gitlab-ee - en to gl_ES translation catalogue (7 entries)

en:  and
gl_ES:  e

en:  degraded on %d point |  degraded on %d points
gl_ES[0]:  rebaixado en %d puntos
gl_ES[1]:  rebaixado en %d puntos

en:  improved on %d point |  improved on %d points
gl_ES[0]:  mellorado en %d puntos
gl_ES[1]:  mellorado en %d punto

en:  or
gl_ES:  ou

en: %d exporter | %d exporters
gl_ES[0]: %d exportador
gl_ES[1]: %d exportadores

en: %d issue | %d issues
gl_ES[0]: %d incidencia
gl_ES[1]: %d incidencias

en: %d layer | %d layers
gl_ES[0]: %d capa
gl_ES[1]: %d capas
