gitlab-ee - en to eo_UY translation catalogue (276 entries)

en: %d commit | %d commits
eo_UY[0]: %d enmetado
eo_UY[1]: %d enmetadoj

en: %s additional commit has been omitted to prevent performance issues. | %s additional commits have been omitted to prevent performance issues.
eo_UY[0]: %s enmetado estis transsaltita, por ne troŝarĝi la sistemon.
eo_UY[1]: %s enmetadoj estis transsaltitaj, por ne troŝarĝi la sistemon.

en: 1 pipeline | %d pipelines
eo_UY[0]: 1 ĉenstablo
eo_UY[1]: %d ĉenstabloj

en: About auto deploy
eo_UY: Pri la aŭtomata disponigado

en: Active
eo_UY: Aktiva

en: Activity
eo_UY: Aktiveco

en: Add new directory
eo_UY: Aldoni novan dosierujon

en: Are you sure you want to delete this pipeline schedule?
eo_UY: Ĉu vi certe volas forigi ĉi tiun ĉenstablan planon?

en: Attach a file by drag &amp; drop or %{upload_link}
eo_UY: Alkroĉu dosieron per ŝovmetado aŭ %{upload_link}

en: BranchSwitcherPlaceholder|Search branches
eo_UY: Serĉu branĉon

en: BranchSwitcherTitle|Switch branch
eo_UY: Iri al branĉo

en: Branches
eo_UY: Branĉoj

en: Browse Directory
eo_UY: Foliumi dosierujon

en: Browse File
eo_UY: Foliumi dosieron

en: Browse Files
eo_UY: Foliumi dosierojn

en: Browse files
eo_UY: Elekti dosierojn

en: ByAuthor|by
eo_UY: de

en: Cancel
eo_UY: Nuligi

en: ChangeTypeActionLabel|Pick into branch
eo_UY: Elekti en branĉon

en: ChangeTypeActionLabel|Revert in branch
eo_UY: Malfari en branĉo

en: ChangeTypeAction|Cherry-pick
eo_UY: Precize elekti

en: ChangeTypeAction|Revert
eo_UY: Malfari

en: Cherry-pick this commit
eo_UY: Precize elekti ĉi tiun kunmetadon

en: Cherry-pick this merge request
eo_UY: Precize elekti ĉi tiun peton pri kunfando

en: CiStatusLabel|canceled
eo_UY: nuligita

en: CiStatusLabel|created
eo_UY: kreita

en: CiStatusLabel|failed
eo_UY: malsukcesa

en: CiStatusLabel|manual action
eo_UY: mana ago

en: CiStatusLabel|passed
eo_UY: sukcesa

en: CiStatusLabel|passed with warnings
eo_UY: sukcesa, kun avertoj

en: CiStatusLabel|pending
eo_UY: okazonta

en: CiStatusLabel|skipped
eo_UY: transsaltita

en: CiStatusLabel|waiting for manual action
eo_UY: atendanta manan agon

en: CiStatusText|blocked
eo_UY: blokita

en: CiStatusText|canceled
eo_UY: nuligita

en: CiStatusText|created
eo_UY: kreita

en: CiStatusText|failed
eo_UY: malsukcesa

en: CiStatusText|manual
eo_UY: mana

en: CiStatusText|passed
eo_UY: sukcesa

en: CiStatusText|pending
eo_UY: okazonta

en: CiStatusText|skipped
eo_UY: transsaltita

en: CiStatus|running
eo_UY: plenumiĝanta

en: Commit | Commits
eo_UY[0]: Enmetado
eo_UY[1]: Enmetadoj

en: Commit message
eo_UY: Mesaĝo pri la enmetado

en: CommitBoxTitle|Commit
eo_UY: Enmeti

en: CommitMessage|Add %{file_name}
eo_UY: Aldoni „%{file_name}“

en: Commits
eo_UY: Enmetadoj

en: Commits feed
eo_UY: Fluo de enmetadoj

en: Commits|History
eo_UY: Historio

en: Committed by
eo_UY: Enmetita de

en: Compare
eo_UY: Kompari

en: Contributors
eo_UY: Kontribuantoj

en: Create New Directory
eo_UY: Krei novan dosierujon

en: Create a personal access token on your account to pull or push via %{protocol}.
eo_UY: Kreu propran atingoĵetonon en via konto por ebligi al vi eltiri kaj alpuŝi per %{protocol}.

en: Create directory
eo_UY: Krei dosierujon

en: Create merge request
eo_UY: Krei peton pri kunfando

en: Create new...
eo_UY: Krei novan…

en: CreateTag|Tag
eo_UY: Etikedo

en: CreateTokenToCloneLink|create a personal access token
eo_UY: kreos propran atingoĵetonon

en: Cron Timezone
eo_UY: Horzono por Cron

en: Custom notification events
eo_UY: Propraj sciigaj eventoj

en: Custom notification levels are the same as participating levels. With custom notification levels you will also receive notifications for select events. To find out more, check out %{notification_link}.
eo_UY: La propraj sciigaj niveloj estas la samaj kiel la niveloj de partoprenado. Uzante la proprajn sciigajn nivelojn, vi ricevos ankaŭ sciigojn por elektitaj de vi eventoj. Por lerni pli, bonvolu vidi %{notification_link}.

en: CycleAnalyticsStage|Code
eo_UY: Programado

en: CycleAnalyticsStage|Issue
eo_UY: Problemo

en: CycleAnalyticsStage|Plan
eo_UY: Plano

en: CycleAnalyticsStage|Review
eo_UY: Kontrolo

en: CycleAnalyticsStage|Staging
eo_UY: Preparo por eldono

en: CycleAnalyticsStage|Test
eo_UY: Testado

en: Define a custom pattern with cron syntax
eo_UY: Difini propran ŝablonon, uzante la sintakson de Cron

en: Delete
eo_UY: Forigi

en: Deploy | Deploys
eo_UY[0]: Disponigado
eo_UY[1]: Disponigadoj

en: Description
eo_UY: Priskribo

en: Directory name
eo_UY: Nomo de dosierujo

en: Don't show again
eo_UY: Ne montru denove

en: Download
eo_UY: Elŝuti

en: DownloadCommit|Email Patches
eo_UY: Sendi flikaĵojn per retpoŝto

en: DownloadCommit|Plain Diff
eo_UY: Normala dosiero kun diferencoj

en: DownloadSource|Download
eo_UY: Elŝuti

en: Edit
eo_UY: Redakti

en: Edit Pipeline Schedule %{id}
eo_UY: Redakti ĉenstablan planon %{id}

en: Failed to change the owner
eo_UY: Ne eblas ŝanĝi la posedanton

en: Failed to remove the pipeline schedule
eo_UY: Ne eblas forigi la ĉenstablan planon

en: Files
eo_UY: Dosieroj

en: Find by path
eo_UY: Trovi per dosierindiko

en: Find file
eo_UY: Trovi dosieron

en: ForkedFromProjectPath|Forked from
eo_UY: Disbranĉigita el

en: From issue creation until deploy to production
eo_UY: De la kreado de la problemo ĝis la disponigado en la publika versio

en: From merge request merge until deploy to production
eo_UY: De la kunfandado de la peto pri kunfando ĝis la disponigado en la publika versio

en: Housekeeping successfully started
eo_UY: La refreŝigo komenciĝis sukcese

en: Import repository
eo_UY: Enporti deponejon

en: Interval Pattern
eo_UY: Intervala ŝablono

en: LFSStatus|Disabled
eo_UY: Malŝaltita

en: LFSStatus|Enabled
eo_UY: Ŝaltita

en: Last %d day | Last %d days
eo_UY[0]: La lasta %d tago
eo_UY[1]: La lastaj %d tagoj

en: Last Pipeline
eo_UY: Lasta ĉenstablo

en: Last commit
eo_UY: Lasta enmetado

en: Learn more in the
eo_UY: Lernu pli en la

en: Learn more in the|pipeline schedules documentation
eo_UY: dokumentado pri ĉenstablaj planoj

en: Leave group
eo_UY: Forlasi la grupon

en: Leave project
eo_UY: Forlasi la projekton

en: Median
eo_UY: Mediano

en: New Issue | New Issues
eo_UY[0]: Nova problemo
eo_UY[1]: Novaj problemoj

en: New Pipeline Schedule
eo_UY: Nova ĉenstabla plano

en: New branch
eo_UY: Nova branĉo

en: New directory
eo_UY: Nova dosierujo

en: New file
eo_UY: Nova dosiero

en: New issue
eo_UY: Nova problemo

en: New merge request
eo_UY: Nova peto pri kunfando

en: New schedule
eo_UY: Nova plano

en: New snippet
eo_UY: Nova kodaĵo

en: New tag
eo_UY: Nova etikedo

en: No repository
eo_UY: Ne estas deponejo

en: No schedules
eo_UY: Ne estas planoj

en: Not available
eo_UY: Ne disponebla

en: Not enough data
eo_UY: Ne estas sufiĉe da datenoj

en: Notification events
eo_UY: Sciigaj eventoj

en: NotificationEvent|Close issue
eo_UY: Fermi problemon

en: NotificationEvent|Close merge request
eo_UY: Fermi peton pri kunfando

en: NotificationEvent|Failed pipeline
eo_UY: Malsukcesa ĉenstablo

en: NotificationEvent|Merge merge request
eo_UY: Apliki peton pri kunfando

en: NotificationEvent|New issue
eo_UY: Nova problemo

en: NotificationEvent|New merge request
eo_UY: Nova peto pri kunfando

en: NotificationEvent|New note
eo_UY: Nova noto

en: NotificationEvent|Reassign issue
eo_UY: Reatribui problemon

en: NotificationEvent|Reassign merge request
eo_UY: Reatribui peton pri kunfando

en: NotificationEvent|Reopen issue
eo_UY: Remalfermi problemon

en: NotificationEvent|Successful pipeline
eo_UY: Sukcesa ĉenstablo

en: NotificationLevel|Custom
eo_UY: Propraj

en: NotificationLevel|Disabled
eo_UY: Malŝaltitaj

en: NotificationLevel|Global
eo_UY: Ĝeneralaj

en: NotificationLevel|On mention
eo_UY: Ĉe mencio

en: NotificationLevel|Participate
eo_UY: Partoprenado

en: NotificationLevel|Watch
eo_UY: Rigardado

en: OfSearchInADropdown|Filter
eo_UY: Filtrilo

en: OpenedNDaysAgo|Opened
eo_UY: Malfermita

en: Options
eo_UY: Opcioj

en: Owner
eo_UY: Posedanto

en: Pipeline
eo_UY: Ĉenstablo

en: Pipeline Schedule
eo_UY: Ĉenstabla plano

en: Pipeline Schedules
eo_UY: Ĉenstablaj planoj

en: PipelineCharts|Failed:
eo_UY: Malsukcesaj:

en: PipelineCharts|Overall statistics
eo_UY: Ĝenerala statistiko

en: PipelineCharts|Success ratio:
eo_UY: Proporcio de sukceso:

en: PipelineCharts|Successful:
eo_UY: Sukcesaj:

en: PipelineCharts|Total:
eo_UY: Totalo:

en: PipelineSchedules|Activated
eo_UY: Ŝaltita

en: PipelineSchedules|Active
eo_UY: Ŝaltitaj

en: PipelineSchedules|All
eo_UY: Ĉiuj

en: PipelineSchedules|Inactive
eo_UY: Malŝaltitaj

en: PipelineSchedules|Next Run
eo_UY: Sekvanta plenumo

en: PipelineSchedules|None
eo_UY: Nenio

en: PipelineSchedules|Provide a short description for this pipeline
eo_UY: Entajpu mallongan priskribon pri ĉi tiu ĉenstablo

en: PipelineSchedules|Take ownership
eo_UY: Akiri posedon

en: PipelineSchedules|Target
eo_UY: Celo

en: PipelineSchedules|Variables
eo_UY: Variabloj

en: Pipelines
eo_UY: Ĉenstabloj

en: Pipelines charts
eo_UY: Ĉenstablaj diagramoj

en: Pipeline|with stage
eo_UY: kun etapo

en: Pipeline|with stages
eo_UY: kun etapoj

en: Project '%{project_name}' queued for deletion.
eo_UY: La projekto „%{project_name}“ estis alvicigita por forigado.

en: Project '%{project_name}' was successfully created.
eo_UY: La projekto „%{project_name}“ estis sukcese kreita.

en: Project '%{project_name}' was successfully updated.
eo_UY: La projekto „%{project_name}“ estis sukcese ĝisdatigita.

en: Project export could not be deleted.
eo_UY: Ne eblas forigi la projektan elporton.

en: Project export has been deleted.
eo_UY: La projekta elporto estis forigita.

en: Project export link has expired. Please generate a new export from your project settings.
eo_UY: La ligilo por la projekta elporto eksvalidiĝis. Bonvolu krei novan elporton en la agordoj de la projekto.

en: ProjectFileTree|Name
eo_UY: Nomo

en: ProjectLastActivity|Never
eo_UY: Neniam

en: ProjectLifecycle|Stage
eo_UY: Etapo

en: Read more
eo_UY: Legu pli

en: Related Deployed Jobs
eo_UY: Rilataj disponigitaj taskoj

en: Related Issues
eo_UY: Rilataj problemoj

en: Related Jobs
eo_UY: Rilataj taskoj

en: Related Merge Requests
eo_UY: Rilataj petoj pri kunfando

en: Related Merged Requests
eo_UY: Rilataj aplikitaj petoj pri kunfando

en: Remind later
eo_UY: Rememorigu denove

en: Request Access
eo_UY: Peti atingeblon

en: Revert this commit
eo_UY: Malfari ĉi tiun enmetadon

en: Revert this merge request
eo_UY: Malfari ĉi tiun peton pri kunfando

en: Save pipeline schedule
eo_UY: Konservi ĉenstablan planon

en: Schedule a new pipeline
eo_UY: Plani novan ĉenstablon

en: Scheduling Pipelines
eo_UY: Planado de la ĉenstabloj

en: Search branches and tags
eo_UY: Serĉu branĉon aŭ etikedon

en: Select Archive Format
eo_UY: Elektu formaton de arkivo

en: Select a timezone
eo_UY: Elektu horzonon

en: Select target branch
eo_UY: Elektu celan branĉon

en: Set a password on your account to pull or push via %{protocol}.
eo_UY: Kreu pasvorton por via konto por ebligi al vi eltiri kaj alpuŝi per %{protocol}.

en: SetPasswordToCloneLink|set a password
eo_UY: kreos pasvorton

en: Showing %d event | Showing %d events
eo_UY[0]: Estas montrata %d evento
eo_UY[1]: Estas montrataj %d eventoj

en: Source code
eo_UY: Kodo

en: StarProject|Star
eo_UY: Steligi

en: Start a %{new_merge_request} with these changes
eo_UY: Kreu %{new_merge_request} kun ĉi tiuj ŝanĝoj

en: Switch branch/tag
eo_UY: Iri al branĉo/etikedo

en: Tags
eo_UY: Etikedoj

en: Target Branch
eo_UY: Cela branĉo

en: The coding stage shows the time from the first commit to creating the merge request. The data will automatically be added here once you create your first merge request.
eo_UY: La etapo de programado montras la tempon de la unua enmetado ĝis la kreado de la peto pri kunfando. La datenoj aldoniĝos aŭtomate ĉi tie post kiam vi kreas la unuan peton pri kunfando.

en: The collection of events added to the data gathered for that stage.
eo_UY: La aro da eventoj, kiuj estas aldonitaj al la datenoj kolektitaj por la etapo.

en: The fork relationship has been removed.
eo_UY: La rilato de disbranĉigo estis forigita.

en: The issue stage shows the time it takes from creating an issue to assigning the issue to a milestone, or add the issue to a list on your Issue Board. Begin creating issues to see data for this stage.
eo_UY: La etapo de la problemo montras kiom la tempo pasas de la kreado de problemo ĝis la atribuado de la problemo al cela etapo de la projekto, aŭ al listo sur la problemtabulo. Komencu krei problemojn por vidi la datenojn por ĉi tiu etapo.

en: The phase of the development lifecycle.
eo_UY: La etapo de la disvolva ciklo.

en: The planning stage shows the time from the previous step to pushing your first commit. This time will be added automatically once you push your first commit.
eo_UY: La etapo de la plano montras la tempon de la antaŭa ŝtupo ĝis la alpuŝado de via unua enmetado. Ĉi tiu tempo aldoniĝos aŭtomate post kiam vi alpuŝas la unuan enmetadon.

en: The production stage shows the total time it takes between creating an issue and deploying the code to production. The data will be automatically added once you have completed the full idea to production cycle.
eo_UY: La etapo de eldonado montras la tutan tempon de la kreado de problemo ĝis la disponigado en la publika versio. La datenoj aldoniĝos aŭtomate post kiam vi kompletigos plenan ciklon de ideo ĝis realaĵo.

en: The project can be accessed by any logged in user.
eo_UY: Ĉiu ensalutita uzanto havas atingon al la projekto

en: The project can be accessed without any authentication.
eo_UY: Ĉiu povas havi atingon al la projekto, sen ensaluti

en: The repository for this project does not exist.
eo_UY: La deponejo por ĉi tiu projekto ne ekzistas.

en: The review stage shows the time from creating the merge request to merging it. The data will automatically be added after you merge your first merge request.
eo_UY: La etapo de la kontrolo montras la tempon de la kreado de la peto pri kunfando ĝis ĝia aplikado. La datenoj aldoniĝos aŭtomate post kiam vi aplikos la unuan peton pri kunfando.

en: The staging stage shows the time between merging the MR and deploying code to the production environment. The data will be automatically added once you deploy to production for the first time.
eo_UY: La etapo de preparo por eldono montras la tempon inter la aplikado de la peto pri kunfando kaj la disponigado de la kodo en la publika versio. La datenoj aldoniĝos aŭtomate post kiam vi faros la unuan disponigadon en la publika versio.

en: The testing stage shows the time GitLab CI takes to run every pipeline for the related merge request. The data will automatically be added after your first pipeline finishes running.
eo_UY: La etapo de testado montras kiom da tempo necesas al „GitLab CI“ por plenumi ĉiujn ĉenstablojn por la rilata peto pri kunfando. La datenoj aldoniĝos aŭtomate post kiam via unua ĉenstablo finiĝos.

en: The time taken by each data entry gathered by that stage.
eo_UY: La tempo, kiu estas necesa por ĉiu dateno kolektita de la etapo.

en: The value lying at the midpoint of a series of observed values. E.g., between 3, 5, 9, the median is 5. Between 3, 5, 7, 8, the median is (5+7)/2 = 6.
eo_UY: La valoro, kiu troviĝas en la mezo de aro da rigardataj valoroj. Ekzemple: inter 3, 5 kaj 9, la mediano estas 5. Inter 3, 5, 7 kaj 8, la mediano estas (5+7)/2 = 6.

en: This means you can not push code until you create an empty repository or import existing one.
eo_UY: Ĉi tiu signifas, ke vi ne povos alpuŝi kodon, antaŭ ol vi kreos malplenan deponejon aŭ enportos jam ekzistantan.

en: Time before an issue gets scheduled
eo_UY: Tempo antaŭ problemo estas planita por ellabori

en: Time before an issue starts implementation
eo_UY: Tempo antaŭ la komenco de laboro super problemo

en: Time between merge request creation and merge/close
eo_UY: Tempo inter la kreado de poeto pri kunfando kaj ĝia aplikado/fermado

en: Time until first merge request
eo_UY: Tempo ĝis la unua peto pri kunfando

en: Timeago|%s days ago
eo_UY: antaŭ %s tagoj

en: Timeago|%s days remaining
eo_UY: restas %s tagoj

en: Timeago|%s hours remaining
eo_UY: restas %s horoj

en: Timeago|%s minutes ago
eo_UY: antaŭ %s minutoj

en: Timeago|%s minutes remaining
eo_UY: restas %s minutoj

en: Timeago|%s months ago
eo_UY: antaŭ %s monatoj

en: Timeago|%s months remaining
eo_UY: restas %s monatoj

en: Timeago|%s seconds remaining
eo_UY: restas %s sekundoj

en: Timeago|%s weeks ago
eo_UY: antaŭ %s semajnoj

en: Timeago|%s weeks remaining
eo_UY: restas %s semajnoj

en: Timeago|%s years ago
eo_UY: antaŭ %s jaroj

en: Timeago|%s years remaining
eo_UY: restas %s jaroj

en: Timeago|1 day remaining
eo_UY: restas 1 tago

en: Timeago|1 hour remaining
eo_UY: restas 1 horo

en: Timeago|1 minute remaining
eo_UY: restas 1 minuto

en: Timeago|1 month remaining
eo_UY: restas 1 monato

en: Timeago|1 week remaining
eo_UY: restas 1 semajno

en: Timeago|1 year remaining
eo_UY: restas 1 jaro

en: Timeago|Past due
eo_UY: Malfruiĝis

en: Timeago|in %s days
eo_UY: post %s tagoj

en: Timeago|in %s hours
eo_UY: post %s horoj

en: Timeago|in %s minutes
eo_UY: post %s minutoj

en: Timeago|in %s months
eo_UY: post %s monatoj

en: Timeago|in %s seconds
eo_UY: post %s sekundoj

en: Timeago|in %s weeks
eo_UY: post %s semajnoj

en: Timeago|in %s years
eo_UY: post %s jaroj

en: Timeago|in 1 day
eo_UY: post 1 tago

en: Timeago|in 1 hour
eo_UY: post 1 horo

en: Timeago|in 1 minute
eo_UY: post 1 minuto

en: Timeago|in 1 month
eo_UY: post 1 monato

en: Timeago|in 1 week
eo_UY: post 1 semajno

en: Timeago|in 1 year
eo_UY: post 1 jaro

en: Time|hr | Time|hrs
eo_UY[0]: h
eo_UY[1]: h

en: Time|min | Time|mins
eo_UY[0]: min
eo_UY[1]: min

en: Time|s
eo_UY: s

en: Total test time for all commits/merges
eo_UY: Totala tempo por la testado de ĉiuj enmetadoj/kunfandoj

en: Unstar
eo_UY: Malsteligi

en: Upload New File
eo_UY: Alŝuti novan dosieron

en: Upload file
eo_UY: Alŝuti dosieron

en: UploadLink|click to upload
eo_UY: alklaku por alŝuti

en: Use your global notification setting
eo_UY: Uzi vian ĝeneralan agordon pri la sciigoj

en: View open merge request
eo_UY: Vidi la malfermitan peton pri kunfando

en: VisibilityLevel|Internal
eo_UY: Interna

en: VisibilityLevel|Private
eo_UY: Privata

en: VisibilityLevel|Public
eo_UY: Publika

en: VisibilityLevel|Unknown
eo_UY: Nekonata

en: Want to see the data? Please ask an administrator for access.
eo_UY: Ĉu vi volas vidi la datenojn? Bonvolu peti atingeblon de administranto.

en: We don't have enough data to show this stage.
eo_UY: Ne estas sufiĉe da datenoj por montri ĉi tiun etapon.

en: Withdraw Access Request
eo_UY: Nuligi la peton pri atingeblo

en: You have reached your project limit
eo_UY: Vi ne povas krei pliajn projektojn

en: You need permission.
eo_UY: VI bezonas permeson.

en: You will not get any notifications via email
eo_UY: VI ne ricevos sciigojn per retpoŝto

en: You will only receive notifications for the events you choose
eo_UY: Vi ricevos sciigojn nur por la eventoj elektitaj de vi

en: You will only receive notifications for threads you have participated in
eo_UY: Vi ricevos sciigojn nur por la fadenoj, en kiuj vi partoprenis

en: You will receive notifications for any activity
eo_UY: Vi ricevos sciigojn por ĉiu ago

en: You will receive notifications only for comments in which you were @mentioned
eo_UY: Vi ricevos sciigojn nur por komentoj, en kiuj vi estas @menciita

en: You won't be able to pull or push project code via %{protocol} until you %{set_password_link} on your account
eo_UY: Vi ne povos eltiri aŭ alpuŝi kodon per %{protocol} antaŭ ol vi %{set_password_link} por via konto

en: Your name
eo_UY: Via nomo

en: day | days
eo_UY[0]: tago
eo_UY[1]: tagoj

en: new merge request
eo_UY: novan peton pri kunfando

en: notification emails
eo_UY: sciigoj per retpoŝto

en: parent | parents
eo_UY[0]: patro
eo_UY[1]: patroj
