენება

en: Show generic application _names
ka: პროგრამების ზოგადი სახელების ჩვენება

en: Shut _Down
ka: გამორთვა

en: Small
ka: პატარა

en: Smaller
ka: უფრო პატარა

en: Sort Alphabetically A-Z
ka: დალაგება ანბანის მიხედვით ა-ჰ

en: Sort Alphabetically Z-A
ka: დალაგება ანბანის მიხედვით ჰ-ა

en: Stay _visible when focus is lost
ka: ფოკუსის დაკარგვის შემდეგ, დარჩეს ხილული

en: Suspe_nd
ka: შეჩერება

en: Suspending computer in %d seconds.
ka: კომპიუტერი შეჩერდება %d წამში.

en: Switch _User
ka: მომხმარებლის შეცვლა

en: Switch categories by _hovering
ka: კატეგორიების შეცვლა თაგვის მიახლოვებით

en: The action will be deleted permanently.
ka: ეს მოქმედება სამუდამოდ წაიშლება.

en: Title
ka: სათაური

en: To unhide it you have to manually remove the file "%s" or open the file and remove the line "%s".
ka: მის გამოსაჩენად, თქვენ ან ხელით უნდა მოაცილოთ ფაილი "%s" ან გახსნათ ფაილი და მოაცილოთ ხაზი "%s".

en: Turning off computer in %d seconds.
ka: კომპიუტერი გაითიშება %d წამში.

en: Unable to add launcher to desktop.
ka: სამუშაო მაგიდაზე გამშვების დამატება შეუძლებელია.

en: Unable to add launcher to panel.
ka: პანელზე გამშვების დამატება შეუძლებელია.

en: Unable to edit launcher.
ka: გამშვების რედაქტირება შეუძლებელია.

en: Unable to open the following url: %s
ka: შემდეგი ვებ-მისამართის გახსნა ვერ მოხერხდა: %s

en: Use a single _panel row
ka: პანელის ერთი რიგის გამოყენება

en: Very Large
ka: ძალიან დიდი

en: Very Small
ka: ძალიან პატარა

en: Whisker Menu
ka: ვისკერ მენიუ

en: Wikipedia
ka: ვიკიპედია

en: _Appearance
ka: გარეგნობა

en: _Behavior
ka: ქცევა

en: _Cancel
ka: გაუქმება

en: _Close
ka: დახურვა

en: _Commands
ka: ბრძანებები

en: _Delete
ka: წაშლა

en: _Edit Applications
ka: პროგრამების რედაქტირება

en: _Help
ka: დახმარება

en: _Hibernate
ka: ჰიბერნაცია

en: _Icon:
ka: ხატულა:

en: _Lock Screen
ka: ეკრანის დაბლოკვა

en: _OK
ka: კარგი

en: _Pattern:
ka: ნიმუში:

en: _Regular expression
ka: ჩვეულებრივი გამოხატულება

en: _Restart
ka: გადატვირთვა

en: _Settings Manager
ka: პარამეტრების მმართველი

en: _Title:
ka: სათაური:
