Whisker Menu - en to uz translation catalogue (69 entries)

en: Add action
uz: Harakatni qo'shish

en: Add to Desktop
uz: Ishchi stolga qo'shish

en: Add to Favorites
uz: Tanlanganlarga qo'shish

en: Add to Panel
uz: Panelga qo'shish

en: Alternate application launcher for Xfce
uz: Xfce uchun muqobil dasturlarni ishga tushiruvchi

en: Browse the file system to choose a custom command.
uz: Ixtiyoriy buyruqni tanlash uchun fayl tizimini ko'rib chiqish.

en: C_ommand:
uz: _Buyruq:

en: Categ_ory icon size:
uz: _Toifa nishonchasinig o'lchami:

en: Clear Recently Used
uz: Yaqinda foydalanilganlarni tozalash

en: Details
uz: Tafsilotlar

en: Di_splay:
uz: _Ko'rsatish:

en: Failed to execute command "%s".
uz: "%s" buyrug'ini bajarish muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Failed to launch menu editor.
uz: Menyu tahrirchisini ishga tushirish muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Failed to lock screen.
uz: Ekranni qulflash muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Failed to log out.
uz: Tizimdan chiqish muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Failed to open settings manager.
uz: Moslamalar boshqaruvchisini ochish muvaffaqiyatsiz tugadi.

en: Favorites
uz: Tanlanganlar

en: Icon
uz: Nishoncha

en: Icon and title
uz: Nishoncha va sarlavha

en: Large
uz: Katta

en: Larger
uz: Kattaroq

en: Log _Out
uz: Tizimdan _chiqish

en: Man Pages
uz: Qo'llanma sahifalari

en: Menu
uz: Menyu

en: Nam_e:
uz: _Nomi:

en: Name
uz: Nomi

en: None
uz: Yo'q

en: Normal
uz: Oddiy

en: Open URI
uz: URI ochish

en: Panel Button
uz: Panel tugmasi

en: Pattern
uz: Andaza

en: Position _search entry next to panel button
uz: _Qidirish elementini panel tugmasidan keyin joylashtirish

en: Position cate_gories next to panel button
uz: _Turkumlarni panel tugmasidan keyin joylashtirish

en: Position commands next to search _entry
uz: _Buyruqlarni qidirish elementidan keyin joylashtirish

en: Recently Used
uz: Yaqinda foydalanilganlar

en: Remove action "%s"?
uz: "%s" harakati olib tashlansinmi?

en: Remove from Favorites
uz: Tanlanganlardan olib tashlash

en: Remove selected action
uz: Tanlangan harakatni olib tashlash

en: Run %s
uz: %s ishga tushirish

en: Run in Terminal
uz: Terminalda ishga tushirish

en: Search Actio_ns
uz: _Harakatlarni qidirish

en: Search Action
uz: Harakatni qidirish

en: Select Command
uz: Buyruqni tanlash

en: Select an Icon
uz: Nishonchani tanlash

en: Show a menu to easily access installed applications
uz: O'rnatilgan dasturlardan erkin foydalanish uchun menyu ko'rsatish

en: Show application _descriptions
uz: Dastur _ta'riflarini ko'rsatish

en: Show generic application _names
uz: Dasturlarning umumiy _nomlarini ko'rsatish

en: Small
uz: Kichik

en: Smaller
uz: Kichikroq

en: Sort Alphabetically A-Z
uz: Alifbo bo'yicha saralash A-Z

en: Sort Alphabetically Z-A
uz: Alifbo bo'yicha saralash Z-A

en: Switch categories by _hovering
uz: Toifalarni sichqoncha ustiga borganda o'zgartirish

en: The action will be deleted permanently.
uz: Harakat butunlay o'chiriladi.

en: Title
uz: Sarlavha

en: Unable to add launcher to desktop.
uz: Ishga tushiruvchini ishchi stolga qo'shib bo'lmadi.

en: Unable to add launcher to panel.
uz: Ishga tushiruvchini panelga qo'shib bo'lmadi.

en: Very Large
uz: Juda katta

en: Very Small
uz: Juda kichik

en: Whisker Menu
uz: Whisker menyusi

en: Wikipedia
uz: Vikipedia

en: _Appearance
uz: _Ko'rinish

en: _Behavior
uz: _Xulqi

en: _Commands
uz: _Buyruqlar

en: _Edit Applications
uz: Dasturlarni _tahrirlash

en: _Icon:
uz: _Nishoncha:

en: _Lock Screen
uz: Ekranni _bloklash

en: _Pattern:
uz: _Andaza:

en: _Regular expression
uz: _Oddiy ifodalar

en: _Title:
uz: _Sarlavha
