Whisker Menu - en to lv translation catalogue (71 entries)

en: Add action
lv: Pievienot darbību

en: Add to Desktop
lv: Izvietot uz darbvirsmas

en: Add to Favorites
lv: Pievienot favorītiem

en: Add to Panel
lv: Pievienot panelim

en: Browse the file system to choose a custom command.
lv: Rādīt failsistēmu komandas izvēlei.

en: C_ommand:
lv: Komanda:

en: Categ_ory icon size:
lv: Grupas ikonas izmērs:

en: Clear Recently Used
lv: Dzēst nesen lietotos

en: Details
lv: Sīkāk

en: Di_splay:
lv: Rādīt:

en: Failed to execute command "%s".
lv: Kļūda izpildot komandu "%s".

en: Failed to launch menu editor.
lv: Kļūda startējot izvēlnes redaktoru.

en: Failed to lock screen.
lv: Kļūda slēdzot ekrānu.

en: Failed to log out.
lv: Kļūda izrakstoties.

en: Failed to open settings manager.
lv: Kļūda atverot iestatījumus.

en: Favorites
lv: Favorīti

en: Icon
lv: Ikona

en: Icon and title
lv: Ikona un nosaukums

en: Large
lv: Liels

en: Larger
lv: Lielāks

en: Log _Out
lv: Izrakstīties

en: Man Pages
lv: Palīdzība

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Nam_e:
lv: Nosaukums:

en: Name
lv: Nosaukums

en: None
lv: Nav

en: Normal
lv: Normāls

en: Open URI
lv: Atvērt URL

en: Panel Button
lv: Paneļa poga

en: Pattern
lv: Šablons

en: Position _search entry next to panel button
lv: Izvietot meklēšanas lauku blakus paneļa pogai

en: Position commands next to search _entry
lv: Rādīt komandas blakus meklēšanas laukam

en: Print version information and exit
lv: Izdrukāt versijas informāciju un iziet

en: Recently Used
lv: Nesen lietotie

en: Remove action "%s"?
lv: Dzēst darbību "%s"?

en: Remove from Favorites
lv: Izņemt no favorītiem

en: Remove selected action
lv: Dzēst izvēlēto darbību

en: Run %s
lv: Startēt %s

en: Run in Terminal
lv: Startēt konsolē

en: Search Actio_ns
lv: Meklēt darbības

en: Search Action
lv: Meklēt darbību

en: Select Command
lv: Izvēlēties komandu

en: Select an Icon
lv: Izvēlēties ikonu

en: Show a menu to easily access installed applications
lv: Rādīt izvēlni ērtākai piekļuvei programmām

en: Show application _descriptions
lv: Rādīt programmu aprakstus

en: Show generic application _names
lv: Rādīt programmu oriģinālos nosaukumus

en: Small
lv: Mazs

en: Smaller
lv: Mazāks

en: Sort Alphabetically A-Z
lv: Kārtot pēc alfabēta A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
lv: Kārtot pēc alfabēta Z-A

en: Switch categories by _hovering
lv: Pārslēgt grupas pārslīdot kursoram

en: The action will be deleted permanently.
lv: Darbība tiks dzēsta.

en: Title
lv: Nosaukums

en: Unable to add launcher to desktop.
lv: Nevarēja izvietot uz darbvirsmas.

en: Unable to add launcher to panel.
lv: Nevar pievienot panelim.

en: Very Large
lv: Ļoti liels

en: Very Small
lv: Ļoti mazs

en: Whisker Menu
lv: Whisker izvēlne

en: _Appearance
lv: Izskats

en: _Behavior
lv: Uzvedība

en: _Cancel
lv: At_celt

en: _Close
lv: _Aizvērt

en: _Delete
lv: _Dzēst

en: _Edit Applications
lv: Labot programmas

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Icon:
lv: _Ikona:

en: _Lock Screen
lv: Slēgt ekrānu

en: _OK
lv: _Labi

en: _Pattern:
lv: Šablons:

en: _Regular expression
lv: Regulāra izteiksme

en: _Title:
lv: Nosaukums:
