xpad-2.11 - en to sl translation catalogue (45 entries)

en: Could not write to file %s: %s
sl: Ni mogoče pisati v datoteko %s: %s

en: Help
sl: Pomoč

en: Xpad is a graphical program.  Please run it from your desktop.
sl: Xpad je grafični program.  Zaženi ga iz namizja.

en: Could not open directory %s.
sl: Ne morem odpreti mape %s.

en: This directory is needed to store preference and pad information.  Xpad will close now.
sl: Ta mapa je potrebna za shranjevanje uporabniških izbir in informacij o lističih. Xpad se bo izključil.

en: Show version number and quit
sl: Pokaži verzijo in zaključi

en: Don't create a new pad on startup if no previous pads exist
sl: Ne ustvari novega lističa ob zagonu, če že ne obstaja noben listič

en: Create a new pad on startup even if pads already exist
sl: Ustvari nov listič ob zagonu tudi če drugi že obstajajo

en: Hide all pads
sl: Skrij vse bloke

en: Show all pads
sl: Pokaži vse bloke

en: Toggle between show and hide all pads
sl: Preklopi med pokaži ali skrij vse bloke

en: Create a new pad with the contents of a file
sl: Ustvari nov listič z vsebino datoteke

en: FILE
sl: DATOTEKA

en: Close all pads
sl: Zapri vse lističe

en: Could not read file %s.
sl: Ne morem prebrati datoteke %s.

en: Delete this pad?
sl: Odstranim ta listič?

en: All text of this pad will be irrevocably lost.
sl: Ves tekst s tega lističa bo izgubljen.

en: Sticky notes
sl: Lepljivi lističi

note: Edit submenu
en: _Edit
sl: _Uredi

note: Notes submenu - The list of notes will get added in the prep function below
en: _Notes
sl: Opo_mbe

en: _Show All
sl: Prikaži _vse

en: _Close All
sl: _Zapri vse

note: Help submenu
en: _Help
sl: Pomo_č

en: _About
sl: O Pro_gramu

en: Appearance
sl: Izgled

en: Use font from xpad preferences
sl: Uporabi pisavo iz xpad izbora

en: Use this font:
sl: Uporabi pisavo:

en: Use colors from xpad preferences
sl: Uporabi barve iz xpad izbora

en: Use these colors:
sl: Uporabi barve:

en: Foreground:
sl: Prednji tekst:

en: Background:
sl: Ozadje:

en: Set Foreground Color
sl: Določi prednjo barvo

en: Set Background Color
sl: Določi barvo ozadja

en: Set Font
sl: Določi pisavo

en: Use font from theme
sl: Uporabi pisavo teme

en: Use colors from theme
sl: Uporabi barve teme

en: _Confirm pad deletion
sl: Potrdi brisanje lističa

en: Xpad Preferences
sl: Xpad izbire

en: Clear Pad Contents
sl: Počisti vsebino lističa

en: Close and Save Pad
sl: Zapri in shrani listič

en: Delete Pad
sl: Izbriši listič

en: Open New Pad
sl: Odpri nov listič

en: Edit Preferences
sl: Uredi lastnosti

en: Edit Pad Properties
sl: Ur&edi lastnosti lističa

en: Close All Pads
sl: Zapri vse lističe
