gitlab-ee - en to uk_UA translation catalogue (7164 entries)

en:  %{start} to %{end}
uk_UA: %{start} до %{end}

en:  (from %{timeoutSource})
uk_UA:  (з %{timeoutSource})

en:  Collected %{time}
uk_UA:  Зібрано %{time}

en:  Please sign in.
uk_UA:  Будь ласка, увійдіть.

en:  Try to %{action} this file again.
uk_UA:  Спробуйте %{action} цей файл знову.

en:  You need to do this before %{grace_period_deadline}.
uk_UA:  Ви повинні зробити це до %{grace_period_deadline}.

en:  and
uk_UA:  і

en:  and
uk_UA:  і

en:  and %{sliced}
uk_UA:  і %{sliced}

en:  degraded on %d point |  degraded on %d points
uk_UA[0]:  погіршилося на %d одиницю
uk_UA[1]:  погіршилося на %d одиниць
uk_UA[2]:  погіршилося на %d одиниць
uk_UA[3]:  погіршилося на %d одиниць

en:  improved on %d point |  improved on %d points
uk_UA[0]:  покращилося на %d одиницю
uk_UA[1]:  покращилося на %d одиниць
uk_UA[2]:  покращилося на %d одиниць
uk_UA[3]:  покращилося на %d одиниць

en:  or
uk_UA:  або

en:  or references (e.g. path/to/project!merge_request_id)
uk_UA:  або посилання (напр. шлях/до/проєкту!id_запиту_на_злиття)

en: "%{path}" did not exist on "%{ref}"
uk_UA: "%{path}" не існував у "%{ref}"

en: %d URL scanned | %d URLs scanned
uk_UA[0]: %d URL-адресу відскановано
uk_UA[1]: %d URL-адреси відскановано
uk_UA[2]: %d URL-адрес відскановано
uk_UA[3]: %d URL-адрес відскановано

en: %d approver | %d approvers
uk_UA[0]: %d затверджуюча особа
uk_UA[1]: %d затверджуючі особа
uk_UA[2]: %d затверджуючих осіб
uk_UA[3]: %d затверджуючих осіб

en: %d approver (you've approved) | %d approvers (you've approved)
uk_UA[0]: %d затверджуюча особа (ви затвердили)
uk_UA[1]: %d затверджуючі особи (ви затвердили)
uk_UA[2]: %d затверджуючих осіб (ви затвердили)
uk_UA[3]: %d затверджуючих осіб (ви затвердили)

en: %d changed file | %d changed files
uk_UA[0]: %d змінений файл
uk_UA[1]: %d змінених файли
uk_UA[2]: %d змінених файлів
uk_UA[3]: %d змінених файлів

en: %d child epic | %d child epics
uk_UA[0]: %d дочірній епік
uk_UA[1]: %d дочірні епіки
uk_UA[2]: %d дочірніх епіків
uk_UA[3]: %d дочірніх епіків

en: %d comment | %d comments
uk_UA[0]: %d коментар
uk_UA[1]: %d коментарі
uk_UA[2]: %d коментарів
uk_UA[3]: %d коментарів

en: %d commit | %d commits
uk_UA[0]: %d коміт
uk_UA[1]: %d коміта
uk_UA[2]: %d комітів
uk_UA[3]: %d комітів

en: %d commit behind | %d commits behind
uk_UA[0]: %d коміт позаду
uk_UA[1]: %d коміта позаду
uk_UA[2]: %d комітів позаду
uk_UA[3]: %d комітів позаду

en: %d commit, | %d commits,
uk_UA[0]: %d коміт,
uk_UA[1]: %d коміта,
uk_UA[2]: %d комітів,
uk_UA[3]: %d комітів,

en: %d commits
uk_UA: %d комітів

en: %d contribution | %d contributions
uk_UA[0]: %d внесок
uk_UA[1]: %d внески
uk_UA[2]: %d внесків
uk_UA[3]: %d внесків

en: %d day | %d days
uk_UA[0]: %d день
uk_UA[1]: %d дні
uk_UA[2]: %d днів
uk_UA[3]: %d днів

en: %d error | %d errors
uk_UA[0]: %d помилка
uk_UA[1]: %d помилки
uk_UA[2]: %d помилок
uk_UA[3]: %d помилок

en: %d exporter | %d exporters
uk_UA[0]: %d експортер
uk_UA[1]: %d експортера
uk_UA[2]: %d експортерів
uk_UA[3]: %d експортерів

en: %d failed | %d failed
uk_UA[0]: %d невдало
uk_UA[1]: %d невдалих
uk_UA[2]: %d невдалих
uk_UA[3]: %d невдалих

en: %d fixed test result | %d fixed test results
uk_UA[0]: %d виправлений результат тесту
uk_UA[1]: %d виправлені результати тесту
uk_UA[2]: %d виправлених результатів тесту
uk_UA[3]: %d виправлених результатів тесту

en: %d hour | %d hours
uk_UA[0]: %d година
uk_UA[1]: %d години
uk_UA[2]: %d годин
uk_UA[3]: %d годин

en: %d inaccessible merge request | %d inaccessible merge requests
uk_UA[0]: %d недоступний запит на злиття
uk_UA[1]: %d недоступних запитів на злиття
uk_UA[2]: %d недоступних запитів на злиття
uk_UA[3]: %d недоступних запитів на злиття

en: %d issue | %d issues
uk_UA[0]: %d задача
uk_UA[1]: %d задачі
uk_UA[2]: %d задач
uk_UA[3]: %d задач

en: %d issue in this group | %d issues in this group
uk_UA[0]: %d задача в цій групі
uk_UA[1]: %d задачі в цій групі
uk_UA[2]: %d задач в цій групі
uk_UA[3]: %d задач в цій групі

en: %d issue selected | %d issues selected
uk_UA[0]: %d вибрана задача
uk_UA[1]: %d вибрані задачі
uk_UA[2]: %d вибраних задач
uk_UA[3]: %d вибраних задач

en: %d layer | %d layers
uk_UA[0]: %d шар
uk_UA[1]: %d шари
uk_UA[2]: %d шарів
uk_UA[3]: %d шарів

en: %d merge request | %d merge requests
uk_UA[0]: %d запит на злиття
uk_UA[1]: %d запита на злиття
uk_UA[2]: %d запитів на злиття
uk_UA[3]: %d запитів на злиття

en: %d merge request that you don't have access to. | %d merge requests that you don't have access to.
uk_UA[0]: %d запит на злиття, до якого ви не маєте доступу.
uk_UA[1]: %d запити на злиття, до яких ви не маєте доступу.
uk_UA[2]: %d запитів на злиття, до яких ви не маєте доступу.
uk_UA[3]: %d запитів на злиття, до яких ви не маєте доступу.

en: %d metric | %d metrics
uk_UA[0]: %d метрика
uk_UA[1]: %d метрики
uk_UA[2]: %d метрик
uk_UA[3]: %d метрик

en: %d milestone | %d milestones
uk_UA[0]: %d етап
uk_UA[1]: %d етапи
uk_UA[2]: %d етапів
uk_UA[3]: %d етапів

en: %d minute | %d minutes
uk_UA[0]: %d хвилина
uk_UA[1]: %d хвилини
uk_UA[2]: %d хвилин
uk_UA[3]: %d хвилин

en: %d more comment | %d more comments
uk_UA[0]: ще %d коментар
uk_UA[1]: ще %d коментарі
uk_UA[2]: ще %d коментарів
uk_UA[3]: ще %d коментарів

en: %d project | %d projects
uk_UA[0]: %d проєкт
uk_UA[1]: %d проєкти
uk_UA[2]: %d проєктів
uk_UA[3]: %d проєктів

en: %d request with warnings | %d requests with warnings
uk_UA[0]: %d запит із зауваженнями
uk_UA[1]: %d запити із зауваженнями
uk_UA[2]: %d запитів із зауваженнями
uk_UA[3]: %d запитів із зауваженнями

en: %d second | %d seconds
uk_UA[0]: %d секунда
uk_UA[1]: %d секунди
uk_UA[2]: %d секунд
uk_UA[3]: %d секунд

en: %d shard selected | %d shards selected
uk_UA[0]: Виділено %d сегмент
uk_UA[1]: Виділено %d сегменти
uk_UA[2]: Виділено %d сегментів
uk_UA[3]: Виділено %d сегментів

en: %d tag | %d tags
uk_UA[0]: %d тег
uk_UA[1]: %d теги
uk_UA[2]: %d тегів
uk_UA[3]: %d тегів

en: %d vulnerability | %d vulnerabilities
uk_UA[0]: %d вразливість
uk_UA[1]: %d вразливості
uk_UA[2]: %d вразливостей
uk_UA[3]: %d вразливостей

en: %d vulnerability dismissed | %d vulnerabilities dismissed
uk_UA[0]: %d вразливість відхилено
uk_UA[1]: %d вразливості відхилено
uk_UA[2]: %d вразливостей відхилено
uk_UA[3]: %d вразливостей відхилено

en: %s additional commit has been omitted to prevent performance issues. | %s additional commits have been omitted to prevent performance issues.
uk_UA[0]: %s доданий коміт був виключений для запобігання проблем із продуктивністю.
uk_UA[1]: %s доданих коміта були виключені для запобігання проблем із продуктивністю.
uk_UA[2]: %s доданих комітів були виключені для запобігання проблем із продуктивністю.
uk_UA[3]: %s доданих комітів були виключені для запобігання проблем із продуктивністю.

en: %{actionText} & %{openOrClose} %{noteable}
uk_UA: %{actionText} і %{openOrClose} %{noteable}

en: %{authorsName}'s thread
uk_UA: обговорення %{authorsName}

en: %{commit_author_link} authored %{commit_timeago}
uk_UA: %{commit_author_link} закомітив %{commit_timeago}

en: %{cores} cores
uk_UA: %{cores} ядер

en: %{count} LOC/commit
uk_UA: %{count} рядків коду/коміт

en: %{count} approval required from %{name} | %{count} approvals required from %{name}
uk_UA[0]: Необхідно %{count} затвердження від %{name}
uk_UA[1]: Необхідно %{count} затвердження від %{name}
uk_UA[2]: Необхідно %{count} затверджень від %{name}
uk_UA[3]: Необхідно %{count} затверджень від %{name}

en: %{count} approvals from %{name}
uk_UA: %{count} схвалень від %{name}

en: %{count} files touched
uk_UA: %{count} файлів змінено

en: %{count} more
uk_UA: %{count} більше

en: %{count} more assignees
uk_UA: %{count} більше виконавців

en: %{count} more release | %{count} more releases
uk_UA[0]: ще %{count} реліз
uk_UA[1]: ще %{count} релізи
uk_UA[2]: ще %{count} релізів
uk_UA[3]: ще %{count} релізів

en: %{count} of %{required} approvals from %{name}
uk_UA: %{count} з %{required} схвалень від %{name}

en: %{count} of %{total}
uk_UA: %{count} з %{total}

en: %{count} participant | %{count} participants
uk_UA[0]: %{count} участник
uk_UA[1]: %{count} участника
uk_UA[2]: %{count} участників
uk_UA[3]: %{count} участників

en: %{count} pending comment | %{count} pending comments
uk_UA[0]: %{count} коментар в очікуванні
uk_UA[1]: %{count} коментарі в очікуванні
uk_UA[2]: %{count} коментарів в очікуванні
uk_UA[3]: %{count} коментарів в очікуванні

en: %{count} related %{pluralized_subject}: %{links}
uk_UA: %{count} пов’язаних %{pluralized_subject}: %{links}

en: %{days} days until tags are automatically removed
uk_UA: %{days} днів до того, як теги будуть видалені автоматично

en: %{description}- Sentry event: %{errorUrl}- First seen: %{firstSeen}- Last seen: %{lastSeen} %{countLabel}: %{count}%{userCountLabel}: %{userCount}
uk_UA: %{description}- подія у Sentry: %{errorUrl}- Вперше помічено: %{firstSeen}- Востаннє помічено: %{lastSeen} %{countLabel}: %{count}%{userCountLabel}: %{userCount}

en: %{duration}ms
uk_UA: %{duration}мс

en: %{edit_in_new_fork_notice} Try to cherry-pick this commit again.
uk_UA: %{edit_in_new_fork_notice} Спробуйте вибрати (cherry-pick) цей коміт знову.

en: %{edit_in_new_fork_notice} Try to create a new directory again.
uk_UA: %{edit_in_new_fork_notice} Спробуйте створити нову директорію ще раз.

en: %{edit_in_new_fork_notice} Try to revert this commit again.
uk_UA: %{edit_in_new_fork_notice} Спробуйте анулювати цей коміт знову.

en: %{edit_in_new_fork_notice} Try to upload a file again.
uk_UA: %{edit_in_new_fork_notice} Спробуйте завантажити файл ще раз.

en: %{extra} more downstream pipelines
uk_UA: Ще %{extra} наступних конвеєрів

en: %{filePath} deleted
uk_UA: %{filePath} видалено

en: %{firstLabel} +%{labelCount} more
uk_UA: %{firstLabel} +%{labelCount} більше

en: %{firstMilestoneName} + %{numberOfOtherMilestones} more
uk_UA: %{firstMilestoneName} + %{numberOfOtherMilestones} більше

en: %{group_docs_link_start}Groups%{group_docs_link_end} allow you to manage and collaborate across multiple projects. Members of a group have access to all of its projects.
uk_UA: %{group_docs_link_start}Групи%{group_docs_link_end} дозволяють вам керувати і взаємодіяти між кількома проєктами. Члени групи мають доступ до усіх її проєктів.

en: %{group_name} group members
uk_UA: користувачі групи %{group_name}

en: %{group_name} uses group managed accounts. You need to create a new GitLab account which will be managed by %{group_name}.
uk_UA: %{group_name} використовує облікові записи керовані групою. Вам необхідно створити новий обліковий запис GitLab, який буде керуватися %{group_name}.

en: %{host} sign-in from new location
uk_UA: вхід на %{host} з нового розташування

en: %{issuableType} will be removed! Are you sure?
uk_UA: %{issuableType} буде видалено! Ви впевнені?

en: %{issuesSize} issues with a limit of %{maxIssueCount}
uk_UA: %{issuesSize} задач з обмеженням %{maxIssueCount}

en: %{issuesSize} with a limit of %{maxIssueCount}
uk_UA: %{issuesSize} з обмеженням %{maxIssueCount}

en: %{labelStart}Class:%{labelEnd} %{class}
uk_UA: %{labelStart}Клас:%{labelEnd} %{class}

en: %{labelStart}Evidence:%{labelEnd} %{evidence}
uk_UA: %{labelStart}Дані:%{labelEnd} %{evidence}

en: %{labelStart}File:%{labelEnd} %{file}
uk_UA: %{labelStart}Файл:%{labelEnd} %{file}

en: %{labelStart}Image:%{labelEnd} %{image}
uk_UA: %{labelStart}Образ:%{labelEnd} %{image}

en: %{labelStart}Method:%{labelEnd} %{method}
uk_UA: %{labelStart}Метод:%{labelEnd} %{method}

en: %{labelStart}Namespace:%{labelEnd} %{namespace}
uk_UA: %{labelStart}простір імен:%{labelEnd} %{namespace}

en: %{labelStart}Report Type:%{labelEnd} %{reportType}
uk_UA: %{labelStart}Тип звіту:%{labelEnd} %{reportType}

en: %{labelStart}Scanner:%{labelEnd} %{scanner}
uk_UA: %{labelStart}Сканер:%{labelEnd} %{scanner}

en: %{labelStart}Status:%{labelEnd} %{status}
uk_UA: %{labelStart}Статус:%{labelEnd} %{status}

en: %{label_for_message} unavailable
uk_UA: %{label_for_message} недоступний

en: %{lets_encrypt_link_start}Let's Encrypt%{lets_encrypt_link_end} is a free, automated, and open certificate authority (CA), that give digital certificates in order to enable HTTPS (SSL/TLS) for websites.
uk_UA: %{lets_encrypt_link_start}Let's Encrypt%{lets_encrypt_link_end} є безкоштовним, автоматизованим та відкритим центром сертифікації (CA), який випускає цифрові сертифікати для увімкнення HTTPS (SSL/TLS) для вебсайтів.

en: %{level_name} is not allowed in a %{group_level_name} group.
uk_UA: %{level_name} не дозволено в %{group_level_name} групі.

en: %{level_name} is not allowed since the fork source project has lower visibility.
uk_UA: %{level_name} не допускається, оскільки проєкт-джерело цього форку має нижчу видимість.

en: %{link_start}Learn more%{link_end} about what information is shared with GitLab Inc.
uk_UA: %{link_start}Дізнатися більше%{link_end} про те, яка інформація передається GitLab Inc.

en: %{link_start}Read more%{link_end} about role permissions
uk_UA: %{link_start}Читати більше%{link_end} про дозволи ролей

en: %{listToShow}, and %{awardsListLength} more.
uk_UA: %{listToShow} та ще %{awardsListLength}.

en: %{loadingIcon} Started
uk_UA: %{loadingIcon} Початок

en: %{lock_path} is locked by GitLab User %{lock_user_id}
uk_UA: %{lock_path} заблоковано користувачем GitLab %{lock_user_id}

en: %{mergeLength}/%{usersLength} can merge
uk_UA: %{mergeLength}/%{usersLength} можуть виконувати злиття

en: %{mrText}, this issue will be closed automatically.
uk_UA: %{mrText}, ця задача буде закрита автоматично.

en: %{namespace_name} is now read-only. You cannot: %{base_message}
uk_UA: %{namespace_name} тепер лише для читання. Ви не можете: %{base_message}

en: %{name} contained %{resultsString}
uk_UA: %{name} містить %{resultsString}

en: %{name} found %{resultsString}
uk_UA: %{name} знайдено %{resultsString}

en: %{name} is scheduled for %{action}
uk_UA: %{name} заплановано на %{action}

en: %{name}'s avatar
uk_UA: Аватар %{name}

en: %{no_of_days} day | %{no_of_days} days
uk_UA[0]: %{no_of_days} день
uk_UA[1]: %{no_of_days} дні
uk_UA[2]: %{no_of_days} днів
uk_UA[3]: %{no_of_days} днів

en: %{number_commits_behind} commits behind %{default_branch}, %{number_commits_ahead} commits ahead
uk_UA: на %{number_commits_behind} комітів позаду %{default_branch}, на %{number_commits_ahead} комітів попереду

en: %{openedEpics} open, %{closedEpics} closed
uk_UA: %{openedEpics} відкрито, %{closedEpics} закрито

en: %{openedIssues} open, %{closedIssues} closed
uk_UA: %{openedIssues} відкрито, %{closedIssues} закрито

en: %{percent}%% complete
uk_UA: %{percent}%% завершено

en: %{percent}%{percentSymbol} complete
uk_UA: %{percent}%{percentSymbol} завершено

en: %{placeholder} is not a valid color scheme
uk_UA: %{placeholder} не є дійсною кольоровою схемою

en: %{placeholder} is not a valid theme
uk_UA: %{placeholder} не є коректною темою

en: %{releases} release | %{releases} releases
uk_UA[0]: %{releases} реліз
uk_UA[1]: %{releases} реліза
uk_UA[2]: %{releases} релізів
uk_UA[3]: %{releases} релізів

en: %{remaining_approvals} left
uk_UA: %{remaining_approvals} залишилося

en: %{size} bytes
uk_UA: %{size} байт

en: %{spammable_titlecase} was submitted to Akismet successfully.
uk_UA: %{spammable_titlecase} було успішно відправлено до Akismet.

en: %{spanStart}at line%{spanEnd} %{errorLine}%{errorColumn}
uk_UA: %{spanStart}в рядку%{spanEnd} %{errorLine}%{errorColumn}

en: %{spanStart}in%{spanEnd} %{errorFn}
uk_UA: %{spanStart}в%{spanEnd} %{errorFn}

en: %{start} to %{end}
uk_UA: %{start} до %{end}

en: %{state} epics
uk_UA: %{state} епіки

en: %{strong_start}%{branch_count}%{strong_end} Branch | %{strong_start}%{branch_count}%{strong_end} Branches
uk_UA[0]: %{strong_start}%{branch_count}%{strong_end} Гілка
uk_UA[1]: %{strong_start}%{branch_count}%{strong_end} Гілки
uk_UA[2]: %{strong_start}%{branch_count}%{strong_end} Гілок
uk_UA[3]: %{strong_start}%{branch_count}%{strong_end} Гілок

en: %{strong_start}%{commit_count}%{strong_end} Commit | %{strong_start}%{commit_count}%{strong_end} Commits
uk_UA[0]: %{strong_start}%{commit_count}%{strong_end} Коміт
uk_UA[1]: %{strong_start}%{commit_count}%{strong_end} Коміти
uk_UA[2]: %{strong_start}%{commit_count}%{strong_end} Комітів
uk_UA[3]: %{strong_start}%{commit_count}%{strong_end} Комітів

en: %{strong_start}%{human_size}%{strong_end} Files
uk_UA: %{strong_start}%{human_size}%{strong_end} Файлів

en: %{strong_start}%{human_size}%{strong_end} Storage
uk_UA: %{strong_start}%{human_size}%{strong_end} Cховище

en: %{strong_start}%{release_count}%{strong_end} Release | %{strong_start}%{release_count}%{strong_end} Releases
uk_UA[0]: %{strong_start}%{release_count}%{strong_end} Реліз
uk_UA[1]: %{strong_start}%{release_count}%{strong_end} Реліза
uk_UA[2]: %{strong_start}%{release_count}%{strong_end} Релізів
uk_UA[3]: %{strong_start}%{release_count}%{strong_end} Релізів

en: %{strong_start}%{tag_count}%{strong_end} Tag | %{strong_start}%{tag_count}%{strong_end} Tags
uk_UA[0]: %{strong_start}%{tag_count}%{strong_end} Тег
uk_UA[1]: %{strong_start}%{tag_count}%{strong_end} Теги
uk_UA[2]: %{strong_start}%{tag_count}%{strong_end} Тегів
uk_UA[3]: %{strong_start}%{tag_count}%{strong_end} Тегів

en: %{tabname} changed
uk_UA: %{tabname} змінено

en: %{tags} tag per image name
uk_UA: %{tags} тег на кожне ім’я образу

en: %{tags} tags per image name
uk_UA: %{tags} теги на кожне ім’я образу

en: %{template_project_id} is unknown or invalid
uk_UA: %{template_project_id} невідомий або неправильний

en: %{text} %{files} | %{text} %{files} files
uk_UA[0]: %{text} %{files}
uk_UA[1]: %{text} %{files} файли
uk_UA[2]: %{text} %{files} файлів
uk_UA[3]: %{text} %{files} файлів

en: %{text} is available
uk_UA: %{text} доступний

en: %{timebox_name} should belong either to a project or a group.
uk_UA: %{timebox_name} повинен належати до проєкту або до групи.

en: %{title} changes
uk_UA: %{title} зміни

en: %{totalWeight} total weight
uk_UA: %{totalWeight} загальна вага

en: %{total} open issue weight
uk_UA: %{total} загальна вага відкритих задач

en: %{total} open issues
uk_UA: %{total} відкритих задач

en: %{usage_ping_link_start}Learn more%{usage_ping_link_end} about what information is shared with GitLab Inc.
uk_UA: %{usage_ping_link_start}Довідатись більше%{usage_ping_link_end} про те, якою інформацією Ви ділитесь із GitLab Inc.

en: %{userName} (cannot merge)
uk_UA: %{userName} (не може виконувати злиття)

en: %{userName}'s avatar
uk_UA: %{userName} аватар

en: %{user_name} profile page
uk_UA: %{user_name} сторінка профілю

en: %{username}'s avatar
uk_UA: %{username} аватар

en: %{value} s
uk_UA: %{value} с

en: %{verb} %{time_spent_value} spent time.
uk_UA: %{verb} %{time_spent_value} витрачено часу.

en: '%{level}' is not a valid visibility level
uk_UA: "%{level}" не є допустимим рівнем видимості

en: '%{name}' stage already exists
uk_UA: '%{name}' стадія вже існує

en: '%{source}' is not a import source
uk_UA: "%{source}" не є джерелом імпорту

en: '%{template_name}' is unknown or invalid
uk_UA: "%{template_name}" невідомий або неправильний

en: (%d closed) | (%d closed)
uk_UA[0]: (%d закрита)
uk_UA[1]: (%d закриті)
uk_UA[2]: (%d закритих)
uk_UA[3]: (%d закритих)

en: (%{mrCount} merged)
uk_UA: (%{mrCount} злито)

en: (No changes)
uk_UA: (Немає змін)

en: (check progress)
uk_UA: (перевірити прогрес)

en: (deleted)
uk_UA: (видалено)

en: (external source)
uk_UA: (зовнішнє джерело)

en: (removed)
uk_UA: (видалено)

en: (revoked)
uk_UA: (відкликано)

en: + %{amount} more
uk_UA: + %{amount} більше

en: + %{count} more
uk_UA: + ще %{count}

en: + %{moreCount} more
uk_UA: + ще %{moreCount}

en: + %{numberOfHiddenAssignees} more
uk_UA: + %{numberOfHiddenAssignees} більше

en: +%{tags} more
uk_UA: +%{tags} більше

en: , or
uk_UA: , або

en: - Event | - Events
uk_UA[0]: - Подія
uk_UA[1]: - Події
uk_UA[2]: - Подій
uk_UA[3]: - Подій

en: - Runner is active and can process any new jobs
uk_UA: - Runner активний і може виконувати нові завдання

en: - Runner is paused and will not receive any new jobs
uk_UA: - Runner призупинено і він не зможе виконувати нові завдання

en: - User | - Users
uk_UA[0]: - Користувач
uk_UA[1]: - Користувачі
uk_UA[2]: - Користувачів
uk_UA[3]: - Користувачів

en: - show less
uk_UA: - показати менше

en: 0 bytes
uk_UA: 0 байт

en: 0 for unlimited
uk_UA: 0 для необмеженого

en: 1 %{type} addition | %{count} %{type} additions
uk_UA[0]: 1 %{type} доповнення
uk_UA[1]: %{count} %{type} доповнення
uk_UA[2]: %{count} %{type} доповнень
uk_UA[3]: %{count} %{type} доповнень

en: 1 %{type} modification | %{count} %{type} modifications
uk_UA[0]: 1 %{type} зміна
uk_UA[1]: %{count} %{type} зміни
uk_UA[2]: %{count} %{type} змін
uk_UA[3]: %{count} %{type} змін

en: 1 Day | %d Days
uk_UA[0]: 1 день
uk_UA[1]: %d дні
uk_UA[2]: %d днів
uk_UA[3]: %d днів

en: 1 closed issue | %{issues} closed issues
uk_UA[0]: 1 закрита задача
uk_UA[1]: %{issues} закриті задачі
uk_UA[2]: %{issues} закритих задач
uk_UA[3]: %{issues} закритих задач

en: 1 closed merge request | %{merge_requests} closed merge requests
uk_UA[0]: 1 закритий запит на злиття
uk_UA[1]: %{merge_requests} закритих запити на злиття
uk_UA[2]: %{merge_requests} закритих запитів на злиття
uk_UA[3]: %{merge_requests} закритих запитів на злиття

en: 1 day | %d days
uk_UA[0]: 1 день
uk_UA[1]: %d дні
uk_UA[2]: %d днів
uk_UA[3]: %d днів

en: 1 group | %d groups
uk_UA[0]: 1 група
uk_UA[1]: %d групи
uk_UA[2]: %d груп
uk_UA[3]: %d груп

en: 1 hour | %d hours
uk_UA[0]: 1 година
uk_UA[1]: %d години
uk_UA[2]: %d годин
uk_UA[3]: %d годин

en: 1 merged merge request | %{merge_requests} merged merge requests
uk_UA[0]: 1 застосований запит на злиття
uk_UA[1]: %{merge_requests} застосованих запити на злиття
uk_UA[2]: %{merge_requests} застосованих запитів на злиття
uk_UA[3]: %{merge_requests} застосованих запитів на злиття

en: 1 minute | %d minutes
uk_UA[0]: 1 хвилина
uk_UA[1]: %d хвилини
uk_UA[2]: %d хвилин
uk_UA[3]: %d хвилин

en: 1 open issue | %{issues} open issues
uk_UA[0]: 1 відкрита задача
uk_UA[1]: %{issues} відкриті задачі
uk_UA[2]: %{issues} відкритих задач
uk_UA[3]: %{issues} відкритих задач

en: 1 open merge request | %{merge_requests} open merge requests
uk_UA[0]: 1 відкритий запит на злиття
uk_UA[1]: %{merge_requests} відкритих запити на злиття
uk_UA[2]: %{merge_requests} відкритих запитів на злиття
uk_UA[3]: %{merge_requests} відкритих запитів на злиття

en: 1 pipeline | %d pipelines
uk_UA[0]: 1 конвеєр
uk_UA[1]: %d конвеєра
uk_UA[2]: %d конвеєрів
uk_UA[3]: %d конвеєрів

en: 1 role | %d roles
uk_UA[0]: 1 роль
uk_UA[1]: %d ролі
uk_UA[2]: %d ролей
uk_UA[3]: %d ролей

en: 1 user | %{num} users
uk_UA[0]: 1 користувач
uk_UA[1]: %{num} користувачі
uk_UA[2]: %{num} користувачів
uk_UA[3]: %{num} користувачів

en: 1-9 contributions
uk_UA: 1-9 внесків

en: 10-19 contributions
uk_UA: 10-19 внесків

en: 1st contribution!
uk_UA: Перший внесок!

en: 20-29 contributions
uk_UA: 20-29 внесків

en: 2FA
uk_UA: двофакторна автентифікація

en: 2FADevice|Registered On
uk_UA: Зареєстровано

en: 3 days
uk_UA: 3 дні

en: 3 hours
uk_UA: 3 години

en: 30 days
uk_UA: 30 днів

en: 30 minutes
uk_UA: 30 хвилин

en: 30+ contributions
uk_UA: 30+ внесків

en: 403|Please contact your GitLab administrator to get permission.
uk_UA: Будь ласка, зверніться до адміністратора GitLab, щоб отримати дозвіл.

en: 403|You don't have the permission to access this page.
uk_UA: У вас немає доступу до цієї сторінки.

en: 404|Make sure the address is correct and the page hasn't moved.
uk_UA: Перевірте, що адреса правильна і те, що сторінка не переміщувалася.

en: 404|Page Not Found
uk_UA: Сторінка не знайдена

en: 404|Please contact your GitLab administrator if you think this is a mistake.
uk_UA: Будь ласка, зверніться до адміністратора GitLab, якщо ви вважаєте, що це помилка.

en: 7 days
uk_UA: 7 днів

en: 8 hours
uk_UA: 8 годин

en: :%{startLine} to %{endLine}
uk_UA: :%{startLine} до %{endLine}

en: A 'Runner' is a process which runs a job. You can set up as many Runners as you need.
uk_UA: 'Runner' — це процес, який виконує завдання. Ви можете створити потрібну кількість Runner'ів.

en: A .NET Core console application template, customizable for any .NET Core project
uk_UA: Шаблон консольного застосунку .NET Core, який налаштовується для будь-якого проєкту .NET Core

en: A GitBook site that uses Netlify for CI/CD instead of GitLab, but still with all the other great GitLab features.
uk_UA: Сайт GitBook, який використовує Netlify для CI/CD замість GitLab, але все ще з усіма іншими чудовими функціями GitLab.

en: A Hexo site that uses Netlify for CI/CD instead of GitLab, but still with all the other great GitLab features.
uk_UA: Сайт Hexo, який використовує Netlify для CI/CD замість GitLab, але все ще з усіма іншими чудовими функціями GitLab.

en: A Hugo site that uses Netlify for CI/CD instead of GitLab, but still with all the other great GitLab features.
uk_UA: Сайт Hugo, який використовує Netlify для CI/CD замість GitLab, але все ще з усіма іншими чудовими функціями GitLab.

en: A Jekyll site that uses Netlify for CI/CD instead of GitLab, but still with all the other great GitLab features.
uk_UA: Сайт Jekyll, який використовує Netlify для CI/CD замість GitLab, але все ще з усіма іншими чудовими функціями GitLab.

en: A Let's Encrypt SSL certificate can not be obtained until your domain is verified.
uk_UA: Не можливо отримати SSL сертифікат Let's Encrypt до того як ваш домен буде перевірено.

en: A Let's Encrypt account will be configured for this GitLab installation using your email address. You will receive emails to warn of expiring certificates.
uk_UA: Обліковий запис Let's Encrypt буде налаштовано для цієї інсталяції GitLab за допомогою вашої адреси електронної пошти. Ви будете отримувати листи попередження про закінчення терміну дії сертифікатів.

en: A basic page and serverless function that uses AWS Lambda, AWS API Gateway, and GitLab Pages
uk_UA: Базова сторінка та Serverless функція, що використовує AWS Lambda, AWS API Gateway та GitLab Pages

en: A complete DevOps platform
uk_UA: Повноцінна DevOps платформа

en: A default branch cannot be chosen for an empty project.
uk_UA: Не можна обирати уставну гілку для порожнього проєкту.

en: A deleted user
uk_UA: Видалений користувач

en: A file was not found.
uk_UA: Файл не знайдено.

en: A file with '%{file_name}' already exists in %{branch} branch
uk_UA: Файл з '%{file_name}' вже існує в гілці %{branch}

en: A group is a collection of several projects
uk_UA: Група — набір із декількох проєктів

en: A member of the abuse team will review your report as soon as possible.
uk_UA: Учасник команди по боротьбі з порушеннями розгляне ваш звіт якомога швидше.

en: A merge request approval is required when a security report contains a new vulnerability of high, critical, or unknown severity.
uk_UA: Затвердження запиту на злиття обов’язкове, якщо звіт про безпеку містить нову вразливість високого, критичного або невідомого рівня.

en: A new Auto DevOps pipeline has been created, go to %{pipelines_link_start}Pipelines page%{pipelines_link_end} for details
uk_UA: Створено новий конвеєр Auto DevOps, детальну інформацію можна знайти на сторінці %{pipelines_link_start}Конвеєри%{pipelines_link_end}

en: A new Release %{tag} for %{name} was published. Visit the %{release_link_start}Releases page%{release_link_end} to read more about it.
uk_UA: Опубліковано новий Реліз %{tag} для %{name}. Перегляньте %{release_link_start}Сторінку Релізів%{release_link_end} щоб дізнатися більше.

en: A new Release %{tag} for %{name} was published. Visit the Releases page to read more about it:
uk_UA: Опубліковано новий Реліз %{tag} для %{name}. Перегляньте сторінку Релізів щоб дізнатися більше:

en: A new branch will be created in your fork and a new merge request will be started.
uk_UA: У вашому форку буде створено нову гілку, а також буде ініційований новий запит на злиття.

en: A new impersonation token has been created.
uk_UA: Створено новий токен імітування.

en: A plain HTML site that uses Netlify for CI/CD instead of GitLab, but still with all the other great GitLab features.
uk_UA: Сайт на HTML, який використовує Netlify для CI/CD замість GitLab, але все ще з усіма іншими чудовими функціями GitLab.

en: A project boilerplate for Salesforce App development with Salesforce Developer tools.
uk_UA: Шаблон проєкта для розробки застосунка Salesforce з використанням Salesforce Developer Tools.

en: A project is where you house your files (repository), plan your work (issues), and publish your documentation (wiki), %{among_other_things_link}.
uk_UA: Проєкт — це місце, де ви розміщуєте свої файли (репозиторій), планувати роботу (питання) і публікувати документацію (вікі), %{among_other_things_link}.

en: A ready-to-go template for use with Android apps.
uk_UA: Готовий шаблон для використання з Android застосунками.

en: A ready-to-go template for use with iOS Swift apps.
uk_UA: Готовий шаблон для використання з iOS Swift застосунками.

en: A regular expression that will be used to find the test coverage output in the job log. Leave blank to disable
uk_UA: Регулярний вираз, який буде використовуватися для пошуку результатів покриття тестами в журналі завдання. Залиште пустим для вимкнення

en: A secure token that identifies an external storage request.
uk_UA: Секретний токен який ідентфікує запити до зовнішнього сховища.

en: A user with write access to the source branch selected this option
uk_UA: Користувач із правом запису в гілку-джерело вибрав цей варіант

en: ACTION REQUIRED: Something went wrong while obtaining the Let's Encrypt certificate for GitLab Pages domain '%{domain}'
uk_UA: НЕОБХІДНА ДІЯ: Щось пішло не так при отриманні сертифікату Let's Encrypt для домену GitLab Pages '%{domain}'

en: API Token
uk_UA: API-токен

en: AWS Access Key
uk_UA: Ключ доступу AWS

en: AWS Access Key.  Only required if not using role instance credentials
uk_UA: Ключ доступу AWS. Необхідний лише якщо не використовуются рольові параметри доступу до інстансу

en: AWS Secret Access Key
uk_UA: Секретний ключ доступу AWS

en: AWS Secret Access Key.  Only required if not using role instance credentials
uk_UA: Секретний ключ доступу AWS. Необхідний лише якщо не використовуются рольові параметри доступу до інстансу

en: Abort
uk_UA: Зупинити

en: About GitLab
uk_UA: Про GitLab

en: About GitLab CE
uk_UA: Про GitLab CE

en: About auto deploy
uk_UA: Про авто розгортання

en: About this feature
uk_UA: Про цю функцію

en: Abuse Reports
uk_UA: Звіти про зловживання

en: Abuse reports
uk_UA: Звіти про зловживання

en: Accept invitation
uk_UA: Прийняти запрошення

en: Accept terms
uk_UA: Прийняти умови

en: Acceptable for use in this project
uk_UA: Дозволений для використання в цьому проєкті

en: Access Tokens
uk_UA: Токени доступу

en: Access denied for your LDAP account.
uk_UA: Доступ до вашого облікового запису LDAP заборонено.

en: Access denied! Please verify you can add deploy keys to this repository.
uk_UA: Доступ заборонено! Будь-ласка, перевірте, чи ви можете додавати ключі для розгортування до цього сховища.

en: Access expiration date
uk_UA: Дата припинення доступу

en: Access forbidden. Check your access level.
uk_UA: Доступ заборонено. Перевірте рівень доступу.

en: Access to '%{classification_label}' not allowed
uk_UA: Доступ до "%{classification_label}" заборонено

en: Access to Pages websites are controlled based on the user's membership to a given project. By checking this box, users will be required to be logged in to have access to all Pages websites in your instance.
uk_UA: Доступ до сайтів Pages контролюється на основі належності користувача до певного проєкту. Якщо встановити цей прапорець, користувачі повинні будуть увійти в систему, щоб мати доступ до всіх сайтів Pages у вашому інстансі.

en: AccessDropdown|Groups
uk_UA: Групи

en: AccessDropdown|Roles
uk_UA: Ролі

en: AccessDropdown|Users
uk_UA: Користувачі

en: AccessTokens|Access Tokens
uk_UA: Токени доступу

en: AccessTokens|Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: AccessTokens|Are you sure? Any RSS or calendar URLs currently in use will stop working.
uk_UA: Ви впевнені? Будь-які поточні RSS або URL-адреси календарів перестануть працювати.

en: AccessTokens|Are you sure? Any issue email addresses currently in use will stop working.
uk_UA: Ви впевнені? Будь-які поточні адреси електронної пошти для задач перестануть працювати.

en: AccessTokens|Created
uk_UA: Створено

en: AccessTokens|Feed token
uk_UA: Токен доступу до каналів

en: AccessTokens|Incoming email token
uk_UA: Токен для вхідних повідомлень електронної пошти

en: AccessTokens|It cannot be used to access any other data.
uk_UA: Не може бути використоно для доступу до будь-яких інших даних.

en: AccessTokens|Keep this token secret. Anyone who gets ahold of it can access repository static objects as if they were you. You should %{reset_link_start}reset it%{reset_link_end} if that ever happens.
uk_UA: Зберігайте цей токен в секреті. Будь-хто, хто отримає до нього доступ зможе отримувати доступ до статичних об’єктів репозиторію від вашого імені. Ви повинні %{reset_link_start}перегенерувати його%{reset_link_end} якщо це станеться.

en: AccessTokens|Keep this token secret. Anyone who gets ahold of it can create issues as if they were you. You should %{link_reset_it} if that ever happens.
uk_UA: Зберігайте цей токен в секреті. Будь-хто, хто отримає до нього доступ зможе створювати задачі від вашого імені. Ви повинні %{link_reset_it} якщо це станеться.

en: AccessTokens|Keep this token secret. Anyone who gets ahold of it can read activity and issue RSS feeds or your calendar feed as if they were you. You should %{link_reset_it} if that ever happens.
uk_UA: Зберігайте цей токен в секреті. Будь-хто, хто отримає до нього доступ зможе читати RSS-канал активності та задач, а також канал вашого календаря від вашого імені. Ви повинні %{link_reset_it} якщо це трапиться.

en: AccessTokens|Personal Access Tokens
uk_UA: Особисті токени доступу

en: AccessTokens|Static object token
uk_UA: Токен статичних об’єктів

en: AccessTokens|They are the only accepted password when you have Two-Factor Authentication (2FA) enabled.
uk_UA: Вони є єдиними актуальними паролями, коли увімкнено двофакторну автентифікцію (2FA).

en: AccessTokens|You can also use personal access tokens to authenticate against Git over HTTP.
uk_UA: Ви також можете використовувати персональні токени доступу для автентифікації в Git через HTTP.

en: AccessTokens|You can generate a personal access token for each application you use that needs access to the GitLab API.
uk_UA: Ви можете згенерувати персональний токен доступу для кожного застосунку, який ви використовуєти і який потребує доступу до GitLab API.

en: AccessTokens|Your feed token is used to authenticate you when your RSS reader loads a personalized RSS feed or when your calendar application loads a personalized calendar, and is included in those feed URLs.
uk_UA: Ваш токен доступу до каналів використовується для автентифікації, коли ваш переглядач RSS завантажує персоналізований канал RSS або коли ваша програма-календар завантажує персоналізований календар. Цей токен додається до URL-адрес каналів.

en: AccessTokens|Your incoming email token is used to authenticate you when you create a new issue by email, and is included in your personal project-specific email addresses.
uk_UA: Ваш токен для вхідних повідомлень електронної пошти використовується для автентифікації, коли ви створюєте нові задачі через електронну пошту і він є включений в ваші персональні адреси електронної пошти, спеціфічні для проєкту.

en: AccessTokens|Your static object token is used to authenticate you when repository static objects (e.g. archives, blobs, ...) are being served from an external storage.
uk_UA: Ваш токен статичних об’єктів використовується для автентифікації коли статичні об’єкти репозиторію (напр. архіви, бінарні дані і т. д.) зберігаються у зовнішньому сховищі.

en: AccessTokens|reset it
uk_UA: перегенерувати його

en: AccessibilityReport|Learn more
uk_UA: Дізнатися більше

en: AccessibilityReport|Message: %{message}
uk_UA: Повідомлення: %{message}

en: AccessibilityReport|New
uk_UA: Новий

en: Account
uk_UA: Обліковий запис

en: Account ID
uk_UA: Ідентифікатор облікового запису

en: Account and limit
uk_UA: Обліковий запис та ліміт

en: Account: %{account}
uk_UA: Обліковий запис: %{account}

en: Actions
uk_UA: Дії

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Activate Service Desk
uk_UA: Активувати Службу підтримки

en: Active
uk_UA: Активний

en: Active %{type} (%{token_length})
uk_UA: Активні %{type} (%{token_length})

en: Active Sessions
uk_UA: Активні сесії

en: Active Users:
uk_UA: Активні користувачі:

en: Active users
uk_UA: Активні користувачі

en: Activity
uk_UA: Активність

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add "%{value}"
uk_UA: Додати "%{value}"

en: Add %d issue | Add %d issues
uk_UA[0]: Додати %d задачу
uk_UA[1]: Додати %d задачі
uk_UA[2]: Додати %d задач
uk_UA[3]: Додати %d задач

en: Add %{linkStart}assets%{linkEnd} to your Release. GitLab automatically includes read-only assets, like source code and release evidence.
uk_UA: Додати %{linkStart}ресурси%{linkEnd} до свого релізу. GitLab автоматично включає ресурси тільки для читання такі як вихідний код та дані про реліз.

en: Add CHANGELOG
uk_UA: Додати список змін (CHANGELOG)

en: Add CONTRIBUTING
uk_UA: Додати CONTRIBUTING

en: Add GitLab to Slack
uk_UA: Додати GitLab до Slack

en: Add Group Webhooks and GitLab Enterprise Edition.
uk_UA: Додайте групові веб-хуки та GitLab Enterprise Edition.

en: Add Jaeger URL
uk_UA: Додати URL-адресу Jaeger

en: Add Kubernetes cluster
uk_UA: Додати Kubernetes-кластер

en: Add LICENSE
uk_UA: Додати файл ліцензії (LICENSE)

en: Add New Node
uk_UA: Додати новий вузол

en: Add README
uk_UA: Додати інструкцію (README)

en: Add Variable
uk_UA: Додати змінну

en: Add Zoom meeting
uk_UA: Додати Zoom-зустріч

en: Add a %{type}
uk_UA: Додати %{type}

en: Add a GPG key
uk_UA: Додати GPG ключ

en: Add a Grafana button in the admin sidebar, monitoring section, to access a variety of statistics on the health and performance of GitLab.
uk_UA: Додати кнопку для Grafana в секції моніторингу на бічній панелі адміністрування для доступу до різноманітної статистики стану та продуктивності GitLab.

en: Add a To Do
uk_UA: Додати нагадування

en: Add a bullet list
uk_UA: Додати ненумерований список

en: Add a comment to this line
uk_UA: Додати коментар до цього рядка

en: Add a general comment to this %{noteableDisplayName}.
uk_UA: Додайте загальний коментар до цього %{noteableDisplayName}.

en: Add a general comment to this %{noteable_name}.
uk_UA: Додайте загальний коментар до цього %{noteable_name}.

en: Add a homepage to your wiki that contains information about your project and GitLab will display it here instead of this message.
uk_UA: Додати домашню сторінку в вікі, яка містить інформацію про ваш проєкт, і GitLab відображатиме його тут замість цього повідомлення.

en: Add a line
uk_UA: Додати рядок

en: Add a link
uk_UA: Додати посилання

en: Add a new issue
uk_UA: Додати нову задачу

en: Add a numbered list
uk_UA: Додати нумерований список

en: Add a table
uk_UA: Додати таблицю

en: Add a task list
uk_UA: Додати список завдань

en: Add additional text to appear in all email communications. %{character_limit} character limit
uk_UA: Створіть додатковий текст, який буде присутній у всіх повідомленнях електронної пошти. Максимальна кількість символів — %{character_limit}

en: Add an SSH key
uk_UA: Додати SSH ключ

en: Add another link
uk_UA: Додати ще одне посилання

en: Add approval rule
uk_UA: Додати правило затвердження

en: Add approvers
uk_UA: Додати затверджуючих осіб

en: Add bold text
uk_UA: Додати жирний текст

en: Add child epic to an epic
uk_UA: Додати дочірній епік до епіка

en: Add comment now
uk_UA: Додати коментар

en: Add domain
uk_UA: Додати домен

en: Add email address
uk_UA: Додати адресу електронної пошти

en: Add environment
uk_UA: Додати середовище

en: Add header and footer to emails. Please note that color settings will only be applied within the application interface
uk_UA: Додати заголовок і футер в електронні листи. Будь ласка, зверніть увагу, що налаштування кольору будуть використовуватися тільки в інтерфейсі застосунку

en: Add image comment
uk_UA: Додати коментар до зображення

en: Add issues
uk_UA: Додати задачі

en: Add italic text
uk_UA: Додати курсивний текст

en: Add label(s)
uk_UA: Додати мітку(-ки)

en: Add license
uk_UA: Додати ліцензію

en: Add list
uk_UA: Додати список

en: Add new application
uk_UA: Додати новий додаток

en: Add new directory
uk_UA: Додати новий каталог

en: Add or subtract spent time
uk_UA: Додати або відняти витрачений час

en: Add reaction
uk_UA: Додати реакцію

en: Add request manually
uk_UA: Додати запит вручну

en: Add system hook
uk_UA: Додати системний хук

en: Add to Slack
uk_UA: Додати в Slack

en: Add to epic
uk_UA: Додати до епіку

en: Add to merge train
uk_UA: Додати до ланцюжка змін

en: Add to merge train when pipeline succeeds
uk_UA: Додати до ланцюжка змін після успішного завершення конвеєра

en: Add to review
uk_UA: Додати до перевірки

en: Add to tree
uk_UA: Додати до дерева

en: Add user(s) to the group:
uk_UA: Додати користувачів до групу:

en: Add users to group
uk_UA: Додати користувача до групи

en: Add variable
uk_UA: Додати змінну

en: Add webhook
uk_UA: Додати вебхук

en: Add/remove
uk_UA: Додати/видалити

en: AddMember|No users specified.
uk_UA: Жодного користувача не вказано.

en: AddMember|Too many users specified (limit is %{user_limit})
uk_UA: Вказано занадто багато користувачів (ліміт — %{user_limit})

en: Added
uk_UA: Додано

en: Added %{epic_ref} as a child epic.
uk_UA: Додано %{epic_ref} як дочірній епік.

en: Added %{label_references} %{label_text}.
uk_UA: Додано %{label_references} %{label_text}.

en: Added a To Do.
uk_UA: Додано нагадування.

en: Added an issue to an epic.
uk_UA: Додано задачу до епіку.

en: Added at
uk_UA: Додано

en: Added for this merge request
uk_UA: Додано до цього запиту на злиття

en: Added in this version
uk_UA: Додано в цій версії

en: Adding new applications is disabled in your GitLab instance. Please contact your GitLab administrator to get the permission
uk_UA: Додавання нових проєктів для вашого інстансу GitLab заборонено. Зверніться до свого адміністратора GitLab, щоб отримати дозвіл

en: Additional Metadata
uk_UA: Додаткові метадані

en: Additional minutes
uk_UA: Додаткові хвилини

en: Additional text
uk_UA: Додатковий текст

en: Adds
uk_UA: Додає

en: Adds %{epic_ref} as child epic.
uk_UA: Додає %{epic_ref} як дочірній епік.

en: Adds %{labels} %{label_text}.
uk_UA: Додає %{labels} %{label_text}.

en: Adds a To Do.
uk_UA: Додає нагадування.

en: Adds a Zoom meeting
uk_UA: Додає Zoom-зустріч

en: Adds an issue to an epic.
uk_UA: Додає задачу до епіку.

en: Admin Area
uk_UA: Область адміністратора

en: Admin Note
uk_UA: Примітка Адміністратора

en: Admin Notifications
uk_UA: Сповіщення адміністратора

en: Admin Overview
uk_UA: Огляд адміністратора

en: Admin mode already enabled
uk_UA: Режим адміністратора вже ввімкнено

en: Admin mode disabled
uk_UA: Режим адміністратора вимкнено

en: Admin mode enabled
uk_UA: Режим адміністратора ввімкнено

en: Admin notes
uk_UA: Нотатки адміністратора

en: AdminArea|Active users
uk_UA: Активні користувачі

en: AdminArea|Blocked users
uk_UA: Заблоковані користувачі

en: AdminArea|Bots
uk_UA: Боти

en: AdminArea|Developer
uk_UA: Розробник

en: AdminArea|Guest
uk_UA: Гість

en: AdminArea|Included Free in license
uk_UA: Безкоштовно включені в ліцензію

en: AdminArea|Maintainer
uk_UA: Керівник

en: AdminArea|Owner
uk_UA: Власник

en: AdminArea|Reporter
uk_UA: Репортер

en: AdminArea|Stop all jobs
uk_UA: Зупинити всі завдання

en: AdminArea|Stop all jobs?
uk_UA: Зупинити всі завдання?

en: AdminArea|Stop jobs
uk_UA: Зупинити завдання

en: AdminArea|Stopping jobs failed
uk_UA: Зупинка завдань пройшла невдало

en: AdminArea|Total users
uk_UA: Загальна кількість користувачів

en: AdminArea|Users statistics
uk_UA: Статистика користувачів

en: AdminArea|Users with highest role
uk_UA: Користувачі з найвищою роллю

en: AdminArea|Users without a Group and Project
uk_UA: Користувачі без групи та проєкту

en: AdminArea|You’re about to stop all jobs.This will halt all current jobs that are running.
uk_UA: Зараз ви зупинете всі завдання. Це обірве усі запущені завдання.

en: AdminDashboard|Error loading the statistics. Please try again
uk_UA: Помилка при завантаженні статистики. Будь ласка, спробуйте знову

en: AdminNote|Note
uk_UA: Примітка

en: AdminProjects| You’re about to permanently delete the project %{projectName}, its repository, and all related resources including issues, merge requests, etc..  Once you confirm and press %{strong_start}Delete project%{strong_end}, it cannot be undone or recovered.
uk_UA: Ви збираєтеся остаточно видалити проєкт %{projectName}, його репозиторій та всі пов'язані ресурси, включаючи задачі, запити на злиття, тощо. Після вашого підтвердження та натиснення на кнопку %{strong_start}Видалити проєкт%{strong_end}, його неможливо буде відновити.

en: AdminProjects|Delete
uk_UA: Видалити

en: AdminProjects|Delete Project %{projectName}?
uk_UA: Видалити проєкт %{projectName}?

en: AdminProjects|Delete project
uk_UA: Видалити проєкт

en: AdminSettings|Apply integration settings to all Projects
uk_UA: Застосувати налаштування інтеграції до всіх проєктів

en: AdminSettings|Auto DevOps domain
uk_UA: Домен Auto DevOps

en: AdminSettings|Enable shared runners for new projects
uk_UA: Увімкнути загальні runner'и для нових проєктів

en: AdminSettings|Environment variables are protected by default
uk_UA: Змінні середовища є захищеними за замовчуванням

en: AdminSettings|Go to General Settings
uk_UA: Перейти до загальних налаштувань

en: AdminSettings|Integrations configured here will automatically apply to all projects on this instance.
uk_UA: Інтеграції, налаштовані тут, будуть автоматично застосовуватися до всіх проєктів у цьому інстансі.

en: AdminSettings|No required pipeline
uk_UA: Відсутній обов’язковий конвеєр

en: AdminSettings|Required pipeline configuration
uk_UA: Необхідна конфігурація конвеєру

en: AdminSettings|Select a pipeline configuration file
uk_UA: Виберіть конфігураційний файл конвеєра

en: AdminSettings|Select a template
uk_UA: Виберіть шаблон

en: AdminSettings|Service template allows you to set default values for integrations
uk_UA: Шаблон служби дозволяє встановити для інтеграцій значення за замовчуванням

en: AdminSettings|Set an instance-wide auto included %{link_start}pipeline configuration%{link_end}. This pipeline configuration will be run after the project's own configuration.
uk_UA: Задати автоматичну %{link_start}конфігурацію контейнера%{link_end} для інстансу. Ця конфігурація контейнеру буде запускатися після власної конфігурації проєкту.

en: AdminSettings|Some settings have moved
uk_UA: Деякі налаштування переміщено

en: AdminSettings|Specify a domain to use by default for every project's Auto Review Apps and Auto Deploy stages.
uk_UA: Вкажіть домен, який буде використовуватися в проєкті за замовчуванням для стадій Auto Review Apps і Auto Deploy.

en: AdminSettings|The required pipeline configuration can be selected from the %{code_start}gitlab-ci%{code_end} directory inside of the configured %{link_start}instance template repository%{link_end} or from GitLab provided configurations.
uk_UA: Необхідна конфігурація контейнерів може бути вибрана із директорії %{code_start}gitlab-ci%{code_end} в сконфігурованому %{link_start}репозиторії шаблонів інстансу%{link_end} або із конфігурацій, що надані GitLab.

en: AdminSettings|When creating a new environment variable it will be protected by default.
uk_UA: При створенні нової змінної середовища вона буде захищена за замовчуванням.

en: AdminStatistics|Active Users
uk_UA: Активні користувачі

en: AdminStatistics|Forks
uk_UA: Форки

en: AdminStatistics|Issues
uk_UA: Задачі

en: AdminStatistics|Merge Requests
uk_UA: Запити на злиття

en: AdminStatistics|Milestones
uk_UA: Етапи

en: AdminStatistics|Notes
uk_UA: Нотатки

en: AdminStatistics|SSH Keys
uk_UA: Ключі SSH

en: AdminStatistics|Snippets
uk_UA: Сніпети

en: AdminUsers|2FA Disabled
uk_UA: 2FA вимкнено

en: AdminUsers|2FA Enabled
uk_UA: 2FA увімкнено

en: AdminUsers|Access
uk_UA: Доступ

en: AdminUsers|Active
uk_UA: Активні

en: AdminUsers|Admin
uk_UA: Адміністратор

en: AdminUsers|Admins
uk_UA: Адміністратори

en: AdminUsers|Block
uk_UA: Заблокувати

en: AdminUsers|Block user
uk_UA: Заблоквати користувача

en: AdminUsers|Block user %{username}?
uk_UA: Заблокувати користувача %{username}?

en: AdminUsers|Blocked
uk_UA: Заблоковано

en: AdminUsers|Blocking user has the following effects:
uk_UA: Блокування користувача має наступні наслідки:

en: AdminUsers|Cannot unblock LDAP blocked users
uk_UA: Неможливо розблокувати користувачів заблокованих в LDAP

en: AdminUsers|Deactivate
uk_UA: Деактивувати

en: AdminUsers|Deactivate User %{username}?
uk_UA: Деактивувати Користувача %{username}?

en: AdminUsers|Deactivate user
uk_UA: Деактивувати користувача

en: AdminUsers|Deactivated
uk_UA: Деактивовано

en: AdminUsers|Deactivating a user has the following effects:
uk_UA: Деактивація користувача має наступні наслідки:

en: AdminUsers|Delete User %{username} and contributions?
uk_UA: Видалити користувача %{username} та його внески?

en: AdminUsers|Delete User %{username}?
uk_UA: Видалити користувача %{username}?

en: AdminUsers|Delete user
uk_UA: Видалити користувача

en: AdminUsers|Delete user and contributions
uk_UA: Видалити користувача і його внески

en: AdminUsers|External
uk_UA: Зовнішні

en: AdminUsers|Is using seat
uk_UA: Використовує місце

en: AdminUsers|It's you!
uk_UA: Це ви!

en: AdminUsers|New user
uk_UA: Новий користувач

en: AdminUsers|No users found
uk_UA: Користувачів не знайдено

en: AdminUsers|Owned groups will be left
uk_UA: Групи, що є у власності буде збережено

en: AdminUsers|Personal projects will be left
uk_UA: Персональні проєкти буде збережено

en: AdminUsers|Personal projects, group and user history will be left intact
uk_UA: Персональні проєкти, групи, та історію користувача буде залишено без змін

en: AdminUsers|Reactivating a user will:
uk_UA: Повторна активація користувача зробить:

en: AdminUsers|Restore user access to the account, including web, Git and API.
uk_UA: Відновити доступ користувача до облікового запису, включаючи веб, Git та API.

en: AdminUsers|Search by name, email or username
uk_UA: Шукати за іменем, електронною поштою або іменем користувача

en: AdminUsers|Search users
uk_UA: Пошук користувачів

en: AdminUsers|Send email to users
uk_UA: Відправити повідмолення електронної пошти користувачам

en: AdminUsers|Sort by
uk_UA: Сортувати за

en: AdminUsers|The user will be logged out
uk_UA: Користувач вийде із системи

en: AdminUsers|The user will not be able to access git repositories
uk_UA: Користувач не зможе отримувати доступ до репозиторіїв Git

en: AdminUsers|The user will not be able to access the API
uk_UA: Користувач не зможе отримувати доступ до API

en: AdminUsers|The user will not be able to use slash commands
uk_UA: Користувач не зможе використовувати команди із косою рискою (/)

en: AdminUsers|The user will not receive any notifications
uk_UA: Користувач не отримуватиме сповіщень

en: AdminUsers|To confirm, type %{projectName}
uk_UA: Для підтвердження введіть %{projectName}

en: AdminUsers|To confirm, type %{username}
uk_UA: Для підтвердження введіть %{username}

en: AdminUsers|User will not be able to access git repositories
uk_UA: Користувач не зможе отримувати доступ до репозиторіїв Git

en: AdminUsers|User will not be able to login
uk_UA: Користувач не зможе увійти в систему

en: AdminUsers|When the user logs back in, their account will reactivate as a fully active account
uk_UA: Коли користувач повторно увійде у систему, його обліковий запис повторно активується в повній мірі

en: AdminUsers|Without projects
uk_UA: Без проєктів

en: AdminUsers|You are about to permanently delete the user %{username}. Issues, merge requests, and groups linked to them will be transferred to a system-wide "Ghost-user". To avoid data loss, consider using the %{strong_start}block user%{strong_end} feature instead. Once you %{strong_start}Delete user%{strong_end}, it cannot be undone or recovered.
uk_UA: Ви збираєтеся остаточно видалити користувача %{username}. Пов'язані з ним задачі, запити на злиття і групи будуть передані загальносистемному користувачеві "Ghost User". Щоб уникнути втрати даних, розгляньте можливість %{strong_start}блокування користувача%{strong_end} замість видалення. Після %{strong_start}видалення користувача%{strong_end}, його неможливо буде відновити.

en: AdminUsers|You are about to permanently delete the user %{username}. This will delete all of the issues, merge requests, and groups linked to them. To avoid data loss, consider using the %{strong_start}block user%{strong_end} feature instead. Once you %{strong_start}Delete user%{strong_end}, it cannot be undone or recovered.
uk_UA: Ви збираєтеся остаточно видалити користувача %{username}. Всі пов'язані з ним задачі, запити на злиття і групи будуть видалені. Щоб уникнути втрати даних, розгляньте можливість %{strong_start}блокування користувача%{strong_end} замість видалення. Після %{strong_start}видалення користувача%{strong_end}, його неможливо буде відновити.

en: Administration
uk_UA: Адміністрування

en: Advanced
uk_UA: Розширений

en: Advanced Settings
uk_UA: Додаткові налаштування

en: Advanced permissions, Large File Storage and Two-Factor authentication settings.
uk_UA: Додаткові дозволи, сховище великих файлів (LFS) і налаштування двофакторної автентифікації.

en: Advanced search functionality
uk_UA: Функція розширеного пошуку

en: After a successful password update you will be redirected to login screen.
uk_UA: Після успішного оновлення пароля ви перейдете на екран входу.

en: After a successful password update, you will be redirected to the login page where you can log in with your new password.
uk_UA: Після успішного оновлення паролю ви будете перенаправлені на сторінку входу, де ви зможете увійти з новим паролем.

en: Alert | Alerts
uk_UA[0]: Попередження
uk_UA[1]: Попередження
uk_UA[2]: Попереджень
uk_UA[3]: Попереджень

en: AlertManagement|Alert
uk_UA: Попередження

en: AlertManagement|Alert detail
uk_UA: Деталі попередження

en: AlertManagement|Alerts
uk_UA: Попередження

en: AlertManagement|All alerts
uk_UA: Всі попередження

en: AlertManagement|Assignees
uk_UA: Виконавці

en: AlertManagement|Critical
uk_UA: Критичне

en: AlertManagement|Edit
uk_UA: Редагувати

en: AlertManagement|Events
uk_UA: Події

en: AlertManagement|High
uk_UA: Високе

en: AlertManagement|Info
uk_UA: Інформаційне

en: AlertManagement|Low
uk_UA: Низьке

en: AlertManagement|Medium
uk_UA: Середнє

en: AlertManagement|More information
uk_UA: Детальніше

en: AlertManagement|No alerts to display.
uk_UA: Немає попереджень для відображення.

en: AlertManagement|None
uk_UA: Немає

en: AlertManagement|Open
uk_UA: Відкриті

en: AlertManagement|Resolved
uk_UA: Вирішено

en: AlertManagement|Service
uk_UA: Сервіс

en: AlertManagement|Severity
uk_UA: Рівень

en: AlertManagement|Start time
uk_UA: Час початку

en: AlertManagement|Status
uk_UA: Статус

en: AlertManagement|Tool
uk_UA: Інструмент

en: AlertManagement|Unknown
uk_UA: Невідоме

en: Alerts
uk_UA: Попередження

en: Alerts endpoint
uk_UA: Кінцева точка для попереджень

en: Algorithm
uk_UA: Алгоритм

en: All
uk_UA: Всі

en: All %{replicableType} are being scheduled for %{action}
uk_UA: Всі %{replicableType} заплановано на %{action}

en: All (default)
uk_UA: Всі (за замовчуванням)

en: All Members
uk_UA: Всі учасники

en: All branches
uk_UA: Всі гілки

en: All changes are committed
uk_UA: Всі зміни закомічені

en: All default stages are currently visible
uk_UA: Наразі відображаються всі стадії за замовчуванням

en: All email addresses will be used to identify your commits.
uk_UA: Всі адреси електронної пошти будуть використовуватися для ідентифікації ваших комітів.

en: All environments
uk_UA: Всі середовища

en: All features are enabled for blank projects, from templates, or when importing, but you can disable them afterward in the project settings.
uk_UA: Всі функції для нових проєктів беруться із шаблонів або під час імпортування, але ви можете вимикати їх пізніше в налаштуваннях проєкту.

en: All groups and projects
uk_UA: Всі групи та проєкти

en: All issues for this milestone are closed.
uk_UA: Всі задачі в цьому етапі закриті.

en: All issues for this milestone are closed. You may close this milestone now.
uk_UA: Всі задачі для цього етапу закриті. Ви можете закрити цей етап.

en: All merge conflicts were resolved. The merge request can now be merged.
uk_UA: Усі конфлікти злиття вирішено. Тепер запит на злиття можна об'єднати.

en: All merge request dependencies have been merged
uk_UA: Всі залежності запиту на злиття були злиті

en: All paths are relative to the GitLab URL. Do not include %{relative_url_link_start}relative URL%{relative_url_link_end}.
uk_UA: Всі шляхи є відносними до URL-адреси GitLab. Не включайте %{relative_url_link_start}відносну URL-адресу%{relative_url_link_end}.

en: All projects
uk_UA: Всі проєкти

en: All security scans are enabled because %{linkStart}Auto DevOps%{linkEnd} is enabled on this project
uk_UA: Всі сканування безпеки увімкнені, тому що %{linkStart}Auto DevOps%{linkEnd} увімкнено в цьому проєкті

en: All threads resolved
uk_UA: Усі обговорення вирішено

en: All users
uk_UA: Всі користувачі

en: All users must have a name.
uk_UA: Всі користувачі повинні мати імена.

en: Allow "%{group_name}" to sign you in
uk_UA: Дозволити вхід через "%{group_name}"

en: Allow commits from members who can merge to the target branch.
uk_UA: Дозволити коміти від учасників, які можуть зливати в цільову гілку.

en: Allow group owners to manage LDAP-related settings
uk_UA: Дозволити власникам груп керувати налаштуваннями LDAP

en: Allow only the selected protocols to be used for Git access.
uk_UA: Дозволити використання тільки вибраних протоколів для доступу до Git.

en: Allow owners to manage default branch protection per group
uk_UA: Дозволити власникам керувати захистом гілок за замовчуванням для кожної групи

en: Allow owners to manually add users outside of LDAP
uk_UA: Дозволити власникам вручну додавати користувачів за межами LDAP

en: Allow projects within this group to use Git LFS
uk_UA: Дозволити проєктам в цій групі використовувати Git LFS

en: Allow public access to pipelines and job details, including output logs and artifacts
uk_UA: Дозволити публічний доступ до конвеєрів і завдань, включно з логами та артефактами

en: Allow rendering of PlantUML diagrams in Asciidoc documents.
uk_UA: Дозволити відображення діаграм PlantUML в документах Asciidoc.

en: Allow repository mirroring to be configured by project maintainers
uk_UA: Дозволити керівниками проєктів налаштовувати віддзеркалення репозиторіїв

en: Allow requests to the local network from hooks and services.
uk_UA: Дозволити запити до локальної мережі із хуків та сервісів.

en: Allow requests to the local network from system hooks
uk_UA: Дозволити запити до локальної мережі із системних хуків

en: Allow requests to the local network from web hooks and services
uk_UA: Дозволити запити до локальної мережі із вуб-хуків та сервісів

en: Allow this key to push to repository as well? (Default only allows pull access.)
uk_UA: Дозволити цьому ключеві також відправляти зміни в репозиторій? (За замовчуванням дозволяється тільки отримувати.)

en: Allow users to dismiss the broadcast message
uk_UA: Дозволити користувачам відхиляти повідомлення

en: Allow users to register any application to use GitLab as an OAuth provider
uk_UA: Дозволити користувачам реєструвати будь-які застосунки для використання GitLab як провайдера OAuth

en: Allow users to request access (if visibility is public or internal)
uk_UA: Дозволити користувачам запрошувати доступ, (якщо видимість загальнодоступна або внутрішня)

en: Allowed
uk_UA: Дозволено

en: Allowed email domain restriction only permitted for top-level groups
uk_UA: Встановлення дозволених доменів адрес електронної пошти допускається лише для груп найвищого рівня

en: Allowed to fail
uk_UA: Невдача дозволена

en: Allows you to add and manage Kubernetes clusters.
uk_UA: Дозволяє додавати та керувати кластерами Kubernetes.

en: Almost there
uk_UA: Майже готово

en: Also called "Issuer" or "Relying party trust identifier"
uk_UA: Також відомий як «Емітент» або «Ідентифікатор довіри перевіряючої сторони»

en: Also called "Relying party service URL" or "Reply URL"
uk_UA: Також називається "URL-адреса служби перевіряючої сторони" або "URL-адреса відповіді"

en: Alternate support URL for help page and help dropdown
uk_UA: Альтернативна URL-адреса служби підтримки для сторінки довідки та випадаючого меню

en: Alternatively, you can convert your account to a managed account by the %{group_name} group.
uk_UA: Крім того, ви можете перетворити свій акаунт в акаунт, керований групою %{group_name}.

en: Amazon EKS integration allows you to provision EKS clusters from GitLab.
uk_UA: Інтеграція з Amazon EKS дозволяє створювати кластери EKS із GitLab.

en: Amazon authentication is not %{link_start}correctly configured%{link_end}. Ask your GitLab administrator if you want to use this service.
uk_UA: Amazon-автентифікацію не %{link_start}налаштовано коректно%{link_end}. Зверніться до вашого адміністратора GitLab, якщо хочете використовувати цю можливість.

en: Amount of time (in hours) that users are allowed to skip forced configuration of two-factor authentication
uk_UA: Час (в годинах), впродовж якого користувачам дозволено пропускати примусове налаштування двофакторної автентифікації

en: An application called %{link_to_client} is requesting access to your GitLab account.
uk_UA: Додаток під назвою %{link_to_client} запитує доступ до вашого GitLab аккаунту.

en: An empty GitLab User field will add the FogBugz user's full name (e.g. "By John Smith") in the description of all issues and comments. It will also associate and/or assign these issues and comments with the project creator.
uk_UA: Порожнє поле Gitlab-користувача буде заповнено іменем користувача з FogBugz (наприклад "John Smith") в описі всіх задач та коментарів. Крім того ці задачі та коментарі будуть асоційовані з та/або призначені на автора проєкту.

en: An error has occurred
uk_UA: Трапилася помилка

en: An error occurred adding a draft to the thread.
uk_UA: Помилка при додаванні чернетки до обговорення.

en: An error occurred adding a new draft.
uk_UA: Виникла помилка під час додавання нової чернетки.

en: An error occurred creating the new branch.
uk_UA: Помилка при створенні нової гілки.

en: An error occurred fetching the approval rules.
uk_UA: Помилка під час отримання правил затвердження.

en: An error occurred fetching the approvers for the new rule.
uk_UA: Помилка при отриманні затверджуючих осіб для нового правила.

en: An error occurred fetching the dropdown data.
uk_UA: Помилка при отриманні даних для випадаючого списку.

en: An error occurred fetching the project authors.
uk_UA: Сталася помилка під час завантаження авторів проєкту.

en: An error occurred previewing the blob
uk_UA: Сталася помилка під час попереднього перегляду об'єкта

en: An error occurred when toggling the notification subscription
uk_UA: Виникла помилка під час зміни підписки на сповіщення

en: An error occurred when trying to resolve a comment. Please try again.
uk_UA: Помилка при вирішенні коментаря. Будь ласка, спробуйте знову.

en: An error occurred when trying to resolve a discussion. Please try again.
uk_UA: Помилка при вирішенні обговорення. Будь ласка, спробуйте знову.

en: An error occurred when updating the issue weight
uk_UA: Збій під час оновлення ваги задачі

en: An error occurred while adding formatted title for epic
uk_UA: Помилка під час додавання відформатованого заголовка для епіка

en: An error occurred while committing your changes.
uk_UA: Помилка при коміті ваших змін.

en: An error occurred while decoding the file.
uk_UA: Сталася помилка під час декодування файлу.

en: An error occurred while deleting the approvers group
uk_UA: Помилка при видаленні групи затверджуючих осіб

en: An error occurred while deleting the comment
uk_UA: Сталася помилка під час видалення коментаря

en: An error occurred while deleting the pipeline.
uk_UA: Помилка при видаленні цього конвеєра.

en: An error occurred while detecting host keys
uk_UA: Сталася помилка при виявленні ключів хоста

en: An error occurred while disabling Service Desk.
uk_UA: Сталася помилка під час вимкнення Служби підтримки.

en: An error occurred while dismissing the alert. Refresh the page and try again.
uk_UA: Помилка при відхиленні попередження. Оновіть сторінку та спробуйте знову.

en: An error occurred while dismissing the feature highlight. Refresh the page and try dismissing again.
uk_UA: Сталася помилка при відхиленні повідомлення про функцію. Оновіть сторінку і спробуйте знову.

en: An error occurred while enabling Service Desk.
uk_UA: Сталася помилка під час увімкнення Служби підтримки.

en: An error occurred while fetching environments.
uk_UA: Помилка при отриманні середовищ.

en: An error occurred while fetching exposed artifacts.
uk_UA: Помилка при отриманні опублікованих артефактів.

en: An error occurred while fetching folder content.
uk_UA: Сталася помилка при отриманні вмісту папки.

en: An error occurred while fetching issues.
uk_UA: Помилка при отриманні задач.

en: An error occurred while fetching label colors.
uk_UA: Помилка при отриманні кольорів міток.

en: An error occurred while fetching markdown preview
uk_UA: Сталася помилка при попередньому перегляді markdown

en: An error occurred while fetching pending comments
uk_UA: Помилка при отриманні коментарів в очікуванні

en: An error occurred while fetching projects autocomplete.
uk_UA: Помилка при отриманні автодоповнення проєктів.

en: An error occurred while fetching sidebar data
uk_UA: Виникла помилка під час завантаження даних для бічної панелі

en: An error occurred while fetching the Service Desk address.
uk_UA: Сталася помилка під час отримання адреси Служби підтримки.

en: An error occurred while fetching the board lists. Please try again.
uk_UA: Помилка при отриманні списків дошки. Будь ласка, спробуйте знову.

en: An error occurred while fetching the builds.
uk_UA: Помилка при отриманні збірок.

en: An error occurred while fetching the job log.
uk_UA: Помилка при отриманні логів завдання.

en: An error occurred while fetching the job trace.
uk_UA: Помилка при отриманні логу завдання.

en: An error occurred while fetching the job.
uk_UA: Помилка при отриманні завдання.

en: An error occurred while fetching the jobs.
uk_UA: Помилка при отриманні завдань.

en: An error occurred while fetching the latest pipeline.
uk_UA: Помилка при отриманні останнього конвеєра.

en: An error occurred while fetching the pipeline.
uk_UA: Помилка при отриманні данних конвеєра.

en: An error occurred while fetching the releases. Please try again.
uk_UA: Помилка при отриманні релізів. Будь ласка, спробуйте знову.

en: An error occurred while fetching this tab.
uk_UA: Помилка при отриманні цієї вкладки.

en: An error occurred while generating a username. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка при створенні імені користувача. Будь ласка, спробуйте знову.

en: An error occurred while getting files for - %{branchId}
uk_UA: Сталася помилка при отриманні файлів для - %{branchId}

en: An error occurred while getting projects
uk_UA: Сталася помилка при отриманні проєктів

en: An error occurred while importing project: %{details}
uk_UA: При імпортуванні проєкту сталася помилка: %{details}

en: An error occurred while initializing path locks
uk_UA: Помилка при ініціалізації блокування файлових шляхів

en: An error occurred while loading all the files.
uk_UA: Помилка при завантаженні всіх файлів.

en: An error occurred while loading chart data
uk_UA: Виникла помилка під час завантаження даних діаграми

en: An error occurred while loading commit signatures
uk_UA: Трапилася помилка при завантаженні підписів комітів

en: An error occurred while loading designs. Please try again.
uk_UA: Помилка при завантаженні дизайнів. Будь ласка, спробуйте знову.

en: An error occurred while loading diff
uk_UA: Помилка при завантаженні разниці (diff)

en: An error occurred while loading filenames
uk_UA: Сталася помилка при завантаженні файлів

en: An error occurred while loading group members.
uk_UA: Під час завантаження членів групи сталася помилка.

en: An error occurred while loading issues
uk_UA: Помилка при завантаженні задач

en: An error occurred while loading merge requests.
uk_UA: Помилка при завантаженні результатів злиття.

en: An error occurred while loading the data. Please try again.
uk_UA: Під час завантаження даних сталася помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: An error occurred while loading the file
uk_UA: Помилка при завантаженні файлу

en: An error occurred while loading the file content.
uk_UA: Помилка при завантаженні вмісту файлу.

en: An error occurred while loading the file.
uk_UA: Помилка при завантаженні файлу.

en: An error occurred while loading the file. Please try again later.
uk_UA: Помилка при завантаженні файлу. Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.

en: An error occurred while loading the merge request changes.
uk_UA: Помилка при завантаженні змін запиту на злиття.

en: An error occurred while loading the merge request version data.
uk_UA: Помилка при завантаженні даних версії запиту на злиття.

en: An error occurred while loading the merge request.
uk_UA: Помилка при завантаженні запиту на злиття.

en: An error occurred while loading the pipelines jobs.
uk_UA: Помилка при завантаженні завдань конвеєра.

en: An error occurred while loading the subscription details.
uk_UA: Помилка при завантаженні даних підписки.

en: An error occurred while making the request.
uk_UA: Помилка при створенні запиту.

en: An error occurred while moving the issue.
uk_UA: Помилка при переміщенні задачі.

en: An error occurred while parsing recent searches
uk_UA: Помилка при обробці історії пошуків

en: An error occurred while parsing the file.
uk_UA: Сталася помилка при обробці файлу.

en: An error occurred while removing epics.
uk_UA: Помилка при видаленні епіків.

en: An error occurred while removing issues.
uk_UA: Помилка при видаленні задач.

en: An error occurred while rendering preview broadcast message
uk_UA: Помилка при попередньому перегляді оголошення для користувачів

en: An error occurred while reordering issues.
uk_UA: Помилка при зміні порядку задач.

en: An error occurred while requesting data from the Jira service
uk_UA: Сталася помилка при отриманні даних з сервісу Jira

en: An error occurred while retrieving calendar activity
uk_UA: Сталася помилка при отриманні календаря активності

en: An error occurred while retrieving diff
uk_UA: Сталася помилка при отриманні різниці

en: An error occurred while saving LDAP override status. Please try again.
uk_UA: Помилка при збереженні статусу перевизначення LDAP. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: An error occurred while saving assignees
uk_UA: Помилка при збереженні виконавців

en: An error occurred while saving the template. Please check if the template exists.
uk_UA: Під час збереження шаблону сталася помилка. Будь ласка, перевірте, чи такий шаблон існує.

en: An error occurred while subscribing to notifications.
uk_UA: Помилка при підписці на сповіщення.

en: An error occurred while triggering the job.
uk_UA: Помилка при запуску завдання.

en: An error occurred while trying to run a new pipeline for this Merge Request.
uk_UA: Помилка при запуску нового конвеєру для цього Запиту на злиття.

en: An error occurred while unsubscribing to notifications.
uk_UA: Помилка при відписці від сповіщень.

en: An error occurred while updating approvers
uk_UA: Помилка при оновленні затверджуючих осіб

en: An error occurred while updating the comment
uk_UA: Під час оновлення коментаря сталася помилка

en: An error occurred while validating group path
uk_UA: Помилка при перевірці шляху групи

en: An error occurred while validating username
uk_UA: Сталася помилка під час перевірки імені користувача

en: An error occurred. Please try again.
uk_UA: Сталась помилка. Спробуйте ще раз.

en: An error ocurred while loading your content. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка під час завантаження вашого контенту. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: An example project for managing Kubernetes clusters integrated with GitLab.
uk_UA: Приклад проєкту для управління кластерами Kubernetes, інтегрованими з GitLab.

en: An issue already exists
uk_UA: Ця задача вже існує

en: An issue can be a bug, a todo or a feature request that needs to be discussed in a project. Besides, issues are searchable and filterable.
uk_UA: Задача може описувати помилку, бути нагадуванням або описом нової функціональності для обговорення в проєкті. Крім того задачі можна шукати та фільтрувати.

en: An unauthenticated user
uk_UA: Неавторизований користувач

en: An unexpected error occurred while checking the project environment.
uk_UA: Неочікувана помилка при перевірці середовища проєкту.

en: An unexpected error occurred while checking the project runners.
uk_UA: Неочікувана помилка при перевірці runner'ів проєкту.

en: An unexpected error occurred while communicating with the Web Terminal.
uk_UA: Неочікувана помилка з'єднання із Веб-терміналом.

en: An unexpected error occurred while starting the Web Terminal.
uk_UA: Неочікувана помилка при запуску Веб-терміналу.

en: An unexpected error occurred while stopping the Web Terminal.
uk_UA: Неочікувана помилка при зупинці Веб-терміналу.

en: Analytics
uk_UA: Аналітика

en: Analyze a review version of your web application.
uk_UA: Проаналізуйте версію для попереднього огляду вашого веб-застосунка.

en: Analyze your dependencies for known vulnerabilities.
uk_UA: Проаналізуйте ваші залежності на предмет відомих вразливостей.

en: Analyze your source code for known vulnerabilities.
uk_UA: Проаналізуйте ваш вихідний код на предмет відомих вразливостей.

en: Ancestors
uk_UA: Предки

en: Anonymous
uk_UA: Анонімно

en: Another action is currently in progress
uk_UA: В даний момент виконується ще одна дія

en: Anti-spam verification
uk_UA: Перевірка проти спаму

en: Any
uk_UA: Будь-який

en: Any Author
uk_UA: Будь-який автор

en: Any branch
uk_UA: Будь-яка гілка

en: Any eligible user
uk_UA: Будь-який користувач з необхідним доступом

en: Any encrypted tokens
uk_UA: Будь-які зашифровані токени

en: Any label
uk_UA: Будь-яка мітка

en: Any member with Developer or higher permissions to the project.
uk_UA: Будь-який учасник з рівнем доступу Розробник або вище до цього проєкту.

en: Any milestone
uk_UA: Будь-який етап

en: Any namespace
uk_UA: Будь-який простір імен

en: Any user
uk_UA: Будь-який користувач

en: App ID
uk_UA: Ідентифікатор застосунку

en: Appearance
uk_UA: Зовнішній вигляд

en: Appearance was successfully created.
uk_UA: Вигляд успішно створено.

en: Appearance was successfully updated.
uk_UA: Вигляд успішно оновлено.

en: Append the comment with %{shrug}
uk_UA: Додати коментар з %{shrug}

en: Append the comment with %{tableflip}
uk_UA: Додати коментар з %{tableflip}

en: Application
uk_UA: Додаток

en: Application ID
uk_UA: Ідентифікатор застосунку

en: Application settings saved successfully
uk_UA: Налаштування застосунку успішно збережено

en: Application settings update failed
uk_UA: Оновлення налаштувань програми не вдалося

en: Application uninstalled but failed to destroy: %{error_message}
uk_UA: Застосунок видалено, але не вдалося знищити: %{error_message}

en: Application was successfully destroyed.
uk_UA: Застосунок було успішно знищено.

en: Application was successfully updated.
uk_UA: Застосунок було успішно оновлено.

en: Application: %{name}
uk_UA: Додаток: %{name}

en: Applications
uk_UA: Застосунки

en: Applied
uk_UA: Застосовано

en: Apply
uk_UA: Застосувати

en: Apply a label
uk_UA: Застосувати мітку

en: Apply a template
uk_UA: Застосувати шаблон

en: Apply changes
uk_UA: Застосувати зміни

en: Apply suggestion
uk_UA: Застосувати пропозицію

en: Apply suggestions
uk_UA: Застосувати пропозиції

en: Apply template
uk_UA: Застосувати шаблон

en: Applying
uk_UA: Застосування

en: Applying a template will replace the existing issue description. Any changes you have made will be lost.
uk_UA: Застосування шаблону замінить існуючий опис проблеми. Будь-які зроблені вами зміни будуть втрачені.

en: Applying command
uk_UA: Виконання команди

en: Applying command to %{commandDescription}
uk_UA: Виконання команди для %{commandDescription}

en: Applying multiple commands
uk_UA: Виконання декількох команд

en: Applying suggestion...
uk_UA: Застосування пропозиції...

en: Approval rules
uk_UA: Правила затвердження

en: ApprovalRuleRemove|%d member | ApprovalRuleRemove|%d members
uk_UA[0]: %d учасник
uk_UA[1]: %d учасника
uk_UA[2]: %d учасників
uk_UA[3]: %d учасників

en: ApprovalRuleRemove|Approvals from this member are not revoked. | ApprovalRuleRemove|Approvals from these members are not revoked.
uk_UA[0]: Затвердження від цього учасника не знято.
uk_UA[1]: Затвердження від цього учасника не знято.
uk_UA[2]: Затверджень від цього учасника не знято.
uk_UA[3]: Затверджень від цього учасника не знято.

en: ApprovalRuleRemove|You are about to remove the %{name} approver group which has %{nMembers}.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити групу затверджуючих осіб %{name} яка налічує %{nMembers} учасників.

en: ApprovalRuleSummary|%d member | ApprovalRuleSummary|%d members
uk_UA[0]: %d учасник
uk_UA[1]: %d учасника
uk_UA[2]: %d учасників
uk_UA[3]: %d учасників

en: ApprovalRuleSummary|%{count} approval required from %{membersCount} | ApprovalRuleSummary|%{count} approvals required from %{membersCount}
uk_UA[0]: Потрібно %{count} затвердження від %{membersCount}
uk_UA[1]: Потрібно %{count} затвердження від %{membersCount}
uk_UA[2]: Потрібно %{count} затверджень від %{membersCount}
uk_UA[3]: Потрібно %{count} затверджень від %{membersCount}

en: ApprovalRule|Approvers
uk_UA: Затверджуючі особи

en: ApprovalRule|Name
uk_UA: Ім'я

en: ApprovalRule|No. approvals required
uk_UA: Необхідна кількість затверджень

en: ApprovalRule|Rule name
uk_UA: Ім’я правила

en: ApprovalRule|Target branch
uk_UA: Цільова гілка

en: ApprovalRule|e.g. QA, Security, etc.
uk_UA: наприклад QA, безпека і т. д.

en: Approve
uk_UA: Затвердити

en: Approve a merge request
uk_UA: Затвердити запит на злиття

en: Approve the current merge request.
uk_UA: Затвердити поточний запит на злиття.

en: Approved
uk_UA: Затверджено

en: Approved the current merge request.
uk_UA: Затверджено поточний запит на злиття.

en: Approved-By
uk_UA: Затверджений

en: Approver
uk_UA: Затверджуюча особа

en: Approvers
uk_UA: Затверджуючі особи

en: Apr
uk_UA: квіт.

en: April
uk_UA: квітень

en: Archive
uk_UA: Архів

en: Archive jobs
uk_UA: Архівувати завдання

en: Archive project
uk_UA: Архівувати проєкт

en: Archived
uk_UA: Заархівовано

en: Archived project! Repository and other project resources are read only
uk_UA: Архівований проєкт! Репозиторій та інші ресурси проєкту доступні лише для читання

en: Archived project! Repository and other project resources are read-only
uk_UA: Архівований проєкт! Репозиторій та інші ресурси проєкту доступні лише для читання

en: Archived projects
uk_UA: Заархівовані проєкти

en: Archiving the project will make it entirely read only. It is hidden from the dashboard and doesn't show up in searches. %{strong_start}The repository cannot be committed to, and no issues, comments, or other entities can be created.%{strong_end}
uk_UA: Архівування проєкту зробить його доступним лише для читання. Він буде прихований з панелі керування і не відображатиметься в пошуках. %{strong_start}В репозиторій не можна буде комітити, і не можливо буде створити жодних задач, коментарів чи інших об'єктів.%{strong_end}

en: Are you sure that you want to archive this project?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете заархівувати цей проєкт?

en: Are you sure that you want to unarchive this project?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете розархівувати цей проєкт?

en: Are you sure you want to cancel editing this comment?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скасувати редагування цього коментаря?

en: Are you sure you want to close this blocked issue?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете закрити цю заблоковану задачу?

en: Are you sure you want to delete %{name}?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити %{name}?

en: Are you sure you want to delete these artifacts?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити ці артефакти?

en: Are you sure you want to delete this %{typeOfComment}?
uk_UA: Ви впевнені що хочете видалити цей %{typeOfComment}?

en: Are you sure you want to delete this board?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити цю дошку?

en: Are you sure you want to delete this device? This action cannot be undone.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей пристрій? Цю дію неможливо скасувати.

en: Are you sure you want to delete this list?
uk_UA: Ви впевнені у тому, що хочете видалити цей список?

en: Are you sure you want to delete this pipeline schedule?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей розклад для конвеєра?

en: Are you sure you want to discard this comment?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар?

en: Are you sure you want to erase this build?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цей білд?

en: Are you sure you want to lose unsaved changes?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте втратити незбережені зміни?

en: Are you sure you want to lose your issue information?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете втратити інформацію про задачу?

en: Are you sure you want to merge immediately?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете об'єднати негайно?

en: Are you sure you want to permanently delete this license?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте остаточно видалити цю ліцензію?

en: Are you sure you want to regenerate the public key? You will have to update the public key on the remote server before mirroring will work again.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете повторно згенерувати відкритий ключ? Вам доведеться оновити відкритий ключ на віддаленому сервері, перш ніж дзеркалювання запрацює знову.

en: Are you sure you want to remove %{group_name}?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити %{group_name}?

en: Are you sure you want to remove the attachment?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте видалити вкладення?

en: Are you sure you want to remove this identity?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити цю ідентифікацію?

en: Are you sure you want to reset registration token?
uk_UA: Ви впевнені, що бажаєте перегенерувати реєстраційний токен?

en: Are you sure you want to reset the SCIM token? SCIM provisioning will stop working until the new token is updated.
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути токен SCIM? Виконання SCIM перестане працювати доти, поки новий токен не буде оновлено.

en: Are you sure you want to reset the health check token?
uk_UA: Ви впевнені, що Ви хочете перегенерувати цей ключ перевірки працездатності?

en: Are you sure you want to revoke this nickname?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скасувати цей псевдонім?

en: Are you sure you want to stop this environment?
uk_UA: Ви впевнені що хочете зупинити це середовище?

en: Are you sure you want to unlock %{path_lock_path}?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете розблокувати %{path_lock_path}?

en: Are you sure you want to unsubscribe from the %{type}: %{link_to_noteable_text}?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте скасувати підписку на %{type}: %{link_to_noteable_text}?

en: Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: Are you sure? All commits that were signed with this GPG key will be unverified.
uk_UA: Ви впевнені? Всі коміти, що були підписані за допомогою GPG ключа не будуть перевірені.

en: Are you sure? Removing this GPG key does not affect already signed commits.
uk_UA: Ви впевнені? Видалення цього GPG ключа не впливає на коміти, що вже були підписані.

en: Are you sure? This will invalidate your registered applications and U2F devices.
uk_UA: Ви впевнені? Це призведе до анулювання зареєстрованих застосунків та U2F пристроїв.

en: Arrange charts
uk_UA: Впорядкувати графіки

en: Artifact
uk_UA: Артефакт

en: Artifact could not be deleted.
uk_UA: Артефакт не може бути видалено.

en: Artifact was successfully deleted.
uk_UA: Артефакт було успішно видалено.

en: Artifacts
uk_UA: Артефакти

en: As U2F devices are only supported by a few browsers, we require that you set up a two-factor authentication app before a U2F device. That way you'll always be able to log in - even when you're using an unsupported browser.
uk_UA: Оскільки пристрої U2F підтримуються лише кількома браузерами, ми вимагаємо, щоб ви налаштували застосунок для двофакторної автентифікації перед пристроєм U2F. Таким чином ви завжди зможете увійти, навіть при використанні непідтримуваного браузера.

en: AsanaService|%{user} pushed to branch %{branch} of %{project_name} ( %{commit_url} ):
uk_UA: %{user} відправив код в гілку %{branch} проєкту %{project_name} (%{commit_url}):

en: AsanaService|Asana - Teamwork without email
uk_UA: Asana — командна робота без електронної пошти

en: AsanaService|Comma-separated list of branches which will be automatically inspected. Leave blank to include all branches.
uk_UA: Розділений комами список гілок, які будуть автоматично перевірятися. Залиште порожнім, щоб включити усі гілки.

en: AsanaService|User Personal Access Token. User must have access to task, all comments will be attributed to this user.
uk_UA: Особистий токен доступу користувача. Користувач повинен мати доступ до завдання, усі коментарі будуть відноситися до нього.

en: Ascending
uk_UA: За зростанням

en: Ask your group maintainer to set up a group Runner.
uk_UA: Зверніться до керівника групи, щоб налаштувати груповий Runner.

en: Assertion consumer service URL
uk_UA: URL-адреса служби обробника тверджень

en: Assets
uk_UA: Ресурси

en: Assets:
uk_UA: Ресурси:

en: Assign
uk_UA: Призначити

en: Assign custom color like #FF0000
uk_UA: Призначити власний колір типу #FF0000

en: Assign epic
uk_UA: Призначити епік

en: Assign labels
uk_UA: Призначити мітку

en: Assign milestone
uk_UA: Призначити етап

en: Assign some issues to this milestone.
uk_UA: Призначити деякі задачі до цього етапу.

en: Assign to
uk_UA: Призначити

en: Assign yourself to these issues
uk_UA: Призначити ці задачі собі

en: Assign yourself to this issue
uk_UA: Призначити цю задачу собі

en: Assigned %{assignee_users_sentence}.
uk_UA: Призначено %{assignee_users_sentence}.

en: Assigned Issues
uk_UA: Призначені задачі

en: Assigned Merge Requests
uk_UA: Призначені запити на злиття

en: Assigned to %{assignee_name}
uk_UA: Призначено %{assignee_name}

en: Assigned to me
uk_UA: Призначено мені

en: Assignee | %d Assignees
uk_UA[0]: Виконавець
uk_UA[1]: %d Виконавці
uk_UA[2]: %d Виконавців
uk_UA[3]: %d Виконавців

en: Assignee lists not available with your current license
uk_UA: Списки виконавців не доступні з вашою поточною ліцензією

en: Assignee lists show all issues assigned to the selected user.
uk_UA: Списки виконавців показують усі задачі, призначені вибраному користувачу.

en: Assignee(s)
uk_UA: Виконавець(ці)

en: Assignees
uk_UA: Виконавці

en: Assigns %{assignee_users_sentence}.
uk_UA: Призначає %{assignee_users_sentence}.

en: At least one approval from a code owner is required to change files matching the respective CODEOWNER rules.
uk_UA: Потрібне щонайменше одне затвердження від власника коду для зміни файлів, що задовільняють відповідним правилам CODEOWNER.

en: At least one of group_id or project_id must be specified
uk_UA: Треба зазначити принаймні group_id або project_id

en: At risk
uk_UA: З ризиком

en: Attach a file
uk_UA: Прикріпити файл

en: Attach a file by drag &amp; drop or %{upload_link}
uk_UA: Прикріпити файл за допомогою перетягування або %{upload_link}

en: Attaching a file | Attaching %d files
uk_UA[0]: Додавання файлу
uk_UA[1]: Додавання %d файлів
uk_UA[2]: Додавання %d файлів
uk_UA[3]: Додавання %d файлів

en: Attaching the file failed.
uk_UA: Не вдалося прикріпити файл.

en: Attachment
uk_UA: Вкладення

en: Audit Events
uk_UA: Події аудиту

en: Audit Events is a way to keep track of important events that happened in GitLab.
uk_UA: Події аудиту дозволяють відстежувати важливі події, що відбуваються в GitLab.

en: Audit Log
uk_UA: Лог аудиту

en: AuditLogs|(removed)
uk_UA: (видалено)

en: AuditLogs|Action
uk_UA: Дія

en: AuditLogs|Author
uk_UA: Автор

en: AuditLogs|Date
uk_UA: Дата

en: AuditLogs|Failed to find %{type}. Please search for another %{type}.
uk_UA: Не вдалося знайти %{type}. Будь ласка, шукайте інший %{type}.

en: AuditLogs|Failed to find %{type}. Please try again.
uk_UA: Не вдалося знайти %{type}. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: AuditLogs|Group Events
uk_UA: Події групи

en: AuditLogs|IP Address
uk_UA: IP-адреса

en: AuditLogs|Member Events
uk_UA: Події учасника

en: AuditLogs|No matching %{type} found.
uk_UA: На знайдено відповідного %{type}.

en: AuditLogs|Object
uk_UA: Об'єкт

en: AuditLogs|Project Events
uk_UA: Події проєкту

en: AuditLogs|Target
uk_UA: Ціль

en: AuditLogs|User Events
uk_UA: Події користувача

en: Aug
uk_UA: серп.

en: August
uk_UA: серпень

en: Authenticate
uk_UA: Автентифікувати

en: Authenticate with GitHub
uk_UA: Автентифікувати за допомогою GitHub

en: Authenticating
uk_UA: Автентифікація

en: Authentication Failure
uk_UA: Помилка автентифікації

en: Authentication Log
uk_UA: Журнал автентифікації

en: Authentication failed: %{error_message}
uk_UA: Помилка автентифікації: %{error_message}

en: Authentication log
uk_UA: Журнал автентифікації

en: Authentication method
uk_UA: Метод автентифікації

en: Authentication method updated
uk_UA: Метод автентифікації оновлено

en: Authentication via U2F device failed.
uk_UA: Не вдалося виконати автентифікацію через U2F пристрій.

en: Author
uk_UA: Автор

en: Authorization code:
uk_UA: Код авторизації:

en: Authorization key
uk_UA: Ключ авторизації

en: Authorization was granted by entering your username and password in the application.
uk_UA: Авторизація відбулася після вводу вашого імені та паролю у застосунку.

en: Authorize
uk_UA: Авторизація

en: Authorize %{link_to_client} to use your account?
uk_UA: Авторизуватися %{link_to_client} використовуючи ваш аккаунт?

en: Authorized %{new_chat_name}
uk_UA: Авторизовано %{new_chat_name}

en: Authorized At
uk_UA: Авторизовано у

en: Authorized applications (%{size})
uk_UA: Авторизовані застосунки: (%{size})

en: Authors: %{authors}
uk_UA: Автори: %{authors}

en: Auto DevOps enabled
uk_UA: Auto DevOps увімкнено

en: Auto DevOps, runners and job artifacts
uk_UA: Auto DevOps, runner'и і артефакти завдань

en: Auto stop successfully canceled.
uk_UA: Автозупинка успішно скасована.

en: Auto-cancel redundant, pending pipelines
uk_UA: Автоматичне скасування надлишкових, очікуючих конвеєрів

en: AutoDevOps|Auto DevOps
uk_UA: Auto DevOps

en: AutoDevOps|Auto DevOps can automatically build, test, and deploy applications based on predefined continuous integration and delivery configuration. %{auto_devops_start}Learn more about Auto DevOps%{auto_devops_end} or use our %{quickstart_start}quick start guide%{quickstart_end} to get started right away.
uk_UA: Auto DevOps може автоматично збирати, тестувати і розгортати застосунки на основі заздалегідь визначених налаштувань безперервної інтеграції та розгортання. %{auto_devops_start}Дізнайтеся більше про Auto DevOps%{auto_devops_end} або скористайтеся нашим %{quickstart_start}коротким посібником%{quickstart_end} щоб відразу ж приступити до роботи.

en: AutoDevOps|Auto DevOps documentation
uk_UA: Auto DevOps документації

en: AutoDevOps|Enable in settings
uk_UA: Включити в налаштуваннях

en: AutoDevOps|It will automatically build, test, and deploy your application based on a predefined CI/CD configuration.
uk_UA: AutoDevOps буде автоматично збирати, тестувати та розгортати ваш застосунок на основі визначеної CI/CD конфігурації.

en: AutoDevOps|Learn more in the %{link_to_documentation}
uk_UA: Дізнайтеся більше в %{link_to_documentation}

en: AutoDevOps|The Auto DevOps pipeline has been enabled and will be used if no alternative CI configuration file is found. %{more_information_link}
uk_UA: Конвеєр Auto DevOps увімкнено і буде використовуватися, якщо не знайдено жодного альтернативного файлу конфігурації CI. %{more_information_link}

en: Autocomplete
uk_UA: Автодоповнення

en: Autocomplete description
uk_UA: Автодоповнення опису

en: Autocomplete hint
uk_UA: Підказка про автодоповнення

en: Autocomplete usage hint
uk_UA: Підказка щодо автодоповнення

en: Automatic certificate management using %{lets_encrypt_link_start}Let's Encrypt%{lets_encrypt_link_end}
uk_UA: Автоматичне керування сертифікатами за допомогою %{lets_encrypt_link_start}Let's Encrypt%{lets_encrypt_link_end}

en: Automatic certificate management using Let's Encrypt
uk_UA: Автоматичне керування сертифікатами за допомогою Let's Encrypt

en: Automatically resolved
uk_UA: Вирішено автоматично

en: Automatically update this project's branches and tags from the upstream repository every hour.
uk_UA: Автоматично онослювати гілки та теги цього проєкту із репозиторію upstream щогодини.

en: Autosave|Note
uk_UA: Примітка

en: Available
uk_UA: Доступно

en: Available group Runners: %{runners}
uk_UA: Доступні групові Runner'и: %{runners}

en: Available shared Runners:
uk_UA: Доступні загальні Runner'и:

en: Available specific runners
uk_UA: Доступні спеціальні Runner’и

en: Avatar for %{assigneeName}
uk_UA: Аватар для %{assigneeName}

en: Avatar for %{name}
uk_UA: Аватар для %{name}

en: Avatar will be removed. Are you sure?
uk_UA: Аватар буде видалено. Ви впевнені?

en: Average per day: %{average}
uk_UA: В середньому за день: %{average}

en: Back to page %{number}
uk_UA: Назад до сторінки %{number}

en: Background Color
uk_UA: Колір фону

en: Background Jobs
uk_UA: Фонові завдання

en: Background color
uk_UA: Колір фону

en: Badges
uk_UA: Значки

en: Badges|A new badge was added.
uk_UA: Новий значок був доданий.

en: Badges|Add badge
uk_UA: Додати значок

en: Badges|Adding the badge failed, please check the entered URLs and try again.
uk_UA: Додавання значка не вдалося, будь ласка перевірте введений URL і спробуйте знову.

en: Badges|Badge image URL
uk_UA: URL-адреса зображення значка

en: Badges|Badge image preview
uk_UA: Попередній перегляд значка

en: Badges|Delete badge
uk_UA: Видалити значок

en: Badges|Delete badge?
uk_UA: Видалити значок?

en: Badges|Deleting the badge failed, please try again.
uk_UA: Видалення значка не вдалося, будь ласка спробуйте ще раз.

en: Badges|Group Badge
uk_UA: Значок групи

en: Badges|Link
uk_UA: Посилання

en: Badges|Name
uk_UA: Назва

en: Badges|No badge image
uk_UA: Значок зображення відсутній

en: Badges|No image to preview
uk_UA: Немає зображення для попереднього перегляду

en: Badges|Please fill in a valid URL
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсну URL-адресу

en: Badges|Project Badge
uk_UA: Значок проєкту

en: Badges|Reload badge image
uk_UA: Оновити зображення значка

en: Badges|Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Badges|Saving the badge failed, please check the entered URLs and try again.
uk_UA: Збереження значка не вдалося, будь ласка перевірте введений URL і спробуйте знову.

en: Badges|The %{docsLinkStart}variables%{docsLinkEnd} GitLab supports: %{placeholders}
uk_UA: %{docsLinkStart}Змінні%{docsLinkEnd}, які підтримує GitLab: %{placeholders}

en: Badges|The badge was deleted.
uk_UA: Значок був видалений.

en: Badges|The badge was saved.
uk_UA: Значок було збережено.

en: Badges|This group has no badges
uk_UA: Ця група не має значків

en: Badges|This project has no badges
uk_UA: У цього проєкту немає значків

en: Badges|Your badges
uk_UA: Ваші значки

en: Badges|e.g. %{exampleUrl}
uk_UA: напр. %{exampleUrl}

en: Balsamiq file could not be loaded.
uk_UA: Не вдалося завантажити файл Balsamiq.

en: BambooService|A continuous integration and build server
uk_UA: Сервер безперервної інтеграції та збірки

en: BambooService|A user with API access, if applicable
uk_UA: Користувач із доступом до API, якщо можливо

en: BambooService|Atlassian Bamboo CI
uk_UA: Atlassian Bamboo CI

en: BambooService|Bamboo build plan key like KEY
uk_UA: Ключ плану збірки Bamboo, наприклад KEY

en: BambooService|Bamboo root URL like https://bamboo.example.com
uk_UA: Коренева URL-адреса Bamboo, наприклад https://bamboo.example.com

en: BambooService|You must set up automatic revision labeling and a repository trigger in Bamboo.
uk_UA: Ви повинні налаштувати автоматичне встановлення міток на ревізії, а також тригер репозиторію в Bamboo.

en: BatchComments|Delete all pending comments
uk_UA: Видалити всі коментарі в очікуванні

en: BatchComments|Discard review?
uk_UA: Відхилити відгук?

en: BatchComments|You're about to discard your review which will delete all of your pending comments. The deleted comments %{strong_start}cannot%{strong_end} be restored.
uk_UA: Ви збираєтеся відхилити ваш відгук, що призведе до видалення всіх ваших коментарів в очікуванні. Видалені коментарі %{strong_start}не можливо%{strong_end} буде відновити.

en: Be careful. Changing the project's namespace can have unintended side effects.
uk_UA: Будьте обережні. Зміна простору імен проєкту може мати небажані побічні ефекти.

en: Be careful. Renaming a project's repository can have unintended side effects.
uk_UA: Будьте обережні. Перейменування репозиторію проєкту може мати небажані побічні ефекти.

en: Begin with the selected commit
uk_UA: Почати із виділеного коміту

en: Below are examples of regex for existing tools:
uk_UA: Нижче наведені приклади регулярних виразів для існуючих інструментів:

en: Below are the fingerprints for the current instance SSH host keys.
uk_UA: Нижче наведено відбитки SSH-ключів хоста поточного інстансу.

en: Below you will find all the groups that are public.
uk_UA: Нижче ви знайдете всі загальнодоступні групи.

en: Billing
uk_UA: Білінг

en: BillingPlans|%{group_name} is currently using the %{plan_name} plan.
uk_UA: %{group_name} наразі використовує план %{plan_name}.

en: BillingPlans|@%{user_name} you are currently using the %{plan_name} plan.
uk_UA: @%{user_name} наразі ви використовуєте план %{plan_name}.

en: BillingPlans|Congratulations, your new trial is activated
uk_UA: Вітаємо, ваша нова пробна версія активована

en: BillingPlans|If you would like to downgrade your plan please contact %{support_link_start}Customer Support%{support_link_end}.
uk_UA: Якщо ви хочете перейти на нижчий план, будь ласка, зв'яжіться з %{support_link_start}Службою підтримки%{support_link_end}.

en: BillingPlans|Learn more about each plan by reading our %{faq_link}, or start a free 30-day trial of GitLab.com Gold.
uk_UA: Дізнайтеся більше про кожен план, прочитавши наш %{faq_link}, або розпочніть безкоштовну 30-денну пробну версію GitLab.com Gold.

en: BillingPlans|Learn more about each plan by visiting our %{pricing_page_link}.
uk_UA: Дізнайтеся більше про кожен план перейшовши на %{pricing_page_link}.

en: BillingPlans|Manage plan
uk_UA: Управління планом

en: BillingPlans|Pricing page
uk_UA: Сторінка цін

en: BillingPlans|See all %{plan_name} features
uk_UA: Подивіться всі можливості %{plan_name}

en: BillingPlans|This group uses the plan associated with its parent group.
uk_UA: Ця група використовує план, пов'язаний з батьківською групою.

en: BillingPlans|To manage the plan for this group, visit the billing section of %{parent_billing_page_link}.
uk_UA: Для управління планом цієї групи відвідайте секцію оплати %{parent_billing_page_link}.

en: BillingPlans|Your GitLab.com trial expired on %{expiration_date}. You can restore access to the features at any time by upgrading below.
uk_UA: Ваша пробна версія GitLab.com закінчилася %{expiration_date}. Ви можете відновити доступ до функцій у будь-який момент виконавши оновлення нижче.

en: BillingPlans|billed annually at %{price_per_year}
uk_UA: рахунок виставляється щорічно %{price_per_year}

en: BillingPlans|frequently asked questions
uk_UA: Часті питання

en: BillingPlans|monthly
uk_UA: щомісяця

en: BillingPlans|per user
uk_UA: За користувача

en: BillingPlan|Upgrade
uk_UA: Підвищити

en: Bitbucket Server Import
uk_UA: Імпорт з Bitbucket Server

en: Bitbucket import
uk_UA: Імпорт з Bitbucket

en: Blocked
uk_UA: Заблокований

en: Blocked issue
uk_UA: Заблокована задача

en: Blog
uk_UA: Блог

en: Board name
uk_UA: Назва дошки

en: Board scope
uk_UA: Область видимості дошки

en: Board scope affects which issues are displayed for anyone who visits this board
uk_UA: Область видимості дошки впливає на те, які задачі відображаються для тих, хто її переглядає

en: BoardBlankState|Add default lists
uk_UA: Додати стандартні списки

en: BoardBlankState|Add the following default lists to your Issue Board with one click:
uk_UA: Додати наступні стандартні списки до вашої дошки задач за допомогою одного кліка:

en: BoardBlankState|Nevermind, I'll use my own
uk_UA: Забудьте, я буду використовувати власні

en: BoardBlankState|Starting out with the default set of lists will get you right on the way to making the most of your board.
uk_UA: Початок роботи з типовим набором списків допоможе вам отримати максимальну користь від вашої дошки.

en: Boards
uk_UA: Дошки

en: Boards|Collapse
uk_UA: Згорнути

en: Boards|Edit board
uk_UA: Редагувати дошку

en: Boards|Expand
uk_UA: Розгорнути

en: Boards|View scope
uk_UA: Переглянути область видимості

en: Branch
uk_UA: Гілка

en: Branch %{branchName} was not found in this project's repository.
uk_UA: Гілка %{branchName} відсутня в репозиторії цього проєкту.

en: Branch has changed
uk_UA: Гілка змінилась

en: Branch is already taken
uk_UA: Гілка вже існує

en: Branch name
uk_UA: Назва гілки

en: Branch not loaded - %{branchId}
uk_UA: Гілку не завантажено: %{branchId}

en: Branch prefix
uk_UA: Префікс гілки

en: BranchSwitcherPlaceholder|Search branches
uk_UA: Пошук гілок

en: BranchSwitcherTitle|Switch branch
uk_UA: Перейти в гілку

en: Branches
uk_UA: Гілки

en: Branches|Active
uk_UA: Активні

en: Branches|Active branches
uk_UA: Активні гілки

en: Branches|All
uk_UA: Всі

en: Branches|Cant find HEAD commit for this branch
uk_UA: Не можу знайти HEAD-коміт для цієї гілки

en: Branches|Compare
uk_UA: Порівняти

en: Branches|Delete all branches that are merged into '%{default_branch}'
uk_UA: Видалити всі гілки які злиті в '%{default_branch}'

en: Branches|Delete branch
uk_UA: Видалити гілку

en: Branches|Delete merged branches
uk_UA: Видалити злиті гілки

en: Branches|Delete protected branch
uk_UA: Видалити захищену гілку

en: Branches|Delete protected branch '%{branch_name}'?
uk_UA: Видалити захищену гілку "%{branch_name}"?

en: Branches|Deleting the '%{branch_name}' branch cannot be undone. Are you sure?
uk_UA: Видалення гілки '%{branch_name}' неможливо буде скасувати. Ви впевнені?

en: Branches|Deleting the merged branches cannot be undone. Are you sure?
uk_UA: Видалення злитих гілок неможливо буде скасувати. Ви впевнені?

en: Branches|Filter by branch name
uk_UA: Фільтрувати за назвою гілки

en: Branches|Merged into %{default_branch}
uk_UA: Злито в %{default_branch}

en: Branches|New branch
uk_UA: Нова гілка

en: Branches|No branches to show
uk_UA: Немає гілок для відображення

en: Branches|Once you confirm and press %{delete_protected_branch}, it cannot be undone or recovered.
uk_UA: Як тільки ви підтвердите і натиснете %{delete_protected_branch}, дані будуть втрачені, і їх не можливо буде відновити.

en: Branches|Only a project maintainer or owner can delete a protected branch
uk_UA: Тільки керівник або власник проєкту може видалити захищену гілку

en: Branches|Overview
uk_UA: Огляд

en: Branches|Protected branches can be managed in %{project_settings_link}.
uk_UA: Керувати захищеними гілками можливо в %{project_settings_link}.

en: Branches|Show active branches
uk_UA: Показувати активні гілки

en: Branches|Show all branches
uk_UA: Показувати всі гілки

en: Branches|Show more active branches
uk_UA: Показати більше активних гілок

en: Branches|Show more stale branches
uk_UA: Показати більше застарілих гілок

en: Branches|Show overview of the branches
uk_UA: Показати опис гілок

en: Branches|Show stale branches
uk_UA: Показати застарілі гілки

en: Branches|Sort by
uk_UA: Сортувати за

en: Branches|Stale
uk_UA: Застарілі

en: Branches|Stale branches
uk_UA: Застарілі гілки

en: Branches|The branch could not be updated automatically because it has diverged from its upstream counterpart.
uk_UA: Гілка не може бути оновлена автоматично, тому що вона має розбіжності із upstream.

en: Branches|The default branch cannot be deleted
uk_UA: Гілка "за замовчуванням" не може бути видалена

en: Branches|This branch hasn’t been merged into %{default_branch}.
uk_UA: Ця гілка не була злита в %{default_branch}.

en: Branches|To avoid data loss, consider merging this branch before deleting it.
uk_UA: Щоб уникнути втрати даних, розгляньте можливість злиття цієї гілки перед її видаленням.

en: Branches|To confirm, type %{branch_name_confirmation}:
uk_UA: Для підтвердження, введіть %{branch_name_confirmation}:

en: Branches|To discard the local changes and overwrite the branch with the upstream version, delete it here and choose 'Update Now' above.
uk_UA: Щоб відхилити локальні зміни і перезаписати гілку версією з upstream, видаліть її тут і виберіть "Оновити зараз" вище.

en: Branches|You’re about to permanently delete the protected branch %{branch_name}.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити захищену гілку %{branch_name}.

en: Branches|diverged from upstream
uk_UA: розходиться з upstream

en: Branches|merged
uk_UA: злита

en: Branches|project settings
uk_UA: Налаштуваннях проєкту

en: Branches|protected
uk_UA: захищена

en: Broadcast Message was successfully created.
uk_UA: Оголошення успішно створено.

en: Broadcast Message was successfully updated.
uk_UA: Оголошення успішно оновлено.

en: Browse Directory
uk_UA: Переглянути каталог

en: Browse File
uk_UA: Переглянути файл

en: Browse Files
uk_UA: Перегляд файлів

en: Browse artifacts
uk_UA: Переглянути артефакти

en: Browse files
uk_UA: Перегляд файлів

en: BuildArtifacts|An error occurred while fetching the artifacts
uk_UA: Помилка при отриманні артефактів

en: BuildArtifacts|Loading artifacts
uk_UA: Завантаження артефактів

en: Built-in
uk_UA: Вбудований

en: Burndown chart
uk_UA: Графік виконання

en: BurndownChartLabel|Open issue weight
uk_UA: Відкрити вагу задачі

en: BurndownChartLabel|Open issues
uk_UA: Відкриті задачі

en: Business
uk_UA: Бізнес

en: Business metrics (Custom)
uk_UA: Бізнес метрики (Власні)

en: By %{user_name}
uk_UA: Від %{user_name}

en: By default GitLab sends emails in HTML and plain text formats so mail clients can choose what format to use. Disable this option if you only want to send emails in plain text format.
uk_UA: За замовчуванням GitLab відправляє електронні листи в форматі HTML та у звичайному текстовому форматі, щоб поштові клієнти могли вибирати який з форматів використовувати. Вимкніть це налаштування, якщо ви хочете відправляти листи лише у звичайному текстовому форматі.

en: By default, all projects and groups will use the global notifications setting.
uk_UA: За замовчуванням усі проєкти та групи будуть використовувати глобальні налаштування сповіщень.

en: ByAuthor|by
uk_UA: від

en: CHANGELOG
uk_UA: Список змін (CHANGELOG)

en: CI / CD Analytics
uk_UA: Аналітика CI / CD

en: CI / CD Settings
uk_UA: Налаштування CI/CD

en: CI Lint
uk_UA: Перевірка CI конфігурації

en: CI settings
uk_UA: Налаштування CI

en: CI variables
uk_UA: Змінні CI

en: CI will run using the credentials assigned above.
uk_UA: CI буде працювати з використанням облікових даних, визначених вище.

en: CI/CD configuration
uk_UA: Налаштування CI/CD

en: CI/CD for external repo
uk_UA: CI/CD для зовнішнього репозиторія

en: CI/CD settings
uk_UA: Налаштування CI/CD

en: CICD|Auto DevOps
uk_UA: Auto DevOps

en: CICD|Automatic deployment to staging, manual deployment to production
uk_UA: Автоматичне розгортання на staging, ручне розгортання на production

en: CICD|Continuous deployment to production
uk_UA: Безперервне розгортання на production

en: CICD|Continuous deployment to production using timed incremental rollout
uk_UA: Безперервне розгортання на production за допомогою поступового інкрементного розгортання

en: CICD|Default to Auto DevOps pipeline
uk_UA: За замовчуванням для конвеєра Auto DevOps

en: CICD|Default to Auto DevOps pipeline for all projects
uk_UA: Використовувати Auto DevOps конвеєр за замовчуванням для усіх проектів

en: CICD|Deployment strategy
uk_UA: Стратегія розгортання

en: CICD|Jobs
uk_UA: Завдання

en: CICD|The Auto DevOps pipeline will run if no alternative CI configuration file is found.
uk_UA: Конвеєр Auto DevOps буде запущено, якщо не буде знайдено альтернативного файлу конфігуріції CI.

en: CICD|You must add a %{base_domain_link_start}base domain%{link_end} to your %{kubernetes_cluster_link_start}Kubernetes cluster%{link_end} in order for your deployment strategy to work.
uk_UA: Ви повинні додати %{base_domain_link_start}базовий домен%{link_end} до вашого %{kubernetes_cluster_link_start}Kubernetes кластера%{link_end} щоб ваша стратегія розгортанння функціонувала.

en: CICD|group enabled
uk_UA: група увімкнена

en: CICD|instance enabled
uk_UA: Інстанс увімкнено

en: CLOSED
uk_UA: ЗАКРИТО

en: CLOSED (MOVED)
uk_UA: ЗАКРИТО (ПЕРЕМІЩЕНО)

en: CPU
uk_UA: ЦП

en: Callback URL
uk_UA: URL зворотнього виклику

en: Can be manually deployed to
uk_UA: Можна вручну розгорнути на

en: Can override approvers and approvals required per merge request
uk_UA: Можна змінювати необхідні затвердження та затверджуючих осіб для запитів на злиття

en: Can't find HEAD commit for this branch
uk_UA: Не можу знайти HEAD-коміт для цієї гілки

en: Can't find variable: ZiteReader
uk_UA: Неможливо знайти змінну: ZiteReader

en: Can't remove group members without group managed account
uk_UA: Неможливо видалити учасників групи без облікових записів, що керуються групою

en: Can't scan the code?
uk_UA: Неможливо сканувати код?

en: Can't update snippet: %{err}
uk_UA: Неможливо оновити сніпет: %{err}

en: Canary Deployments is a popular CI strategy, where a small portion of the fleet is updated to the new version of your application.
uk_UA: Canary Deployments — це популярна стратегія безперервної інтеграції, коли нова версія вашого застосунку встановлюється на невелику кількість машин.

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Cancel running
uk_UA: Скасувати запуск

en: Cancel this job
uk_UA: Скасувати це завдання

en: Canceled deployment to
uk_UA: Скасовано розгортання на

en: Cancelling Preview
uk_UA: Скасування попереднього перегляду

en: Cannot be merged automatically
uk_UA: Неможливо злити автоматично

en: Cannot create the abuse report. The user has been deleted.
uk_UA: Неможливо створити звіт про зловживання. Користувача було видалено.

en: Cannot create the abuse report. This user has been blocked.
uk_UA: Неможливо створити звіт про зловживання. Користувача було заблоковано.

en: Cannot import because issues are not available in this project.
uk_UA: Не вдається імпортувати, тому що задачі не доступні в цьому проєкті.

en: Cannot merge
uk_UA: Не може виконувати злиття

en: Cannot modify managed Kubernetes cluster
uk_UA: Неможливо змінити керований кластер Kubernetes

en: Cannot modify provider during creation
uk_UA: Неможливо змінити провайдера в процесі створення.

en: Cannot promote issue because it does not belong to a group.
uk_UA: Неможливо перемістити задачу, тому що вона не належить групі.

en: Cannot show preview. For previews on sketch files, they must have the file format introduced by Sketch version 43 and above.
uk_UA: Неможливо показати попередній перегляд. Для попереднього перегляду файлів Sketch, вони повинні мати формат, введений версією 43 або вище.

en: Cannot skip two factor authentication setup
uk_UA: Неможливо пропустити налаштування двофакторної автентифікації

en: Capacity threshold
uk_UA: Поріг пропускної здатності

en: Certificate
uk_UA: Сертифікат

en: Certificate (PEM)
uk_UA: Сертифікат (PEM)

en: Change assignee
uk_UA: Змінити виконавця

en: Change assignee(s)
uk_UA: Змінити виконавця(ців)

en: Change assignee(s).
uk_UA: Змінити виконавця(ців).

en: Change branches
uk_UA: Змінити гілки

en: Change label
uk_UA: Змінити мітку

en: Change milestone
uk_UA: Змінити етап

en: Change path
uk_UA: Змінити шлях

en: Change permissions
uk_UA: Змінити права доступу

en: Change status
uk_UA: Змінити статус

en: Change template
uk_UA: Змінити шаблон

en: Change this value to influence how frequently the GitLab UI polls for updates.
uk_UA: Змініть це значення, щоб вплинути на частоту оновлення інтерфейсу GitLab.

en: Change title
uk_UA: Змінити заголовок

en: Change your password
uk_UA: Змінити пароль

en: Change your password or recover your current one
uk_UA: Змініть пароль або відновіть поточний

en: ChangeTypeActionLabel|Pick into branch
uk_UA: Вибрати в гілці

en: ChangeTypeActionLabel|Revert in branch
uk_UA: Анулювати у гілці

en: ChangeTypeAction|Cherry-pick
uk_UA: Вибрати (cherry-pick)

en: ChangeTypeAction|Revert
uk_UA: Анулювати коміт

en: ChangeTypeAction|This will create a new commit in order to revert the existing changes.
uk_UA: Це створить новий коміт, щоб анулювати існуючі зміни.

en: Changed assignee(s).
uk_UA: Змінено виконавця(ців).

en: Changed the title to "%{title_param}".
uk_UA: Змінено заголовок на "%{title_param}".

en: Changes
uk_UA: Зміни

en: Changes suppressed. Click to show.
uk_UA: Зміни приховано. Натисніть щоб показати.

en: Changes the title to "%{title_param}".
uk_UA: Змінює заголовок на "%{title_param}".

en: Changes won't take place until the index is %{link_start}recreated%{link_end}.
uk_UA: Зміни не будуть застосовані, поки індекс не буде %{link_start}перегенерований%{link_end}.

en: Changing a Release tag is only supported via Releases API. %{linkStart}More information%{linkEnd}
uk_UA: Зміна тегу релізу підтримується лише через Releases API. %{linkStart}Дізнатися більше%{linkEnd}

en: Charts
uk_UA: Графіки

en: Charts can't be displayed as the request for data has timed out. %{documentationLink}
uk_UA: Графіки не можуть відображатися, оскільки вичерпано час запиту даних. %{documentationLink}

en: Chat
uk_UA: Чат

en: ChatMessage|%{project_link}: Pipeline %{pipeline_link} of %{ref_type} %{ref_link} by %{user_combined_name} %{humanized_status} in %{duration}
uk_UA: %{project_link}: Конвеєр %{pipeline_link} з %{ref_type} %{ref_link} запущений %{user_combined_name} %{humanized_status} за %{duration}

en: ChatMessage|Branch
uk_UA: Гілка

en: ChatMessage|Commit
uk_UA: Коміт

en: ChatMessage|Failed job
uk_UA: Провалене завдання

en: ChatMessage|Failed stage
uk_UA: Провалений етап

en: ChatMessage|Invalid CI config YAML file
uk_UA: Недійсний YAML-файл конфігурації CI

en: ChatMessage|Pipeline #%{pipeline_id} %{humanized_status} in %{duration}
uk_UA: Конвеєр #%{pipeline_id} %{humanized_status} в %{duration}

en: ChatMessage|Pipeline %{pipeline_link} of %{ref_type} %{ref_link} by %{user_combined_name} %{humanized_status}
uk_UA: Конвеєр %{pipeline_link} з %{ref_type} %{ref_link} запущений %{user_combined_name} %{humanized_status}

en: ChatMessage|Tag
uk_UA: Тег

en: ChatMessage|and [%{count} more](%{pipeline_failed_jobs_url})
uk_UA: і [%{count} більше](%{pipeline_failed_jobs_url})

en: ChatMessage|has failed
uk_UA: провалено

en: ChatMessage|has passed
uk_UA: успішно пройдено

en: ChatMessage|has passed with warnings
uk_UA: успішно пройдено з попередженнями

en: ChatMessage|in %{duration}
uk_UA: за %{duration}

en: ChatMessage|in %{project_link}
uk_UA: в %{project_link}

en: Check again
uk_UA: Перевірити знову

en: Check feature availability on namespace plan
uk_UA: Перевірити наявність функціональності в плані для простору імен

en: Check the %{docs_link_start}documentation%{docs_link_end}.
uk_UA: Перегляньте %{docs_link_start}документацію%{docs_link_end}.

en: Check your Docker images for known vulnerabilities.
uk_UA: Перевірте свої образи Docker на наявність відомих вразливостей.

en: Checking %{text} availability…
uk_UA: Перевірка доступності %{text}…

en: Checking approval status
uk_UA: Перевірка статусу затвердження

en: Checking branch availability...
uk_UA: Перевірка доступності гілки...

en: Checking group path availability...
uk_UA: Перевірка доступності шляху для групи...

en: Checking username availability...
uk_UA: Перевірка доступності імені користувача...

en: Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

en: Checkout|$%{selectedPlanPrice} per user per year
uk_UA: $%{selectedPlanPrice} на користувача на рік

en: Checkout|%{cardType} ending in %{lastFourDigits}
uk_UA: %{cardType} закінчується на %{lastFourDigits}

en: Checkout|%{name}'s GitLab subscription
uk_UA: Підписка GitLab для %{name}

en: Checkout|%{selectedPlanText} plan
uk_UA: %{selectedPlanText} план

en: Checkout|%{startDate} - %{endDate}
uk_UA: %{startDate} - %{endDate}

en: Checkout|(x%{numberOfUsers})
uk_UA: (x%{numberOfUsers})

en: Checkout|Billing address
uk_UA: Платіжна адреса

en: Checkout|Checkout
uk_UA: Оформлення замовлення

en: Checkout|City
uk_UA: Місто

en: Checkout|Confirm purchase
uk_UA: Підтвердити покупку

en: Checkout|Confirming...
uk_UA: Підтвердження...

en: Checkout|Continue to billing
uk_UA: Перейти до оплати

en: Checkout|Country
uk_UA: Країна

en: Checkout|Create a new group
uk_UA: Створити нову групу

en: Checkout|Credit card form failed to load. Please try again.
uk_UA: Не вдалося завантажити форму кредитної картки. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Checkout|Credit card form failed to load: %{message}
uk_UA: Не вдалося завантажити форму кредитної картки: %{message}

en: Checkout|Edit
uk_UA: Редагувати

en: Checkout|Failed to confirm your order! Please try again.
uk_UA: Не вдалося підтвердити ваше замовлення! Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Checkout|Failed to confirm your order: %{message}. Please try again.
uk_UA: Не вдалося підтвердити ваше замовлення: %{message}. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Checkout|Failed to load countries. Please try again.
uk_UA: Помилка при завантаженні країн. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Checkout|Failed to register credit card. Please try again.
uk_UA: Не вдалося зареєструвати кредитну картку. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Checkout|GitLab group
uk_UA: Група GitLab

en: Checkout|GitLab plan
uk_UA: GitLab план

en: Checkout|Group
uk_UA: Група

en: Checkout|Name of company or organization using GitLab
uk_UA: Назва компанії або організації, що використовує GitLab

en: Checkout|Need more users? Purchase GitLab for your %{company}.
uk_UA: Потрібно більше користувачів? Придбайте GitLab для %{company}.

en: Checkout|Number of users
uk_UA: Кількість користувачів

en: Checkout|Payment method
uk_UA: Спосіб оплати

en: Checkout|Please select a country
uk_UA: Будь ласка, виберіть країну

en: Checkout|Select
uk_UA: Вибрати

en: Checkout|Street address
uk_UA: Адреса

en: Checkout|Submitting the credit card form failed with code %{errorCode}: %{errorMessage}
uk_UA: Не вдалося відправити форму кредитної картки з кодом %{errorCode}: %{errorMessage}

en: Checkout|Subscription details
uk_UA: Деталі підписки

en: Checkout|Subtotal
uk_UA: Проміжна сума

en: Checkout|Tax
uk_UA: Податки

en: Checkout|Total
uk_UA: Всього

en: Checkout|Users
uk_UA: Користувачі

en: Checkout|Your organization
uk_UA: Ваша організація

en: Checkout|Your subscription will be applied to this group
uk_UA: Ваша підписка буде застосована до цієї групи

en: Checkout|Zip code
uk_UA: Поштовий індекс

en: Checkout|company or team
uk_UA: компанія або команда

en: Cherry-pick this commit
uk_UA: Вибрати (cherry-pick) цей коміт

en: Cherry-pick this merge request
uk_UA: Вибрати (cherry-pick) цей запит на злиття

en: Child
uk_UA: Дочірний

en: Child epic does not exist.
uk_UA: Дочірній епік не існує.

en: Child epic doesn't exist.
uk_UA: Дочірній епік не існує.

en: Choose a branch/tag (e.g. %{master}) or enter a commit (e.g. %{sha}) to see what's changed or to create a merge request.
uk_UA: Виберіть гілку чи тег (напр. %{master}) або введіть коміт (напр. %{sha}) для перегляду змін або для створення запиту на злиття.

en: Choose a file
uk_UA: Виберіть файл

en: Choose a group
uk_UA: Вибрати групу

en: Choose a role permission
uk_UA: Вибрати роль

en: Choose a template
uk_UA: Виберіть шаблон

en: Choose a template...
uk_UA: Виберіть тему-шаблон...

en: Choose a type...
uk_UA: Виберіть тип...

en: Choose any color.
uk_UA: Вибрати будь-який колір.

en: Choose file…
uk_UA: Виберіть файл…

en: Choose the top-level group for your repository imports.
uk_UA: Оберіть групу найвищого рівня для імпорту репозиторіїв.

en: Choose visibility level, enable/disable project features (issues, repository, wiki, snippets) and set permissions.
uk_UA: Виберіть рівень видимості, увімкніть/вимкніть функції для проекту (задачі, репозиторій, вікі, сніпети) та встановіть дозволи.

en: Choose which repositories you want to connect and run CI/CD pipelines.
uk_UA: Виберіть, які репозиторії ви хочете підключити і запустити конвеєри CI/CD.

en: Choose your framework
uk_UA: Виберіть ваш фреймворк

en: CiStatusLabel|canceled
uk_UA: скасовано

en: CiStatusLabel|created
uk_UA: створено

en: CiStatusLabel|delayed
uk_UA: відкладено

en: CiStatusLabel|failed
uk_UA: невдало

en: CiStatusLabel|manual action
uk_UA: вручну

en: CiStatusLabel|passed
uk_UA: виконано

en: CiStatusLabel|passed with warnings
uk_UA: виконано з попередженнями

en: CiStatusLabel|pending
uk_UA: в очікуванні

en: CiStatusLabel|preparing
uk_UA: підготовка

en: CiStatusLabel|skipped
uk_UA: пропущено

en: CiStatusLabel|waiting for delayed job
uk_UA: Очікування відкладеного завдання

en: CiStatusLabel|waiting for manual action
uk_UA: Очікування ручних дій

en: CiStatusLabel|waiting for resource
uk_UA: очікування ресурсу

en: CiStatusText|blocked
uk_UA: заблоковано

en: CiStatusText|canceled
uk_UA: скасовано

en: CiStatusText|created
uk_UA: створено

en: CiStatusText|delayed
uk_UA: відкладено

en: CiStatusText|failed
uk_UA: невдало

en: CiStatusText|manual
uk_UA: вручну

en: CiStatusText|passed
uk_UA: виконано

en: CiStatusText|pending
uk_UA: в очікуванні

en: CiStatusText|preparing
uk_UA: підготовка

en: CiStatusText|skipped
uk_UA: пропущено

en: CiStatusText|waiting
uk_UA: очікування

en: CiStatus|running
uk_UA: виконується

en: CiVariables|Cannot use Masked Variable with current value
uk_UA: Неможливо використовувати приховану змінну із поточним значенням

en: CiVariables|Environments
uk_UA: Середовища

en: CiVariables|Input variable key
uk_UA: Ключ вхідної змінної

en: CiVariables|Input variable value
uk_UA: Значення вхідної змінної

en: CiVariables|Key
uk_UA: Ключ

en: CiVariables|Masked
uk_UA: Приховано

en: CiVariables|Protected
uk_UA: Захищений

en: CiVariables|Remove variable row
uk_UA: Видалити рядок змінних

en: CiVariables|Scope
uk_UA: Область видимості

en: CiVariables|Specify variable values to be used in this run. The values specified in %{linkStart}CI/CD settings%{linkEnd} will be used as default
uk_UA: Вкажіть значення змінних, які будуть використовуватися в цьому запуску. Значення, вказані в %{linkStart}налаштуваннях CI/CD%{linkEnd} будуть використані як стандартні

en: CiVariables|State
uk_UA: Стан

en: CiVariables|Type
uk_UA: Тип

en: CiVariables|Value
uk_UA: Значення

en: CiVariables|Variables
uk_UA: Змінні

en: CiVariable|* (All environments)
uk_UA: * (Всі середовища)

en: CiVariable|All environments
uk_UA: Всі середовища

en: CiVariable|Create wildcard
uk_UA: Створити шаблон

en: CiVariable|Error occurred while saving variables
uk_UA: Помилка при збереженні змінних

en: CiVariable|Masked
uk_UA: Приховано

en: CiVariable|New environment
uk_UA: Нове середовище

en: CiVariable|Protected
uk_UA: Захищений

en: CiVariable|Search environments
uk_UA: Пошук середовищ

en: CiVariable|Toggle masked
uk_UA: Ввімкнути/вимкнути приховування

en: CiVariable|Toggle protected
uk_UA: Ввімкнути/вимкнути захист

en: CiVariable|Validation failed
uk_UA: Перевірка невдала

en: Classification Label (optional)
uk_UA: Мітка класифікації (необов'язково)

en: ClassificationLabelUnavailable|is unavailable: %{reason}
uk_UA: не доступно: %{reason}

en: Clear
uk_UA: Очистити

en: Clear chart filters
uk_UA: Очистити фільтри графіків

en: Clear due date
uk_UA: Очистити дату завершення

en: Clear input
uk_UA: Очистити ввід

en: Clear recent searches
uk_UA: Очистити недавні пошуки

en: Clear search
uk_UA: Очистити пошук

en: Clear search input
uk_UA: Очистити поле вводу

en: Clear start date
uk_UA: Очистити дату початку

en: Clear templates search input
uk_UA: Очистити поле вводу для пошуку шаблонів

en: Clear weight
uk_UA: Очистити вагу

en: Cleared weight.
uk_UA: Вагу очищено.

en: Clears weight.
uk_UA: Очищає вагу.

en: Click the button below to begin the install process by navigating to the Kubernetes page
uk_UA: Натисніть кнопку нижче, щоб розпочати процес встановлення, перейшовши на сторінку Kubernetes

en: Click to expand it.
uk_UA: Натисніть, щоб розгорнути його.

en: Click to expand text
uk_UA: Натисніть, щоб розгорнути текст

en: Client authentication certificate
uk_UA: Сертифікат автентифікації клієнта

en: Client authentication key
uk_UA: Ключ автентифікації клієнта

en: Client authentication key password
uk_UA: Пароль ключа автентифікації клієнта

en: Clients
uk_UA: Клієнти

en: Clone
uk_UA: Клонувати

en: Clone repository
uk_UA: Клонувати репозиторій

en: Clone with %{http_label}
uk_UA: Клонувати з %{http_label}

en: Clone with %{protocol}
uk_UA: Клонувати з %{protocol}

en: Clone with KRB5
uk_UA: Клонувати з KRB5

en: Clone with SSH
uk_UA: Клонувати з SSH

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close %{tabname}
uk_UA: Закрити %{tabname}

en: Close epic
uk_UA: Закрити епік

en: Close milestone
uk_UA: Закрити етап

en: Close sidebar
uk_UA: Закрити бічну панель

en: Close this %{quick_action_target}
uk_UA: Закрити %{quick_action_target}

en: Closed
uk_UA: Закрито

en: Closed issues
uk_UA: Закриті задачі

en: Closed this %{quick_action_target}.
uk_UA: Закрито %{quick_action_target}.

en: Closed: %{closedIssuesCount}
uk_UA: Закрито: %{closedIssuesCount}

en: Closes this %{quick_action_target}.
uk_UA: Закриває %{quick_action_target}.

en: Cluster
uk_UA: Кластер

en: Cluster Health
uk_UA: Стан кластера

en: Cluster cache cleared.
uk_UA: Кеш кластера очищено.

en: Cluster does not exist
uk_UA: Кластер не існує

en: Cluster level
uk_UA: Рівень кластера

en: ClusterIntegration|%{appList} was successfully installed on your Kubernetes cluster
uk_UA: %{appList} були успішно встановлені на ваш Kubernetes-кластер

en: ClusterIntegration|%{title} uninstalled successfully.
uk_UA: %{title} успішно видалено.

en: ClusterIntegration|%{title} updated successfully.
uk_UA: %{title} успішно оновлено.

en: ClusterIntegration|A service token scoped to %{code}kube-system%{end_code} with %{code}cluster-admin%{end_code} privileges.
uk_UA: Токен сервісу, що дає доступ до %{code}kube-system%{end_code} із правами %{code}cluster-admin%{end_code}.

en: ClusterIntegration|API URL
uk_UA: API URL

en: ClusterIntegration|API URL should be a valid http/https url.
uk_UA: API URL має бути дійсною HTTP/HTTPS адресою.

en: ClusterIntegration|Add Kubernetes cluster
uk_UA: Додати Kubernetes кластер

en: ClusterIntegration|Add a Kubernetes cluster integration
uk_UA: Додати інтеграцію із кластером Kubernetes

en: ClusterIntegration|Adding a Kubernetes cluster to your group will automatically share the cluster across all your projects. Use review apps, deploy your applications, and easily run your pipelines for all projects using the same cluster.
uk_UA: Додавання кластера Kubernetes до вашої групи автоматично зробить його доступним у всіх ваших проектах. Використовуйте Review Apps, розгортайте застосунки і легко запускайте свої конвеєри для всіх проектів з використанням цього кластера.

en: ClusterIntegration|Adding a Kubernetes cluster will automatically share the cluster across all projects. Use review apps, deploy your applications, and easily run your pipelines for all projects using the same cluster.
uk_UA: Додавання кластера Kubernetes автоматично зробить його доступним у всіх ваших проектах. Використовуйте Review Apps, розгортайте застосунки і легко запускайте свої конвеєри для всіх проектів з використанням цього кластера.

en: ClusterIntegration|Adding an integration to your group will share the cluster across all your projects.
uk_UA: Додавання інтеграції до вашої групи надасть доступ до кластера у всіх ваших проектах.

en: ClusterIntegration|Adding an integration will share the cluster across all projects.
uk_UA: Додавання інтеграції надасть доступ до кластера у всіх ваших проектах.

en: ClusterIntegration|All data not committed to GitLab will be deleted and cannot be restored.
uk_UA: Усі дані, не передані в GitLab, будуть видалені та не можуть бути відновлені.

en: ClusterIntegration|All data will be deleted and cannot be restored.
uk_UA: Всі дані буде видалено і вони не зможуть бути відновлені.

en: ClusterIntegration|Allow GitLab to manage namespace and service accounts for this cluster.
uk_UA: Дозволити GitLab керувати просторами імен (namespace) та службовими обліковими записами (service account) в цьому кластері.

en: ClusterIntegration|Allow GitLab to manage namespace and service accounts for this cluster. %{startLink}More information%{endLink}
uk_UA: Дозволити GitLab керувати просторами імен (namespace) та службовими обліковими записами (service account) в цьому кластері. %{startLink}Дізнатися більше%{endLink}

en: ClusterIntegration|Amazon EKS
uk_UA: Amazon EKS

en: ClusterIntegration|An error occurred when trying to contact the Google Cloud API. Please try again later.
uk_UA: Помилка під час з'єднання з Google Cloud API. Будь ласка, спробуйте знову пізніше.

en: ClusterIntegration|An error occurred while trying to fetch project zones: %{error}
uk_UA: Помилка при отриманні зон проекту: %{error}

en: ClusterIntegration|An error occurred while trying to fetch your projects: %{error}
uk_UA: Помилка при отриманні ваших проектів: %{error}

en: ClusterIntegration|An error occurred while trying to fetch zone machine types: %{error}
uk_UA: Помилка при отриманні типів машин зони: %{error}

en: ClusterIntegration|Any running pipelines will be canceled.
uk_UA: Усі запущені конвеєри буде зупинено.

en: ClusterIntegration|Apply for credit
uk_UA: Застосувати кредит

en: ClusterIntegration|Authenticate with AWS
uk_UA: Автентифікація через AWS

en: ClusterIntegration|Authenticate with Amazon Web Services
uk_UA: Автентифікація через Amazon Web Services

en: ClusterIntegration|Base domain
uk_UA: Основний домен

en: ClusterIntegration|Blocking mode
uk_UA: Режим блокування

en: ClusterIntegration|CA Certificate
uk_UA: Сертифікат центру сертифікації

en: ClusterIntegration|Cert-Manager
uk_UA: Cert-Manager

en: ClusterIntegration|Certificate Authority bundle (PEM format)
uk_UA: Набір сертифікатів (формат PEM)

en: ClusterIntegration|Choose the %{startLink}security group %{externalLinkIcon} %{endLink} to apply to the EKS-managed Elastic Network Interfaces that are created in your worker node subnets.
uk_UA: Вибрати %{startLink}групу безпеки%{externalLinkIcon} %{endLink} для застосування до Elastic Network Interfaces, керованих EKS, і створених в підмережах ваших робочих вузлів.

en: ClusterIntegration|Choose the %{startLink}subnets %{externalLinkIcon} %{endLink} in your VPC where your worker nodes will run.
uk_UA: Виберіть %{startLink}підмережі%{externalLinkIcon} %{endLink} вашої VPC де будуть запускатися ваші робочі вузли.

en: ClusterIntegration|Choose the worker node %{startLink}instance type %{externalLinkIcon} %{endLink}.
uk_UA: Вибрати %{startLink}тип інстансу %{externalLinkIcon}%{endLink} робочого вузла.

en: ClusterIntegration|Choose which of your environments will use this cluster.
uk_UA: Виберіть, яке із ваших середовищ буде використовувати цей кластер.

en: ClusterIntegration|Clear cluster cache
uk_UA: Очистити кеш кластера

en: ClusterIntegration|Cluster management project (alpha)
uk_UA: Проєкт управління кластером (альфа)

en: ClusterIntegration|Cluster name is required.
uk_UA: Ім'я кластера є обов'язковим.

en: ClusterIntegration|Clusters are utilized by selecting the nearest ancestor with a matching environment scope. For example, project clusters will override group clusters.
uk_UA: Кластери використовуються шляхом вибору найближчого предка з підходящою доступністю для середовищ. Наприклад проєктні кластери перекривають групові кластери.

en: ClusterIntegration|Copy API URL
uk_UA: Скопіювати API URL

en: ClusterIntegration|Copy CA Certificate
uk_UA: Скопіювати сертифікат центру сертифікації

en: ClusterIntegration|Copy Ingress Endpoint
uk_UA: Скопіювати кінцеву точку Ingress

en: ClusterIntegration|Copy Jupyter Hostname
uk_UA: Скопіювати ім’я хоста Jupyter

en: ClusterIntegration|Copy Knative Endpoint
uk_UA: Скопіювати кінцеву точку Knative

en: ClusterIntegration|Copy Kubernetes cluster name
uk_UA: Скопіювати ім’я Kubernetes-кластера

en: ClusterIntegration|Could not load IAM roles
uk_UA: Не вдалося завантажити ролі IAM

en: ClusterIntegration|Could not load Key Pairs
uk_UA: Не вдалося завантажити пари ключів

en: ClusterIntegration|Could not load VPCs for the selected region
uk_UA: Не вдалося завантажити VPC для вибраного регіону

en: ClusterIntegration|Could not load instance types
uk_UA: Не вдалося завантажити типи інстансів

en: ClusterIntegration|Could not load regions from your AWS account
uk_UA: Не вдалося завантажити регіони із вашого облікового запису AWS

en: ClusterIntegration|Could not load security groups for the selected VPC
uk_UA: Не вдалося завантажити групи безпеки для вибраної VPC

en: ClusterIntegration|Could not load subnets for the selected VPC
uk_UA: Не вдалося завантажити підмережі для вибраної VPC

en: ClusterIntegration|Create Kubernetes cluster
uk_UA: Створити Kubernetes-кластер

en: ClusterIntegration|Create a provision role on %{startAwsLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon}%{endLink} using the account and external ID above. %{startMoreInfoLink}More information%{endLink}
uk_UA: Створити роль для провізіювання в %{startAwsLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon}%{endLink} за допомогою облікового запису та external ID вказаних вище %{startMoreInfoLink}Додаткова інформація%{endLink}

en: ClusterIntegration|Create cluster on
uk_UA: Створити кластер на

en: ClusterIntegration|Create new cluster
uk_UA: Створити новий кластер

en: ClusterIntegration|Create new cluster on EKS
uk_UA: Створити новий кластер на EKS

en: ClusterIntegration|Create new cluster on GKE
uk_UA: Створити новий кластер на GKE

en: ClusterIntegration|Creating Kubernetes cluster
uk_UA: Створення Kubernetes-кластера

en: ClusterIntegration|Crossplane
uk_UA: Crossplane

en: ClusterIntegration|Did you know?
uk_UA: Чи знаєте ви?

en: ClusterIntegration|Elastic Stack
uk_UA: Стек Elastc

en: ClusterIntegration|Enable or disable GitLab's connection to your Kubernetes cluster.
uk_UA: Увімкніть або вимкніть підключення GitLab до кластера Kubernetes.

en: ClusterIntegration|Enable this setting if using role-based access control (RBAC).
uk_UA: Увімкніть цей параметр, якщо використовується рольове керування доступом (RBAC).

en: ClusterIntegration|Enabled stack
uk_UA: Увімкнений стек

en: ClusterIntegration|Enter the details for your Amazon EKS Kubernetes cluster
uk_UA: Введіть параметри вашого Amazon EKS Kubernetes-кластера

en: ClusterIntegration|Enter the details for your Kubernetes cluster
uk_UA: Введіть параметри вашого Kubernetes-кластера

en: ClusterIntegration|Environment scope
uk_UA: Доступність для середовищ

en: ClusterIntegration|Every new Google Cloud Platform (GCP) account receives $300 in credit upon %{sign_up_link}. In partnership with Google, GitLab is able to offer an additional $200 for both new and existing GCP accounts to get started with GitLab's Google Kubernetes Engine Integration.
uk_UA: Кожен новий обліковий запис в Google Cloud Platform (GCP) отримує $300 на свій рахунок при %{sign_up_link}. GitLab (у партнерстві із Google) пропонує додаткові $200 для нових облікових записів GCP, для користування інтеграцією GitLab з Google Kubernetes Engine.

en: ClusterIntegration|Failed to configure EKS provider: %{message}
uk_UA: Не вдалося налаштувати EKS провайдера: %{message}

en: ClusterIntegration|Failed to configure Google Kubernetes Engine Cluster: %{message}
uk_UA: Не вдалося налаштувати кластер Google Kubernetes Engine: %{message}

en: ClusterIntegration|Failed to fetch CloudFormation stack: %{message}
uk_UA: Не вдалося отримати стек CloudFormation: %{message}

en: ClusterIntegration|Failed to request to Google Cloud Platform: %{message}
uk_UA: Не вдалося надіслати запит до Google Cloud Platform: %{message}

en: ClusterIntegration|Failed to run Kubeclient: %{message}
uk_UA: Не вдалося запустити Kubeclient: %{message}

en: ClusterIntegration|Fetching machine types
uk_UA: Отримання типів машин

en: ClusterIntegration|Fetching projects
uk_UA: Отримання проєктів

en: ClusterIntegration|Fetching zones
uk_UA: Отримання зон

en: ClusterIntegration|Fluentd
uk_UA: Fluentd

en: ClusterIntegration|GitLab Integration
uk_UA: Інтеграція з GitLab

en: ClusterIntegration|GitLab Runner
uk_UA: GitLab Runner

en: ClusterIntegration|GitLab Runner connects to the repository and executes CI/CD jobs, pushing results back and deploying applications to production.
uk_UA: Runner Gitlab з’єднується із репозиторієм та запускає завдання CI/CD, повертаючи результати та розгортаючи застосунки в production.

en: ClusterIntegration|GitLab-managed cluster
uk_UA: Кластер, що керується GitLab

en: ClusterIntegration|Google Cloud Platform project
uk_UA: Проєкт Google Cloud Platform

en: ClusterIntegration|Google GKE
uk_UA: Google GKE

en: ClusterIntegration|Google Kubernetes Engine
uk_UA: Google Kubernetes Engine

en: ClusterIntegration|Google Kubernetes Engine project
uk_UA: проєкті Google Kubernetes Engine

en: ClusterIntegration|Group cluster
uk_UA: Кластер групи

en: ClusterIntegration|Helm Tiller
uk_UA: Helm Tiller

en: ClusterIntegration|If you are setting up multiple clusters and are using Auto DevOps, %{help_link_start}read this first%{help_link_end}.
uk_UA: Якщо ви налаштовуєте декілька кластерів і використовуєте Auto DevOps, %{help_link_start}прочитайте для початку це%{help_link_end}.

en: ClusterIntegration|Ingress
uk_UA: Ingress

en: ClusterIntegration|Ingress Endpoint
uk_UA: Кінцева точка Ingress

en: ClusterIntegration|Ingress gives you a way to route requests to services based on the request host or path, centralizing a number of services into a single entrypoint.
uk_UA: Ingress дозволяє вам маршрутизувати запити до служб на основі запитаного хоста або шляху, об'єднуючи ряд сервісів в одну точку входу.

en: ClusterIntegration|Instance cluster
uk_UA: Кластер інстансу

en: ClusterIntegration|Instance type
uk_UA: Тип інстансу

en: ClusterIntegration|Integrate Kubernetes cluster automation
uk_UA: Інтеграція кластерної автоматизації Kubernetes

en: ClusterIntegration|Issuer Email
uk_UA: Електронна пошта емітента

en: ClusterIntegration|Jupyter Hostname
uk_UA: Ім’я хоста Jupyter

en: ClusterIntegration|JupyterHub
uk_UA: JupyterHub

en: ClusterIntegration|JupyterHub, a multi-user Hub, spawns, manages, and proxies multiple instances of the single-user Jupyter notebook server. JupyterHub can be used to serve notebooks to a class of students, a corporate data science group, or a scientific research group.
uk_UA: JupyterHub, багатокористувацький Хаб, який створює, керує і перенаправляє запити між багатьма екземплярами однокористувацьких серверів Jupyter. JupyterHub може використовуватися для обслуговування електронних блокнотів групи студентів, корпоративної групи аналітиків даних, науково-дослідницької групи.

en: ClusterIntegration|Key pair name
uk_UA: Назва пари ключів

en: ClusterIntegration|Knative
uk_UA: Knative

en: ClusterIntegration|Knative Domain Name:
uk_UA: Доменне ім'я Knative:

en: ClusterIntegration|Knative Endpoint:
uk_UA: Кінцева точка Knative:

en: ClusterIntegration|Knative domain name was updated successfully.
uk_UA: Доменне ім’я Knative успішно оновлено.

en: ClusterIntegration|Knative extends Kubernetes to provide a set of middleware components that are essential to build modern, source-centric, and container-based applications that can run anywhere: on premises, in the cloud, or even in a third-party data center.
uk_UA: Knative розширює Kubernetes, щоб забезпечити набір middleware-компонентів, необхідних для створення сучасних, source-centric застосунків на основі контейнерів, які можна запускати в будь-якому місці: локально, у хмарі, і навіть в сторонніх дата-центрах.

en: ClusterIntegration|Kubernetes cluster
uk_UA: Kubernetes-кластер

en: ClusterIntegration|Kubernetes cluster is being created...
uk_UA: Створюється кластер Kubernetes...

en: ClusterIntegration|Kubernetes cluster name
uk_UA: Ім’я Kubernetes-кластера

en: ClusterIntegration|Kubernetes cluster was successfully created.
uk_UA: Кластер Kubernetes було успішно створено.

en: ClusterIntegration|Kubernetes clusters allow you to use review apps, deploy your applications, run your pipelines, and much more in an easy way.
uk_UA: Kubernetes-кластери дозволяють вам використовувати Review Apps, розгортати ваші застосунки, запускати конвеєри і багато іншого простим способом.

en: ClusterIntegration|Kubernetes clusters can be used to deploy applications and to provide Review Apps for this project
uk_UA: Kubernetes-кластери можуть бути використані для розгортання застосунків і використання Review Apps для цього проекту

en: ClusterIntegration|Kubernetes version
uk_UA: Версія Kubernetes

en: ClusterIntegration|Kubernetes version not found
uk_UA: Не знайдено версію Kubernetes

en: ClusterIntegration|Learn more about %{help_link_start_machine_type}machine types%{help_link_end} and %{help_link_start_pricing}pricing%{help_link_end}.
uk_UA: Дізнайтеся більше про %{help_link_start_machine_type}типи машин%{help_link_end} та %{help_link_start_pricing}ціни%{help_link_end}.

en: ClusterIntegration|Learn more about %{help_link_start}zones%{help_link_end}.
uk_UA: Дізнайтеся більше про %{help_link_start}зони%{help_link_end}.

en: ClusterIntegration|Learn more about %{startLink}Regions %{externalLinkIcon}%{endLink}.
uk_UA: Дізнатися більше про %{startLink}Регіони %{externalLinkIcon}%{endLink}.

en: ClusterIntegration|Learn more about Kubernetes
uk_UA: Дізнайтеся більше про Kubernetes

en: ClusterIntegration|Learn more about group Kubernetes clusters
uk_UA: Дізнайтеся більше про групові кластери Kubernetes

en: ClusterIntegration|Learn more about instance Kubernetes clusters
uk_UA: Дізнайтеся більше про кластери Kubernetes інстансу

en: ClusterIntegration|Loading IAM Roles
uk_UA: Завантаження ролей IAM

en: ClusterIntegration|Loading Key Pairs
uk_UA: Завантаження пар ключів

en: ClusterIntegration|Loading Regions
uk_UA: Завантаження регіонів

en: ClusterIntegration|Loading VPCs
uk_UA: Завантаження VPC

en: ClusterIntegration|Loading instance types
uk_UA: Завантаження типів інстансів

en: ClusterIntegration|Loading networks
uk_UA: Завантаження мереж

en: ClusterIntegration|Loading security groups
uk_UA: Завантаження груп безпеки

en: ClusterIntegration|Loading subnets
uk_UA: Завантаження підмереж

en: ClusterIntegration|Machine type
uk_UA: Тип машини

en: ClusterIntegration|Make sure your account %{link_to_requirements} to create Kubernetes clusters
uk_UA: Впевніться, що ваш обліковий запис %{link_to_requirements} для створення Kubernetes-кластерів

en: ClusterIntegration|No IAM Roles found
uk_UA: Ролі IAM не найдені

en: ClusterIntegration|No Key Pairs found
uk_UA: Не знайдено пар ключів

en: ClusterIntegration|No VPCs found
uk_UA: Не знайдено VPC

en: ClusterIntegration|No instance type found
uk_UA: Не знайдено жодного типу інстансу

en: ClusterIntegration|No machine types matched your search
uk_UA: Жоден тип машин не відповідає вашому пошуку

en: ClusterIntegration|No projects found
uk_UA: Проектів не знайдено

en: ClusterIntegration|No projects matched your search
uk_UA: Жоден проект не відповідає вашому пошуку

en: ClusterIntegration|No region found
uk_UA: Регіони не знайдено

en: ClusterIntegration|No security group found
uk_UA: Групи безпеки не знайдно

en: ClusterIntegration|No subnet found
uk_UA: Не знайдено підмереж

en: ClusterIntegration|No zones matched your search
uk_UA: Жодна зона не відповідає вашому пошуку

en: ClusterIntegration|Number of nodes
uk_UA: Кількість вузлів

en: ClusterIntegration|Number of nodes must be a numerical value.
uk_UA: Кількість вузлів має бути числом.

en: ClusterIntegration|Please make sure that your Google account meets the following requirements:
uk_UA: Будь-ласка впевніться, що ваш обліковий запис Google задовольняє наступним вимогам:

en: ClusterIntegration|Point a wildcard DNS to this generated endpoint in order to access your application after it has been deployed.
uk_UA: Направте ваш DNS на цю згенеровану кінцеву точку, щоб отримати доступ до вашого застосунку, після його розгортання.

en: ClusterIntegration|Project cluster
uk_UA: Кластер проекту

en: ClusterIntegration|Project namespace (optional, unique)
uk_UA: Простір імен проекту (не обов’язковий, унікальний)

en: ClusterIntegration|Project namespace prefix (optional, unique)
uk_UA: Префікс простору імен проекту (не обов’язковий, унікальний)

en: ClusterIntegration|Prometheus
uk_UA: Prometheus

en: ClusterIntegration|Provision Role ARN
uk_UA: ARN ролі для провізіювання

en: ClusterIntegration|RBAC-enabled cluster
uk_UA: Кластер з підтримкою RBAC

en: ClusterIntegration|Read our %{link_start}help page%{link_end} on Kubernetes cluster integration.
uk_UA: Перегляньте %{link_start}сторінку довідки%{link_end} по інтеграції з Kubernetes кластером.

en: ClusterIntegration|Region
uk_UA: Регіон

en: ClusterIntegration|Remove Kubernetes cluster integration
uk_UA: Відалити інтеграцію із Kubernetes-кластером

en: ClusterIntegration|Remove integration
uk_UA: Видалити інтеграцію

en: ClusterIntegration|Remove integration and resources
uk_UA: Видалити інтеграцію та ресурси

en: ClusterIntegration|Remove integration and resources?
uk_UA: Видалити інтеграцію та ресурси?

en: ClusterIntegration|Remove integration?
uk_UA: Видалити інтеграцію?

en: ClusterIntegration|Remove this Kubernetes cluster's configuration from this project. This will not delete your actual Kubernetes cluster.
uk_UA: Видалити конфігурацію Kubernetes-кластера для цього проекту. Це не призведе до видалення самого кластера.

en: ClusterIntegration|Removes cluster from project but keeps associated resources
uk_UA: Видаляє кластер із проєкту, але зберігає пов'язані ресурси

en: ClusterIntegration|Replace this with your own hostname if you want. If you do so, point hostname to Ingress IP Address from above.
uk_UA: При бажанні ви можете замінити це на ваше власне ім'я хоста. Якщо ви це зробите, спрямуйте ім'я хоста на IP-адресу Ingress зверху.

en: ClusterIntegration|Request to begin installing failed
uk_UA: Запит про початок встановлення не виконано

en: ClusterIntegration|Request to begin uninstalling failed
uk_UA: Запит про початок видалення не виконано

en: ClusterIntegration|SIEM Hostname
uk_UA: Ім’я хоста SIEM

en: ClusterIntegration|SIEM Port
uk_UA: SIEM порт

en: ClusterIntegration|SIEM Protocol
uk_UA: Протокол SIEM

en: ClusterIntegration|Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: ClusterIntegration|Search IAM Roles
uk_UA: Пошук ролей IAM

en: ClusterIntegration|Search Key Pairs
uk_UA: Пошук пар ключів

en: ClusterIntegration|Search VPCs
uk_UA: Пошук VPC

en: ClusterIntegration|Search domains
uk_UA: Пошук доменів

en: ClusterIntegration|Search instance types
uk_UA: Пошуки типів інстансів

en: ClusterIntegration|Search machine types
uk_UA: Пошук по типам машин

en: ClusterIntegration|Search networks
uk_UA: Пошук мереж

en: ClusterIntegration|Search projects
uk_UA: Пошук проектів

en: ClusterIntegration|Search regions
uk_UA: Пошук регіонів

en: ClusterIntegration|Search security groups
uk_UA: Пошук груп безпеки

en: ClusterIntegration|Search subnets
uk_UA: Пошук підмереж

en: ClusterIntegration|Search subnetworks
uk_UA: Пошук підмереж

en: ClusterIntegration|Search zones
uk_UA: Пошук зон

en: ClusterIntegration|Security group
uk_UA: Група безпеки

en: ClusterIntegration|See and edit the details for your Kubernetes cluster
uk_UA: Переглянути та редагувати параметри вашого Kubernetes-кластера

en: ClusterIntegration|Select a VPC to choose a security group
uk_UA: Виберіть VPC для вибору групи безпеки

en: ClusterIntegration|Select a VPC to choose a subnet
uk_UA: Виберіть VPC для вибору підмережі

en: ClusterIntegration|Select a VPC to use for your EKS Cluster resources. To use a new VPC, first create one on %{startLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon} %{endLink}.
uk_UA: Виберіть VPC для використання для ваших ресурсів EKS кластеру. Для використання нової VPC, спочатку створіть її в %{startLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon} %{endLink}.

en: ClusterIntegration|Select a network to choose a subnetwork
uk_UA: Виберіть мережу для вибору підмережі

en: ClusterIntegration|Select a region to choose a Key Pair
uk_UA: Виберіть регіон для вибору пари ключів

en: ClusterIntegration|Select a region to choose a VPC
uk_UA: Виберіть регіон для вибору VPC

en: ClusterIntegration|Select a stack to install Crossplane.
uk_UA: Виберіть стек для встановлення Crossplane.

en: ClusterIntegration|Select a zone to choose a network
uk_UA: Виберіть зону для вибору мережі

en: ClusterIntegration|Select existing domain or use new
uk_UA: Виберіть існуючий домен або використайте новий

en: ClusterIntegration|Select machine type
uk_UA: Вибрати тип машин

en: ClusterIntegration|Select project
uk_UA: Вибрати проект

en: ClusterIntegration|Select project and zone to choose machine type
uk_UA: Виберіть проект та зону для того, що вибрати тип машини

en: ClusterIntegration|Select project to choose zone
uk_UA: Виберіть проект, щоб вибрати зону

en: ClusterIntegration|Select the key pair name that will be used to create EC2 nodes. To use a new key pair name, first create one on %{startLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon} %{endLink}.
uk_UA: Виберіть назву пари ключів, яка буде використовуватися для створення вузлів EC2. Для використання нового імені пари ключів, спочатку створіть його у %{startLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon}%{endLink}.

en: ClusterIntegration|Select zone
uk_UA: Вибрати зону

en: ClusterIntegration|Select zone to choose machine type
uk_UA: Виберіть зону, щоб вибрати тип машин

en: ClusterIntegration|Service Token
uk_UA: Токен Сервіса

en: ClusterIntegration|Service role
uk_UA: Службова роль

en: ClusterIntegration|Service token is required.
uk_UA: Токен сервіса є обов'язковим.

en: ClusterIntegration|Set a prefix for your namespaces. If not set, defaults to your project path. If modified, existing environments will use their current namespaces until the cluster cache is cleared.
uk_UA: Встановіть префікс для ваших просторів імен. Якщо його не встановлено, то він буде рівним шляху до вашого проєкту. Якщо він буде змінений, то існуючі середовища будуть використовувати свої поточні простори імен, поки кеш кластера не буде очищений.

en: ClusterIntegration|Something went wrong on our end.
uk_UA: Щось пішло не так з нашого боку.

en: ClusterIntegration|Something went wrong while creating your Kubernetes cluster
uk_UA: Щось пішло не так під час створення вашого кластера Kubernetes

en: ClusterIntegration|Something went wrong while installing %{title}
uk_UA: Під час встановлення %{title} сталася помилка

en: ClusterIntegration|Something went wrong while trying to save your settings. Please try again.
uk_UA: Щось пішло не так під час спроби зберегти ваші налаштування. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: ClusterIntegration|Something went wrong while uninstalling %{title}
uk_UA: Під час видалення %{title} сталася помилка

en: ClusterIntegration|Something went wrong while updating Knative domain name.
uk_UA: Помилка під час оновлення доменного імені Knative.

en: ClusterIntegration|Subnets
uk_UA: Підмережі

en: ClusterIntegration|The Amazon Resource Name (ARN) associated with your role. If you do not have a provision role, first create one on  %{startAwsLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon}%{endLink} using the above account and external IDs. %{startMoreInfoLink}More information%{endLink}
uk_UA: Ім’я ресурсу Amazon (ARN), пов’яазане із вашою роллю. Якщо у вас немає ролі для провізіювання, спочатку створіть її в %{startAwsLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon}%{endLink} за допомогою облікового запису та external ID вказаних вище %{startMoreInfoLink}Додаткова інформація%{endLink}

en: ClusterIntegration|The Kubernetes certificate used to authenticate to the cluster.
uk_UA: Сертифікат Kubernetes, що використовується для автентифікації в кластері.

en: ClusterIntegration|The URL used to access the Kubernetes API.
uk_UA: URL-адреса, що використовується для доступу до Kubernetes API.

en: ClusterIntegration|The associated IP and all deployed services will be deleted and cannot be restored. Uninstalling Knative will also remove Istio from your cluster. This will not effect any other applications.
uk_UA: Пов’язана IP-адреса та всі розгорнуті сервіси будуть видалені без можливості відновлення. Видалення Knative також видалить Istio із вашого кластера. Це не вплине на інші застосунки.

en: ClusterIntegration|The associated Tiller pod, the %{gitlabManagedAppsNamespace} namespace, and all of its resources will be deleted and cannot be restored.
uk_UA: Пов’язаний pod Tiller, простір імен %{gitlabManagedAppsNamespace} та всі їхні ресурси будуть видалені і не зможуть бути відновлені.

en: ClusterIntegration|The associated load balancer and IP will be deleted and cannot be restored.
uk_UA: Пов’язані балансувальник навантаження та IP-адреса будуть видалені і не зможуть бути відновлені.

en: ClusterIntegration|The associated private key will be deleted and cannot be restored.
uk_UA: Пов’язаний приватний ключ буде видалений і не зможе бути відновлений.

en: ClusterIntegration|The elastic stack collects logs from all pods in your cluster
uk_UA: Стек Elastic збирає журнали з усіх pod'ів вашого кластера

en: ClusterIntegration|The endpoint is in the process of being assigned. Please check your Kubernetes cluster or Quotas on Google Kubernetes Engine if it takes a long time.
uk_UA: Відбувається призначення кінцевої точки. Будь ласка, перевірте квоти вашого Kubernetes кластера на Google Kubernetes Engine, якщо це займає багато часу.

en: ClusterIntegration|There was a problem authenticating with your cluster. Please ensure your CA Certificate and Token are valid.
uk_UA: Проблема автентифікації у вашому кластері. Будь ласка, переконайтеся, що сертифікат CA та токен є правильними.

en: ClusterIntegration|This account must have permissions to create a Kubernetes cluster in the %{link_to_container_project} specified below
uk_UA: Цей обліковий запис повинен мати наступні права для створення Kubernetes-кластера в %{link_to_container_project}

en: ClusterIntegration|This option will allow you to install applications on RBAC clusters.
uk_UA: Цей параметр дозволить вам встановлювати застосунки на кластери RBAC.

en: ClusterIntegration|To access your application after deployment, point a wildcard DNS to the Knative Endpoint.
uk_UA: Щоб отримати доступ до вашого застосунку, після його розгортання, направте ваш DNS на кінцеву точку Knative.

en: ClusterIntegration|To remove your integration and resources, type %{clusterName} to confirm:
uk_UA: Щоб видалити інтеграцію та ресурси, введіть %{clusterName} для підтвердження:

en: ClusterIntegration|To remove your integration, type %{clusterName} to confirm:
uk_UA: Щоб видалити свою інтеграцію, введіть %{clusterName} для підтвердження:

en: ClusterIntegration|Uninstall %{appTitle}
uk_UA: Видалити %{appTitle}

en: ClusterIntegration|Update failed. Please check the logs and try again.
uk_UA: Не вдалося оновити. Перевірте журнал та спробуйте ще раз.

en: ClusterIntegration|Use %{query}
uk_UA: Використовувати %{query}

en: ClusterIntegration|Uses the Cloud Run, Istio, and HTTP Load Balancing addons for this cluster.
uk_UA: Використовує розширення для Cloud Run, Istio та HTTP балансувальник навантаження для цього кластеру.

en: ClusterIntegration|VPC
uk_UA: VPC

en: ClusterIntegration|Validating project billing status
uk_UA: Перевірка стану білінгу проекта

en: ClusterIntegration|We could not verify that one of your projects on GCP has billing enabled. Please try again.
uk_UA: Ми не змогли перевірити, що один із ваших проектів в GCP має ввімкнений білінг. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: ClusterIntegration|With a Kubernetes cluster associated to this project, you can use review apps, deploy your applications, run your pipelines, and much more in an easy way.
uk_UA: За допомогою підключеного до цього проєкту Kubernetes-кластера, ви можете використовувати Review Apps, розгортати ваші проекти, запускати конвеєри збірки тощо.

en: ClusterIntegration|You are about to remove your cluster integration and all GitLab-created resources associated with this cluster.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити інтеграцію вашого кластера та всі ресурси пов'язані з цим кластером, які були створені GitLab.

en: ClusterIntegration|You are about to remove your cluster integration.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити інтеграцію з вашим кластером.

en: ClusterIntegration|You are about to uninstall %{appTitle} from your cluster.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити %{appTitle} зі свого кластера.

en: ClusterIntegration|You must grant access to your organization’s AWS resources in order to create a new EKS cluster. To grant access, create a provision role using the account and external ID below and provide us the ARN.
uk_UA: Щоб створити новий кластер EKS ви повинні надати доступ до ресурсів AWS вашої організації. Для надання доступу створіть роль для провізіювання за допомогою облікового запису та external ID, що наведені нижче і надайте нам ARN.

en: ClusterIntegration|You must have an RBAC-enabled cluster to install Knative.
uk_UA: Ви повинні мати кластер з підтримкою RBAC, щоб встановити Knative.

en: ClusterIntegration|Your account must have %{link_to_kubernetes_engine}
uk_UA: Ваш обліковий запис повинен мати %{link_to_kubernetes_engine}

en: ClusterIntegration|Your cluster API is unreachable. Please ensure your API URL is correct.
uk_UA: API вашого кластера недоступний. Переконайтеся, що ваш API URL правильний.

en: ClusterIntegration|Your service role is distinct from the provision role used when authenticating. It will allow Amazon EKS and the Kubernetes control plane to manage AWS resources on your behalf. To use a new role, first create one on %{startLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon} %{endLink}.
uk_UA: Ваша службова роль відмінна від ролі для провізіювання, яка використовувалася при автентифікації. Це дозволить Amazon EKS та панелі управління Kubernetes керувати ресурсами AWS від вашого імені. Для використання нового імені ролі, спочатку створіть її в %{startLink}Amazon Web Services %{externalLinkIcon} %{endLink}.

en: ClusterIntegration|Zone
uk_UA: Зона

en: ClusterIntegration|access to Google Kubernetes Engine
uk_UA: доступ до Google Kubernetes Engine

en: ClusterIntegration|meets the requirements
uk_UA: задовольняє вимогам

en: ClusterIntegration|sign up
uk_UA: реєстрації

en: ClusterIntergation|Select a VPC
uk_UA: Вибрати VPC

en: ClusterIntergation|Select a network
uk_UA: Вибрати мережу

en: ClusterIntergation|Select a region
uk_UA: Вибрати регіон

en: ClusterIntergation|Select a security group
uk_UA: Вибрати групу безпеки

en: ClusterIntergation|Select a subnet
uk_UA: Вибрати підмережу

en: ClusterIntergation|Select a subnetwork
uk_UA: Вибрати підмережу

en: ClusterIntergation|Select an instance type
uk_UA: Вибрати тип інстансу

en: ClusterIntergation|Select key pair
uk_UA: Вибрати пару ключів

en: ClusterIntergation|Select service role
uk_UA: Вибрати службову роль

en: Code
uk_UA: Код

en: Code Owners
uk_UA: Власники коду

en: Code Quality
uk_UA: Якість коду

en: Code Review
uk_UA: Перевірка коду

en: Code owner approval is required
uk_UA: Потрібне затвердження власником коду

en: Code owners
uk_UA: Власники коду

en: CodeOwner|Pattern
uk_UA: Шаблон

en: Cohorts
uk_UA: Когорти

en: Cohorts|Inactive users
uk_UA: Неактивні користувачі

en: Cohorts|Month %{month_index}
uk_UA: Місяць %{month_index}

en: Cohorts|New users
uk_UA: Нові користувачі

en: Cohorts|Registration month
uk_UA: Місяць реєстрації

en: Cohorts|Returning users
uk_UA: Користувачі, що повернулися

en: Cohorts|User cohorts are shown for the last %{months_included} months. Only users with activity are counted in the 'New users' column; inactive users are counted separately.
uk_UA: Когорти користувачів показано за останні %{months_included} місяці. Лише ті користувачі, які мали активність відображаються в колонці "Нові користувачі"; неактивні користувачі підраховуються окремо.

en: Collapse
uk_UA: Згорнути

en: Collapse approvers
uk_UA: Згорнути список затверджуючих осіб

en: Collapse milestones
uk_UA: Згорнути етапи

en: Collapse replies
uk_UA: Згорнути відповіді

en: Collapse sidebar
uk_UA: Згорнути панель

en: Collector hostname
uk_UA: Ім'я хоста колектора

en: ComboSearch is not defined
uk_UA: ComboSearch не визначено

en: Coming soon
uk_UA: Незабаром

en: Comma-separated, e.g. '1.1.1.1, 2.2.2.0/24'
uk_UA: Розділений комами, напр. '1.1.1.1, 2.2.0/24'

en: Command
uk_UA: Команда

en: Command line instructions
uk_UA: Інструкції для командного рядка

en: Commands applied
uk_UA: Застосовані команди

en: Commands did not apply
uk_UA: Команди не застосовано

en: Comment
uk_UA: Коментар

en: Comment & close %{noteable_name}
uk_UA: Коментувати та закрити %{noteable_name}

en: Comment & reopen %{noteable_name}
uk_UA: Коментувати та повторно відкрити %{noteable_name}

en: Comment & resolve thread
uk_UA: Коментувати та закрити обговорення

en: Comment & unresolve thread
uk_UA: Коментувати та повторно відкрити обговорення

en: Comment form position
uk_UA: Розташування форми коментаря

en: Comment is being updated
uk_UA: Коментар в процесі оновлення

en: Comment/Reply (quoting selected text)
uk_UA: Коментувати/відповісти (цитуючи виділений текст)

en: Comments
uk_UA: Коментарі

en: Commit | Commits
uk_UA[0]: Коміт
uk_UA[1]: Коміта
uk_UA[2]: Комітів
uk_UA[3]: Комітів

en: Commit %{commit_id}
uk_UA: Коміт %{commit_id}

en: Commit (when editing commit message)
uk_UA: Коміт (при редагуванні повідомлення коміту)

en: Commit Message
uk_UA: Повідомлення коміту

en: Commit deleted
uk_UA: Коміт видалено

en: Commit message
uk_UA: Повідомлення коміту

en: Commit statistics for %{ref} %{start_time} - %{end_time}
uk_UA: Статистика комітів для %{ref} %{start_time} - %{end_time}

en: Commit to %{branchName} branch
uk_UA: Закомітити в гілку %{branchName}

en: CommitBoxTitle|Commit
uk_UA: Коміт

en: CommitMessage|Add %{file_name}
uk_UA: Додавання %{file_name}

en: CommitWidget|authored
uk_UA: автор

en: Commits
uk_UA: Коміти

en: Commits feed
uk_UA: Канал комітів

en: Commits per day hour (UTC)
uk_UA: Комітів по годинам дня (за Грінвічем)

en: Commits per day of month
uk_UA: Комітів по дням місяця

en: Commits per weekday
uk_UA: Комітів по дням тижня

en: Commits to
uk_UA: Комітить до

en: Commits|An error occurred while fetching merge requests data.
uk_UA: Сталася помилка під час отримання даних запиту на злиття.

en: Commits|History
uk_UA: Історія

en: Commits|No related merge requests found
uk_UA: Не знайдено пов'язаних запитів на злиття

en: Committed by
uk_UA: Коміт від

en: Commit…
uk_UA: Коміт…

en: Company
uk_UA: Компанія

en: Company name
uk_UA: Назва компанії

en: Compare
uk_UA: Порівняти

en: Compare Git revisions
uk_UA: Порівняти Git-редакції

en: Compare Revisions
uk_UA: Порівняння редакцій

en: Compare changes
uk_UA: Порівняти зміни

en: Compare changes with the last commit
uk_UA: Порівняти зміни з останнім комітом

en: Compare changes with the merge request target branch
uk_UA: Порівняти зміни із ціловою гілкою запиту на злиття

en: Compare with previous version
uk_UA: Порівняти із попередньою версією

en: CompareBranches|%{source_branch} and %{target_branch} are the same.
uk_UA: %{source_branch} і %{target_branch} однакові.

en: CompareBranches|Compare
uk_UA: Порівняти

en: CompareBranches|Source
uk_UA: Джерело

en: CompareBranches|Target
uk_UA: Ціль

en: CompareBranches|There isn't anything to compare.
uk_UA: Нема чого порівнювати.

en: Complete
uk_UA: Завершено

en: ComplianceFramework|GDPR
uk_UA: GDPR

en: ComplianceFramework|GDPR - General Data Protection Regulation
uk_UA: GDPR - Загальне регулювання захисту даних

en: ComplianceFramework|HIPAA
uk_UA: HIPAA

en: ComplianceFramework|PCI-DSS
uk_UA: PCI-DSS

en: ComplianceFramework|SOC 2
uk_UA: SOC 2

en: ComplianceFramework|SOX
uk_UA: SOX

en: Confidential
uk_UA: Конфіденційний

en: Confidentiality
uk_UA: Конфіденційність

en: Configuration
uk_UA: Конфігурація

en: Configure GitLab runners to start using the Web Terminal. %{helpStart}Learn more.%{helpEnd}
uk_UA: Налаштувати runner'ів GitLab для початку використання Веб-терміналу. %{helpStart}Докладніше.%{helpEnd}

en: Configure Gitaly timeouts.
uk_UA: Налаштувати таймаути Gitaly.

en: Configure Let's Encrypt
uk_UA: Налаштувати Let's Encrypt

en: Configure Prometheus
uk_UA: Налаштувати Prometheus

en: Configure Tracing
uk_UA: Налаштування Відстеження

en: Configure automatic git checks and housekeeping on repositories.
uk_UA: Налаштувати автоматичні перевірки git і очищення в репозиторіях.

en: Configure existing installation
uk_UA: Налаштувати існуючу інсталяцію

en: Configure limits for web and API requests.
uk_UA: Налаштуйте обмеження для веб та API запитів.

en: Configure limits on the number of inbound alerts able to be sent to a project.
uk_UA: Налаштувати обмеження кількості вхідних попереджень, які можна надіслати у проект.

en: Configure paths to be protected by Rack Attack.
uk_UA: Налаштуйте шляхи для захисту від атак Rack Attack.

en: Configure repository mirroring.
uk_UA: Налаштувати віддзеркалення репозиторіїв.

en: Configure storage path settings.
uk_UA: Налаштування шляху сховища.

en: Configure the %{link} integration.
uk_UA: Налаштування інтеграції з %{link}.

en: Configure the way a user creates a new account.
uk_UA: Налаштувати спосіб створення користувачем нового облікового запису.

en: Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: Confirmation email sent to %{email}
uk_UA: Підтвердження надіслано на %{email}

en: Confirmation required
uk_UA: Необхідне підтвердження

en: ConfluenceService|Your GitLab Wiki can be accessed here: %{wiki_link}. To re-enable your GitLab Wiki, disable this integration
uk_UA: Ваш GitLab Wiki може бути доступний тут: %{wiki_link}. Щоб повторно увімкнути ваші GitLab Wiki, вимкніть цю інтеграцію

en: Congratulations! You have enabled Two-factor Authentication!
uk_UA: Вітаємо! Ви увімкнули двофакторну автентифікацію!

en: Connect
uk_UA: Підключити

en: Connect all repositories
uk_UA: Підключити всі репозиторії

en: Connect repositories from GitHub
uk_UA: Підключити репозиторії з GitHub

en: Connect your external repositories, and CI/CD pipelines will run for new commits. A GitLab project will be created with only CI/CD features enabled.
uk_UA: Підключіть ваші зовнішні репозиторії, і CI/CD конвеєри будуть запускатися для нових комітів. Створений GitLab-проект буде мати лише CI/CD фунції.

en: Connected
uk_UA: Підключено

en: Connecting
uk_UA: З'єднання

en: Connecting to terminal sync service
uk_UA: З’єднання із сервісом синхронізації терміналу

en: Connecting...
uk_UA: З'єднання...

en: Connection failed
uk_UA: Помилка з’єднання

en: Connection failure
uk_UA: Помилка з’єднання

en: Connection timed out
uk_UA: Минув час очікування підключення

en: Contact sales to upgrade
uk_UA: Зверніться до відділу продажів для переходу на вищий тарифний план

en: Container Registry
uk_UA: Реєстр Контейнерів

en: Container Scanning
uk_UA: Сканування контейнера

en: Container does not exist
uk_UA: Контейнер не існує

en: Container registry images
uk_UA: Образи в реєстрі контейнерів

en: Container registry is not enabled on this GitLab instance. Ask an administrator to enable it in order for Auto DevOps to work.
uk_UA: Реєстр контейнерів не включений у даний інстанс GitLab. Попросіть адміністратора включити його для того, щоб Auto DevOps працював.

en: ContainerRegistry|%{imageName} tags
uk_UA: %{imageName} тегів

en: ContainerRegistry|Build an image
uk_UA: Створити образ

en: ContainerRegistry|Container Registry
uk_UA: Реєстр контейнерів

en: ContainerRegistry|Copy build command
uk_UA: Скопіювати команду збірки

en: ContainerRegistry|Copy login command
uk_UA: Скопіювати команду входу

en: ContainerRegistry|Copy push command
uk_UA: Скопіювати команду відправлення

en: ContainerRegistry|Docker connection error
uk_UA: Помилка з’єднання Docker

en: ContainerRegistry|Expiration interval:
uk_UA: Термін дії:

en: ContainerRegistry|Expiration schedule:
uk_UA: Розклад завершення:

en: ContainerRegistry|Filter by name
uk_UA: Фільтр за іменем

en: ContainerRegistry|If you are not already logged in, you need to authenticate to the Container Registry by using your GitLab username and password. If you have %{twofaDocLinkStart}Two-Factor Authentication%{twofaDocLinkEnd} enabled, use a %{personalAccessTokensDocLinkStart}Personal Access Token%{personalAccessTokensDocLinkEnd} instead of a password.
uk_UA: Якщо ви ще не виконали вхід вам необхідно автентифікуватися в Реєстрі Контейнерів за допомогою імені користувача та пароля GitLab. Якщо у вас ввімкнена %{twofaDocLinkStart}Двофакторна автентифікація%{twofaDocLinkEnd}, використовуйте %{personalAccessTokensDocLinkStart}Персональний Токен Доступу%{personalAccessTokensDocLinkEnd} замість паролю.

en: ContainerRegistry|Login
uk_UA: Увійти

en: ContainerRegistry|Missing or insufficient permission, delete button disabled
uk_UA: Не вистачає прав доступу, кнопка видалення вимкнена

en: ContainerRegistry|Number of tags to retain:
uk_UA: Кількість тегів для збереження:

en: ContainerRegistry|Push an image
uk_UA: Відправити образ

en: ContainerRegistry|Remember to run %{docLinkStart}garbage collection%{docLinkEnd} to remove the stale data from storage.
uk_UA: Не забудьте запустити %{docLinkStart}збірку сміття%{docLinkEnd}, щоб видалити застарілі дані зі сховища.

en: ContainerRegistry|Remove repository
uk_UA: Видалити репозиторій

en: ContainerRegistry|Remove tag | ContainerRegistry|Remove tags
uk_UA[0]: Видалити тег
uk_UA[1]: Видалити теги
uk_UA[2]: Видалити тегів
uk_UA[3]: Видалити тегів

en: ContainerRegistry|Something went wrong while fetching the repository list.
uk_UA: Щось пішло не так при отриманні списку репозиторіїв.

en: ContainerRegistry|Something went wrong while fetching the tags list.
uk_UA: Щось пішло не так при отриманні списку тегів.

en: ContainerRegistry|Something went wrong while marking the tag for deletion.
uk_UA: Щось пішло не так при позначці тегу до видалення.

en: ContainerRegistry|Something went wrong while marking the tags for deletion.
uk_UA: Щось пішло не так при позначці тегів до видалення.

en: ContainerRegistry|Sorry, your filter produced no results.
uk_UA: На жаль, немає результатів, які відповідають фільтру.

en: ContainerRegistry|Tag expiration policy
uk_UA: Політика закінчення терміну дії тегу

en: ContainerRegistry|The last tag related to this image was recently removed. This empty image and any associated data will be automatically removed as part of the regular Garbage Collection process. If you have any questions, contact your administrator.
uk_UA: Останній тег який відносився до цього образу нещодавно було видалено. Цей порожній образ та всі пов’язані дані будуть автоматично видалені під час регулярного "збору сміття". Якщо у вас є питання, зверніться до свого адміністратора.

en: ContainerRegistry|There are no container images available in this group
uk_UA: В цій групі немає образів контейнерів

en: ContainerRegistry|There are no container images stored for this project
uk_UA: Для цього проекту не збережено жодного образу контейнерів

en: ContainerRegistry|This image has no active tags
uk_UA: Образ не має активних тегів

en: ContainerRegistry|With the Container Registry, every project can have its own space to store its Docker images. %{docLinkStart}More Information%{docLinkEnd}
uk_UA: За допомогою Реєстру контейнерів, кожен проект може мати власний простір для розміщення образів Docker. %{docLinkStart}Дізнатися більше%{docLinkEnd}

en: ContainerRegistry|With the Container Registry, every project can have its own space to store its Docker images. Push at least one Docker image in one of this group's projects in order to show up here. %{docLinkStart}More Information%{docLinkEnd}
uk_UA: За допомогою Реєстру Контейнерів кожен проект може мати власний простір для зберігання Docker-образів. Розмістіть хоча б один Docker-образ у якомусь із проектів групи щоб його тут побачити. %{docLinkStart}Детальніше%{docLinkEnd}

en: ContainerRegistry|You are about to remove %{item} tags. Are you sure?
uk_UA: Ви збираєтеся видалити %{item} тегів. Ви впевнені?

en: ContainerRegistry|You are about to remove %{item}. Are you sure?
uk_UA: Ви збираєтеся видалити %{item}. Ви впевнені?

en: ContainerRegistry|You are about to remove repository %{title}. Once you confirm, this repository will be permanently deleted.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити репозиторій %{title}. Після підтвердження цей репозиторій буде остаточно видалено.

en: ContainerRegistry|You can add an image to this registry with the following commands:
uk_UA: Ви можете додати образ до цього реєстру за допомогою наступних команд:

en: Contains %{count} blobs of images (%{size})
uk_UA: Містить %{count} бінарних даних зображень (%{size})

en: Contents of .gitlab-ci.yml
uk_UA: Вміст .gitlab-ci.yml

en: Continue
uk_UA: Продовжити

en: Continue to the next step
uk_UA: Перейти до наступного кроку

en: Continuous Integration and Deployment
uk_UA: Безперервна інтеграція та розгортання

en: Contribute to GitLab
uk_UA: Зробити внесок в GitLab

en: Contribution
uk_UA: Внесок

en: Contribution Analytics
uk_UA: Аналітика внесків

en: ContributionAnalytics|Contribution analytics for issues, merge requests and push events since %{start_date}
uk_UA: Аналітика внесків для задач, запитів на злиття та подій відправки з %{start_date}

en: ContributionAnalytics|Issues
uk_UA: Задачі

en: ContributionAnalytics|Last 3 months
uk_UA: Останні 3 місяці

en: ContributionAnalytics|Last month
uk_UA: Останній  місяць

en: ContributionAnalytics|Last week
uk_UA: Останній тиждень

en: ContributionAnalytics|Merge Requests
uk_UA: Запити на злиття

en: ContributionAnalytics|No issues for the selected time period.
uk_UA: Немає задач за обраний період.

en: ContributionAnalytics|No merge requests for the selected time period.
uk_UA: Немає запитів на злиття за обраний період.

en: ContributionAnalytics|No pushes for the selected time period.
uk_UA: Немає відправлень за обраний період.

en: Contributions per group member
uk_UA: Кількість внесків на кожного учасника групи

en: Contributors
uk_UA: Учасники

en: Control emails linked to your account
uk_UA: Керувати адресами електронної пошти, пов’язаними з вашим обліковим записом

en: Control the display of third party offers.
uk_UA: Керувати відображенням сторонніх пропозицій.

en: Cookie domain
uk_UA: Домен cookie

en: Copied
uk_UA: Скопійовано

en: Copied labels and milestone from %{source_issuable_reference}.
uk_UA: Скопійовано мітки та етап із %{source_issuable_reference}.

en: Copy
uk_UA: Скопіювати

en: Copy %{http_label} clone URL
uk_UA: Скопіювати URL для клонування через %{http_label}

en: Copy %{protocol} clone URL
uk_UA: Скопіювати URL для клонування через %{protocol}

en: Copy %{proxy_url}
uk_UA: Скопіювати %{proxy_url}

en: Copy %{type}
uk_UA: Скопіювати %{type}

en: Copy Account ID to clipboard
uk_UA: Скопіювати ідентифікатор облікового запису в буфер обміну

en: Copy External ID to clipboard
uk_UA: Скопіювати External ID в буфер обміну

en: Copy ID
uk_UA: Скопіювати ID

en: Copy KRB5 clone URL
uk_UA: Скопіювати URL для клонування через KRB5

en: Copy SSH clone URL
uk_UA: Скопіювати URL для клонування через SSH

en: Copy SSH public key
uk_UA: Скопіювати публічний ключ SSH

en: Copy URL
uk_UA: Скопіювати URL

en: Copy branch name
uk_UA: Скопіювати ім’я гілки

en: Copy command
uk_UA: Скопіювати команду

en: Copy commands
uk_UA: Скопіювати команди

en: Copy commit SHA
uk_UA: Скопіювати SHA коміту

en: Copy environment
uk_UA: Копіювати середовище

en: Copy evidence SHA
uk_UA: Скопіювати SHA даних

en: Copy file contents
uk_UA: Скопіювати вміст файлу

en: Copy file path
uk_UA: Скопіювати шлях до файлу

en: Copy key
uk_UA: Копіювати ключ

en: Copy labels and milestone from %{source_issuable_reference}.
uk_UA: Скопіювати мітки та етап із %{source_issuable_reference}.

en: Copy labels and milestone from other issue or merge request in this project
uk_UA: Скопіювати мітки та етап з іншої задачі чи запиту на злиття в цьому проекті

en: Copy link
uk_UA: Скопіювати посилання

en: Copy link to chart
uk_UA: Копіювати посилання на графік

en: Copy reference
uk_UA: Скопіювати посилання

en: Copy secret
uk_UA: Скопіювати секрет

en: Copy token
uk_UA: Скопіювати токен

en: Copy trigger token
uk_UA: Скопіювати токен тригера

en: Copy value
uk_UA: Копіювати значення

en: Could not add admins as members
uk_UA: Не вдалося додати адміністраторів як учасників

en: Could not authorize chat nickname. Try again!
uk_UA: Не вдалося авторизувати псевдонім для чату. Спробуйте ще раз!

en: Could not change HEAD: branch '%{branch}' does not exist
uk_UA: Не можливо змінити HEAD: гілка "%{branch}" не існує

en: Could not connect to FogBugz, check your URL
uk_UA: Не можливо зв’язатися із FogBugz, перевірте URL-адресу

en: Could not connect to Sentry. Refresh the page to try again.
uk_UA: Не вдалося підключитися до Sentry. Оновіть сторінку, щоб повторити спробу.

en: Could not connect to Web IDE file mirror service.
uk_UA: Не вдалося з’єднатися із сервісом віддзеркалення файлів Веб-IDE.

en: Could not create Wiki Repository at this time. Please try again later.
uk_UA: Наразі не вдалося створити репозиторій вікі. Спробуйте, будь ласка, знову пізніше.

en: Could not create environment
uk_UA: Не вдалося створити середовище

en: Could not create group
uk_UA: Не вдалося створити групу

en: Could not create project
uk_UA: Не вдалося створити проект

en: Could not delete chat nickname %{chat_name}.
uk_UA: Не вдалося видалити псевдонім для чату %{chat_name}.

en: Could not find design.
uk_UA: Не вдалося знайти дизайн.

en: Could not remove the trigger.
uk_UA: Не вдалося видалити тригер.

en: Could not restore the group
uk_UA: Не вдалося відновити групу

en: Could not revoke impersonation token %{token_name}.
uk_UA: Неможливо відкликати токен імітування %{token_name}.

en: Could not revoke personal access token %{personal_access_token_name}.
uk_UA: Неможливо відкликати персональний токен доступу %{personal_access_token_name}.

en: Could not revoke project access token %{project_access_token_name}.
uk_UA: Не вдалося відкликати токен доступу до проєкту %{project_access_token_name}.

en: Could not save group ID
uk_UA: Не вдалося зберегти ID групи.

en: Could not save project ID
uk_UA: Не вдалося зберегти ідентифікатор проекту

en: Could not save prometheus manual configuration
uk_UA: Не вдалося зберегти ручні налаштування Prometheus

en: Could not update the LDAP settings
uk_UA: Не вдалося оновити налаштування LDAP.

en: Could not upload your designs as one or more files uploaded are not supported.
uk_UA: Не вдалося завантажити ваші дизайни, оскільки один або кілька файлів, що завантажуються, не підтримуються.

en: Country
uk_UA: Країна

en: Coverage
uk_UA: Покриття

en: Create
uk_UA: Створити

en: Create %{environment}
uk_UA: Створити %{environment}

en: Create %{type}
uk_UA: Створити %{type}

en: Create New Directory
uk_UA: Створити новий каталог

en: Create New Domain
uk_UA: Створити новий домен

en: Create Project
uk_UA: Створити проєкт

en: Create a GitLab account first, and then connect it to your %{label} account.
uk_UA: Спочатку створіть обліковий запис GitLab, а потім приєднайте його до облікового запису %{label}.

en: Create a Mattermost team for this group
uk_UA: Створити команду в Mattermost для цієї групи

en: Create a local proxy for storing frequently used upstream images. %{link_start}Learn more%{link_end} about dependency proxies.
uk_UA: Створити локальний проксі залежностей для часто використовуваних образів. %{link_start}Дізнатися більше%{link_end} про проксі залежностей.

en: Create a merge request
uk_UA: Створити запит на злиття

en: Create a new branch
uk_UA: Створити нову гілку

en: Create a new deploy key for this project
uk_UA: Створити новий ключ розгортання для цього проєкту

en: Create a new file as there are no files yet. Afterwards, you'll be able to commit your changes.
uk_UA: Створіть новий файл, тому що наразі немає жодного файлу. Пізніше ви зможете закомітити ваші зміни.

en: Create a new issue
uk_UA: Створити нову задачу

en: Create a new repository
uk_UA: Створити новий репозиторій

en: Create a personal access token on your account to pull or push via %{protocol}.
uk_UA: Створіть токен доступу для вашого аккаунта, щоб відправляти та отримувати через %{protocol}.

en: Create an account using:
uk_UA: Створити обліковий запис за допомогою:

en: Create an issue. Issues are created for each alert triggered.
uk_UA: Створити задачу. Задачі будуть створені для кожного попередження.

en: Create board
uk_UA: Створити дошку

en: Create branch
uk_UA: Створити гілку

en: Create commit
uk_UA: Створити коміт

en: Create confidential merge request
uk_UA: Створити конфіденційний запит на злиття

en: Create confidential merge request and branch
uk_UA: Створити конфіденційний запит на злиття та гілку

en: Create directory
uk_UA: Створити каталог

en: Create empty repository
uk_UA: Створити порожній репозиторій

en: Create epic
uk_UA: Створити епік

en: Create file
uk_UA: Створити файл

en: Create group
uk_UA: Створити групу

en: Create group label
uk_UA: Створити мітку групи

en: Create issue
uk_UA: Створити задачу

en: Create lists from labels. Issues with that label appear in that list.
uk_UA: Створити список на основі міток. В ньому будуть задачі з такими мітками.

en: Create merge request
uk_UA: Створити запит на злиття

en: Create merge request and branch
uk_UA: Створити запит на злиття та гілку

en: Create milestone
uk_UA: Створити етап

en: Create new
uk_UA: Створити новий

en: Create new board
uk_UA: Створіть нову дошку

en: Create new branch
uk_UA: Створити нову гілку

en: Create new directory
uk_UA: Створити новий каталог

en: Create new file
uk_UA: Створити новий файл

en: Create new file or directory
uk_UA: Створити новий файл чи папку

en: Create new label
uk_UA: Створити нову мітку

en: Create new...
uk_UA: Створити...

en: Create project
uk_UA: Створити проект

en: Create project label
uk_UA: Створити мітку проекту

en: Create requirement
uk_UA: Створити вимогу

en: Create snippet
uk_UA: Створити сніпет

en: Create wildcard: %{searchTerm}
uk_UA: Створити шаблон: %{searchTerm}

en: Create your first page
uk_UA: Створити вашу першу сторінку

en: Create/import your first project
uk_UA: Створіть / імпортуйте свій перший проєкт

en: CreateGroup|You don’t have permission to create a subgroup in this group.
uk_UA: У вас немає дозволу створювати підгрупу в цій групі.

en: CreateGroup|You don’t have permission to create groups.
uk_UA: У вас немає дозволу створювати групи.

en: CreateTag|Tag
uk_UA: Тег

en: CreateTokenToCloneLink|create a personal access token
uk_UA: Створити токен для особистого доступу

en: Created
uk_UA: Створено

en: Created %{timestamp}
uk_UA: Створено %{timestamp}

en: Created At
uk_UA: Створено в

en: Created On
uk_UA: Створено

en: Created a branch and a merge request to resolve this issue.
uk_UA: Створено гілку та запит на злиття для вирішення цієї задачі.

en: Created branch '%{branch_name}' and a merge request to resolve this issue.
uk_UA: Створено гілку "%{branch_name}" та запит на злиття для вирішення цієї задачі.

en: Created by me
uk_UA: Створено мною

en: Created issue %{issueLink}
uk_UA: Створено задачу %{issueLink}

en: Created issue %{issueLink} at %{projectLink}
uk_UA: Створено задачу %{issueLink} в %{projectLink}

en: Created merge request %{mergeRequestLink}
uk_UA: Створено запит на злиття %{mergeRequestLink}

en: Created merge request %{mergeRequestLink} at %{projectLink}
uk_UA: Створено запит на злиття %{mergeRequestLink} у %{projectLink}

en: Created on
uk_UA: Створений

en: Created on:
uk_UA: Створено:

en: Creates a branch and a merge request to resolve this issue.
uk_UA: Створює гілку та запит на злиття для вирішення цієї задачі.

en: Creates branch '%{branch_name}' and a merge request to resolve this issue.
uk_UA: Створює гілку "%{branch_name}" та запит на злиття для вирішення цієї проблеми.

en: Creating epic
uk_UA: Створення епіку

en: Creating graphs uses the data from the Prometheus server. If this takes a long time, ensure that data is available.
uk_UA: Створення графіків використовує дані з сервера Prometheus. Якщо це займає багато часу, переконайтеся, що дані доступні.

en: Creation date
uk_UA: Дата створення

en: Credentials
uk_UA: Облікові дані

en: CredentialsInventory|No credentials found
uk_UA: Облікові дані не знайдено

en: CredentialsInventory|Personal Access Tokens
uk_UA: Особисті токени доступу

en: Critical vulnerabilities present
uk_UA: Присутні критичні вразливості

en: Cron Timezone
uk_UA: Часовий пояс Cron

en: Current Branch
uk_UA: Поточна гілка

en: Current Plan
uk_UA: Поточний План

en: Current Project
uk_UA: Поточний проект

en: Current node
uk_UA: Поточний вузол

en: Current node must be the primary node or you will be locking yourself out
uk_UA: Поточний вузол повинен бути основним, інакше ви будете заблоковані.

en: Current password
uk_UA: Поточний пароль

en: Current vulnerabilities count
uk_UA: Поточна кількість вразливостей

en: CurrentUser|Profile
uk_UA: Профіль

en: CurrentUser|Settings
uk_UA: Налаштування

en: CurrentUser|Start a Gold trial
uk_UA: Розпочати пробну версію Gold

en: CurrentUser|Upgrade
uk_UA: На вищий план

en: Custom Attributes
uk_UA: Власні атрибути

en: Custom CI configuration path
uk_UA: Користувацький шлях до конфігурації CI

en: Custom Git clone URL for HTTP(S)
uk_UA: Користувацька URL-адреса для клонування Git через HTTP(S)

en: Custom hostname (for private commit emails)
uk_UA: Власне ім'я хоста (для приватних повідомлень електронної пошти)

en: Custom notification events
uk_UA: Користувацькі налаштування повідомлень про події

en: Custom notification levels are the same as participating levels. With custom notification levels you will also receive notifications for select events. To find out more, check out %{notification_link}.
uk_UA: Спеціальні рівні повідомлення співпадають з рівнем участі. За допомогою спеціальних рівнів сповіщень ви також отримуватимете сповіщення про вибрані події. Щоб дізнатись більше, перегляньте %{notification_link}.

en: Custom project templates
uk_UA: Власні шаблони проектів

en: Custom project templates have not been set up for groups that you are a member of. They are enabled from a group’s settings page. Contact your group’s Owner or Maintainer to setup custom project templates.
uk_UA: Власні шаблони проектів не налаштовані для груп, до яких ви входите. Вони активуються на сторінці налаштувань групи. Зверніться до власника або керівника вашої групи для налаштування власних шаблонів проектів.

en: Custom range
uk_UA: Користувацький діапазон

en: CustomCycleAnalytics|Add a stage
uk_UA: Додати стадію

en: CustomCycleAnalytics|Add stage
uk_UA: Додати стадію

en: CustomCycleAnalytics|Editing stage
uk_UA: Редагувати стадію

en: CustomCycleAnalytics|Enter a name for the stage
uk_UA: Ввести назву стадії

en: CustomCycleAnalytics|Name
uk_UA: Назва

en: CustomCycleAnalytics|New stage
uk_UA: Нова стадія

en: CustomCycleAnalytics|Please select a start event first
uk_UA: Будь ласка, виберіть відразу початкову подію

en: CustomCycleAnalytics|Select start event
uk_UA: Вибрати початкову подію

en: CustomCycleAnalytics|Select stop event
uk_UA: Вибрати завершальну подію

en: CustomCycleAnalytics|Stage name already exists
uk_UA: Ім'я стадії вже існує

en: CustomCycleAnalytics|Start event
uk_UA: Початкова подія

en: CustomCycleAnalytics|Start event changed, please select a valid stop event
uk_UA: Початкову подію змінено, будь ласка, виберіть коректну завершальну подію

en: CustomCycleAnalytics|Start event label
uk_UA: Мітка початкової події

en: CustomCycleAnalytics|Stop event
uk_UA: Завершальна подія

en: CustomCycleAnalytics|Stop event label
uk_UA: Мітка завершальної події

en: CustomCycleAnalytics|Update stage
uk_UA: Оновити стадію

en: Customize colors
uk_UA: Налаштування кольорів

en: Customize how FogBugz email addresses and usernames are imported into GitLab. In the next step, you'll be able to select the projects you want to import.
uk_UA: Налаштуйте, як адреси електронної пошти та імена користувачів FogBugz імпортуються в GitLab. На наступному кроці ви зможете вибрати проекти, які потрібно імпортувати.

en: Customize how Google Code email addresses and usernames are imported into GitLab. In the next step, you'll be able to select the projects you want to import.
uk_UA: Налаштуйте, як адреси електронної пошти та імена користувачів Google Code імпортуються в GitLab. На наступному кроці ви зможете вибрати проекти, які потрібно імпортувати.

en: Customize icon
uk_UA: Налаштувати значок

en: Customize language and region related settings.
uk_UA: Налаштування мови і параметрів, пов'язаних із регіоном.

en: Customize name
uk_UA: Налаштувати ім'я

en: Customize your pipeline configuration, view your pipeline status and coverage report.
uk_UA: Налаштуйте конфігурацію конвеєра, перегляньте стан свого конвеєра і звіт про покриття.

en: Customize your pipeline configuration.
uk_UA: Налаштувати конфігурацію конвеєра.

en: Cycle Time
uk_UA: Час циклу

en: CycleAnalyticsEvent|Issue closed
uk_UA: Задачу закрито

en: CycleAnalyticsEvent|Issue created
uk_UA: Задачу сторено

en: CycleAnalyticsEvent|Issue first added to a board
uk_UA: Задачу вперше додано на дошку

en: CycleAnalyticsEvent|Issue first associated with a milestone
uk_UA: Задачу вперше додано до етапу

en: CycleAnalyticsEvent|Issue first associated with a milestone or issue first added to a board
uk_UA: Задача, вперше пов’язана з етапом або задача вперше додана до дошки

en: CycleAnalyticsEvent|Issue first mentioned in a commit
uk_UA: Задача, вперше згадана у коміті

en: CycleAnalyticsEvent|Issue label was added
uk_UA: Додано мітку до задачі

en: CycleAnalyticsEvent|Issue label was removed
uk_UA: Видалено мітку із задачі

en: CycleAnalyticsEvent|Issue last edited
uk_UA: Задачу востаннє змінено

en: CycleAnalyticsEvent|Merge request closed
uk_UA: Запит на злиття закрито

en: CycleAnalyticsEvent|Merge request created
uk_UA: Запит на злиття створино

en: CycleAnalyticsEvent|Merge request first deployed to production
uk_UA: Перший запит на злиття, розгорутий на production

en: CycleAnalyticsEvent|Merge request label was added
uk_UA: Мітка запиту на злиття була додана

en: CycleAnalyticsEvent|Merge request label was removed
uk_UA: Мітка запиту на злиття була видалена

en: CycleAnalyticsEvent|Merge request last build finish time
uk_UA: Останній час завершення збірки для запиту на злиття

en: CycleAnalyticsEvent|Merge request last build start time
uk_UA: Останній час запуску збірки для запиту на злиття

en: CycleAnalyticsEvent|Merge request last edited
uk_UA: Запит на злиття востаннє змінено

en: CycleAnalyticsEvent|Merge request merged
uk_UA: Запит на злиття злито

en: CycleAnalyticsStage|Code
uk_UA: Написання коду

en: CycleAnalyticsStage|Issue
uk_UA: Задача

en: CycleAnalyticsStage|Plan
uk_UA: Планування

en: CycleAnalyticsStage|Review
uk_UA: Перевірка

en: CycleAnalyticsStage|Staging
uk_UA: Staging

en: CycleAnalyticsStage|Test
uk_UA: Тестування

en: CycleAnalyticsStage|Total
uk_UA: Всього

en: CycleAnalyticsStage|is not available for the selected group
uk_UA: не доступна для вибраної групи

en: CycleAnalyticsStage|should be under a group
uk_UA: має бути в групі

en: CycleAnalytics|%{selectedLabelsCount} selected (%{maxLabels} max)
uk_UA: %{selectedLabelsCount} вибрано (%{maxLabels} max)

en: CycleAnalytics|%{stageCount} stages selected
uk_UA: Вибрано %{stageCount} стадій

en: CycleAnalytics|All stages
uk_UA: Всі стадії

en: CycleAnalytics|Date
uk_UA: Дата

en: CycleAnalytics|Days to completion
uk_UA: Днів до завершення

en: CycleAnalytics|Display chart filters
uk_UA: Відображення фільтрів графіків

en: CycleAnalytics|No stages selected
uk_UA: Жодної стадії не вибрано

en: CycleAnalytics|Number of tasks
uk_UA: Кількість задач

en: CycleAnalytics|Only %{maxLabels} labels can be selected at this time
uk_UA: На даний момент лише %{maxLabels} міток може бути вибрано

en: CycleAnalytics|Project selected | CycleAnalytics|%d projects selected
uk_UA[0]: Проєкт вибрано
uk_UA[1]: %d проєкти вибрано
uk_UA[2]: %d проєктів вибрано
uk_UA[3]: %d проєктів вибрано

en: CycleAnalytics|Select labels
uk_UA: Вибрати мітки

en: CycleAnalytics|Show
uk_UA: Показати

en: CycleAnalytics|Showing %{subjectFilterText} and %{selectedLabelsCount} labels
uk_UA: Показано %{subjectFilterText} і %{selectedLabelsCount} міток

en: CycleAnalytics|Showing data for group '%{groupName}' and %{selectedProjectCount} projects from %{startDate} to %{endDate}
uk_UA: Показано дані по групі '%{groupName}' і %{selectedProjectCount} проєктам від %{startDate} до %{endDate}

en: CycleAnalytics|Showing data for group '%{groupName}' from %{startDate} to %{endDate}
uk_UA: Показано дані по групі '%{groupName}' від %{startDate} до %{endDate}

en: CycleAnalytics|Stages
uk_UA: Стадії

en: CycleAnalytics|Tasks by type
uk_UA: Завдання за типом

en: CycleAnalytics|The given date range is larger than 180 days
uk_UA: Даний діапазон часу перевищує 180 днів

en: CycleAnalytics|Total days to completion
uk_UA: Загальна кількість днів до завершення

en: CycleAnalytics|Type of work
uk_UA: Тип роботи

en: CycleAnalytics|group dropdown filter
uk_UA: випадаючий фільтр груп

en: CycleAnalytics|not allowed for the given start event
uk_UA: не дозволена для даної початкової події

en: CycleAnalytics|project dropdown filter
uk_UA: випадаючий список проєктів

en: CycleAnalytics|stage dropdown
uk_UA: Випадаючий список стадій

en: Dashboard
uk_UA: Панель керування

en: DashboardProjects|All
uk_UA: Всі

en: DashboardProjects|Personal
uk_UA: Особисті

en: DashboardProjects|Trending
uk_UA: Популярні

en: Dashboards
uk_UA: Панелі керування

en: Dashboard|%{firstProject} and %{secondProject}
uk_UA: %{firstProject} і %{secondProject}

en: Dashboard|%{firstProject}, %{rest}, and %{secondProject}
uk_UA: %{firstProject}, %{rest}, і %{secondProject}

en: Dashboard|Unable to add %{invalidProjects}. This dashboard is available for public projects, and private projects in groups with a Silver plan.
uk_UA: Не вдалося додати %{invalidProjects}. Ця панель керування доступна для публічних проектів та приватних проектів в групах із планом Silver.

en: Data is still calculating...
uk_UA: Дані все ще обчислюються...

en: Datasource name not found
uk_UA: Ім'я джерела даних не знайдено

en: Date
uk_UA: Дата

en: Date picker
uk_UA: Вибір дати

en: Date range cannot exceed %{maxDateRange} days.
uk_UA: Діапазон дат не може перевищувати %{maxDateRange} днів.

en: Day of month
uk_UA: День місяця

en: DayTitle|F
uk_UA: Пт

en: DayTitle|M
uk_UA: Пн

en: DayTitle|S
uk_UA: Нд

en: DayTitle|W
uk_UA: Ср

en: Days
uk_UA: Днів

en: Days to merge
uk_UA: Днів до злиття

en: Debug
uk_UA: Відладка

en: Dec
uk_UA: груд.

en: December
uk_UA: грудень

en: Decline
uk_UA: Відхилити

en: Decline and sign out
uk_UA: Відхити та вийти

en: Default Branch
uk_UA: Гілка за замовчуванням

en: Default CI configuration path
uk_UA: Шлях до конфігурації CI за замовчуванням

en: Default artifacts expiration
uk_UA: Термін дії артефактів за замовчуванням

en: Default branch
uk_UA: Гілка за замовчуванням

en: Default branch and protected branches
uk_UA: Гілка за замовчуванням і захищені гілки

en: Default classification label
uk_UA: Мітка класифікації за замовчуванням

en: Default description template for issues
uk_UA: Шаблон опису задач за замовчуванням

en: Default description template for merge requests
uk_UA: Шаблон опису для запитів на злиття за замовчуванням

en: Default first day of the week
uk_UA: Перший день тижня за замовчуванням

en: Default first day of the week in calendars and date pickers.
uk_UA: Перший день тижня за замовчуванням в календарях та при виборі дати.

en: Default issue template
uk_UA: Шаблон задач за замовчуванням

en: Default project deletion protection
uk_UA: Захист від видалення проекту за замовчуванням

en: Default projects limit
uk_UA: Ліміт проєктів за замовчуванням

en: Default: Directly import the Google Code email address or username
uk_UA: За замовчуванням: безпосередньо імпортувати адресу електронної пошти або ім'я користувача Google Code

en: Default: Map a FogBugz account ID to a full name
uk_UA: По замовчуванню: використовувати ідентифікатор облікового запису FogBugz як повне ім'я

en: Define a custom pattern with cron syntax
uk_UA: Визначте власний шаблон за допомогою синтаксису cron

en: DelayedJobs|Are you sure you want to run %{jobName} immediately? Otherwise this job will run automatically after it's timer finishes.
uk_UA: Ви впевнені, що ви хочете запустити %{jobName} відразу? В іншому випадку це завдання буде виконано автоматично по завершенню таймера.

en: DelayedJobs|Are you sure you want to run %{job_name} immediately? This job will run automatically after it's timer finishes.
uk_UA: Ви впевнені, що ви хочете запустити %{job_name} відразу? Це завдання буде виконано автоматично по завершенню таймера.

en: DelayedJobs|Start now
uk_UA: Почати зараз

en: DelayedJobs|Unschedule
uk_UA: Скасувати Розклад

en: DelayedJobs|delayed
uk_UA: відкладено

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete Comment
uk_UA: Видалити коментар

en: Delete Snippet
uk_UA: Видалити сніпет

en: Delete artifacts
uk_UA: Видалити артефакти

en: Delete board
uk_UA: Видалити дошку

en: Delete comment
uk_UA: Видалити коментар

en: Delete domain
uk_UA: Видалити домен

en: Delete label
uk_UA: Видалити мітку

en: Delete label: %{label_name} ?
uk_UA: Видалити мітку: %{label_name}?

en: Delete license
uk_UA: Видалити ліцензію

en: Delete list
uk_UA: Видалити список

en: Delete pipeline
uk_UA: Видалити конвеєр

en: Delete project
uk_UA: Видалити проєкт

en: Delete snippet
uk_UA: Видалити сніпет

en: Delete snippet?
uk_UA: Видалити сніпет?

en: Delete source branch
uk_UA: Видалити гілку-джерело

en: Delete this attachment
uk_UA: Видалити це вкладення

en: Delete user list
uk_UA: Видалити список користувачів

en: Delete variable
uk_UA: Видалити змінну

en: DeleteProject|Failed to remove project repository. Please try again or contact administrator.
uk_UA: Помилка при видаленні репозиторію проекту. Будь ласка, спробуйте знову, або зв'яжіться із адміністратором.

en: DeleteProject|Failed to remove project snippets. Please try again or contact administrator.
uk_UA: Не вдалося видалити сніпети проєкту. Будь ласка, спробуйте ще раз або зв'яжіться з адміністратором.

en: DeleteProject|Failed to remove some tags in project container registry. Please try again or contact administrator.
uk_UA: Помилка при видаленні деяких тегів в реєстрі контейнерів проекту. Будь ласка, спробуйте знову, або зв'яжіться із адміністратором.

en: DeleteProject|Failed to remove wiki repository. Please try again or contact administrator.
uk_UA: Помилка при видаленні вікі проекту. Будь ласка, спробуйте знову, або зв'яжіться із адміністратором.

en: DeleteProject|Failed to restore project repository. Please contact the administrator.
uk_UA: Помилка при відновленні репозиторію проекту. Будь ласка, спробуйте знову, або зв'яжіться із адміністратором.

en: DeleteProject|Failed to restore wiki repository. Please contact the administrator.
uk_UA: Помилка при відновленні вікі репозиторію. Будь ласка, спробуйте знову, або зв'яжіться із адміністратором.

en: Deleted
uk_UA: Видалено

en: Deleted chat nickname: %{chat_name}!
uk_UA: Видалено псевдонім для чату: %{chat_name}!

en: Deleting
uk_UA: Видалення

en: Deleting the license failed.
uk_UA: Не вдалося видалити ліцензію.

en: Deleting the license failed. The license was not found.
uk_UA: Не вдалося видалити ліцензію. Ліцензію не знайдено.

en: Deleting the license failed. You are not permitted to perform this action.
uk_UA: Не вдалося видалити ліцензію. У вас немає дозволів виконувати цю дію.

en: Deletion pending. This project will be removed on %{date}. Repository and other project resources are read-only.
uk_UA: Очікування видалення. Цей проєкт буде видалено %{date}. Репозиторій та інші ресурси проєкту доступні лише для читання.

en: Denied authorization of chat nickname %{user_name}.
uk_UA: Відмовлено в авторизації псевдоніму для чату %{user_name}.

en: Deny
uk_UA: Заборонити

en: Dependencies
uk_UA: Залежності

en: Dependencies help page link
uk_UA: Посилання на сторінку допомоги по залежностям

en: Dependencies|%d additional vulnerability not shown | Dependencies|%d additional vulnerabilities not shown
uk_UA[0]: %d додаткова вразливість не відображається
uk_UA[1]: %d додаткові вразливості не відображаються
uk_UA[2]: %d додаткових вразливостей не відображаються
uk_UA[3]: %d додаткових вразливостей не відображаються

en: Dependencies|%d vulnerability detected | Dependencies|%d vulnerabilities detected
uk_UA[0]: виявлено %d вразливість
uk_UA[1]: виявлено %d вразливості
uk_UA[2]: виявлено %d вразливостей
uk_UA[3]: виявлено %d вразливостей

en: Dependencies|%{remainingLicensesCount} more
uk_UA: ще %{remainingLicensesCount}

en: Dependencies|All
uk_UA: Всі

en: Dependencies|Component
uk_UA: Компонент

en: Dependencies|Component name
uk_UA: Ім'я компонента

en: Dependencies|Export as JSON
uk_UA: Експортувати як JSON

en: Dependencies|Job failed to generate the dependency list
uk_UA: Завданню не вдалося створити список залежностей

en: Dependencies|License
uk_UA: Ліцензія

en: Dependencies|Location
uk_UA: Розташування

en: Dependencies|Packager
uk_UA: Пакувальник

en: Dependencies|The %{codeStartTag}dependency_scanning%{codeEndTag} job has failed and cannot generate the list. Please ensure the job is running properly and run the pipeline again.
uk_UA: Завдання %{codeStartTag}dependency_scanning%{codeEndTag} закінчилося неуспішно і неможе згенерувати список. Будь ласка, переконайтеся, що завдання викорується належним чином і перезапустіть конвеєр.

en: Dependencies|Toggle vulnerability list
uk_UA: Увімкнути/вимкнути список вразливостей

en: Dependencies|Unsupported file(s) detected
uk_UA: Виявлено непідтимувані файли

en: Dependencies|Vulnerable components
uk_UA: Вразливі компоненти

en: Dependency List
uk_UA: Список залежностей

en: Dependency List has no entries
uk_UA: У списку залежностей немає записів

en: Dependency Proxy
uk_UA: Проксі залежностей

en: Dependency Scanning
uk_UA: Сканування залежностей

en: Dependency proxy
uk_UA: Проксі залежностей

en: Dependency proxy URL
uk_UA: URL-адреса проксі залежностей

en: Dependency proxy feature is limited to public groups for now.
uk_UA: Функція проксі залежностей наразі доступна тільки для публічних груп.

en: DependencyProxy|Toggle Dependency Proxy
uk_UA: Увімкнути/вимкнути проксі залежностей

en: Depends on %d merge request being merged | Depends on %d merge requests being merged
uk_UA[0]: Залежить від злиття %d запиту на злиття
uk_UA[1]: Залежить від злиття %d запитів на злиття
uk_UA[2]: Залежить від злиття %d запитів на злиття
uk_UA[3]: Залежить від злиття %d запитів на злиття

en: Deploy | Deploys
uk_UA[0]: Розгортання
uk_UA[1]: Розгортання
uk_UA[2]: Розгортань
uk_UA[3]: Розгортань

en: Deploy Keys
uk_UA: Ключі для розгортування

en: Deploy key was successfully updated.
uk_UA: Ключ розгортання успішно оновлено.

en: Deploy progress not found. To see pods, ensure your environment matches %{linkStart}deploy board criteria%{linkEnd}.
uk_UA: Хід розгортання не знайдено. Щоб побачити pod'и, переконайтесь, що ваше середовище відповідає %{linkStart}критеріям дошки розгортань%{linkEnd}.

en: Deploy to...
uk_UA: Розгорнути на...

en: DeployBoard|Matching on the %{appLabel} label has been removed for deploy boards. To see all instances on your board, you must update your chart and redeploy.
uk_UA: Вибір за міткою %{appLabel} видалено із дошок розгортань. Для перегляду усіх інстансів на вашій дошці, ви повинні оновити chart і виконати повторне розгортання.

en: DeployKeys|+%{count} others
uk_UA: +%{count} інших

en: DeployKeys|Current project
uk_UA: Поточний проект

en: DeployKeys|Deploy key
uk_UA: Ключ для розгортування

en: DeployKeys|Enabled deploy keys
uk_UA: Увімкнені ключі розгортання

en: DeployKeys|Error enabling deploy key
uk_UA: Помилка при увімкненні ключа розгортання

en: DeployKeys|Error getting deploy keys
uk_UA: Помилка при отриманні колючів розгортання

en: DeployKeys|Error removing deploy key
uk_UA: Помилка при видаленні ключа розгортання

en: DeployKeys|Expand %{count} other projects
uk_UA: Розгорнути %{count} інших проектів

en: DeployKeys|Loading deploy keys
uk_UA: Завантаження колючів розгортання

en: DeployKeys|No deploy keys found. Create one with the form above.
uk_UA: Не знайдено ключів розгортання. Створюйте їх за допомогою форми вище.

en: DeployKeys|Privately accessible deploy keys
uk_UA: Приватні ключі розгортання

en: DeployKeys|Project usage
uk_UA: Використовується у проектах

en: DeployKeys|Publicly accessible deploy keys
uk_UA: Публічні ключі розгортання

en: DeployKeys|Read access only
uk_UA: Доступ тільки для читання

en: DeployKeys|Write access allowed
uk_UA: Дозволено доступ для запису

en: DeployKeys|You are going to remove this deploy key. Are you sure?
uk_UA: Ви видаляєте ключ розгортання. Ви впевнені?

en: DeployTokens|Active Deploy Tokens (%{active_tokens})
uk_UA: Активні токени розгортання (%{active_tokens})

en: DeployTokens|Add a deploy token
uk_UA: Додати токен розгортання

en: DeployTokens|Allows read-only access to the registry images
uk_UA: Дозволяє доступ лише для читання до реєстру образів

en: DeployTokens|Allows read-only access to the repository
uk_UA: Дозволяє доступ лише для читання до репозиторія

en: DeployTokens|Copy deploy token
uk_UA: Скопіювати токен розгортання

en: DeployTokens|Copy username
uk_UA: Скопіювати ім’я користувача

en: DeployTokens|Create deploy token
uk_UA: Створити токен розгортання

en: DeployTokens|Created
uk_UA: Створено

en: DeployTokens|Default format is "gitlab+deploy-token-{n}". Enter custom username if you want to change it.
uk_UA: Стандартним форматом є "gitlab+deploy-token-{n}". Задайте самостійно ім’я користувача якщо ви хочете його змінити.

en: DeployTokens|Deploy Tokens
uk_UA: Токени Розгортання

en: DeployTokens|Expires
uk_UA: Термін дії

en: DeployTokens|Name
uk_UA: Назва

en: DeployTokens|Pick a name for the application, and we'll give you a unique deploy token.
uk_UA: Виберіть назву застосунку і ми надамо вам унікальний токен розгортання.

en: DeployTokens|Revoke
uk_UA: Відкликати

en: DeployTokens|Revoke %{b_start}%{name}%{b_end}?
uk_UA: Відкликати %{b_start}%{name}%{b_end}?

en: DeployTokens|Revoke %{name}
uk_UA: Відкликати %{name}

en: DeployTokens|Scopes
uk_UA: Область дії

en: DeployTokens|This action cannot be undone.
uk_UA: Ця дія не може бути скасована.

en: DeployTokens|Use this token as a password. Make sure you save it - you won't be able to access it again.
uk_UA: Використовуйте цей токен як пароль. Переконайтеся, що ви його зберегли: ви більше не зможете отримати доступ до нього.

en: DeployTokens|Use this username as a login.
uk_UA: Використовувати це ім'я користувача як логін.

en: DeployTokens|Username
uk_UA: Ім'я користувача

en: DeployTokens|Your New Deploy Token
uk_UA: Ваш новий токер розгортання

en: DeployTokens|Your new project deploy token has been created.
uk_UA: Створено ваш новий токен розгортання для проекту.

en: Deployed
uk_UA: Розгорнуто

en: Deployed to
uk_UA: Розгорнуто на

en: Deploying to
uk_UA: Розгортання до

en: Deployment Frequency
uk_UA: Частота Розгортання

en: Deployment|API
uk_UA: API

en: Deployment|This deployment was created using the API
uk_UA: Це розгортання було створено через API

en: Deployment|canceled
uk_UA: відмінено

en: Deployment|created
uk_UA: створено

en: Deployment|failed
uk_UA: невдало

en: Deployment|running
uk_UA: виконується

en: Deployment|success
uk_UA: успішно

en: Deprioritize label
uk_UA: Зменшити пріоритет мітки

en: Descending
uk_UA: За спаданням

en: Describe the goal of the changes and what reviewers should be aware of.
uk_UA: Опишіть мету зміни та на що рецензент повинен звернути увагу.

en: Describe the requirement here
uk_UA: Опишіть вимогу тут

en: Description
uk_UA: Опис

en: Description parsed with %{link_start}GitLab Flavored Markdown%{link_end}
uk_UA: Опис оброблено за допомогою %{link_start}GitLab Flavored Markdown%{link_end}

en: Description templates allow you to define context-specific templates for issue and merge request description fields for your project.
uk_UA: Шаблони опису дозволяють визначити конкретні шаблони задач та запитів на злиття для вашого проекту.

en: Description:
uk_UA: Опис:

en: Descriptive label
uk_UA: Мітка для опису

en: Deselect all
uk_UA: Зняти всі виділення

en: Design Management files and data
uk_UA: Файли та дані управління дизайном

en: DesignManagement|%{current_design} of %{designs_count}
uk_UA: %{current_design} з %{designs_count}

en: DesignManagement|Adding a design with the same filename replaces the file in a new version.
uk_UA: Додавання дизайну із тим же ім’ям файлу замінює цей файл новою версією.

en: DesignManagement|Are you sure you want to cancel creating this comment?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скасувати створення цього коментаря?

en: DesignManagement|Cancel comment confirmation
uk_UA: Скасувати підтвердження коментаря

en: DesignManagement|Could not add a new comment. Please try again.
uk_UA: Не вдалося додати новий коментар. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: DesignManagement|Could not create new discussion. Please try again.
uk_UA: Не вдалося створити нове обговорення. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: DesignManagement|Could not update discussion. Please try again.
uk_UA: Не вдалося оновити обговорення. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: DesignManagement|Deselect all
uk_UA: Зняти виділення з усіх

en: DesignManagement|Discard comment
uk_UA: Відхилити коментар

en: DesignManagement|Go back to designs
uk_UA: Повернутися до дизайнів

en: DesignManagement|Go to next design
uk_UA: Перейти до наступного дизайну

en: DesignManagement|Go to previous design
uk_UA: Перейти до попереднього дизайну

en: DesignManagement|Keep comment
uk_UA: Залишити коментар

en: DesignManagement|Requested design version does not exist. Showing latest version instead
uk_UA: Бажана версія дизайну не існує. Замість неї відображається остання

en: DesignManagement|Select all
uk_UA: Виділити усі

en: DesignManagement|The maximum number of designs allowed to be uploaded is %{upload_limit}. Please try again.
uk_UA: Максимальна кількість дизайнів, які можна завантажити — %{upload_limit}. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Designs
uk_UA: Дизайни

en: Destroy
uk_UA: Знищити

en: Detail
uk_UA: Детально

en: Details
uk_UA: Деталі

en: Details (default)
uk_UA: Деталі (за замовчуванням)

en: Detect host keys
uk_UA: Виявлення ключів хоста

en: Diff content limits
uk_UA: Обмеження порівняння змісту

en: Diff limits
uk_UA: Diff обмеження

en: Difference between start date and now
uk_UA: Різниця між датою початку та теперішньою

en: DiffsCompareBaseBranch|(base)
uk_UA: (базова)

en: Diffs|No file name available
uk_UA: Ім'я файлу не доступне

en: Diffs|Something went wrong while fetching diff lines.
uk_UA: Проблема при отриманні рядків відмінностей.

en: Direction
uk_UA: Напрямок

en: Directory name
uk_UA: Ім'я каталогу

en: Disable
uk_UA: Вимкнути

en: Disable for this project
uk_UA: Вимкнути для цього проекту

en: Disable group Runners
uk_UA: Вимкнути групові Runner'и

en: Disable shared Runners
uk_UA: Вимкнути загальні Runner'и

en: Disable two-factor authentication
uk_UA: Вимкнути двофакторну автентифікацію

en: Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: Disabled mirrors can only be enabled by instance owners. It is recommended that you delete them.
uk_UA: Вимкнені дзеркала можуть бути увімкнені тільки власниками інстансу. Рекомендовано їх видалити.

en: Discard all changes
uk_UA: Відхилити всі зміни

en: Discard all changes?
uk_UA: Скасувати всі зміни?

en: Discard changes
uk_UA: Відхилити зміни

en: Discard changes to %{path}?
uk_UA: Відхилити зміни до %{path}?

en: Discard draft
uk_UA: Видалити чернетку

en: Discard review
uk_UA: Відхилити перевірку

en: DiscordService|Discord Notifications
uk_UA: Discord Сповіщення

en: DiscordService|Receive event notifications in Discord
uk_UA: Отримувати сповіщення про події в Discord

en: Discover GitLab Geo
uk_UA: Відкрийте GitLab Geo

en: Discover projects, groups and snippets. Share your projects with others
uk_UA: Відкрийте для себе групи, проекти та фрагменти коду. Поділіться своїми проектами з іншими

en: Discover|Check your application for security vulnerabilities that may lead to unauthorized access, data leaks, and denial of services.
uk_UA: Перевірте свій застосунок на наявність вразливостей безпеки, що можуть привести до неавторизованого доступу, витоку даних, або відмови севісів.

en: Discover|Start a free trial
uk_UA: Розпочати безкоштовну пробну версію

en: Discover|Upgrade now
uk_UA: Оновити зараз

en: Discuss a specific suggestion or question
uk_UA: Обговорити конкретну пропозицію чи питання

en: Discuss a specific suggestion or question that needs to be resolved
uk_UA: Обговорити конкретну пропозицію або питання, що необхідно вирішити

en: Discuss a specific suggestion or question that needs to be resolved.
uk_UA: Обговорити конкретну пропозицію або питання, що необхідно вирішити.

en: Discuss a specific suggestion or question.
uk_UA: Обговорити конкретну пропозицію чи питання.

en: Disk Usage
uk_UA: Використання диску

en: Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: Dismiss %d selected vulnerability as | Dismiss %d selected vulnerabilities as
uk_UA[0]: Відхилити %d виділену вразливість як
uk_UA[1]: Відхилити %d виділені вразливості як
uk_UA[2]: Відхилити %d виділених вразливостей як
uk_UA[3]: Відхилити %d виділених вразливостей як

en: Dismiss Merge Request promotion
uk_UA: Видалити повідомлення про запит на злиття

en: Dismiss Selected
uk_UA: Відхилити вибране

en: Dismiss trial promotion
uk_UA: Відхилити пробну версію

en: Dismissed
uk_UA: Відхилено

en: Dismissed at %{projectLink}
uk_UA: Відхилено в %{projectLink}

en: Dismissed on pipeline %{pipelineLink}
uk_UA: Відхилено в конвеєрі %{pipelineLink}

en: Dismissed on pipeline %{pipelineLink} at %{projectLink}
uk_UA: Відхилено в конвеєрі %{pipelineLink} в %{projectLink}

en: Display name
uk_UA: Ім’я для відображення

en: Do not display offers from third parties within GitLab
uk_UA: Не відображати пропозиції від третіх сторін у GitLab

en: Do you want to customize how Google Code email addresses and usernames are imported into GitLab?
uk_UA: Ви хочете налаштувати, як адреси електронної пошти та імена користувачів будуть імпортовані з Google Code в GitLab?

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Documentation for popular identity providers
uk_UA: Документація для поширених провайдерів ідентифікації

en: Doing
uk_UA: В роботі

en: Domain
uk_UA: Домен

en: Domain verification is an essential security measure for public GitLab sites. Users are required to demonstrate they control a domain before it is enabled
uk_UA: Підтвердження домену є важливою мірою безпеки для публічних сайтів GitLab. Користувачі повинні показати, що вони керують доменом, перш ніж його буде увімкнено

en: Domain was successfully created.
uk_UA: Домен успішно створено.

en: Domain was successfully deleted.
uk_UA: Домен успішно видалено.

en: Domain was successfully updated.
uk_UA: Домен успішно оновлено.

en: Don't have an account yet?
uk_UA: Ще не зареєстровані?

en: Don't paste the private part of the GPG key. Paste the public part which begins with '-----BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK-----'.
uk_UA: Не вставляйте приватну частину GPG ключа. Вставте публічну частину, яка починається із "-----BEGIN PGP PUBLIC KEY BLOCK-----".

en: Don't show again
uk_UA: Не показувати знову

en: Done
uk_UA: Готово

en: Download
uk_UA: Завантажити

en: Download %{format}
uk_UA: Завантажити %{format}

en: Download %{format}:
uk_UA: Завантажити %{format}:

en: Download CSV
uk_UA: Завантажити CSV

en: Download artifacts
uk_UA: Завантажити артефакти

en: Download as
uk_UA: Завантажити як

en: Download asset
uk_UA: Завантажити ресурс

en: Download codes
uk_UA: Завантажити коди

en: Download evidence JSON
uk_UA: Завантажити дані у форматі JSON

en: Download export
uk_UA: Завантажити експор

en: Download image
uk_UA: Завантажити зображення

en: Download license
uk_UA: Завантажити ліцензію

en: Download source code
uk_UA: Завантажити вихідний код

en: Download this directory
uk_UA: Завантажити цей каталог

en: DownloadCommit|Email Patches
uk_UA: Email-патчі

en: DownloadCommit|Plain Diff
uk_UA: Просте порівняння (diff)

en: DownloadSource|Download
uk_UA: Завантажити

en: Downstream
uk_UA: Наступний

en: Downvotes
uk_UA: Дизлайки

en: Due date
uk_UA: Запланована дата завершення

en: Duration
uk_UA: Тривалість

en: During this process, you’ll be asked for URLs from GitLab’s side. Use the URLs shown below.
uk_UA: Під час цього процесу вам буде запропоновано вказати URL-адреси з боку GitLab. Використовуйте URL-адреси, показані нижче.

en: Each Runner can be in one of the following states:
uk_UA: Кожен Runner може бути в одному із таких станів:

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit %{issuable}
uk_UA: Редагувати %{issuable}

en: Edit %{name}
uk_UA: Редагувати %{name}

en: Edit Comment
uk_UA: Редагувати коментар

en: Edit Deploy Key
uk_UA: Редагувати ключ для розгортування

en: Edit Geo Node
uk_UA: Редагувати  Гео-вузол

en: Edit Group Hook
uk_UA: Редагувати хук групи

en: Edit Label
uk_UA: Редагувати мітку

en: Edit Milestone
uk_UA: Редагувати етап

en: Edit Password
uk_UA: Редагувати пароль

en: Edit Pipeline Schedule %{id}
uk_UA: Редагувати Розклад Конвеєра %{id}

en: Edit Release
uk_UA: Редагувати Реліз

en: Edit Snippet
uk_UA: Редагувати сніпет

en: Edit System Hook
uk_UA: Редагувати системний хук

en: Edit application
uk_UA: Редагувати застосунок

en: Edit board
uk_UA: Редагувати дошку

en: Edit comment
uk_UA: Редагувати коментар

en: Edit description
uk_UA: Редагувати опис

en: Edit environment
uk_UA: Редагувати середовище

en: Edit file
uk_UA: Редагувати файл

en: Edit files in the editor and commit changes here
uk_UA: Редагуйте файли в редакторі і закомітьте зміни тут

en: Edit group: %{group_name}
uk_UA: Редагувати групу: %{group_name}

en: Edit identity for %{user_name}
uk_UA: Редагувати ідентифікацію для %{user_name}

en: Edit issues
uk_UA: Редагувати задачі

en: Edit public deploy key
uk_UA: Редагувати публічний ключ для розгортання

en: Edit stage
uk_UA: Редагувати стадію

en: Edit this release
uk_UA: Редагувати цей реліз

en: Edit wiki page
uk_UA: Редагувати wiki-сторінку

en: Edit your most recent comment in a thread (from an empty textarea)
uk_UA: Редагувати ваш останній коментар в обговоренні (в порожньому текстовому полі)

en: Edited %{timeago}
uk_UA: Відредаговано %{timeago}

en: Editing
uk_UA: Редагування

en: Elasticsearch AWS IAM credentials
uk_UA: Параметри доступу IAM для Elasticsearch AWS

en: Elasticsearch indexing restrictions
uk_UA: Обмеження індексування Elasticsearch

en: Elasticsearch indexing started
uk_UA: Розпочато індексацію Elasticsearch

en: Elasticsearch integration. Elasticsearch AWS IAM.
uk_UA: Інтеграція з Elasticsearch. Elasticsearch AWS IAM.

en: Elastic|None. Select namespaces to index.
uk_UA: Немає. Виберіть простори імен для індексування.

en: Elastic|None. Select projects to index.
uk_UA: Немає. Виберіть проекти для індексування.

en: Email
uk_UA: Електронна пошта

en: Email address
uk_UA: Адреса електронної пошти

en: Email display name
uk_UA: Відображуване ім'я електронної пошти

en: Email not verified. Please verify your email in Salesforce.
uk_UA: Електронну пошту не перевірено. Будь ласка, перевірте її в Salesforce.

en: Email patch
uk_UA: Email-патч

en: Email the pipelines status to a list of recipients.
uk_UA: Надіслати статус конвеєра по електронній пошті списку отримувачів.

en: EmailError|It appears that the email is blank. Make sure your reply is at the top of the email, we can't process inline replies.
uk_UA: Схоже, що повідомлення порожнє. Переконайтеся, що ваша відповідь знаходиться на початку повідомлення, ми не можемо обробляти відповіді, що знаходяться в середині та в кінці.

en: EmailError|The thread you are replying to no longer exists, perhaps it was deleted? If you believe this is in error, contact a staff member.
uk_UA: Теми, до якої відноситься ваша відповідь більше не існує. Можливо воно було видалене? Якщо ви вважаєте, що це помилка, то зверніться до співробітника.

en: EmailError|We couldn't figure out what the email is for. Please create your issue or comment through the web interface.
uk_UA: Ми не змогли визначити до чого відноситься це повідомлення. Будь ласка, створіть задачу або коментар через веб-інтерфейс.

en: EmailError|We couldn't figure out what the email is in reply to. Please create your comment through the web interface.
uk_UA: Ми не змогли визначити до чого відноситься це повідомлення. Будь ласка, створіть коментар через веб-інтерфейс.

en: EmailError|We couldn't figure out what user corresponds to the email. Please create your comment through the web interface.
uk_UA: Ми не змогли визначити від імені якого користувача надіслано це повідомлення. Будь ласка, створіть ваш коментар через веб-інтерфейс.

en: EmailError|We couldn't find the project. Please check if there's any typo.
uk_UA: Ми не змогли знайти проект. Будь ласка, перевірте, чи немає помилок.

en: EmailError|You are not allowed to perform this action. If you believe this is in error, contact a staff member.
uk_UA: Вам не дозволено виконувати цю дію. Якщо ви вважаєте, що це неправильно, зверніться до співробітника.

en: EmailError|Your account has been blocked. If you believe this is in error, contact a staff member.
uk_UA: Ваш обліковий запис заблоковано. Якщо ви вважаєте, що це неправильно, зверніться до співробітника.

en: EmailToken|reset it
uk_UA: скинути його

en: EmailToken|resetting...
uk_UA: скидання...

en: Emails
uk_UA: Адреси електронної пошти

en: Emails separated by comma
uk_UA: Адреси електронної пошти, розділені комами

en: EmailsOnPushService|Disable code diffs
uk_UA: Вимкнути різницю коду (diff)

en: EmailsOnPushService|Don't include possibly sensitive code diffs in notification body.
uk_UA: Не включати потенційно секретні частини відмінностей в коді (diff) в тіло повідомлення.

en: EmailsOnPushService|Email the commits and diff of each push to a list of recipients.
uk_UA: Відправляти по електронній пошті на список одежувачів коміти та відмінності (diff) для кожного відправлення.

en: EmailsOnPushService|Emails on push
uk_UA: Електронні листи для відправлення

en: EmailsOnPushService|Emails separated by whitespace
uk_UA: Адреси електронної пошти розділені пробілами

en: EmailsOnPushService|Send from committer
uk_UA: Надіслати від комітера

en: EmailsOnPushService|Send notifications from the committer's email address if the domain is part of the domain GitLab is running on (e.g. %{domains}).
uk_UA: Надсилати сповіщення із електронної адреси комітера якщо її домен є частиною домену на якому працює GitLab (напр. %{domains}).

en: Embed
uk_UA: Вбудувати

en: Empty file
uk_UA: Порожній файл

en: Enable
uk_UA: Увімкнути

en: Enable Auto DevOps
uk_UA: Увімкнути Auto DevOps

en: Enable HTML emails
uk_UA: Увімкнути HTML листи

en: Enable Incident Management inbound alert limit
uk_UA: Увімкнути ліміти попереджень для Управління інцидентами

en: Enable PlantUML
uk_UA: Увімкнути PlantUML

en: Enable Pseudonymizer data collection
uk_UA: Увімкнути збір даних для Pseudonymizer

en: Enable access to Grafana
uk_UA: Увімкнути доступ до Grafana

en: Enable access to the Performance Bar for a given group.
uk_UA: Увімкнути доступ до панелі продуктивності для даної групи.

en: Enable and configure Grafana.
uk_UA: Включити і налаштувати Grafana.

en: Enable and configure Prometheus metrics.
uk_UA: Включити і налаштувати метрики Prometheus.

en: Enable classification control using an external service
uk_UA: Увімкнути контроль за класифікацією за допомогою зовнішньої служби

en: Enable email restrictions for sign ups
uk_UA: Увімкнути обмеження для реєстрації за електронною поштою.

en: Enable error tracking
uk_UA: Увімкнути відстеження помилок

en: Enable feature to choose access level
uk_UA: Увімкнути функцію для вибору рівня доступу

en: Enable for this project
uk_UA: Увімкнути для цього проекту

en: Enable group Runners
uk_UA: Увімкнути групові Runner'и

en: Enable header and footer in emails
uk_UA: Увімкнути заголовок та футер в електронних листах

en: Enable maintenance mode
uk_UA: Увімкнути режим обслуговування

en: Enable mirror configuration
uk_UA: Увімкнути налаштування віддзеркалення

en: Enable or disable keyboard shortcuts
uk_UA: Увімкнути або вимкнути гарячі клавіші

en: Enable or disable the Pseudonymizer data collection.
uk_UA: Увімкнути чи вимкнути збір даних для Pseudonymizer.

en: Enable or disable version check and usage ping.
uk_UA: Увімкнути чи вимкнути перевірку версії та надсилання даних про використання.

en: Enable protected paths rate limit
uk_UA: Увімкнути обмеження частоти для захищених шляхів

en: Enable proxy
uk_UA: Задіяти проксі-сервер

en: Enable reCAPTCHA or Akismet and set IP limits. For reCAPTCHA, we currently only support %{recaptcha_v2_link_start}v2%{recaptcha_v2_link_end}
uk_UA: Увімкнути reCAPTCHA або Akismet і встановити обмеження по IP. У випадку reCAPTCHA ми наразі підтримуємо лише %{recaptcha_v2_link_start}v2%{recaptcha_v2_link_end}

en: Enable shared Runners
uk_UA: Увімкнути загальні Runner'и

en: Enable snowplow tracking
uk_UA: Увімкнути відстеження через snowplow

en: Enable two-factor authentication
uk_UA: Увімкнути двофакторну автентифікацію

en: Enable usage ping
uk_UA: Увімкнути збір даних про використання

en: Enable/disable your service desk. %{link_start}Learn more about service desk%{link_end}.
uk_UA: Увімкнути/вимкнути Service Desk. %{link_start}Дізнатися більше про Service Desk%{link_end}.

en: EnableReviewApp|Close
uk_UA: Закрити

en: EnableReviewApp|Copy snippet text
uk_UA: Скопіювати текст сніпета

en: Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: Enabled Git access protocols
uk_UA: Увімкнути протоколи доступу до Git

en: Enabled sources for code import during project creation. OmniAuth must be configured for GitHub
uk_UA: Активовані джерела для імпорту коду під час створення проекту. OmniAuth має бути сконфігурована для GitHub

en: Enabling this will only make licensed EE features available to projects if the project namespace's plan includes the feature or if the project is public.
uk_UA: Увімкнення цього зробить ліцензовану функціональність EE доступною тільки для проектів, план простору імен яких включає цю функціональність або якщо проект є публічним.

en: End date
uk_UA: Дата завершення

en: Ends at (UTC)
uk_UA: Завершується о (за Грінвічем)

en: Enforce DNS rebinding attack protection
uk_UA: Примусово активувати захист від DNS rebinding

en: Ensure connectivity is available from the GitLab server to the Prometheus server
uk_UA: Переконайтеся, що між серверами GitLab та Prometheus існує з’єднання

en: Ensure your %{linkStart}environment is part of the deploy stage%{linkEnd} of your CI pipeline to track deployments to your cluster.
uk_UA: Переконайтеся в тому, що %{linkStart}середовище присутнє в стадії розгортання%{linkEnd} вашого CI конвеєра для відстеження розгортань на ваш кластер.

en: Enter Admin Mode
uk_UA: Увійти в Режим Адміністратора

en: Enter IP address range
uk_UA: Введіть діапазон IP-адрес

en: Enter a number
uk_UA: Введіть номер

en: Enter a whole number between 0 and 100
uk_UA: Введіть ціле число від 0 до 100

en: Enter at least three characters to search
uk_UA: Введіть щонайменше 3 символи для пошуку

en: Enter board name
uk_UA: Введіть назву дошки

en: Enter domain
uk_UA: Введіть домен

en: Enter in your Bitbucket Server URL and personal access token below
uk_UA: Введіть URL-адресу вашого Bitbucket Server і ключ доступу

en: Enter in your Phabricator Server URL and personal access token below
uk_UA: Введіть URL-адресу вашого сервера Phabricator і персональний ключ доступу

en: Enter merge request URLs
uk_UA: Введіть URL-адреси запиту на злиття

en: Enter new %{field_title}
uk_UA: Введіть новий %{field_title}

en: Enter number of issues
uk_UA: Введіть кількість задач

en: Enter one or more user ID separated by commas
uk_UA: Введіть одного або декілька ID користувачів, відокремених комами.

en: Enter the issue description
uk_UA: Введіть опис задачі

en: Enter the issue title
uk_UA: Введіть назву задачі

en: Enter the merge request description
uk_UA: Введіть опис запиту на злиття

en: Enter the merge request title
uk_UA: Введіть назву запиту на злиття

en: Enter your password to approve
uk_UA: Введіть пароль для затвердження

en: Environment
uk_UA: Середовище

en: Environment does not have deployments
uk_UA: Середовище не має розгортань

en: Environment variables are configured by your administrator to be %{link_start}protected%{link_end} by default
uk_UA: Змінні середовища налаштовані адміністратором бути %{link_start}захищеними%{link_end} за замовчуванням

en: Environment:
uk_UA: Середовище:

en: EnvironmentDashboard|API
uk_UA: API

en: EnvironmentDashboard|Created through the Deployment API
uk_UA: Створено через Deployment API

en: EnvironmentDashboard|You are looking at the last updated environment
uk_UA: Ви переглядаєте останнє оновлене середовище

en: Environments
uk_UA: Середовища

en: Environments Dashboard
uk_UA: Панель керування середовищами

en: Environments allow you to track deployments of your application %{link_to_read_more}.
uk_UA: Середовища дозволяють відстежувати розгортання вашого застосунку %{link_to_read_more}.

en: Environments in %{name}
uk_UA: Середовища в %{name}

en: EnvironmentsDashboard|Add a project to the dashboard
uk_UA: Додати проект до панелі керування

en: EnvironmentsDashboard|Add projects
uk_UA: Додати проекти

en: EnvironmentsDashboard|Environments Dashboard
uk_UA: Панель керування середовищами

en: EnvironmentsDashboard|Job: %{job}
uk_UA: Завдання: %{job}

en: EnvironmentsDashboard|More actions
uk_UA: Додаткові дії

en: EnvironmentsDashboard|More information
uk_UA: Детальніше

en: EnvironmentsDashboard|Remove
uk_UA: Видалити

en: EnvironmentsDashboard|The environments dashboard provides a summary of each project's environments' status, including pipeline and alert statuses.
uk_UA: Панель керування середовищами містить інформацію про стан кожного із проектних середовищ включно зі станом конвеєрів та попереджень.

en: Environments|An error occurred while canceling the auto stop, please try again
uk_UA: Виникла помилка під час скасування автозупинки, будь ласка, спробуйте ще раз

en: Environments|An error occurred while deleting the environment. Check if the environment stopped; if not, stop it and try again.
uk_UA: При видаленні середовища сталася помилка. Перевірте, чи середовище зупинено; якщо ні, зупиніть його і спробуйте знову.

en: Environments|An error occurred while fetching the environments.
uk_UA: Виникла помилка при завантаженні середовищ.

en: Environments|An error occurred while making the request.
uk_UA: Під час виконання запиту сталася помилка.

en: Environments|An error occurred while re-deploying the environment, please try again
uk_UA: Виникла помилка під час повторному розгортанні середовища, будь ласка, спробуйте ще раз

en: Environments|An error occurred while rolling back the environment, please try again
uk_UA: Помилка при відкочуванні середовища, будь ласка, спробуйте знову

en: Environments|An error occurred while stopping the environment, please try again
uk_UA: Виникла помилка під час зупинки середовища, будь ласка, спробуйте ще раз

en: Environments|Are you sure you want to stop this environment?
uk_UA: Ви впевнені що хочете зупинити це середовище?

en: Environments|Commit
uk_UA: Коміт

en: Environments|Currently showing %{fetched} results.
uk_UA: Наразі відображається %{fetched} результатів.

en: Environments|Delete
uk_UA: Видалити

en: Environments|Delete environment
uk_UA: Видалити середовище

en: Environments|Deleting the '%{environmentName}' environment cannot be undone. Do you want to delete it anyway?
uk_UA: Видалення середовища '%{environmentName}' незворотнє. Ви все одно хочете його видалити?

en: Environments|Deploy to...
uk_UA: Розгортати до...

en: Environments|Deployment
uk_UA: Розгортання

en: Environments|Environment
uk_UA: Середовище

en: Environments|Environments
uk_UA: Середовища

en: Environments|Environments are places where code gets deployed, such as staging or production.
uk_UA: Середовища — це місця, куди можна розгорнути код, наприклад staging або production.

en: Environments|Job
uk_UA: Завдання

en: Environments|Learn about environments
uk_UA: Дізнайтеся більше про середовища

en: Environments|Learn more about stopping environments
uk_UA: Дізнатися більше про зупинку середовищ

en: Environments|Logs from %{start} to %{end}.
uk_UA: Логи від %{start} до %{end}.

en: Environments|New environment
uk_UA: Нове середовище

en: Environments|No deployed environments
uk_UA: Немає розгорнутих середовищ

en: Environments|No deployments yet
uk_UA: Ще немає розгортань

en: Environments|No pods to display
uk_UA: Немає pod'ів для відображення

en: Environments|Note that this action will stop the environment, but it will %{emphasisStart}not%{emphasisEnd} have an effect on any existing deployment due to no “stop environment action” being defined in the %{ciConfigLinkStart}.gitlab-ci.yml%{ciConfigLinkEnd} file.
uk_UA: Зверніть увагу, що ця дія зупинить середовище, але це %{emphasisStart}не%{emphasisEnd} впливатиме на будь-яке існуюче розгортання через відсутність операції зупинки в файлі %{ciConfigLinkStart}.gitlab-ci.yml%{ciConfigLinkEnd}.

en: Environments|Note that this action will stop the environment, but it will %{emphasis_start}not%{emphasis_end} have an effect on any existing deployment due to no “stop environment action” being defined in the %{ci_config_link_start}.gitlab-ci.yml%{ci_config_link_end} file.
uk_UA: Зверніть увагу, що ця дія зупинить середовище, але це %{emphasis_start}не%{emphasis_end} впливатиме на будь-яке існуюче розгортання через відсутність операції зупинки в файлі %{ci_config_link_start}.gitlab-ci.yml%{ci_config_link_end}.

en: Environments|Open live environment
uk_UA: Відкрити працююче середовище

en: Environments|Pod name
uk_UA: Назва pod'а

en: Environments|Re-deploy
uk_UA: Повторно розгорнути

en: Environments|Re-deploy environment %{environment_name}?
uk_UA: Повторно розгорнути в середовищі %{environment_name}?

en: Environments|Re-deploy environment %{name}?
uk_UA: Повторно розгорнути в середовищі %{name}?

en: Environments|Re-deploy to environment
uk_UA: Повторно розгорнути в середовищі

en: Environments|Rollback
uk_UA: Відкотити

en: Environments|Rollback environment
uk_UA: Відкотити середовище

en: Environments|Rollback environment %{environment_name}?
uk_UA: Відкотити середовище %{environment_name}?

en: Environments|Rollback environment %{name}?
uk_UA: Відкотити середовище %{name}?

en: Environments|Select pod
uk_UA: Виберіть pod

en: Environments|Show all
uk_UA: Показати всі

en: Environments|Stop
uk_UA: Зупинити

en: Environments|Stop environment
uk_UA: Зупинити середовище

en: Environments|Stopping
uk_UA: Зупинка

en: Environments|There was an error fetching the logs. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка під час отримання логів. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Environments|This action will relaunch the job for commit %{commit_id}, putting the environment in a previous version. Are you sure you want to continue?
uk_UA: Ця дія повторно запустить завдання для коміту %{commit_id}, повертаючи середовище до попередньої версії. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Environments|This action will relaunch the job for commit %{linkStart}%{commitId}%{linkEnd}, putting the environment in a previous version. Are you sure you want to continue?
uk_UA: Ця дія повторно запустить завдання для коміту %{linkStart}%{commitId}%{linkEnd}, повертаючи середовище до попередньої версії. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Environments|This action will run the job defined by %{environment_name} for commit %{commit_id}, putting the environment in a previous version. You can revert it by re-deploying the latest version of your application. Are you sure you want to continue?
uk_UA: Ця дія запустить завдання із іменем %{environment_name} для коміту %{commit_id} повертаючи середовище до попередньої версії. Ви зможете повернути його шляхом повторного розгортання останньої версії вашого застосунку. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Environments|This action will run the job defined by %{name} for commit %{linkStart}%{commitId}%{linkEnd} putting the environment in a previous version. You can revert it by re-deploying the latest version of your application. Are you sure you want to continue?
uk_UA: Ця дія запустить завдання із іменем %{name} для коміту %{linkStart}%{commitId}%{linkEnd} повертаючи середовище до попередньої версії. Ви зможете повернути його шляхом повторного розгортання останньої версії вашого застосунку. Ви впевнені, що хочете продовжити?

en: Environments|Updated
uk_UA: Оновлено

en: Environments|You don't have any environments right now
uk_UA: Ви поки не налаштували жодного середовища

en: Environments|protected
uk_UA: захищені

en: Epic
uk_UA: Епік

en: Epic cannot be found.
uk_UA: Не вдалося знайти епік.

en: Epic events
uk_UA: Події епіків

en: Epics
uk_UA: Епіки

en: Epics Roadmap
uk_UA: План-графік епіків

en: Epics and Issues
uk_UA: Епіки та задачі

en: Epics let you manage your portfolio of projects more efficiently and with less effort
uk_UA: Епіки дозволяють керувати вашим портфелем проектів ефективніше та з меншими зусиллями

en: Epics, Issues, and Merge Requests
uk_UA: Епіки, Задачі та Запити на злиття

en: Epics|Add a new epic
uk_UA: Додати новий епік

en: Epics|An error occurred while saving the %{epicDateType} date
uk_UA: Сталася помилка при збереженні дати %{epicDateType}

en: Epics|An error occurred while updating labels.
uk_UA: Помилка під час оновлення міток.

en: Epics|Are you sure you want to remove %{bStart}%{targetIssueTitle}%{bEnd} from %{bStart}%{parentEpicTitle}%{bEnd}?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете видалити %{bStart}%{targetIssueTitle}%{bEnd} із %{bStart}%{parentEpicTitle}%{bEnd}?

en: Epics|How can I solve this?
uk_UA: Як я можу це вирішити?

en: Epics|More information
uk_UA: Детальніше

en: Epics|Remove epic
uk_UA: Видалити епік

en: Epics|Remove issue
uk_UA: Видалити задачу

en: Epics|Show more
uk_UA: Показати більше

en: Epics|Something went wrong while assigning issue to epic.
uk_UA: Щось пішло не так при призначенні задачі до епіку.

en: Epics|Something went wrong while creating child epics.
uk_UA: Щось пішло не так при створенні дочірніх епіків.

en: Epics|Something went wrong while creating issue.
uk_UA: Щось пішло не так при створенні задачі.

en: Epics|Something went wrong while fetching child epics.
uk_UA: Щось пішло не так при отриманні дочірніх епіків.

en: Epics|Something went wrong while fetching group epics.
uk_UA: Помилка при отриманні епіків групи.

en: Epics|Something went wrong while moving item.
uk_UA: Щось пішло не так при переміщенні завдання.

en: Epics|Something went wrong while ordering item.
uk_UA: Помилка при встановленні порядку елементу.

en: Epics|Something went wrong while removing issue from epic.
uk_UA: Помилка при видаленні задачі із епіка.

en: Epics|These dates affect how your epics appear in the roadmap. Dates from milestones come from the milestones assigned to issues in the epic. You can also set fixed dates or remove them entirely.
uk_UA: Ці дати впливають на те, як ваші епіки відображатимуться на плані-графіку. Дати з етапів беруться з етапів, призначених до задач у цьому епіку. Ви також можете задавати фіксовані дати, або видаляти їх.

en: Epics|This will also remove any descendents of %{bStart}%{targetEpicTitle}%{bEnd} from %{bStart}%{parentEpicTitle}%{bEnd}. Are you sure?
uk_UA: Це також видалить усі підлеглі елементи %{bStart}%{targetEpicTitle}%{bEnd} з %{bStart}%{parentEpicTitle}%{bEnd}. Ви впевнені?

en: Epics|To schedule your epic's %{epicDateType} date based on milestones, assign a milestone with a %{epicDateType} date to any issue in the epic.
uk_UA: Щоб запланувати %{epicDateType} дату вашого епіку на основі етапів, призначте етап з %{epicDateType} датою для будь-якої задачі в цьому епіку.

en: Epics|due
uk_UA: закінчення

en: Epics|start
uk_UA: початок

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error Details
uk_UA: Деталі помилки

en: Error Tracking
uk_UA: Відстеження помилок

en: Error creating epic
uk_UA: Помилка при створенні епіку

en: Error creating label.
uk_UA: Помилка при створенні мітки.

en: Error deleting project. Check logs for error details.
uk_UA: Помилка при видаленні проєкту. Перевірте журнали для подробиць про помилку.

en: Error fetching diverging counts for branches. Please try again.
uk_UA: Помилка при отриманні кількості розбіжностей для гілок. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Error fetching forked projects. Please try again.
uk_UA: Помилка при отриманні форків. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Error fetching labels.
uk_UA: Помилка завантаження міток.

en: Error fetching network graph.
uk_UA: Помилка при отриманні графа мережі.

en: Error fetching payload data.
uk_UA: Сталася помилка при отриманні даних.

en: Error fetching projects
uk_UA: Помилка отримання проектів

en: Error fetching refs
uk_UA: Помилка завантаження refs

en: Error fetching the dependency list. Please check your network connection and try again.
uk_UA: Помилка при отриманні списку залежностей. Будь ласка, перевірте ваше з’єднання з мережею.

en: Error loading branch data. Please try again.
uk_UA: Помилка при завантаженні даних про гілку. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Error loading branches.
uk_UA: Помилка при завантаженні гілок.

en: Error loading burndown chart data
uk_UA: Помилка при завантаженні даних графіка виконання

en: Error loading countries data.
uk_UA: Помилка при завантаженні даних про країни.

en: Error loading file viewer.
uk_UA: Помилка при завантаження переглядача файлів.

en: Error loading last commit.
uk_UA: Помилка при завантаженні останнього коміту.

en: Error loading markdown preview
uk_UA: Помилка завантаження попереднього перегляду markdown

en: Error loading merge requests.
uk_UA: Помилка при завантаженні запитів на злиття.

en: Error loading milestone tab
uk_UA: Помилка при завантаженні вкладки етапів

en: Error loading project data. Please try again.
uk_UA: Помилка при завантаженні даних проекту. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Error loading template types.
uk_UA: Помилка при завантаженні типів шаблонів.

en: Error loading template.
uk_UA: Помилка при завантаженні шаблону.

en: Error loading viewer
uk_UA: Помилка при завантаженні переглядача

en: Error occurred when fetching sidebar data
uk_UA: Помилка при отриманні даних для бічної панелі

en: Error occurred when saving assignees
uk_UA: Помилка при збереженні виконавців

en: Error occurred when toggling the notification subscription
uk_UA: Сталася помилка під час підключення підписки на сповіщення

en: Error occurred while updating the issue status
uk_UA: Сталася помилка під час оновлення статусу задачі

en: Error occurred while updating the issue weight
uk_UA: Помилка при оновленні ваги задачі

en: Error occurred. A blocked user cannot be deactivated
uk_UA: Сталася помилка. Заблокований користувач не може бути деактивований

en: Error occurred. A blocked user must be unblocked to be activated
uk_UA: Сталася помилка. Для активації заблокований користувач має бути розблокований

en: Error occurred. User was not blocked
uk_UA: Сталася помилка. Користувач не був заблокований

en: Error occurred. User was not confirmed
uk_UA: Сталася помилка. Користувача не був підтверджений

en: Error occurred. User was not unblocked
uk_UA: Сталася помилка. Користувач не був розблокований

en: Error occurred. User was not unlocked
uk_UA: Сталася помилка. Користувач не був розблокований

en: Error rendering markdown preview
uk_UA: Помилка при попередньому перегляді markdown

en: Error saving label update.
uk_UA: Помилка при збереженні мітки.

en: Error setting up editor. Please try again.
uk_UA: Проблема при налаштуванні редактора. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Error updating %{issuableType}
uk_UA: Помилка при оновленні %{issuableType}

en: Error updating status for all to-do items.
uk_UA: Помилка при оновленні статуса для всіх нагадувань.

en: Error updating status of to-do item.
uk_UA: Помилка при оновленні статуса нагадування.

en: Error uploading file
uk_UA: Помилка завантаження файлу

en: Error uploading file: %{stripped}
uk_UA: Помилка завантаження файлу: %{stripped}

en: Error while loading the merge request. Please try again.
uk_UA: Помилка при завантаженні запита на злиття. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Error while loading the project data. Please try again.
uk_UA: Помилка при завантаженні даних проекту. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Error while migrating %{upload_id}: %{error_message}
uk_UA: Помилка при міграції %{upload_id}: %{error_message}

en: Error with Akismet. Please check the logs for more info.
uk_UA: Помилка з Akismet. Будь ласка, перевірте журнали для отримання додаткової інформації.

en: ErrorTracking|Active
uk_UA: Активовано

en: ErrorTracking|After adding your Auth Token, use the 'Connect' button to load projects
uk_UA: Після додавання вашого токена автентифікації використовуйте кнопку "З’єднання" для завантаження проектів

en: ErrorTracking|Auth Token
uk_UA: Токен автентифікації

en: ErrorTracking|Click 'Connect' to re-establish the connection to Sentry and activate the dropdown.
uk_UA: Натисніть "З’єднання", щоб відновити підключення до Sentry і активувати випадаюче меню.

en: ErrorTracking|Connection has failed. Re-check Auth Token and try again.
uk_UA: З’єднання невдале. Перевірте токер автентифікації та спробуйте знову.

en: ErrorTracking|If you self-host Sentry, enter the full URL of your Sentry instance. If you're using Sentry's hosted solution, enter https://sentry.io
uk_UA: Якщо ви розміщуєте Sentry самостійно, введіть повну URL-адресу вашого інстансу Sentry. Якщо ви використовуєте рішення на інфраструктурі Sentry, введіть https://sentry.io

en: ErrorTracking|No projects available
uk_UA: Немає доступних проектів

en: ErrorTracking|Select project
uk_UA: Виберіть проект

en: ErrorTracking|To enable project selection, enter a valid Auth Token
uk_UA: Для можливості вибору проектів введіть дійсний токен автентифікації

en: Errors
uk_UA: Помилки

en: Errors:
uk_UA: Помилки:

en: Estimated
uk_UA: За оцінками

en: EventFilterBy|Filter by all
uk_UA: Фільтрувати по всім

en: EventFilterBy|Filter by comments
uk_UA: Фільтрувати по коментарям

en: EventFilterBy|Filter by epic events
uk_UA: Фільтрувати за подіями епіків

en: EventFilterBy|Filter by issue events
uk_UA: Фільтрувати по задачах

en: EventFilterBy|Filter by merge events
uk_UA: Фільтрувати по запитам на злиття

en: EventFilterBy|Filter by push events
uk_UA: Фільтрувати за подіями відправлення (push)

en: EventFilterBy|Filter by team
uk_UA: Фільтрувати по команді

en: EventFilterBy|Filter by wiki
uk_UA: Фільтр по вікі

en: Events
uk_UA: Події

en: Events in %{project_path}
uk_UA: Події в %{project_path}

en: Every %{action} attempt has failed: %{job_error_message}. Please try again.
uk_UA: Усі спроби %{action} закінчилися невдачею: %{job_error_message}. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Every day
uk_UA: Щодня

en: Every month
uk_UA: Щомісяця

en: Every three months
uk_UA: Кожні 3 місяці

en: Every two weeks
uk_UA: Кожні 2 тижні

en: Every week
uk_UA: Щотижня

en: Everyone
uk_UA: Будь-хто

en: Everyone With Access
uk_UA: Кожен, хто має доступ

en: Everyone can contribute
uk_UA: Кожен може зробити свій внесок

en: Everything on your to-do list is marked as done.
uk_UA: Все у вашому списку нагадувань відмічено виконаним.

en: Everything you need to create a GitLab Pages site using Gatsby.
uk_UA: Все, що потрібно для створення сайту на GitLab Pages за допомогою Gatsby.

en: Everything you need to create a GitLab Pages site using GitBook.
uk_UA: Все, що потрібно для створення сайту на GitLab Pages за допомогою GitBook.

en: Everything you need to create a GitLab Pages site using Hexo.
uk_UA: Все, що потрібно для створення сайту на GitLab Pages за допомогою Hexo.

en: Everything you need to create a GitLab Pages site using Hugo.
uk_UA: Все, що потрібно для створення сайту на GitLab Pages за допомогою Hugo.

en: Everything you need to create a GitLab Pages site using Jekyll.
uk_UA: Все, що потрібно для створення сайту на GitLab Pages за допомогою Jekyll.

en: Everything you need to create a GitLab Pages site using plain HTML.
uk_UA: Все, що потрібно для створення сайту на GitLab Pages за допомогою простого HTML.

en: Evidence collection
uk_UA: Збір даних

en: Exactly one of %{attributes} is required
uk_UA: Потрібен лише один з %{attributes}

en: Example: @sub\.company\.com$
uk_UA: Приклад: @sub\.company\.com$

en: Example: Usage = single query. (Requested) / (Capacity) = multiple queries combined into a formula.
uk_UA: Наприклад: Usage = одиночний запит. (Requested) / (Capacity) = кілька запитів, пов’язаних у формулу.

en: Except policy:
uk_UA: Політика виключення:

en: Excluding merge commits. Limited to 6,000 commits.
uk_UA: Без комітів злиття. Обмежено 6000 комітів.

en: Existing members and groups
uk_UA: Існуючі учасники та групи

en: Existing projects will be able to use expiration policies. Avoid enabling this if an external Container Registry is being used, as there is a performance risk if many images exist on one project.
uk_UA: Існуючі проєкти зможуть використовувати політику закінчення терміну дії. Не вмикайте цю функцію при використанні зовнішнього Container Registry, оскільки існує експлуатаційний ризик, якщо в одному проєкті існує багато образів.

en: Existing sign in methods may be removed
uk_UA: Існуючі методи входу можуть бути видалені.

en: Expand
uk_UA: Розгорнути

en: Expand all
uk_UA: Розгорнути все

en: Expand approvers
uk_UA: Розгорнути список затверджуючих осіб

en: Expand dropdown
uk_UA: Розгорнути випадаючий список

en: Expand sidebar
uk_UA: Розгорніть бічну панель

en: Expiration
uk_UA: Термін дії

en: Expiration date
uk_UA: Термін дії

en: Expired
uk_UA: Термін дії закінчився

en: Expired %{expiredOn}
uk_UA: Минув(-ло) %{expiredOn}

en: Expires
uk_UA: Закінчується

en: Expires at
uk_UA: Дійсний до

en: Expires in %{expires_at}
uk_UA: Закінчується %{expires_at}

en: Expires:
uk_UA: Закінчується:

en: Explain the problem. If appropriate, provide a link to the relevant issue or comment.
uk_UA: Поясніть проблему. У разі необхідності надайте посилання на відповідну задачу або коментар.

en: Explore
uk_UA: Огляд

en: Explore GitLab
uk_UA: Огляд GitLab

en: Explore Groups
uk_UA: Огляд Груп

en: Explore groups
uk_UA: Огляд груп

en: Explore projects
uk_UA: Огляд проектів

en: Explore public groups
uk_UA: Переглянути публічні групи

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export as CSV
uk_UA: Експортувати як CSV

en: Export group
uk_UA: Експортувати групу

en: Export issues
uk_UA: Експортувати задачі

en: Export project
uk_UA: Експорт проекту

en: Export this group with all related data to a new GitLab instance. Once complete, you can import the data file from the "New Group" page.
uk_UA: Експортуйте цю групу з усіма відповідними даними в новий екземпляр GitLab. Після завершення ви зможете імпортувати файл даних зі сторінки "Нова Група".

en: Export this project with all its related data in order to move your project to a new GitLab instance. Once the export is finished, you can import the file from the "New Project" page.
uk_UA: Експортувати цей проект з усіма пов'язаними даними для того, щоб перемістити його на новий інстанс GitLab. Після завершення експорту ви зможете імпортувати файл на сторінці "Новий проект".

en: External Classification Policy Authorization
uk_UA: Зовнішня Класифікація Політики Авторизації

en: External URL
uk_UA: Зовнішній URL

en: External Wiki
uk_UA: Зовнішня вікі

en: External authentication
uk_UA: Зовнішня автентифікація

en: External authorization denied access to this project
uk_UA: Зовнішня авторизація заборонила доступ до цього проекту

en: External authorization request timeout
uk_UA: Час очікування запиту на зовнішню авторизацію

en: External storage URL
uk_UA: URL-адреса зовнішнього сховища

en: External storage authentication token
uk_UA: Токен автентифікації зовнішнього сховища

en: ExternalAuthorizationService|Classification label
uk_UA: Мітка класифікації

en: ExternalAuthorizationService|When no classification label is set the default label `%{default_label}` will be used.
uk_UA: Якщо класифікаційну мітку не встановлено, використовуватиметься стандартна мітка `%{default_label}`.

en: ExternalWikiService|External Wiki
uk_UA: Зовнішня вікі

en: ExternalWikiService|Replaces the link to the internal wiki with a link to an external wiki.
uk_UA: Замінює посилання на внутрішню вікі посиланням на зовнішню вікі.

en: ExternalWikiService|The URL of the external Wiki
uk_UA: URL-адреса зовнішньої вікі

en: Failed
uk_UA: Невдало

en: Failed Jobs
uk_UA: Провалені завдання

en: Failed to add a Zoom meeting
uk_UA: Не вдалося додати Zoom-зустріч

en: Failed to apply commands.
uk_UA: Не вдалося застосувати команди.

en: Failed to assign a user because no user was found.
uk_UA: Не вдалося призначити користувача, тому що жодного користувача не було знайдено.

en: Failed to cancel auto stop because failed to update the environment.
uk_UA: Не вдалося скасувати автоматичну зупинку, оскільки не вдалося оновити середовище.

en: Failed to cancel auto stop because you do not have permission to update the environment.
uk_UA: Не вдалося скасувати автоматичну зупинку, оскільки ви не маєте дозволу на оновлення середовища.

en: Failed to change the owner
uk_UA: Не вдалося змінити власника

en: Failed to check related branches.
uk_UA: Не вдалося перевірити пов’язані гілки.

en: Failed to create Merge Request. Please try again.
uk_UA: Не вдалося створити запит на злиття. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Failed to create a branch for this issue. Please try again.
uk_UA: Не вдалося створити гілку для цієї задачі. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Failed to create repository
uk_UA: Не вдалося створити репозиторій

en: Failed to create resources
uk_UA: Не вдалося створити ресурс

en: Failed to create wiki
uk_UA: Не вдалося створити вікі

en: Failed to delete board. Please try again.
uk_UA: Не вдалося видалити дошку. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Failed to deploy to
uk_UA: Не вдалося розгорнути до

en: Failed to enqueue the rebase operation, possibly due to a long-lived transaction. Try again later.
uk_UA: Не вдалося включити rebase в чергу, можливо через довгоживучу транзакцію. Спробуйте знову через деякий час.

en: Failed to find import label for Jira import.
uk_UA: Не вдалося знайти мітку для імпорту системи Jira.

en: Failed to get ref.
uk_UA: Не вдалося отримати ref.

en: Failed to install.
uk_UA: Не вдалося встановити.

en: Failed to load emoji list.
uk_UA: Не вдалося завантажити список смайликів.

en: Failed to load error details from Sentry.
uk_UA: Не вдалося завантажити деталі помилок із Sentry.

en: Failed to load errors from Sentry.
uk_UA: Помилка при завантаженні помилок із Sentry.

en: Failed to load groups & users.
uk_UA: Не вдалося завантажити групи та користувачів.

en: Failed to load labels. Please try again.
uk_UA: Не вдалося завантажити мітки. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Failed to load related branches
uk_UA: Не вдалося завантажити пов’язані гілки

en: Failed to load stacktrace.
uk_UA: Не вдалося завантажити трасування стеку.

en: Failed to mark this issue as a duplicate because referenced issue was not found.
uk_UA: Не вдалося позначити цю задачу як дублікат, тому що не було знайдено задачу, на яку йде посилання.

en: Failed to move this issue because label was not found.
uk_UA: Не вдалося перемістити цю задачу тому що мітку не знайдено.

en: Failed to move this issue because only a single label can be provided.
uk_UA: Не вдалося перемістити цю задачу, тому що можна вказувати тільки одну мітку.

en: Failed to move this issue because target project doesn't exist.
uk_UA: Не вдалося перемістити цю задачу, тому що цільовий проект не існує.

en: Failed to promote label due to internal error. Please contact administrators.
uk_UA: Не вдалося перенести мітку через внутрішню проблему. Будь ласка, зверніться до адміністраторів.

en: Failed to protect the branch
uk_UA: Не вдалося зробити гілку захищеною

en: Failed to protect the environment
uk_UA: Не вдалося зробити середовище захищеним

en: Failed to remove a Zoom meeting
uk_UA: Не вдалося видалити Zoom-зустріч

en: Failed to remove issue from board, please try again.
uk_UA: Не вдалося видалити задачу з дошки, будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Failed to remove mirror.
uk_UA: Не вдалося видалити дзеркало.

en: Failed to remove the pipeline schedule
uk_UA: Не вдалося видалити розклад конвеєра

en: Failed to remove user identity.
uk_UA: Не вдалося видалити ідентифікацію користувача.

en: Failed to remove user key.
uk_UA: Не вдалося видалити ключ користувача.

en: Failed to reset key. Please try again.
uk_UA: Не вдалося скинути ключ. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Failed to save merge conflicts resolutions. Please try again!
uk_UA: Не вдалося зберегти вирішення конфліктів злиття. Будь ласка, спробуйте знову!

en: Failed to save new settings
uk_UA: Не вдалося зберегти нові параметри

en: Failed to save preferences (%{error_message}).
uk_UA: Не вдался зберегти налашнування (%{error_message}).

en: Failed to save preferences.
uk_UA: Не вдалося зберегти налаштування.

en: Failed to set due date because the date format is invalid.
uk_UA: Не вдалося встановити заплановану дату виконання тому що формат дати є неправильним.

en: Failed to signing using smartcard authentication
uk_UA: Не вдалося підписати з використанням перевірки автентичності смарт-карти

en: Failed to update branch!
uk_UA: Не вдалося оновити гілку!

en: Failed to update environment!
uk_UA: Не вдалося оновити середовище!

en: Failed to update issues, please try again.
uk_UA: Не вдалося оновити задачі. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Failed to update tag!
uk_UA: Не вдалося оновити тег!

en: Failed to update.
uk_UA: Не вдалося оновити.

en: Failed to upgrade.
uk_UA: Не вдалося оновити.

en: Failed to upload object map file
uk_UA: Не вдалося Завантажити файл відповідності об’єктів

en: Failure
uk_UA: Помилка

en: Fast-forward merge without a merge commit
uk_UA: Fast-forward злиття без окремого коміту злиття

en: Faster as it re-uses the project workspace (falling back to clone if it doesn't exist)
uk_UA: Швидше, бо повтоно використовує робочу область проекту (використовуючи clone, якщо та відсутня)

en: Faster releases. Better code. Less pain.
uk_UA: Швидші релізи. Кращий код. Менше болю.

en: Favicon was successfully removed.
uk_UA: Фавікон був успішно видалений.

en: Feature Flags
uk_UA: Перемикачі функцій

en: Feature flag was not removed.
uk_UA: Перемикач функцій не був видалений.

en: Feature flag was successfully removed.
uk_UA: Перемикач функції успішно видалено.

en: FeatureFlags|* (All Environments)
uk_UA: * (Усі середовища)

en: FeatureFlags|* (All environments)
uk_UA: * (всі середовища)

en: FeatureFlags|API URL
uk_UA: URL-адреса API

en: FeatureFlags|Active
uk_UA: Активний

en: FeatureFlags|All users
uk_UA: Всі користувачі

en: FeatureFlags|Configure
uk_UA: Налаштування

en: FeatureFlags|Configure feature flags
uk_UA: Налаштувати перемикачі функцій

en: FeatureFlags|Create feature flag
uk_UA: Створити перемикач функції

en: FeatureFlags|Delete %{name}?
uk_UA: Видалити %{name}?

en: FeatureFlags|Delete feature flag
uk_UA: Вимкнути перемикач функції

en: FeatureFlags|Description
uk_UA: Опис

en: FeatureFlags|Edit Feature Flag
uk_UA: Редагувати перемикач функції

en: FeatureFlags|Environment Spec
uk_UA: Специфікація середовища

en: FeatureFlags|Environment Specs
uk_UA: Специфікації середовищ

en: FeatureFlags|Feature Flag
uk_UA: Перемикач функції

en: FeatureFlags|Feature Flag behavior is built up by creating a set of rules to define the status of target environments. A default wildcard rule %{codeStart}*%{codeEnd} for %{boldStart}All Environments%{boldEnd} is set, and you are able to add as many rules as you need by choosing environment specs below. You can toggle the behavior for each of your rules to set them %{boldStart}Active%{boldEnd} or %{boldStart}Inactive%{boldEnd}.
uk_UA: Поведінка перемикачів функцій будується шляхом створення набору правил для визначення стану цільових середовищ. Для %{boldStart}всіх середовищ%{boldEnd} встановлено правило за замовчуванням %{codeStart}*%{codeEnd}, але ви можете додавати необхідні правила шляхом вибору нижче специфікацій середовищ. Ви можете умімкнути або вимкнути певну поведінку для кожного із ваших правил зробивши його %{boldStart}Активним%{boldEnd} або %{boldStart}Неактивним%{boldEnd}.

en: FeatureFlags|Feature Flags
uk_UA: Перемикачі функцій

en: FeatureFlags|Feature flag %{name} will be removed. Are you sure?
uk_UA: Перемикач функції %{name} буде видалено. Ви впевнені?

en: FeatureFlags|Feature flags allow you to configure your code into different flavors by dynamically toggling certain functionality.
uk_UA: Перемикачі функцій дозволяють налаштовувати ваш код по-різному за допомогою динамічного увімкнення чи вимкнення певної функціональності.

en: FeatureFlags|Get started with feature flags
uk_UA: Розпочати роботу з перемикачами функцій

en: FeatureFlags|ID
uk_UA: Ідентифікатор

en: FeatureFlags|Inactive
uk_UA: Неактивний

en: FeatureFlags|Inactive flag for %{scope}
uk_UA: Неактивний перемикач функції для %{scope}

en: FeatureFlags|Install a %{docs_link_anchored_start}compatible client library%{docs_link_anchored_end} and specify the API URL, application name, and instance ID during the configuration setup. %{docs_link_start}More Information%{docs_link_end}
uk_UA: Встановіть %{docs_link_anchored_start}сумісну клієнтську бібліотеку%{docs_link_anchored_end} і вкажіть URL адресу API, назву застосунку та ідентифікатор інстанса під час налаштування. %{docs_link_start}Більше інформації%{docs_link_end}

en: FeatureFlags|Instance ID
uk_UA: Ідентифікатор Інстансу

en: FeatureFlags|Loading feature flags
uk_UA: Завантаження перемикачів функцій

en: FeatureFlags|More information
uk_UA: Більше інформації

en: FeatureFlags|Name
uk_UA: Назва

en: FeatureFlags|New
uk_UA: Новий

en: FeatureFlags|New Feature Flag
uk_UA: Новий перемикач функції

en: FeatureFlags|New feature flag
uk_UA: Новий перемикач функції

en: FeatureFlags|New list
uk_UA: Новий список

en: FeatureFlags|Percent rollout (logged in users)
uk_UA: Процент розгортання (за користувачами, що здійснили вхід)

en: FeatureFlags|Percent rollout must be a whole number between 0 and 100
uk_UA: Процент розгортання має бути цілим числом між 0 та 100

en: FeatureFlags|Protected
uk_UA: Захищено

en: FeatureFlags|Remove
uk_UA: Видалити

en: FeatureFlags|Rollout Percentage
uk_UA: Процент розгортання

en: FeatureFlags|Rollout Strategy
uk_UA: Стратегія розгортання

en: FeatureFlags|Status
uk_UA: Статус

en: FeatureFlags|Target environments
uk_UA: Цільові середовища

en: FeatureFlags|There was an error fetching the feature flags.
uk_UA: Помилка при отриманні перемикачів функцій.

en: FeatureFlags|Try again in a few moments or contact your support team.
uk_UA: Повторіть спробу через деякий час або зверніться до вашої служби підтримки.

en: FeatureFlags|User IDs
uk_UA: Ідентифікатори користувачів

en: FeatureFlag|List
uk_UA: Список

en: FeatureFlag|Percentage
uk_UA: Відсоток

en: FeatureFlag|Select a user list
uk_UA: Виберіть список користувачів

en: FeatureFlag|Type
uk_UA: Тип

en: Feb
uk_UA: лют.

en: February
uk_UA: лютий

en: Fetching incoming email
uk_UA: Отримання вхідних повідомлень електронної пошти

en: Fetching licenses failed.
uk_UA: Не вдалося отримати ліцензії.

en: Fetching licenses failed. The request endpoint was not found.
uk_UA: Не вдалося отримати ліцензії. Кінцева точка для запиту не знайдена.

en: Fetching licenses failed. You are not permitted to perform this action.
uk_UA: Не вдалося отримати ліцензії. У вас немає дозовлів виконувати цю дію.

en: File
uk_UA: Файл

en: File added
uk_UA: Файл додано

en: File browser
uk_UA: Файловий менеджер

en: File deleted
uk_UA: Файл видалено

en: File mode changed from %{a_mode} to %{b_mode}
uk_UA: Режим файлу змінено з %{a_mode} на %{b_mode}

en: File moved
uk_UA: Файл переміщено

en: File name
uk_UA: Ім'я файлу

en: File templates
uk_UA: Шаблони файлів

en: File upload error.
uk_UA: Помилка завантаження файлу.

en: Files
uk_UA: Файли

en: Files breadcrumb
uk_UA: Навігація по файлам

en: Files, directories, and submodules in the path %{path} for commit reference %{ref}
uk_UA: Файли, каталоги та підмодулі у шляху %{path} для посилання на коміт %{ref}

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Filter by %{issuable_type} that are currently closed.
uk_UA: Фільтрувати закриті за %{issuable_type}.

en: Filter by %{issuable_type} that are currently opened.
uk_UA: Фільтрувати відкриті за %{issuable_type}.

en: Filter by label
uk_UA: Фільтр за мітками

en: Filter by milestone name
uk_UA: Фільтрувати за назвою етапу

en: Filter by name
uk_UA: Фільтр по імені

en: Filter by status
uk_UA: Фільтрувати за статусом

en: Filter by two-factor authentication
uk_UA: Фільтрувати за двофакторною автентифікацією

en: Filter by user
uk_UA: Сортувати по користувачах

en: Filter pipelines
uk_UA: Фільтр конвеєрів

en: Filter results
uk_UA: Фільтрувати результати

en: Filter results by group
uk_UA: Фільтрувати результати за групою

en: Filter results by project
uk_UA: Фільтрувати результати за проектом

en: Filter results...
uk_UA: Фільтрувати результати...

en: Filter your projects by name
uk_UA: Відфільтрувати ваші проекти за іменами

en: Filter...
uk_UA: Фільтр...

en: Find File
uk_UA: Знайти файл

en: Find by path
uk_UA: Пошук по шляху

en: Find existing members by name
uk_UA: Знайти існуючих учасників за ім'ям

en: Find file
uk_UA: Знайти файл

en: Find the downloaded ZIP file and decompress it.
uk_UA: Знайдіть завантажений ZIP-файл і розпакуйте його.

en: Fingerprint
uk_UA: Відбиток

en: Fingerprints
uk_UA: Відбитки пальців

en: Finish editing this message first!
uk_UA: Спочатку завершіть редагування цього повідомлення!

en: Finish review
uk_UA: Завершити перевірку

en: Finished
uk_UA: Завершено

en: First Name is too long (maximum is %{max_length} characters).
uk_UA: Ім'я занадто довге (максимум — %{max_length} знаків).

en: First day of the week
uk_UA: Перший день тижня

en: First name
uk_UA: Ім'я

en: First seen
uk_UA: Перший раз знайдено

en: Fixed date
uk_UA: Дата виправлення

en: Fixed due date
uk_UA: Фіксована дата завершення

en: Fixed start date
uk_UA: Виправлена дата початку

en: Fixed:
uk_UA: Виправлено:

en: Flags
uk_UA: Прапори

en: FlowdockService|Flowdock Git source token
uk_UA: Токен джерела Git для Flowdock

en: FlowdockService|Flowdock is a collaboration web app for technical teams.
uk_UA: Flowdock — це веб застосунок для взаємодії технічних команд.

en: FogBugz Email
uk_UA: Адреса електронної пошти FogBugz

en: FogBugz Import
uk_UA: Імпорт з FogBugz

en: FogBugz Password
uk_UA: Пароль FogBugz

en: FogBugz URL
uk_UA: URL-адреса FogBugz

en: FogBugz import
uk_UA: Імпорт з FogBugz

en: Folder/%{name}
uk_UA: Папка/%{name}

en: Follow the steps below to export your Google Code project data.
uk_UA: Виконайте наведені нижче кроки, щоб експортувати дані проекту з Google Code.

en: Font Color
uk_UA: Колір шрифту

en: Footer message
uk_UA: Повідомлення в футері

en: For internal projects, any logged in user can view pipelines and access job details (output logs and artifacts)
uk_UA: Для внутрішніх проектів будь-який зареєстрований користувач може переглядати конвеєри та отримати доступ до інформації про роботу (логи та артефакти)

en: For more info, read the documentation.
uk_UA: Для отримання додаткової інформації читайте документацію.

en: For more information, go to the
uk_UA: Для отримання додаткової інформації, відвідайте

en: For more information, please review %{link_start_tag}Jaeger's configuration doc%{link_end_tag}
uk_UA: Для отримання додаткової інформації, будь ласка, ознайомтеся з %{link_start_tag}документацією по налаштуванню Jaeger%{link_end_tag}

en: For more information, see the documentation on %{deactivating_usage_ping_link_start}deactivating the usage ping%{deactivating_usage_ping_link_end}.
uk_UA: Для отримання додаткової інформації, перегляньте документацію по %{deactivating_usage_ping_link_start}деактивації даних про використання%{deactivating_usage_ping_link_end}.

en: For private projects, any member (guest or higher) can view pipelines and access job details (output logs and artifacts)
uk_UA: Для приватних проектів будь-який користувач (гість або вище) може переглядати конвеєри та отримати доступ до інформації про роботу (логи та артефакти)

en: For public projects, anyone can view pipelines and access job details (output logs and artifacts)
uk_UA: Для публічних проектів будь-який зареєстрований користувач може переглядати конвеєри та отримати доступ до інформації про роботу (логи та артефакти)

en: Forgot your password?
uk_UA: Забули ваш пароль?

en: Fork
uk_UA: Форк

en: Fork Error!
uk_UA: Помилка форку!

en: Fork project
uk_UA: Форк проекту

en: Fork project?
uk_UA: Створити форк проекту?

en: ForkedFromProjectPath|Forked from
uk_UA: Форк від

en: Forking in progress
uk_UA: Відбувається створення форку

en: Forks
uk_UA: Форки

en: Format: %{dateFormat}
uk_UA: Формат: %{dateFormat}

en: Forward external support email address to
uk_UA: Перенаправляти зовнішну адресу служби підтримки на

en: Found errors in your %{gitlab_ci_yml}:
uk_UA: Знайдено помилки у вашому %{gitlab_ci_yml}:

en: Found errors in your .gitlab-ci.yml:
uk_UA: Знайдено помилки у вашому .gitlab-ci.yml:

en: Free Trial
uk_UA: Безкоштовний випробувальний період

en: Free Trial of GitLab.com Gold
uk_UA: Безкоштовна пробна версія GitLab.com Gold

en: Frequency
uk_UA: Частота

en: Friday
uk_UA: П'ятниця

en: From
uk_UA: Від

en: From %{providerTitle}
uk_UA: З %{providerTitle}

en: From Google Code
uk_UA: З Google Code

en: From issue creation until deploy to production
uk_UA: З моменту створення задачі до розгортання на production

en: From merge request merge until deploy to production
uk_UA: Від виконання запиту на злиття до розгортання на production

en: From the Kubernetes cluster details view, install Runner from the applications list
uk_UA: Із сторінки деталей Kubernetes-кластера, встановіть runner зі списку застосунків

en: Full name
uk_UA: Повне ім'я

en: GPG Key ID:
uk_UA: Ідентифікатор ключа GPG:

en: GPG Keys
uk_UA: GPG ключі

en: GPG keys allow you to verify signed commits.
uk_UA: GPG ключі дозволяють вам перевіряти підписані коміти.

en: GPG signature (loading...)
uk_UA: Підпис GPG (завантаження...)

en: General
uk_UA: Загальні

en: General Settings
uk_UA: Загальні налаштування

en: General pipelines
uk_UA: Загальні конвеєри

en: Generate a default set of labels
uk_UA: Створити стандартний набір міток

en: Generate key
uk_UA: Згенерувати ключ

en: Generate new export
uk_UA: Створити новий експорт

en: Geo Nodes
uk_UA: Гео-Вузли

en: Geo Nodes|Cannot remove a primary node if there is a secondary node
uk_UA: Неможливо видалити основний вузол, якщо є вторинний

en: GeoNodeStatusEvent|%{timeAgoStr} (%{pendingEvents} events)
uk_UA: %{timeAgoStr} (%{pendingEvents} подій)

en: GeoNodeSyncStatus|Node is failing or broken.
uk_UA: Вузол не працює або зламаний.

en: GeoNodeSyncStatus|Node is slow, overloaded, or it just recovered after an outage.
uk_UA: Вузол працює повільно, перевантажений або тільки що відновився після збою.

en: GeoNodes|Data replication lag
uk_UA: Затримка реплікації даних

en: GeoNodes|Does not match the primary storage configuration
uk_UA: Не відповідає основній конфігурації сховища

en: GeoNodes|Full
uk_UA: Повний

en: GeoNodes|GitLab version
uk_UA: Версія GitLab

en: GeoNodes|GitLab version does not match the primary node version
uk_UA: Версія GitLab не відповідає версії основного вузла

en: GeoNodes|Health status
uk_UA: Стан працездатності

en: GeoNodes|Internal URL
uk_UA: Внутрішній URL

en: GeoNodes|Last event ID processed by cursor
uk_UA: Останній ідентифікатор події, оброблений курсором

en: GeoNodes|Last event ID seen from primary
uk_UA: Останній ідентифікатор події, видимий з основного

en: GeoNodes|Loading nodes
uk_UA: Завантаження вузлів

en: GeoNodes|New node
uk_UA: Новий вузол

en: GeoNodes|Node Authentication was successfully repaired.
uk_UA: Автентифікацію вузла успішно полагоджено.

en: GeoNodes|Node was successfully removed.
uk_UA: Вузол успішно видалено.

en: GeoNodes|Node's status was updated %{timeAgo}.
uk_UA: Статус вузла оновлено %{timeAgo}.

en: GeoNodes|Pausing replication stops the sync process. Are you sure?
uk_UA: Призупинення реплікації зупиняє процес синхронізації. Ви впевнені?

en: GeoNodes|Removing a Geo primary node stops the synchronization to all nodes. Are you sure?
uk_UA: Видалення основного вузла Geo зупинить синхронізацію всіх вузлів. Ви впевнені?

en: GeoNodes|Removing a Geo secondary node stops the synchronization to that node. Are you sure?
uk_UA: Видалення вторинного вузла Geo зупиняє синхронізацію з цим вузлом. Ви впевнені?

en: GeoNodes|Replication slot WAL
uk_UA: Слот реплікації WAL

en: GeoNodes|Replication slots
uk_UA: Слоти реплікації

en: GeoNodes|Something went wrong while changing node status
uk_UA: Проблема при зміні статуса вузла

en: GeoNodes|Something went wrong while fetching nodes
uk_UA: Проблема при отриманні вузлів

en: GeoNodes|Something went wrong while removing node
uk_UA: Проблема при видаленні вузла

en: GeoNodes|Something went wrong while repairing node
uk_UA: Проблема при полагодженні вузла

en: GeoNodes|Storage config
uk_UA: Конфігурація сховища

en: GeoNodes|Sync settings
uk_UA: Налаштування синхронізації

en: GeoNodes|Unused slots
uk_UA: Невикористані слоти

en: GeoNodes|Used slots
uk_UA: Використані слоти

en: GeoNodes|With %{geo} you can install a special read-only and replicated instance anywhere. Before you add nodes, follow the %{instructions} in the exact order they appear.
uk_UA: З %{geo} ви можете встановити будь-де спеціальній реплікований інстанс лише для читання. Перед тим, як додавати вузли, дотримайтеся %{instructions} в точному порядку.

en: GeoNodes|You have configured Geo nodes using an insecure HTTP connection. We recommend the use of HTTPS.
uk_UA: Ви налаштували Geo-вузли через незахищене HTTP-з’єднання. Ми рекомендуємо використовувати HTTPS.

en: GeoNodes|primary node
uk_UA: основний вузол

en: GeoNodes|secondary nodes
uk_UA: вторинні вузли

en: Geo|%{name} is scheduled for forced re-download
uk_UA: %{name} заплановано для примусового повторного завантаження

en: Geo|%{name} is scheduled for re-sync
uk_UA: %{name} заплановано для повторної синхронізації

en: Geo|%{name} is scheduled for re-verify
uk_UA: %{name} заплановано для повторної перевірки

en: Geo|All %{replicable_name}
uk_UA: Всі %{replicable_name}

en: Geo|All projects
uk_UA: Всі проєкти

en: Geo|Could not remove tracking entry for an existing project.
uk_UA: Не вдалося видалити запис відстеження для існуючого проекту.

en: Geo|Could not remove tracking entry for an existing upload.
uk_UA: Не вдалося видалити запис відстеження для існуючого завантаження.

en: Geo|Failed
uk_UA: Невдало

en: Geo|Filter by status
uk_UA: Фільтр за статусом

en: Geo|Geo Status
uk_UA: Geo статус

en: Geo|In progress
uk_UA: В процесі

en: Geo|In sync
uk_UA: Синхронізовано

en: Geo|Last repository check run
uk_UA: Остання запуск перевірки репозиторію

en: Geo|Last successful sync
uk_UA: Остання успішна синхронізація

en: Geo|Last sync attempt
uk_UA: Остання спроба синхронізації

en: Geo|Last time verified
uk_UA: Останній час перевірки

en: Geo|Never
uk_UA: Ніколи

en: Geo|Next sync scheduled at
uk_UA: Наступна синхронізація запланована на

en: Geo|Node name can't be blank
uk_UA: Ім'я вузла не може бути пустим

en: Geo|Not synced yet
uk_UA: Не синхронізовано

en: Geo|Pending synchronization
uk_UA: Очікування синхронізації

en: Geo|Pending verification
uk_UA: Очікування перевірки

en: Geo|Please refer to Geo Troubleshooting.
uk_UA: Будь ласка, перегляньте документацію з усунення неполадок Geo.

en: Geo|Project
uk_UA: Проект

en: Geo|Project (ID: %{project_id}) no longer exists on the primary. It is safe to remove this entry, as this will not remove any data on disk.
uk_UA: Проект (ID: %{project_id}) більше не існує на основному вузлі. Поточний запис можна безпечно видалити, оскільки це не видаляє жодних даних на диску.

en: Geo|Projects in certain groups
uk_UA: Проекти в певних групах

en: Geo|Projects in certain storage shards
uk_UA: Проекти в певних сегментах сховищ

en: Geo|Redownload
uk_UA: Повторне завантаження

en: Geo|Remove
uk_UA: Видалити

en: Geo|Remove entry
uk_UA: Видалити запис

en: Geo|Resync
uk_UA: Повторна синхронізація

en: Geo|Retry count
uk_UA: Кількість спроб

en: Geo|Reverify
uk_UA: Повторно перевірити

en: Geo|Reverify all
uk_UA: Повторно перевірити все

en: Geo|Status
uk_UA: Статус

en: Geo|Synced
uk_UA: Синхронізовано

en: Geo|Synced at
uk_UA: Синхронізовано

en: Geo|Synchronization failed - %{error}
uk_UA: Синхронізація невдала: %{error}

en: Geo|The database is currently %{db_lag} behind the primary node.
uk_UA: База даних зараз %{db_lag} позаду основного вузла.

en: Geo|The node is currently %{minutes_behind} behind the primary node.
uk_UA: Вузол зараз %{minutes_behind} позаду основного вузла.

en: Geo|Tracking entry for project (%{project_id}) was successfully removed.
uk_UA: Запис відстеження для проекту (%{project_id}) успішно видалено.

en: Geo|Tracking entry for upload (%{type}/%{id}) was successfully removed.
uk_UA: Запис відстеження для завантаження (%{type}/%{id}) було успішно видалено.

en: Geo|Unknown state
uk_UA: Невідомий стан

en: Geo|Verification failed - %{error}
uk_UA: Перевірка невдала: %{error}

en: Geo|Waiting for scheduler
uk_UA: Очікування планувальника

en: Geo|misconfigured
uk_UA: неправильно налаштований

en: Geo|primary
uk_UA: основний

en: Geo|secondary
uk_UA: вторинний

en: Get a free instance review
uk_UA: Отримайте безкоштовну оцінку інстанса

en: Get started with error tracking
uk_UA: Розпочати роботу з відстеженням помилок

en: Get started with performance monitoring
uk_UA: Розпочати роботу із відслідковуванням продуктивності

en: Get started!
uk_UA: Розпочати!

en: Getting started with releases
uk_UA: Розпочати роботу з релізами

en: Git LFS is not enabled on this GitLab server, contact your admin.
uk_UA: Git LFS не увімкнено на цьому сервері GitLab, зверніться до адміністратора.

en: Git global setup
uk_UA: Глобальні налаштування Git

en: Git repository URL
uk_UA: URL Git-репозиторія

en: Git revision
uk_UA: Git-редакція

en: Git shallow clone
uk_UA: Частковий (shallow) клон Git

en: Git strategy for pipelines
uk_UA: Git стратегії для конвеєрів

en: Git version
uk_UA: Git-версія

en: GitHub import
uk_UA: GitHub-імпорт

en: GitLab / Unsubscribe
uk_UA: GitLab / Скасувати підписку

en: GitLab Group Runners can execute code for all the projects in this group.
uk_UA: Групові Runner'и Gitlab можуть виконувати код для усіх проектів у цій групі.

en: GitLab Import
uk_UA: Імпорт з GitLab

en: GitLab Shared Runners execute code of different projects on the same Runner unless you configure GitLab Runner Autoscale with MaxBuilds 1 (which it is on GitLab.com).
uk_UA: Загальні Runner'и GitLab виконують код для різних проектів на одному і тому ж Runner, якщо ви не налаштуєте автоматичне масштабування GitLab Runner’ів за допомогою MaxBuilds 1 (як зроблено на GitLab.com).

en: GitLab Support Bot
uk_UA: Бот Підтримки GitLab

en: GitLab Team Member
uk_UA: Учасник команди GitLab

en: GitLab User
uk_UA: GitLab Користувач

en: GitLab allows you to continue using your license even if you exceed the number of seats you purchased. You will be required to pay for these seats when you renew your license.
uk_UA: GitLab дозволяє вам використовувати вашу підписку, навіть якщо ви перевищили кількість придбаних місць. Вам треба буде заплатити за ці місця при її поновленні.

en: GitLab commit
uk_UA: GitLab коміт

en: GitLab for Slack
uk_UA: GitLab для Slack

en: GitLab is obtaining a Let's Encrypt SSL certificate for this domain. This process can take some time. Please try again later.
uk_UA: GitLab отримує SSL-сертифікат для цього домену від Let's Encrypt. Це може зайняти деякий час. Будь ласка, спробуйте знову пізніше.

en: GitLab is undergoing maintenance and is operating in a read-only mode.
uk_UA: GitLab проходить технічне обслуговування і працює лише в режимі читання.

en: GitLab member or Email address
uk_UA: Учасник GitLab або адреса електронної пошти

en: GitLab metadata URL
uk_UA: URL-адреса метаданних GitLab

en: GitLab project export
uk_UA: Експорт проекту GitLab

en: GitLab restart is required to apply changes.
uk_UA: Необхідно перезавантажити GitLab для застосування змін.

en: GitLab uses %{jaeger_link} to monitor distributed systems.
uk_UA: GitLab використовує %{jaeger_link} для моніторингу розподілених систем.

en: GitLab will run a background job that will produce pseudonymized CSVs of the GitLab database that will be uploaded to your configured object storage directory.
uk_UA: GitLab запустить фонове завдання, яке буде обробляти псевдонімізовані CSV-файли бази даних GitLab, які будуть надіслані до вашого налаштованого сховища об'єктів.

en: GitLab.com import
uk_UA: Імпорт з GitLab.com

en: GitLabPagesDomains|Retry
uk_UA: Повторити спробу

en: GitLabPages|%{domain} is not verified. To learn how to verify ownership, visit your %{link_start}domain details%{link_end}.
uk_UA: %{domain} не підтведжено. Щоб дізнатися як підтвердити його належність, перегляньте вашу %{link_start}інформацію про домен%{link_end}.

en: GitLabPages|Access pages
uk_UA: Доступ до сторінок

en: GitLabPages|Are you sure?
uk_UA: Ви впевнені?

en: GitLabPages|Certificate: %{subject}
uk_UA: Сертифікат: %{subject}

en: GitLabPages|Configure pages
uk_UA: Налаштування сторінок

en: GitLabPages|Domains
uk_UA: Домени

en: GitLabPages|Edit
uk_UA: Редагувати

en: GitLabPages|Expired
uk_UA: Застаріло

en: GitLabPages|Force HTTPS (requires valid certificates)
uk_UA: Лише HTTPS (потрібні дійсні сертифікати)

en: GitLabPages|It may take up to 30 minutes before the site is available after the first deployment.
uk_UA: Після першого розгортання сайт може бути недоступним до 30 хвилин.

en: GitLabPages|Learn how to upload your static site and have it served by GitLab by following the %{link_start}documentation on GitLab Pages%{link_end}.
uk_UA: Дізнайтеся як розмістити ваш статичний сайт на GitLab переглянувши %{link_start}документацію по GitLab Pages%{link_end}.

en: GitLabPages|Learn more.
uk_UA: Дізнайтеся більше.

en: GitLabPages|Maximum size of pages (MB)
uk_UA: Максимальний розмір сторінок (МБ)

en: GitLabPages|New Domain
uk_UA: Новий домен

en: GitLabPages|Only project maintainers can remove pages
uk_UA: Лише керівники проектів можуть видаляти сторінки

en: GitLabPages|Pages
uk_UA: Pages

en: GitLabPages|Remove
uk_UA: Видалити

en: GitLabPages|Remove pages
uk_UA: Видалити сторінки

en: GitLabPages|Removing pages will prevent them from being exposed to the outside world.
uk_UA: Видалення сторінок зробить їх недоступними для зовнішнього світу.

en: GitLabPages|Save
uk_UA: Зберегти

en: GitLabPages|Something went wrong while obtaining the Let's Encrypt certificate for %{domain}. To retry visit your %{link_start}domain details%{link_end}.
uk_UA: Щось пішло не так при отриманні сертифікату Let's Encrypt для %{domain}. Перевірте %{link_start}деталі домену%{link_end}, щоб повторити спробу.

en: GitLabPages|Support for domains and certificates is disabled.  Ask your system's administrator to enable it.
uk_UA: Підтримку доменів та сертифікатів вимкнено. Зверніться до адміністратора для того, щоб їх увімкнути.

en: GitLabPages|Unverified
uk_UA: Непідтверджено

en: GitLabPages|Verified
uk_UA: Підтверджено

en: GitLabPages|When using Pages under the general domain of a GitLab instance (%{pages_host}), you cannot use HTTPS with sub-subdomains. This means that if your username/groupname contains a dot it will not work. This is a limitation of the HTTP Over TLS protocol. HTTP pages will continue to work provided you don't redirect HTTP to HTTPS.
uk_UA: Використовуючи Pages під загальним доменом інстансу GitLab (%{pages_host}), ви не можете використовувати HTTPS через піддомени. Це означає, що якщо ваше ім'я користувача/групи містить крапку, воно не спрацює. Це обмеження протоколу HTTP Over TLS. HTTP-сторінки продовжать працювати, якщо ви не перенаправляєте HTTP на HTTPS.

en: GitLabPages|With GitLab Pages you can host your static websites on GitLab.  Combined with the power of GitLab CI and the help of GitLab Runner you can deploy static pages for your individual projects, your user or your group.
uk_UA: За допомогою GitLab Pages ви можете розміщувати свої статичні сайти на GitLab. Разом із можливостями GitLab CI та за допомогою Gitlab Runner'ів ми можете розгортати статичні сторінки для ваших окремих проектів, користувача чи групи.

en: GitLabPages|Your pages are served under:
uk_UA: Ваші сторінки показуються на:

en: Gitaly Servers
uk_UA: Сервери Gitaly

en: Gitaly|Address
uk_UA: Адреса

en: Gitea Host URL
uk_UA: URL-адреса хосту Gitea

en: Gitea Import
uk_UA: Імпорт з Gitea

en: Given access %{time_ago}
uk_UA: Надано доступ %{time_ago}

en: Given epic is already related to this epic.
uk_UA: Даний епік уже пов’язаний із цим епіком.

en: Global Shortcuts
uk_UA: Глобальні комбінації клавіш

en: Global notification settings
uk_UA: Загальні налаштування сповіщень

en: Go Back
uk_UA: Повернутися

en: Go Micro is a framework for micro service development.
uk_UA: Go Micro — це фреймворк для розробки мікросервісів.

en: Go back
uk_UA: Повернутися

en: Go back (while searching for files)
uk_UA: Перейти назад (продовжуючи пошук файлів)

en: Go back to %{startTag}Open issues%{endTag} and select some issues to add to your board.
uk_UA: Повернутися до %{startTag}Відкритих задач%{endTag} та вибрати деякі з них для додавання на вашу дошку.

en: Go full screen
uk_UA: На повний екран

en: Go to %{link_to_google_takeout}.
uk_UA: Перейти до %{link_to_google_takeout}.

en: Go to Webhooks
uk_UA: Перейти до Веб-хуків

en: Go to commits
uk_UA: Перейти до комітів

en: Go to definition
uk_UA: Перейти до визначення

en: Go to environments
uk_UA: Перейти до середовищ

en: Go to file
uk_UA: Перейти до файлу

en: Go to file permalink (while viewing a file)
uk_UA: Перейти до постійного посилання на файл (при перегляді)

en: Go to files
uk_UA: Перейти до файлів

en: Go to find file
uk_UA: Перейти до пошуку файлів

en: Go to issue boards
uk_UA: Перейти до дошок задач

en: Go to issues
uk_UA: Перейти до задач

en: Go to jobs
uk_UA: Перейти до завдань

en: Go to kubernetes
uk_UA: Перейти до Kubernetes

en: Go to merge requests
uk_UA: Перейти до запитів на злиття

en: Go to metrics
uk_UA: Перейти до метрик

en: Go to parent
uk_UA: Перейти на рівень вище

en: Go to project
uk_UA: Перейти до проекту

en: Go to releases
uk_UA: Перейти до релізів

en: Go to repository charts
uk_UA: Перейти до графіків репозиторію

en: Go to repository graph
uk_UA: Перейти до графу репозиторію

en: Go to snippets
uk_UA: Перейти до сніпетів

en: Go to the activity feed
uk_UA: Перейти до каналу активності

en: Go to the milestone list
uk_UA: Перейти до списку етапів

en: Go to the project's activity feed
uk_UA: Перейти до каналу активності проекту

en: Go to the project's overview page
uk_UA: Перейти до сторінки огляду проекту

en: Go to wiki
uk_UA: Перейти до wiki

en: Go to your To-Do list
uk_UA: Перейти до вашого списку нагадувань

en: Go to your fork
uk_UA: Перейти до вашого форку

en: Go to your groups
uk_UA: Перейти до ваших груп

en: Go to your issues
uk_UA: Перейти до ваших задач

en: Go to your merge requests
uk_UA: Перейти до ваших запитів на злиття

en: Go to your projects
uk_UA: Перейти до ваших проектів

en: Go to your snippets
uk_UA: Перейти до ваших сніпетів

en: Google Code import
uk_UA: Імпорт з Google Code

en: Google authentication is not %{link_start}properly configured%{link_end}. Ask your GitLab administrator if you want to use this service.
uk_UA: Автентифікація Google не %{link_start}налаштована належним чином%{link_end}. Зверніться до вашого адміністратора GitLab якщо хочете використовувати цю службу.

en: Got it
uk_UA: Зрозуміло

en: Got it!
uk_UA: Зрозуміло!

en: Grafana URL
uk_UA: URL-адреса Grafana

en: GrafanaIntegration|API Token
uk_UA: Токен API

en: GrafanaIntegration|Active
uk_UA: Увімкнено

en: GrafanaIntegration|Embed Grafana charts in GitLab issues.
uk_UA: Включити графіки Grafana в задачі GitLab.

en: GrafanaIntegration|Enter the Grafana API Token.
uk_UA: Введіть токен Grafana API.

en: GrafanaIntegration|Enter the base URL of the Grafana instance.
uk_UA: Введіть основну URL-адресу інстанса Grafana.

en: GrafanaIntegration|Grafana URL
uk_UA: Grafana URL

en: Grant access
uk_UA: Надати доступ

en: Graph
uk_UA: Граф

en: Gravatar enabled
uk_UA: Gravatar увімкнено

en: Group
uk_UA: Група

en: Group %{group_name} was scheduled for deletion.
uk_UA: Групу %{group_name} було призначено для видалення.

en: Group %{group_name} was successfully created.
uk_UA: Групу %{group_name} успішно створено.

en: Group Audit Events
uk_UA: Групові події аудиту

en: Group CI/CD settings
uk_UA: Налаштування CI/CD групи

en: Group Git LFS status:
uk_UA: Статус групи Git LFS:

en: Group Hooks
uk_UA: Хуки Групи

en: Group ID
uk_UA: Ідентифікатор групи

en: Group ID: %{group_id}
uk_UA: ID групи: %{group_id}

en: Group Runners
uk_UA: Групові Runner'и

en: Group SAML must be enabled to test
uk_UA: SAML для групи повинна бути включена для тестування

en: Group URL
uk_UA: URL-адреса групи

en: Group avatar
uk_UA: Аватар групи

en: Group by:
uk_UA: Групувати за:

en: Group description
uk_UA: Опис групи

en: Group description (optional)
uk_UA: Опис групи (необов'язково)

en: Group details
uk_UA: Деталі групи

en: Group export could not be started.
uk_UA: Не вдалося запустити експорт групи.

en: Group export link has expired. Please generate a new export from your group settings.
uk_UA: Закінчився термін дії посилання на експорт групи. Будь ласка, згенеруйте новий експорт в налаштуваннях групи.

en: Group has been already marked for deletion
uk_UA: Група вже позначена для видалення

en: Group has not been marked for deletion
uk_UA: Група не була позначена для видалення

en: Group info:
uk_UA: Інформація про групу:

en: Group maintainers can register group runners in the %{link}
uk_UA: Керівники групи можуть зареєструвати групові runner'и через %{link}

en: Group members
uk_UA: Користувачі групи

en: Group name
uk_UA: Назва групи

en: Group name (your organization)
uk_UA: Назва групи (ваша організація)

en: Group overview
uk_UA: Огляд групи

en: Group overview content
uk_UA: Вміст оглядової сторінки групи

en: Group path is already taken. Suggestions:
uk_UA: Шлях групи вже використовується. Пропозиції:

en: Group path is available.
uk_UA: Шлях групи доступний.

en: Group pipeline minutes were successfully reset.
uk_UA: Групові хвилини для конвеєрів успішно обнулено.

en: Group requires separate account
uk_UA: Група вимагає окремий обліковий запис

en: Group variables (inherited)
uk_UA: Змінні групи (успадковані)

en: Group was successfully updated.
uk_UA: Групу успішно оновлено.

en: Group: %{group_name}
uk_UA: Група: %{group_name}

en: Group: %{name}
uk_UA: Група: %{name}

en: GroupRoadmap|%{startDateInWords} – %{endDateInWords}
uk_UA: %{startDateInWords} – %{endDateInWords}

en: GroupRoadmap|Something went wrong while fetching epics
uk_UA: Проблема при завантаженні епіків

en: GroupRoadmap|Sorry, no epics matched your search
uk_UA: Вибачте, жоден епік не задовольняє критеріям вашого пошуку

en: GroupRoadmap|The roadmap shows the progress of your epics along a timeline
uk_UA: План-графік епіків відображає стан ваших епіків у часі

en: GroupRoadmap|To view the roadmap, add a start or due date to one of the %{linkStart}child epics%{linkEnd}.
uk_UA: Для перегляду плану-графіку додайте дату початку або завершення до одного із %{linkStart}епіків-дітей%{linkEnd}.

en: GroupRoadmap|To view the roadmap, add a start or due date to one of your epics in this group or its subgroups; from %{startDate} to %{endDate}.
uk_UA: Для перегляду плану-графіку, додайте дату початку чи закінчення до одного з ваших епіків в цій групі або її підгрупах; від %{startDate} до %{endDate}.

en: GroupRoadmap|To widen your search, change or remove filters; from %{startDate} to %{endDate}.
uk_UA: Щоб розширити пошук, змініть або видаліть фільтри; від %{startDate} до %{endDate}.

en: GroupSAML|Certificate fingerprint
uk_UA: Відбиток сертифікату

en: GroupSAML|Configuration
uk_UA: Налаштування

en: GroupSAML|Enable SAML authentication for this group.
uk_UA: Увімкнути автентифікацію через SAML для цієї групи.

en: GroupSAML|Enforce SSO-only authentication for this group.
uk_UA: Зробити обов'язковою SSO автентифікацію для цієї групи.

en: GroupSAML|Enforce users to have dedicated group managed accounts for this group.
uk_UA: Зобов'язати користувачів для цієї групи мати окремі облікові записи керовані нею.

en: GroupSAML|Enforced SSO
uk_UA: Обов'язкове SSO

en: GroupSAML|Generate a SCIM token
uk_UA: Створити токен SCIM

en: GroupSAML|Generate a SCIM token to set up your System for Cross-Domain Identity Management.
uk_UA: Згенерувати токен SCIM для налаштування системи керування міждоменною ідентифікацією.

en: GroupSAML|Identity
uk_UA: Ідентифікація

en: GroupSAML|Make sure you save this token — you won't be able to access it again.
uk_UA: Переконайтеся, що ви зберегли цей токен, бо ви не зможете отримати доступ до нього знову.

en: GroupSAML|Manage your group’s membership while adding another level of security with SAML.
uk_UA: Керуйте членством у вашій групі додаючи ще один рівень безпеки із SAML.

en: GroupSAML|Members
uk_UA: Учасники

en: GroupSAML|Members will be forwarded here when signing in to your group. Get this from your identity provider, where it can also be called "SSO Service Location", "SAML Token Issuance Endpoint", or "SAML 2.0/W-Federation URL".
uk_UA: Учасники будуть перенаправлені сюди, коли будуть заходити до вашої групи. Отримайте його від свого провайдера ідентифікації, де вона також може називатися "SSO Service Location", "SAML Token Issuance Endpoint", або "SAML 2.0/W-Federation URL".

en: GroupSAML|NameID
uk_UA: NameID

en: GroupSAML|SAML Single Sign On
uk_UA: Єдиний вхід через SAML

en: GroupSAML|SAML Single Sign On Settings
uk_UA: Налаштування єдиного входу через SAML

en: GroupSAML|SCIM API endpoint URL
uk_UA: URL кінцевої точки SCIM API

en: GroupSAML|SCIM Token
uk_UA: Токен SCIM

en: GroupSAML|SHA1 fingerprint of the SAML token signing certificate. Get this from your identity provider, where it can also be called "Thumbprint".
uk_UA: SHA1-відбиток сертифікату для підпису SAML токена. Отримайте його від провайдера ідентифікації, де він також може називатися "Thumbprint".

en: GroupSAML|The SCIM token is now hidden. To see the value of the token again, you need to
uk_UA: Токен SCIM зараз приховоно. Щоб знову побачити значення токена вам потрібно

en: GroupSAML|To be able to enable enforced SSO, you first need to enable SAML authentication.
uk_UA: Для того, щоб зробити SSO автентифікацію обов'язковою, спочатку вам треба увімкнути автентифікацію через SAML.

en: GroupSAML|To be able to enable group managed accounts, you first need to enable enforced SSO.
uk_UA: Для увімкнення облікових записів керованих групою, спочатку необхідно увімкнути обов'язкове SSO.

en: GroupSAML|Toggle SAML authentication
uk_UA: Увімкнути/вимкнути автентифікацію SAML

en: GroupSAML|With group managed accounts enabled, all the users without a group managed account will be excluded from the group.
uk_UA: При активаціх облікових записів керованих групою, всі користувачі, що не мають облікового запису керованого групою, будуть виключеню з неї.

en: GroupSAML|Your SCIM token
uk_UA: Ваш токен SCIM

en: GroupSettings|Auto DevOps pipeline was updated for the group
uk_UA: Конвеєр Auto DevOps оновлено для цієї групи

en: GroupSettings|Badges
uk_UA: Значки

en: GroupSettings|Be careful. Changing a group's parent can have unintended %{side_effects_link_start}side effects%{side_effects_link_end}.
uk_UA: Будьте обережні. Зміна батьківської групи може мати %{side_effects_link_start}небажані наслідки%{side_effects_link_end}.

en: GroupSettings|Cannot update the path because there are projects under this group that contain Docker images in their Container Registry. Please remove the images from your projects first and try again.
uk_UA: Не вдалося змінити шлях тому що в цій групі є проекти із образами Docker у своїх Реєстрах контейнерів. Будь ласка, спочатку видаліть ці образи з ваших проектів і спробуйте знову.

en: GroupSettings|Custom project templates
uk_UA: Власні шаблони проектів

en: GroupSettings|Customize your group badges.
uk_UA: Налаштувати значки групи.

en: GroupSettings|Default to Auto DevOps pipeline for all projects within this group
uk_UA: Використовувати за замовчуванням конвеєри Auto DevOps для усіх проектів цієї групи

en: GroupSettings|Disable email notifications
uk_UA: Вимкнути сповіщення електронною поштою

en: GroupSettings|If the parent group's visibility is lower than the group current visibility, visibility levels for subgroups and projects will be changed to match the new parent group's visibility.
uk_UA: Якщо видимість батьківської групи нижча, за поточну видимість групи, тоді рівні видимості для підгруп та проектів будуть змінені, щоб відповідати новій видимості батьківської групи.

en: GroupSettings|Learn more about badges.
uk_UA: Дізнайтеся більше про значки.

en: GroupSettings|Learn more about group-level project templates.
uk_UA: Докладніше про шаблони проектів на рівні групи.

en: GroupSettings|New runners registration token has been generated!
uk_UA: Згенеровано новий токен для реєстрації runner'ів!

en: GroupSettings|Pipeline settings was updated for the group
uk_UA: Налаштування конвеєрів були оновлені для цієї групи

en: GroupSettings|Prevent sharing a project within %{group} with other groups
uk_UA: Заборонити спільний доступ до проекту в рамках %{group} з іншими групами

en: GroupSettings|Select a sub-group as the custom project template source for this group.
uk_UA: Виберіть підгрупу як джерело власних шаблонів проектів для цієї групи.

en: GroupSettings|The Auto DevOps pipeline will run if no alternative CI configuration file is found.
uk_UA: Конвеєр Auto DevOps буде запущено, якщо не буде знайдено альтернативного файлу конфігуріції CI.

en: GroupSettings|There was a problem updating Auto DevOps pipeline: %{error_messages}.
uk_UA: Проблема при оновленні конвеєра Auto DevOps: %{error_messages}.

en: GroupSettings|There was a problem updating the pipeline settings: %{error_messages}.
uk_UA: Проблема при оновленні налаштувань конвеєрів: %{error_messages}.

en: GroupSettings|This setting is applied on %{ancestor_group} and has been overridden on this subgroup.
uk_UA: Цей параметр застосовано до %{ancestor_group} і його було перевизначено в цій підгрупі.

en: GroupSettings|This setting is applied on %{ancestor_group}. To share projects in this group with another group, ask the owner to override the setting or %{remove_ancestor_share_with_group_lock}.
uk_UA: Цей параметр застосовано до %{ancestor_group}. Щоб поділитися проектами з цієї групи з іншою групою, попросіть власника перевизначити параметр або %{remove_ancestor_share_with_group_lock}.

en: GroupSettings|This setting is applied on %{ancestor_group}. You can override the setting or %{remove_ancestor_share_with_group_lock}.
uk_UA: Цей параметр застосовано до %{ancestor_group}. Ви можете перевизначити налаштування або %{remove_ancestor_share_with_group_lock}.

en: GroupSettings|This setting will be applied to all subgroups unless overridden by a group owner. Groups that already have access to the project will continue to have access unless removed manually.
uk_UA: Цей параметр буде застосовано до всіх підгруп, якщо тільки не буде перевизначено власником групи. Групи, які вже мають доступ до проекту, будуть мати доступ, якщо вони не будуть вилучені вручну.

en: GroupSettings|This setting will override user notification preferences for all members of the group, subgroups, and projects.
uk_UA: Це значення перевизначить налаштування сповіщень для всіх учасників групи, підгруп та проектів.

en: GroupSettings|This setting will prevent group members from being notified if the group is mentioned.
uk_UA: Цей параметр запобігає оповіщенню учасників групи в разі її згадки.

en: GroupSettings|Transfer group
uk_UA: Перенести групу

en: GroupSettings|You can only transfer the group to a group you manage.
uk_UA: Ви можете перенести цю групу тільки в групу, якою ви керуєте.

en: GroupSettings|You will need to update your local repositories to point to the new location.
uk_UA: Вам необхідно обновити свої локальні репозиторії з тим, щоб вони вказували на нове розміщення.

en: GroupSettings|cannot be disabled when the parent group "Share with group lock" is enabled, except by the owner of the parent group
uk_UA: не може бути скасовано поки "Блокування спільного доступу з іншими групами" активне на батьківській групі, за винятком власника батьківської групи

en: GroupSettings|cannot change when group contains projects with NPM packages
uk_UA: не можливо змінити, якщо група має проєкти з пакетами NPM

en: GroupSettings|remove the share with group lock from %{ancestor_group_name}
uk_UA: Видалити блокування спільного доступу з іншими групами з %{ancestor_group_name}

en: Groups
uk_UA: Групи

en: Groups (%{count})
uk_UA: Групи (%{count})

en: Groups (%{groups})
uk_UA: Групи (%{groups})

en: Groups and projects
uk_UA: Групи та проєкти

en: Groups can also be nested by creating %{subgroup_docs_link_start}subgroups%{subgroup_docs_link_end}.
uk_UA: Групи також можуть бути вкладеними при використанні %{subgroup_docs_link_start}підгруп%{subgroup_docs_link_end}.

en: Groups to synchronize
uk_UA: Групи для синхронізації

en: Groups with access to %{strong_start}%{group_name}%{strong_end}
uk_UA: Групи з доступом до %{strong_start}%{group_name}%{strong_end}

en: GroupsDropdown|Frequently visited
uk_UA: Часто відвідувані

en: GroupsDropdown|Groups you visit often will appear here
uk_UA: Групи, які ви часто відвідуєте, будуть відображені тут

en: GroupsDropdown|Loading groups
uk_UA: Завантаження груп

en: GroupsDropdown|Search your groups
uk_UA: Пошук по ваших групах

en: GroupsDropdown|Something went wrong on our end.
uk_UA: Щось пішло не так з нашого боку.

en: GroupsDropdown|Sorry, no groups matched your search
uk_UA: На жаль жодна группа не задовольняє параметрам вашого запиту

en: GroupsDropdown|This feature requires browser localStorage support
uk_UA: Ця функція потребує підтримки localStorage вашим браузером

en: GroupsEmptyState|A group is a collection of several projects.
uk_UA: Група — набір із декількох проектів.

en: GroupsEmptyState|If you organize your projects under a group, it works like a folder.
uk_UA: Розміщення проектів у групі схоже на розміщення в папці.

en: GroupsEmptyState|No groups found
uk_UA: Групи не знайдені

en: GroupsEmptyState|You can manage your group member’s permissions and access to each project in the group.
uk_UA: Ви можете керувати правами доступу членів групи мати доступ до кожного проекту в ній.

en: GroupsNew|Create
uk_UA: Створити

en: GroupsNew|Create group
uk_UA: Створити групу

en: GroupsNew|Import
uk_UA: Імпорт

en: GroupsNew|Import group
uk_UA: Імпортувати групу

en: GroupsTree|Are you sure you want to leave the "%{fullName}" group?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете залишити групу "%{fullName}"?

en: GroupsTree|Create a project in this group.
uk_UA: Створити проект у групі.

en: GroupsTree|Create a subgroup in this group.
uk_UA: Створити підгрупи у цій групі.

en: GroupsTree|Edit group
uk_UA: Редагувати групу

en: GroupsTree|Failed to leave the group. Please make sure you are not the only owner.
uk_UA: Не вдалося залишити групу. Будь-ласка впевніться, що ви не єдитий власник.

en: GroupsTree|Leave this group
uk_UA: Залишити цю группу

en: GroupsTree|Loading groups
uk_UA: Завантаження груп

en: GroupsTree|No groups matched your search
uk_UA: Жодна группа не задовольняє параметрам вашого запиту

en: GroupsTree|No groups or projects matched your search
uk_UA: Жодна группа чи проєкт не задовольняє параметрам вашого запиту

en: GroupsTree|Search by name
uk_UA: Пошук за іменем

en: Guideline
uk_UA: Керівництво

en: HTTP Basic: Access denied\nYou must use a personal access token with 'api' scope for Git over HTTP.\nYou can generate one at %{profile_personal_access_tokens_url}
uk_UA: Базовий HTTP: відмовлено у доступі\nВи повинні використовувати персональний токен доступу із областю дії 'api' для Git через HTTP.\nВи можете згенерувати його в %{profile_personal_access_tokens_url}

en: Hashed repository storage paths
uk_UA: Хешовані шляхи для зберігання репозиторіїв

en: Have your users email
uk_UA: Електронна пошта для звертань користувачів

en: Header logo was successfully removed.
uk_UA: Логотип в заголовку успішно видалено.

en: Header message
uk_UA: Повідомлення заголовка

en: Health
uk_UA: Здоров'я

en: Health Check
uk_UA: Перевірка Працездатності

en: Health information can be retrieved from the following endpoints. More information is available
uk_UA: Інформацію про працездатність можна отримати з наступних кінцевих точок. Більше інформації доступно

en: HealthCheck|Access token is
uk_UA: Токен доступу

en: HealthCheck|Healthy
uk_UA: Здоровий

en: HealthCheck|No Health Problems Detected
uk_UA: Проблем із здоров'ям не виявлено

en: HealthCheck|Unhealthy
uk_UA: Нездоровий

en: Hello there
uk_UA: Привіт

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Help page
uk_UA: Сторінка довідки

en: Help page text and support page url.
uk_UA: Текст сторінки довідки та url-адреса сторінки підтримки.

en: Helps prevent bots from brute-force attacks.
uk_UA: Допомагає запобігти брутфорс-атакам від ботів.

en: Helps prevent bots from creating accounts.
uk_UA: Допомагає запобігти створенню облікових записів ботами.

en: Helps reduce alert volume (e.g. if creating too many issues)
uk_UA: Допомагає зменшити об’єм попереджень (напр. при великій кількості проблем)

en: Helps reduce request volume for protected paths
uk_UA: Допомагає зменшити об’єм запитів для захищених шляхів

en: Here you will find recent merge request activity
uk_UA: Тут ви знайдете нещодавню активність в запитах на злиття

en: Hi %{username}!
uk_UA: Привіт %{username}!

en: Hide archived projects
uk_UA: Сховати архівовані проекти

en: Hide file browser
uk_UA: Сховати файловий менеджер

en: Hide group projects
uk_UA: Приховати проекти групи

en: Hide host keys manual input
uk_UA: Сховати ввід ключів хоста

en: Hide list
uk_UA: Приховати список

en: Hide marketing-related entries from help
uk_UA: Сховати маркетингові розділи із допомоги

en: Hide payload
uk_UA: Приховати корисне навантаження

en: Hide shared projects
uk_UA: Сховати спільні проекти

en: Hide stage
uk_UA: Сховати етап

en: Hide value | Hide values
uk_UA[0]: Сховати значення
uk_UA[1]: Сховати значення
uk_UA[2]: Сховати значень
uk_UA[3]: Сховати значень

en: Hide values
uk_UA: Сховати значення

en: High or unknown vulnerabilities present
uk_UA: Присутні вразливості високого або невідомого рівня

en: Highest number of requests per minute for each raw path, default to 300. To disable throttling set to 0.
uk_UA: Найвища кількість запитів за хвилину для кожного необробленого шлях, за замовчуванням складає 300. Для вимкнення обмеження встановіть в 0.

en: Highest role:
uk_UA: Найвища роль:

en: History
uk_UA: Історія

en: History of authentications
uk_UA: Історія автентифікацій

en: Homepage
uk_UA: Домашня сторінка

en: Hook execution failed. Ensure the group has a project with commits.
uk_UA: Невдале виконання хука. Переконайтеся, що ця група має проект із комітами.

en: Hook was successfully created.
uk_UA: Хук успішно створено.

en: Hook was successfully updated.
uk_UA: Хук успішно оновлено.

en: Hostname
uk_UA: Ім'я хоста

en: Hour (UTC)
uk_UA: Година (UTC)

en: Housekeeping
uk_UA: Очищення

en: Housekeeping successfully started
uk_UA: Очищення успішно розпочато

en: Housekeeping, export, path, transfer, remove, archive.
uk_UA: Очищення, експорт, шлях, перенесення, видалення, архівування.

en: How it works
uk_UA: Як це працює

en: How many replicas each Elasticsearch shard has.
uk_UA: Кількість реплік в кожному сегменті Elasticsearch.

en: How many shards to split the Elasticsearch index over.
uk_UA: На скільки сегментів розподілити індекс Elasticsearch.

en: How many users will be evaluating the trial?
uk_UA: Скільки користувачів будуть приймати участь у випробувальному періоді?

en: However, you are already a member of this %{member_source}. Sign in using a different account to accept the invitation.
uk_UA: Проте ви вже є учасником цього %{member_source}. Увійдіть, використовуючи інший обліковий запис, щоб прийняти запрошення.

en: I accept the %{terms_link_start}Terms of Service and Privacy Policy%{terms_link_end}
uk_UA: Я приймаю %{terms_link_start}Правила користування сервісом і політику конфіденційності%{terms_link_end}

en: I accept the %{terms_link}
uk_UA: Я приймаю %{terms_link}

en: I accept the|Terms of Service and Privacy Policy
uk_UA: Я погоджуюсь з Правилами користування сервісом і політикою конфіденційності

en: I forgot my password
uk_UA: Я забув пароль

en: I have read and agree to the Let's Encrypt %{link_start}Terms of Service%{link_end} (PDF)
uk_UA: Я прочитав і згодені із %{link_start}умовами використання%{link_end} Let's Encrypt (PDF)

en: I'd like to receive updates via email about GitLab
uk_UA: Я бажаю отримувати оновлення про GitLab по електронній пошті

en: IDE|Back
uk_UA: Назад

en: IDE|Commit
uk_UA: Коміт

en: IDE|Edit
uk_UA: Редагувати

en: IDE|Get started with Live Preview
uk_UA: Розпочати роботу із попереднім переглядом

en: IDE|Go to project
uk_UA: Перейти до проекту

en: IDE|Live Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: IDE|Preview your web application using Web IDE client-side evaluation.
uk_UA: Попередній перегляд вашого веб-застосунку, у веб-IDE за допомогою виконання на клієнті.

en: IDE|Refresh preview
uk_UA: Оновити попередній перегляд

en: IDE|Review
uk_UA: Огляд

en: IDE|Successful commit
uk_UA: Успішний коміт

en: IDE|This option is disabled because you are not allowed to create merge requests in this project.
uk_UA: Ця опція вимкнена, тому що ви не можете створювати запити на злиття в цьому проєкті.

en: IDE|This option is disabled because you don't have write permissions for the current branch.
uk_UA: Ця опція вимкнена, тому що ви не маєте дозволу на запис в поточну гілку.

en: IP Address
uk_UA: IP-адреса

en: IP subnet restriction only allowed for top-level groups
uk_UA: Обмеження підмереж IP дозволяється лише для груп вищого рівня

en: Identifier
uk_UA: Ідентифікатор

en: Identifiers
uk_UA: Ідентифікатори

en: Identities
uk_UA: Ідентифікація

en: If any job surpasses this timeout threshold, it will be marked as failed. Human readable time input language is accepted like "1 hour". Values without specification represent seconds.
uk_UA: Якщо будь-яке завдання перевищить цей часовий поріг, воно буде відмічене як невдале. Для вводу часу підтримується "людский" формат, наприклад "1 hour" (1 година). Значення без одиниць виміру представляють секунди.

en: If checked, group owners can manage LDAP group links and LDAP member overrides
uk_UA: Якщо увімкнено, тоді власники груп зможуть керувати зв'язками груп LDAP та перевизначенням членів LDAP

en: If checked, new group memberships and permissions can only be added via LDAP synchronization
uk_UA: Якщо буде увімкнено цей пункт, нові членства в групах та дозволи будуть додані лише за допомогою синхронізації LDAP

en: If disabled, a diverged local branch will not be automatically updated with commits from its remote counterpart, to prevent local data loss. If the default branch (%{default_branch}) has diverged and cannot be updated, mirroring will fail. Other diverged branches are silently ignored.
uk_UA: Якщо вимкнено, локальна гілка зі змінами не буде автоматично підтягувати коміти з віддаленої гілки, щоб уникнути втрати локальних даних. Якщо гілка за замовчуванням (%{default_branch}) містить зміни і не може бути оновлена, тоді дзеркалювання буде неможливим. Інші гілки зі змінами автоматично ігноруються.

en: If disabled, only admins will be able to configure repository mirroring.
uk_UA: Якщо вимкнено, лише адміністратори зможуть налаштовувати віддзеркаленя репозиторіїв.

en: If disabled, the access level will depend on the user's permissions in the project.
uk_UA: Якщо це відключено, то рівень доступу буде залежати від дозволів користувача в проекті.

en: If enabled
uk_UA: Якщо увімкнено

en: If enabled, access to projects will be validated on an external service using their classification label.
uk_UA: Якщо це дозволено, доступ до проектів буде перевірятися зовнішньою службою з використанням їх мітки класифікації.

en: If this was a mistake you can %{leave_link_start}leave the %{source_type}%{link_end}.
uk_UA: Якщо не була помилка, ви можете %{leave_link_start}залишити %{source_type}%{link_end}.

en: If this was a mistake you can leave the %{source_type}.
uk_UA: Якщо це була помилка, ви можете залишити %{source_type}.

en: If using GitHub, you’ll see pipeline statuses on GitHub for your commits and pull requests. %{more_info_link}
uk_UA: При використанні GitHub, ви побачите статуси конвеєрів для комітів і запитів на злиття. %{more_info_link}

en: If you lose your recovery codes you can generate new ones, invalidating all previous codes.
uk_UA: Якщо ви втратите коди відновлення, ви можете створити нові, і всі попередні коди відновлення будуть недійсними.

en: If your HTTP repository is not publicly accessible, add your credentials.
uk_UA: Якщо ваш HTTP-репозиторій не є загальнодоступним, додайте свої облікові дані.

en: Iglu registry URL (optional)
uk_UA: URL-адреса реєстру Iglu (необов'язково)

en: Ignore
uk_UA: Iгнорувати

en: Image Details
uk_UA: Деталі образу

en: ImageDiffViewer|2-up
uk_UA: 2 поруч

en: ImageDiffViewer|Onion skin
uk_UA: Накладені (прозорість)

en: ImageDiffViewer|Swipe
uk_UA: Накладені (проведення)

en: ImageViewerDimensions|H
uk_UA: В

en: ImageViewerDimensions|W
uk_UA: Ш

en: Impersonation has been disabled
uk_UA: Імітування було вимкнено

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import CSV
uk_UA: Імпортувати CSV

en: Import Projects from Gitea
uk_UA: Імпортувати проекти з Gitea

en: Import all compatible projects
uk_UA: Імпорт всіх сумісних проектів

en: Import all projects
uk_UA: Імпортувати всі проекти

en: Import all repositories
uk_UA: Імпорт всіх репозиторіїв

en: Import an exported GitLab project
uk_UA: Імпортувати експортований проект GitLab

en: Import from
uk_UA: Імпортувати з

en: Import from Jira
uk_UA: Імпортувати з Jira

en: Import in progress
uk_UA: Імпорт триває

en: Import issues
uk_UA: Імпорт задач

en: Import members
uk_UA: Імпортувати учасників

en: Import members from another project
uk_UA: Імпортувати учасників з іншого проекту

en: Import multiple repositories by uploading a manifest file.
uk_UA: Імпортувати кілька репозиторіїв, надіславши файл маніфесту.

en: Import project
uk_UA: Імпорт проекту

en: Import project members
uk_UA: Імпортувати учасників проекту

en: Import projects from Bitbucket
uk_UA: Імпортувати проекти з Bitbucket

en: Import projects from Bitbucket Server
uk_UA: Імпортувати проекти з Bitbucket Server

en: Import projects from FogBugz
uk_UA: Імпортувати проекти з FogBugz

en: Import projects from GitLab.com
uk_UA: Імпортувати проекти з GitLab.com

en: Import projects from Google Code
uk_UA: Імпортувати проекти з Google Code

en: Import repositories from Bitbucket Server
uk_UA: Імпортувати репозиторії з Bitbucket Server

en: Import repositories from GitHub
uk_UA: Імпорт репозиторіїв з GitHub

en: Import repository
uk_UA: Імпорт репозиторію

en: Import tasks
uk_UA: Імпорт завдань

en: Import tasks from Phabricator into issues
uk_UA: Імпортувати задачі (tasks) із Phabricator як задачі

en: Import timed out. Import took longer than %{import_jobs_expiration} seconds
uk_UA: Час імпорту вичерпано. Імпорт зайняв більше %{import_jobs_expiration} секунд

en: Import/Export illustration
uk_UA: Імпорт/експорт ілюстрацій

en: ImportButtons|Connect repositories from
uk_UA: Підключити репозиторії із

en: ImportProjects|Blocked import URL: %{message}
uk_UA: Заблокований URL для імпорту: %{message}

en: ImportProjects|Error importing repository %{project_safe_import_url} into %{project_full_path} - %{message}
uk_UA: Помилка при імпортуванні репозиторію %{project_safe_import_url} в %{project_full_path} - %{message}

en: ImportProjects|Importing the project failed
uk_UA: Імпортування проекту невдале

en: ImportProjects|Requesting your %{provider} repositories failed
uk_UA: Запит ваших %{provider} репозиторіїв пройшов невдало

en: ImportProjects|Select the projects you want to import
uk_UA: Виберіть проекти для імпорту

en: ImportProjects|The remote data could not be imported.
uk_UA: Віддалені дані не можуть бути імпортовані.

en: ImportProjects|The repository could not be created.
uk_UA: Репозиторій не може бути створено.

en: ImportProjects|Update of imported projects with realtime changes failed
uk_UA: Помилка оновлення імпортованих проєктів із змінами в реальному часі

en: Improve Issue boards
uk_UA: Покращити дошки задач

en: Improve Issue boards with GitLab Enterprise Edition.
uk_UA: Покращити дошки обговорень за допомогою версії GitLab Enterprise Edition.

en: Improve Merge Requests and customer support with GitLab Enterprise Edition.
uk_UA: Покращити запити на злиття та підтримку користувачів за допомогою GitLab Enterprise Edition.

en: In order to gather accurate feature usage data, it can take 1 to 2 weeks to see your index.
uk_UA: Збір точних даних про використання для відображення вашого індексу може зайняти від 1 до 2 тижнів.

en: In progress
uk_UA: В процесі

en: In the next step, you'll be able to select the projects you want to import.
uk_UA: На наступному кроці ви зможете вибрати проекти, які хочете імпортувати.

en: Incident Management Limits
uk_UA: Ліміти, пов’язані із Управлінням Інцидентами

en: Incidents
uk_UA: Інциденти

en: Include a Terms of Service agreement and Privacy Policy that all users must accept.
uk_UA: Включити угоду про надання послуг та правила конфіденційності, які повинні прийняти всі користувачі.

en: Include author name in notification email body
uk_UA: Вказати ім'я автора в тілі сповіщення по електронній пошті

en: Include merge request description
uk_UA: Додайте опис запиту на злиття

en: Includes LFS objects. It can be overridden per group, or per project. 0 for unlimited.
uk_UA: Включає об'єкти LFS. Може бути перевизначено в групі або проекті. 0 — необмежено.

en: Includes an MVC structure to help you get started.
uk_UA: Включає структуру MVC, щоб допомогти вам розпочати роботу.

en: Includes an MVC structure, Gemfile, Rakefile, along with many others, to help you get started.
uk_UA: Включає структуру MVC, Gemfile, Rakefile, а також багато іншого, щоб допомогти вам розпочати роботу.

en: Includes an MVC structure, mvnw and pom.xml to help you get started.
uk_UA: Включає структуру MVC, mvnw і pom.xml, щоб допомогти вам розпочати роботу.

en: Incoming email
uk_UA: Вхідна пошта

en: Incompatible Project
uk_UA: Несумісний проект

en: Incompatible options set!
uk_UA: Встановлено несумісні параметри!

en: Index all projects
uk_UA: Індексувати всі проекти

en: Indicates whether this runner can pick jobs without tags
uk_UA: Вказує на те, чи може даний runner виконувати завдання без тегів

en: Inform users without uploaded SSH keys that they can't push over SSH until one is added
uk_UA: Повідомляти користувачам без клічів SSH, що без них вони не зможуть відправляти код через SSH

en: Information about additional Pages templates and how to install them can be found in our %{pages_getting_started_guide}.
uk_UA: Ви можете знайти інформацію про додаткові шаблони Pages та те, як їх встановити в нашій %{pages_getting_started_guide}.

en: Inherited:
uk_UA: Успадковано:

en: Inline
uk_UA: Вбудований

en: Input host keys manually
uk_UA: Введіть ключі хоста вручну

en: Input your repository URL
uk_UA: Введіть ваш URL репозиторію

en: Insert a quote
uk_UA: Вставити цитату

en: Insert code
uk_UA: Вставити код

en: Insert suggestion
uk_UA: Додати пропозицію

en: Insights
uk_UA: Статистика (Insights)

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Install GitLab Runner
uk_UA: Встановити GitLab Runner

en: Install Runner on Kubernetes
uk_UA: Встановити Runner на Kubernetes

en: Install a soft token authenticator like %{free_otp_link} or Google Authenticator from your application repository and use that app to scan this QR code. More information is available in the %{help_link_start}documentation%{help_link_end}.
uk_UA: Встановіть програмний автентифікатор, наприклад %{free_otp_link} або Google Authenticator зі свого репозиторію застосунків і використовуйте його для сканування цього QR-коду. Більш детальна інформація доступна в %{help_link_start}документації%{help_link_end}.

en: Install on clusters
uk_UA: Встановити на кластери

en: Installed
uk_UA: Встановлено

en: Installing
uk_UA: Встановлення

en: Instance | Instances
uk_UA[0]: Інстанс
uk_UA[1]: Інстансів
uk_UA[2]: Інстансів
uk_UA[3]: Інстансів

en: Instance administrators group already exists
uk_UA: Група для адміністраторів інстансу вже існує

en: Instance license
uk_UA: Ліцензія інстансу

en: Integration
uk_UA: Інтеграція

en: Integration Settings
uk_UA: Налаштування Інтеграції

en: Integrations
uk_UA: Інтеграції

en: Integrations|All details
uk_UA: Всі деталі

en: Interested parties can even contribute by pushing commits if they want to.
uk_UA: Зацікавлені сторони за бажанням можуть навіть робити внески шляхом відправлення комітів.

en: Internal
uk_UA: Внутрішній

en: Internal - The group and any internal projects can be viewed by any logged in user.
uk_UA: Внутрішня — будь-який автентифікований користувач має доступ до цієї групи та усіх її внутрішніх проектів.

en: Internal - The project can be accessed by any logged in user.
uk_UA: Внутрішній — будь-який автентифікований користувач має доступ до цього проекту.

en: Internal users
uk_UA: Внутрішні користувачі

en: Interval Pattern
uk_UA: Шаблон інтервалу

en: Invalid Git ref
uk_UA: Недійсне посилання Git

en: Invalid Insights config file detected
uk_UA: Знайдено недійсний файл конфігурації статистики (Insights)

en: Invalid Login or password
uk_UA: Неправильний логін або пароль

en: Invalid URL
uk_UA: Недійсна URL адреса

en: Invalid cursor value provided
uk_UA: Надано неправильне значення курсора

en: Invalid date
uk_UA: Неправильна дата

en: Invalid date format. Please use UTC format as YYYY-MM-DD
uk_UA: Неприпустимий формат дати. Будь ласка, використовуйте формат UTC у вигляді РРРРР-ММ-ДД

en: Invalid feature
uk_UA: Недійсна функція

en: Invalid field
uk_UA: Неправильно заповнене поле

en: Invalid file.
uk_UA: Неправильний файл.

en: Invalid import params
uk_UA: Неправильні параметри імпорту

en: Invalid input, please avoid emojis
uk_UA: Некорректний ввід, будь ласка, уникайте смайликів

en: Invalid login or password
uk_UA: Неправильний логін або пароль

en: Invalid pin code
uk_UA: Неправильний PIN-код

en: Invalid pod_name
uk_UA: Некоректна назва pod_name

en: Invalid query
uk_UA: Неправильний запит

en: Invalid repository path
uk_UA: Неправильний шлях до репозиторію

en: Invalid server response
uk_UA: Неправильна відповідь від сервера

en: Invalid two-factor code.
uk_UA: Недійсний двофакторний код підтвердження.

en: Invitation
uk_UA: Запрошення

en: Invite
uk_UA: Запрошення

en: Invite "%{trimmed}" by email
uk_UA: Запросити "%{trimmed}" за електронною поштою

en: Invite group
uk_UA: Запросити групу

en: Invite member
uk_UA: Запросити учасника

en: Invocations
uk_UA: Виклики

en: Is using license seat:
uk_UA: Використовує місце в ліцензії:

en: IssuableStatus|Closed
uk_UA: Закрито

en: IssuableStatus|Closed (%{link})
uk_UA: Закрито (%{link})

en: IssuableStatus|duplicated
uk_UA: продубльовано

en: IssuableStatus|moved
uk_UA: переміщено

en: Issue
uk_UA: Задача

en: Issue %{issue_reference} has already been added to epic %{epic_reference}.
uk_UA: Задачу %{issue_reference} вже було додано до епіку %{epic_reference}.

en: Issue Boards
uk_UA: Дошки обговорення задач

en: Issue already promoted to epic.
uk_UA: Задачу вже переведено до епіку.

en: Issue cannot be found.
uk_UA: Неможливо знайти задачу.

en: Issue events
uk_UA: Задачі

en: Issue label
uk_UA: Мітка задачі

en: Issue or Merge Request ID is required
uk_UA: Потрібен ідентифікатор задачі або запиту на злиття

en: Issue template (optional)
uk_UA: Шаблон задачі (необов’язково)

en: Issue update failed
uk_UA: Оновлення задачі неуспішне

en: Issue was closed by %{name} %{reason}
uk_UA: Задачу було закрито %{name} %{reason}

en: Issue weight
uk_UA: Вага задачі

en: IssueAnalytics|Age
uk_UA: Вік

en: IssueAnalytics|Assignees
uk_UA: Виконавці

en: IssueAnalytics|Issue
uk_UA: Задача

en: IssueAnalytics|Milestone
uk_UA: Етап

en: IssueAnalytics|Status
uk_UA: Статус

en: IssueAnalytics|Weight
uk_UA: Вага

en: IssueBoards|Board
uk_UA: Дошка

en: IssueBoards|Boards
uk_UA: Дошки

en: IssueBoards|Create new board
uk_UA: Створити нову дошку

en: IssueBoards|Delete board
uk_UA: Видалити дошку

en: IssueBoards|No matching boards found
uk_UA: Не знайдено відповідних дошок

en: IssueBoards|Some of your boards are hidden, activate a license to see them again.
uk_UA: Деякі з ваших дошок є прихованими, активуйте ліцензію, щоб побачити їх знову.

en: IssueBoards|Switch board
uk_UA: Перемкнути дошку

en: IssueTracker|Bugzilla issue tracker
uk_UA: Реєстр задач Bugzilla

en: IssueTracker|Custom issue tracker
uk_UA: Власний реєстр задач

en: IssueTracker|Redmine issue tracker
uk_UA: Реєстр задач Redmine

en: IssueTracker|YouTrack issue tracker
uk_UA: Реєстр задач YouTrack

en: Issues
uk_UA: Задачі

en: Issues Rate Limits
uk_UA: Обмеження частоти задач

en: Issues can be bugs, tasks or ideas to be discussed. Also, issues are searchable and filterable.
uk_UA: Задачі можуть бути помилками, нагадуваннями чи ідеями для обговорення. Крім того, задачі доступні для пошуку та фільтрування.

en: Issues closed
uk_UA: Задачі закриті

en: Issues with comments, merge requests with diffs and comments, labels, milestones, snippets, and other project entities
uk_UA: Задачі з коментарями, запити на злиття з порівняннями (diff) та коментарями, мітки, етапи, сніпети та інші об'єкти в проекті

en: Issues, merge requests, pushes, and comments.
uk_UA: Задачі, запити на злиття, відправлення коду і коментарі.

en: IssuesAnalytics|After you begin creating issues for your projects, we can start tracking and displaying metrics for them
uk_UA: Після створення задач для ваших проектів, ми зможемо почати відстежувати і відображати метрики для них

en: IssuesAnalytics|Avg/Month:
uk_UA: В середньому за місяць:

en: IssuesAnalytics|Issues opened
uk_UA: Відкриті задачі

en: IssuesAnalytics|Last 12 months
uk_UA: Останні 12 місяців

en: IssuesAnalytics|Sorry, your filter produced no results
uk_UA: На жаль, немає результатів, які відповідають фільтру

en: IssuesAnalytics|There are no issues for the projects in your group
uk_UA: Немає задач для всіх проектів у групі

en: IssuesAnalytics|To widen your search, change or remove filters in the filter bar above
uk_UA: Щоб розширити пошук, будь ласка, змініть або видаліть фільтр вище

en: IssuesAnalytics|Total:
uk_UA: Всього:

en: Issue|Title
uk_UA: Назва

en: It must have a header row and at least two columns: the first column is the issue title and the second column is the issue description. The separator is automatically detected.
uk_UA: Має складатися із рядка заголовка і мінімум двох колонок: перша — заголовок задачі, а друга — її опис. Розділювач визначається автоматично.

en: It's you
uk_UA: Це ви

en: Jaeger URL
uk_UA: URL-адреса Jaeger

en: Jaeger tracing
uk_UA: Відстеження Jaeger

en: Jan
uk_UA: січ.

en: January
uk_UA: січень

en: Jira project: %{importProject}
uk_UA: Проєкт Jira: %{importProject}

en: Jira service not configured.
uk_UA: Сервіс Jira не налаштовано.

en: JiraService| on branch %{branch_link}
uk_UA:  у гілці %{branch_link}

en: JiraService|%{user_link} mentioned this issue in %{entity_link} of %{project_link}%{branch}:{quote}%{entity_message}{quote}
uk_UA: %{user_link} вказав цю задачу в %{entity_link} з %{project_link}%{branch}:{quote}%{entity_message}{quote}

en: JiraService|Displaying Jira issues while leaving the GitLab issue functionality enabled might be confusing. Consider %{linkStart}disabling GitLab issues%{linkEnd} if they won’t otherwise be used.
uk_UA: Відображення задач Jira при увімкненій функціональності задач Gitlab може заплутати. Подумайте про %{linkStart}вимкнення задач GitLab%{linkEnd}, якщо вони не використовуються.

en: JiraService|Enable Jira issues
uk_UA: Увімкнути задачі Jira

en: JiraService|Events for %{noteable_model_name} are disabled.
uk_UA: Події для %{noteable_model_name} вимкнені.

en: JiraService|If different from Web URL
uk_UA: Якщо відрізняється від Веб URL

en: JiraService|Issue List
uk_UA: Список задач

en: JiraService|Jira API URL
uk_UA: URL-адреса Jira API

en: JiraService|Jira Issues
uk_UA: Задачі Jira

en: JiraService|Jira comments will be created when an issue gets referenced in a commit.
uk_UA: Коментарі в Jira будуть створюватися коли в коміті буде посилання на задачу.

en: JiraService|Jira comments will be created when an issue gets referenced in a merge request.
uk_UA: Коментарі в Jira будуть створюватися коли в запиті на злиття буде посилання на задачу.

en: JiraService|Jira issue tracker
uk_UA: Реєстр задач Jira

en: JiraService|Jira project key
uk_UA: Ключ проєкту Jira

en: JiraService|Open Jira
uk_UA: Відкрити Jira

en: JiraService|Password or API token
uk_UA: Пароль або API токен

en: JiraService|Transition ID(s)
uk_UA: Ідентифікатори переходів (Transition ID(s))

en: JiraService|Use , or ; to separate multiple transition IDs
uk_UA: Використовуйте "," або ";" для розділення кількох ідентифікаторів переходів (Transition IDs)

en: JiraService|Use a password for server version and an API token for cloud version
uk_UA: Використовуйте пароль для серверної версії та API токен для хмарної версії

en: JiraService|Use a username for server version and an email for cloud version
uk_UA: Використовуйте ім’я користувача для серверної версії та адресу електронної пошти для хмарної версії

en: JiraService|Username or Email
uk_UA: Ім’я користувача або адреса електронної пошти

en: JiraService|View Jira issues in GitLab
uk_UA: Переглянути задачі Jira в GitLab

en: JiraService|Warning: All GitLab users that have access to this GitLab project will be able to view all issues from the Jira project specified below.
uk_UA: Попередження: всі користувачі GitLab з доступом до цього проєкту GitLab зможуть переглядати всі задачі з проєкту Jira, вказаному нижче.

en: JiraService|Web URL
uk_UA: Веб URL

en: JiraService|Work on Jira issues without leaving GitLab. Adds a Jira menu to access your list of Jira issues and view any issue as read-only.
uk_UA: Робота із задачами Jira, не залишаючи GitLab. Додає меню Jira для доступу до списку ваших задач Jira та для перегляду кожної із задач без можливості редагування.

en: JiraService|e.g. AB
uk_UA: напр. AB

en: JiraService|transition ids can have only numbers which can be split with , or ;
uk_UA: ідентифікатори переходів (transition ids) можуть містити лише цифри, розділені "," або ";"

en: Job
uk_UA: Завдання

en: Job Failed #%{build_id}
uk_UA: Завдання невдале #%{build_id}

en: Job ID
uk_UA: Ідентифікатор завдання

en: Job has been erased
uk_UA: Завдання було стерте

en: Job has been successfully erased!
uk_UA: Завдання успішно видалено!

en: Job has wrong arguments format.
uk_UA: Завдання має неправильний формат аргументів.

en: Job is missing the `model_type` argument.
uk_UA: У завданні відсутній аргумент "model_type".

en: Job is stuck. Check runners.
uk_UA: Завдання заблоковане. Перевірте runner'и.

en: Job logs and artifacts
uk_UA: Журнали завдань та артефакти

en: Job was retried
uk_UA: Завдання було перезапущене

en: Jobs
uk_UA: Завдання

en: Job|Browse
uk_UA: Переглянути

en: Job|Complete Raw
uk_UA: Повний неформатований

en: Job|Download
uk_UA: Завантажити

en: Job|Erase job log
uk_UA: Видалити лог завдання

en: Job|Job artifacts
uk_UA: Артефакти завдань

en: Job|Job has been erased
uk_UA: Завдання було стерте

en: Job|Job has been erased by
uk_UA: Завдання було стерте

en: Job|Keep
uk_UA: Залишити

en: Job|Pipeline
uk_UA: Конвеєр

en: Job|Scroll to bottom
uk_UA: Прокрутити вниз

en: Job|Scroll to top
uk_UA: Прокрутити вгору

en: Job|Show complete raw
uk_UA: Показати повний неформатований

en: Job|The artifacts were removed
uk_UA: Артефакти були видалені

en: Job|The artifacts will be removed
uk_UA: Артефакти будуть видалені

en: Job|This job failed because the necessary resources were not successfully created.
uk_UA: Завдання завершилося невдало тому що необхідні ресурси не було успішно створені.

en: Job|This job is stuck because the project doesn't have any runners online assigned to it.
uk_UA: Це завдання заблоковане, тому що цей проект не має жодних runner'ів призначених для нього.

en: Job|for
uk_UA: для

en: Job|into
uk_UA: в

en: Job|with
uk_UA: з

en: Join Zoom meeting
uk_UA: Приєднатися до зустрічі в Zoom

en: Jul
uk_UA: лип.

en: July
uk_UA: липень

en: Jun
uk_UA: чер.

en: June
uk_UA: червень

en: Just me
uk_UA: Лише я

en: Key
uk_UA: Ключ

en: Key (PEM)
uk_UA: Ключ (PEM)

en: Key: %{key}
uk_UA: Ключ: %{key}

en: Keyboard shortcuts
uk_UA: Комбінації клавіш

en: Keys
uk_UA: Ключі

en: Kubernetes API returned status code: %{error_code}
uk_UA: Kubernetes API повернуло код помилки: %{error_code}

en: Kubernetes Cluster
uk_UA: Кластер Kubernetes

en: Kubernetes Clusters
uk_UA: Кластери Kubernetes

en: Kubernetes cluster
uk_UA: Кластер Kubernetes

en: Kubernetes cluster creation time exceeds timeout; %{timeout}
uk_UA: Перевищення ліміту часу при створенні Kubernetes-кластера; %{timeout}

en: Kubernetes cluster integration and resources are being removed.
uk_UA: Інтеграція із Kubernetes-кластером та ресурси зараз видаляються.

en: Kubernetes cluster integration was successfully removed.
uk_UA: Інтеграція із Kubernetes-кластером була успішно видалена.

en: Kubernetes cluster was successfully updated.
uk_UA: Kubernetes-кластер успішно оновлено.

en: Kubernetes deployment not found
uk_UA: Розгортання Kubernetes не знайдено

en: Kubernetes error: %{error_code}
uk_UA: Помилка Kubernetes: %{error_code}

en: Kubernetes popover
uk_UA: Підказка Kubernetes

en: LDAP Synchronization
uk_UA: Синхронізація LDAP

en: LDAP settings
uk_UA: Налаштування LDAP

en: LDAP sync in progress. This could take a few minutes. Refresh the page to see the changes.
uk_UA: Відбувається синхронізація LDAP. Вона може зайняти кілька хвилин. Оновлюйте сторінку, щоб бачити зміни.

en: LFS objects
uk_UA: LFS-об’єкти

en: LFSStatus|Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: LFSStatus|Enabled
uk_UA: Увімкнено

en: LICENSE
uk_UA: Файл ліцензії (LICENSE)

en: Label
uk_UA: Мітка

en: Label actions dropdown
uk_UA: Випадаючий список дій із мітками

en: Label lists show all issues with the selected label.
uk_UA: В списках на основі міток відображаються лише ті задачі, які мають вибрану мітку.

en: Label was created
uk_UA: Мітка була створена

en: Label was removed
uk_UA: Мітку було видалено

en: Label was successfully updated.
uk_UA: Мітку було успішно оновлено.

en: LabelSelect|%{firstLabelName} +%{remainingLabelCount} more
uk_UA: %{firstLabelName} + %{remainingLabelCount} ще

en: LabelSelect|%{labelsString}, and %{remainingLabelCount} more
uk_UA: %{labelsString} і %{remainingLabelCount} ще

en: LabelSelect|Labels
uk_UA: Мітки

en: Labels
uk_UA: Мітки

en: Labels can be applied to %{features}. Group labels are available for any project within the group.
uk_UA: Мітки можуть бути застосовані до %{features}. Групові мітки доступні для будь-якого проекту в межах групи.

en: Labels can be applied to issues and merge requests to categorize them.
uk_UA: Мітки можуть бути застосовані до задач та запитів на злиття для їх категоризації.

en: Labels can be applied to issues and merge requests.
uk_UA: Мітки можуть бути застосовані до задач та запитів на злиття.

en: Labels|Promote Label
uk_UA: Перенести мітку

en: Labels|and %{count} more
uk_UA: і ще %{count}

en: Language
uk_UA: Мова

en: Large File Storage
uk_UA: Сховище великих файлів (LFS)

en: Last %d day | Last %d days
uk_UA[0]: Останній %d день
uk_UA[1]: Останніх %d дні
uk_UA[2]: Останніх %d днів
uk_UA[3]: Останніх %d днів

en: Last %{days} days
uk_UA: Останніх %{days} днів

en: Last Name is too long (maximum is %{max_length} characters).
uk_UA: Прізвище занадто довге (максимум — %{max_length} знаків).

en: Last Pipeline
uk_UA: Останній Конвеєр

en: Last accessed on
uk_UA: Останній доступ

en: Last activity
uk_UA: Остання активність

en: Last commit
uk_UA: Останній коміт

en: Last contact
uk_UA: Останній контакт

en: Last edited %{date}
uk_UA: Останні зміни %{date}

en: Last edited by %{name}
uk_UA: Останні зміни від %{name}

en: Last name
uk_UA: Прізвище

en: Last reply by
uk_UA: Остання відповідь від

en: Last repository check run
uk_UA: Останній запуск перевірки репозиторію

en: Last seen
uk_UA: Остання активність

en: Last successful sync
uk_UA: Остання успішна синхронізація

en: Last successful update
uk_UA: Останнє успішне оновлення

en: Last update
uk_UA: Останнє оновлення

en: Last update attempt
uk_UA: Остання спроба оновлення

en: Last updated
uk_UA: Востаннє оновленно

en: Last used
uk_UA: Востаннє використано

en: Last used on:
uk_UA: Останнє використання:

en: LastCommit|authored
uk_UA: автор

en: LastPushEvent|You pushed to
uk_UA: Ви відправили зміни до

en: LastPushEvent|at
uk_UA: в

en: Latest changes
uk_UA: Останні зміни

en: Latest pipeline for the most recent commit on this branch
uk_UA: Останній конвеєр для останнього коміту в цій гілці

en: Lead
uk_UA: Керувати

en: Learn GitLab
uk_UA: Дізнатися про GitLab

en: Learn how to %{link_start}contribute to the built-in templates%{link_end}
uk_UA: Дізнайтеся як %{link_start}зробити внесок до вбудованих шаблонів%{link_end}

en: Learn how to %{no_packages_link_start}publish and share your packages%{no_packages_link_end} with GitLab.
uk_UA: Дізнайтеся як %{no_packages_link_start}публікувати та ділитися вашими пакетами%{no_packages_link_end} через GitLab.

en: Learn more
uk_UA: Дізнатися більше

en: Learn more about Auto DevOps
uk_UA: Дізнайтеся більше про Auto DevOps

en: Learn more about Kubernetes
uk_UA: Дізнайтеся більше про Kubernetes

en: Learn more about License-Check
uk_UA: Дізнатися більше про License-Check

en: Learn more about Vulnerability-Check
uk_UA: Дізнатися більше про Vulnerability-Check

en: Learn more about Web Terminal
uk_UA: Дізнатися більше про Веб-термінал

en: Learn more about adding certificates to your project by following the %{docs_link_start}documentation on GitLab Pages%{docs_link_end}.
uk_UA: Дізнатися більше про додавання сертифікатів до проекту перейшовши до %{docs_link_start}документації по GitLab Pages%{docs_link_end}.

en: Learn more about approvals.
uk_UA: Дізнайтеся більше про затвердження.

en: Learn more about custom project templates
uk_UA: Докладніше про власні шаблони проектів

en: Learn more about deploying to a cluster
uk_UA: Дізнайтеся більше про розгортання в кластер

en: Learn more about group-level project templates
uk_UA: Докладніше про шаблони проектів на рівні групи

en: Learn more about signing commits
uk_UA: Докладніше про підписування комітів

en: Learn more about the dependency list
uk_UA: Докладніше про список залежностей

en: Learn more in the
uk_UA: Дізнайтесь більше

en: Learn more in the|pipeline schedules documentation
uk_UA: Детальніше в документації по розкладами конвеєрів

en: Leave
uk_UA: Вийти

en: Leave Admin Mode
uk_UA: Вийти з Режиму Адміністратора

en: Leave edit mode? All unsaved changes will be lost.
uk_UA: Вийти з режиму редагування? Усі незбережені зміни буде втрачено.

en: Leave group
uk_UA: Залишити групу

en: Leave project
uk_UA: Залишити проект

en: Leave the "File type" and "Delivery method" options on their default values.
uk_UA: Залиште параметри "Тип файлу" та "Метод доставки" із значеннями по замовчуванню.

en: Let's Encrypt does not accept emails on example.com
uk_UA: Let's Encrypt не приймає адрес електронної пошти з example.com

en: Let's Encrypt is a free, automated, and open certificate authority (CA) that gives digital certificates in order to enable HTTPS (SSL/TLS) for websites. Learn more about Let's Encrypt configuration by following the %{docs_link_start}documentation on GitLab Pages%{docs_link_end}.
uk_UA: Let's Encrypt є безкоштовним, автоматизованим та відкритим центром сертифікації (CA), який видає цифрові сертифікати для активації HTTPS (SSL/TLS) на вебсайтах. Дізнайтеся більше про налаштування Let's Encrypt перейшовши до %{docs_link_start}документації по GitLab Pages%{docs_link_end}.

en: License
uk_UA: Ліцензія

en: License Compliance
uk_UA: Відповідність ліцензіям

en: License ID:
uk_UA: ID ліцензії:

en: LicenseCompliance|Add a license
uk_UA: Додати ліцензію

en: LicenseCompliance|Add license and related policy
uk_UA: Додати ліцензію та відповідну політику

en: LicenseCompliance|Allow
uk_UA: Дозволити

en: LicenseCompliance|Allowed
uk_UA: Дозволено

en: LicenseCompliance|License
uk_UA: Ліцензія

en: LicenseCompliance|License Compliance detected %d license and policy violation for the source branch only; approval required | LicenseCompliance|License Compliance detected %d licenses and policy violations for the source branch only; approval required
uk_UA[0]: Служба Відповідності Ліцензій виявила %d ліцензію і порушення політики лише для вихідної гілки; необхідне затвердження
uk_UA[1]: Служба Відповідності Ліцензій виявила %d ліцензії і порушення політики лише для вихідної гілки; необхідне затвердження
uk_UA[2]: Служба Відповідності Ліцензій виявила %d ліцензій і порушення політики лише для вихідної гілки; необхідне затвердження
uk_UA[3]: Служба Відповідності Ліцензій виявила %d ліцензій і порушення політики лише для вихідної гілки; необхідне затвердження

en: LicenseCompliance|License Compliance detected %d license for the source branch only | LicenseCompliance|License Compliance detected %d licenses for the source branch only
uk_UA[0]: Відповідність Ліцензіям виявила %d ліцензію лише для гілки джерела
uk_UA[1]: Відповідність Ліцензіям виявила %d ліцензії лише для гілки джерела
uk_UA[2]: Відповідність Ліцензіям виявила %d ліцензій лише для гілки джерела
uk_UA[3]: Відповідність Ліцензіям виявила %d ліцензій лише для гілки джерела

en: LicenseCompliance|License Compliance detected %d new license | LicenseCompliance|License Compliance detected %d new licenses
uk_UA[0]: Відповідність Ліцензіям виявила %d нову ліцензію
uk_UA[1]: Відповідність Ліцензіям виявила %d нові ліцензії
uk_UA[2]: Відповідність Ліцензіям виявила %d нових ліцензій
uk_UA[3]: Відповідність Ліцензіям виявила %d нових ліцензій

en: LicenseCompliance|License Compliance detected %d new license and policy violation; approval required | LicenseCompliance|License Compliance detected %d new licenses and policy violations; approval required
uk_UA[0]: Служба Відповідності Ліцензій виявила %d нову ліцензію і порушення політики; необхідне затвердження
uk_UA[1]: Служба Відповідності Ліцензій виявила %d нові ліцензії і порушення політики; необхідне затвердження
uk_UA[2]: Служба Відповідності Ліцензій виявила %d нових ліцензій і порушення політики; необхідне затвердження
uk_UA[3]: Служба Відповідності Ліцензій виявила %d нових ліцензій і порушення політики; необхідне затвердження

en: LicenseCompliance|License Compliance detected no licenses for the source branch only
uk_UA: Відповідність Ліцензіям не виявила ліцензій лише для гілки джерела

en: LicenseCompliance|License Compliance detected no new licenses
uk_UA: Відповідність Ліцензіям не виявила нових ліцензій

en: LicenseCompliance|License details
uk_UA: Деталі ліцензії

en: LicenseCompliance|License name
uk_UA: Назва ліцензії

en: LicenseCompliance|License review
uk_UA: Огляд ліцензії

en: LicenseCompliance|Packages
uk_UA: Пакети

en: LicenseCompliance|Remove license
uk_UA: Видалити ліцензію

en: LicenseCompliance|Remove license?
uk_UA: Видалити ліцензію?

en: LicenseCompliance|This license already exists in this project.
uk_UA: Така ліцензія вже існує в цьому проекті.

en: LicenseCompliance|URL
uk_UA: URL-адреса

en: LicenseCompliance|You are about to remove the license, %{name}, from this project.
uk_UA: Ви збираєтеся видалити ліцензію %{name} із цього проекту.

en: LicenseManagement|Allowed
uk_UA: Дозволено

en: Licensed Features
uk_UA: Функціональність, доступна в ліцензії

en: Licensed to
uk_UA: Ліцензія належить

en: Licenses
uk_UA: Ліцензії

en: Licenses|%{remainingComponentsCount} more
uk_UA: Ще %{remainingComponentsCount}

en: Licenses|Component
uk_UA: Компонент

en: Licenses|Components
uk_UA: Компоненти

en: Licenses|Detected in Project
uk_UA: Виявлено в проєкті

en: Licenses|Detected licenses that are out-of-compliance with the project's assigned policies
uk_UA: Виявлено ліцензії з невідповідністю до призначених політик проєкту

en: Licenses|Error fetching the license list. Please check your network connection and try again.
uk_UA: Помилка під час отримання списку ліцензій. Будь ласка, перевірте підключення до мережі та спробуйте ще раз.

en: Licenses|Learn more about license compliance
uk_UA: Дізнайтеся більше про відповідність ліцензій

en: Licenses|License Compliance
uk_UA: Відповідність Ліцензії

en: Licenses|Name
uk_UA: Назва

en: Licenses|Policies
uk_UA: Політики

en: Licenses|Policy
uk_UA: Політика

en: Licenses|The license list details information about the licenses used within your project.
uk_UA: Список ліцензій містить детальну інформацію про ті, які використовуються у вашому проєкті.

en: Licenses|View license details for your project
uk_UA: Перегляд деталей ліцензії для вашого проєкту

en: License|Buy license
uk_UA: Придбати ліцензію

en: License|License
uk_UA: Ліцензія

en: License|You can restore access to the Gold features at any time by upgrading.
uk_UA: Ви можете відновити доступ до фунціональності Gold в будь-який час шляхом переходу на відповідний тарифний план.

en: License|You can start a free trial of GitLab Ultimate without any obligation or payment details.
uk_UA: Ви можете розпочати безкоштовний пробний період GitLab Ultimate без будь-яких зобов’язань та даних для оплати.

en: License|You do not have a license.
uk_UA: У вас немає ліцензії.

en: License|Your License
uk_UA: Ваша ліцензія

en: License|Your free trial of GitLab Ultimate expired on %{trial_ends_on}.
uk_UA: Ваш безкоштовний пробний період GitLab Ultimate завершено %{trial_ends_on}.

en: Limit display of time tracking units to hours.
uk_UA: Обмежити відображення одиниць відстеження часу до годин.

en: Limit namespaces and projects that can be indexed
uk_UA: Обмежити простори імен та проекти які можуть бути проіндексовані

en: Limited to showing %d event at most | Limited to showing %d events at most
uk_UA[0]: Показ обмежено тільки %d подією
uk_UA[1]: Показ обмежено тільки %d подіями
uk_UA[2]: Показ обмежено тільки %d подіями
uk_UA[3]: Показ обмежено тільки %d подіями

en: Line changes
uk_UA: Зміни рядка

en: Link copied
uk_UA: Посилання скопійовано

en: Link title
uk_UA: Заголовок посилання

en: Linked emails (%{email_count})
uk_UA: Пов’язані адреси електронної пошти (%{email_count})

en: LinkedPipelines|%{counterLabel} more downstream pipelines
uk_UA: Ще %{counterLabel} наступних конвеєрів

en: Links
uk_UA: Посилання

en: List
uk_UA: Список

en: List Your Gitea Repositories
uk_UA: Список ваших репозиторіїв Gitea

en: List available repositories
uk_UA: Список доступних репозиторіїв

en: List settings
uk_UA: Список налаштувань

en: List the merge requests that must be merged before this one.
uk_UA: Перерахуйте запити на об'єднання, які необхідно об'єднати перед цим.

en: List view
uk_UA: Режим списку

en: List your Bitbucket Server repositories
uk_UA: Списко репозиторіїв вашого Bitbucket Server

en: Lists
uk_UA: Списки

en: Live preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Loading
uk_UA: Завантаження

en: Loading contribution stats for group members
uk_UA: Завантаження статистики учасників групи

en: Loading files, directories, and submodules in the path %{path} for commit reference %{ref}
uk_UA: Завантаження файлів, директорій та підмодулів за шляхом %{path} для коміту %{ref}

en: Loading functions timed out. Please reload the page to try again.
uk_UA: Завантаження функцій перевищило ліміт часу. Будь ласка, перезавантажте цю сторінку і спробуйте знову.

en: Loading issues
uk_UA: Завантаження задач

en: Loading snippet
uk_UA: Завантаження сніпета

en: Loading the GitLab IDE...
uk_UA: Завантаження IDE GitLab...

en: Loading...
uk_UA: Завантаження...

en: Loading…
uk_UA: Завантаження…

en: Localization
uk_UA: Регіональні налаштування

en: Location
uk_UA: Розташування

en: Lock
uk_UA: Блокувати

en: Lock %{issuableDisplayName}
uk_UA: Заблокувати %{issuableDisplayName}

en: Lock memberships to LDAP synchronization
uk_UA: Зафіксувати належності (до груп) через LDAP синхронізацію

en: Lock not found
uk_UA: Блокування не знайдено

en: Lock the discussion
uk_UA: Заблокувати обговорення

en: Lock to current projects
uk_UA: Закріпити за поточними проектами

en: Locked
uk_UA: Заблоковано

en: Locked Files
uk_UA: Заблоковані файли

en: Locked by %{fileLockUserName}
uk_UA: Заблоковано %{fileLockUserName}

en: Locked the discussion.
uk_UA: Дискусію закрито.

en: Locked to current projects
uk_UA: Закріплено за поточними проектами

en: Locks give the ability to lock specific file or folder.
uk_UA: Блокування може бути застосоване до конкретного файлу або директорії.

en: Locks the discussion.
uk_UA: Блокує обговорення.

en: Login with smartcard
uk_UA: Вхід за допомогою смарт-картки

en: Logo was successfully removed.
uk_UA: Логотип було успішно видалено.

en: Logs
uk_UA: Логи

en: Low vulnerabilities present
uk_UA: Присутні вразливості низького рівня

en: MB
uk_UA: МБ

en: MERGED
uk_UA: ЗЛИТО

en: MRApprovals|Approved by
uk_UA: Затверджено

en: MRApprovals|Approvers
uk_UA: Затверджуючі особи

en: MRDiff|Show changes only
uk_UA: Показувати лише зміни

en: MRDiff|Show full file
uk_UA: Показувати файл повністю

en: Made this issue confidential.
uk_UA: Цю задачу зроблено конфіденційною.

en: Maintenance mode
uk_UA: Режим обслуговування

en: Make and review changes in the browser with the Web IDE
uk_UA: Здійснити та переглянути зміни в браузері за допомогою веб-IDE

en: Make everyone on your team more productive regardless of their location. GitLab Geo creates read-only mirrors of your GitLab instance so you can reduce the time it takes to clone and fetch large repos.
uk_UA: Зробіть кожного учасника команди більш продуктивним незалежно від його місцезнаходження. GitLab Geo створює копії "тільки для читання" вашого GitLab сервера, щоб скоротити час для клонування і отримання коду з великих репозиторіїв.

en: Make issue confidential
uk_UA: Зробити задачу конфіденційною

en: Make sure you save it - you won't be able to access it again.
uk_UA: Переконайтеся, що ви його зберегли, бо ви не зможете отримати доступ до нього знову.

en: Make sure you're logged into the account that owns the projects you'd like to import.
uk_UA: Переконайтеся, що ви ввійшли за допомогою облікового запису, якому належать проекти, що потрібно імпортувати.

en: Makes this issue confidential.
uk_UA: Робить цю задачу конфіденційною.

en: Manage
uk_UA: Керувати

en: Manage Web IDE features
uk_UA: Керування функціями веб-IDE

en: Manage access
uk_UA: Керувати доступом

en: Manage all notifications
uk_UA: Керувати всіма сповіщеннями

en: Manage applications that can use GitLab as an OAuth provider, and applications that you've authorized to use your account.
uk_UA: Керувати програмами, які можуть використовувати GitLab як постачальника OAuth, а також програми, яким ви самі дозволили використовувати в вашому обліковому записі.

en: Manage applications that you've authorized to use your account.
uk_UA: Керувати програмами, яким ви дозволили використовувати свій обліковий запис.

en: Manage group labels
uk_UA: Керування мітками групи

en: Manage labels
uk_UA: Керувати мітками

en: Manage project labels
uk_UA: Керування мітками проекту

en: Manage two-factor authentication
uk_UA: Керування двофакторною автентифікацією

en: Manifest
uk_UA: Маніфест

en: Manifest file import
uk_UA: Імпортувати файл маніфесту

en: ManualOrdering|Couldn't save the order of the issues
uk_UA: Не вдалося зберегти порядок задач

en: Map a FogBugz account ID to a GitLab user
uk_UA: Зв’язати обліковий запис FogBugz з користувачем GitLab

en: Map a Google Code user to a GitLab user
uk_UA: Зв’язати користувача Google Code з користувачем GitLab

en: Map a Google Code user to a full email address
uk_UA: Зв’язати користувача Google Code із адресою електронної пошти

en: Map a Google Code user to a full name
uk_UA: Зв’язати користувача Google Code із повним іменем

en: Mar
uk_UA: бер.

en: March
uk_UA: березень

en: Mark To Do as done
uk_UA: Відмітити нагадування виконаним

en: Mark as done
uk_UA: Відмітити як виконано

en: Mark as resolved
uk_UA: Позначити як вирішене

en: Mark this issue as a duplicate of another issue
uk_UA: Позначити задачу як дублікат іншої

en: Mark this issue as related to another issue
uk_UA: Позначити задачу як пов’язану з іншою

en: Markdown enabled
uk_UA: Markdown увімкнено

en: Markdown is supported
uk_UA: Markdown підтримується

en: Marked To Do as done.
uk_UA: Нагадування позначено виконаним.

en: Marked this %{noun} as Work In Progress.
uk_UA: Позначено цей %{noun} як WIP (в процесі).

en: Marked this issue as a duplicate of %{duplicate_param}.
uk_UA: Цю задачу позначено дублікатом %{duplicate_param}.

en: Marked this issue as related to %{issue_ref}.
uk_UA: Цю задачу позначено пов’язаною з %{issue_ref}.

en: Marks To Do as done.
uk_UA: Позначити нагадування виконаним.

en: Marks this %{noun} as Work In Progress.
uk_UA: Позначає цей %{noun} як WIP (в процесі).

en: Marks this issue as a duplicate of %{duplicate_reference}.
uk_UA: Позначає задачу як дублікат %{duplicate_reference}.

en: Marks this issue as related to %{issue_ref}.
uk_UA: Позначає задачу як пов’язану з %{issue_ref}.

en: Match not found; try refining your search query.
uk_UA: Збігів не знайдено, спробуйте уточнити ваш пошуковий запит.

en: MattermostService|Add to Mattermost
uk_UA: Додати в Mattermost

en: MattermostService|Command trigger word
uk_UA: Слово для запуску команди

en: MattermostService|Fill in the word that works best for your team.
uk_UA: Вкажіть слово, яке найбільше підходить для вашої команди.

en: MattermostService|Request URL
uk_UA: URL-адреса для запиту

en: MattermostService|Request method
uk_UA: Метод запиту

en: MattermostService|Response icon
uk_UA: Іконка для відповіді

en: MattermostService|Response username
uk_UA: Ім’я користувача для відповіді

en: MattermostService|See list of available commands in Mattermost after setting up this service, by entering
uk_UA: Перегляньте список усіх доступних команд у Mattermost після налаштування цього сервісу шляхом вводу

en: MattermostService|Suggestions:
uk_UA: Пропозиції:

en: MattermostService|This service allows users to perform common operations on this project by entering slash commands in Mattermost.
uk_UA: Цей сервіс дозволяє користувачам виконувати загальні операції в цьому проекті шляхом вводу команд із косою рискою (/) в Mattermost.

en: Max access level
uk_UA: Максимальний рівень доступу

en: Max seats used
uk_UA: Максимальна кількість використаних місць

en: Maximum Users:
uk_UA: Максимальна Кількість Користувачів:

en: Maximum allowable lifetime for personal access token (days)
uk_UA: Максимально допустимий термін дії токена персонального доступу (днів)

en: Maximum artifacts size (MB)
uk_UA: Максимальний розмір артефактів (МБ)

en: Maximum attachment size (MB)
uk_UA: Максимальний розмір вкладення (МБ)

en: Maximum capacity
uk_UA: Максимальна пропускна здатність

en: Maximum delay (Minutes)
uk_UA: Максимальна затримка (хвилини)

en: Maximum import size (MB)
uk_UA: Максимальний розмір для імпорту (МБ)

en: Maximum job timeout
uk_UA: Максимальний час виконання завдання

en: Maximum job timeout has a value which could not be accepted
uk_UA: Максимальний час очікування роботи має недопустиме значення

en: Maximum number of comments exceeded
uk_UA: Перевищено максимальну кількість коментарів

en: Maximum number of mirrors that can be synchronizing at the same time.
uk_UA: Максимальна кількість дзеркал, що можуть бути синхронізовані одночасно.

en: Maximum push size (MB)
uk_UA: Максимальний розмір для відправлення (МБ)

en: Maximum time between updates that a mirror can have when scheduled to synchronize.
uk_UA: Максимальний можливий час між оновленнями для дзеркала при запланованій синхронізації.

en: May
uk_UA: травень

en: Median
uk_UA: Медіана

en: Medium vulnerabilities present
uk_UA: Присутні вразливості низького рівня

en: Member lock
uk_UA: Блокування учасників

en: Member since %{date}
uk_UA: Учасник з %{date}

en: Members
uk_UA: Користувачі

en: Members with access to %{strong_start}%{group_name}%{strong_end}
uk_UA: Учасники із доступом до %{strong_start}%{group_name}%{strong_end}

en: Memory Usage
uk_UA: Використання пам’яті

en: Merge
uk_UA: Злиття

en: Merge (when the pipeline succeeds)
uk_UA: Злити (коли конвеєр успішно завершиться)

en: Merge Request
uk_UA: Запит на злиття

en: Merge Request Approvals
uk_UA: Затвердження запиту на злиття

en: Merge Requests
uk_UA: Запити на злиття

en: Merge Requests created
uk_UA: Запит на злиття було створено

en: Merge commit message
uk_UA: Повідомлення для коміту-злиття

en: Merge events
uk_UA: Події злиття

en: Merge immediately
uk_UA: Злити негайно

en: Merge in progress
uk_UA: Злиття в процесі

en: Merge options
uk_UA: Параметри злиття

en: Merge request
uk_UA: Запит на злиття

en: Merge request %{iid} authored by %{authorName}
uk_UA: Запит на злиття %{iid} від %{authorName}

en: Merge request approvals
uk_UA: Затвердження запитів на злиття

en: Merge request approvals allow you to set the number of necessary approvals and predefine a list of approvers that will need to approve every merge request in a project.
uk_UA: Затвердження запитів на злиття дозволяють встановити кількість необхідних затверджень та попередньо визначити список затверджуючих осіб, які повинні будуть затверджувати кожен запит на злиття у проекті.

en: Merge request dependencies
uk_UA: Залежності запиту на злиття

en: Merge requests
uk_UA: Запити на злиття

en: Merge requests are a place to propose changes you've made to a project and discuss those changes with others
uk_UA: Запит на злиття — це спосіб запропонувати свої зміни до проекту і обговорити їх із іншими

en: Merge requests are read-only in a secondary Geo node
uk_UA: Запити на об'єднання доступні лише для читання на вторинному вузлі Geo

en: Merge when pipeline succeeds
uk_UA: Злити, коли конвеєр успішно завершиться

en: MergeConflict|Commit to source branch
uk_UA: Закомітити в гілку-джерело

en: MergeConflict|Committing...
uk_UA: Коміт...

en: MergeConflict|HEAD//our changes
uk_UA: HEAD//ваші зміни

en: MergeConflict|Use ours
uk_UA: Використовувати наш

en: MergeConflict|Use theirs
uk_UA: Використовувати їхній

en: MergeConflict|conflict
uk_UA: конфлікт

en: MergeConflict|conflicts
uk_UA: конфлікти

en: MergeConflict|origin//their changes
uk_UA: Зміни між origin та їхнім

en: MergeRequests|Add a reply
uk_UA: Додати відповідь

en: MergeRequests|An error occurred while saving the draft comment.
uk_UA: Виникла помилка під час збереження чернетки коментаря.

en: MergeRequests|Failed to squash. Should be done manually.
uk_UA: Невдалося об’єднати коміти. Це повинно бути виконано вручну.

en: MergeRequests|Reply...
uk_UA: Відповісти...

en: MergeRequests|Resolve this thread in a new issue
uk_UA: Вирішити це обговорення в новій задачі

en: MergeRequests|Saving the comment failed
uk_UA: Помилка при збереженні коментаря

en: MergeRequests|Squash task canceled: another squash is already in progress.
uk_UA: Об’єднання комітів відхилено: інше об’єднання вже відбувається.

en: MergeRequests|Thread stays resolved
uk_UA: Обговорення залишається закритим

en: MergeRequests|Thread stays unresolved
uk_UA: Обговорення залишається незакритим

en: MergeRequests|Thread will be resolved
uk_UA: Обговорення буде закрито

en: MergeRequests|Thread will be unresolved
uk_UA: Обговорення буде повторно відкрито

en: MergeRequests|Toggle comments for this file
uk_UA: Увімкнути або вимкнути коментарі для цього файлу

en: MergeRequests|View file @ %{commitId}
uk_UA: Переглянути файл @ %{commitId}

en: MergeRequests|View replaced file @ %{commitId}
uk_UA: Переглянути замінений файл станом на %{commitId}

en: MergeRequests|commented on commit %{commitLink}
uk_UA: прокоментував (-ла) коміт %{commitLink}

en: MergeRequests|started a thread
uk_UA: розпочато обговорення

en: MergeRequests|started a thread on %{linkStart}an old version of the diff%{linkEnd}
uk_UA: розпочато обговорення в %{linkStart}старій версії відмінностей%{linkEnd}

en: MergeRequests|started a thread on %{linkStart}the diff%{linkEnd}
uk_UA: розпочато обговорення %{linkStart}відмінностей%{linkEnd}

en: MergeRequests|started a thread on an outdated change in commit %{linkStart}%{commitDisplay}%{linkEnd}
uk_UA: розпочато обговорення застарілої зміни в коміті %{linkStart}%{commitDisplay}%{linkEnd}

en: MergeRequests|started a thread on commit %{linkStart}%{commitDisplay}%{linkEnd}
uk_UA: розпочато обговорення коміту %{linkStart}%{commitDisplay}%{linkEnd}

en: MergeRequest|Error dismissing suggestion popover. Please try again.
uk_UA: Помилка при відхиленні вікна підказок. Будь ласка, спробуйте знову.

en: MergeRequest|Error loading full diff. Please try again.
uk_UA: Помилка при заванаженні повного порівняння. Будь ласка, спробуйте знову.

en: MergeRequest|No files found
uk_UA: Файлів не знайдено

en: Merged
uk_UA: Злито

en: Merged branches are being deleted. This can take some time depending on the number of branches. Please refresh the page to see changes.
uk_UA: Злиті гілки в процесі видалення. Це може зайняти деякий час в залежності від їх кількості. Будь ласка, оновіть сторінку, щоб побачити зміни.

en: Merges this merge request when the pipeline succeeds.
uk_UA: Зливає цей запит на злиття, коли конвеєр завершується успішно.

en: Merging immediately isn't recommended as it may negatively impact the existing merge train. Read the %{docsLinkStart}documentation%{docsLinkEnd} for more information.
uk_UA: Безпосереднє злиття не рекомендується так як може негативно вплинути на існуючий ланцюжок змін. Прочитайте %{docsLinkStart}документацію%{docsLinkEnd} для отримання додаткової інформації.

en: Messages
uk_UA: Повідомлення

en: Method
uk_UA: Метод

en: Metric was successfully added.
uk_UA: Метрику успішно додано.

en: Metric was successfully updated.
uk_UA: Метрику успішно оновлено.

en: Metric:
uk_UA: Метрика:

en: MetricChart|Please select a metric
uk_UA: Будь ласка, виберіть метрику

en: MetricChart|Selected
uk_UA: Вибрано

en: Metrics
uk_UA: Метрики

en: Metrics - Grafana
uk_UA: Метрики - Grafana

en: Metrics - Prometheus
uk_UA: Метрики - Prometheus

en: Metrics Dashboard
uk_UA: Панель метрик

en: Metrics and profiling
uk_UA: Метрики та профілювання

en: Metrics|Add metric
uk_UA: Додати метрику

en: Metrics|Avg
uk_UA: Сер

en: Metrics|Check out the CI/CD documentation on deploying to an environment
uk_UA: Перевірте документацію CI/CD щодо розгортання в середовищі

en: Metrics|Create metric
uk_UA: Створити метрику

en: Metrics|Delete metric
uk_UA: Видалити метрику

en: Metrics|Delete metric?
uk_UA: Видалити метрику?

en: Metrics|Duplicating...
uk_UA: Дублювання...

en: Metrics|For grouping similar metrics
uk_UA: Для групування подібних метрик

en: Metrics|Label of the y-axis (usually the unit). The x-axis always represents time.
uk_UA: Мітка осі y (зазвичай одиниця вимірювання). Вісь x завжди позначає час.

en: Metrics|Legend label (optional)
uk_UA: Заголовок легенди (необов’язковий)

en: Metrics|Link contains an invalid time window, please verify the link to see the requested time range.
uk_UA: Посилання містить недійсне часове вікно, будь ласка, перевірте часове вікно в запиті.

en: Metrics|Max
uk_UA: Макс

en: Metrics|Must be a valid PromQL query.
uk_UA: Має бути коректним запитом PromQL.

en: Metrics|New metric
uk_UA: Нова метрика

en: Metrics|PromQL query is valid
uk_UA: Запит PromQL є дійсним

en: Metrics|Prometheus Query Documentation
uk_UA: Документація по запитам Prometheus

en: Metrics|There was an error creating the dashboard.
uk_UA: Сталася помилка під час створення панелі керування.

en: Metrics|There was an error creating the dashboard. %{error}
uk_UA: Сталася помилка під час створення панелі керування. %{error}

en: Metrics|There was an error fetching annotations. Please try again.
uk_UA: Сталася помилка при отриманні анотацій. Будь ласка, спробуйте ще раз.

en: Metrics|There was an error fetching the environments data, please try again
uk_UA: Трапилася помилка під час отримання інформації про середовища. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Metrics|There was an error getting annotations information.
uk_UA: Сталася помилка під час отримання інформації про анотації.

en: Metrics|There was an error getting deployment information.
uk_UA: Трапилася помилка під час отримання інформації про розгортання.

en: Metrics|There was an error getting environments information.
uk_UA: Трапилася помилка під час отримання інформації про середовища.

en: Metrics|There was an error trying to validate your query
uk_UA: Помилка при перевірці вашого запиту

en: Metrics|There was an error while retrieving metrics
uk_UA: Трапилася помилка під час отримання метрик

en: Metrics|There was an error while retrieving metrics. %{message}
uk_UA: Сталася помилка під час отримання метрик. %{message}

en: Metrics|Unexpected deployment data response from prometheus endpoint
uk_UA: Неочікувана відповідь про розгортання від кінцевої точки Prometheus

en: Metrics|Unit label
uk_UA: Одиниці вимірювання

en: Metrics|Used as a title for the chart
uk_UA: Використовується як заголовок графіка

en: Metrics|Used if the query returns a single series. If it returns multiple series, their legend labels will be picked up from the response.
uk_UA: Використовується, якщо запит повертає єдину послідовність. Якщо ж він повертає декілька, їх назви беруться із відповіді.

en: Metrics|Validating query
uk_UA: Перевірка запиту

en: Metrics|Values
uk_UA: Значення

en: Metrics|Y-axis label
uk_UA: Назва осі Y

en: Metrics|You can save a copy of this dashboard to your repository so it can be customized. Select a file name and branch to save it.
uk_UA: Ви можете зберегти копію цієї панелі керування до вашого репозиторію так, щоб її можна було налаштувати. Виберіть ім'я файлу і гілку для її збереження.

en: Metrics|You're about to permanently delete this metric. This cannot be undone.
uk_UA: Ви збираєтеся остаточно видалити цю метрику. Це не можна відмінити.

en: Metrics|e.g. HTTP requests
uk_UA: напр. HTTP-запити

en: Metrics|e.g. Requests/second
uk_UA: напр. запитів/сек

en: Metrics|e.g. Throughput
uk_UA: напр. пропускна здатність

en: Metrics|e.g. rate(http_requests_total[5m])
uk_UA: напр. rate(http_requests_total[5m])

en: Metrics|e.g. req/sec
uk_UA: напр. зап/сек

en: Migrated %{success_count}/%{total_count} files.
uk_UA: Перенесено %{success_count}/%{total_count} файлів.

en: Migration successful.
uk_UA: Міграція успішна.

en: Milestone | Milestones
uk_UA[0]: Етап
uk_UA[1]: Етапи
uk_UA[2]: Етапів
uk_UA[3]: Етапів

en: Milestone lists not available with your current license
uk_UA: Списки етапів не доступні з вашою поточною ліцензією

en: Milestone lists show all issues from the selected milestone.
uk_UA: У списках етапу відображаються всі задачі для вибраного етапу.

en: MilestoneSidebar|Closed:
uk_UA: Закрито:

en: MilestoneSidebar|Copy reference
uk_UA: Копіювати посилання

en: MilestoneSidebar|Edit
uk_UA: Редагувати

en: MilestoneSidebar|Issues
uk_UA: Задачі

en: MilestoneSidebar|Merged:
uk_UA: Об'єднано:

en: MilestoneSidebar|New Issue
uk_UA: Нова задача

en: MilestoneSidebar|New issue
uk_UA: Нова задача

en: Milestones
uk_UA: Етапи

en: Milestones| You’re about to permanently delete the milestone %{milestoneTitle} and remove it from %{issuesWithCount} and %{mergeRequestsWithCount}. Once deleted, it cannot be undone or recovered.
uk_UA: Ви збираєтеся остаточно видалити етап %{milestoneTitle} і видалити його із %{issuesWithCount} та %{mergeRequestsWithCount}. Видалення неможливо буде відмінити.

en: Milestones| You’re about to permanently delete the milestone %{milestoneTitle}. This milestone is not currently used in any issues or merge requests.
uk_UA: Ви збираєтеся остаточно видалити етап %{milestoneTitle}. Наразі цей етап не використовується в жодних задачах або запитах на злиття.

en: Milestones|Delete milestone
uk_UA: Видалити етап

en: Milestones|Delete milestone %{milestoneTitle}?
uk_UA: Видалити етап %{milestoneTitle}?

en: Milestones|Failed to delete milestone %{milestoneTitle}
uk_UA: Не вдалося видалити етап %{milestoneTitle}

en: Milestones|Milestone %{milestoneTitle} was not found
uk_UA: Етап %{milestoneTitle} не знайдено

en: Milestones|Promote %{milestoneTitle} to group milestone?
uk_UA: Перенести %{milestoneTitle} на рівень групи?

en: Milestones|Promote Milestone
uk_UA: Перенести етап

en: Milestones|Promoting %{milestoneTitle} will make it available for all projects inside %{groupName}. Existing project milestones with the same title will be merged.
uk_UA: Перенесення %{milestoneTitle} на рівень групи зробить його доступним для всіх проектів в групі %{groupName}. Існуючі проектні етапи з такими ж заголовками будуть об'єднані.

en: Milestones|This action cannot be reversed.
uk_UA: Цю дію не можна скасувати.

en: Minimum capacity to be available before we schedule more mirrors preemptively.
uk_UA: Мінімальна доступна пропускна здатність необхідна для запуску попередньої синхронізації дзеркал.

en: Minimum length is %{minimum_password_length} characters
uk_UA: Мінімально довжина складає %{minimum_password_length} символів

en: Minimum length is %{minimum_password_length} characters.
uk_UA: Мінімально довжина складає %{minimum_password_length} символів.

en: Minimum password length (number of characters)
uk_UA: Мінімальна довжина пароля (кількість символів)

en: Minutes
uk_UA: Хвилин

en: Mirror direction
uk_UA: Напрямок віддзеркалення

en: Mirror repository
uk_UA: Віддзеркалити репозиторій

en: Mirror user
uk_UA: Користувач для віддзеркалення

en: Mirrored branches will have this prefix. If you enabled 'Only mirror protected branches' you need to include this prefix on protected branches in this project or nothing will be mirrored.
uk_UA: Віддзеркалені гілки матимуть цей префікс. Якщо ви увімкнули "Віддзеркалювати лише захищені гілки" вам необхідно буде включити цей префікс у захищені гілки цього проекту, інакше нічого не буде віддзеркалено.

en: Mirrored repositories
uk_UA: Віддзеркалені репозиторії

en: Mirroring repositories
uk_UA: Віддзеркалення репозиторіїв

en: Mirroring settings were successfully updated.
uk_UA: Налаштування віддзеркалення були успішно змінені.

en: Mirroring settings were successfully updated. The project is being updated.
uk_UA: Налаштування віддзеркалення були успішно змінені. Проект оновлюється.

en: Mirroring was successfully disabled.
uk_UA: Віддзеркалення успішно вимкнено.

en: Mirroring will only be available if the feature is included in the plan of the selected group or user.
uk_UA: Віддзеркалення доступне тільки якщо ця функціональність включена в план для вибраного користувача або групи.

en: Missing commit signatures endpoint!
uk_UA: Відсутня кінцева точка для підписів комітів!

en: MissingSSHKeyWarningLink|Don't show again
uk_UA: Більше не показувати

en: MissingSSHKeyWarningLink|You won't be able to pull or push project code via SSH until you add an SSH key to your profile
uk_UA: Ви не зможете відправляти або отримувати код проєкту за допомогою SSH, поки не додасте SSH ключ до вашого профілю

en: ModalButton|Add projects
uk_UA: Додати проєкти

en: Modal|Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Modal|Close
uk_UA: Закрити

en: Modified
uk_UA: Змінено

en: Modified in this version
uk_UA: Змінено в цій версії

en: Modify commit message
uk_UA: Змінити повідомлення для коміту

en: Modify commit messages
uk_UA: Змінити повідомлення для комітів

en: Modify merge commit
uk_UA: Змінити коміт-злиття

en: Monday
uk_UA: Понеділок

en: Monitor your errors by integrating with Sentry.
uk_UA: Відслідковуйте свої помилки за допомогою інтеграції із Sentry.

en: Monitoring
uk_UA: Моніторинг

en: Months
uk_UA: Місяці

en: More
uk_UA: Більше

en: More Information
uk_UA: Більше інформації

en: More Slack commands
uk_UA: Більше команд Slack

en: More actions
uk_UA: Додаткові дії

en: More details
uk_UA: Детальніше

en: More info
uk_UA: Детальніше

en: More information
uk_UA: Детальніше

en: More information and share feedback
uk_UA: Надати більше інформації і поділитися відгуком

en: More information is available|here
uk_UA: тут

en: More than %{number_commits_distance} commits different with %{default_branch}
uk_UA: Різниця із %{default_branch} складає більше %{number_commits_distance} комітів

en: Most stars
uk_UA: Найбільше в обраних

en: Mount point %{mounted_as} not found in %{model_class}.
uk_UA: Точку монтування %{mounted_as} не знайдено в %{model_class}.

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Move issue
uk_UA: Перемістити задачу

en: Move issue from one column of the board to another
uk_UA: Перемістити задачу із однієї колонки дошки до іншої

en: Move selection down
uk_UA: Перемістити виділення вниз

en: Move selection up
uk_UA: Перемістити виділення вгору

en: Move this issue to another project.
uk_UA: Перемістити цю задачу до іншого проекту.

en: MoveIssue|Cannot move issue due to insufficient permissions!
uk_UA: Неможливо перемістити задачу через недостатній набір дозволів!

en: MoveIssue|Cannot move issue to project it originates from!
uk_UA: Неможливо перенести задачу до проекту, в якому вона знаходиться!

en: Moved issue to %{label} column in the board.
uk_UA: Переміщено задачу в колонку %{label} на дошці.

en: Moved this issue to %{path_to_project}.
uk_UA: Переміщено цю задачу в %{path_to_project}.

en: Moves issue to %{label} column in the board.
uk_UA: Перемістити задачу в колонку %{label} на дошці.

en: Moves this issue to %{path_to_project}.
uk_UA: Переміщує задачі до %{path_to_project}.

en: Multiple issue boards
uk_UA: Кілька дошок обговорення

en: Multiple model types found: %{model_types}
uk_UA: Знайдено декілька типів моделей: %{model_types}

en: Multiple uploaders found: %{uploader_types}
uk_UA: Знайдено декілька завантажувачів: %{uploader_types}

en: Name
uk_UA: Ім’я

en: Name has already been taken
uk_UA: Ім’я вже використовується

en: Name new label
uk_UA: Назвіть нову мітку

en: Name:
uk_UA: Ім’я:

en: Namespace
uk_UA: Простір імен

en: Namespace is empty
uk_UA: Простір імен порожній

en: Namespace:
uk_UA: Простір імен:

en: Namespaces
uk_UA: Простори імен

en: Namespaces to index
uk_UA: Простори імен для індексування

en: Naming, topics, avatar
uk_UA: Іменування, теми, аватар

en: Naming, visibility
uk_UA: Найменування, видимість

en: Navigate to the project to close the milestone.
uk_UA: Перейдіть до проєкту, щоб закрити етап.

en: Nav|Help
uk_UA: Допомога

en: Nav|Home
uk_UA: Додому

en: Nav|Sign In / Register
uk_UA: Увійти / зареєструватися

en: Nav|Sign out and sign in with a different account
uk_UA: Вийти і зайти під іншим обліковим записом

en: Need help?
uk_UA: Потрібна допомога?

en: Needs attention
uk_UA: Потребує уваги

en: Network
uk_UA: Мережа

en: NetworkPolicies|Name
uk_UA: Назва

en: Never
uk_UA: Ніколи

en: New
uk_UA: Новий

en: New Application
uk_UA: Новий додаток

en: New Branch
uk_UA: Нова Гілка

en: New Deploy Key
uk_UA: Новий ключ для розгортання

en: New Environment
uk_UA: Нове середовище

en: New File
uk_UA: Новий файл

en: New Group
uk_UA: Нова група

en: New Group Name
uk_UA: Нове ім’я групи

en: New Identity
uk_UA: Нова ідентифікація

en: New Issue | New Issues
uk_UA[0]: Нова задача
uk_UA[1]: Нові задачі
uk_UA[2]: Нових задач
uk_UA[3]: Нових задач

en: New Jira import
uk_UA: Новий імпорт Jira

en: New Label
uk_UA: Нова мітка

en: New Merge Request
uk_UA: Новий запит на злиття

en: New Milestone
uk_UA: Новий етап

en: New Pages Domain
uk_UA: Новий домен Pages

en: New Password
uk_UA: Новий Пароль

en: New Pipeline Schedule
uk_UA: Новий розклад Конвеєра

en: New Project
uk_UA: Новий Проєкт

en: New Requirement
uk_UA: Нова вимога

en: New Snippet
uk_UA: Новий сніпет

en: New User
uk_UA: Новий Користувач

en: New branch
uk_UA: Нова гілка

en: New branch unavailable
uk_UA: Нова гілка недоступна

en: New changes were added. %{linkStart}Reload the page to review them%{linkEnd}
uk_UA: Додано нові зміни. %{linkStart}Оновіть сторінку, щоб переглянути їх%{linkEnd}

en: New deploy key
uk_UA: Новий ключ для розгортання

en: New directory
uk_UA: Новий каталог

en: New environment
uk_UA: Нове середовище

en: New epic
uk_UA: Новий епік

en: New epic title
uk_UA: Заголовок нового епіка

en: New file
uk_UA: Новий файл

en: New group
uk_UA: Нова група

en: New health check access token has been generated!
uk_UA: Згенеровано новий токен для перевірки працездатності!

en: New identity
uk_UA: Нова ідентифікація

en: New issue
uk_UA: Нова задача

en: New issue title
uk_UA: Назва нової задачі

en: New iteration
uk_UA: Нова ітерація

en: New label
uk_UA: Нова мітка

en: New merge request
uk_UA: Новий запит на злиття

en: New milestone
uk_UA: Новий етап

en: New password
uk_UA: Новий пароль

en: New pipelines will cancel older, pending pipelines on the same branch
uk_UA: Нові конвеєри скасують старі, що очікують на тій же гілці

en: New project
uk_UA: Новий проєкт

en: New release
uk_UA: Новий реліз

en: New requirement
uk_UA: Нова вимога

en: New runners registration token has been generated!
uk_UA: Згенеровано новий реєстраційний токен runner-ів!

en: New schedule
uk_UA: Новий Розклад

en: New snippet
uk_UA: Новий сніпет

en: New subgroup
uk_UA: Нова підгрупа

en: New tag
uk_UA: Новий тег

en: New users set to external
uk_UA: Нові користувачі є "зовнішні по замовчанню"

en: New! Suggest changes directly
uk_UA: Новинка! Пропонуйте зміни безпосередньо

en: New...
uk_UA: Новий...

en: Newly registered users will by default be external
uk_UA: За замовчуванням щойно зареєстровані користувачі будуть зовнішніми користувачами

en: Next
uk_UA: Далі

en: Next commit
uk_UA: Наступний коміт

en: Nickname
uk_UA: Псевдонім

en: No
uk_UA: Ні

en: No %{header} for this request.
uk_UA: Відсутній %{header} у цьому запиті.

en: No %{providerTitle} repositories found
uk_UA: Не знайдено репозиторіїв %{providerTitle}

en: No Epic
uk_UA: Немає епіка

en: No Tag
uk_UA: Немає тегів

en: No active admin user found
uk_UA: Не знайдено активного адміністратора

en: No activities found
uk_UA: Не знайднено активностей

en: No application_settings found
uk_UA: Не знайдено application_settings

en: No authentication methods configured.
uk_UA: Методи автентифікації не налаштовано.

en: No branches found
uk_UA: Гілок не знайдено

en: No changes
uk_UA: Немає змін

en: No changes between %{ref_start}%{source_branch}%{ref_end} and %{ref_start}%{target_branch}%{ref_end}
uk_UA: Немає змін між %{ref_start}%{source_branch}%{ref_end} та %{ref_start}%{target_branch}%{ref_end}

en: No connection could be made to a Gitaly Server, please check your logs!
uk_UA: Неможливо з'єднатись із сервером Gitaly, будь ласка, перевірте логи!

en: No contributions
uk_UA: Немає внесків

en: No contributions were found
uk_UA: Внески не знайдено

en: No credit card required.
uk_UA: Не потрібна кредитна картка.

en: No data found
uk_UA: Даних не знайдено

en: No data to display
uk_UA: Немає даних для відображення

en: No deployments found
uk_UA: Не знайдено розгортань

en: No due date
uk_UA: Немає

en: No endpoint provided
uk_UA: Відсутня точка підключення

en: No errors to display.
uk_UA: Немає помилок для відображення.

en: No estimate or time spent
uk_UA: Немає запланованого або витраченого часу

en: No file chosen
uk_UA: Файл не вибрано

en: No file selected
uk_UA: Файл не вибраний

en: No files
uk_UA: Немає файлів

en: No files found.
uk_UA: Не знайдено жодного файлу.

en: No job log
uk_UA: Немає журналу завдання

en: No jobs to show
uk_UA: Немає завдань для відображення

en: No label
uk_UA: Без мітки

en: No labels with such name or description
uk_UA: Немає міток з таким іменем або описом

en: No license. All rights reserved
uk_UA: Немає ліцензії. Всі права захищені

en: No licenses found.
uk_UA: Не знайдено ліцензій.

en: No matches found
uk_UA: Збігів не знайдено

en: No matching labels
uk_UA: Немає відповідних міток

en: No matching results
uk_UA: Немає відповідних результатів

en: No merge requests found
uk_UA: Не знайдено жодного запиту на злиття

en: No messages were logged
uk_UA: Немає повідомлень у журналі

en: No milestones to show
uk_UA: Немає етапів для показу

en: No other labels with such name or description
uk_UA: Немає інших міток з таким іменем або описом

en: No parent group
uk_UA: Немає батьківської групи

en: No pods available
uk_UA: Немає доступних pod'ів

en: No preview for this file type
uk_UA: Попереднього перегляду для цього типу файлів немає

en: No prioritized labels with such name or description
uk_UA: Немає пріоритетних міток з таким іменем або описом

en: No public groups
uk_UA: Немає публічних груп

en: No repository
uk_UA: Немає репозиторію

en: No required pipeline
uk_UA: Немає необхідного конвеєру

en: No runners found
uk_UA: Runner'ів не знайдено

en: No schedules
uk_UA: Немає розкладів

en: No starrers matched your search
uk_UA: Ніхто з тих, хто додав в обране не задовільняє вашому пошуку

en: No start date
uk_UA: Немає дати початку

en: No template
uk_UA: Шаблон відсутній

en: No vulnerabilities present
uk_UA: Вразливості відсутні

en: No webhooks found, add one in the form above.
uk_UA: Не знайдено жодного вебхука, додайте його у формі вище.

en: No worries, you can still use all the %{strong}%{plan_name}%{strong_close} features for now. You have %{remaining_days} to renew your subscription.
uk_UA: Не хвилюйтеся, на даний момент ви можете використовувати всі функції %{strong}%{plan_name}%{strong_close}. Ви маєте %{remaining_days} щоб продовжити підписку.

en: No, directly import the existing email addresses and usernames.
uk_UA: Ні, безпосередньо імпортувати існуючі адреси електронної пошти та імена користувачів.

en: Nobody has starred this repository yet
uk_UA: Ніхто ще не додав цей репозиторій в обране

en: Node was successfully created.
uk_UA: Вузол успішно створено.

en: Node was successfully updated.
uk_UA: Вузол успішно оновлено.

en: Nodes
uk_UA: Вузли

en: None
uk_UA: Немає

en: Not Implemented
uk_UA: Не реалізовано

en: Not all data has been processed yet, the accuracy of the chart for the selected timeframe is limited.
uk_UA: Ще не всі дані оброблені, тому точність графіку для вибраного часового проміжку обмежена.

en: Not available
uk_UA: Недоступний

en: Not available for private projects
uk_UA: Недоступно для приватних проектів

en: Not available for protected branches
uk_UA: Недоступно для захищених гілок

en: Not confidential
uk_UA: Не конфіденційно

en: Not enough data
uk_UA: Недостатньо даних

en: Not found.
uk_UA: Не знайдено.

en: Not now
uk_UA: Пізніше

en: Not ready yet. Try again later.
uk_UA: Ще не готово. Спробуйте знову пізніше.

en: Not started
uk_UA: Не розпочато

en: Note
uk_UA: Примітка

en: Note that this invitation was sent to %{mail_to_invite_email}, but you are signed in as %{link_to_current_user} with email %{mail_to_current_user}.
uk_UA: Зауважте, що це запрошення було надіслано на %{mail_to_invite_email}, але ви увійшли як %{link_to_current_user} з електронною поштою %{mail_to_current_user}.

en: Note: As an administrator you may like to configure %{github_integration_link}, which will allow login via GitHub and allow connecting repositories without generating a Personal Access Token.
uk_UA: Примітка: як адміністратор ви можете налаштувати %{github_integration_link}, що дозволить входити через GitHub і підключати репозиторії без створення особистого токену доступу.

en: Note: As an administrator you may like to configure %{github_integration_link}, which will allow login via GitHub and allow importing repositories without generating a Personal Access Token.
uk_UA: Примітка: як адміністратор ви можете налаштувати %{github_integration_link}, що дозволить входити через GitHub і імпортувати репозиторії без створення особистого токену доступу.

en: Note: Consider asking your GitLab administrator to configure %{github_integration_link}, which will allow login via GitHub and allow connecting repositories without generating a Personal Access Token.
uk_UA: Примітка: зверніться до вашого адміністратора GitLab, щоб налаштувати %{github_integration_link}, який дозволить входити за допомогою GitHub і приєднувати репозиторії без генерації персонального токена доступу.

en: Note: Consider asking your GitLab administrator to configure %{github_integration_link}, which will allow login via GitHub and allow importing repositories without generating a Personal Access Token.
uk_UA: Примітка: зверніться до вашого адміністратора GitLab, щоб налаштувати %{github_integration_link}, який дозволить входити за допомогою GitHub та імпортувати репозиторії без генерації персонального токена доступу.

en: NoteForm|Note
uk_UA: Примітка

en: Notes|Are you sure you want to cancel creating this comment?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скасувати цей коментар?

en: Notes|Collapse replies
uk_UA: Згорнути відповіді

en: Notes|Show all activity
uk_UA: Показати всю активність

en: Notes|Show comments only
uk_UA: Показати тільки коментарі

en: Notes|Show history only
uk_UA: Показати лише історію

en: Notes|This comment has changed since you started editing, please review the %{open_link}updated comment%{close_link} to ensure information is not lost
uk_UA: Цей коментар було змінено після того, як ви його почали редагувати. Будь ласка, перегляньте %{open_link}оновлений коментар%{close_link}, щоб переконатися в тому, що інформацію не було втрачено

en: Nothing found…
uk_UA: Нічого не знайдено…

en: Nothing to preview.
uk_UA: Дані для перегляду відсутні.

en: Notification events
uk_UA: Повідомлення про події

en: Notification setting
uk_UA: Налаштування сповіщень

en: Notification setting - %{notification_title}
uk_UA: Параметр сповіщення - %{notification_title}

en: Notification settings saved
uk_UA: Налаштування сповіщень збережено

en: NotificationEvent|Close issue
uk_UA: Задача закрита

en: NotificationEvent|Close merge request
uk_UA: Запит на злиття закритий

en: NotificationEvent|Failed pipeline
uk_UA: Невдача в конвеєрі

en: NotificationEvent|Merge merge request
uk_UA: Запит на злиття виконано

en: NotificationEvent|New epic
uk_UA: Новий епік

en: NotificationEvent|New issue
uk_UA: Нова задача

en: NotificationEvent|New merge request
uk_UA: Новий запит на злиття

en: NotificationEvent|New note
uk_UA: Нова нотатка

en: NotificationEvent|New release
uk_UA: Новий реліз

en: NotificationEvent|Reassign issue
uk_UA: Перепризначити задачу

en: NotificationEvent|Reassign merge request
uk_UA: Запит на злиття перепризначено

en: NotificationEvent|Reopen issue
uk_UA: Повторне відкриття задачі

en: NotificationEvent|Successful pipeline
uk_UA: Успішно в Конвеєрі

en: NotificationLevel|Custom
uk_UA: Власні

en: NotificationLevel|Disabled
uk_UA: Вимкнено

en: NotificationLevel|Global
uk_UA: Загальні

en: NotificationLevel|On mention
uk_UA: Коли вас згадують

en: NotificationLevel|Participate
uk_UA: Берете участь

en: NotificationLevel|Watch
uk_UA: Відстежувати

en: NotificationSetting|Custom
uk_UA: Власний

en: Notifications
uk_UA: Сповіщення

en: Notifications have been disabled by the project or group owner
uk_UA: Сповіщення було вимкнено власником проекту або групи

en: Notifications off
uk_UA: Сповіщення вимкнено

en: Notifications on
uk_UA: Сповіщення увімкнено

en: Nov
uk_UA: лист.

en: November
uk_UA: листопад

en: Number of %{itemTitle}
uk_UA: Кількість %{itemTitle}

en: Number of Elasticsearch replicas
uk_UA: Кількість реплік Elasticsearch

en: Number of Elasticsearch shards
uk_UA: Кількість сегментів Elasticsearch

en: Number of LOCs per commit
uk_UA: Кількість рядків коду (LOC) на коміт

en: Number of changes (branches or tags) in a single push to determine whether individual push events or bulk push event will be created. Bulk push event will be created if it surpasses that value.
uk_UA: Кількість змін (гілок чи тегів) у одному відправленні яка впливає на те будуть створюватися індивідуальні події відправки чи одна групова. Групова подія відправки буде створена якщо ця кількість перевищує встановлене число.

en: Number of changes (branches or tags) in a single push to determine whether webhooks and services will be fired or not. Webhooks and services won't be submitted if it surpasses that value.
uk_UA: Кількість змін (гілок чи тегів) у одному відправленні яка впливає на те чи будуть викликані веб-хуки та сервіси. Вони не будуть викликатися якщо ця кількість перевищує встановленне число.

en: Number of commits
uk_UA: Кількість комітів

en: Number of commits per MR
uk_UA: Кількість комітів на запит на злиття

en: Number of employees
uk_UA: Кількість співробітників

en: Number of files touched
uk_UA: Кількість змінених файлів

en: Object Storage replication
uk_UA: Реплікація об'єктного сховища

en: Object does not exist on the server or you don't have permissions to access it
uk_UA: Об’єкт не існує на сервері або у вас не має до нього доступу

en: Oct
uk_UA: жовт.

en: October
uk_UA: жовтень

en: OfSearchInADropdown|Filter
uk_UA: Фільтр

en: Off
uk_UA: Вимк.

en: Oh no!
uk_UA: О ні!

en: Once imported, repositories can be mirrored over SSH. Read more %{link_start}here%{link_end}.
uk_UA: Після імпорту, репозиторії можуть бути віддзеркалені через SSH. Дізнайтеся більше %{link_start}тут%{link_end}.

en: Once removed, the fork relationship cannot be restored and you will no longer be able to send merge requests to the source.
uk_UA: Після видалення зв’язок форку не може бути відновлений і ви більше не зможете відправляти запити на злиття у вихідний проект.

en: Once the exported file is ready, you will receive a notification email with a download link, or you can download it from this page.
uk_UA: Після того, як експортований файл буде готовий, ви отримаєте сповіщення електронною поштою із посиланням для завантаження або можете завантажити його з цієї сторінки.

en: Once you confirm and press "Reduce project visibility":
uk_UA: Після підтвердження та натиснення "Зменшити видимість проєкту":

en: One more item | %d more items
uk_UA[0]: Ще один елемент
uk_UA[1]: Ще %d елементи
uk_UA[2]: Ще %d елементів
uk_UA[3]: Ще %d елементів

en: One or more groups that you don't have access to.
uk_UA: Одна або декілька груп, до яких ви не маєте доступу.

en: One or more of you personal access tokens were revoked
uk_UA: Один або декілька ваших токенів особистого доступу були анульовані

en: One or more of your Google Code projects cannot be imported into GitLab directly because they use Subversion or Mercurial for version control, rather than Git.
uk_UA: Один або декілька ваших проектів Google Code не можна імпортувати безпосередньо в GitLab, оскільки вони використовують Subversion або Mercurial для контролю версій замість Git.

en: One or more of your dependency files are not supported, and the dependency list may be incomplete. Below is a list of supported file types.
uk_UA: Один або кілька з ваших файлів залежностей не підтримуються, тому список залежностей може бути неповним. Нижче наведено список підтримуваних типів файлі.

en: One or more of your personal access tokens will expire in %{days_to_expire} days or less.
uk_UA: Термін дії одного або декількох ваших токенів особистого доступу закінчиться через %{days_to_expire} днів або раніше.

en: Only Project Members
uk_UA: Тільки учасники проекту

en: Only admins can delete project
uk_UA: Тільки адміністратори можуть видаляти проект

en: Only mirror protected branches
uk_UA: Віддзеркалювати лише захищені гілки

en: Only policy:
uk_UA: Политика включення:

en: Only proceed if you trust %{idp_url} to control your GitLab account sign in.
uk_UA: Продовжуйте тільки якщо ви довіряєте %{idp_url} контроль над входом до вашого облікового запису GitLab.

en: Only project members can comment.
uk_UA: Тільки учасники проекту можуть залишати коментарі.

en: Only project members will be imported. Group members will be skipped.
uk_UA: Лише учасника проекту будуть імпортовані. Учасники групи будуть пропущені.

en: Only ‘Reporter’ roles and above on tiers Premium / Silver and above can see Productivity Analytics.
uk_UA: Лише "Репортер" та більш високі ролі на рівнях Premium / Silver та вище можуть переглядати аналітику продуктивності.

en: Oops, are you sure?
uk_UA: Ой, а ви впевнені?

en: Open
uk_UA: Відкриті

en: Open Selection
uk_UA: Відкрити виділення

en: Open comment type dropdown
uk_UA: Випадаючий список типу коментарів

en: Open errors
uk_UA: Відкрити помилки

en: Open in Xcode
uk_UA: Відкрити в Xcode

en: Open issues
uk_UA: Відкриті задачі

en: Open projects
uk_UA: Відкриті проекти

en: Open raw
uk_UA: Відкрити в неформатованому вигляді

en: Open sidebar
uk_UA: Розгорніть бічну панель

en: Open: %{openIssuesCount}
uk_UA: Відкрито: %{openIssuesCount}

en: Opened
uk_UA: Відкрито

en: Opened issues
uk_UA: Відкриті задачі

en: OpenedNDaysAgo|Opened
uk_UA: Відкрито

en: Opens in a new window
uk_UA: Відкривається у новому вікні

en: Operation failed. Check pod logs for %{pod_name} for more details.
uk_UA: Операція завершилася невдало. Перевірте журнал pod'а %{pod_name} для більш детальної інформації.

en: Operation timed out. Check pod logs for %{pod_name} for more details.
uk_UA: Операція перевищила ліміт очікування. Перевірте журнал pod'а %{pod_name} для більш детальної інформації.

en: Operations
uk_UA: Операції

en: Operations Dashboard
uk_UA: Панель керування операціями

en: Operations Settings
uk_UA: Налаштування операцій

en: OperationsDashboard|Add a project to the dashboard
uk_UA: Додайте проект до панелі керування

en: OperationsDashboard|Add projects
uk_UA: Додати проекти

en: OperationsDashboard|More information
uk_UA: Детальніше

en: OperationsDashboard|Operations Dashboard
uk_UA: Панель керування операціями

en: OperationsDashboard|The operations dashboard provides a summary of each project's operational health, including pipeline and alert statuses.
uk_UA: Панель керування операціями містить інформацію про стан кожного з проектів разом зі станом його конвеєрів та попереджень.

en: Optional
uk_UA: Необов'язково

en: Optionally, you can %{link_to_customize} how FogBugz email addresses and usernames are imported into GitLab.
uk_UA: За необхідності ви можете %{link_to_customize} як адреси електронної почти та імена користувачів FobBugz будуть імпортовані у GitLab.

en: Optionally, you can %{link_to_customize} how Google Code email addresses and usernames are imported into GitLab.
uk_UA: За необхідності ви можете %{link_to_customize} як адреси електронної почти та імена користувачів Google Code будуть імпортовані у GitLab.

en: Options
uk_UA: Параметри

en: Or you can choose one of the suggested colors below
uk_UA: Або ви можете вибрати один із запропонованих нижче кольорів

en: Origin
uk_UA: Джерело

en: Other Labels
uk_UA: Інші мітки

en: Other information
uk_UA: Інша інформація

en: Other merge requests block this MR
uk_UA: Інші запити на злиття блокують цей

en: Other visibility settings have been disabled by the administrator.
uk_UA: Інші налаштування видимості були вимкнені адміністратором.

en: Outbound requests
uk_UA: Вихідні запити

en: Overview
uk_UA: Огляд

en: Overwrite diverged branches
uk_UA: Перезаписати розбіжні гілки

en: Owned by anyone
uk_UA: Належить усім

en: Owned by me
uk_UA: Ті, що належать мені

en: Owned by:
uk_UA: Власник:

en: Owner
uk_UA: Власник

en: Package Registry
uk_UA: Реєстр пакетів

en: Package deleted successfully
uk_UA: Пакет успішно видалено

en: Package was removed
uk_UA: Пакет був видалений

en: PackageRegistry|Add NuGet Source
uk_UA: Додати джерело NuGet

en: PackageRegistry|Conan
uk_UA: Conan

en: PackageRegistry|Conan Command
uk_UA: Команда Conan

en: PackageRegistry|Copy Conan Command
uk_UA: Скопіювати команду Conan

en: PackageRegistry|Copy Maven XML
uk_UA: Скопіювати Maven XML

en: PackageRegistry|Copy Maven command
uk_UA: Скопіювати команду Maven

en: PackageRegistry|Copy Pip command
uk_UA: Скопіювати команду pip

en: PackageRegistry|Copy npm command
uk_UA: Скопіювати команду npm

en: PackageRegistry|Copy npm setup command
uk_UA: Скопіювати команду налаштування npm

en: PackageRegistry|Copy yarn command
uk_UA: Скопіювати команду yarn

en: PackageRegistry|Copy yarn setup command
uk_UA: Скопіювати команду налаштування yarn

en: PackageRegistry|Delete Package Version
uk_UA: Видалити версію пакету

en: PackageRegistry|Delete package
uk_UA: Видалити пакет

en: PackageRegistry|Filter by name
uk_UA: Фільтр за іменем

en: PackageRegistry|For more information on the Conan registry, %{linkStart}see the documentation%{linkEnd}.
uk_UA: Щоб дізнатися більше про реєстр Conan, %{linkStart}перегляньте документацію%{linkEnd}.

en: PackageRegistry|For more information on the Maven registry, %{linkStart}see the documentation%{linkEnd}.
uk_UA: Щоб дізнатися більше про реєстр Maven, %{linkStart}перегляньте документацію%{linkEnd}.

en: PackageRegistry|For more information on the NuGet registry, %{linkStart}see the documentation%{linkEnd}.
uk_UA: Щоб дізнатися більше про реєстр NuGet, %{linkStart}перегляньте документацію%{linkEnd}.

en: PackageRegistry|For more information on the PyPi registry, %{linkStart}see the documentation%{linkEnd}.
uk_UA: Щоб дізнатися більше про реєстр PyPi, %{linkStart}перегляньте документацію%{linkEnd}.

en: PackageRegistry|If you haven't already done so, you will need to add the below to your %{codeStart}.pypirc%{codeEnd} file.
uk_UA: Якщо ви ще не зробили цього, вам потрібно буде додати розміщене нижче в свій файл %{codeStart}.pypirc%{codeEnd}.

en: PackageRegistry|If you haven't already done so, you will need to add the below to your %{codeStart}pom.xml%{codeEnd} file.
uk_UA: Якщо ви ще не зробили цього, вам потрібно буде додати розміщене нижче в свій файл %{codeStart}pom.xml%{codeEnd}.

en: PackageRegistry|Learn how to %{noPackagesLinkStart}publish and share your packages%{noPackagesLinkEnd} with GitLab.
uk_UA: Дізнайтеся як %{noPackagesLinkStart}публікувати та ділитися вашими пакетами%{noPackagesLinkEnd} через GitLab.

en: PackageRegistry|Maven
uk_UA: Maven

en: PackageRegistry|Maven Command
uk_UA: Команда Maven

en: PackageRegistry|Maven XML
uk_UA: Maven XML

en: PackageRegistry|NPM
uk_UA: NPM

en: PackageRegistry|NuGet
uk_UA: NuGet

en: PackageRegistry|NuGet Command
uk_UA: Команда NNGet

en: PackageRegistry|Pip Command
uk_UA: Команда pip

en: PackageRegistry|PyPi
uk_UA: PyPi

en: PackageRegistry|Remove package
uk_UA: Видалити пакет

en: PackageRegistry|There are no %{packageType} packages yet
uk_UA: Немає ще %{packageType} пакетів

en: PackageRegistry|There are no other versions of this package.
uk_UA: Немає інших версій цього пакету.

en: PackageRegistry|There are no packages yet
uk_UA: Пакетів ще немає

en: PackageRegistry|There are no upcoming issues to display.
uk_UA: Немає майбутніх задач для відображення.

en: PackageRegistry|There was a problem fetching the details for this package.
uk_UA: Виникла проблема при отриманні інформації про цей пакет.

en: PackageRegistry|Unable to load package
uk_UA: Не вдалося завантажити пакет

en: PackageRegistry|published by %{author}
uk_UA: опубліковано %{author}

en: PackageType|Conan
uk_UA: Conan

en: PackageType|Maven
uk_UA: Maven

en: PackageType|NPM
uk_UA: NPM

en: PackageType|NuGet
uk_UA: NuGet

en: PackageType|PyPi
uk_UA: PyPi

en: Packages
uk_UA: Пакети

en: Packages & Registries
uk_UA: Пакети та реєстри

en: Page not found
uk_UA: Сторінку не знайдено

en: Page was successfully deleted
uk_UA: Сторінку було успішно видалено

en: Pages
uk_UA: Сторінки

en: Pages Domain
uk_UA: Домен Pages

en: Pages getting started guide
uk_UA: Довідка по Pages

en: Pagination|Go to first page
uk_UA: Перейти до першої сторінки

en: Pagination|Go to last page
uk_UA: Перейти до останньої сторінки

en: Pagination|Go to next page
uk_UA: Перейти до наступної сторінки

en: Pagination|Go to previous page
uk_UA: Перейти до попередньої сторінки

en: Pagination|Last »
uk_UA: Остання »

en: Pagination|Next
uk_UA: Наступна

en: Pagination|Prev
uk_UA: Попередня

en: Pagination|« First
uk_UA: « Перша

en: Parameter
uk_UA: Параметр

en: Parameter "job_id" cannot exceed length of %{job_id_max_size}
uk_UA: Параметр "job_id" не може перевищувати довжину %{job_id_max_size}

en: Parent
uk_UA: Джерело

en: Parent epic doesn't exist.
uk_UA: Батьківський епік не існує.

en: Parent epic is not present.
uk_UA: Батьківський епік відсутній.

en: Part of merge request changes
uk_UA: Частина змін у запиті на злиття

en: Partial token for reference only
uk_UA: Частковий токен тільки для посилання

en: Participants
uk_UA: Учасники

en: Passed
uk_UA: Успішно пройдено

en: Password
uk_UA: Пароль

en: Password (optional)
uk_UA: Пароль (необов'язково)

en: Password Policy Guidelines
uk_UA: Керівництво щодо політики паролів

en: Password authentication is unavailable.
uk_UA: Парольна автентифікація недоступна.

en: Password confirmation
uk_UA: Підтвердження паролю

en: Password successfully changed
uk_UA: Пароль змінено успішно

en: Past due
uk_UA: Прострочені

en: Paste a machine public key here. Read more about how to generate it %{link_start}here%{link_end}
uk_UA: Вставте сюди відкритий ключ машини. Дізнайтеся більше про те, як його згенерувати %{link_start}тут%{link_end}

en: Paste epic link
uk_UA: Вставити посилання на епік

en: Paste issue link
uk_UA: Вставити посилання на задачу

en: Paste your public SSH key, which is usually contained in the file '~/.ssh/id_ed25519.pub' or '~/.ssh/id_rsa.pub' and begins with 'ssh-ed25519' or 'ssh-rsa'. Don't use your private SSH key.
uk_UA: Вставте свій публічний ключ SSH, який зазвичай знаходиться у файлі "~/.ssh/id_ed25519.pub" або "~/.ssh/id_rsa.pub" і починається із "ssh-ed25519" або "ssh-rsa". Не використовуйте свій приватний ключ.

en: Path
uk_UA: Шлях

en: Path:
uk_UA: Шлях:

en: Paths can contain wildcards, like */welcome
uk_UA: Шляхи можуть містити шаблони, наприклад */welcome

en: Pause
uk_UA: Призупинити

en: Pause replication
uk_UA: Призупинити реплікацію

en: Paused Runners don't accept new jobs
uk_UA: Призупинені Runner'и не приймають нові завдання

en: Pending
uk_UA: В очікуванні

en: People without permission will never get a notification and won't be able to comment.
uk_UA: Люди без дозволу ніколи не отримуватимуть сповіщень і не зможуть коментувати.

en: People without permission will never get a notification.
uk_UA: Люди без дозволу ніколи не отримуватимуть сповіщень.

en: Percentage
uk_UA: Відсоток

en: Perform common operations on GitLab project
uk_UA: Виконати звичайні операції на проекті GitLab

en: Performance optimization
uk_UA: Оптимізація продуктивності

en: PerformanceBar|Download
uk_UA: Завантажити

en: PerformanceBar|Gitaly calls
uk_UA: Виклики Gitaly

en: PerformanceBar|Redis calls
uk_UA: Виклики Redis

en: PerformanceBar|Rugged calls
uk_UA: Виклики Rugged

en: PerformanceBar|SQL queries
uk_UA: Запити SQL

en: PerformanceBar|trace
uk_UA: лог

en: Permissions
uk_UA: Права доступу

en: Permissions, LFS, 2FA
uk_UA: Дозволи, LFS, 2FA

en: Personal Access Token
uk_UA: Токену персонального доступу

en: Personal project creation is not allowed. Please contact your administrator with questions
uk_UA: Створення персональних проектів не дозволено. Будь ласка, зверніться до свого адміністратор із питаннями

en: Phabricator Server Import
uk_UA: Імпортуваття із серверу Phabricator

en: Phabricator Server URL
uk_UA: URL-адреса серверу Phabricator

en: Phabricator Tasks
uk_UA: Задачі Phabricator

en: Pick a name
uk_UA: Виберіть ім'я

en: Pin code
uk_UA: PIN-код

en: Pipeline
uk_UA: Конвеєр

en: Pipeline %{label}
uk_UA: Конвеєр %{label}

en: Pipeline %{label} for "%{dataTitle}"
uk_UA: Конвеєр %{label} для "%{dataTitle}"

en: Pipeline Schedule
uk_UA: Розклад Конвеєра

en: Pipeline Schedules
uk_UA: Розклади Конвеєрів

en: Pipeline minutes quota
uk_UA: Квота хвилин для конвеєрів

en: Pipeline subscriptions
uk_UA: Підписки на конвеєр

en: Pipeline triggers
uk_UA: Тригери конвеєру

en: Pipeline: %{status}
uk_UA: Конвеєр: %{status}

en: PipelineCharts|CI / CD Analytics
uk_UA: CI / CD аналітика

en: PipelineCharts|Failed:
uk_UA: Невдалі:

en: PipelineCharts|Overall statistics
uk_UA: Загальна статистика

en: PipelineCharts|Success ratio:
uk_UA: Коефіцієнт успіху:

en: PipelineCharts|Successful:
uk_UA: Успішні:

en: PipelineCharts|Total:
uk_UA: Всього:

en: PipelineSchedules|Activated
uk_UA: Активовано

en: PipelineSchedules|Active
uk_UA: Активні

en: PipelineSchedules|All
uk_UA: Всі

en: PipelineSchedules|Inactive
uk_UA: Неактивні

en: PipelineSchedules|Next Run
uk_UA: Наступний запуск

en: PipelineSchedules|None
uk_UA: Немає

en: PipelineSchedules|Provide a short description for this pipeline
uk_UA: Задайте короткий опис для цього конвеєру

en: PipelineSchedules|Take ownership
uk_UA: Стати власником

en: PipelineSchedules|Target
uk_UA: Ціль

en: PipelineSchedules|Variables
uk_UA: Змінні

en: PipelineStatusTooltip|Pipeline: %{ciStatus}
uk_UA: Конвеєр: %{ciStatus}

en: PipelineStatusTooltip|Pipeline: %{ci_status}
uk_UA: Конвеєр: %{ci_status}

en: Pipelines
uk_UA: Конвеєри

en: Pipelines charts
uk_UA: Статистика конвеєрів

en: Pipelines emails
uk_UA: Електронні листи конвеєрів

en: Pipelines for last month (%{oneMonthAgo} - %{today})
uk_UA: Конвеєри за останній місяць (%{oneMonthAgo} - %{today})

en: Pipelines for last week (%{oneWeekAgo} - %{today})
uk_UA: Конвеєри за останній тиждень (%{oneWeekAgo} - %{today})

en: Pipelines for last year
uk_UA: Конвеєри за останній рік

en: Pipelines for merge requests are configured. A detached pipeline runs in the context of the merge request, and not against the merged result. Learn more in the documentation for Pipelines for Merged Results.
uk_UA: Конвеєри для запитів на злиття налаштовано. Відділений конвеєр виконується в контексті запиту на злиття, але не в контексті результату злиття. Дізнайтеся більше в документації про конвеєери для результатів злиття.

en: Pipelines settings for '%{project_name}' were successfully updated.
uk_UA: Налаштування конвеєрів для "%{project_name}" успішно оновлено.

en: Pipelines|API
uk_UA: API

en: Pipelines|Build with confidence
uk_UA: Виконуйте збірки із впевненістю

en: Pipelines|CI Lint
uk_UA: Перевірка конфігурації (CI Lint)

en: Pipelines|Child pipeline
uk_UA: Дочірній конвеєр

en: Pipelines|Clear Runner Caches
uk_UA: Очистити кеш Runner'ів

en: Pipelines|Continuous Integration can help catch bugs by running your tests automatically, while Continuous Deployment can help you deliver code to your product environment.
uk_UA: Безперервна інтеграція допомагає знаходити помилки шляхом автоматичного запуску тестів, а безперервне розгортання — встановлювати код на цільове середовище.

en: Pipelines|Get started with Pipelines
uk_UA: Розпочати роботу з Конвеєрами

en: Pipelines|Loading Pipelines
uk_UA: Завантаження конвеєрів

en: Pipelines|Project cache successfully reset.
uk_UA: Кеш проекту успішно очищено.

en: Pipelines|Run Pipeline
uk_UA: Запустити Конвеєр

en: Pipelines|Something went wrong while cleaning runners cache.
uk_UA: Помилка при очищенні кеша runner'ів.

en: Pipelines|There are currently no finished pipelines.
uk_UA: В даний час немає завершених конвеєрів.

en: Pipelines|There are currently no pipelines.
uk_UA: В даний час немає конвеєрів.

en: Pipelines|There was an error fetching the pipelines. Try again in a few moments or contact your support team.
uk_UA: Помилка при отриманні конвеєрів. Спробуйте знову через декілька хвилин, або зверніться до служби підтримки.

en: Pipelines|This project is not currently set up to run pipelines.
uk_UA: Цей проект в даний час не налаштований для запуску конвеєрів.

en: Pipeline|Branch name
uk_UA: Ім'я гілки

en: Pipeline|Canceled
uk_UA: Скасовано

en: Pipeline|Commit
uk_UA: Коміт

en: Pipeline|Coverage
uk_UA: Покриття

en: Pipeline|Date
uk_UA: Дата

en: Pipeline|Detached merge request pipeline
uk_UA: Відділений конвеєр запиту на злиття

en: Pipeline|Duration
uk_UA: Тривалість

en: Pipeline|Existing branch name or tag
uk_UA: Існуюче ім’я гілки або тег

en: Pipeline|Key
uk_UA: Ключ

en: Pipeline|Merge train pipeline
uk_UA: Конвеєр ланцюжка змін

en: Pipeline|Merged result pipeline
uk_UA: Конвеєр результату злиття

en: Pipeline|Pending
uk_UA: Очікує

en: Pipeline|Pipeline
uk_UA: Конвеєр

en: Pipeline|Pipelines
uk_UA: Конвеєр

en: Pipeline|Run Pipeline
uk_UA: Запустити Конвеєр

en: Pipeline|Run for
uk_UA: Запустити для

en: Pipeline|Running
uk_UA: Запущено

en: Pipeline|Search branches
uk_UA: Пошук гілки

en: Pipeline|Skipped
uk_UA: Пропущено

en: Pipeline|Specify variable values to be used in this run. The values specified in %{settings_link} will be used by default.
uk_UA: Вкажіть значення змінних, які будуть використані в цьому запуску. Інакше будуть використані значення, вказані в %{settings_link}.

en: Pipeline|Stages
uk_UA: Стадії

en: Pipeline|Status
uk_UA: Статус

en: Pipeline|Stop pipeline
uk_UA: Зупинити конвеєр

en: Pipeline|Stop pipeline #%{pipelineId}?
uk_UA: Зупинити конвеєр #%{pipelineId}?

en: Pipeline|Tag name
uk_UA: Ім'я тегу

en: Pipeline|Trigger author
uk_UA: Автор тригера

en: Pipeline|Triggerer
uk_UA: Запущено

en: Pipeline|Value
uk_UA: Значення

en: Pipeline|Variables
uk_UA: Змінні

en: Pipeline|You’re about to stop pipeline %{pipelineId}.
uk_UA: Зараз ви зупинете конвеєр %{pipelineId}.

en: Pipeline|for
uk_UA: Для

en: Pipeline|on
uk_UA: в

en: Pipeline|with stage
uk_UA: зі стадією

en: Pipeline|with stages
uk_UA: зі стадіями

en: PivotalTrackerService|Comma-separated list of branches which will be automatically inspected. Leave blank to include all branches.
uk_UA: Розділений комами список гілок, які будуть автоматично перевірятися. Залиште порожнім, щоб включити усі гілки.

en: PivotalTrackerService|Pivotal Tracker API token.
uk_UA: API токен Pivotal Tracker.

en: PivotalTrackerService|Project Management Software (Source Commits Endpoint)
uk_UA: Програмне забезпечення для керування проектами (кінцева точка для комітів)

en: Plain diff
uk_UA: Просте порівняння

en: Play
uk_UA: Відтворити

en: Play all manual
uk_UA: Запустити всі ручні завдання

en: Please %{link_to_register} or %{link_to_sign_in} to comment
uk_UA: Будь ласка, %{link_to_register} або %{link_to_sign_in} щоб прокоментувати

en: Please %{startTagRegister}register%{endRegisterTag} or %{startTagSignIn}sign in%{endSignInTag} to reply
uk_UA: Буль ласка, %{startTagRegister}зареєструйтеся%{endRegisterTag} або %{startTagSignIn}увійдіть%{endSignInTag}, щоб відповісти

en: Please accept the Terms of Service before continuing.
uk_UA: Будь ласка, для продовження прийміть умови надання послуг.

en: Please add a comment in the text area above
uk_UA: Будь ласка, додайте коментар в текстовій області нижче

en: Please add a list to your board first
uk_UA: Будь ласка, спочатку додайте список до вашої дошки

en: Please check the configuration file for this chart
uk_UA: Будь ласка, перевірте конфігураційний файл для цієї діаграми

en: Please check the configuration file to ensure that a collection of charts has been declared.
uk_UA: Будь ласка, перевірте конфігураційний файл, щоб впевнитися в тому, що набір діаграм було оголошено.

en: Please check the configuration file to ensure that it is available and the YAML is valid
uk_UA: Будь ласка, переконайтеся, що файл конфігурації доступний і що він є коректним файлом YAML

en: Please check your email (%{email}) to verify that you own this address and unlock the power of CI/CD. Didn't receive it? %{resend_link}. Wrong email address? %{update_link}.
uk_UA: Будь ласка, перевірте свою поштову скриньку (%{email}) для підтвердження того, що ви нею володієте, щоб розкрити потенціал CI/CD. Не отримали? %{resend_link}. Неправильна адреса? %{update_link}.

en: Please choose a group URL with no special characters.
uk_UA: Будь ласка задайте URL групи без спеціальних символів.

en: Please complete your profile with email address
uk_UA: Будь ласка, доповніть свій профіль адресою електронної пошти

en: Please convert them to Git on Google Code, and go through the %{link_to_import_flow} again.
uk_UA: Будь ласка сконвертуйте їх в Git на Google Code, і виконайте знову %{link_to_import_flow}.

en: Please create a password for your new account.
uk_UA: Будь ласка, створіть пароль для вашого нового облікового запису.

en: Please create a username with only alphanumeric characters.
uk_UA: Будь ласка, створіть ім'я користувача лише із буквено-цифрових символів.

en: Please create an index before enabling indexing
uk_UA: Будь ласка, створіть індекс, перш ніж увімкнути індексування

en: Please enable and migrate to hashed storage to avoid security issues and ensure data integrity. %{migrate_link}
uk_UA: Будь ласка, активуйте і мігруйте на хешоване сховище, щоб уникнути проблем із безпекою та забезпечити цілісність даних. %{migrate_link}

en: Please enter a non-negative number
uk_UA: Будь ласка, введіть невід'ємне число

en: Please enter a number greater than %{number} (from the project settings)
uk_UA: Будь ласка, введіть число більше за %{number} (із налаштувань проекту)

en: Please enter a valid number
uk_UA: Будь ласка, введіть дійсний номер

en: Please enter or upload a license.
uk_UA: Будь ласка, введіть або завантажте ліцензію.

en: Please fill in a descriptive name for your group.
uk_UA: Введіть описове ім'я групи.

en: Please migrate all existing projects to hashed storage to avoid security issues and ensure data integrity. %{migrate_link}
uk_UA: Будь ласка, мігруйте всі уснуючі проекти на хешоване сховище, щоб уникнути проблем із безпекою та забезпечити цілісність даних. %{migrate_link}

en: Please note that this application is not provided by GitLab and you should verify its authenticity before allowing access.
uk_UA: Зверніть увагу, що ця програма не є частиною GitLab, і ви повинні впевнитися у її безпеці, перш ніж надавати доступ.

en: Please provide a name
uk_UA: Будь ласка, задайте ім’я

en: Please provide a valid email address.
uk_UA: Будь ласка, вкажіть дійсну e-mail адресу.

en: Please retype the email address.
uk_UA: Будь ласка, повторно введіть адресу електронної пошти.

en: Please select
uk_UA: Будь ласка, виберіть

en: Please select a country
uk_UA: Будь ласка, виберіть країну

en: Please select a file
uk_UA: Будь ласка, виберіть файл

en: Please select a group.
uk_UA: Будь ласка, оберіть групу.

en: Please select and add a member
uk_UA: Будь ласка, виберіть і додайте учасника

en: Please select at least one filter to see results
uk_UA: Будь ласка виберіть хоча б один фільтр, щоб побачити результати

en: Please set a new password before proceeding.
uk_UA: Будь ласка, встановіть пароль перед продовженням.

en: Please solve the reCAPTCHA
uk_UA: Будь ласка, пройдіть reCAPTCHA

en: Please try again
uk_UA: Будь ласка, спробуйте ще раз

en: Please type %{phrase_code} to proceed or close this modal to cancel.
uk_UA: Будь ласка, введіть %{phrase_code} для продовження або закрийте це модальне вікно для відміни.

en: Please use this form to report to the admin users who create spam issues, comments or behave inappropriately.
uk_UA: Будь ласка, використовуйте цю форму щоб повідомити адміну які користувачі створюють спам (задачі або коментарі) або поводяться неналежним чином.

en: Please wait a moment, this page will automatically refresh when ready.
uk_UA: Будь ласка, зачекайте, ця сторінка автоматично оновиться, коли буде готова.

en: Please wait while we connect to your repository. Refresh at will.
uk_UA: Будь ласка, почекайте поки ми з’єднуємося із вашим репозиторієм. Оновлюйте сторінку за бажанням.

en: Please wait while we import the repository for you. Refresh at will.
uk_UA: Будь ласка, почекайте поки ми імпортуємо ваш репозиторій. Оновлюйте сторінку за бажанням.

en: Pod not found
uk_UA: Pod не знайдено

en: Pods in use
uk_UA: Pod’и у використанні

en: Preferences
uk_UA: Налаштування

en: Preferences saved.
uk_UA: Налаштування збережено.

en: Preferences|Behavior
uk_UA: Поведінка

en: Preferences|Choose between fixed (max. 1280px) and fluid (%{percentage}) application layout.
uk_UA: Оберіть між фіксованим (макс. 1280 пікс.) та адаптивним (%{percentage}) макетом.

en: Preferences|Choose what content you want to see on a project’s overview page.
uk_UA: Вибрати вміст оглядової сторінки проекту.

en: Preferences|Customize the appearance of the application header and navigation sidebar.
uk_UA: Налаштувати зовнішній вигляд заголовку застосунку та навігаційної бічної панелі.

en: Preferences|Display time in 24-hour format
uk_UA: Відображення часу у 24-годинному форматі

en: Preferences|Enable integrated code intelligence on code views
uk_UA: Увімкнути вбудований аналізатор коду у вікнах з кодом

en: Preferences|For example: 30 mins ago.
uk_UA: Наприклад: 30 хвилин тому.

en: Preferences|Integrations
uk_UA: Інтеграції

en: Preferences|Layout width
uk_UA: Ширина макета

en: Preferences|Navigation theme
uk_UA: Тема навігації

en: Preferences|Project overview content
uk_UA: Вміст оглядової сторінки проекту

en: Preferences|Render whitespace characters in the Web IDE
uk_UA: Візуалізувати пробіли в веб-IDE

en: Preferences|Show whitespace changes in diffs
uk_UA: Показувати зміни пробілів у відмінностях

en: Preferences|Sourcegraph
uk_UA: Sourcegraph

en: Preferences|Syntax highlighting theme
uk_UA: Тема для підсвітки синтаксису

en: Preferences|Tab width
uk_UA: Ширина табуляції

en: Preferences|These settings will update how dates and times are displayed for you.
uk_UA: Ці налаштування регулюють як для вас відображатиметься дата і час.

en: Preferences|This feature is experimental and translations are not complete yet
uk_UA: Ця функція є експериментальною і переклади ще не завершені

en: Preferences|This setting allows you to customize the appearance of the syntax.
uk_UA: Цей параметр дозволяє налаштувати зовнішній вигляд синтаксису.

en: Preferences|This setting allows you to customize the behavior of the system layout and default views.
uk_UA: Цей параметр дозволяє вам налаштувати поведінку системного макету на стандартних компонентів.

en: Preferences|Time display
uk_UA: Відображення часу

en: Preferences|Time format
uk_UA: Формат часу

en: Preferences|Time preferences
uk_UA: Налаштування часу

en: Preferences|Use relative times
uk_UA: Використовувати відносний час

en: Press %{key}-C to copy
uk_UA: Натисніть %{key}-C, щоб скопіювати

en: Prevent adding new members to project membership within this group
uk_UA: Заборонити додавання нових учасників до членства в цій групі

en: Prevent approval of merge requests by merge request author
uk_UA: Не допускати затвердження запитів на злиття їх авторами

en: Prevent approval of merge requests by merge request committers
uk_UA: Не допускати затвердження запитів на їх комітерами

en: Prevent users from changing their profile name
uk_UA: Заборонити користувачам змінювати ім'я свого профілю

en: Preview
uk_UA: Попередній перегляд

en: Preview Markdown
uk_UA: Попередній перегляд Markdown

en: Preview changes
uk_UA: Попередній перегляд змін

en: Preview payload
uk_UA: Попередній перегляд корисного навантаження

en: Previous Artifacts
uk_UA: Попередні артефакти

en: Primary
uk_UA: Головний

en: Prioritize
uk_UA: Пріоритизувати

en: Prioritize label
uk_UA: Пріоритизувати мітку

en: Prioritized Labels
uk_UA: Пріоритетні мітки

en: Prioritized label
uk_UA: Пріоритетні мітки

en: Private
uk_UA: Приватний

en: Private - The group and its projects can only be viewed by members.
uk_UA: Приватна — цю групу та її проекти можуть бачити тільки її користувачі.

en: Private group(s)
uk_UA: Приватна група(и)

en: Private profile
uk_UA: Приватний профіль

en: Private projects can be created in your personal namespace with:
uk_UA: Приватні проекти можуть бути створені у вашому персональному просторі імен з:

en: Proceed
uk_UA: Продовжити

en: Productivity
uk_UA: Продуктивність

en: Productivity Analytics
uk_UA: Аналітика Продуктивності

en: Productivity analytics can help identify the problems that are delaying your team
uk_UA: Аналітика продуктивності дозволяє виявити проблеми, які сповільнюють вашу команду

en: ProductivityAanalytics|Merge requests
uk_UA: Запити на злиття

en: ProductivityAnalytics|Ascending
uk_UA: В зростаючому порядку

en: ProductivityAnalytics|Days
uk_UA: Дні

en: ProductivityAnalytics|Days to merge
uk_UA: Днів до злиття

en: ProductivityAnalytics|Descending
uk_UA: В спадному порядку

en: ProductivityAnalytics|Hours
uk_UA: Години

en: ProductivityAnalytics|List
uk_UA: Список

en: ProductivityAnalytics|Merge Requests
uk_UA: Запити на злиття

en: ProductivityAnalytics|Merge date
uk_UA: Дата злиття

en: ProductivityAnalytics|Merge requests
uk_UA: Запити на злиття

en: ProductivityAnalytics|Time to merge
uk_UA: Час до злиття

en: ProductivityAnalytics|Trendline
uk_UA: Тенденція

en: Profile
uk_UA: Профіль

en: Profile Settings
uk_UA: Налаштування профілю

en: ProfileSession|on
uk_UA: о

en: Profiles| You are about to permanently delete %{yourAccount}, and all of the issues, merge requests, and groups linked to your account. Once you confirm %{deleteAccount}, it cannot be undone or recovered.
uk_UA: Ви збираєтеся остаточно видалити %{yourAccount}, а також всі задачі, запити на злиття та групи, пов'язані з вашим обліковим записом. Після підтвердження %{deleteAccount}, його неможливо буде відновити.

en: Profiles| You are going to change the username %{currentUsernameBold} to %{newUsernameBold}. Profile and projects will be redirected to the %{newUsername} namespace but this redirect will expire once the %{currentUsername} namespace is registered by another user or group. Please update your Git repository remotes as soon as possible.
uk_UA: Ви збираєтеся змінити ім'я користувача %{currentUsernameBold} на %{newUsernameBold}. Профіль та проекти будуть перенаправлятися на простір імен %{newUsername}, але таке перенаправлення закінчиться, коли простір імен %{currentUsername} буде зареєстровано на іншого користувача або групу. Будь ласка, оновіть віддалені адреси в репозиторіях Git якомога швидше.

en: Profiles|@username
uk_UA: @ім'я користувача

en: Profiles|Account scheduled for removal.
uk_UA: Обліковий запис запланований для видалення.

en: Profiles|Activate signin with one of the following services
uk_UA: Активуйте вхід за допомогою однієї з наступних служб

en: Profiles|Active
uk_UA: Активний

en: Profiles|Add key
uk_UA: Додати ключ

en: Profiles|Add status emoji
uk_UA: Додати смайлик-статус

en: Profiles|Avatar cropper
uk_UA: Обрізка аватарів

en: Profiles|Avatar will be removed. Are you sure?
uk_UA: Аватар буде видалено. Ви впевнені?

en: Profiles|Bio
uk_UA: Про себе

en: Profiles|Change username
uk_UA: Змінити ім'я користувача

en: Profiles|Changing your username can have unintended side effects.
uk_UA: Зміна імені користувача може мати небажані побічні ефекти.

en: Profiles|Choose file...
uk_UA: Вибрати файл...

en: Profiles|Choose to show contributions of private projects on your public profile without any project, repository or organization information
uk_UA: Виберіть для показу внесків до приватних репозиторіїв у вашому публічному профілі без інформації про проекти, репозиторії або організації

en: Profiles|City, country
uk_UA: Місто, країна

en: Profiles|Clear status
uk_UA: Очистити статус

en: Profiles|Click on icon to activate signin with one of the following services
uk_UA: Клікніть на іконку, щоб активувати вхід за допомогою одного із наступних сервісів

en: Profiles|Commit email
uk_UA: Адреса електронної пошти для комітів

en: Profiles|Connect
uk_UA: Приєднати

en: Profiles|Connected Accounts
uk_UA: Підключені облікові записи

en: Profiles|Current path: %{path}
uk_UA: Поточний шлях: %{path}

en: Profiles|Current status
uk_UA: Поточний стан

en: Profiles|Default notification email
uk_UA: Адреса електронної пошти для сповіщень за замовчуванням

en: Profiles|Delete account
uk_UA: Видалити обліковий запис

en: Profiles|Deleting an account has the following effects:
uk_UA: Видалення облікового запису несе наступні наслідки:

en: Profiles|Disconnect
uk_UA: Від'єднати

en: Profiles|Do not show on profile
uk_UA: Не відображати у профілі

en: Profiles|Don't display activity-related personal information on your profiles
uk_UA: Не відображати особисту інформацію, пов’язану із активностями, у ваших профілях

en: Profiles|Edit Profile
uk_UA: Редагувати профіль

en: Profiles|Enter your name, so people you know can recognize you
uk_UA: Введіть ваше ім'я, щоб люди, яких ви знаєте, могли вас упізнати

en: Profiles|Feed token was successfully reset
uk_UA: Токен доступу до каналів успішно перегенеровано

en: Profiles|Full name
uk_UA: Повне ім'я

en: Profiles|Include private contributions on my profile
uk_UA: Включити приватні внески до мого профілю

en: Profiles|Incoming email token was successfully reset
uk_UA: Токен для вхідних повідомлень електронної пошти було успішно перегенеровано

en: Profiles|Increase your account's security by enabling Two-Factor Authentication (2FA)
uk_UA: Підвищити рівень безпеки вашого облікового запису за допомогою увімкнення двофакторної автентифікації (2FA)

en: Profiles|Invalid password
uk_UA: Неправильний пароль

en: Profiles|Invalid username
uk_UA: Неправильне ім'я користувача

en: Profiles|Key
uk_UA: Ключ

en: Profiles|Learn more
uk_UA: Дізнайтеся більше

en: Profiles|Location
uk_UA: Розташування

en: Profiles|Made a private contribution
uk_UA: Cтворив приватний внесок

en: Profiles|Main settings
uk_UA: Головні налаштування

en: Profiles|No file chosen
uk_UA: Файл не вибрано

en: Profiles|Notification email
uk_UA: Адреса електронної пошти для сповіщень

en: Profiles|Organization
uk_UA: Організація

en: Profiles|Path
uk_UA: Шлях

en: Profiles|Position and size your new avatar
uk_UA: Спозиціонуйте ваш аватар та задайте його розмір

en: Profiles|Primary email
uk_UA: Основна адреса електронної пошти

en: Profiles|Private contributions
uk_UA: Приватні внески

en: Profiles|Profile was successfully updated
uk_UA: Профіль було успішно оновлено

en: Profiles|Public Avatar
uk_UA: Публічний аватар

en: Profiles|Public email
uk_UA: Публічна адреса електронної пошти

en: Profiles|Remove avatar
uk_UA: Видалити аватар

en: Profiles|Set new profile picture
uk_UA: Встановити нове зображення для профілю

en: Profiles|Social sign-in
uk_UA: Вхід через соціальні мережі

en: Profiles|Some options are unavailable for LDAP accounts
uk_UA: Деякі параметри недоступні для облікових записів LDAP

en: Profiles|Static object token was successfully reset
uk_UA: Токен статичних об’єктів було успішно перегенеровано

en: Profiles|Tell us about yourself in fewer than 250 characters
uk_UA: Розкажіть про себе в межах 250 символів

en: Profiles|The maximum file size allowed is 200KB.
uk_UA: Максимальний розмір файлу 200КБ.

en: Profiles|This doesn't look like a public SSH key, are you sure you want to add it?
uk_UA: Це не схоже на публічниц ключ SSH. Ви впевнені, що хочете його додати?

en: Profiles|This email will be displayed on your public profile
uk_UA: Ця електронна адреса буде відображатися у вашому публічному профілі

en: Profiles|This email will be used for web based operations, such as edits and merges. %{commit_email_link_start}Learn more%{commit_email_link_end}
uk_UA: Ця адреса електронної пошти буде використовуватися для браузерних операцій, таких як редагування та злиття. %{commit_email_link_start}Дізнатися більше%{commit_email_link_end}

en: Profiles|This emoji and message will appear on your profile and throughout the interface.
uk_UA: Цей смайлик та повідомлення будуть показані у вашому профілі та в інтерфейсі.

en: Profiles|This information will appear on your profile
uk_UA: Ця інформація буде відображатися у вашому профілі

en: Profiles|Time settings
uk_UA: Налаштування часу

en: Profiles|Two-Factor Authentication
uk_UA: Двофакторна автентифікація

en: Profiles|Type your %{confirmationValue} to confirm:
uk_UA: Введіть ваш %{confirmationValue} для підтвердження:

en: Profiles|Typically starts with "ssh-ed25519 …" or "ssh-rsa …"
uk_UA: Як правило починається з "ssh-ed25519 …" або "ssh-rsa …"

en: Profiles|Update profile settings
uk_UA: Оновити налаштування профілю

en: Profiles|Update username
uk_UA: Оновити ім'я користувача

en: Profiles|Upload new avatar
uk_UA: Завантажити новий аватар

en: Profiles|Use a private email - %{email}
uk_UA: Використовувати приватну адресу електронної пошти - %{email}

en: Profiles|User ID
uk_UA: Ідентифікатор користувача

en: Profiles|Username change failed - %{message}
uk_UA: Помилка при збереженні імені користувача - %{message}

en: Profiles|Username successfully changed
uk_UA: Ім’я користувача успішно збережено

en: Profiles|Using emojis in names seems fun, but please try to set a status message instead
uk_UA: Використання смайликів в іменах виглядає дотепно, але, будь ласка, краще використовуйте їх в повідомленнях про статус

en: Profiles|What's your status?
uk_UA: Який ваш статус?

en: Profiles|Who you represent or work for
uk_UA: Кого ви представляєте або на кого працюєте

en: Profiles|You can change your avatar here
uk_UA: Тут ви можете змінити свій аватар

en: Profiles|You can change your avatar here or remove the current avatar to revert to %{gravatar_link}
uk_UA: Тут ви можете змінити свій аватар або видалити його та повернутися до %{gravatar_link}

en: Profiles|You can set your current timezone here
uk_UA: Тут ви можете встановити поточний часовий пояс

en: Profiles|You can upload your avatar here
uk_UA: Тут ви можете завантажити свій аватар

en: Profiles|You can upload your avatar here or change it at %{gravatar_link}
uk_UA: Тут ви можете завантажити свій аватар або змінити його на %{gravatar_link}

en: Profiles|You don't have access to delete this user.
uk_UA: У вас немає доступу для видалення цього користувача.

en: Profiles|You must transfer ownership or delete these groups before you can delete your account.
uk_UA: Вам необхідно змінити власника або видалити ці групи перед тим як видалити ваш обліковий запис.

en: Profiles|Your LinkedIn profile name from linkedin.com/in/profilename
uk_UA: Ваше ім'я профілю LinkedIn з linkedin.com/in/profilename

en: Profiles|Your account is currently an owner in these groups:
uk_UA: Ваш обліковий запис є власником в цих групах:

en: Profiles|Your email address was automatically set based on your %{provider_label} account
uk_UA: Ваша адреса електронної пошти була автоматично встановлена на основі вашого облікового запису %{provider_label}

en: Profiles|Your location was automatically set based on your %{provider_label} account
uk_UA: Ваше місцезнаходження було автоматично встановлено на основі вашого облікового запису %{provider_label}

en: Profiles|Your name was automatically set based on your %{provider_label} account, so people you know can recognize you
uk_UA: Ваше ім’я було автоматично встановлено на основі вашого облікового запису %{provider_label} щоб люди могли вас впізнати

en: Profiles|Your status
uk_UA: Ваш статус

en: Profiles|e.g. My MacBook key
uk_UA: наприклад, мій ключ MacBook

en: Profiles|username
uk_UA: ім'я користувача

en: Profiles|website.com
uk_UA: сайт.укр

en: Profiles|your account
uk_UA: ваш обліковий запис

en: Profile|%{job_title} at %{organization}
uk_UA: %{job_title} в %{organization}

en: Profiling - Performance bar
uk_UA: Профілювання - панель продуктивності

en: Programming languages used in this repository
uk_UA: Мови програмування, що використовується в цьому репозиторії

en: Progress
uk_UA: Прогрес

en: Project
uk_UA: Проект

en: Project "%{name}" is no longer available. Select another project to continue.
uk_UA: Проект "%{name}" більше не доступний. Щоб продовжити виберіть інший проект.

en: Project %{project_repo} could not be found
uk_UA: Проект %{project_repo} не знайдено

en: Project '%{project_name}' is being imported.
uk_UA: Проект "%{project_name}" імпортується.

en: Project '%{project_name}' is in the process of being deleted.
uk_UA: Проект '%{project_name}' перебуває в процесі видалення.

en: Project '%{project_name}' is restored.
uk_UA: Проєкт "%{project_name}" відновлено.

en: Project '%{project_name}' queued for deletion.
uk_UA: Проект '%{project_name}' доданий в чергу на видалення.

en: Project '%{project_name}' was successfully created.
uk_UA: Проект '%{project_name}' успішно створений.

en: Project '%{project_name}' was successfully updated.
uk_UA: Проект '%{project_name}' успішно оновлено.

en: Project '%{project_name}' will be deleted on %{date}
uk_UA: Проєкт "%{project_name}" буде видалено %{date}

en: Project Audit Events
uk_UA: Проєктні події аудиту

en: Project Badges
uk_UA: Значки проекту

en: Project Files
uk_UA: Файли проекту

en: Project ID
uk_UA: Ідентифікатор проекту

en: Project URL
uk_UA: URL-адреса проекту

en: Project already deleted
uk_UA: Проєкт уже було видалено

en: Project and wiki repositories
uk_UA: Репозиторії проекту та вікі

en: Project avatar
uk_UA: Аватар проекту

en: Project cannot be shared with the group it is in or one of its ancestors.
uk_UA: Проект не може бути спільним із групою в яку він входить або з одним з її предків.

en: Project description (optional)
uk_UA: Опис проекту (необов'язково)

en: Project details
uk_UA: Деталі проекту

en: Project does not exist or you don't have permission to perform this action
uk_UA: Проєкт не існує або ви не маєте прав на виконання цієї дії

en: Project export could not be deleted.
uk_UA: Неможливо видалити експорт проекту.

en: Project export enabled
uk_UA: Експорт проекту ввімкнено

en: Project export has been deleted.
uk_UA: Експорт проекту видалений.

en: Project export link has expired. Please generate a new export from your project settings.
uk_UA: Закінчився термін дії посилання на проєкт. Створіть новий експорт в ваших налаштуваннях проєкту.

en: Project has too many %{label_for_message} to search
uk_UA: В проекті занадто багато %{label_for_message} для пошуку

en: Project members
uk_UA: Учасники проекту

en: Project name
uk_UA: Назва проекту

en: Project name suffix
uk_UA: Суфікс назви проєкту

en: Project order will not be saved as local storage is not available.
uk_UA: Порядок проєктів не буде збережено, тому що локальне сховище недоступне.

en: Project overview
uk_UA: Огляд проекту

en: Project path
uk_UA: Шлях до проекту

en: Project security status
uk_UA: Стан безпеки проєкту

en: Project slug
uk_UA: Шлях проекту

en: Project uploads
uk_UA: Завантаження проекту

en: Project visibility level will be changed to match namespace rules when transferring to a group.
uk_UA: Рівень видимості проекту буде змінено відповідно до правил простору імен під час перенесення до групи.

en: Project: %{name}
uk_UA: Проект %{name}

en: ProjectActivityRSS|Subscribe
uk_UA: Підписатися

en: ProjectCreationLevel|Allowed to create projects
uk_UA: Дозволено створювати проекти

en: ProjectCreationLevel|Default project creation protection
uk_UA: Захист для створення проектів за замовчуванням

en: ProjectCreationLevel|Developers + Maintainers
uk_UA: Розробники + керівники

en: ProjectCreationLevel|Maintainers
uk_UA: Керівники

en: ProjectCreationLevel|No one
uk_UA: Ніхто

en: ProjectFileTree|Name
uk_UA: Ім'я

en: ProjectLastActivity|Never
uk_UA: Ніколи

en: ProjectLifecycle|Stage
uk_UA: Стадія

en: ProjectOverview|Fork
uk_UA: Форк

en: ProjectOverview|Forks
uk_UA: Форки

en: ProjectOverview|Go to your fork
uk_UA: Перейти до вашого форку

en: ProjectOverview|Star
uk_UA: В обрані

en: ProjectOverview|Starrer
uk_UA: Додав(-ла) в обране

en: ProjectOverview|Starrers
uk_UA: Додали в обране

en: ProjectOverview|Unstar
uk_UA: Видалити із обраних

en: ProjectOverview|You have reached your project limit
uk_UA: Ви досягли свого ліміту по кількості проектів

en: ProjectOverview|You must sign in to star a project
uk_UA: Ви повинні увійти, щоб додати проект в обрані

en: ProjectPage|Project ID: %{project_id}
uk_UA: ID проекту: %{project_id}

en: ProjectSelect| or group
uk_UA: або групу

en: ProjectSelect|Search for project
uk_UA: Пошук проекту

en: ProjectService|%{service_title}: status off
uk_UA: %{service_title}: статус вимкнено

en: ProjectService|%{service_title}: status on
uk_UA: %{service_title}: статус увімкнено

en: ProjectService|Perform common operations on GitLab project: %{project_name}
uk_UA: Виконати звичайні операції на проекті GitLab: %{project_name}

en: ProjectService|To set up this service:
uk_UA: Налаштувати цей сервіс:

en: ProjectSettings|Additional merge request capabilities that influence how and when merges will be performed
uk_UA: Додаткові можливості запиту на злиття, які впливають на те як і коли відбуватиметься злиття

en: ProjectSettings|All discussions must be resolved
uk_UA: Всі обговорення повинні бути завершені

en: ProjectSettings|Allow users to request access
uk_UA: Дозволити користувачам відправляти запити на доступ

en: ProjectSettings|Automatically resolve merge request diff discussions when they become outdated
uk_UA: Автоматично завершувати обговорення в запитах на злиття, коли відмінності стають неактуальними

en: ProjectSettings|Badges
uk_UA: Значки

en: ProjectSettings|Build, test, and deploy your changes
uk_UA: Збирайте, тестуйте та розгортайте свої зміни

en: ProjectSettings|Contact an admin to change this setting.
uk_UA: Зверніться до адміністратора, щоб змінити це налаштування.

en: ProjectSettings|Container registry
uk_UA: Реєстр контейнерів

en: ProjectSettings|Customize your project badges.
uk_UA: Налаштувати значки проекту.

en: ProjectSettings|Disable email notifications
uk_UA: Вимкнути сповіщення електронною поштою

en: ProjectSettings|Enable 'Delete source branch' option by default
uk_UA: Увімкнути за замовчуванням можливість "Видалити гілку-джерело"

en: ProjectSettings|Every merge creates a merge commit
uk_UA: Кожне злиття створить окремий коміт

en: ProjectSettings|Every project can have its own space to store its Docker images
uk_UA: Кожен проєкт може мати власний простір для зберігання своїх образів Docker

en: ProjectSettings|Every project can have its own space to store its packages
uk_UA: Кожен проєкт може мати власний простір для зберігання своїх пакетів

en: ProjectSettings|Everyone
uk_UA: Всі

en: ProjectSettings|Existing merge requests and protected branches are not affected
uk_UA: Не впливає на існуючі запити на злиття та захищені гілки

en: ProjectSettings|Failed to protect the tag
uk_UA: Помилка при захисті тегу

en: ProjectSettings|Failed to update tag!
uk_UA: Помилка при оновленні тегу!

en: ProjectSettings|Fast-forward merge
uk_UA: Fast-forward злиття

en: ProjectSettings|Fast-forward merges only
uk_UA: Лише fast-forward злиття

en: ProjectSettings|Forks
uk_UA: Форки

en: ProjectSettings|Internal
uk_UA: Внутрішні

en: ProjectSettings|Issues
uk_UA: Задачі

en: ProjectSettings|Learn more about badges.
uk_UA: Дізнайтеся більше про значки.

en: ProjectSettings|Lightweight issue tracking system for this project
uk_UA: Легка система відстеження задач для цього проєкту

en: ProjectSettings|Manages large files such as audio, video, and graphics files
uk_UA: Оперує великими файлами такими як аудіо, відео та графіка

en: ProjectSettings|Merge checks
uk_UA: Перевірки злиття

en: ProjectSettings|Merge commit
uk_UA: Коміт-злиття

en: ProjectSettings|Merge commit with semi-linear history
uk_UA: Коміт-злиття із напівлінійною історією

en: ProjectSettings|Merge method
uk_UA: Метод злиття

en: ProjectSettings|Merge options
uk_UA: Параметри злиття

en: ProjectSettings|Merge requests
uk_UA: Запити на злиття

en: ProjectSettings|No merge commits are created
uk_UA: Коміти-злиття не створюються

en: ProjectSettings|Note: the container registry is always visible when a project is public
uk_UA: Примітка: для публічних проектів реєстр контейнерів завжди є видимим

en: ProjectSettings|Only signed commits can be pushed to this repository.
uk_UA: Тільки підписані коміти можуть бути надіслані в цей репозиторій.

en: ProjectSettings|Packages
uk_UA: Пакети

en: ProjectSettings|Pages
uk_UA: Pages

en: ProjectSettings|Pages for project documentation
uk_UA: Pages для проєктної документації

en: ProjectSettings|Pipelines
uk_UA: Конвеєри

en: ProjectSettings|Pipelines must succeed
uk_UA: Конвеєри мають бути успішними

en: ProjectSettings|Pipelines need to be configured to enable this feature.
uk_UA: Необхідно налаштувати конвеєри, що використовувати цю функцію.

en: ProjectSettings|Private
uk_UA: Приватний

en: ProjectSettings|Project visibility
uk_UA: Видимість проєкту

en: ProjectSettings|Public
uk_UA: Публічний

en: ProjectSettings|Repository
uk_UA: Репозиторій

en: ProjectSettings|Share code pastes with others out of Git repository
uk_UA: Діліться фрагментами коду з іншими за межами репозиторію Git

en: ProjectSettings|Show link to create/view merge request when pushing from the command line
uk_UA: Показувати посилання для створення чи перегляду запиту на злиття при відправці із командного рядка

en: ProjectSettings|Snippets
uk_UA: Сніпети

en: ProjectSettings|Submit changes to be merged upstream
uk_UA: Відправити зміни для злиття в батьківські репозиторії

en: ProjectSettings|These checks must pass before merge requests can be merged
uk_UA: Необхідно щоб ці перевірки успішно виконалися перед тим, як запит на злиття зможе бути злитий

en: ProjectSettings|This setting is applied on the server level and can be overridden by an admin.
uk_UA: Цей параметр застосовується на рівні сервера та може бути перевизначений адміністратором.

en: ProjectSettings|This setting is applied on the server level but has been overridden for this project.
uk_UA: Цей параметр застосовується на рівні сервера, але його було перевизначено для цього проекту.

en: ProjectSettings|This setting will be applied to all projects unless overridden by an admin.
uk_UA: Цей параметр буде застосовано до всіх проектів, якщо адміністратор не змінить його.

en: ProjectSettings|This setting will override user notification preferences for all project members.
uk_UA: Це значення перевизначить налаштування сповіщень для всіх учасників проекту.

en: ProjectSettings|This will dictate the commit history when you merge a merge request
uk_UA: Це буде регулювати історію комітів при зливанні запитів на злиття

en: ProjectSettings|Users can only push commits to this repository that were committed with one of their own verified emails.
uk_UA: Користувачі можуть відправляти в цей репозиторій лише ті коміти, які містять одну із їхніх підтверджених адрес електронної пошти.

en: ProjectSettings|View and edit files in this project
uk_UA: Переглядати та редагувати файли в цьому проєкті

en: ProjectSettings|When conflicts arise the user is given the option to rebase
uk_UA: Коли з’являються конфлікти, користувачу дається можливість виконати rebase

en: ProjectSettings|Wiki
uk_UA: Вікі

en: ProjectSettings|With GitLab Pages you can host your static websites on GitLab
uk_UA: За допомогою GitLab Pages ви можете розміщувати свої статичні веб-сайти в GitLab

en: ProjectTemplates|.NET Core
uk_UA: .NET Core

en: ProjectTemplates|Android
uk_UA: Android

en: ProjectTemplates|Go Micro
uk_UA: Go Micro

en: ProjectTemplates|HIPAA Audit Protocol
uk_UA: Протокол аудину HIPAA

en: ProjectTemplates|Netlify/GitBook
uk_UA: Netlify/GitBook

en: ProjectTemplates|Netlify/Hexo
uk_UA: Netlify/Hexo

en: ProjectTemplates|Netlify/Hugo
uk_UA: Netlify/Hugo

en: ProjectTemplates|Netlify/Jekyll
uk_UA: Netlify/Jekyll

en: ProjectTemplates|Netlify/Plain HTML
uk_UA: Netrify/Plain HTML

en: ProjectTemplates|NodeJS Express
uk_UA: NodeJS Express

en: ProjectTemplates|Pages/GitBook
uk_UA: Pages/GitBook

en: ProjectTemplates|Pages/Hexo
uk_UA: Pages/Hexo

en: ProjectTemplates|Pages/Hugo
uk_UA: Pages/Hugo

en: ProjectTemplates|Pages/Jekyll
uk_UA: Pages/Jekyll

en: ProjectTemplates|Pages/Plain HTML
uk_UA: Pages/простий HTML

en: ProjectTemplates|Ruby on Rails
uk_UA: Ruby on Rails

en: ProjectTemplates|SalesforceDX
uk_UA: SalesforceDX

en: ProjectTemplates|Serverless Framework/JS
uk_UA: Serverless Framework/JS

en: ProjectTemplates|Spring
uk_UA: Spring

en: ProjectTemplates|iOS (Swift)
uk_UA: iOS (Swift)

en: Projects
uk_UA: Проєкти

en: Projects (%{count})
uk_UA: Проєкти (%{count})

en: Projects Successfully Retrieved
uk_UA: Проекти успішно отримано

en: Projects are graded based on the highest severity vulnerability present
uk_UA: Проєкти оцінюються за найвищим наявним рівнем вразливості

en: Projects shared with %{group_name}
uk_UA: Спільні проекти з %{group_name}

en: Projects that belong to a group are prefixed with the group namespace. Existing projects may be moved into a group.
uk_UA: Проекти, що належать до групи, використовують її ім'я як префікс. Існуючі проекти можуть бути переміщені в групу.

en: Projects to index
uk_UA: Проекти для індексування

en: Projects with critical vulnerabilities
uk_UA: Проєкти з критичними вразливостями

en: Projects with high or unknown vulnerabilities
uk_UA: Проєкти з високими або невідомими вразливостями

en: Projects with low vulnerabilities
uk_UA: Проєкти з низькими вразливостями

en: Projects with medium vulnerabilities
uk_UA: Проєкти з середніми вразливостями

en: Projects with no vulnerabilities and security scanning enabled
uk_UA: Проєкти без вразливостей із увімкненим скануванням безпеки

en: Projects with write access
uk_UA: Проекти з правом на запис

en: ProjectsDropdown|Frequently visited
uk_UA: Часто відвідувані

en: ProjectsDropdown|Loading projects
uk_UA: Завантаження проектів

en: ProjectsDropdown|Projects you visit often will appear here
uk_UA: Проекти, які ви часто відвідуєте, будуть відображені тут

en: ProjectsDropdown|Search your projects
uk_UA: Пошук по ваших проектах

en: ProjectsDropdown|Something went wrong on our end.
uk_UA: Щось пішло не так з нашого боку.

en: ProjectsDropdown|Sorry, no projects matched your search
uk_UA: На жаль, по вашоу запиту проектів не знайдено

en: ProjectsDropdown|This feature requires browser localStorage support
uk_UA: Ця функція потребує підтримки localStorage вашим браузером

en: ProjectsNew|Allows you to immediately clone this project’s repository. Skip this if you plan to push up an existing repository.
uk_UA: Дозволяє негайно зклонувати репозиторій цього проекту. Пропустіть, якщо ви плануєте розмістити тут вже існуючий репозиторій.

en: ProjectsNew|Blank
uk_UA: Пустий

en: ProjectsNew|Blank project
uk_UA: Пустий проект

en: ProjectsNew|Contact an administrator to enable options for importing your project.
uk_UA: Зверніться до адміністратора для активації варіантів імпорту для вашого проекту.

en: ProjectsNew|Create
uk_UA: Створити

en: ProjectsNew|Create from template
uk_UA: Створити із шаблону

en: ProjectsNew|Create new project
uk_UA: Створити новий проєкт

en: ProjectsNew|Creating project & repository.
uk_UA: Створення проекту та репозиторію.

en: ProjectsNew|Description format
uk_UA: Формат опису

en: ProjectsNew|Import
uk_UA: Імпорт

en: ProjectsNew|Import project
uk_UA: Імпортувати проект

en: ProjectsNew|Initialize repository with a README
uk_UA: Ініціалізувати репозиторій файлом інструкції (README)

en: ProjectsNew|No import options available
uk_UA: Варіанти імпорту не доступні

en: ProjectsNew|Please wait a moment, this page will automatically refresh when ready.
uk_UA: Будь ласка, почекайте, сторінку буде оновлено автоматично по завершенню.

en: ProjectsNew|Project description %{tag_start}(optional)%{tag_end}
uk_UA: Опис проекту %{tag_start}(необов’язково)%{tag_end}

en: ProjectsNew|Template
uk_UA: Шаблон

en: ProjectsNew|Visibility Level
uk_UA: Рівень видимості

en: ProjectsNew|Want to house several dependent projects under the same namespace? %{link_start}Create a group.%{link_end}
uk_UA: Хочете розмістити декілька залежних проектів в одному просторі імен? %{link_start}Створіть групу.%{link_end}

en: PrometheusAlerts|%{count} alerts applied
uk_UA: %{count} попереджень застосовано

en: PrometheusAlerts|Add alert
uk_UA: Додати попередження

en: PrometheusAlerts|Edit alert
uk_UA: Редагувати попередження

en: PrometheusAlerts|Error creating alert
uk_UA: Помилка створення попередження

en: PrometheusAlerts|Error deleting alert
uk_UA: Помилка видалення попередження

en: PrometheusAlerts|Error fetching alert
uk_UA: Помилка отримання попередження

en: PrometheusAlerts|Error saving alert
uk_UA: Помилка збереження попередження

en: PrometheusAlerts|Operator
uk_UA: Оператор

en: PrometheusAlerts|Select query
uk_UA: Вибрати запит

en: PrometheusAlerts|Threshold
uk_UA: Поріг

en: PrometheusService|%{exporters} with %{metrics} were found
uk_UA: було знайдено %{exporters} з %{metrics}

en: PrometheusService|Active
uk_UA: Активний

en: PrometheusService|Auto configuration
uk_UA: Автоматична конфігурація

en: PrometheusService|Automatically deploy and configure Prometheus on your clusters to monitor your project’s environments
uk_UA: Автоматично розгортайте та налаштовуйте Prometheus на ваші кластери для моніторингу середовищ проекту

en: PrometheusService|Common metrics
uk_UA: Загальні метрики

en: PrometheusService|Common metrics are automatically monitored based on a library of metrics from popular exporters.
uk_UA: Загальні метрики автоматично збираються на основі набору метрик від популярних експортерів.

en: PrometheusService|Custom metrics
uk_UA: Власні метрики

en: PrometheusService|Custom metrics require Prometheus installed on a cluster with environment scope "*" OR a manually configured Prometheus to be available.
uk_UA: Для використання власних метрик необхідно, щоб Prometheus був встановлений на кластер із доступністю для середовищ "*" АБО має бути доступним вручну сконфігурований Prometheus.

en: PrometheusService|Enable Prometheus to define custom metrics, using either option above
uk_UA: Увімкнути Prometheus для визначення власних метрик, використовуючи будь-який з варіантів вище

en: PrometheusService|Finding and configuring metrics...
uk_UA: Пошук та налаштування метрик...

en: PrometheusService|Finding custom metrics...
uk_UA: Пошук власних метрик...

en: PrometheusService|Install Prometheus on clusters
uk_UA: Встановити Prometheus на кластери

en: PrometheusService|Manage clusters
uk_UA: Управління кластерами

en: PrometheusService|Manual configuration
uk_UA: Ручні налаштування

en: PrometheusService|Metrics
uk_UA: Метрики

en: PrometheusService|Missing environment variable
uk_UA: Пропущена змінна середовища

en: PrometheusService|More information
uk_UA: Додаткова інформація

en: PrometheusService|New metric
uk_UA: Нова метрика

en: PrometheusService|No custom metrics have been created. Create one using the button above
uk_UA: Жодної власної метрики не було створено. Створюйте їх за допомогою наступної кнопки

en: PrometheusService|Prometheus API Base URL, like http://prometheus.example.com/
uk_UA: Базова адреса Prometheus API, наприклад http://prometheus.example.com/

en: PrometheusService|Prometheus is being automatically managed on your clusters
uk_UA: Prometheus автоматично налаштований на ваших кластерах

en: PrometheusService|These metrics will only be monitored after your first deployment to an environment
uk_UA: Ці метрики будуть збиратися тільки після першого розгортання в якомусь серидовищі

en: PrometheusService|Time-series monitoring service
uk_UA: Сервіс моніторингу часових рядів

en: PrometheusService|To enable the installation of Prometheus on your clusters, deactivate the manual configuration below
uk_UA: Для можливості встановлення Prometheus на ваші кластери, деактивуйте ручні налаштування нижче

en: PrometheusService|Waiting for your first deployment to an environment to find common metrics
uk_UA: Очікування першого розгортання у серидовищі для збору загальних метрик

en: Promote
uk_UA: Перенести

en: Promote issue to an epic
uk_UA: Перетворити задачу на епік

en: Promote to group label
uk_UA: Перенести мітку на рівень групи

en: PromoteMilestone|Only project milestones can be promoted.
uk_UA: Лише проектні етапи можуть бути перенесені.

en: PromoteMilestone|Project does not belong to a group.
uk_UA: Проект не належить жодній групі.

en: PromoteMilestone|Promotion failed - %{message}
uk_UA: Перенесення невдале: %{message}

en: Promoted issue to an epic.
uk_UA: Задачу перетворено на епік.

en: Promotions|Don't show me this again
uk_UA: Більше не показувати це

en: Promotions|Epics let you manage your portfolio of projects more efficiently and with less effort by tracking groups of issues that share a theme, across projects and milestones.
uk_UA: Епіки дозволяють вам більш ефективно та з меншими зусиллями керувати портфелями проектів, відслідковуючи групи споріднених задач у етапах та проектах.

en: Promotions|Learn more
uk_UA: Дізнайтеся більше

en: Promotions|See the other features in the %{subscription_link_start}bronze plan%{subscription_link_end}
uk_UA: Переглянути інші можливості в %{subscription_link_start}плані bronze%{subscription_link_end}

en: Promotions|This feature is locked.
uk_UA: Ця функція заблокована.

en: Promotions|Upgrade plan
uk_UA: Перейти на вищий тарифний план

en: Promotions|Weight
uk_UA: Вага

en: Promotions|Weighting your issue
uk_UA: Надання ваги вашій задачі

en: Promotions|When you have a lot of issues, it can be hard to get an overview. By adding a weight to your issues, you can get a better idea of the effort, cost, required time, or value of each, and so better manage them.
uk_UA: Якщо у вас багато задач, важко зрозуміти загальну картину. Додаючи вагу до своїх задач, ви матимете краще уявлення про цінність кожної з них а також необхідні зусилля, кошти та час. Таким чином ними краще керувати.

en: Prompt users to upload SSH keys
uk_UA: Пропонувати користувачам завантажувати свої ключі SSH

en: Protected
uk_UA: Захищено

en: Protected Branch
uk_UA: Захищена гілка

en: Protected Environment
uk_UA: Захищене середовище

en: Protected Environments
uk_UA: Захищені середовища

en: Protected Paths
uk_UA: Захищені шляхи

en: Protected Tag
uk_UA: Захищений тег

en: Protected branches
uk_UA: Захищені гілки

en: ProtectedBranch|%{wildcards_link_start}Wildcards%{wildcards_link_end} such as %{code_tag_start}*-stable%{code_tag_end} or %{code_tag_start}production/*%{code_tag_end} are supported
uk_UA: Підтримуються %{wildcards_link_start}шаблони%{wildcards_link_end} на зразок %{code_tag_start}*-stable%{code_tag_end} або %{code_tag_start}production/*%{code_tag_end}

en: ProtectedBranch|Allowed to merge
uk_UA: Дозволене злиття

en: ProtectedBranch|Allowed to merge:
uk_UA: Дозволене злиття:

en: ProtectedBranch|Allowed to push
uk_UA: Дозволена відправка

en: ProtectedBranch|Allowed to push:
uk_UA: Дозволена відправка:

en: ProtectedBranch|Branch
uk_UA: Гілка

en: ProtectedBranch|Code owner approval
uk_UA: Затвердження власника коду

en: ProtectedBranch|Protect
uk_UA: Захистити

en: ProtectedBranch|Protect a branch
uk_UA: Захистити гілку

en: ProtectedBranch|Protected branch (%{protected_branches_count})
uk_UA: Захищена гілка (%{protected_branches_count})

en: ProtectedBranch|Pushes that change filenames matched by the CODEOWNERS file will be rejected
uk_UA: Відправлення коду які змінюють файли, що відповідають файлу CODEOWNERS будуть відхилені

en: ProtectedBranch|Require approval from code owners:
uk_UA: Вимагати затвердження від власників коду:

en: ProtectedBranch|There are currently no protected branches, protect a branch with the form above.
uk_UA: Наразі немає захищених гілок, захистіть гілку за допомогою форми вище.

en: ProtectedBranch|Toggle code owner approval
uk_UA: Увімкнути/вимкнути затвердження власниками коду

en: ProtectedEnvironment|%{environment_name} will be writable for developers. Are you sure?
uk_UA: %{environment_name} буде досупне для запису для розробників. Ви впевнені?

en: ProtectedEnvironment|Allowed to deploy
uk_UA: Розгортання дозволено

en: ProtectedEnvironment|Environment
uk_UA: Середовище

en: ProtectedEnvironment|Protect
uk_UA: Захистити

en: ProtectedEnvironment|Protect an environment
uk_UA: Захисити середовище

en: ProtectedEnvironment|Protected Environment (%{protected_environments_count})
uk_UA: Захистити Середовище (%{protected_environments_count})

en: ProtectedEnvironment|Protecting an environment restricts the users who can execute deployments.
uk_UA: Захист середовища обмежує коло користувачів, здатних здійснювати розгортання.

en: ProtectedEnvironment|Select an environment
uk_UA: Виберіть середовище

en: ProtectedEnvironment|Select users
uk_UA: Виберіть користувачів

en: ProtectedEnvironment|Select users to deploy and manage Feature Flag settings
uk_UA: Виберіть користувачів для розгортання та керування перемикачами функцій

en: ProtectedEnvironment|There are currently no protected environments, protect an environment with the form above.
uk_UA: Наразі немає захищених середовищ, захистіть середовище за допомогою форми, що знаходиться вище.

en: ProtectedEnvironment|Unprotect
uk_UA: Зняти захист

en: ProtectedEnvironment|Your environment can't be unprotected
uk_UA: Ви не можете зняти захисти із вашого середовища

en: ProtectedEnvironment|Your environment has been protected.
uk_UA: Ваше середовище було захищено.

en: ProtectedEnvironment|Your environment has been unprotected
uk_UA: Захист із вашого середовища було знято

en: Protip:
uk_UA: Підказка:

en: Protocol
uk_UA: Протокол

en: Provider
uk_UA: Постачальник

en: Pseudonymizer data collection
uk_UA: Збір даних Pseudonymizer

en: Public
uk_UA: Публічний

en: Public - The group and any public projects can be viewed without any authentication.
uk_UA: Публічна — група та всі публічні проекти можуть переглядатися без автентифікації.

en: Public - The project can be accessed without any authentication.
uk_UA: Публічний — проект может переглядатися без автентифікації.

en: Public deploy keys (%{deploy_keys_count})
uk_UA: Публічні ключі розгортання (%{deploy_keys_count})

en: Public pipelines
uk_UA: Публічні конвеєри

en: Pull
uk_UA: Отримати (pull)

en: Purchase more minutes
uk_UA: Придбати більше хвилин

en: Push
uk_UA: Відправити (push)

en: Push Rule updated successfully.
uk_UA: Правило відправки оновлено успішно.

en: Push Rules
uk_UA: Push-правила

en: Push Rules updated successfully.
uk_UA: Правила відправки оновлені успішно.

en: Push an existing Git repository
uk_UA: Відправити існуючий репозиторій Git

en: Push an existing folder
uk_UA: Відправити існуючу папку

en: Push events
uk_UA: Події відправлення (push)

en: Push project from command line
uk_UA: Виконати push проекту за допомогою командного рядка

en: Push to create a project
uk_UA: Натисніть, щоб створити проект

en: PushRule|Committer restriction
uk_UA: Обмеження для коміттера

en: Pushed
uk_UA: Відправлено

en: Pushes
uk_UA: Відправки (push)

en: PushoverService|%{user_name} deleted branch "%{ref}".
uk_UA: %{user_name} видалив гілку "%{ref}".

en: PushoverService|%{user_name} push to branch "%{ref}".
uk_UA: %{user_name} відправив код до гілки "%{ref}".

en: PushoverService|%{user_name} pushed new branch "%{ref}".
uk_UA: %{user_name} відправив нову гілку "%{ref}".

en: PushoverService|High Priority
uk_UA: Високий пріоритет

en: PushoverService|Leave blank for all active devices
uk_UA: Залиште порожнім для усіх активних пристроїв

en: PushoverService|Low Priority
uk_UA: Низький пріоритет

en: PushoverService|Lowest Priority
uk_UA: Найнижчий пріоритет

en: PushoverService|Normal Priority
uk_UA: Нормальний пріоритет

en: PushoverService|Pushover makes it easy to get real-time notifications on your Android device, iPhone, iPad, and Desktop.
uk_UA: Pushover дозволяє легко отримувати сповіщення в реальному часі на ваших пристроях Android, iPhone, iPad та комп'ютерах.

en: PushoverService|See project %{project_full_name}
uk_UA: Переглянути проект %{project_full_name}

en: PushoverService|Total commits count: %{total_commits_count}
uk_UA: Загальна кількість комітів: %{total_commits_count}

en: PushoverService|Your application key
uk_UA: Ваш ключ застосунку

en: PushoverService|Your user key
uk_UA: Ваш ключ користувача

en: Quarters
uk_UA: Квартали

en: Query
uk_UA: Запит

en: Query is valid
uk_UA: Запит є правильним

en: Quick actions can be used in the issues description and comment boxes.
uk_UA: Швидкі дії можна використовувати в описах задач і коментарях.

en: Quick range
uk_UA: Швидкий діапазон

en: README
uk_UA: Інструкція (README)

en: Raw blob request rate limit per minute
uk_UA: Ліміт частоти запиту бінарних даних на хвилину

en: Re-authentication required
uk_UA: Необхідна повторна автентифікація

en: Read more
uk_UA: Докладніше

en: Read more about related issues
uk_UA: Дізнатися більше про пов’язані задачі

en: Real-time features
uk_UA: Фунції реального часу

en: Rebase in progress
uk_UA: Відбувається rebase

en: Receive alerts from manually configured Prometheus servers.
uk_UA: Отримувати попередження від налаштованого вручну сервера Prometheus.

en: Receive notifications about your own activity
uk_UA: Отримувати сповіщення про власну активність

en: Recent
uk_UA: Останні

en: Recent Activity
uk_UA: Остання активність

en: Recent Project Activity
uk_UA: Остання проектна активність

en: Recent Searches Service is unavailable
uk_UA: Сервіс останніх пошуків недоступний

en: Recent searches
uk_UA: Останні пошукові запити

en: Recovery Codes
uk_UA: Коди відновлення

en: Redirect to SAML provider to test configuration
uk_UA: Перенаправити до SAML провайдера для перевірки конфігурації

en: Reduce project visibility
uk_UA: Знизити видимість проєкту

en: Reduce this project’s visibility?
uk_UA: Знизити видимість проєкту?

en: Reference:
uk_UA: Посилання:

en: Refresh
uk_UA: Оновити

en: Refreshing in a second to show the updated status... | Refreshing in %d seconds to show the updated status...
uk_UA[0]: Оновлення через секунду для відображення актуального стану...
uk_UA[1]: Оновлення через %d секунди для відображення актуального стану...
uk_UA[2]: Оновлення через %d секунд для відображення актуального стану...
uk_UA[3]: Оновлення через %d секунд для відображення актуального стану...

en: Regenerate instance ID
uk_UA: Перегенерувати ідентифікатор інстансу

en: Regenerate key
uk_UA: Створити ключ заново

en: Regenerate recovery codes
uk_UA: Перегенерувати коди відновлення

en: Regenerating the instance ID can break integration depending on the client you are using.
uk_UA: Повторна генерація ідентифікатора інстансу може порушити інтеграцію в залежності від клієнта, якого ви використовуєте.

en: Regex pattern
uk_UA: Шаблон у вигляді регулярного виразу

en: Region that Elasticsearch is configured
uk_UA: Регіон, сконфігурований для Elasticsearch

en: Register
uk_UA: Зареєструватися

en: Register / Sign In
uk_UA: Зареєструватися / Увійти

en: Register Two-Factor Authenticator
uk_UA: Зареєструвати двофакторний автентифікатор

en: Register U2F device
uk_UA: Зареєструвати пристрій U2F

en: Register Universal Two-Factor (U2F) Device
uk_UA: Зареєструвати універсальний двофакторний пристрій (U2F)

en: Register for GitLab
uk_UA: Зареєструватися в GitLab

en: Register now
uk_UA: Зареєструватись зараз

en: Register with two-factor app
uk_UA: Зареєструвати за допомогою двофакторного застосунку

en: Registration
uk_UA: Реєстрація

en: Related Deployed Jobs
uk_UA: Пов’язані розгорнуті завдання (Jobs)

en: Related Issues
uk_UA: Пов’язані задачі

en: Related Jobs
uk_UA: Пов’язані Завдання (Jobs)

en: Related Merge Requests
uk_UA: Пов'язані запити на злиття

en: Related Merged Requests
uk_UA: Пов'язані виконані запити

en: Related merge requests
uk_UA: Пов'язані запити на злиття

en: Relates to
uk_UA: Відноситься до

en: Release | Releases
uk_UA[0]: Реліз
uk_UA[1]: Релізи
uk_UA[2]: Релізів
uk_UA[3]: Релізів

en: Release assets
uk_UA: Ресурси релізу

en: Release assets documentation
uk_UA: Документація по ресурсам релізу

en: Release notes
uk_UA: Опис релізу

en: Release notes:
uk_UA: Опис релізу:

en: Release title
uk_UA: Назва релізу

en: ReleaseAssetLinkType|Image
uk_UA: Образ

en: ReleaseAssetLinkType|Images
uk_UA: Образи

en: ReleaseAssetLinkType|Other
uk_UA: Інше

en: ReleaseAssetLinkType|Package
uk_UA: Пакет

en: ReleaseAssetLinkType|Packages
uk_UA: Пакети

en: Releases
uk_UA: Релізи

en: Releases are based on Git tags and mark specific points in a project's development history. They can contain information about the type of changes and can also deliver binaries, like compiled versions of your software.
uk_UA: Релізи базуються на тегах Git та відзначають певні точки в історії розвитку проєкту. Вони можуть містити інформацію про тип змін а також можуть надати бінарні файли, наприкад, складені версії програмного забезпечення.

en: Release|Something went wrong while getting the release details
uk_UA: Проблема при отриманні деталей релізу

en: Release|Something went wrong while saving the release details
uk_UA: Проблема при збереженні деталей релізу

en: Remember me
uk_UA: Запам'ятати мене

en: Remind later
uk_UA: Нагадати пізніше

en: Remote object has no absolute path.
uk_UA: Віддалений об’єкт не має абсолютного шляху.

en: Remove
uk_UA: Видалити

en: Remove %{displayReference}
uk_UA: Видалити %{displayReference}

en: Remove Runner
uk_UA: Видалити Runner

en: Remove Zoom meeting
uk_UA: Видалити Zoom-зустріч

en: Remove all approvals in a merge request when new commits are pushed to its source branch
uk_UA: Видаляти всі затвердження у запитах на злиття, коли у гілці-джерелі з'являються нові коміти

en: Remove all or specific assignee(s)
uk_UA: Видалити усіх або певного(них) виконаця(ів)

en: Remove all or specific label(s)
uk_UA: Видалити усі або певні мітки(-ку)

en: Remove approvers
uk_UA: Видалити затверджуючих осіб

en: Remove approvers?
uk_UA: Видалити затверджуючих осіб?

en: Remove asset link
uk_UA: Видалити посилання на ресурс

en: Remove assignee
uk_UA: Видалити виконавця

en: Remove avatar
uk_UA: Видалити аватар

en: Remove card
uk_UA: Видалити картку

en: Remove child epic from an epic
uk_UA: Видалити дочірній епік із епіка

en: Remove due date
uk_UA: Видалити заплановану дату завершення

en: Remove fork relationship
uk_UA: Видалити зв’язок форку

en: Remove from board
uk_UA: Видалити з дошки

en: Remove from epic
uk_UA: Видалити із епіка

en: Remove group
uk_UA: Видалити групу

en: Remove milestone
uk_UA: Видалити етап

en: Remove node
uk_UA: Видалити вузол

en: Remove parent epic from an epic
uk_UA: Видалити батьківський епік із епіка

en: Remove primary node
uk_UA: Видалити основний вузол

en: Remove priority
uk_UA: Видалити пріоритет

en: Remove secondary node
uk_UA: Видалити вторинний вузол

en: Remove spent time
uk_UA: Видалити витрачений час

en: Remove stage
uk_UA: Видалити стадію

en: Remove time estimate
uk_UA: Видалити запланований час

en: Removed
uk_UA: Видалено

en: Removed %{assignee_text} %{assignee_references}.
uk_UA: Видалено %{assignee_text} %{assignee_references}.

en: Removed %{epic_ref} from child epics.
uk_UA: Видалено %{epic_ref} із підепіків.

en: Removed %{label_references} %{label_text}.
uk_UA: Видалено %{label_references} %{label_text}.

en: Removed %{milestone_reference} milestone.
uk_UA: Видалено етап %{milestone_reference}.

en: Removed %{type} with id %{id}
uk_UA: Видалено %{type} з іденнтифікатором %{id}

en: Removed all labels.
uk_UA: Видалено всі мітки.

en: Removed an issue from an epic.
uk_UA: Видалено задачу із епіка.

en: Removed group can not be restored!
uk_UA: Видалену групу неможливо відновити!

en: Removed parent epic %{epic_ref}.
uk_UA: Видалено батьківський епік %{epic_ref}.

en: Removed spent time.
uk_UA: Видалено витрачений час.

en: Removed the due date.
uk_UA: Видалено заплановану дату завершення.

en: Removed time estimate.
uk_UA: Видалено оцінку часу.

en: Removes %{assignee_text} %{assignee_references}.
uk_UA: Видаляє %{assignee_text} %{assignee_references}.

en: Removes %{epic_ref} from child epics.
uk_UA: Видаляє %{epic_ref} з дочірних епіків.

en: Removes %{label_references} %{label_text}.
uk_UA: Видаляє %{label_references} %{label_text}.

en: Removes %{milestone_reference} milestone.
uk_UA: Видаляє етап %{milestone_reference}.

en: Removes all labels.
uk_UA: Видаляє всі мітки.

en: Removes an issue from an epic.
uk_UA: Видаляє задачу із епіка.

en: Removes parent epic %{epic_ref}.
uk_UA: Видаляє батьківський епік %{epic_ref}.

en: Removes spent time.
uk_UA: Видаляє витрачений час.

en: Removes the due date.
uk_UA: Видаляє дату завершення.

en: Removes time estimate.
uk_UA: Видаляє запланований час.

en: Removing license…
uk_UA: Видалення ліцензії…

en: Rename file
uk_UA: Перейменувати файл

en: Rename folder
uk_UA: Перейменувати папку

en: Rename/Move
uk_UA: Перейменувати/Перемістити

en: Reopen
uk_UA: Повторне відкриття

en: Reopen epic
uk_UA: Повторне відкриття епіку

en: Reopen milestone
uk_UA: Повторне відкриття етапу

en: Reopen this %{quick_action_target}
uk_UA: Повторно відкрити %{quick_action_target}

en: Reopened this %{quick_action_target}.
uk_UA: Повторно відкрито %{quick_action_target}.

en: Reopens this %{quick_action_target}.
uk_UA: Повторно відкриває %{quick_action_target}.

en: Repair authentication
uk_UA: Відновити автентифікацію

en: Replace
uk_UA: Замінити

en: Replace all label(s)
uk_UA: Замінити всі мітки(-ку)

en: Replaced all labels with %{label_references} %{label_text}.
uk_UA: Замінено всі мітки з %{label_references} %{label_text}.

en: Replaces the clone URL root.
uk_UA: Замінює кореневу URL-адресу для клонування.

en: Reply by email
uk_UA: Відповісти по електнонній пошті

en: Reply to comment
uk_UA: Відповісти на коментар

en: Reply to this email directly or %{view_it_on_gitlab}.
uk_UA: Відповісти на це електронне повідомлення безпосередньо або %{view_it_on_gitlab}.

en: Reply...
uk_UA: Відповісти...

en: Repo by URL
uk_UA: Репозиторії по URL

en: Report abuse to admin
uk_UA: Повідомити адміністратора про порушення

en: Reported %{timeAgo} by %{reportedBy}
uk_UA: Повідомлено %{timeAgo} користувачем %{reportedBy}

en: Reporting
uk_UA: Звітування

en: Reports|Actions
uk_UA: Дії

en: Reports|Class
uk_UA: Клас

en: Reports|Classname
uk_UA: Назва класу

en: Reports|Execution time
uk_UA: Час виконання

en: Reports|Failure
uk_UA: Помилка

en: Reports|Metrics reports are loading
uk_UA: Звіти по метрикам завантажуються

en: Reports|Metrics reports changed on %{numberOfChanges} %{pointsString}
uk_UA: Звіти по метрикам змінилися на %{numberOfChanges} %{pointsString}

en: Reports|Metrics reports did not change
uk_UA: Звіти по метрикам не змінилися

en: Reports|Metrics reports failed loading results
uk_UA: Помилка при завантаженні результатів для звітів по метрикам

en: Reports|Severity
uk_UA: Рівень

en: Reports|System output
uk_UA: Системний вивід

en: Reports|Test summary
uk_UA: Тестовий звіт

en: Reports|Test summary failed loading results
uk_UA: Помилка при завантаженні результатів для тестового звіту

en: Reports|Test summary results are being parsed
uk_UA: Результати для тестового звіту обробляються

en: Reports|Vulnerability
uk_UA: Вразливість

en: Reports|no changed test results
uk_UA: результати тестів не змінилися

en: Repositories
uk_UA: Репозиторії

en: Repository
uk_UA: Репозиторій

en: Repository Graph
uk_UA: Граф репозиторію

en: Repository Settings
uk_UA: Налаштування репозиторію

en: Repository check was triggered.
uk_UA: Перевірку репозиторію запущено.

en: Repository cleanup
uk_UA: Очищення репозиторію

en: Repository cleanup has started. You will receive an email once the cleanup operation is complete.
uk_UA: Очистку репозиторію розпочато. Ви отримаєте повідомлення по електронній пошті після її завершення.

en: Repository has no locks.
uk_UA: Репозиторій не має блокувань.

en: Repository maintenance
uk_UA: Обслуговування репозиторію

en: Repository mirroring
uk_UA: Віддзеркалення репозиторію

en: Repository static objects
uk_UA: Статичні об’єкти репозиторію

en: Repository storage
uk_UA: Сховище репозиторію

en: RepositorySettingsAccessLevel|Select
uk_UA: Вибрати

en: Request Access
uk_UA: Запит доступу

en: Request parameter %{param} is missing.
uk_UA: Параметр запиту %{param} відсутній.

en: Request to link SAML account must be authorized
uk_UA: Запит на зв’язування облікового запису SAML повинен бути авторизований

en: Requested %{time_ago}
uk_UA: Відправлено запит %{time_ago}

en: Requests Profiles
uk_UA: Профілювання запитів

en: Require all users in this group to setup Two-factor authentication
uk_UA: Вимагати від всіх користувачів цієї групи налаштувати двофакторну автентифікацію

en: Require all users to accept Terms of Service and Privacy Policy when they access GitLab.
uk_UA: Вимагати від усіх користувачів приймати умови надання послуг та політику конфіденційності, коли вони отримують доступ до GitLab.

en: Require user password to approve
uk_UA: Вимагати пароль користувача для затвердження

en: Require users to prove ownership of custom domains
uk_UA: Вимагати від користувачів підтвердження права власності на власні домени

en: Requirement %{reference} has been added
uk_UA: Вимогу %{reference} було додано

en: Requirement %{reference} has been archived
uk_UA: Вимога %{reference} була архівована

en: Requirement %{reference} has been updated
uk_UA: Вимогу %{reference} було оновлено

en: Requirement title cannot have more than %{limit} characters.
uk_UA: Заголовок вимоги не може містити більше %{limit} знаків.

en: Requirements
uk_UA: Вимоги

en: Requires approval from %{names}. | Requires %{count} more approvals from %{names}.
uk_UA[0]: Необхідно затвердження від %{names}.
uk_UA[1]: Необхідно ще %{count} затвердження від %{names}.
uk_UA[2]: Необхідно ще %{count} затверджень від %{names}.
uk_UA[3]: Необхідно ще %{count} затверджень від %{names}.

en: Requires approval. | Requires %d more approvals.
uk_UA[0]: Необхідно затвердження.
uk_UA[1]: Необхідно ще %d затвердження.
uk_UA[2]: Необхідно ще %d затверджень.
uk_UA[3]: Необхідно ще %d затверджень.

en: Resend confirmation email
uk_UA: Повторно відіслати підтвердження по електронній пошті

en: Resend invite
uk_UA: Повторно надіслати запрошення

en: Resend it
uk_UA: Повторно це відіслати

en: Reset authorization key
uk_UA: Скинути ключ авторизації

en: Reset authorization key?
uk_UA: Скинути ключ авторизації?

en: Reset health check access token
uk_UA: Оновити токен доступу для перевірки працездатності

en: Reset key
uk_UA: Скинути ключ

en: Reset runners registration token
uk_UA: Перегенерувати реєстраційний токен runner-ів

en: Reset template
uk_UA: Скинути шаблон

en: Resetting the authorization key for this project will require updating the authorization key in every alert source it is enabled in.
uk_UA: Скидання ключа авторизації для цього проекту вимагатиме оновлення ключа авторизації в кожному із джерел попереджень, в якому він увімкнений.

en: Resetting the authorization key will invalidate the previous key. Existing alert configurations will need to be updated with the new key.
uk_UA: Скидання ключа авторизації призведе до скасування попереднього ключа. Існуючі конфігурації попереджень потрібно буде оновити новим ключем.

en: Resolve all threads in new issue
uk_UA: Вирішити усі обговорення в новій задачі

en: Resolve conflicts on source branch
uk_UA: Вирішити конфлікти у гілці-джерелі

en: Resolve thread
uk_UA: Закрити обговорення

en: Resolved
uk_UA: Вирішено

en: Resolved 1 discussion.
uk_UA: Завершено 1 обговорення.

en: Resolved all discussions.
uk_UA: Всі обговорення завершено.

en: Resolved by %{name}
uk_UA: Вирішено %{name}

en: Resolved by %{resolvedByName}
uk_UA: Вирішено %{resolvedByName}

en: Resolves IP addresses once and uses them to submit requests
uk_UA: Визначає IP-адреси один раз і використовує їх для відравлення запитів

en: Response
uk_UA: Відповідь

en: Response didn't include `service_desk_address`
uk_UA: Відповідь не містила "service_desk_address"

en: Response metrics (AWS ELB)
uk_UA: Метрики відповідей (AWS ELB)

en: Response metrics (Custom)
uk_UA: Метрики відповідей (Власні)

en: Response metrics (HA Proxy)
uk_UA: Метрики відповідей (HA Proxy)

en: Response metrics (NGINX Ingress VTS)
uk_UA: Метрики відповідей (NGINX Ingress VTS)

en: Response metrics (NGINX Ingress)
uk_UA: Метрики відповідей (NGINX Ingress)

en: Response metrics (NGINX)
uk_UA: Метрики відповідей (NGINX)

en: Restart Terminal
uk_UA: Перезапустити термінал

en: Restore group
uk_UA: Відновити групу

en: Restore project
uk_UA: Відновити проєкт

en: Restoring the project will prevent the project from being removed on this date and restore people's ability to make changes to it.
uk_UA: Відновлення проєкту запобіжить його видаленню в зазначений час і поверне людям можливість вносити до нього зміни.

en: Resume
uk_UA: Продовжити

en: Retry
uk_UA: Спробувати знову

en: Retry this job
uk_UA: Повторити це завдання

en: Retry this job in order to create the necessary resources.
uk_UA: Перезапустити це завдання для того, щоб створити необхідні ресурси.

en: Retry update
uk_UA: Повторити спробу оновлення

en: Retry verification
uk_UA: Повторити перевірку

en: Reveal value | Reveal values
uk_UA[0]: Показати значення
uk_UA[1]: Показати значення
uk_UA[2]: Показати значень
uk_UA[3]: Показати значень

en: Reveal values
uk_UA: Показати значення

en: Revert this commit
uk_UA: Анулювати цей коміт

en: Revert this merge request
uk_UA: Анулювати цей запит на злиття

en: Review
uk_UA: Перевірка

en: Review the process for configuring service providers in your identity provider — in this case, GitLab is the "service provider" or "relying party".
uk_UA: Перегляте процес налаштування провайдерів послуг у вашому провайдері ідентифікації — в такому разі GitLab є "провайдером послуг" або "довіряючою стороною".

en: Reviewing
uk_UA: Перевірка

en: Reviewing (merge request !%{mergeRequestId})
uk_UA: Перевірка (запиту на злиття !%{mergeRequestId})

en: Revoke
uk_UA: Відкликати

en: Revoked impersonation token %{token_name}!
uk_UA: Відкликано токен імітування %{token_name}!

en: Revoked personal access token %{personal_access_token_name}!
uk_UA: Відкликано персональний токен доступу %{personal_access_token_name}!

en: RightSidebar|adding a
uk_UA: додавання

en: RightSidebar|deleting the
uk_UA: видалення

en: Roadmap
uk_UA: План-графік

en: Role
uk_UA: Роль

en: Rollback
uk_UA: Відкотити

en: Run CI/CD pipelines for external repositories
uk_UA: Запустити CI/CD конвеєри для зовнішніх репозиторіїв

en: Run housekeeping
uk_UA: Запустити очищення

en: Run tests against your code live using the Web Terminal
uk_UA: Протестувати ваш запущений код за допомогою Веб-терміналу

en: Run untagged jobs
uk_UA: Виконати завдання без тегів

en: Runner cannot be assigned to other projects
uk_UA: Runner не може бути призначено для інших проектів

en: Runner runs jobs from all unassigned projects
uk_UA: Runner запускає завдання зі всіх непризначених проектів

en: Runner runs jobs from all unassigned projects in its group
uk_UA: Runner запускає завдання зі всіх непризначених проектів в його групі

en: Runner runs jobs from assigned projects
uk_UA: Runner виконує завданні із призначених проектів

en: Runner token
uk_UA: Токен Runner'а

en: Runner was not updated.
uk_UA: Runner не було оновлено.

en: Runner was successfully updated.
uk_UA: Runner оновлено успішно.

en: Runner will not receive any new jobs
uk_UA: Runner не отримуватиме нових завдань

en: Runners
uk_UA: Runner'и

en: Runners API
uk_UA: API Runner’ів

en: Runners activated for this project
uk_UA: Runner'и активовані для цього проекту

en: Runners can be placed on separate users, servers, and even on your local machine.
uk_UA: Runner’и можуть розміщуватися у різних користувачів, на серверах і навіть на вашій локальній машині.

en: Runners can be placed on separate users, servers, even on your local machine.
uk_UA: Runner'и можуть бути встановлені на окремі сервери, навіть на ваш локальний комп’ютер.

en: Runners currently online: %{active_runners_count}
uk_UA: Доступні Runner'и: %{active_runners_count}

en: Runners page.
uk_UA: Сторінка Runner'ів.

en: Runners|You have used %{quotaUsed} out of %{quotaLimit} of your shared Runners pipeline minutes.
uk_UA: Ви використали %{quotaUsed} із ваших %{quotaLimit} хвилин для конвеєрів загальних runner'ів.

en: Running
uk_UA: Виконується

en: Running…
uk_UA: Виконується…

en: Runs a number of housekeeping tasks within the current repository, such as compressing file revisions and removing unreachable objects.
uk_UA: Виконує ряд задач по очищенню поточного репозиторію, таких як стиснення редакцій файлів та видалення недосяжних об'єктів.

en: SAML SSO
uk_UA: Єдиний вхід SAML

en: SAML SSO for %{group_name}
uk_UA: Єдиний вхід SAML для %{group_name}

en: SAML for %{group_name}
uk_UA: SAML для %{group_name}

en: SSH Key
uk_UA: SSH ключ

en: SSH Keys
uk_UA: Ключі SSH

en: SSH host key fingerprints
uk_UA: Відбитки SSH-ключа хоста

en: SSH host keys
uk_UA: SSH-ключі хоста

en: SSH keys allow you to establish a secure connection between your computer and GitLab.
uk_UA: Ключі SSH дозволяють встановити захищене з’єднання між вашим комп’ютером та GitLab.

en: SSH public key
uk_UA: Відкритий SSH-ключ

en: SSL Verification:
uk_UA: Перевірка SSL:

en: Saturday
uk_UA: Субота

en: Save
uk_UA: Зберегти

en: Save Changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save anyway
uk_UA: Все одно зберегти

en: Save application
uk_UA: Зберегти застосунок

en: Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: Save changes before testing
uk_UA: Зберегти зміни перед тестуванням

en: Save comment
uk_UA: Зберегти коментар

en: Save password
uk_UA: Зберегти пароль

en: Save pipeline schedule
uk_UA: Зберегти розклад конвеєра

en: Save template
uk_UA: Зберегти шаблон

en: Save variables
uk_UA: Зберегти змінні

en: Saving
uk_UA: Збереження

en: Saving project.
uk_UA: Збереження проекту.

en: Schedule a new pipeline
uk_UA: Розклад нового конвеєра

en: Scheduled
uk_UA: Заплановано

en: Scheduled to merge this merge request when the pipeline succeeds.
uk_UA: Заплановано зливання цього запиту на злиття, коли конвеєр завершиться успішно.

en: Schedules
uk_UA: Розклади

en: Scheduling
uk_UA: Планування

en: Scheduling Pipelines
uk_UA: Планування конвеєрів

en: Scope
uk_UA: Область дії

en: Scope not supported with disabled 'users_search' feature!
uk_UA: Область пошуку не доступна при вимкненій функціональності пошуку користувача!

en: Scoped issue boards
uk_UA: Дошки задач із обмеженою областю видимості

en: Scopes
uk_UA: Область дії

en: Scroll down
uk_UA: Прокрутити донизу

en: Scroll left
uk_UA: Прокрутити ліворуч

en: Scroll right
uk_UA: Прокрутити праворуч

en: Scroll to bottom
uk_UA: Прокрутити вниз

en: Scroll to top
uk_UA: Прокрутити вгору

en: Scroll up
uk_UA: Прокрутити вгору

en: Search
uk_UA: Пошук

en: Search an environment spec
uk_UA: Пошук специфікації середовища

en: Search branches
uk_UA: Пошук у гілках

en: Search branches and tags
uk_UA: Пошук гілок та тегів

en: Search files
uk_UA: Пошук файлів

en: Search for a LDAP group
uk_UA: Пошук LDAP-групи

en: Search for a group
uk_UA: Шукати групу

en: Search for a user
uk_UA: Пошук користувача

en: Search for projects, issues, etc.
uk_UA: Пошук в проектах, задачах і т. д.

en: Search for this text
uk_UA: Шукати цей текст

en: Search forks
uk_UA: Пошук форків

en: Search groups
uk_UA: Пошук в групах

en: Search merge requests
uk_UA: Пошук у запитах на злиття

en: Search milestones
uk_UA: Пошук етапів

en: Search or filter results...
uk_UA: Шукати чи фільтрувати результати...

en: Search or filter results…
uk_UA: Шукати чи фільтрувати результати…

en: Search or jump to…
uk_UA: Шукати чи перейти до…

en: Search project
uk_UA: Пошук в проекті

en: Search projects
uk_UA: Пошук проектів

en: Search projects...
uk_UA: Пошук проектів...

en: Search requirements
uk_UA: Пошук серед вимог

en: Search users
uk_UA: Пошук користувачів

en: Search users or groups
uk_UA: Пошук користувачів або групи

en: Search your projects
uk_UA: Пошук у ваших проектах

en: SearchAutocomplete|All GitLab
uk_UA: Весь GitLab

en: SearchAutocomplete|Issues I've created
uk_UA: Задачі, створені мною

en: SearchAutocomplete|Issues assigned to me
uk_UA: Задачі, призначені мені

en: SearchAutocomplete|Merge requests I've created
uk_UA: Запити на злиття, створені мною

en: SearchAutocomplete|Merge requests assigned to me
uk_UA: Запити на злиття, призначені мені

en: SearchAutocomplete|in all GitLab
uk_UA: по всьому GitLab

en: SearchCodeResults|in
uk_UA: в

en: SearchCodeResults|of %{link_to_project}
uk_UA: із %{link_to_project}

en: SearchResults|We couldn't find any %{scope} matching %{term}
uk_UA: Ми не знайшли %{scope}, що задовільняє %{term}

en: SearchResults|code result | SearchResults|code results
uk_UA[0]: результат в коді
uk_UA[1]: результати в коді
uk_UA[2]: результатів в коді
uk_UA[3]: результатів в коді

en: SearchResults|comment | SearchResults|comments
uk_UA[0]: коментар
uk_UA[1]: коментарі
uk_UA[2]: коментарів
uk_UA[3]: коментарів

en: SearchResults|commit | SearchResults|commits
uk_UA[0]: коміт
uk_UA[1]: коміти
uk_UA[2]: комітів
uk_UA[3]: комітів

en: SearchResults|issue | SearchResults|issues
uk_UA[0]: задача
uk_UA[1]: задачі
uk_UA[2]: задач
uk_UA[3]: задач

en: SearchResults|merge request | SearchResults|merge requests
uk_UA[0]: запит на злиття
uk_UA[1]: запити на злиття
uk_UA[2]: запитів на злиття
uk_UA[3]: запитів на злиття

en: SearchResults|milestone | SearchResults|milestones
uk_UA[0]: етап
uk_UA[1]: етапи
uk_UA[2]: етапів
uk_UA[3]: етапів

en: SearchResults|project | SearchResults|projects
uk_UA[0]: проект
uk_UA[1]: проекти
uk_UA[2]: проектів
uk_UA[3]: проектів

en: SearchResults|snippet | SearchResults|snippets
uk_UA[0]: сніпет
uk_UA[1]: сніпети
uk_UA[2]: сніпетів
uk_UA[3]: сніпетів

en: SearchResults|user | SearchResults|users
uk_UA[0]: користувач
uk_UA[1]: користувачі
uk_UA[2]: користувачів
uk_UA[3]: користувачів

en: SearchResults|wiki result | SearchResults|wiki results
uk_UA[0]: результат у вікі
uk_UA[1]: результати у вікі
uk_UA[2]: результатів у вікі
uk_UA[3]: результатів у вікі

en: Seats currently in use
uk_UA: Місця, які зараз використовуються

en: Seats in license
uk_UA: Кількість місць у ліцензії

en: Secret
uk_UA: Секрет

en: Security
uk_UA: Безпека

en: Security & Compliance
uk_UA: Безпека та відповідність

en: Security Configuration
uk_UA: Конфігурація Безпеки

en: Security Dashboard
uk_UA: Панель безпеки

en: Security dashboard
uk_UA: Панель безпеки

en: SecurityConfiguration|Status
uk_UA: Стан

en: SecurityReports|Add projects
uk_UA: Додати проєкти

en: SecurityReports|Comment added to '%{vulnerabilityName}'
uk_UA: Коментар додано до "%{vulnerabilityName}"

en: SecurityReports|Comment deleted on '%{vulnerabilityName}'
uk_UA: Коментар видалино в "%{vulnerabilityName}"

en: SecurityReports|Comment edited on '%{vulnerabilityName}'
uk_UA: Коментар відредаговано в "%{vulnerabilityName}"

en: SecurityReports|Create issue
uk_UA: Створити задачу

en: SecurityReports|Dismiss Selected
uk_UA: Відхилення виділено

en: SecurityReports|Dismiss vulnerability
uk_UA: Відхилити вразливість

en: SecurityReports|Dismissed '%{vulnerabilityName}'
uk_UA: Відхилено "%{vulnerabilityName}"

en: SecurityReports|Dismissed '%{vulnerabilityName}'. Turn off the hide dismissed toggle to view.
uk_UA: Відхилено "%{vulnerabilityName}". Щоб переглянути вимкніть перемикач "сховати відхилені".

en: SecurityReports|Hide dismissed
uk_UA: Сховати відхилені

en: SecurityReports|Issue Created
uk_UA: Задача створена

en: SecurityReports|More info
uk_UA: Детальніше

en: SecurityReports|More information
uk_UA: Детальніше

en: SecurityReports|Project
uk_UA: Проєкт

en: SecurityReports|Projects added
uk_UA: Додані проєкти

en: SecurityReports|Severity
uk_UA: Рівень

en: SecurityReports|Status
uk_UA: Статус

en: SecurityReports|There was an error dismissing the vulnerabilities.
uk_UA: Помилка при відхиленні вразливостей.

en: SecurityReports|There was an error dismissing the vulnerability.
uk_UA: Помилка при відхиленні вразливості.

en: SecurityReports|There was an error reverting the dismissal.
uk_UA: Помилка при анулюванні відхилення.

en: SecurityReports|There was an error reverting this dismissal.
uk_UA: Помилка при анулюванні цього відхилення.

en: SecurityReports|Undo dismiss
uk_UA: Відмінити відхилення

en: See metrics
uk_UA: Переглянути метрики

en: See the affected projects in the GitLab admin panel
uk_UA: Переглянути усі уражені проекти на панелі адміністратора GitLab

en: Select
uk_UA: Вибрати

en: Select Archive Format
uk_UA: Виберіть формат архіву

en: Select GitLab project to link with your Slack team
uk_UA: Виберіть проект GitLab для зв’язування із вашою командою Slack

en: Select Page
uk_UA: Вибрати сторінку

en: Select a file from the left sidebar to begin editing. Afterwards, you'll be able to commit your changes.
uk_UA: Для початку редагування файлу виберіть його в лівій бічній панелі. Пізніше ви будете мати можливість закомітити свої зміни.

en: Select a group to invite
uk_UA: Виберіть групу для запрошення

en: Select a label
uk_UA: Вибрати мітку

en: Select a namespace to fork the project
uk_UA: Виберіть простір імен для форку проекту

en: Select a new namespace
uk_UA: Вибрати новий простір імен

en: Select a project
uk_UA: Вибрати проект

en: Select a project to read Insights configuration file
uk_UA: Вибрати проект, щоб прочитати файл конфігурації статистики (Insights)

en: Select a repository
uk_UA: Виберіть репозиторій

en: Select a template repository
uk_UA: Вибрати шаблон репозиторію

en: Select a template type
uk_UA: Вибрати тип шаблону

en: Select a timezone
uk_UA: Вибрати часовий пояс

en: Select all
uk_UA: Вибрати все

en: Select an existing Kubernetes cluster or create a new one
uk_UA: Виберіть існуючий кластер Kubernetes або створіть новий

en: Select branch
uk_UA: Виберіть гілку

en: Select branch/tag
uk_UA: Виберіть гілку або тег

en: Select file
uk_UA: Оберіть файл

en: Select group or project
uk_UA: Вибрати групу чи проект

en: Select labels
uk_UA: Вибрати мітки

en: Select merge moment
uk_UA: Вибрати момент злиття

en: Select milestone
uk_UA: Вибрати етап

en: Select private project
uk_UA: Вибрати приватний проект

en: Select project
uk_UA: Вибрати проект

en: Select project and zone to choose machine type
uk_UA: Вибрати проект та зону для вибору типу машини

en: Select project to choose zone
uk_UA: Вибрати проект для вибору зони

en: Select projects
uk_UA: Вибрати проекти

en: Select projects you want to import.
uk_UA: Виберіть проекти, які ви хочете імпортувати.

en: Select shards to replicate
uk_UA: Виберіть сегменти для реплікації

en: Select source branch
uk_UA: Виберіть гілку-джерело

en: Select target branch
uk_UA: Вибір цільової гілки

en: Select the branch you want to set as the default for this project. All merge requests and commits will automatically be made against this branch unless you specify a different one.
uk_UA: Виберіть гілку по замовчанню для цього проекту. Всі запити на злиття та коміти будуть автоматично зроблені в ній, якщо ви тільки не виберете іншу.

en: Select the custom project template source group.
uk_UA: Вкажіть групу, де розміщені власні шаблони проектів.

en: Select timeframe
uk_UA: Вибрати проміжок часу

en: Select user
uk_UA: Вибрати користувача

en: Selected levels cannot be used by non-admin users for groups, projects or snippets. If the public level is restricted, user profiles are only visible to logged in users.
uk_UA: Вибрані рівні не можуть використовуватися неадміністраторами для груп, проектів або сніпетів. Якщо публічний рівень обмежений, профілі користувачів відображаються лише для зареєстрованих користувачів.

en: Selective synchronization
uk_UA: Вибіркова синхронізація

en: Send a separate email notification to Developers.
uk_UA: Відіслати окреме сповіщення по електронній пошті Розробникам.

en: Send confirmation email
uk_UA: Відіслати підтвердження електронною поштою

en: Send email
uk_UA: Надіслати листа

en: Send report
uk_UA: Надіслати звіт

en: Send usage data
uk_UA: Відправити дані про використання

en: Sentry API URL
uk_UA: URL-адреса Sentry API

en: Sentry event
uk_UA: Подія Sentry

en: Sep
uk_UA: вер.

en: Separate topics with commas.
uk_UA: Відділяйте теми комами.

en: September
uk_UA: вересень

en: SeriesFinalConjunction|and
uk_UA: і

en: Serve repository static objects (e.g. archives, blobs, ...) from an external storage (e.g. a CDN).
uk_UA: Зберігати статичні об’єкти репозиторіїв (напр. архіви, бінарні дані і т. д.) у зовнішному сховищі (напр. CDN).

en: Server supports batch API only, please update your Git LFS client to version 1.0.1 and up.
uk_UA: Сервер підтримує лише груповий API. Будь ласка, оновіть ваш клієнт Git LFS до версії 1.0.1 або вище.

en: Server version
uk_UA: Версія сервера

en: ServerlessDetails|Function invocation metrics require Prometheus to be installed first.
uk_UA: Для метрик викликів функцій необхідно спочатку встановити Prometheus.

en: ServerlessDetails|Install Prometheus
uk_UA: Встановити Prometheus

en: ServerlessDetails|Invocation metrics loading or not available at this time.
uk_UA: Метрики викликів функцій наразі завантажуються або недоступні.

en: ServerlessDetails|Invocations
uk_UA: Виклики

en: ServerlessDetails|Kubernetes Pods
uk_UA: Pod'и Kubernetes

en: ServerlessDetails|More information
uk_UA: Детальніше

en: ServerlessDetails|No pods loaded at this time.
uk_UA: Наразі жоден pod не завантажений.

en: ServerlessDetails|Number of Kubernetes pods in use over time based on necessity.
uk_UA: Кількість pod'ів Kubernetes у використанні на основі необхідності протягом періоду часу.

en: ServerlessDetails|pod in use
uk_UA: pod у використанні

en: ServerlessDetails|pods in use
uk_UA: pod'и у використанні

en: ServerlessURL|Copy URL
uk_UA: Скопіювати URL

en: Serverless|Getting started with serverless
uk_UA: Початок роботи із serverless

en: Serverless|If you believe none of these apply, please check back later as the function data may be in the process of becoming available.
uk_UA: Якщо ви вважаєте, що жодна з них не підходить, будь ласка перевірте пізніше, тому що дані про функції можуть бути в процесі отримання.

en: Serverless|Install Knative
uk_UA: Встановити Knative

en: Serverless|Learn more about Serverless
uk_UA: Дізнайтеся більше про Serverless

en: Serverless|No functions available
uk_UA: Немає доступних функцій

en: Serverless|The deploy job has not finished.
uk_UA: Завдання по розгортанню не завершилося.

en: Serverless|The functions listed in the %{startTag}serverless.yml%{endTag} file don't match the namespace of your cluster.
uk_UA: Функції, які вказані у файлі %{startTag}serverless.yml%{endTag} не відповідають простору імен вашого кластеру.

en: Serverless|There is currently no function data available from Knative. This could be for a variety of reasons including:
uk_UA: Наразі немає даних про функції від Knative. Це може бути викликано різними причинами, зокрема:

en: Serverless|Your %{startTag}.gitlab-ci.yml%{endTag} file is not properly configured.
uk_UA: Ваш файл %{startTag}.gitlab-ci.yml%{endTag} не сконфігурований правильно.

en: Serverless|Your repository does not have a corresponding %{startTag}serverless.yml%{endTag} file.
uk_UA: Ваш репозиторій не містить відповідного файлу %{startTag}serverless.yml%{endTag}.

en: Service
uk_UA: Сервіс

en: Service Desk is enabled but not yet active
uk_UA: Service Desk увімкнено але він ще не активний

en: Service Templates
uk_UA: Шаблони сервісів

en: Service URL
uk_UA: URL сервісу

en: Session duration (minutes)
uk_UA: Тривалість сесії (у хвилинах)

en: Set %{epic_ref} as the parent epic.
uk_UA: Встановити %{epic_ref} як батьківський епік.

en: Set a default template for issue descriptions.
uk_UA: Встановити шаблон за замовчуванням для опису задач.

en: Set a number of approvals required, the approvers and other approval settings.
uk_UA: Встановіть кількість необхідних затверджень, затверджуючих осіб та інші параметри затвердження.

en: Set a password on your account to pull or push via %{protocol}.
uk_UA: Встановіть пароль для свого облікового запису, щоб мати можливість відправляти та отримувати через %{protocol}.

en: Set a template repository for projects in this group
uk_UA: Вибрати шаблон репозиторію для проектів у цій групі

en: Set default and restrict visibility levels. Configure import sources and git access protocol.
uk_UA: Встановіть значення за замовчуванням і обмежте рівні видимості. Налаштуйте джерела імпорту і протокол доступу git.

en: Set due date
uk_UA: Встановити дату завершення

en: Set instance-wide template repository
uk_UA: Встановити репозиторій шаблонів для всього інстансу

en: Set max session time for web terminal.
uk_UA: Максимальний термін дії сесії для веб-терміналу.

en: Set milestone
uk_UA: Встановити етап

en: Set new password
uk_UA: Встановити новий пароль

en: Set notification email for abuse reports.
uk_UA: Налаштувати сповіщення по електронній пошті для повідомлень про зловживання.

en: Set parent epic to an epic
uk_UA: Встановити батьківський епік для епіку

en: Set requirements for a user to sign-in. Enable mandatory two-factor authentication.
uk_UA: Встановіть вимоги для входу користувачів. Увімкніть обов’язкову двофакторну автентифікацію.

en: Set target branch
uk_UA: Встановити цільову гілку

en: Set target branch to %{branch_name}.
uk_UA: Встановити цільову гілку %{branch_name}.

en: Set the due date to %{due_date}.
uk_UA: Встановити заплановану дату завершення %{due_date}.

en: Set the maximum file size for each job's artifacts
uk_UA: Встановити максимальний розмір файлу для артефактів кожного завдання

en: Set the maximum number of pipeline minutes that a group can use on shared Runners per month. 0 for unlimited.
uk_UA: Встановити максимальну кількість хвилин конвеєрів, яку можуть використовувати загальні runner'и якоїсь групи за місяць. 0 означає без обмежень.

en: Set the milestone to %{milestone_reference}.
uk_UA: Встановити етап %{milestone_reference}.

en: Set time estimate
uk_UA: Встановити запланований час

en: Set time estimate to %{time_estimate}.
uk_UA: Встановити запланований час %{time_estimate}.

en: Set up CI/CD
uk_UA: Налаштування CI/CD

en: Set up a %{type} Runner automatically
uk_UA: Автоматично налаштувати %{type} Runner

en: Set up a %{type} Runner manually
uk_UA: Налаштуйте %{type} runner вручну

en: Set up assertions/attributes/claims (email, first_name, last_name) and NameID according to %{docsLinkStart}the documentation %{icon}%{docsLinkEnd}
uk_UA: Налаштуйте твердження/атрибути (email, ім'я, прізвище) і NameID відповідно до %{docsLinkStart} документації %{icon}%{docsLinkEnd}

en: Set up new U2F device
uk_UA: Налаштувати новий пристрій U2F

en: Set up new password
uk_UA: Встановити новий пароль

en: Set up your project to automatically push and/or pull changes to/from another repository. Branches, tags, and commits will be synced automatically.
uk_UA: Налаштуйте свій проект, щоб автоматично відправляти/отримувати зміни з іншого репозиторію. Гілки, теги та коміти автоматично будуть синхронізуватися.

en: Set weight
uk_UA: Встановити вагу

en: Set weight to %{weight}.
uk_UA: Встановити вагу %{weight}.

en: SetPasswordToCloneLink|set a password
uk_UA: встановити пароль

en: SetStatusModal|Add status emoji
uk_UA: Додати смайлик-статус

en: SetStatusModal|Clear status
uk_UA: Очистити статус

en: SetStatusModal|Edit status
uk_UA: Змінити статус

en: SetStatusModal|Remove status
uk_UA: Видалити статус

en: SetStatusModal|Set a status
uk_UA: Встановити статус

en: SetStatusModal|Set status
uk_UA: Встановити статус

en: SetStatusModal|Sorry, we weren't able to set your status. Please try again later.
uk_UA: Вибачте, нам не вдалося встановити ваш статус. Будь ласка, спробуйте знову пізніше.

en: SetStatusModal|What's your status?
uk_UA: Який ваш статус?

en: Sets %{epic_ref} as parent epic.
uk_UA: Встановлює %{epic_ref} як батьківський епік.

en: Sets target branch to %{branch_name}.
uk_UA: Встановлює цільову гілку %{branch_name}.

en: Sets the due date to %{due_date}.
uk_UA: Встановлює заплановану дату завершення %{due_date}.

en: Sets the milestone to %{milestone_reference}.
uk_UA: Встановлює етап %{milestone_reference}.

en: Sets time estimate to %{time_estimate}.
uk_UA: Встановлює запланований час %{time_estimate}.

en: Sets weight to %{weight}.
uk_UA: Встановлювє вагу рівну %{weight}.

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Shards (%{shards})
uk_UA: Сегменти (%{shards})

en: Shards to synchronize
uk_UA: Сегменти для синхронізації

en: Share
uk_UA: Поділитися

en: Shared Runners
uk_UA: Загальні Runner'и

en: Shared projects
uk_UA: Спільні проекти

en: Shared runners help link
uk_UA: Допомога по загальним runner'ам

en: SharedRunnersMinutesSettings|By resetting the pipeline minutes for this namespace, the currently used minutes will be set to zero.
uk_UA: При обнуленні хвилин конвеєрів для цього простору імен, кількість вже використаних хвилин буде дорівнювати 0.

en: SharedRunnersMinutesSettings|Reset pipeline minutes
uk_UA: Скинути хвилини в конвеєрі

en: SharedRunnersMinutesSettings|Reset used pipeline minutes
uk_UA: Обнулити використані хвилини в конвеєрі

en: Sherlock Transactions
uk_UA: Sherlock транзакції

en: Should you ever lose your phone or access to your one time password secret, each of these recovery codes can be used one time each to regain access to your account. Please save them in a safe place, or you %{b_start}will%{b_end} lose access to your account.
uk_UA: Якщо ви коли-небудь втратите телефон або доступ до своїх одноразових паролів, кожен із цих кодів відновлення може бути використаний один раз для відновлення доступу до вашого облікового запису. Будь ласка, зберігайте їх в надійному місці, інакше ви %{b_start}втратите%{b_end} доступ до вашого облікового запису.

en: Show all activity
uk_UA: Показати всю активність

en: Show all members
uk_UA: Показати всіх учасників

en: Show all requirements.
uk_UA: Показати всі вимоги.

en: Show archived projects
uk_UA: Показати архівовані проекти

en: Show archived projects only
uk_UA: Показувати лише архівовані проекти

en: Show command
uk_UA: Показати команду

en: Show comments
uk_UA: Показати коментарі

en: Show comments only
uk_UA: Показати тільки коментарі

en: Show commit description
uk_UA: Показати опис коміту

en: Show complete raw log
uk_UA: Показати повний неформатований журнал

en: Show file browser
uk_UA: Показати файловий менеджер

en: Show latest version
uk_UA: Показати останню версію

en: Show list
uk_UA: Показати список

en: Show only direct members
uk_UA: Показувати лише безпосередніх учасників

en: Show parent pages
uk_UA: Показати батьківські сторінки

en: Show parent subgroups
uk_UA: Показати батьківські підгрупи

en: Show whitespace changes
uk_UA: Показати зміни пробілів

en: Showing %d event | Showing %d events
uk_UA[0]: Показано %d подію
uk_UA[1]: Показано %d події
uk_UA[2]: Показано %d подій
uk_UA[3]: Показано %d подій

en: Showing %{limit} of %{total_count} issues.
uk_UA: Показано %{limit} з %{total_count} задач.

en: Showing %{pageSize} of %{total} issues
uk_UA: Показано %{pageSize} із %{total} задач

en: Showing all issues
uk_UA: Відображення усіх задач

en: Showing last %{size} of log -
uk_UA: Показуються останні %{size} журналу -

en: Side-by-side
uk_UA: Поруч

en: Sidebar|Change weight
uk_UA: Змінити вагу

en: Sidebar|None
uk_UA: Немає

en: Sidebar|Only numeral characters allowed
uk_UA: Дозволені лише цифри

en: Sidebar|Weight
uk_UA: Вага

en: Sign in
uk_UA: Увійти

en: Sign in / Register
uk_UA: Увійти або зареєструватися

en: Sign in to "%{group_name}"
uk_UA: Увійти до "%{group_name}"

en: Sign in using smart card
uk_UA: Увійти за допомогою смарт-карти

en: Sign in via 2FA code
uk_UA: Увійти за допомогою коду двофакторної автентифікції

en: Sign in with Single Sign-On
uk_UA: Увійти за допомогою єдиного входу

en: Sign in with smart card
uk_UA: Увійти за допомогою смарт-карти

en: Sign out
uk_UA: Вийти

en: Sign out & Register
uk_UA: Вийти і зареєструватися

en: Sign up
uk_UA: Зареєеструватися

en: Sign up was successful! Please confirm your email to sign in.
uk_UA: Реєстрація пройшла успішно! Будь ласка, підтвердіть свою адресу електронної пошти для входу.

en: Sign-in restrictions
uk_UA: Обмеження для входу

en: Sign-up restrictions
uk_UA: Обмеження для реєстрації

en: SignUp|First Name is too long (maximum is %{max_length} characters).
uk_UA: Ім’я занадто довге (максимум складає %{max_length} символів).

en: SignUp|Last Name is too long (maximum is %{max_length} characters).
uk_UA: Прізвище занадто довге (максимум складає %{max_length} символів).

en: SignUp|Name is too long (maximum is %{max_length} characters).
uk_UA: Ім’я занадто довге (максимум складає %{max_length} символів).

en: SignUp|Username is too long (maximum is %{max_length} characters).
uk_UA: Ім’я користувача занадто довге (максимум складає %{max_length} символів).

en: Signed in
uk_UA: Вхід виконано

en: Signed in with %{authentication} authentication
uk_UA: Вхід відбувся за допомогою %{authentication}

en: Signing in using %{label} has been disabled
uk_UA: Вхід за допомогою %{label} вимкнено

en: Signing in using your %{label} account without a pre-existing GitLab account is not allowed.
uk_UA: Вхід за допомогою облікового запису %{label} без існуючого облікового запису GitLab не дозволено.

en: Similar issues
uk_UA: Подібні задачі

en: Single or combined queries
uk_UA: Одиночні або комбіновані запити

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Size and domain settings for static websites
uk_UA: Налаштування розміру та домену для статичних веб-сайтів

en: Size limit per repository (MB)
uk_UA: Максимальний розмір для кожного репозиторію (МБ)

en: Skipped
uk_UA: Пропущені

en: Slack application
uk_UA: застосунок Slack

en: Slack integration allows you to interact with GitLab via slash commands in a chat window.
uk_UA: Slack інтеграція дозволить вам взаємодіяти з GitLab через чат за домогою команд зі слешем ( / )

en: SlackService|Fill in the word that works best for your team.
uk_UA: Вкажіть слово, яке найбільше підходить для вашої команди.

en: SlackService|See list of available commands in Slack after setting up this service, by entering
uk_UA: Перегляньте список усіх доступних команд у Slack після налаштування цього сервісу шляхом вводу

en: SlackService|This service allows users to perform common operations on this project by entering slash commands in Slack.
uk_UA: Цей сервіс дозволяє користувачам виконувати загальні операції в цьому проекті шляхом вводу команд із косою рискою (/) в Slack.

en: Slower but makes sure the project workspace is pristine as it clones the repository from scratch for every job
uk_UA: Повільніше, але гарантує, що робоча область проекту чистою, оскільки воно клонує сховище з нуля для кожного завдання

en: Smartcard
uk_UA: Смарт-карта

en: Smartcard authentication failed: client certificate header is missing.
uk_UA: Не вдалося автентифікувати смарт-карту: відсутній заголовок в сертифікаті клієнта.

en: Snippets
uk_UA: Сніпети

en: SnippetsEmptyState|New snippet
uk_UA: Новий сніпет

en: SnippetsEmptyState|No snippets found
uk_UA: Сніпетів не знайдено

en: SnippetsEmptyState|There are no snippets to show.
uk_UA: Немає сніпетів для відображення.

en: Snippets|File
uk_UA: Файл

en: Some email servers do not support overriding the email sender name. Enable this option to include the name of the author of the issue, merge request or comment in the email body instead.
uk_UA: Деякі сервери електронної пошти не підтримують перевизначення імені відправника. Увімкніть це налаштування, щоб включати ім’я автора задачі, запиту на злиття або коментаря в тіло повідомлення.

en: Someone edited the issue at the same time you did. Please check out %{linkStart}the issue%{linkEnd} and make sure your changes will not unintentionally remove theirs.
uk_UA: Хтось редагував цю задачу в одночасно із вами. Будь ласка, ознайомтеся із %{linkStart}нею%{linkEnd} і переконайтеся, ваші зміни не затруть зміни інших.

en: Someone edited this %{issueType} at the same time you did. The description has been updated and you will need to make your changes again.
uk_UA: Хтось відредагував цю %{issueType} одночасно з вами. Опис було оновлено, тому вам знову треба внести свої зміни.

en: Someone edited this merge request at the same time you did. Please refresh the page to see changes.
uk_UA: Хтось відредагував цей запит на злиття одночасно з вами. Будь ласка, оновіть сторінку, щоб побачити зміни.

en: Something went wrong on our end
uk_UA: Щось пішло не так з нашого боку

en: Something went wrong on our end.
uk_UA: Щось пішло не так з нашого боку.

en: Something went wrong on our end. Please try again!
uk_UA: Щось пішло не так на нашій стороні. Будь-ласка, спробуйте ще раз!

en: Something went wrong on our end. Please try again.
uk_UA: Щось пішло не так на нашій стороні. Будь-ласка, спробуйте ще раз.

en: Something went wrong trying to change the confidentiality of this issue
uk_UA: Помилка при зміні конфіденційності цієї задачі

en: Something went wrong trying to change the locked state of this %{issuableDisplayName}
uk_UA: Щось пішло не так, при спробі зміни стану блокування %{issuableDisplayName}

en: Something went wrong when toggling the button
uk_UA: Помилка при перемиканні кнопки

en: Something went wrong while adding your award. Please try again.
uk_UA: Проблема при додаванні вашої нагороди. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Something went wrong while applying the suggestion. Please try again.
uk_UA: Помилка при застосуванні пропозиції. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Something went wrong while archiving a requirement.
uk_UA: Щось пішло не так під час архівування вимоги.

en: Something went wrong while closing the %{issuable}. Please try again later
uk_UA: Помилка при закритті %{issuable}. Будь ласка, спробуйте пізніше

en: Something went wrong while creating a requirement.
uk_UA: Щось пішло не так під час створення вимоги.

en: Something went wrong while deleting the package.
uk_UA: Помилка при видаленні пакету.

en: Something went wrong while deleting the source branch. Please try again.
uk_UA: Помилка при видаленні гілки-джерела. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Something went wrong while deleting your note. Please try again.
uk_UA: Проблема при видаленні вашої нотатки. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Something went wrong while editing your comment. Please try again.
uk_UA: Проблема при редагуванні вашого коментаря. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Something went wrong while fetching %{listType} list
uk_UA: Помилка при отриманні списку %{listType}

en: Something went wrong while fetching comments. Please try again.
uk_UA: Проблема при отриманні коментарів. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Something went wrong while fetching group member contributions
uk_UA: Помилка при завантаженні внесків учасників групи

en: Something went wrong while fetching latest comments.
uk_UA: Помилка при отриманні останніх коментарів.

en: Something went wrong while fetching projects
uk_UA: Помилка при отриманні проєктів

en: Something went wrong while fetching related merge requests.
uk_UA: Помилка при отриманні пов’язаних запитів на злиття.

en: Something went wrong while fetching the environments for this merge request. Please try again.
uk_UA: Проблема при отриманні середовищ для цього запиту на злиття. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Something went wrong while fetching the package.
uk_UA: Помилка при отриманні пакету.

en: Something went wrong while fetching the packages list.
uk_UA: Помилка при отриманні списку пакетів.

en: Something went wrong while merging this merge request. Please try again.
uk_UA: Помилка при застосуванні цього запиту на злиття. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Something went wrong while moving issues.
uk_UA: Помилка при переміщенні задач.

en: Something went wrong while performing the action.
uk_UA: Помилка при виконанні цієї дії.

en: Something went wrong while reopening the %{issuable}. Please try again later
uk_UA: Помилка при повторному відкритті %{issuable}. Будь ласка, спробуйте пізніше

en: Something went wrong while resolving this discussion. Please try again.
uk_UA: Помилка при завершенні обговорення. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Something went wrong while stopping this environment. Please try again.
uk_UA: Проблема при зупинці середовища. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Something went wrong while updating a requirement.
uk_UA: Щось пішо не так під час оновлення вимоги.

en: Something went wrong while updating your list settings
uk_UA: Щось пішло не так під час оновлення вашого налаштування списків

en: Something went wrong, unable to add %{project} to dashboard
uk_UA: Проблема, не вдалося додати %{project} до панелі керування

en: Something went wrong, unable to add projects to dashboard
uk_UA: Сталася помилка, не вдалося додати проекти до панелі

en: Something went wrong, unable to get projects
uk_UA: Помилка, не вдалося отримати проекти

en: Something went wrong, unable to search projects
uk_UA: Помилка, не вдалося здійнстити пошук проектів

en: Something went wrong. Please try again.
uk_UA: Щось пішло не так. Будь ласка спробуйте ще раз.

en: Something went wrong. Try again later.
uk_UA: Щось пішло не так. Спробуйте пізніше.

en: Sorry, no epics matched your search
uk_UA: Вибачте, жоден епік не задовольняє критеріям вашого пошуку

en: Sorry, no projects matched your search
uk_UA: На жаль жоден проект не задовольняє критеріям вашого пошуку

en: Sorry, your filter produced no results
uk_UA: На жаль, немає результатів, які відповідають фільтру

en: Sort by
uk_UA: Сортувати за

en: Sort direction
uk_UA: Порядок сортування

en: SortOptions|Access level, ascending
uk_UA: Рівень доступу, в порядку зростання

en: SortOptions|Access level, descending
uk_UA: Рівень доступу, в порядку спадання

en: SortOptions|Created date
uk_UA: Дата створення

en: SortOptions|Due date
uk_UA: Запланована дата завершення

en: SortOptions|Due later
uk_UA: Заплановано пізніше

en: SortOptions|Due soon
uk_UA: Заплановано незабаром

en: SortOptions|Expired date
uk_UA: Минула дата

en: SortOptions|Label priority
uk_UA: Пріоритет мітки

en: SortOptions|Largest group
uk_UA: Найбільша група

en: SortOptions|Largest repository
uk_UA: Найбільший репозиторій

en: SortOptions|Last Contact
uk_UA: Останній контакт

en: SortOptions|Last created
uk_UA: Останній створений

en: SortOptions|Last joined
uk_UA: Останній приєднавшийся

en: SortOptions|Last updated
uk_UA: Останній оновлений

en: SortOptions|Least popular
uk_UA: Найменш популярний

en: SortOptions|Less weight
uk_UA: Менша вага

en: SortOptions|Manual
uk_UA: Вручну

en: SortOptions|Milestone due date
uk_UA: Дата завершення етапу

en: SortOptions|Milestone due later
uk_UA: Етап запланований на пізніше

en: SortOptions|Milestone due soon
uk_UA: Етап запланований незабаром

en: SortOptions|More weight
uk_UA: Більша вага

en: SortOptions|Most popular
uk_UA: Найбільш популярний

en: SortOptions|Most stars
uk_UA: Найбільше в обраних

en: SortOptions|Name
uk_UA: Ім'я

en: SortOptions|Name, ascending
uk_UA: Ім'я, за зростанням

en: SortOptions|Name, descending
uk_UA: Ім'я, за спаданням

en: SortOptions|Oldest created
uk_UA: Найстаріший з створених

en: SortOptions|Oldest joined
uk_UA: Приєднаний найраніше

en: SortOptions|Oldest last activity
uk_UA: Найстаріша остання активність

en: SortOptions|Oldest sign in
uk_UA: Залогінений найраніше

en: SortOptions|Oldest starred
uk_UA: Найдавніше в обраних

en: SortOptions|Oldest updated
uk_UA: Оновлений найраніше

en: SortOptions|Popularity
uk_UA: Популярність

en: SortOptions|Priority
uk_UA: Пріоритет

en: SortOptions|Project
uk_UA: Проєкт

en: SortOptions|Recent last activity
uk_UA: Найновіша остання активність

en: SortOptions|Recent sign in
uk_UA: Нещодавно зареєстровані

en: SortOptions|Recently starred
uk_UA: Нещодавно в обраних

en: SortOptions|Size
uk_UA: Розмір

en: SortOptions|Sort direction
uk_UA: Напрямок сортування

en: SortOptions|Stars
uk_UA: Обрані

en: SortOptions|Start date
uk_UA: Дата початку

en: SortOptions|Start later
uk_UA: Розпочатий пізніше

en: SortOptions|Start soon
uk_UA: Розпочатий нещодавно

en: SortOptions|Type
uk_UA: Тип

en: SortOptions|Version
uk_UA: Версія

en: SortOptions|Weight
uk_UA: Вага

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Source (branch or tag)
uk_UA: Джерело (гілка або тег)

en: Source code
uk_UA: Код

en: Source is not available
uk_UA: Джерело недоступне

en: Source project cannot be found.
uk_UA: Проєкт-джерело не знайдено.

en: SourcegraphAdmin|Block on private and internal projects
uk_UA: Заблокувати для приватних та внутрішній проєктів

en: SourcegraphAdmin|Configure the URL to a Sourcegraph instance which can read your GitLab projects.
uk_UA: Задайте URL-адресу сервера Sourcegraph, який може читати ваші проєкти GitLab.

en: SourcegraphAdmin|Enable Sourcegraph
uk_UA: Увімкнути Sourcegraph

en: SourcegraphAdmin|Enable code intelligence powered by %{link_start}Sourcegraph%{link_end} on your GitLab instance's code views and merge requests.
uk_UA: Увімкнути аналізатор коду %{link_start}Sourcegraph%{link_end} у вікнах коду та запитах на злиття у вашому екземплярі Gitlab.

en: SourcegraphAdmin|If checked, only public projects will have code intelligence and communicate with Sourcegraph.
uk_UA: Якщо вибрано, то лише публічні проєкти будуть мати аналізатор коду та спілкуватися із Sourcegraph.

en: SourcegraphAdmin|More information
uk_UA: Детальніше

en: SourcegraphAdmin|Save changes
uk_UA: Зберегти зміни

en: SourcegraphAdmin|Sourcegraph URL
uk_UA: URL-адреса Sourcegraph

en: SourcegraphAdmin|e.g. https://sourcegraph.example.com
uk_UA: напр. https://sourcegraph.example.com

en: SourcegraphPreferences|This feature is experimental and currently limited to certain projects.
uk_UA: Ця фунція є експериментальною і наразі доступна тільки для певних проєктів.

en: SourcegraphPreferences|This feature is experimental and limited to public projects.
uk_UA: Ця функція є експериментальною і доступна тільки для публічних проєктів.

en: SourcegraphPreferences|This feature is experimental.
uk_UA: Ця функція є експериментальною.

en: SourcegraphPreferences|Uses %{link_start}Sourcegraph.com%{link_end}.
uk_UA: Використовує %{link_start}Sourcegraph.com%{link_end}.

en: SourcegraphPreferences|Uses a custom %{link_start}Sourcegraph instance%{link_end}.
uk_UA: Використовує власний %{link_start}сервер Sourcegraph%{link_end}.

en: Spam Logs
uk_UA: Спам-журнал

en: Spam and Anti-bot Protection
uk_UA: Захист від спаму і ботів

en: Spam log successfully submitted as ham.
uk_UA: Запис про спам успішно анульовано.

en: Specific Runners
uk_UA: Спеціальні Runner’и

en: Specified URL cannot be used: "%{reason}"
uk_UA: Вказана URL-адреса не може бути використана: "%{reason}"

en: Specify an e-mail address regex pattern to identify default internal users.
uk_UA: Вкажіть шаблон адреси електронної пошти у вигляді регулярного виразу для того, щоб автоматично визначати внутрішніх користувачів.

en: Specify the following URL during the Runner setup:
uk_UA: Зазначте наступний URL під час встановлення Runner-а:

en: Squash commit message
uk_UA: Повідомлення для об'єднаного (squash) коміту

en: Squash commits
uk_UA: Виконати об'єднання (squash) комітів

en: Stack trace
uk_UA: Трасування стеку

en: Stage
uk_UA: Стадія

en: Stage & Commit
uk_UA: Проіндексувати та закомітити

en: Star a label to make it a priority label. Order the prioritized labels to change their relative priority, by dragging.
uk_UA: Позначте мітку, щоб зробити її пріоритетною. Перетягуйте пріоритетні мітки для зміни їх відносного пріоритету.

en: Star labels to start sorting by priority
uk_UA: Додавайте мітки в обране, щоб сортувати за пріоритетом

en: Star toggle failed. Try again later.
uk_UA: Додавання/видалення у обрані неуспішне. Спробуйте знову пізніше.

en: StarProject|Star
uk_UA: В обрані

en: Starred Projects
uk_UA: Обрані Проекти

en: Starred Projects' Activity
uk_UA: Активність в обраних проектах

en: Starred projects
uk_UA: Обрані проекти

en: StarredProjectsEmptyState|Visit a project page and press on a star icon. Then, you can find the project on this page.
uk_UA: Перейдіть до сторінки проекту та натисніть іконку із зірочкою. Тоді цей проект з’явиться на цій сторінці.

en: StarredProjectsEmptyState|You don't have starred projects yet.
uk_UA: Ви не маєте проектів доданих у обране.

en: Starrers
uk_UA: Додали в обране

en: Stars
uk_UA: У обраному

en: Start Web Terminal
uk_UA: Запустити Веб-Термінал

en: Start a %{new_merge_request} with these changes
uk_UA: Почати %{new_merge_request} з цими змінами

en: Start a Free Gold Trial
uk_UA: Розпочати безкоштовну пробну версію Gold

en: Start a new discussion...
uk_UA: Розпочати нове обговорення...

en: Start a new merge request
uk_UA: Відкрити новий запит на злиття

en: Start a review
uk_UA: Розпочати перевірку

en: Start and due date
uk_UA: Дата початку та завершення

en: Start by choosing a group to see how your team is spending time. You can then drill down to the project level.
uk_UA: Розпочніть із вибору групи для того, щоб побачити на що ваша команда витрачає час. Далі ви зможете переходити на рівень проектів.

en: Start by choosing a group to start exploring the merge requests in that group. You can then proceed to filter by projects, labels, milestones and authors.
uk_UA: Розпочніть із вибору групи для того що переглядати її запити на злиття. Далі ви зможете накладати фільтри за проектами, мітками, етапами та авторами.

en: Start cleanup
uk_UA: Почати очищення

en: Start date
uk_UA: Дата початку

en: Start merge train
uk_UA: Створити ланцюжок змін

en: Start merge train when pipeline succeeds
uk_UA: Створити ланцюжок змін після успішного завершення конвеєра

en: Start search
uk_UA: Розпочати пошук

en: Start the Runner!
uk_UA: Запустіть Runner!

en: Start thread
uk_UA: Розпочати обговорення

en: Start thread & close %{noteable_name}
uk_UA: Розпочати обговорення та закрити %{noteable_name}

en: Start thread & reopen %{noteable_name}
uk_UA: Розпочати обговорення та повторно відкрити %{noteable_name}

en: Start your free trial
uk_UA: Розпочати безкоштовний випробувальний період

en: Start your trial
uk_UA: Розпочати пробний період

en: Started
uk_UA: Запущений

en: Started %{startsIn}
uk_UA: Запущено %{startsIn}

en: Started asynchronous removal of all repository check states.
uk_UA: Асинхронне видалення усіх станів перевірок репозиторіїв запущено.

en: Starting...
uk_UA: Запуск...

en: Starts %{startsIn}
uk_UA: Буде запущено %{startsIn}

en: Starts at (UTC)
uk_UA: Починається о (за Грінвічем)

en: State your message to activate
uk_UA: Залиште своє повідомлення для активації

en: Statistics
uk_UA: Статистика

en: Status
uk_UA: Статус

en: Status:
uk_UA: Статус:

en: Status: %{title}
uk_UA: Статус: %{title}

en: StatusPage|Active
uk_UA: Активний

en: Stay updated about the performance and health of your environment by configuring Prometheus to monitor your deployments.
uk_UA: Будьте в курсі продуктивності та стану вашого середовища шляхом налаштування Prometheus для моніторингу ваших розгортань.

en: Stop Terminal
uk_UA: Зупинити термінал

en: Stop impersonation
uk_UA: Зупинити імітування

en: Stop this environment
uk_UA: Зупинити це середовище

en: Stopped
uk_UA: Зупинено

en: Stopping...
uk_UA: Зупинення...

en: Storage
uk_UA: Сховище

en: Storage:
uk_UA: Сховище:

en: StorageSize|Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Subgroup overview
uk_UA: Огляд підгрупи

en: SubgroupCreationLevel|Allowed to create subgroups
uk_UA: Дозволено створювати підгрупи

en: SubgroupCreationlevel|Allowed to create subgroups
uk_UA: Дозволено створювати підгрупи

en: SubgroupCreationlevel|Maintainers
uk_UA: Керівники

en: SubgroupCreationlevel|Owners
uk_UA: Власники

en: Subgroups
uk_UA: Підгрупи

en: Subgroups and projects
uk_UA: Підгрупи та проєкти

en: Subkeys
uk_UA: Підключі

en: Submit as spam
uk_UA: Позначити як спам

en: Submit feedback
uk_UA: Надіслати відгук

en: Submit issue
uk_UA: Відправити задачу

en: Submit review
uk_UA: Надіслати перевірку

en: Submit search
uk_UA: Надіслати пошук

en: Subscribe
uk_UA: Підписатися

en: Subscribe at group level
uk_UA: Підписатися на рівні групи

en: Subscribe at project level
uk_UA: Підписатися на рівні проекту

en: Subscribe to RSS feed
uk_UA: Підписатися на RSS-канал

en: Subscribe to calendar
uk_UA: Підписатися на календар

en: Subscribed
uk_UA: Ви підписані

en: Subscribed to this %{quick_action_target}.
uk_UA: Підписано на %{quick_action_target}.

en: Subscribes to this %{quick_action_target}.
uk_UA: Підписує на %{quick_action_target}.

en: Subscription
uk_UA: Підписка

en: Subscription deletion failed.
uk_UA: Видалення підписки пройшло неуспішно.

en: Subscription successfully created.
uk_UA: Підписку успішно створено.

en: Subscription successfully deleted.
uk_UA: Підписку успішно видалено.

en: SubscriptionTable|Billing
uk_UA: Білінг

en: SubscriptionTable|Free
uk_UA: Безкоштовно

en: SubscriptionTable|GitLab allows you to continue using your subscription even if you exceed the number of seats you purchased. You will be required to pay for these seats upon renewal.
uk_UA: GitLab дозволяє вам використовувати вашу підписку, навіть якщо ви перевищили кількість придбаних місць. Вам треба буде заплатити за ці місця при її поновленні.

en: SubscriptionTable|Last invoice
uk_UA: Останній рахунок-фактура

en: SubscriptionTable|Loading subscriptions
uk_UA: Завантаження підписок

en: SubscriptionTable|Manage
uk_UA: Управління

en: SubscriptionTable|Max seats used
uk_UA: Максимальна кількість використаних місць

en: SubscriptionTable|Next invoice
uk_UA: Наступний рахунок-фактура

en: SubscriptionTable|Seats currently in use
uk_UA: Місця, які зараз використовуються

en: SubscriptionTable|Seats in subscription
uk_UA: Місця в підписці

en: SubscriptionTable|Seats owed
uk_UA: Заборговані місця

en: SubscriptionTable|Subscription end date
uk_UA: Дата завершення підписки

en: SubscriptionTable|Subscription start date
uk_UA: Дата початку підписки

en: SubscriptionTable|This is the last time the GitLab.com team was in contact with you to settle any outstanding balances.
uk_UA: Це — останній момент, коли команда GitLab.com зв'язувалася з вами для розрахунків по непогашеним залишкам.

en: SubscriptionTable|This is the maximum number of users that have existed at the same time since this subscription started.
uk_UA: Це — максимальна кількість користувачів, які одночасно існували із початку поточної підписки.

en: SubscriptionTable|This is the next date when the GitLab.com team is scheduled to get in contact with you to settle any outstanding balances.
uk_UA: Це — наступний момент, коли команда GitLab.com зв'яжеться з вами для розрахунків.

en: SubscriptionTable|This is the number of seats you will be required to purchase if you update to a paid plan.
uk_UA: Це — кількість місць, яку вам необхідно буде придбати, якщо ви перейдете на платний тарифний план.

en: SubscriptionTable|Trial
uk_UA: Пробна версія

en: SubscriptionTable|Trial end date
uk_UA: Дата закінчення пробної версії

en: SubscriptionTable|Trial start date
uk_UA: Дата початку пробної версії

en: SubscriptionTable|Upgrade
uk_UA: Підвищити

en: SubscriptionTable|Usage
uk_UA: Використання

en: SubscriptionTable|Usage count is performed once a day at 12:00 PM.
uk_UA: Облік використання виконується один раз на день о 12:00.

en: Subtracted
uk_UA: Віднято

en: Subtracts
uk_UA: Видаляє

en: Successfully activated
uk_UA: Успішно активовано

en: Successfully blocked
uk_UA: Успішно заблоковано

en: Successfully confirmed
uk_UA: Успішно підтверджено

en: Successfully deactivated
uk_UA: Успішно деактивовано

en: Successfully deleted U2F device.
uk_UA: Успішно видалено пристрій U2F.

en: Successfully removed email.
uk_UA: Успішно видалено адресу електронної пошти.

en: Successfully scheduled a pipeline to run. Go to the %{pipelines_link_start}Pipelines page%{pipelines_link_end} for details.
uk_UA: Успішно заплановано контейнер для запуску. Перейдіть на %{pipelines_link_start}сторінку конвеєрів%{pipelines_link_end} для подробиць.

en: Successfully unblocked
uk_UA: Успішно розблоковано

en: Successfully unlocked
uk_UA: Успішно розблоковано

en: Suggested change
uk_UA: Пропонована зміна

en: SuggestedColors|Bright green
uk_UA: Яскраво-зелений

en: SuggestedColors|Dark grayish cyan
uk_UA: Темно-сірувато-блакитний

en: SuggestedColors|Dark moderate blue
uk_UA: Темно-синя

en: SuggestedColors|Dark moderate orange
uk_UA: Темний помірно-оранжевий

en: SuggestedColors|Dark moderate pink
uk_UA: Темний помірно-рожевий

en: SuggestedColors|Dark moderate violet
uk_UA: Темний помірно-фіолетовий

en: SuggestedColors|Feijoa
uk_UA: Фейхоа

en: SuggestedColors|Lime green
uk_UA: Зелений лайм

en: SuggestedColors|Moderate blue
uk_UA: Помірно-синій

en: SuggestedColors|Pure red
uk_UA: Чистий червоний

en: SuggestedColors|Slightly desaturated blue
uk_UA: Злегка ненасичений синій

en: SuggestedColors|Slightly desaturated green
uk_UA: Злегка ненасичений зелений

en: SuggestedColors|Soft orange
uk_UA: М'який помаранчевий

en: SuggestedColors|Soft red
uk_UA: М'який червоний

en: SuggestedColors|Strong pink
uk_UA: Насичений рожевий

en: SuggestedColors|Strong red
uk_UA: Насичений червоний

en: SuggestedColors|Strong yellow
uk_UA: Насичений жовтий

en: SuggestedColors|UA blue
uk_UA: Синій UA

en: SuggestedColors|Very dark desaturated blue
uk_UA: Дуже темний ненасичений синій

en: SuggestedColors|Very dark lime green
uk_UA: Дуже темний лаймово-синій

en: SuggestedColors|Very pale orange
uk_UA: Дуже блідий оранжевий

en: Suggestions:
uk_UA: Пропозиції:

en: Suite
uk_UA: Набір

en: Summary
uk_UA: Звіт

en: Sunday
uk_UA: Неділя

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Support for custom certificates is disabled. Ask your system's administrator to enable it.
uk_UA: Підтримку користувацьких сертифікатів вимкнено. Зверніться до адміністратора для того, щоб їх увімкнути.

en: Support page URL
uk_UA: URL-адреса сторінки підтримки

en: Switch branch/tag
uk_UA: Перейти в гілку/тег

en: Switch to GitLab Next
uk_UA: Перейти на GitLab Next

en: Switch to the source to copy the file contents
uk_UA: Перейдіть до джерела, щоб скопіювати вміст файлу

en: Sync information
uk_UA: Інформація про синхронізацію

en: System
uk_UA: Системні

en: System Hooks
uk_UA: Системні хуки

en: System Info
uk_UA: Інформація про систему

en: System default (%{default})
uk_UA: Системне налаштування за замовчуванням (%{default})

en: System header and footer
uk_UA: Заголовок і футер системи

en: System hook was successfully updated.
uk_UA: Системний хук успішно оновлено.

en: System metrics (Custom)
uk_UA: Системні метрики (Власні)

en: System metrics (Kubernetes)
uk_UA: Системні метрики (Kubernetes)

en: Table of Contents
uk_UA: Зміст

en: Tag
uk_UA: Тег

en: Tag list:
uk_UA: Список тегів:

en: Tag name
uk_UA: Назва тегу

en: Tag this commit.
uk_UA: Додати тег до цього коміту.

en: Tagged this commit to %{tag_name} with "%{message}".
uk_UA: До цього коміту додано тег %{tag_name} з "%{message}".

en: Tagged this commit to %{tag_name}.
uk_UA: До цього коміту додано тег %{tag_name}.

en: Tags
uk_UA: Теги

en: Tags feed
uk_UA: Канал тегів

en: Tags this commit to %{tag_name} with "%{message}".
uk_UA: Додає тег %{tag_name} до цього коміту з повідомленням "%{message}".

en: Tags this commit to %{tag_name}.
uk_UA: Додає тег %{tag_name} до цього коміту.

en: Tags:
uk_UA: Теги:

en: TagsPage|Browse commits
uk_UA: Переглянути коміти

en: TagsPage|Browse files
uk_UA: Переглянути файли

en: TagsPage|Can't find HEAD commit for this tag
uk_UA: Неможливо знайти HEAD коміт до цього тегу

en: TagsPage|Cancel
uk_UA: Скасувати

en: TagsPage|Create tag
uk_UA: Створити тег

en: TagsPage|Delete tag
uk_UA: Видалити тег

en: TagsPage|Deleting the %{tag_name} tag cannot be undone. Are you sure?
uk_UA: Видалення тега %{tag_name} не може бути скасовано. Ви впевнені?

en: TagsPage|Edit release notes
uk_UA: Редагувати опис релізу

en: TagsPage|Existing branch name, tag, or commit SHA
uk_UA: Ім'я існуючої гілки, тега або SHA коміта

en: TagsPage|Filter by tag name
uk_UA: Фільтр по імені тега

en: TagsPage|New Tag
uk_UA: Новий тег

en: TagsPage|New tag
uk_UA: Новий тег

en: TagsPage|Optionally, add a message to the tag. Leaving this blank creates a %{link_start}lightweight tag.%{link_end}
uk_UA: За бажанням додайте повідомлення до цього тегу. Залишивши це поле порожнім, створюється %{link_start}легкий (lightweight) тег.%{link_end}

en: TagsPage|Release notes
uk_UA: Опис релізу

en: TagsPage|Repository has no tags yet.
uk_UA: Репозиторій не містить тегів.

en: TagsPage|Sort by
uk_UA: Сортувати за

en: TagsPage|Tags
uk_UA: Теги

en: TagsPage|Tags give the ability to mark specific points in history as being important
uk_UA: Теги дають можливість позначати певні моменти в історії як важливі

en: TagsPage|This tag has no release notes.
uk_UA: Цей тег не містить опису релізу.

en: TagsPage|Use git tag command to add a new one:
uk_UA: Використовуйте команду git tag, щоб додати новий тег:

en: TagsPage|Write your release notes or drag files here…
uk_UA: Створіть опис релізу або перетягніть файли сюди…

en: TagsPage|protected
uk_UA: захищений

en: Target Branch
uk_UA: Цільова гілка

en: Target branch
uk_UA: Цільова гілка

en: Team
uk_UA: Команда

en: Team domain
uk_UA: Домен команди

en: Telephone number
uk_UA: Номер телефону

en: Template
uk_UA: Шаблон

en: Template to append to all Service Desk issues
uk_UA: Шаблон для додавання до всіх задач Service Desk

en: Template was successfully saved.
uk_UA: Шаблон успішно збережено.

en: Templates
uk_UA: Шаблони

en: Terminal
uk_UA: Термінал

en: Terminal for environment
uk_UA: Термінал для середовища

en: Terminal sync service is running
uk_UA: Сервіс синхронізації терміналу запущено

en: Terms of Service Agreement and Privacy Policy
uk_UA: Угода про надання послуг і політика конфіденційності

en: Terms of Service and Privacy Policy
uk_UA: Правилами користування сервісом і політика конфіденційності

en: Test
uk_UA: Тест

en: Test coverage parsing
uk_UA: Пошук результатів покриття тестами

en: Test failed.
uk_UA: Тест не пройдено.

en: Test settings and save changes
uk_UA: Протестувати налаштуванні та зберегти зміни

en: TestHooks|Ensure one of your projects has merge requests.
uk_UA: Переконайтеся, що один із ваших проектів має запити на злиття.

en: TestHooks|Ensure the project has CI jobs.
uk_UA: Переконайтеся, що проект має CI завдання.

en: TestHooks|Ensure the project has CI pipelines.
uk_UA: Переконайтеся, що проект має CI конвеєри.

en: TestHooks|Ensure the project has issues.
uk_UA: Переконайтеся, що проект має задачі.

en: TestHooks|Ensure the project has merge requests.
uk_UA: Переконайтеся, що проект має запити на злиття.

en: TestHooks|Ensure the project has notes.
uk_UA: Переконайтеся, що проект має нотатки.

en: TestHooks|Ensure the wiki is enabled and has pages.
uk_UA: Переконайтеся, що вікі увімкнено і вона має сторінки.

en: TestReports|%{count} errors
uk_UA: %{count} помилок

en: TestReports|%{count} failures
uk_UA: %{count} неуспішних

en: TestReports|%{rate}%{sign} success rate
uk_UA: %{rate}%{sign} рівень проходження

en: TestReports|Tests
uk_UA: Тести

en: TestReports|There are no test cases to display.
uk_UA: Немає тестів для відображення.

en: TestReports|There are no test suites to show.
uk_UA: Немає наборів тестів для відображення.

en: TestReports|There are no tests to show.
uk_UA: Немає тестів для відображення.

en: Tests
uk_UA: Тести

en: Thank you for signing up for your free trial! You will get additional instructions in your inbox shortly.
uk_UA: Дякуємо, що зареєструвались на безкоштовну пробну версію! Незабаром ви отримаєте додаткові вказівки у поштовій скриньці.

en: Thank you for your report. A GitLab administrator will look into it shortly.
uk_UA: Дякуємо за ваш звіт. Адміністратор GitLab розгляне це питання найближчим часом.

en: Thanks for your purchase!
uk_UA: Дякуємо за покупку!

en: Thanks! Don't show me this again
uk_UA: Дякую! Більше не показувати це повідомлення

en: That's it, well done!%{celebrate}
uk_UA: Це все, хороша робота!%{celebrate}

en: The "%{group_path}" group allows you to sign in with your Single Sign-On Account
uk_UA: Група "%{group_path}" дозволяє увійти за допомогою облікового запису єдиного входу

en: The "Require approval from CODEOWNERS" setting was moved to %{banner_link_start}Protected Branches%{banner_link_end}
uk_UA: Параметр "Вимагати затвердження від CODEOWNERS" було переміщено до %{banner_link_start}Захищених Гілок%{banner_link_end}

en: The %{type} contains the following error: | The %{type} contains the following errors:
uk_UA[0]: %{type} містить наступну помилку:
uk_UA[1]: %{type} містить наступні помилки:
uk_UA[2]: %{type} містить наступні помилки:
uk_UA[3]: %{type} містить наступні помилки:

en: The Issue Tracker is the place to add things that need to be improved or solved in a project
uk_UA: Трекер задач — це місце, де можна додати речі, які потрібно покращити або розв’язати в проекті

en: The Issue Tracker is the place to add things that need to be improved or solved in a project. You can register or sign in to create issues for this project.
uk_UA: Трекер задач — це місце, де можна додати речі, які потрібно покращити або розв’язати в проекті. Ви можете зареєструватися або увійти, щоб створювати задачу в цьому проекті.

en: The URL to use for connecting to Elasticsearch. Use a comma-separated list to support clustering (e.g., "http://localhost:9200, http://localhost:9201").
uk_UA: URL-адреса для підключення до Elasticsearch. Використовуйте список, розділений комами, для підтримки кластеризації (наприклад: "http://localhost:9200, http://localhost:9201").

en: The X509 Certificate to use when mutual TLS is required to communicate with the external authorization service. If left blank, the server certificate is still validated when accessing over HTTPS.
uk_UA: Сертифікат X509 використовується для взаємної перевірки автентичності TLS і необхідний для зв'язку з зовнішньою службою авторизації. Якщо залишити порожнім, сертифікат сервера буде перевірятись при доступі через HTTPS.

en: The branch for this project has no active pipeline configuration.
uk_UA: Ця гілка для цього проекту не має активної конфігурації конвеєра.

en: The character highlighter helps you keep the subject line to %{titleLength} characters and wrap the body at %{bodyLength} so they are readable in git.
uk_UA: Підсвітка символів дозволяє обмежувати заголовок до %{titleLength} символів і обмежувати довжину рядків тіла %{bodyLength} символами для того, щоб вони залишаються читабельними в git.

en: The coding stage shows the time from the first commit to creating the merge request. The data will automatically be added here once you create your first merge request.
uk_UA: Стадія Написання коду показує час від першого коміту до створення запиту на злиття. Дані будуть автоматично додані після створення вашого першого запиту на злиття.

en: The collection of events added to the data gathered for that stage.
uk_UA: Колекція подій додана до даних, зібраних для цієї стадії.

en: The connection will time out after %{timeout}. For repositories that take longer, use a clone/push combination.
uk_UA: З’єднання буде припинено після %{timeout}. Для репозиторіїв, яким потрібно більше часу, використовуйте комбінацію clone/push.

en: The content of this page is not encoded in UTF-8. Edits can only be made via the Git repository.
uk_UA: Вміст цієї сторінки не закодований в UTF-8. Зміни можна вносити лише через репозиторій Git.

en: The current issue
uk_UA: Поточна задача

en: The data source is connected, but there is no data to display. %{documentationLink}
uk_UA: Джерело даних підключено, але даних для відображення немає. %{documentationLink}

en: The default CI configuration path for new projects.
uk_UA: Шлях конфігурації CI за замовчуванням для нових проєктів.

en: The dependency list details information about the components used within your project.
uk_UA: Список залежностей містить детальну інформацію про компоненти, що використовуються у вашому проекті.

en: The deployment of this job to %{environmentLink} did not succeed.
uk_UA: Розгортання цього завдання на %{environmentLink} не успішне.

en: The directory has been successfully created.
uk_UA: Каталог успішно створено.

en: The domain you entered is misformatted.
uk_UA: Введений вами домен неправильно відформатований.

en: The domain you entered is not allowed.
uk_UA: Введений вами домен є недопустимим.

en: The entered user map is not a valid JSON user map.
uk_UA: Введена мапа користувачів не є корректною мапою користувачів JSON.

en: The file has been successfully created.
uk_UA: Файл успішно створено.

en: The file has been successfully deleted.
uk_UA: Файл успішно видалено.

en: The file name should have a .yml extension
uk_UA: Ім’я файлу повинно мати розширення .yml

en: The following items will NOT be exported:
uk_UA: Наступні елементи НЕ будуть експортовані:

en: The following items will be exported:
uk_UA: Наступні елементи будуть експортовані:

en: The following personal access token: %{token_names} was revoked, because a new policy to expire personal access tokens were set. | The following personal access tokens: %{token_names} were revoked, because a new policy to expire personal access tokens were set.
uk_UA[0]: Наступний персональний токен доступу: %{token_names} анульовано, оскільки була задана нова політика щодо терміну дії персональних токенів доступу.
uk_UA[1]: Наступні персональні токени доступу: %{token_names} анульовано, оскільки була задана нова політика щодо терміну дії персональних токенів доступу.
uk_UA[2]: Наступні персональні токени доступу: %{token_names} анульовано, оскільки була задана нова політика щодо терміну дії персональних токенів доступу.
uk_UA[3]: Наступні персональні токени доступу: %{token_names} анульовано, оскільки була задана нова політика щодо терміну дії персональних токенів доступу.

en: The fork relationship has been removed.
uk_UA: Зв'язок форку видалено.

en: The global settings require you to enable Two-Factor Authentication for your account.
uk_UA: Глобальні налаштування вимагають, щоб ви увімкнули двофакторну автентифікацію для свого облікового запису.

en: The group and any internal projects can be viewed by any logged in user.
uk_UA: Ця група та всі її внутрішні проекти можуть бути переглянуті будь яким користувачем, що здійснив вхід у систему.

en: The group and any public projects can be viewed without any authentication.
uk_UA: Ця група та будь-які проекти можуть переглядатися без жодної автентифікації.

en: The group and its projects can only be viewed by members.
uk_UA: Ця група та її проекти видимі тільки для учасників.

en: The group can be fully restored
uk_UA: Цю групу можна повністю відновити

en: The group has already been shared with this group
uk_UA: Група вже існує в цій групі

en: The group settings for %{group_links} require you to enable Two-Factor Authentication for your account. You can %{leave_group_links}.
uk_UA: Групові налаштування для %{group_links} вимагають, щоб ви увімкнули двофакторну автентифікацію для свого облікового запису. Ви можете %{leave_group_links}.

en: The group will be placed in 'pending removal' state
uk_UA: Цю групу буде переведено у стан "очікування видалення"

en: The import will time out after %{timeout}. For repositories that take longer, use a clone/push combination.
uk_UA: Імпорт буде припинено після %{timeout}. Для репозиторіїв, яким потрібно більше часу, використовуйте комбінацію clone/push.

en: The invitation could not be accepted.
uk_UA: Запрошення не може буте прийняте.

en: The invitation could not be declined.
uk_UA: Запрошення не може бути відхилене.

en: The invitation has already been accepted.
uk_UA: Запрошення уже було прийнято.

en: The invitation was successfully resent.
uk_UA: Запрошення успішно вислано повторно.

en: The issue stage shows the time it takes from creating an issue to assigning the issue to a milestone, or add the issue to a list on your Issue Board. Begin creating issues to see data for this stage.
uk_UA: Стадія Задача показує, скільки часу потрібно від створення задачі до включення її до якогось етапу, або додавання задачі на дошку. Почніть створювати задачі, щоб переглядати дані для цієї стадії.

en: The license key is invalid. Make sure it is exactly as you received it from GitLab Inc.
uk_UA: Ваш ліцензійний ключ недійсний. Переконайтеся, що він збігається з тим, що ви отримали від GitLab Inc.

en: The license was removed. GitLab has fallen back on the previous license.
uk_UA: Ліцензію було видалено. GitLab використовує попередню ліцензію.

en: The license was removed. GitLab now no longer has a valid license.
uk_UA: Ліцензію видалено. Наразі GitLab не моє жодною актуальної ліцензії.

en: The license was successfully uploaded and is now active. You can see the details below.
uk_UA: Ліцензію успішно завантажено і вона активна. Подробиці можна переглянути нижче.

en: The maximum file size allowed is %{size}.
uk_UA: Максимальний розмір файлу — %{size}.

en: The maximum file size allowed is 200KB.
uk_UA: Максимальний розмір файлу — 200 Кб.

en: The merge conflicts for this merge request cannot be resolved through GitLab. Please try to resolve them locally.
uk_UA: Конфлікти у цьому запитті на злиття не можуть бути вирішені через GitLab. Будь ласка, спробуйте зробити це локально.

en: The merge conflicts for this merge request have already been resolved.
uk_UA: Конфлікти у цьому запиті на злиття уже вирішено.

en: The merge conflicts for this merge request have already been resolved. Please return to the merge request.
uk_UA: Конфлікти у цьому запиті на злиття уже вирішено. Будь ласка, повертайтеся до запиту на злиття.

en: The merge request can now be merged.
uk_UA: Запит на злиття може бути злито.

en: The number of changes to be fetched from GitLab when cloning a repository. This can speed up Pipelines execution. Keep empty or set to 0 to disable shallow clone by default and make GitLab CI fetch all branches and tags each time.
uk_UA: Кількість змін, яка буде отримуватися із серверу GitLab при клонуванні репозиторію. Це може прискорити виконання конвеєрів. Залиште порожнім, або встановіть 0 для вимкнення часткового (shallow) клонування за замовчуванням, змусивши GitLab CI отримувати всі гілки і теги кожного разу.

en: The number of times an upload record could not find its file
uk_UA: Кількість разів, коли запис завантаження не зміг знайти свій файл

en: The passphrase required to decrypt the private key. This is optional and the value is encrypted at rest.
uk_UA: Пароль, який потрібен для дешифрування приватного ключа. Він є необов’язковим і зберігається у зашифрованому вигляді.

en: The phase of the development lifecycle.
uk_UA: Фаза життєвого циклу розробки.

en: The pipeline has been deleted
uk_UA: Конвеєр було видалено

en: The pipelines schedule runs pipelines in the future, repeatedly, for specific branches or tags. Those scheduled pipelines will inherit limited project access based on their associated user.
uk_UA: Розклад конвеєрів запускає їх в майбутньому, для певних гілок або тегів. Заплановані конвеєри успадковують обмеження на доступ до проекту на основі пов'язаного з ними користувача.

en: The planning stage shows the time from the previous step to pushing your first commit. This time will be added automatically once you push your first commit.
uk_UA: Стадія Планування відображає час від попереднього кроку до першого коміту. Додається автоматично, як тільки відправиться перший коміт.

en: The private key to use when a client certificate is provided. This value is encrypted at rest.
uk_UA: Приватний ключ, який використовується при наданні клієнтського сертифіката. Його значення зашифровано.

en: The production stage shows the total time it takes between creating an issue and deploying the code to production. The data will be automatically added once you have completed the full idea to production cycle.
uk_UA: Стадія Production показує загальний час між створенням задачі та розгортанням коду у production. Дані будуть автоматично додані після завершення повної ідеї до production циклу.

en: The project can be accessed by any logged in user.
uk_UA: Доступ до проекту можливий будь-яким зареєстрованим користувачем.

en: The project can be accessed by any user who is logged in.
uk_UA: Доступ до цього проекту є в будь-якого користувача, який увійшов у систему.

en: The project can be accessed by anyone, regardless of authentication.
uk_UA: Доступ до проекту є в будь-кого, незалежно від автентифікації.

en: The project can be accessed without any authentication.
uk_UA: Доступ до проекту можливий без будь-якої перевірки автентичності.

en: The project is accessible only by members of the project. Access must be granted explicitly to each user.
uk_UA: Цей проект доступний тільки для його учасників. Доступ може бути надано тільки безпосередньо кожному користувачу.

en: The project is still being deleted. Please try again later.
uk_UA: Проект все ще видаляється. Будь ласка, спробуйте знову.

en: The project was successfully forked.
uk_UA: Успішно створено форк проекту.

en: The project was successfully imported.
uk_UA: Проект успішно імпортовано.

en: The pseudonymizer data collection is disabled. When enabled, GitLab will run a background job that will produce pseudonymized CSVs of the GitLab database that will be uploaded to your configured object storage directory.
uk_UA: Збір даних псевдонімізованих данних вимкнено. Коли його буде увімкнено GitLab запустить фонове завдання, яке буде створювати псевдонімізовані CSV-файли бази даних GitLab, які будуть надсилатися до вашого налаштованого сховища об'єктів.

en: The remote mirror took to long to complete.
uk_UA: Віддалене дзеркало зайняло забагато часу для завершення.

en: The remote repository is being updated...
uk_UA: Віддалений репозиторій в процесі оновлення...

en: The repository for this project does not exist.
uk_UA: Репозиторій для цього проекту не існує.

en: The repository for this project is empty
uk_UA: Репозиторій цього проекту порожній

en: The repository is being updated...
uk_UA: Репозиторій оновлюється...

en: The review stage shows the time from creating the merge request to merging it. The data will automatically be added after you merge your first merge request.
uk_UA: Стадія Перевірка показує час від створення запиту про об'єднання до його виконання. Дані будуть автоматично додані після завершення першого запиту на злиття.

en: The roadmap shows the progress of your epics along a timeline
uk_UA: План-графік показує стан ваших епіків у часі

en: The schedule time must be in the future!
uk_UA: Запланований час має бути в майбутньому!

en: The snippet can be accessed without any authentication.
uk_UA: Доступ до сніпета можливий без будь-якої автентифікації.

en: The snippet is visible only to me.
uk_UA: Цей сніпет є видим лише для мене.

en: The snippet is visible only to project members.
uk_UA: Цей сніпет видимий тільки для учасників проекту.

en: The snippet is visible to any logged in user.
uk_UA: Цей сніпет видимий для будь-якого зареєстрованого користувача.

en: The specified tab is invalid, please select another
uk_UA: Вказана вкладка недійсна. Будь ласка, виберіть іншу

en: The staging stage shows the time between merging the MR and deploying code to the production environment. The data will be automatically added once you deploy to production for the first time.
uk_UA: Стадія Staging показує час між виконання запиту на злиття та розгортанням коду у production. Дані автоматично додаються після розгортання у production вперше.

en: The testing stage shows the time GitLab CI takes to run every pipeline for the related merge request. The data will automatically be added after your first pipeline finishes running.
uk_UA: Стадія Тестування показує час, який GitLab CI витрачає для виконання кожного конвеєра для відповідного запиту злиття. Дані будуть автоматично додані після завершення першого конвеєра.

en: The time taken by each data entry gathered by that stage.
uk_UA: Час, витрачений на кожен елемент, зібраний на цій стадії.

en: The update action will time out after %{number_of_minutes} minutes. For big repositories, use a clone/push combination.
uk_UA: Час дії оновлення сплине через %{number_of_minutes} хвилин. Для великих репозиторіїв використовуйте комбінацію clone/push.

en: The uploaded file is not a valid Google Takeout archive.
uk_UA: Завантажений файл не є коректним архівом Google Takeout.

en: The usage ping is disabled, and cannot be configured through this form.
uk_UA: Збір даних про використання вимкнено, і це не можна налаштувати через цю форму.

en: The user is being deleted.
uk_UA: Користувач видаляється.

en: The user map has been saved. Continue by selecting the projects you want to import.
uk_UA: Мапу користувачів збережено. Для продовження виберіть проекти для імпорту.

en: The user map is a mapping of the FogBugz users that participated on your projects to the way their email address and usernames will be imported into GitLab. You can change this by populating the table below.
uk_UA: Мапа користувачів — це правила імпортування користувачів FogBugz, які приймали участь у ваших проектах до Gitlab (зокрема їх імен та адрес електронної пошти). Ви можете вносити зміни шляхом заповнення таблиці нижче.

en: The user you are trying to deactivate has been active in the past %{minimum_inactive_days} days and cannot be deactivated
uk_UA: Користувач якого ви збираєтеся деактивувати був активним протягом останніх %{minimum_inactive_days} днів і не може бути деактивований

en: The value lying at the midpoint of a series of observed values. E.g., between 3, 5, 9, the median is 5. Between 3, 5, 7, 8, the median is (5+7)/2 = 6.
uk_UA: Середнє значення в рядку. Приклад: між 3, 5, 9, середніми 5, між 3, 5, 7, 8, середніми (5 + 7) / 2 = 6.

en: The vulnerability is no longer detected. Verify the vulnerability has been fixed or removed before changing its status.
uk_UA: Вразливість більше не виявляється. Перевірте, що цю вразливість виправлено або видалено перед тим, як змінювати статус.

en: The vulnerability is no longer detected. Verify the vulnerability has been remediated before changing its status.
uk_UA: Вразливість більше не виявляється. Перевірте, що цю вразливість виправлено перед тим, як змінювати статус.

en: There are no GPG keys associated with this account.
uk_UA: Немає GPG ключів, пов’язаних із цим обліковим записом.

en: There are no GPG keys with access to your account.
uk_UA: Немає GPG ключів, що мають доступ до вашого облікового запису.

en: There are no SSH keys associated with this account.
uk_UA: Немає SSH ключів, пов’язаних із цим обліковим записом.

en: There are no SSH keys with access to your account.
uk_UA: Немає SSH ключів, що мають доступ до вашого облікового запису.

en: There are no archived projects yet
uk_UA: Наразі немає жодного архівованого проекту

en: There are no archived requirements
uk_UA: Немає жодних архівних вимог

en: There are no changes
uk_UA: Зміни відсутні

en: There are no charts configured for this page
uk_UA: Для цієї сторінки не налаштовано графіків

en: There are no closed issues
uk_UA: Закритих задач немає

en: There are no closed merge requests
uk_UA: Закритих запитів на злиття немає

en: There are no custom project templates set up for this GitLab instance. They are enabled from GitLab's Admin Area. Contact your GitLab instance administrator to setup custom project templates.
uk_UA: Власні шаблони проектів не налаштовані для цього серверу GitLab. Вони активуються на сторінці адміністрування GitLab. Зверніться до адміністратора GitLab для налаштування власних шаблонів проектів.

en: There are no issues to show
uk_UA: Немає задач для відображення

en: There are no issues to show.
uk_UA: Немає задач для відображення.

en: There are no labels yet
uk_UA: Тут ще немає міток

en: There are no matching files
uk_UA: Немає відповідних файлів

en: There are no open issues
uk_UA: Відкритих задач немає

en: There are no open merge requests
uk_UA: Відкритих запитів на злиття немає

en: There are no open requirements
uk_UA: Відкриті вимоги відсутні

en: There are no packages yet
uk_UA: Наразі пакети відсутні

en: There are no projects shared with this group yet
uk_UA: Ще немає спільних проєктів з цією групою

en: There is already a repository with that name on disk
uk_UA: На диску вже існує репозиторій за таким ім’ям

en: There is no data available. Please change your selection.
uk_UA: Даних немає. Будь ласка, змініть свій вибір.

en: There was a problem communicating with your device.
uk_UA: Проблема підключення до вашого пристрою.

en: There was a problem refreshing the data, please try again
uk_UA: Під час оновлення даних сталася помилка. Будь ласка, спробуйте ще раз

en: There was a problem saving your custom stage, please try again
uk_UA: Проблема зі збереженням вашої користувацької стадії, будь ласка, спробуйте ще раз

en: There was a problem sending the confirmation email
uk_UA: Помилка при відсиланні підтвердження по електронній пошті

en: There was an error %{message} todo.
uk_UA: Під час %{message} нагадування сталася помилка.

en: There was an error adding a To Do.
uk_UA: Помилка при додаванні нагадування.

en: There was an error creating the dashboard, branch name is invalid.
uk_UA: Сталася помилка при створенні інформаційної панелі, назва гілки недійсна.

en: There was an error creating the dashboard, branch named: %{branch} already exists.
uk_UA: Сталася помилка при створенні інформаційної панелі, гілка під назвою: %{branch} вже існує.

en: There was an error creating the issue
uk_UA: Помилка при створенні задачі

en: There was an error deleting the To Do.
uk_UA: Помилка при видаленні нагадування.

en: There was an error fetching configuration for charts
uk_UA: Помилка при отриманні налаштувань діаграм

en: There was an error fetching data for the selected stage
uk_UA: Помилка при отриманні даних для вибраної стадії

en: There was an error fetching label data for the selected group
uk_UA: Помилка при отриманні даних про мітки для вибраної групи

en: There was an error fetching the %{replicableType}
uk_UA: Сталася помилка при отриманні %{replicableType}

en: There was an error gathering the chart data
uk_UA: Помилка при отриманні даних для діаграми

en: There was an error loading users activity calendar.
uk_UA: Помилка при завантаженні календаря активності користувачів.

en: There was an error removing the e-mail.
uk_UA: Помилка при видаленні адреси електронної пошти.

en: There was an error resetting group pipeline minutes.
uk_UA: Помилка при скиданні групових хвилин для конвеєрів.

en: There was an error resetting user pipeline minutes.
uk_UA: Помилка при скиданні хвилин для конвеєрів користувача.

en: There was an error saving your changes.
uk_UA: Помилка при збереженні ваших змін.

en: There was an error saving your notification settings.
uk_UA: Помилка при збереженні ваших налаштувань сповіщень.

en: There was an error subscribing to this label.
uk_UA: Помилка при підписці на цю мітку.

en: There was an error trying to validate your query
uk_UA: Помилка при перевірці вашого запиту

en: There was an error updating the dashboard, branch name is invalid.
uk_UA: Сталася помилка при оновлені інформаційної панелі, назва гілки недійсна.

en: There was an error updating the dashboard, branch named: %{branch} already exists.
uk_UA: Сталася помилка при оновлені інформаційної панелі, гілка під назвою: %{branch} вже існує.

en: There was an error when reseting email token.
uk_UA: Помилка при скиданні токена електронної пошти.

en: There was an error when subscribing to this label.
uk_UA: Помилка при підписці на цю мітку.

en: There was an error when unsubscribing from this label.
uk_UA: Помилка при відписці від цієї мітки.

en: There was an error with the reCAPTCHA. Please solve the reCAPTCHA again.
uk_UA: Сталася помилка з reCAPTCHA. Будь ласка, пройдіть reCAPTCHA знову.

en: These existing issues have a similar title. It might be better to comment there instead of creating another similar issue.
uk_UA: Ці існуючі проблеми мають подібні заголовки. Можливо, краще додати коментар до однієї з них замість створення нової.

en: These variables are configured in the parent group settings, and will be active in the current project in addition to the project variables.
uk_UA: Ці змінні встановлені в налаштуваннях батьківської групи і будуть активними в поточному проєкті додатково до проєктних змінних.

en: They can be managed using the %{link}.
uk_UA: Ними можна керувати за допомогою %{link}.

en: Third party offers
uk_UA: Сторонні пропозиції

en: This %{issuableDisplayName} is locked. Only project members can comment.
uk_UA: Ця %{issuableDisplayName} заблокована. Лише учасники проекту можуть коментувати.

en: This %{viewer} could not be displayed because %{reason}. You can %{options} instead.
uk_UA: Цей %{viewer} не може бути відображено через %{reason}. Замість цього можна %{options}.

en: This GitLab instance does not provide any shared Runners yet. Instance administrators can register shared Runners in the admin area.
uk_UA: Цей інстанс GitLab ще немає загальних Runner'ів. Адміністратори можуть їх зареєструвати у спеціальному розділі конфігурації.

en: This action can lead to data loss. To prevent accidental actions we ask you to confirm your intention.
uk_UA: Ця дія може призвести до втрати даних. Щоб уникнути випадкових дій, просимо вас підтвердити свій намір.

en: This application was created by %{link_to_owner}.
uk_UA: Цей застосунок було створено %{link_to_owner}.

en: This application will be able to:
uk_UA: Ця програма зможе:

en: This block is self-referential
uk_UA: Цей блок посилається сам на себе

en: This board's scope is reduced
uk_UA: Видимість цієї дошки обмежена

en: This branch has changed since you started editing. Would you like to create a new branch?
uk_UA: Ця гілка була змінена після того моменту, коли ви почали її редагувати. Ви хотіли б створити нову?

en: This chart could not be displayed
uk_UA: Ця діаграма не може бути відображена

en: This comment has changed since you started editing, please review the %{startTag}updated comment%{endTag} to ensure information is not lost.
uk_UA: Цей коментар було змінено після того, як ви його почали редагувати. Будь ласка, перегляньте %{startTag}оновлений коментар%{endTag}, щоб переконатися в тому, що інформацію не було втрачено.

en: This commit is part of merge request %{link_to_merge_request}. Comments created here will be created in the context of that merge request.
uk_UA: Цей коміт є частиною запиту на злиття %{link_to_merge_request}. Створені тут коментарі будуть в контексті цього запитну на злиття.

en: This commit was signed with a <strong>verified</strong> signature and the committer email is verified to belong to the same user.
uk_UA: Цей коміт підписано <strong>перевіреним</strong> підписом і адреса електронної пошти комітера гарантовано належить тому самому користувачу.

en: This commit was signed with a different user's verified signature.
uk_UA: Цей коміт підписано перевіреним підписом іншого користувача.

en: This commit was signed with an <strong>unverified</strong> signature.
uk_UA: Цей коміт підписано <strong>неперевіреним</strong> підписом.

en: This date is after the due date, so this epic won't appear in the roadmap.
uk_UA: Ця дата наступає пізніше дати закінчення, тому цей епік не буде відображатися в плані-графіку.

en: This date is before the start date, so this epic won't appear in the roadmap.
uk_UA: Ця дата є більш ранньою, ніж дата початку, тому цей епік не відображатиметься в плані-графіку.

en: This device has already been registered with us.
uk_UA: Цей пристрій уже зареєстровано на нашій стороні.

en: This device has not been registered with us.
uk_UA: Цей пристрій ще не було зареєстровано на нашій стороні.

en: This diff is collapsed.
uk_UA: Це порівняння згорнуто.

en: This diff was suppressed by a .gitattributes entry.
uk_UA: Ця різниця була прихована через налаштування в .gitattributes.

en: This directory
uk_UA: Цей каталог

en: This domain is not verified. You will need to verify ownership before access is enabled.
uk_UA: Цей домен не підтверджено. Щоб увімкнути доступ, потрібно підтвердити право власності.

en: This environment has no deployments yet.
uk_UA: Це середовище ще не має розгортань.

en: This epic does not exist or you don't have sufficient permission.
uk_UA: Цей епік не існує або у вас немає достатніх дозволів.

en: This feature requires local storage to be enabled
uk_UA: Ця фунціональність вимагає увімкнення локального сховища

en: This field is required.
uk_UA: Це поле є обов'язковим.

en: This group
uk_UA: Ця група

en: This group does not provide any group Runners yet.
uk_UA: Ця група ще не має жодного групового Runner’а.

en: This is a "Ghost User", created to hold all issues authored by users that have since been deleted. This user cannot be removed.
uk_UA: Це — користувач "Ghost User", який було створено для того, щоб він зібрав усі задачі створені користувачами, що були видалені. Його неможливо видалити.

en: This is a delayed job to run in %{remainingTime}
uk_UA: Це завдання, відкладено на %{remainingTime}

en: This is a list of devices that have logged into your account. Revoke any sessions that you do not recognize.
uk_UA: Це список пристроїв, з котрих заходили в Ваш аккаунт. Завершіть будь-які підозрілі сеанси.

en: This is a security log of important events involving your account.
uk_UA: Це журнал безпеки, який містить усі важливі події пов’язані із вашим обліковим записом.

en: This is the author's first Merge Request to this project.
uk_UA: Це перший запит на злиття від цього автора для цього проекту.

en: This is the maximum number of users that have existed at the same time since the license started. This is the minimum number of seats you will need to buy when you renew your license.
uk_UA: Це максимальна кількість користувачів, які існували одночасно з моменту початку ліцензії. Це мінімальна кількість місць, які потрібно придбати при продовженні ліцензії.

en: This is your current session
uk_UA: Це ваш поточний сеанс

en: This job depends on other jobs with expired/erased artifacts: %{invalid_dependencies}
uk_UA: Це завдання залежить від інших завдань із застарілими/стертими артефактами: %{invalid_dependencies}

en: This job depends on upstream jobs that need to succeed in order for this job to be triggered
uk_UA: Це завдання залежить від попередніх, які повинні завершитися успішно для його запуску

en: This job does not have a trace.
uk_UA: Лог для цього завдання відсутній.

en: This job has been canceled
uk_UA: Це завдання було відмінене

en: This job has been skipped
uk_UA: Це завдання було пропущене

en: This job has not been triggered yet
uk_UA: Завдання ще не було запущене

en: This job has not started yet
uk_UA: Це завдання ще не запустилося

en: This job is an out-of-date deployment to %{environmentLink} using cluster %{clusterNameOrLink}.
uk_UA: Це завдання є застарілим розгортанням на %{environmentLink} за допомогою кластеру %{clusterNameOrLink}.

en: This job is an out-of-date deployment to %{environmentLink} using cluster %{clusterNameOrLink}. View the %{deploymentLink}.
uk_UA: Це завдання є застарілим розгортанням на %{environmentLink} за допомогою кластеру %{clusterNameOrLink}. Переглянути %{deploymentLink}.

en: This job is an out-of-date deployment to %{environmentLink}.
uk_UA: Це завдання є застарілим розгортанням на %{environmentLink}.

en: This job is an out-of-date deployment to %{environmentLink}. View the %{deploymentLink}.
uk_UA: Це завдання є застарілим розгортанням на %{environmentLink}. Переглянути %{deploymentLink}.

en: This job is archived. Only the complete pipeline can be retried.
uk_UA: Це завдання — заархівоване. Перезапущеним може бути тільки цілий конвеєр.

en: This job is creating a deployment to %{environmentLink} using cluster %{clusterNameOrLink}. This will overwrite the %{deploymentLink}.
uk_UA: Це завдання створює розгортання на %{environmentLink} за допомогою кластеру %{clusterNameOrLink}. Це перезапише %{deploymentLink}.

en: This job is creating a deployment to %{environmentLink}.
uk_UA: Це завдання створює розгортання на %{environmentLink}.

en: This job is creating a deployment to %{environmentLink}. This will overwrite the %{deploymentLink}.
uk_UA: Це завдання створює розгортання на %{environmentLink}. Це перезапише %{deploymentLink}.

en: This job is deployed to %{environmentLink} using cluster %{clusterNameOrLink}.
uk_UA: Це задання розгорнуто на %{environmentLink} за допомогою кластеру %{clusterNameOrLink}.

en: This job is deployed to %{environmentLink}.
uk_UA: Це задання розгорнуто на %{environmentLink}.

en: This job is in pending state and is waiting to be picked by a runner
uk_UA: Це завдання перебуває в стані очікування і чекає на запуск Runner

en: This job is performing tasks that must complete before it can start
uk_UA: Це завдання виконує кроки, які повинні бути завершені перед його початком

en: This job is preparing to start
uk_UA: Це завдання готується до запуску

en: This job is waiting for resource:
uk_UA: Це завдання очікує на ресурс:

en: This job requires a manual action
uk_UA: Завдання вимагає ручних дій

en: This job requires manual intervention to start. Before starting this job, you can add variables below for last-minute configuration changes.
uk_UA: Для запуску цього завдання необхідне ручне втручання. Перед його запуском можна додати змінні нижче для останніх змін у конфігурації.

en: This job will automatically run after its timer finishes. Often they are used for incremental roll-out deploys to production environments. When unscheduled it converts into a manual action.
uk_UA: Завдання буде запущено автоматично після завершення таймера. Зазвичай вони використовуються для інкрементального розгортання в production середовище. У разі скасування завдання воно перетвориться на ручну операцію.

en: This may expose confidential information as the selected fork is in another namespace that can have other members.
uk_UA: Це може розкрити конфіденційну інформацію, оскільки вибраний форк знаходиться в іншому просторі імен, який може мати інших учасників.

en: This means you can not push code until you create an empty repository or import existing one.
uk_UA: Це означає, що ви не можете відправляти код, поки не створите порожній репозиторій або не імпортуєте існуючий.

en: This merge request is locked.
uk_UA: Цей запит на злиття заблоковано.

en: This namespace has already been taken! Please choose another one.
uk_UA: Такий простір імен вже використовується! Будь ласка, виберіть інший.

en: This option is only available on GitLab.com
uk_UA: Ця можливість доступна тільки на GitLab.com

en: This page is unavailable because you are not allowed to read information across multiple projects.
uk_UA: Ця сторінка недоступна, тому що ви не можете переглядати інформацію по кількох проектах.

en: This pipeline makes use of a predefined CI/CD configuration enabled by %{strongStart}Auto DevOps.%{strongEnd}
uk_UA: Цей конвеєр використовує попередньо визначену конфігурацію CI / CD, увімкнену за допомогою %{strongStart}Auto DevOps.%{strongEnd}

en: This project
uk_UA: Цей проєкт

en: This project does not belong to a group and can therefore not make use of group Runners.
uk_UA: Цей проект не входить до жодної групи і тому не може використовувати групові Runner’и.

en: This project does not have a wiki homepage yet
uk_UA: Для цього проекту немає домашньої сторінки вікі

en: This project is archived and cannot be commented on.
uk_UA: Цей проект заархівовано і його не можна коментувати.

en: This project will be removed on %{date}
uk_UA: Цей проєкт буде видалено %{date}

en: This repository
uk_UA: Цей репозиторій

en: This repository is currently empty. A new Auto DevOps pipeline will be created after a new file has been pushed to a branch.
uk_UA: Наразі цей репозиторій є порожнім. Новий конвеєр Auto DevOps буде створено після того, як новий файл буде відправлено в якусь гілку.

en: This runner will only run on pipelines triggered on protected branches
uk_UA: Цей runner буде виконуватися тільки на тих конвеєрах, які спрацьовують на захищених гілках

en: This setting can be overridden in each project.
uk_UA: Цей параметр можна перевизначати для кожного проекту.

en: This setting will update the hostname that is used to generate private commit emails. %{learn_more}
uk_UA: Цей параметр оновить назву хоста, яка використовується для генерації приватних email-адрес в підписах комітів. %{learn_more}

en: This subscription is for
uk_UA: Це підписка для

en: This timeout will take precedence when lower than project-defined timeout and accepts a human readable time input language like "1 hour". Values without specification represent seconds.
uk_UA: Цей час очікування матиме перевагу у разі, якщо він менший за той, який встановлено на рівні проекту, також він підтримує "людский" формат, наприклад "1 hour" (1 година). Значення без одиниць виміру представляють секунди.

en: This user cannot be unlocked manually from GitLab
uk_UA: Цей користувач не може бути розблокований вручну в GitLab

en: This user has no identities
uk_UA: Цей користувач не має ідентифікацій

en: This user will be the author of all events in the activity feed that are the result of an update, like new branches being created or new commits being pushed to existing branches.
uk_UA: Цей користувач буде автором всіх подій в стрічці активності, яка генерується на основі оновлень, таких як створення нових гілок чи нових комітів, які відправлятимуться в існуючі гілки.

en: This will redirect you to an external sign in page.
uk_UA: Це перенаправить вас на зовнішню сторінку входу.

en: Those emails automatically become issues (with the comments becoming the email conversation) listed here.
uk_UA: Ці повідомлення електронної пошти автоматично стануть обговореннями задач, які відображатимуться тут (причому коментарі стануть частиною переписки).

en: Threat Monitoring
uk_UA: Моніторинг Загроз

en: ThreatMonitoring|Environment
uk_UA: Середовище

en: ThreatMonitoring|Show last
uk_UA: Показати останній

en: ThreatMonitoring|Time
uk_UA: Час

en: ThreatMonitoring|Total Requests
uk_UA: Загальна кількість запитів

en: Thursday
uk_UA: Четвер

en: Time
uk_UA: Час

en: Time based: Yes
uk_UA: На основі часу: Так

en: Time before an issue gets scheduled
uk_UA: Час до початку потрапляння задач в планувальник

en: Time before an issue starts implementation
uk_UA: Час до початку роботи над задачою

en: Time before enforced
uk_UA: Час до примусового запуску

en: Time between merge request creation and merge/close
uk_UA: Час між створенням запиту злиття і його виконанням або закриттям

en: Time estimate
uk_UA: Запланований час

en: Time from first comment to last commit
uk_UA: Час між першим коментарем та останнім комітом

en: Time from first commit until first comment
uk_UA: Час від першого коміту до першого коментаря

en: Time from last commit to merge
uk_UA: Час від останнього коміту до злиття

en: Time in seconds
uk_UA: Час в секундах

en: Time in seconds GitLab will wait for a response from the external service. When the service does not respond in time, access will be denied.
uk_UA: Час в секундах, протягом якого GitLab чекатиме відповіді від зовнішньої служби. Якщо вона не відповість вчасно, доступ буде заборонений.

en: Time remaining
uk_UA: Залишилося часу

en: Time spent
uk_UA: Витрачено часу

en: Time to merge
uk_UA: Час до злиття

en: Time tracking
uk_UA: Відстеження часу

en: Time until first merge request
uk_UA: Час до першого запиту на злиття

en: TimeTrackingEstimated|Est
uk_UA: Запланований час

en: TimeTracking|%{startTag}Spent: %{endTag}%{timeSpentHumanReadable}
uk_UA: %{startTag}Витрачено: %{endTag}%{timeSpentHumanReadable}

en: TimeTracking|Estimated:
uk_UA: Запланований час:

en: TimeTracking|Over by %{timeRemainingHumanReadable}
uk_UA: Закінчиться до %{timeRemainingHumanReadable}

en: TimeTracking|Spent
uk_UA: Витрачено

en: TimeTracking|Time remaining: %{timeRemainingHumanReadable}
uk_UA: Залишилося часу: %{timeRemainingHumanReadable}

en: Timeago|%s days ago
uk_UA: %s днів тому

en: Timeago|%s days remaining
uk_UA: залишилося %s днів

en: Timeago|%s hours ago
uk_UA: %s годин тому

en: Timeago|%s hours remaining
uk_UA: залишилося %s годин

en: Timeago|%s minutes ago
uk_UA: %s хвилин тому

en: Timeago|%s minutes remaining
uk_UA: %s хвилини залишитися

en: Timeago|%s months ago
uk_UA: %s місяці(в) тому

en: Timeago|%s months remaining
uk_UA: залишилося %s місяці(в)

en: Timeago|%s seconds remaining
uk_UA: %s секунд, що залишаються

en: Timeago|%s weeks ago
uk_UA: %s тижні(в) тому

en: Timeago|%s weeks remaining
uk_UA: %s тижні(в) залишилися

en: Timeago|%s years ago
uk_UA: %s років тому

en: Timeago|%s years remaining
uk_UA: залишилося %s роки

en: Timeago|1 day ago
uk_UA: 1 день тому

en: Timeago|1 day remaining
uk_UA: Залишився 1 день

en: Timeago|1 hour ago
uk_UA: 1 година тому

en: Timeago|1 hour remaining
uk_UA: Залишилась 1 година

en: Timeago|1 minute ago
uk_UA: 1 хвилину тому

en: Timeago|1 minute remaining
uk_UA: Залишилась 1 хвилина

en: Timeago|1 month ago
uk_UA: 1 місяць тому

en: Timeago|1 month remaining
uk_UA: Залишився 1 місяць

en: Timeago|1 week ago
uk_UA: 1 тиждень тому

en: Timeago|1 week remaining
uk_UA: Залишився 1 тиждень

en: Timeago|1 year ago
uk_UA: 1 рік тому

en: Timeago|1 year remaining
uk_UA: Залишився 1 рік

en: Timeago|Past due
uk_UA: Прострочено

en: Timeago|in %s days
uk_UA: через %s дні(в)

en: Timeago|in %s hours
uk_UA: через %s годин(и)

en: Timeago|in %s minutes
uk_UA: через %s хвилин(и)

en: Timeago|in %s months
uk_UA: через %s місяці(в)

en: Timeago|in %s seconds
uk_UA: через %s секунд(и)

en: Timeago|in %s weeks
uk_UA: через %s тижні(в)

en: Timeago|in %s years
uk_UA: через %s роки(ів)

en: Timeago|in 1 day
uk_UA: через 1 день

en: Timeago|in 1 hour
uk_UA: через годину

en: Timeago|in 1 minute
uk_UA: через хвилину

en: Timeago|in 1 month
uk_UA: через місяць

en: Timeago|in 1 week
uk_UA: через тиждень

en: Timeago|in 1 year
uk_UA: через рік

en: Timeago|just now
uk_UA: щойно

en: Timeago|right now
uk_UA: зараз

en: Timeout
uk_UA: Час очікування

en: Time|hr | Time|hrs
uk_UA[0]: година
uk_UA[1]: години
uk_UA[2]: годин
uk_UA[3]: годин

en: Time|min | Time|mins
uk_UA[0]: хвилина
uk_UA[1]: хвилини
uk_UA[2]: хвилин
uk_UA[3]: хвилин

en: Time|s
uk_UA: секунд(а)

en: Tip:
uk_UA: Порада:

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: To
uk_UA: До

en: To %{link_to_help} of your domain, add the above key to a TXT record within to your DNS configuration.
uk_UA: Для %{link_to_help} вашого домену, додайте в вищезгаданий ключ до TXT запису у вашій конфігурації DNS.

en: To Do
uk_UA: Виконати

en: To GitLab
uk_UA: В GitLab

en: To access this domain create a new DNS record
uk_UA: Щоб отримати доступ до цього домену, створіть новий запис DNS

en: To add an SSH key you need to %{generate_link_start}generate one%{link_end} or use an %{existing_link_start}existing key%{link_end}.
uk_UA: Для того, щоб додати ключ SSH вам необхідно %{generate_link_start}згенерувати його%{link_end} або використати %{existing_link_start}існуючий ключ%{link_end}.

en: To add the entry manually, provide the following details to the application on your phone.
uk_UA: Щоб додати запис вручну, надайте наступні відомості застосунку у вашому телефоні.

en: To connect GitHub repositories, you first need to authorize GitLab to access the list of your GitHub repositories.
uk_UA: Для підключення репозиторіїв з GitHub, ви спочатку повинні дозволити Gitlab доступ до списку ваших репозиторіїв на GitHub.

en: To connect GitHub repositories, you first need to authorize GitLab to access the list of your GitHub repositories:
uk_UA: Для підключення репозиторіїв з GitHub, ви спочатку повинні дозволити Gitlab доступ до списку ваших репозиторіїв на GitHub:

en: To connect an SVN repository, check out %{svn_link}.
uk_UA: Для приєднання SVN-репозиторію, перегляньте %{svn_link}.

en: To define internal users, first enable new users set to external
uk_UA: Для визначення внутрішніх користувачів, спочатку встановіть для нових користувачів "зовнішній по замовчанню"

en: To get started you enter your FogBugz URL and login information below. In the next steps, you'll be able to map users and select the projects you want to import.
uk_UA: Для початку введіть URL-адресу FogBugz та параметри входу нижче. Далі ви зможете перенести користувачів та вибрати проекти для імпорту.

en: To get started, link this page to your Jaeger server, or find out how to %{link_start_tag}install Jaeger%{link_end_tag}
uk_UA: Щоб почати роботу, з'єднайте цю сторінку з сервером Jaeger, або дізнайтеся, як %{link_start_tag}встановити Jaeger%{link_end_tag}

en: To get started, please enter your Gitea Host URL and a %{link_to_personal_token}.
uk_UA: Спочатку введіть адресу сервера Gіtea і %{link_to_personal_token}.

en: To help improve GitLab and its user experience, GitLab will periodically collect usage information.
uk_UA: Щоб допомогти покращити GitLab та його зручність використання, GitLab буде періодично збирати інформацію про використання.

en: To help improve GitLab, we would like to periodically collect usage information. This can be changed at any time in %{settings_link_start}Settings%{link_end}. %{info_link_start}More Information%{link_end}
uk_UA: Щоб допомогти покращити GitLab, ми хотіли б періодично збирати інформацію про використання. Це можна змінити в будь-який час в %{settings_link_start}Налаштуваннях%{link_end}. %{info_link_start}Додаткова інформація%{link_end}

en: To import an SVN repository, check out %{svn_link}.
uk_UA: Для імпортування SVN-репозиторію, перегляньте %{svn_link}.

en: To keep this project going, create a new issue
uk_UA: Для розвитку цього проєкту створіть нову задачу

en: To keep this project going, create a new merge request
uk_UA: Для розвитку цього проекту створіть новий запит на злиття

en: To link Sentry to GitLab, enter your Sentry URL and Auth Token.
uk_UA: Для інтеграції Sentry із Gitlab введіть URL-адресу Sentry та токен автентифікації.

en: To move or copy an entire GitLab project from another GitLab installation to this one, navigate to the original project's settings page, generate an export file, and upload it here.
uk_UA: Щоб перемістити або скопіювати весь проект GitLab з іншої інсталяції GitLab до цього, перейдіть на сторінку налаштувань оригіналу проекту, створіть файл експорту та надішліть його сюди.

en: To open Jaeger and easily view tracing from GitLab, link the %{link} page to your server
uk_UA: Щоб відкривати Jaeger і легко переглядати інформацію про GitLab, додайте посилання на сторінку %{link} до вашого сервера

en: To protect this issue's confidentiality, a private fork of this project was selected.
uk_UA: Щоб зберегти конфіденційність цієї задачі, було вибрано приватний форк цього проекту.

en: To receive alerts from manually configured Prometheus services, add the following URL and Authorization key to your Prometheus webhook config file. Learn more about %{linkStart}configuring Prometheus%{linkEnd} to send alerts to GitLab.
uk_UA: Для отримання попереджень від сервісів Prometheus, які сконфігуровані вручну, додайте наступний URL та ключ авторизаціх до вашого конфігураційного файлу веб-хуків Prometheus. Дізнайтеся більше про %{linkStart}конфігуруваня Prometheus%{linkEnd} для того, щоб відправляти попередження із Gitlab.

en: To see all the user's personal access tokens you must impersonate them first.
uk_UA: Для того щоб бачити усі персональні токени доступe користувача вам необхідно спочатку розпочати його імітування.

en: To see this project's operational details, %{linkStart}upgrade its group plan to Silver%{linkEnd}. You can also remove the project from the dashboard.
uk_UA: Для перегляду оперативних даних цього проекту %{linkStart}переведіть його групу на план Silver%{linkEnd}. Ви також можете видалити цей проект із панелі управління.

en: To see this project's operational details, contact an owner of group %{groupName} to upgrade the plan. You can also remove the project from the dashboard.
uk_UA: Щоб переглянути оперативні дані цього проекту зв’яжіться із власником групи %{groupName} для переходу на вищий тарифний план. Ви також можете видалити цей проект із панелі управління.

en: To set up SAML authentication for your group through an identity provider like Azure, Okta, Onelogin, Ping Identity, or your custom SAML 2.0 provider:
uk_UA: Щоб налаштувати автентифікацію SAML для вашої групи через провайдера ідентифікації такої як Azure, Okta, Onelogin, Ping Identity або вашого власного постачальника SAML 2.0:

en: To set up this service:
uk_UA: Налаштувати цей сервіс:

en: To specify the notification level per project of a group you belong to, you need to visit project page and change notification level there.
uk_UA: Щоб визначити рівень сповіщень для проектів груп, до яких ви належите, вам потрібно відвідати сторінку проекту та змінити рівень сповіщень там.

en: To start serving your jobs you can add Runners to your group
uk_UA: Для виконання ваших завдань ви можете додати Runner’и до вашої групи

en: To start serving your jobs you can either add specific Runners to your project or use shared Runners
uk_UA: Щоб почати ваші завдання виконувалися, ви можете або додати спеціальні Runner’и до вашого проекту, або використовувати загальні

en: To view the roadmap, add a start or due date to one of your epics in this group or its subgroups. In the months view, only epics in the past month, current month, and next 5 months are shown.
uk_UA: Для перегляду плану-графіку, додайте дату початку чи закінчення до одного з ваших епіків в цій групі або її підгрупах. При помісячному перегляді показуються тільки епіки за попередній, поточний, та наступні 5 місяців.

en: To widen your search, change or remove filters above
uk_UA: Щоб розширити пошук, змініть або видаліть фільтри вище

en: To widen your search, change or remove filters.
uk_UA: Щоб розширити пошук, змініть або видаліть фільтри.

en: To-Do List
uk_UA: Список нагадувань

en: To-do item successfully marked as done.
uk_UA: Нагадування успішно позначене як виконане.

en: Today
uk_UA: Сьогодні

en: Toggle Markdown preview
uk_UA: Увімкнути чи вимкнути попередній перегляд Markdown

en: Toggle Sidebar
uk_UA: Перемикач бічної панелі

en: Toggle backtrace
uk_UA: Увімкнути/вимкнути журнал останніх подій

en: Toggle collapse
uk_UA: Згорнути/розгорнути

en: Toggle comments for this file
uk_UA: Увімкнути або вимкнути коментарі для цього файлу

en: Toggle commit description
uk_UA: Перемкнути опис комітів

en: Toggle commit list
uk_UA: Відкрити або закрити список комітів

en: Toggle emoji award
uk_UA: Увімкнути/вимкнути смайлики-нагороди

en: Toggle navigation
uk_UA: Переключити навігацію

en: Toggle project
uk_UA: Увімкнути/вимкнути проект

en: Toggle sidebar
uk_UA: Перемикач бічної панелі

en: Toggle the Performance Bar
uk_UA: Увімкнути/вимкнути панель продуктивності

en: Toggle this dialog
uk_UA: Увімкнути/вимкнути це діалогове вікно

en: Toggle thread
uk_UA: Закрити/відкрити обговорення

en: ToggleButton|Toggle Status: OFF
uk_UA: Статус перемикача: ВИМКНЕНО

en: ToggleButton|Toggle Status: ON
uk_UA: Статус перемикача: УВІМКНЕНО

en: Toggled :%{name}: emoji award.
uk_UA: Увімкнено/вимкнено :%{name}: смайлик-винагороду.

en: Toggles :%{name}: emoji award.
uk_UA: Вмикає/вимикає %{name} смайлик-нагороду.

en: Tomorrow
uk_UA: Завтра

en: Too many changes to show.
uk_UA: Забагато змін для показу.

en: Topics (optional)
uk_UA: Теми (додатково)

en: Total
uk_UA: Всього

en: Total Contributions
uk_UA: Загальна кількість внесків

en: Total artifacts size: %{total_size}
uk_UA: Загальний розмір артефактів: %{total_size}

en: Total issues
uk_UA: Всього задач

en: Total test time for all commits/merges
uk_UA: Загальний час, щоб перевірити всі коміти/злиття

en: Total weight
uk_UA: Загальна вага

en: Total: %{total}
uk_UA: Всього: %{total}

en: Trace
uk_UA: Лог

en: Tracing
uk_UA: Відстеження

en: Track groups of issues that share a theme, across projects and milestones
uk_UA: Відстежуйте групи задач зі спільною темою з різних проектів та етапів

en: Track time with quick actions
uk_UA: Відстежуйте час за допомогою швидких дій

en: Track your GitLab projects with GitLab for Slack.
uk_UA: Відстежуйте свої проекти GitLab за допомогою GitLab для Slack.

en: Track your project with Audit Events.
uk_UA: Відстежуйте події аудиту в своєму проекті.

en: Transfer project
uk_UA: Перенести проект

en: TransferGroup|Cannot update the path because there are projects under this group that contain Docker images in their Container Registry. Please remove the images from your projects first and try again.
uk_UA: Не вдалося змінити шлях тому що в цій групі є проекти із образами Docker у своїх Реєстрах контейнерів. Будь ласка, спочатку видаліть ці образи з ваших проектів і спробуйте знову.

en: TransferGroup|Database is not supported.
uk_UA: База даних не підтримується.

en: TransferGroup|Group contains projects with NPM packages.
uk_UA: Група містить проєкти з пакетами NPM.

en: TransferGroup|Group is already a root group.
uk_UA: Група вже є кореневою.

en: TransferGroup|Group is already associated to the parent group.
uk_UA: Група вже пов'язана із батьківською групою.

en: TransferGroup|The parent group already has a subgroup with the same path.
uk_UA: Ця батьківська група уже містить підгрупу з тим же шляхом.

en: TransferGroup|Transfer failed: %{error_message}
uk_UA: Перенесення невдале: %{error_message}

en: TransferGroup|You don't have enough permissions.
uk_UA: У вас недостатньо прав.

en: TransferProject|Cannot move project
uk_UA: Неможливо перемістити проект

en: TransferProject|Please select a new namespace for your project.
uk_UA: Будь ласка, виберіть новий простір імен для вашого проекту.

en: TransferProject|Project cannot be transferred, because tags are present in its container registry
uk_UA: Проект не може бути переміщений, тому що в реєстрі контейнерів присутні теги

en: TransferProject|Project with same name or path in target namespace already exists
uk_UA: В цільовому просторі імен вже існує проект із таким же іменем або шляхом

en: TransferProject|Root namespace can't be updated if project has NPM packages
uk_UA: Кореневий простір імен не може бути змінено, якщо проєкт містить пакети NPM

en: TransferProject|Transfer failed, please contact an admin.
uk_UA: Перенесення невдале, будь ласка, зв'яжіться із адміністратором.

en: Tree view
uk_UA: У вигляді дерева

en: Trending
uk_UA: Популярні

en: Trials|Go back to GitLab
uk_UA: Повернутися до GitLab

en: Trigger
uk_UA: Тригер

en: Trigger pipelines for mirror updates
uk_UA: Запускати конвеєри для віддзеркалених змін

en: Trigger pipelines when branches or tags are updated from the upstream repository. Depending on the activity of the upstream repository, this may greatly increase the load on your CI runners. Only enable this if you know they can handle the load.
uk_UA: Викликати конвеєри, коли гілки або теги оновлюються в репозиторії upstream. В залежності від активності в репозиторії upstream, це може значно збільшити навантаження на CI runner'и. Вмикайте це тільки тоді, коли знаєте, що вони впораються з навантаженням.

en: Trigger removed.
uk_UA: Тригер видалено.

en: Trigger this manual action
uk_UA: Запустити цю ручну дію

en: Trigger token:
uk_UA: Токен тригера:

en: Trigger variables:
uk_UA: Змінні тригера:

en: Trigger was created successfully.
uk_UA: Тригер створено успішно.

en: Trigger was successfully updated.
uk_UA: Тригер успішно оновлено.

en: Triggerer
uk_UA: Запущено

en: Troubleshoot and monitor your application with tracing
uk_UA: Усунення неполадок і моніторинг вашого застосунку за допомогою відстеження

en: Try again
uk_UA: Спробуйте ще раз

en: Try again?
uk_UA: Спробуйте ще раз?

en: Try all GitLab has to offer for 30 days.
uk_UA: Спробуйте всі функції GitLab протягом 30 днів.

en: Try to fork again
uk_UA: Спробувати зробити форк знову

en: Try using a different search term to find the file you are looking for.
uk_UA: Спробуйте використовувати інші слова для пошуку щоб знайти необхідний вам файл.

en: Trying to communicate with your device. Plug it in (if you haven't already) and press the button on the device now.
uk_UA: Відбувається з'єднання із вашим пристроєм. Підключіть його (якщо ви цього ще не зробили) і натисніть кнопку на ньому зараз.

en: Tuesday
uk_UA: Вівторок

en: Turn Off
uk_UA: Вимкнути

en: Turn On
uk_UA: Увімкнути

en: Turn on Service Desk
uk_UA: Ввімкнути Service Desk

en: Two-Factor Authentication
uk_UA: Двофакторна автентифікація

en: Two-factor Authentication
uk_UA: Двофакторна автентифікація

en: Two-factor Authentication Recovery codes
uk_UA: Коди відновлення двофакторна автентифікації

en: Two-factor authentication
uk_UA: Двофакторна автентифікація

en: Type
uk_UA: Тип

en: Type/State
uk_UA: Тип/Стан

en: U2F Devices (%{length})
uk_UA: U2F пристрої (%{length})

en: U2F only works with HTTPS-enabled websites. Contact your administrator for more details.
uk_UA: U2F працює лише з веб-сайтами з підтримкою HTTPS. Для отримання більш детальної інформації зверніться до адміністратора.

en: URL of the external storage that will serve the repository static objects (e.g. archives, blobs, ...).
uk_UA: URL-адреса зовнішнього сховища, де зберігатимуться статичні об’єкти репозиторію (напр. архіви, бінарні дані і т. д.).

en: URL or request ID
uk_UA: URL або ідентифікатор запиту

en: Unable to apply suggestions to a deleted line.
uk_UA: Неможливо застосувати пропозиції до видаленого рядка.

en: Unable to build Slack link.
uk_UA: Не вдалося сформувати посилання для Slack.

en: Unable to collect CPU info
uk_UA: Не вдалося зібрати інформацію про ЦП

en: Unable to collect memory info
uk_UA: Не вдалося зібрати інформацію про пам’ять

en: Unable to connect to Prometheus server
uk_UA: Неможливо з’єднатись з Prometheus сервером

en: Unable to connect to server: %{error}
uk_UA: Не вдалося зв’язатися із сервером: %{error}

en: Unable to fetch vulnerable projects
uk_UA: Не вдалося отримати вразливі проєкти

en: Unable to generate new instance ID
uk_UA: Не вдалося створити новий ідентифікатор інстансу

en: Unable to load the diff. %{button_try_again}
uk_UA: Неможливо завантажити порівняння (diff). %{button_try_again}

en: Unable to load the merge request widget. Try reloading the page.
uk_UA: Не вдалося завантажити віджет запиту на злиття. Спробуйте перезавантажити сторінку.

en: Unable to resolve
uk_UA: Не вдалося вирішити

en: Unable to save your changes. Please try again.
uk_UA: Не вдалося зберегти ваші зміни. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Unable to schedule a pipeline to run immediately
uk_UA: Невдалося запустити конвеєр негайно

en: Unable to sign you in to the group with SAML due to "%{reason}"
uk_UA: Неможливо увійти до групи за допомогою SAML через "%{reason}"

en: Unable to update label prioritization at this time
uk_UA: Наразі неможливо оновити пріоретизацію міток

en: Unable to update this epic at this time.
uk_UA: Неможливо оновити цей епік в даний момент.

en: Unable to update this issue at this time.
uk_UA: Не вдалося оновити цю задачу зараз.

en: Unarchive project
uk_UA: Розархівувати проєкт

en: Unarchiving the project will restore people's ability to make changes to it. The repository can be committed to, and issues, comments, and other entities can be created. %{strong_start}Once active, this project shows up in the search and on the dashboard.%{strong_end}
uk_UA: Розархівування проєкту знову дасть можливість людям вносити до нього зміни. До сховища можна буде відправляти коміти, також можуть бути створені задачі, коментарі та інше. %{strong_start}Після активації, цей проєкт з'являється в пошуку та на панелі керування.%{strong_end}

en: Unblock
uk_UA: Розблокувати

en: Undo
uk_UA: Скасувати

en: Unfortunately, your email message to GitLab could not be processed.
uk_UA: На жаль, ваше повідомлення електронної пошти до GitLab не може бути оброблено.

en: Uninstall
uk_UA: Видалити

en: Uninstalling
uk_UA: Видалення

en: Unknown
uk_UA: Невідомо

en: Unknown Error
uk_UA: Невідома помилка

en: Unknown encryption strategy: %{encrypted_strategy}!
uk_UA: Невідома стратегія шифрування: %{encrypted_strategy}!

en: Unknown format
uk_UA: Невідомий формат

en: Unknown response text
uk_UA: Невідомий текст відповіді

en: Unlimited
uk_UA: Без обмежень

en: Unlock
uk_UA: Розблокувати

en: Unlock the discussion
uk_UA: Розблокувати обговорення

en: Unlocked
uk_UA: Розблоковано

en: Unlocked the discussion.
uk_UA: Обговорення розблоковано.

en: Unlocks the discussion.
uk_UA: Розблоковує обговорення.

en: Unmarked this %{noun} as Work In Progress.
uk_UA: Знято позначення WIP (в процесі) з цього %{noun}.

en: Unmarks this %{noun} as Work In Progress.
uk_UA: Знімає позначення WIP (в процесі) з цього %{noun}.

en: Unresolve thread
uk_UA: Повторно відкрити обговорення

en: UnscannedProjects|15 or more days
uk_UA: 15 або більше днів

en: UnscannedProjects|30 or more days
uk_UA: 30 або більше днів

en: Unschedule job
uk_UA: Скасувати заплановане завдання

en: Unstar
uk_UA: Видалити із обраних

en: Unsubscribe
uk_UA: Відписатися

en: Unsubscribe at group level
uk_UA: Відписатися на рівні групи

en: Unsubscribe at project level
uk_UA: Відписатися на рівні проекту

en: Unsubscribe from %{type}
uk_UA: Відписатися від %{type}

en: Unsubscribed from this %{quick_action_target}.
uk_UA: Відписано від %{quick_action_target}.

en: Unsubscribes from this %{quick_action_target}.
uk_UA: Відписує від %{quick_action_target}.

en: Until
uk_UA: До

en: Unverified
uk_UA: Непідтверджено

en: Up to date
uk_UA: Актуальний

en: Upcoming
uk_UA: Незабаром

en: Upcoming Release
uk_UA: Майбутній реліз

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Update all
uk_UA: Оновити все

en: Update approval rule
uk_UA: Оновити правило затвердження

en: Update failed
uk_UA: Оновлення не вдалося

en: Update failed. Please try again.
uk_UA: Оновлення неуспішне. Будь ласка, спробуйте знову.

en: Update it
uk_UA: Оновити це

en: Update now
uk_UA: Оновити зараз

en: Update your bookmarked URLs as filtered/sorted branches URL has been changed.
uk_UA: Оновіть свої закладки, тому що URL-адреса відфільтрованих чи відсортованих гілок змінилася.

en: Update your group name, description, avatar, and visibility.
uk_UA: Оновіть ім’я групи, опис, аватар та видимість.

en: Update your project name, topics, description and avatar.
uk_UA: Оновіть ім'я проекту, теми, опис та аватар.

en: UpdateProject|Cannot rename project because it contains container registry tags!
uk_UA: Неможливо перейменувати проект, тому що він має теги в реєстрі контейнерів!

en: UpdateProject|Could not set the default branch
uk_UA: Неможливо встановити гілку за замовчуванням

en: UpdateProject|New visibility level not allowed!
uk_UA: Новий рівень видимості не допускається!

en: UpdateProject|Project could not be updated!
uk_UA: Проект не може бути оновлений!

en: Updated
uk_UA: Оновлено

en: Updated %{updated_at} by %{updated_by}
uk_UA: Оновлено %{updated_at} %{updated_by}

en: Updating
uk_UA: Оновлення

en: Upgrade plan to unlock Canary Deployments feature
uk_UA: Перейдіть на вищий тарифний план, щоб отримати доступ до функціональності Canary Deployments

en: Upgrade your plan to activate Audit Events.
uk_UA: Оновіть свій план для активації подій аудиту.

en: Upgrade your plan to activate Group Webhooks.
uk_UA: Перейдіть на вищий тарифний план щоб активувати групові веб-хуки.

en: Upgrade your plan to improve Issue boards.
uk_UA: Перейдіть на вищий тарифний план щоб покращити дошки задач.

en: Upgrade your plan to improve Merge Requests.
uk_UA: Перейдіть на вищий тарифний план для покращення запитів на злиття.

en: Upload CSV file
uk_UA: Завантажити CSV файл

en: Upload New File
uk_UA: Надіслати новий файл

en: Upload a certificate for your domain with all intermediates
uk_UA: Завантажити сертифікат для вашого домену з усіма проміжними

en: Upload a private key for your certificate
uk_UA: Завантажити приватний ключ для сертифіката

en: Upload file
uk_UA: Надіслати файл

en: Upload object map
uk_UA: Завантажити файл відповідності об’єктів

en: UploadLink|click to upload
uk_UA: Натисніть, щоб надіслати

en: Uploaded on
uk_UA: Завантажено на

en: Uploading changes to terminal
uk_UA: Завантаження змін до терміналу

en: Uploads
uk_UA: Завантаження

en: Upstream
uk_UA: Попередній

en: Uptime
uk_UA: Час роботи

en: Upvotes
uk_UA: Лайки

en: Usage
uk_UA: Використано

en: Usage statistics
uk_UA: Статистика використання

en: UsageQuota|%{help_link_start}Shared runners%{help_link_end} are disabled, so there are no limits set on pipeline usage
uk_UA: %{help_link_start}Загальні runner'и%{help_link_end} вимкнено, тому ліміти на використання конвеєрів відсутні

en: UsageQuota|Artifacts
uk_UA: Артефакти

en: UsageQuota|Buy additional minutes
uk_UA: Купити додаткові хвилини

en: UsageQuota|Current period usage
uk_UA: Використання за поточний період

en: UsageQuota|LFS Storage
uk_UA: Сховище LFS

en: UsageQuota|Packages
uk_UA: Пакети

en: UsageQuota|Pipelines
uk_UA: Конвеєри

en: UsageQuota|Repository
uk_UA: Репозиторій

en: UsageQuota|Snippets
uk_UA: Сніпети

en: UsageQuota|Storage
uk_UA: Сховище

en: UsageQuota|This namespace has no projects which use shared runners
uk_UA: Цей простір імен не містить проектів, що використовують загальні runner'и

en: UsageQuota|Unlimited
uk_UA: Без обмежень

en: UsageQuota|Usage
uk_UA: Використання

en: UsageQuota|Usage Quotas
uk_UA: Квоти на використання

en: UsageQuota|Usage of group resources across the projects in the %{strong_start}%{group_name}%{strong_end} group
uk_UA: Використання групових ресурсів у проектах групи %{strong_start}%{group_name}%{strong_end}

en: UsageQuota|Usage since
uk_UA: Використання від

en: UsageQuota|Wiki
uk_UA: Вікі

en: UsageQuota|Wikis
uk_UA: Вікі

en: Use %{code_start}::%{code_end} to create a %{link_start}scoped label set%{link_end} (eg. %{code_start}priority::1%{code_end})
uk_UA: Використовуйте %{code_start}::%{code_end} для створення %{link_start}набору селективних міток%{link_end} (напр. %{code_start}priority::1%{code_end})

en: Use Service Desk to connect with your users (e.g. to offer customer support) through email right inside GitLab
uk_UA: Використовуйте Service Desk для зв’язку з вашими користувачами (наприклад, щоб запропонувати клієнтську підтримку) через електронну пошту безпосередньо із GitLab

en: Use a hardware device to add the second factor of authentication.
uk_UA: Використовуйте пристрій для додавання другого фактору автентифікацї.

en: Use an one time password authenticator on your mobile device or computer to enable two-factor authentication (2FA).
uk_UA: Використовуйте одноразовий пароль на вашому мобільному пристрої або комп’ютері для активації двофакторної автентифікації (2FA).

en: Use custom color #FF0000
uk_UA: Використовувати власний колір #FF0000

en: Use hashed storage
uk_UA: Використовувати хешоване сховище

en: Use one line per URI
uk_UA: Використовуйте один рядок для кожного URI

en: Use template
uk_UA: Використовувати шаблон

en: Use the following registration token during setup:
uk_UA: Використовувати токен під час установки:

en: Use your global notification setting
uk_UA: Використовуються глобальні налаштування повідомлень

en: Use your smart card to authenticate with the LDAP server.
uk_UA: Використовуйте смарт-карту для автентифікації на сервері LDAP.

en: Used by members to sign in to your group in GitLab
uk_UA: Використовується учасниками для входу у вашу групу в GitLab

en: Used to help configure your identity provider
uk_UA: Використовується для допомоги в налаштуванні провайдера ідентифікації

en: User
uk_UA: Користувач

en: User %{current_user_username} has started impersonating %{username}
uk_UA: Користувач %{current_user_username} розпочав імітування %{username}

en: User %{username} was successfully removed.
uk_UA: Користувача %{username} успішно видалено.

en: User OAuth applications
uk_UA: OAuth застосунки користувача

en: User Settings
uk_UA: Налаштування користувача

en: User and IP Rate Limits
uk_UA: Ліміти частоти для користувачів та IP

en: User identity was successfully created.
uk_UA: Ідентифікацію користувача успішно створено.

en: User identity was successfully removed.
uk_UA: Ідентифікацію користувача успішно видалено.

en: User identity was successfully updated.
uk_UA: Ідентифікацію користувача успішно оновлено.

en: User key was successfully removed.
uk_UA: Ключ користувача успішно видалено.

en: User map
uk_UA: Мапа користувачів

en: User pipeline minutes were successfully reset.
uk_UA: Користувацькі хвилини для конвеєрів успішно обнулено.

en: User restrictions
uk_UA: Обмеження користувача

en: User was successfully created.
uk_UA: Користувача було успішно створено.

en: User was successfully removed from group and any subresources.
uk_UA: Користувача було успішно видалено із групи та підресурсів.

en: User was successfully removed from project.
uk_UA: Користувача успішно видалено із проекту.

en: User was successfully updated.
uk_UA: Користувача було успішно оновлено.

en: UserLists|There are no users
uk_UA: Немає користувачів

en: UserList|Delete %{name}?
uk_UA: Видалити %{name}?

en: UserProfile|Activity
uk_UA: Активність

en: UserProfile|Already reported for abuse
uk_UA: Вже повідомлено про зловживання

en: UserProfile|Blocked user
uk_UA: Заблокований користувач

en: UserProfile|Contributed projects
uk_UA: Внески в проекти

en: UserProfile|Edit profile
uk_UA: Редагувати профіль

en: UserProfile|Explore public groups to find projects to contribute to.
uk_UA: Переглядайте публічні групи та знаходьте проекти для своїх внесків.

en: UserProfile|Groups
uk_UA: Групи

en: UserProfile|Groups are the best way to manage projects and members.
uk_UA: Групи — це найкращий спосіб керувати проектами та учасниками.

en: UserProfile|Join or create a group to start contributing by commenting on issues or submitting merge requests!
uk_UA: Приєднуйтесь до або створіть групу, щоб почати робити внески через коментарі до задач, а також надсилаючи запити на злиття!

en: UserProfile|Most Recent Activity
uk_UA: Остання активність

en: UserProfile|No snippets found.
uk_UA: Сніпетів не знайдено.

en: UserProfile|Overview
uk_UA: Огляд

en: UserProfile|Personal projects
uk_UA: Особисті проекти

en: UserProfile|Report abuse
uk_UA: Повідомити про зловживання

en: UserProfile|Snippets
uk_UA: Сніпети

en: UserProfile|Snippets in GitLab can either be private, internal, or public.
uk_UA: Сніпети в GitLab можуть бути приватними, внутрішніми та публічними.

en: UserProfile|Star projects to track their progress and show your appreciation.
uk_UA: Додавайте проекти в обране, щоб слідкувати за ними та показати свій інтерес.

en: UserProfile|Starred projects
uk_UA: Обрані проєкти

en: UserProfile|Subscribe
uk_UA: Підписатися

en: UserProfile|This user doesn't have any personal projects
uk_UA: Цей користувач не має особистих проектів

en: UserProfile|This user has a private profile
uk_UA: Цей користувач має приватний профіль

en: UserProfile|This user hasn't contributed to any projects
uk_UA: Цей користувач не робив внесків до жодного із проектів

en: UserProfile|This user hasn't starred any projects
uk_UA: Цей користувач не має жодного обраного проекту

en: UserProfile|This user is blocked
uk_UA: Цей користувач заблокований

en: UserProfile|View all
uk_UA: Переглянути все

en: UserProfile|View user in admin area
uk_UA: Переглянути користувача в адмінці

en: UserProfile|You can create a group for several dependent projects.
uk_UA: Ви можете створити групу для декількох залежних проектів.

en: UserProfile|You haven't created any personal projects.
uk_UA: Ви ще не створили жодного особистого проекту.

en: UserProfile|You haven't created any snippets.
uk_UA: Ви ще не створили жодних сніпетів.

en: UserProfile|Your projects can be available publicly, internally, or privately, at your choice.
uk_UA: За вашим вибором ваші проекти можуть бути доступні публічно, внутрішньо або приватно.

en: Username (optional)
uk_UA: Ім'я користувача (необов'язково)

en: Username is already taken.
uk_UA: Ім'я користувача вже зайнято.

en: Username is available.
uk_UA: Ім'я користувача доступне.

en: Username is too long (maximum is %{max_length} characters).
uk_UA: Ім'я користувача занадто довге (максимум %{max_length} символів).

en: Username or email
uk_UA: Ім'я користувача або електронна пошта

en: Users
uk_UA: Користувачі

en: Users outside of license
uk_UA: Користувачі за межами ліцензії

en: Users requesting access to
uk_UA: Користувачі, які запитують доступ до

en: Users were successfully added.
uk_UA: Користувачів успішно додано.

en: Users with a Guest role or those who don't belong to any projects or groups don't count towards seats in use.
uk_UA: Користувачі із роллю Гість або ті, що не належать до жодного проекту або групи не враховуються при підрахунку місць.

en: UsersSelect|%{name} + %{length} more
uk_UA: %{name} + %{length} більше

en: UsersSelect|Any User
uk_UA: Будь-який користувач

en: UsersSelect|Assignee
uk_UA: Виконавець

en: UsersSelect|No assignee - %{openingTag} assign yourself %{closingTag}
uk_UA: Немає виконавця — %{openingTag} призначити на себе %{closingTag}

en: UsersSelect|Unassigned
uk_UA: Непризначено

en: Using %{code_start}::%{code_end} denotes a %{link_start}scoped label set%{link_end}
uk_UA: Використання %{code_start}::%{code_end} вказує на %{link_start}набір селективних міток%{link_end}

en: Using required encryption strategy when encrypted field is missing!
uk_UA: Використовується обов’язкова стратегія шифрування при відсутньому полі для зашифрованого значення!

en: Validate
uk_UA: Перевірити

en: Validate your GitLab CI configuration file
uk_UA: Перевірити ваш файл конфігурації Gitlab CI

en: Validations failed.
uk_UA: Перевірки не пройшли успішно.

en: Validity
uk_UA: Термін дії

en: Value
uk_UA: Значення

en: Variable
uk_UA: Змінна

en: Variables
uk_UA: Змінні

en: Various container registry settings.
uk_UA: Різноманітні налаштування реєстру контейнерів.

en: Various email settings.
uk_UA: Різноманітні налаштування пошти.

en: Various localization settings.
uk_UA: Різні параметри локалізації.

en: Various settings that affect GitLab performance.
uk_UA: Різноманітні налаштування, що впливають на продуктивність GitLab.

en: Verification information
uk_UA: Інформація про перевірку

en: Verification status
uk_UA: Стан перевірки

en: Verified
uk_UA: Підтверджено

en: Verify SAML Configuration
uk_UA: Перевірити конфігурацію SAML

en: Verify configuration
uk_UA: Перевірити конфігурацію

en: Version
uk_UA: Версія

en: View Documentation
uk_UA: Переглянути документацію

en: View all issues
uk_UA: Проглянути всі задачі

en: View dependency details for your project
uk_UA: Переглянути інформацію про залежності для вашого проекту

en: View deployment
uk_UA: Переглянути розгортання

en: View details: %{details_url}
uk_UA: Переглянути деталі: %{details_url}

en: View documentation
uk_UA: Переглянути документацію

en: View eligible approvers
uk_UA: Переглянути доступних осіб для затвердження

en: View epics list
uk_UA: Переглянути список епіків

en: View exposed artifact | View %d exposed artifacts
uk_UA[0]: Переглянути опублікований артефакт
uk_UA[1]: Переглянути %d опублікованих артефактт
uk_UA[2]: Переглянути %d опублікованих артефактів
uk_UA[3]: Переглянути %d опублікованих артефактів

en: View file @
uk_UA: Перегляд файла @

en: View full dashboard
uk_UA: Переглянути повну панель керування

en: View group labels
uk_UA: Переглянути мітки групи

en: View issue
uk_UA: Переглянути задачу

en: View issues
uk_UA: Проглянути задачі

en: View it on GitLab
uk_UA: Переглянути це на GitLab

en: View job
uk_UA: Переглянути завдання

en: View job log
uk_UA: Переглянути журнал завдання

en: View jobs
uk_UA: Переглянути завдання

en: View labels
uk_UA: Переглянути мітки

en: View log
uk_UA: Переглянути журнал

en: View open merge request
uk_UA: Переглянути відкритий запит на злиття

en: View project
uk_UA: Переглянути проєкти

en: View project labels
uk_UA: Переглянути мітки проекту

en: View replaced file @
uk_UA: Перегляд заміненого файлу @

en: View the documentation
uk_UA: Переглянути документацію

en: View the latest successful deployment to this environment
uk_UA: Переглянути останнє успішне розгортання на це середовище

en: Viewing commit
uk_UA: Перегляд коміту

en: Visibility
uk_UA: Видимість

en: Visibility and access controls
uk_UA: Налаштування видимості та доступу

en: Visibility level
uk_UA: Рівень видимості

en: Visibility level:
uk_UA: Рівень видимості:

en: Visibility settings have been disabled by the administrator.
uk_UA: Налаштування видимості були вимкнені адміністратором.

en: Visibility, project features, permissions
uk_UA: Видимість, особливості проекту, дозволи

en: Visibility:
uk_UA: Видимість:

en: VisibilityLevel|Internal
uk_UA: Внутрішній

en: VisibilityLevel|Private
uk_UA: Приватний

en: VisibilityLevel|Public
uk_UA: Публічний

en: VisibilityLevel|Unknown
uk_UA: Невідомий

en: VisualReviewApp|%{stepStart}Step 1%{stepEnd}. Copy the following script:
uk_UA: %{stepStart}Крок 1%{stepEnd}. Скопіюйте наступний скрипт:

en: VisualReviewApp|%{stepStart}Step 2%{stepEnd}. Add it to the %{headTags} tags of every page of your application, ensuring the merge request ID is set or not set as required.
uk_UA: %{stepStart}Крок 2%{stepEnd}. Додайте його до тегів %{headTags} кожної сторінки вашого застосунку, впевнившись в тому, що ідентифікатор запиту на злиття встановлено чи не встановлено в залежності від ситуації.

en: VisualReviewApp|Cancel
uk_UA: Скасувати

en: VisualReviewApp|Copy merge request ID
uk_UA: Скопіювати ID запиту на злиття

en: VisualReviewApp|Copy script
uk_UA: Скопіювати скрипт

en: VisualReviewApp|Enable Visual Reviews
uk_UA: Увімкнути візуальні огляди

en: VisualReviewApp|Follow the steps below to enable Visual Reviews inside your application.
uk_UA: Виконайте наведені нижче дії, щоб увімкнути візуальні перегляди для вашого застосунку.

en: VisualReviewApp|Open review app
uk_UA: Відкрити review app

en: VisualReviewApp|Review
uk_UA: Перегляд

en: Vulnerabilities
uk_UA: Вразливості

en: Vulnerabilities over time
uk_UA: Вразливості в часі

en: Vulnerability remediated. Review before resolving.
uk_UA: Вразливість виправлено. Перегляньте перед вирішенням.

en: Vulnerability resolved in %{branch}
uk_UA: Вразливість вирішено в %{branch}

en: Vulnerability resolved in the default branch
uk_UA: Вразливість вирішено у гілці за замовчуванням

en: VulnerabilityChart|%{formattedStartDate} to today
uk_UA: %{formattedStartDate} до сьогодні

en: VulnerabilityChart|Severity
uk_UA: Рівень

en: VulnerabilityManagement|Change status
uk_UA: Змінити статус

en: VulnerabilityManagement|Confirm
uk_UA: Підтвердити

en: VulnerabilityManagement|Confirmed %{timeago} by %{user}
uk_UA: Підтверджено %{timeago} користувачем %{user}

en: VulnerabilityManagement|Detected %{timeago} in pipeline %{pipelineLink}
uk_UA: Виявлено %{timeago} в контейнері %{pipelineLink}

en: VulnerabilityManagement|Dismiss
uk_UA: Відхилити

en: VulnerabilityManagement|Dismissed %{timeago} by %{user}
uk_UA: Відхилено %{timeago} користувачем %{user}

en: VulnerabilityManagement|Resolved
uk_UA: Вирішено

en: VulnerabilityManagement|Resolved %{timeago} by %{user}
uk_UA: Вирішено %{timeago} користувачем %{user}

en: VulnerabilityManagement|Something went wrong, could not get user.
uk_UA: Щось пішло не так, не вдалося отримати користувача.

en: VulnerabilityManagement|Something went wrong, could not update vulnerability state.
uk_UA: Щось пішло не так, не вдалося оновити стан вразливості.

en: VulnerabilityManagement|Verified as fixed or mitigated
uk_UA: Підтверджено і вирішено

en: VulnerabilityStatusTypes|All
uk_UA: Всі

en: VulnerabilityStatusTypes|Confirmed
uk_UA: Підтверджені

en: VulnerabilityStatusTypes|Detected
uk_UA: Виявлені

en: VulnerabilityStatusTypes|Dismissed
uk_UA: Відхилені

en: VulnerabilityStatusTypes|Resolved
uk_UA: Вирішені

en: Vulnerability|Class
uk_UA: Клас

en: Vulnerability|Description
uk_UA: Опис

en: Vulnerability|Evidence
uk_UA: Дані

en: Vulnerability|File
uk_UA: Файл

en: Vulnerability|Identifiers
uk_UA: Ідентифікатори

en: Vulnerability|Image
uk_UA: Образ

en: Vulnerability|Links
uk_UA: Посилання

en: Vulnerability|Method
uk_UA: Метод

en: Vulnerability|Namespace
uk_UA: Простір імен

en: Vulnerability|Project
uk_UA: Проект

en: Vulnerability|Severity
uk_UA: Рівень

en: Vulnerability|Status
uk_UA: Статус

en: Wait for the file to load to copy its contents
uk_UA: Зачекайте завантаження файлу для копіювання його вмісту

en: Waiting for performance data
uk_UA: Очікування даних про продуктивність

en: Want to see the data? Please ask an administrator for access.
uk_UA: Хочете побачити дані? Будь ласка, попросить у адміністратора доступ.

en: Warning:
uk_UA: Увага:

en: We could not determine the path to remove the epic
uk_UA: Ми не змогли визначити шлях до видалення епіку

en: We could not determine the path to remove the issue
uk_UA: Ми не змогли визначити шлях до видалення задачі

en: We couldn't reach the Prometheus server. Either the server no longer exists or the configuration details need updating.
uk_UA: Не вдалося підкючитися до сервера Prometheus. Або сервер більше не існує, або необхідно оновити деталі конфігурації.

en: We detected potential spam in the %{humanized_resource_name}. Please solve the reCAPTCHA to proceed.
uk_UA: Ми виявили потенційний спам у %{humanized_resource_name}. Будь ласка, введіть цей код підтвердження reCAPTCHA, щоб продовжити.

en: We don't have enough data to show this stage.
uk_UA: Ми не маємо достатньо даних для відображення цієї стадії.

en: We have found the following errors:
uk_UA: Ми виявили наступні помилки:

en: We sent you an email with reset password instructions
uk_UA: Ми надіслали вам повідомлення по електронній пошті з інструкціями по відновленню паролю

en: We want to be sure it is you, please confirm you are not a robot.
uk_UA: Ми хочемо бути впевнені, що це ви, будь ласка, підтвердіть, що ви не робот.

en: We've found no vulnerabilities
uk_UA: Ми не виявили вразливостей

en: Web IDE
uk_UA: Веб-IDE

en: Web Terminal
uk_UA: Веб-термінал

en: Web terminal
uk_UA: Веб-термінал

en: WebIDE|Merge request
uk_UA: Запит на злиття

en: Webhook
uk_UA: Вебхук

en: Webhooks
uk_UA: Веб-хуки

en: Webhooks allow you to trigger a URL if, for example, new code is pushed or a new issue is created. You can configure webhooks to listen for specific events like pushes, issues or merge requests. Group webhooks will apply to all projects in a group, allowing you to standardize webhook functionality across your entire group.
uk_UA: Веб-хук дозволяє вам викликати URL якщо, наприклад, був відправлений новий код або створено нову задачу. Ви можете налаштувати його так, щоб він реагував на певні події (відправки коду, задачі або запити на злиття). Групові веб-хуки застосовуються до всіх проектів в групі і дозволяють вам стандартизувати їх для всієї вашої групи.

en: Wednesday
uk_UA: Середа

en: Weeks
uk_UA: Тижні

en: Weight
uk_UA: Вага

en: Weight %{weight}
uk_UA: Вага %{weight}

en: Welcome back! Your account had been deactivated due to inactivity but is now reactivated.
uk_UA: З поверненням! Ваш обліковий запис було деактивовано через бездіяльність, однак щойно його було відновлено.

en: Welcome to GitLab
uk_UA: Ласкаво просимо до GitLab

en: Welcome to GitLab, %{first_name}!
uk_UA: Ласкаво просимо до GitLab, %{first_name}!

en: Welcome to your Issue Board!
uk_UA: Ласкаво просимо до дошки обговорення задач!

en: What are you searching for?
uk_UA: Що ви шукаєте?

en: When a runner is locked, it cannot be assigned to other projects
uk_UA: Коли runner закріплений (за проектами), його не можна використовувати в інших проектах

en: When enabled, users cannot use GitLab until the terms have been accepted.
uk_UA: Якщо увімкнено, користувачі не можуть використовувати GitLab, поки вони не приймуть умови.

en: When leaving the URL blank, classification labels can still be specified without disabling cross project features or performing external authorization checks.
uk_UA: Якщо залишити URL порожнім, можна встановлювати мітки класифікації без вимкнення функцій проекту та виконання зовнішньої авторизації.

en: When this merge request is accepted | When these merge requests are accepted
uk_UA[0]: Коли цей запит на злиття прийнято
uk_UA[1]: Коли ці запити на злиття прийнято
uk_UA[2]: Коли ці запити на злиття прийнято
uk_UA[3]: Коли ці запити на злиття прийнято

en: When:
uk_UA: Коли:

en: While it's rare to have no vulnerabilities, it can happen. In any event, we ask that you please double check your settings to make sure you've set up your dashboard correctly.
uk_UA: Хоча й рідко, але можливо не мати вразливостей. В будь-якому разі, ми просимо вас перевірити ваші налаштування, щоб впевнитися, що ваша панель налаштована правильно.

en: Who can be an approver?
uk_UA: Хто може затверджувати?

en: Who can see this group?
uk_UA: Хто може бачити цю групу?

en: Who will be able to see this group?
uk_UA: Хто зможе побачити цю групу?

en: Wiki
uk_UA: Вікі

en: Wiki was successfully updated.
uk_UA: Вікі успішно оновлено.

en: WikiClone|Clone your wiki
uk_UA: Клонувати ваш вікі

en: WikiClone|Git Access
uk_UA: Git доступ

en: WikiClone|Install Gollum
uk_UA: Встановити Gollum

en: WikiClone|Start Gollum and edit locally
uk_UA: Запустіть Gollum і редагуйте локально

en: WikiEditPageTip|Tip: You can move this page by adding the path to the beginning of the title.
uk_UA: Порада: Ви можете перемістити цю сторінку, додавши шлях до початку заголовка.

en: WikiEdit|There is already a page with the same title in that path.
uk_UA: Вже існує сторінка з таким шляхом і заголовком.

en: WikiEmptyIssueMessage|Suggest wiki improvement
uk_UA: Запропонувати покращення вікі

en: WikiEmptyIssueMessage|You must be a project member in order to add wiki pages. If you have suggestions for how to improve the wiki for this project, consider opening an issue in the %{issues_link}.
uk_UA: Ви маєте бути учасником проекту для того, щоб додавати вікі сторінки. Якщо у вас є пропозиції стосовно покращення вікі цього проекту, відкрийте задачу в %{issues_link}.

en: WikiEmptyIssueMessage|issue tracker
uk_UA: Реєстр задач

en: WikiEmpty|A wiki is where you can store all the details about your project. This can include why you've created it, its principles, how to use it, and so on.
uk_UA: Вікі дозволяє зберігати інформацію про ваш проект. Наприклад причину створення, принципи, як його використовувати і т. д.

en: WikiEmpty|Confluence is enabled
uk_UA: Confluence увімкнено

en: WikiEmpty|Create your first page
uk_UA: Створіть вашу першу сторінку

en: WikiEmpty|Go to Confluence
uk_UA: Перейти до Confluence

en: WikiEmpty|Suggest wiki improvement
uk_UA: Запропонувати покращення вікі

en: WikiEmpty|The wiki lets you write documentation for your project
uk_UA: Вікі дозволяють писати документацію для вашого проекту

en: WikiEmpty|This group has no wiki pages
uk_UA: В цій групі немає сторінок вікі

en: WikiEmpty|This project has no wiki pages
uk_UA: Цей проєкт не має вікі сторінок

en: WikiEmpty|You must be a group member in order to add wiki pages.
uk_UA: Ви повинні бути учасником групи для того, щоб додавати вікі-сторінки.

en: WikiEmpty|You must be a project member in order to add wiki pages.
uk_UA: Ви повинні бути учасником проекту для того, щоб додавати вікі сторінки.

en: WikiHistoricalPage|This is an old version of this page.
uk_UA: Це — стара версія сторінки.

en: WikiHistoricalPage|You can view the %{most_recent_link} or browse the %{history_link}.
uk_UA: Ви можете переглянути %{most_recent_link} або перейти на %{history_link}.

en: WikiHistoricalPage|history
uk_UA: історія

en: WikiHistoricalPage|most recent version
uk_UA: остання версія

en: WikiMarkdownDocs|More examples are in the %{docs_link}
uk_UA: Більше прикладів знаходиться в %{docs_link}

en: WikiMarkdownDocs|documentation
uk_UA: документації

en: WikiNewPageTip|Tip: You can specify the full path for the new file. We will automatically create any missing directories.
uk_UA: Порада: можна вказати повний шлях до нового файлу. Ми автоматично створимо всі відсутні каталоги.

en: WikiPageConfirmDelete|Are you sure you want to delete this page?
uk_UA: Ви дійсно бажаєте видалити цю сторінку?

en: WikiPageConfirmDelete|Delete page
uk_UA: Видалити сторінку

en: WikiPageConfirmDelete|Delete page %{pageTitle}?
uk_UA: Видалити сторінку %{pageTitle}?

en: WikiPageConflictMessage|Someone edited the page the same time you did. Please check out %{page_link} and make sure your changes will not unintentionally remove theirs.
uk_UA: Хтось редагував сторінку в той же час, що і ви. Будь ласка, ознайомтеся з %{page_link} і переконайтеся, ваші зміни не затруть зміни інших.

en: WikiPageConflictMessage|the page
uk_UA: сторінка

en: WikiPageCreate|Create %{pageTitle}
uk_UA: Створити %{pageTitle}

en: WikiPageEdit|Update %{pageTitle}
uk_UA: Оновити %{pageTitle}

en: WikiPage|Write your content or drag files here…
uk_UA: Напишіть текст або перетягніть файли сюди…

en: Wikis
uk_UA: Вікі

en: Wiki|Create New Page
uk_UA: Створити нову сторінку

en: Wiki|Create page
uk_UA: Створити сторінку

en: Wiki|Created date
uk_UA: Дата створення

en: Wiki|Edit Page
uk_UA: Редагування cторінки

en: Wiki|New page
uk_UA: Нова сторінка

en: Wiki|Page history
uk_UA: Історія сторінки

en: Wiki|Page title
uk_UA: Заголовок сторінки

en: Wiki|Page version
uk_UA: Версія сторінки

en: Wiki|Pages
uk_UA: Сторінки

en: Wiki|Title
uk_UA: Заголовок

en: Wiki|View All Pages
uk_UA: Переглянути всі сторінки

en: Wiki|Wiki Pages
uk_UA: Вікі-сторінки

en: Will deploy to
uk_UA: Розгорне на

en: Withdraw Access Request
uk_UA: Скасувати запит доступу

en: Write
uk_UA: Написати

en: Write a comment or drag your files here…
uk_UA: Напишіть коментар або перетягніть файли сюди…

en: Write a comment…
uk_UA: Написати коментар…

en: Write access allowed
uk_UA: Доступ на запис дозволено

en: Write milestone description...
uk_UA: Створити опис етапу...

en: Write your release notes or drag your files here…
uk_UA: Створіть опис релізу або перетягніть файли сюди…

en: Wrong extern UID provided. Make sure Auth0 is configured correctly.
uk_UA: Надано неправильний зовнішній UID. Будь ласка, налаштуйте Auth0 правильно.

en: Yes
uk_UA: Так

en: Yes or No
uk_UA: Так або ні

en: Yes, add it
uk_UA: Так, додати це

en: Yes, let me map Google Code users to full names or GitLab users.
uk_UA: Так, дозволити мені зв’язати користувачів Google Code із повними іменами користувачів GitLab.

en: Yesterday
uk_UA: Вчора

en: You
uk_UA: Ви

en: You are about to transfer the control of your account to %{group_name} group. This action is NOT reversible, you won't be able to access any of your groups and projects outside of %{group_name} once this transfer is complete.
uk_UA: Ви збираєтесь передати контроль над своїм обліковим записом групі %{group_name}. Ця дія НЕЗВОРОТНА, ви не зможете отримати доступ до жодної групи та проєкту за межами %{group_name}, як тільки ця передача буде завершена.

en: You are attempting to delete a file that has been previously updated.
uk_UA: Ви намагаєтеся видалити файл, який раніше було оновлено.

en: You are attempting to update a file that has changed since you started editing it.
uk_UA: Ви намагаєтеся оновити файл, який було змінено після початку редагування.

en: You are connected to the Prometheus server, but there is currently no data to display.
uk_UA: Ви підключені до сервера Prometheus, але в даний час немає даних для відображення.

en: You are going to transfer %{project_full_name} to another owner. Are you ABSOLUTELY sure?
uk_UA: Ви збираєтеся передати проект %{project_full_name} іншому власнику. Ви АБСОЛЮТНО впевнені?

en: You are not allowed to unlink your primary login account
uk_UA: Вам не дозволяється відв’язувати свій основний обліковій запис для входу

en: You are not authorized to perform this action
uk_UA: У вас немає повноважень на виконання даної дії

en: You are now impersonating %{username}
uk_UA: Зараз ви імітуєте %{username}

en: You are on a read-only GitLab instance.
uk_UA: Ви знаходитеся на інстансі Gitlab "тільки для читання".

en: You are receiving this message because you are a GitLab administrator for %{url}.
uk_UA: Ви отримуєте це повідомлення, бо ви є адміністратором GitLab для %{url}.

en: You are trying to upload something other than an image. Please upload a .png, .jpg, .jpeg, .gif, .bmp, .tiff or .ico.
uk_UA: Ви намагаєтесь завантажити щось, що не є зображенням. Будь ласка, завантажте файл .png, .jpg, .jpeg, .gif, .bmp, .tiff або .ico.

en: You can %{linkStart}view the blob%{linkEnd} instead.
uk_UA: Замість цього ви можете %{linkStart}переглянути бінарні дані%{linkEnd}.

en: You can also create a project from the command line.
uk_UA: Ви також можете створити проект із командного рядка.

en: You can also press &#8984;-Enter
uk_UA: Ви також можете натиснути &#8984;-Enter

en: You can also press Ctrl-Enter
uk_UA: Ви також можете натиснути Ctrl-Enter

en: You can also star a label to make it a priority label.
uk_UA: Ви можете додати мітку в обрані, щоб зробити її пріоритетною.

en: You can also test your %{gitlab_ci_yml} in %{lint_link_start}CI Lint%{lint_link_end}
uk_UA: Ви також можете протестувати ваш %{gitlab_ci_yml} за допомогою %{lint_link_start}перевірки CI конфігурації%{lint_link_end}

en: You can also upload existing files from your computer using the instructions below.
uk_UA: Також ви можете завантажувати файли з вашого комп'ютера за допомогою нижченаведених інструкцій.

en: You can always edit this later
uk_UA: Ви завжди можете відредагувати це пізніше

en: You can apply your Trial to your Personal account or create a New Group.
uk_UA: Ви можете застосувати пробну версію до Особистого облікового запису або створити Нову Групу.

en: You can create new ones at your %{pat_link_start}Personal Access Tokens%{pat_link_end} settings
uk_UA: Ви можете створити нові в налаштуваннях %{pat_link_start}Особистих Токенів Доступу%{pat_link_end}

en: You can create new ones at your Personal Access Tokens settings %{pat_link}
uk_UA: Ви можете створити нові в налаштуваннях Особистих Токенів Доступу %{pat_link}

en: You can easily contribute to them by requesting to join these groups.
uk_UA: Ви можете легко робити внески до них, запросивши доступ до цих груп.

en: You can easily install a Runner on a Kubernetes cluster. %{link_to_help_page}
uk_UA: Ви можете легко встановити Runner на кластері Kubernetes. %{link_to_help_page}

en: You can filter by 'days to merge' by clicking on the columns in the chart.
uk_UA: Ви можете фільтрувати за "днями до злиття", натиснувши на колонки в таблиці.

en: You can move around the graph by using the arrow keys.
uk_UA: Ви можете пересуватися по графу за допомогою клавіш зі стрілками.

en: You can now submit a merge request to get this change into the original branch.
uk_UA: Ви можете тепер відправити запит на злиття, щоб ця зміна попала у вихідну гілку.

en: You can now submit a merge request to get this change into the original project.
uk_UA: Ви можете тепер відправити запит на злиття, щоб ця зміна потрапила у вихідний проект.

en: You can only edit files when you are on a branch
uk_UA: Ви можете редагувати файли, лише перебуваючи у якійсь гілці

en: You can only merge once the items above are resolved.
uk_UA: Ви можете зливати лише коли вищезгадані пункти будуть вирішені.

en: You can only merge once this merge request is approved.
uk_UA: Ви можете злити цей запит на злиття лише коли його буде затверджено.

en: You can only transfer the project to namespaces you manage.
uk_UA: Ви можете переміщувати проект тільки в простори імен, якими ви керуєте.

en: You can resolve the merge conflict using either the Interactive mode, by choosing %{use_ours} or %{use_theirs} buttons, or by editing the files directly. Commit these changes into %{branch_name}
uk_UA: Ви можете розв’язати цей конфлікт злиття за допомогою інтерактивного режиму (використовуючи кнопки %{use_ours} та %{use_theirs}), або безпосередньо редагуючи файли. Закомітити зміни у %{branch_name}

en: You can see your chat accounts.
uk_UA: Ви можете переглядати свої облікові записи чатів.

en: You can set up jobs to only use Runners with specific tags. Separate tags with commas.
uk_UA: Ви можете налаштувати завдання на використання Runnir'ів з конкретними тегами. Розділяйте теги комами.

en: You can specify notification level per group or per project.
uk_UA: Ви можете вказати рівень сповіщень на рівні групи або проекту.

en: You can test your .gitlab-ci.yml in %{linkStart}CI Lint%{linkEnd}.
uk_UA: Ви можете перевірити свій .gitlab-ci.yml у %{linkStart}CI Lint%{linkEnd}.

en: You can try again using %{begin_link}basic search%{end_link}
uk_UA: Можна спробувати ще раз, використовуючи %{begin_link}базовий пошук%{end_link}

en: You cannot access the raw file. Please wait a minute.
uk_UA: Ви не можете отримати доступ до неформатованого файлу. Будь ласка, зачекайте хвилину.

en: You cannot impersonate a blocked user
uk_UA: Ви не можете імітувати заблокованого користувача

en: You cannot impersonate a user who cannot log in
uk_UA: Ви не можете імітувати користувача, який не може увійти

en: You cannot impersonate an internal user
uk_UA: Ви не можете імітувати внутрішнього користувача

en: You cannot play this scheduled pipeline at the moment. Please wait a minute.
uk_UA: Зараз ви не можете запустити цей запланований конвеєр. Будь ласка, почекайте хвилину.

en: You cannot write to a read-only secondary GitLab Geo instance. Please use %{link_to_primary_node} instead.
uk_UA: Ви не можете записувати на вторинні інстанси "тільки для читання" GitLab Geo. Будь ласка використовуйте %{link_to_primary_node}.

en: You cannot write to this read-only GitLab instance.
uk_UA: Ви не можете записувати на цей "тільки для читання" інстанс GitLab.

en: You could not create a new trigger.
uk_UA: Ви не змогли створити новий тригер.

en: You do not have any subscriptions yet
uk_UA: У вас ще немає підписок

en: You do not have permission to leave this %{namespaceType}.
uk_UA: У вас немає дозволу залишити це %{namespaceType}.

en: You do not have permission to run the Web Terminal. Please contact a project administrator.
uk_UA: Ви не маєте дозволу запускати Веб-термінал. Будь ласка, зверніться до адміністратора проекту.

en: You do not have the correct permissions to override the settings from the LDAP group sync.
uk_UA: У вас немає необхідних прав доступу, щоб перевизначити налаштування синхронізації LDAP-груп.

en: You don't have any U2F devices registered yet.
uk_UA: У вас немає жодного зареєстрованого U2F пристрою.

en: You don't have any active chat names.
uk_UA: У вас немає активних імен для чатів.

en: You don't have any applications
uk_UA: Ви не маєте ніяких застосунків

en: You don't have any authorized applications
uk_UA: Ви не маєте ніяких авторизованих застосунків

en: You don't have any deployments right now.
uk_UA: Наразі у вас немає ніяких розгортань.

en: You don't have any projects available.
uk_UA: У вас немає жодних доступних проектів.

en: You don't have any recent searches
uk_UA: У вас немає недавніх пошуків

en: You don't have sufficient permission to perform this action.
uk_UA: У вас недостатньо прав, щоб виконати цю дію.

en: You don’t have access to Productivity Analytics in this group
uk_UA: У вас не має доступу до Аналітики Продуктивності в цій групі

en: You have been granted %{access_level} access to the %{source_link} %{source_type}.
uk_UA: Вам надано %{access_level} доступ до %{source_link} %{source_type}.

en: You have been granted %{access_level} access to the %{source_name} %{source_type}.
uk_UA: Вам надано %{access_level} доступ до %{source_name} %{source_type}.

en: You have been unsubscribed from this thread.
uk_UA: Ви відписані від цього обговорення.

en: You have no permissions
uk_UA: У вас немає прав доступу

en: You have not added any approvers. Start by adding users or groups.
uk_UA: Ви не додали жодної затверджуючої особи. Почніть з додавання користувачів або груп.

en: You have reached your project limit
uk_UA: Ви досягли свого ліміту по кількості проектів

en: You have successfully purchased a %{plan} plan subscription for %{seats}. You’ll receive a receipt via email.
uk_UA: Ви успішно придбали підписку на план %{plan} на %{seats}. Ви отримаєте чек електронною поштою.

en: You haven't added any issues to your project yet
uk_UA: Ви ще не додавали ніяких задач до ваших проектів

en: You haven't selected any issues yet
uk_UA: Ви ще не вибрали ніяких задач

en: You left the "%{membershipable_human_name}" %{source_type}.
uk_UA: Ви залишили "%{membershipable_human_name}" %{source_type}.

en: You may close the milestone now.
uk_UA: Зараз ви можете закрити цей етап.

en: You must accept our Terms of Service and privacy policy in order to register an account
uk_UA: Ви повинні прийняти правила користування сервісом і політику конфіденційності для того, щоб створити обліковий запис

en: You must have maintainer access to force delete a lock
uk_UA: Ви повинні мати доступ керівника для примусового видалення блокування

en: You must have permission to create a project in a namespace before forking.
uk_UA: Перед створенням форку у вас має бути дозвіл створювати проекти в якомусь просторі імен.

en: You must provide a valid current password
uk_UA: Вам потрібно вказати дійсний поточний пароль

en: You must provide your current password in order to change it.
uk_UA: Вам потрібно вказати поточний пароль для його зміни.

en: You must set up incoming email before it becomes active.
uk_UA: Ви повинні налаштувати вхідну пошту, перш ніж вона стане активною.

en: You need a different license to enable FileLocks feature
uk_UA: Для активації функції Блокування Файлів вам потрібна інша ліцензія

en: You need git-lfs version %{min_git_lfs_version} (or greater) to continue. Please visit https://git-lfs.github.com
uk_UA: Вам потрібна версія git-lfs версії %{min_git_lfs_version} (або новіша), щоб продовжити. Будь ласка, відвідайте сторінку https://git-lfs.github.com

en: You need permission.
uk_UA: Вам потрібен дозвіл

en: You need to be logged in.
uk_UA: Ви повинні увійти.

en: You need to register a two-factor authentication app before you can set up a U2F device.
uk_UA: Вам треба зареєструвати програму для двофакторної автентифікації перед налаштуванням пристрою U2F.

en: You need to specify both an Access Token and a Host URL.
uk_UA: Вам необхідно вказати як токен доступу, так і URL хоста.

en: You need to upload a GitLab project export archive (ending in .gz).
uk_UA: Ви повинні завантажити експортований архів проекту Gitlab (що закінчується на .gz).

en: You need to upload a Google Takeout archive.
uk_UA: Вам потрібно завантажити архів Google Takeout.

en: You tried to fork %{link_to_the_project} but it failed for the following reason:
uk_UA: Ви намагалися створити відгалуження (форк) %{link_to_the_project}, але воно не вдалося з наступної причини:

en: You will lose all changes you've made to this file. This action cannot be undone.
uk_UA: Ви втратите всі зміни, внесені вами в цей файл. Цю дію не можна скасувати.

en: You will need to update your local repositories to point to the new location.
uk_UA: Вам необхідно обновити свої локальні репозиторії з тим, щоб вони вказували на нове розміщення.

en: You will not get any notifications via email
uk_UA: Ви не отримаєте ніяких повідомлень по електронній пошті

en: You will only receive notifications for the events you choose
uk_UA: Ви будете отримувати повідомлення тільки про обрані вами події

en: You will only receive notifications for threads you have participated in
uk_UA: Ви будете отримувати повідомлення тільки для тих обговорень, в яких ви брали участь

en: You will receive notifications for any activity
uk_UA: Ви будете отримувати повідомлення про будь-які дії

en: You will receive notifications only for comments in which you were @mentioned
uk_UA: Ви будете отримувати повідомлення тільки для коментарів, в яких ви були @згадані

en: You won't be able to pull or push project code via %{protocol} until you %{set_password_link} on your account
uk_UA: Ви не зможете відправляти та отримувати код проекту через %{protocol} поки не %{set_password_link} для вашого облікового запису

en: You won't be able to pull or push project code via SSH until you add an SSH key to your profile
uk_UA: Ви не зможете відправляти та отримувати код проекту через SSH, поки не додасте в свій профіль SSH ключ

en: You'll be signed out from your current account automatically.
uk_UA: Ви автоматично вийдете з поточного облікового запису.

en: You'll need to use different branch names to get a valid comparison.
uk_UA: Вам необхідно використовувати різні імена гілок для коректного порівняння.

en: You're about to reduce the visibility of the project %{strong_start}%{project_name}%{strong_end} in %{strong_start}%{group_name}%{strong_end}.
uk_UA: Ви збираєтеся зменшити видимість проєкту %{strong_start}%{project_name}%{strong_end} в %{strong_start}%{group_name}%{strong_end}.

en: You're about to reduce the visibility of the project %{strong_start}%{project_name}%{strong_end}.
uk_UA: Ви збираєтеся зменшити видимість проєкту %{strong_start}%{project_name}%{strong_end}.

en: You're not allowed to %{tag_start}edit%{tag_end} files in this project directly. Please fork this project, make your changes there, and submit a merge request.
uk_UA: Вам не дозволено %{tag_start}редагувати%{tag_end} файли в цьому проекті. Будь ласка, зробіть форк цього проекту, внесіть туди свої зміни і створіть запит на злиття.

en: You're not allowed to make changes to this project directly. A fork of this project has been created that you can make changes in, so you can submit a merge request.
uk_UA: Вам не дозволено вносити зміни до цього проекту. Створено форк цього проекту, в якому ви можете їх здійснити, а потім створити запит на злиття.

en: You're not allowed to make changes to this project directly. A fork of this project is being created that you can make changes in, so you can submit a merge request.
uk_UA: Вам не дозволяється вносити зміни до цього проекту напряму. Створюється форк цього проекту в якому ви можете робити зміни з тим, щоб створювати запити на злиття.

en: You're only seeing %{startTag}other activity%{endTag} in the feed. To add a comment, switch to one of the following options.
uk_UA: Ви бачите лише %{startTag}іншу активність%{endTag} в каналі. Для додавання коментаря, виберіть одну з наступних опцій.

en: You're receiving this email because of your account on %{host}.
uk_UA: Ви отримали цей електронний лист, оскільки ваш обліковий запис розміщений на %{host}.

en: You're receiving this email because of your account on %{host}. %{manage_notifications_link} &middot; %{help_link}
uk_UA: Ви отримали це повідомлення через ваш обліковий запис на %{host}. %{manage_notifications_link} &middot; %{help_link}

en: You're receiving this email because of your activity on %{host}.
uk_UA: Ви отримали цей електронний лист через свою активність на %{host}.

en: You're receiving this email because you have been assigned an item on %{host}.
uk_UA: Ви отримали цей лист, тому що вас призначено елемент на %{host}.

en: You're receiving this email because you have been mentioned on %{host}.
uk_UA: Ви отримали цей електронний лист через те, що вас згадали на %{host}.

en: You've already enabled two-factor authentication using one time password authenticators. In order to register a different device, you must first disable two-factor authentication.
uk_UA: Ви уже увімкнули двофакторну автентифікацію за допомогою автентифікаторів одноразових паролів. Для реєстрації іншого пристрою ви повинні спочатку вимкнути двофакторну автентифікацію.

en: Your Commit Email will be used for web based operations, such as edits and merges.
uk_UA: Ваша адреса електронної пошти для комітів буде використовуватися для браузерних операцій, таких як редагування та злиття.

en: Your Default Notification Email will be used for account notifications if a %{openingTag}group-specific email address%{closingTag} is not set.
uk_UA: Ваша адреса електронної пошти за замовчуванням для сповіщень буде використовуватися для повідомлень відносно облікового запису, якщо %{openingTag}специфічна для групи адреса%{closingTag} не налаштована.

en: Your GPG keys (%{count})
uk_UA: Ваші ключі GPG (%{count})

en: Your GitLab group
uk_UA: Ваша група GitLab

en: Your Groups
uk_UA: Ваші групи

en: Your Personal Access Tokens will expire in %{days_to_expire} days or less
uk_UA: Термін дії вашого персонального токену доступу закінчиться через %{days_to_expire} днів або менше

en: Your Primary Email will be used for avatar detection.
uk_UA: Ваша основна адреса електронної пошти буде використовуватися для визначення аватару.

en: Your Projects (default)
uk_UA: Ваші проєкти (за замовчуванням)

en: Your Projects' Activity
uk_UA: Активність ваших проєктів

en: Your Public Email will be displayed on your public profile.
uk_UA: Ваша публічна адреса електронної пошти буде відображатися в публічному профілі.

en: Your SSH keys (%{count})
uk_UA: Ваші ключі SSH (%{count})

en: Your To-Do List
uk_UA: Ваш список нагадувань

en: Your U2F device did not send a valid JSON response.
uk_UA: Ваш пристрій U2F не надіслав коректну відповідь JSON.

en: Your U2F device needs to be set up. Plug it in (if not already) and click the button on the left.
uk_UA: Ваш пристрій U2F має бути налаштований. Підключіть його (якщо ви цього ще не зробили) і натисніть кнопку зліва.

en: Your U2F device was registered!
uk_UA: Ваш пристрій U2F успішно зареєстровано!

en: Your access request to the %{source_type} has been withdrawn.
uk_UA: Ваш запит на отримання доступу до %{source_type} відкликано.

en: Your account has been deactivated by your administrator. Please log back in to reactivate your account.
uk_UA: Ваш обліковий запис був деактивований адміністратором. Будь ласка, виконайте повторний вхід для його активації.

en: Your account uses dedicated credentials for the "%{group_name}" group and can only be updated through SSO.
uk_UA: Ваш обліковий запис використовує окремі параметри входу для групи "%{group_name}" і можу бути оновлений тільки через SSO.

en: Your applications (%{size})
uk_UA: Ваші застосунки (%{size})

en: Your authorized applications
uk_UA: Ваші авторизовані застосунки

en: Your browser doesn't support U2F. Please use Google Chrome desktop (version 41 or newer).
uk_UA: Ваш браузер не підтримує U2F. Будь ласка, використовйте Google Chrome для комп'ютера (версію 41 або новішу).

en: Your changes can be committed to %{branch_name} because a merge request is open.
uk_UA: Ваші зміни можуть бути закомічені до %{branch_name}, оскільки запит на злиття відкритий.

en: Your changes have been committed. Commit %{commitId} %{commitStats}
uk_UA: Ваші зміни закомічено. Коміт %{commitId} %{commitStats}

en: Your changes have been saved
uk_UA: Ваші зміни було збережено

en: Your changes have been successfully committed.
uk_UA: Ваші зміни успішно закомічено.

en: Your comment could not be submitted because %{error}
uk_UA: Не вдалося надіслати ваш коментар через %{error}

en: Your comment could not be submitted! Please check your network connection and try again.
uk_UA: Не вдалося надіслати ваш коментар! Перевірте підключення до мережі та повторіть спробу.

en: Your comment could not be updated! Please check your network connection and try again.
uk_UA: Не вдалося оновити ваш коментар! Перевірте підключення до мережі та повторіть спробу.

en: Your dashboard has been copied. You can %{web_ide_link_start}edit it here%{web_ide_link_end}.
uk_UA: Ваша панель керування була скопійована. Ви можете %{web_ide_link_start}відредагувати її тут%{web_ide_link_end}.

en: Your dashboard has been updated. You can %{web_ide_link_start}edit it here%{web_ide_link_end}.
uk_UA: Ваша панель керування була оновлена. Ви можете %{web_ide_link_start}відредагувати її тут%{web_ide_link_end}.

en: Your deployment services will be broken, you will need to manually fix the services after renaming.
uk_UA: Ваші сервіси розгортання будуть порушені, вам необхідно буде вручну їх виправити після перейменування.

en: Your device was successfully set up! Give it a name and register it with the GitLab server.
uk_UA: Ваш пристрій успішно налаштовано! Дайте йому ім'я та зареєструйте його на сервері GitLab.

en: Your first project
uk_UA: Ваш перший проєкт

en: Your groups
uk_UA: Ваші групи

en: Your issues are being imported. Once finished, you'll get a confirmation email.
uk_UA: Ваші задачі імпортуються. Після завершення ви отримаєте повідомлення по електронній пошті із підтвердженням.

en: Your issues will be imported in the background. Once finished, you'll get a confirmation email.
uk_UA: Ваші задачі будуть імпортовані в фоні. Після завершення ви отримаєте повідомлення по електронній пошті із підтвердженням.

en: Your message here
uk_UA: Ваше повідомлення тут

en: Your name
uk_UA: Ваше ім'я

en: Your new %{type}
uk_UA: Ваш новий %{type}

en: Your new SCIM token
uk_UA: Ваш новий токен SCIM

en: Your new personal access token has been created.
uk_UA: Ваш новий персональний токен доступу створено.

en: Your new project access token has been created.
uk_UA: Ваш новий токен доступу до проекту було створено.

en: Your password isn't required to view this page. If a password or any other personal details are requested, please contact your administrator to report abuse.
uk_UA: Ваш пароль не потрібен для перегляду цієї сторінки. Якщо вимагається ввести пароль або будь-які інші особисті дані, зв’яжіться зі своїм адміністратором, щоб повідомити про порушення.

en: Your password reset token has expired.
uk_UA: Ваш токен для скидання паролю застарів.

en: Your profile
uk_UA: Ваш профіль

en: Your project limit is %{limit} projects! Please contact your administrator to increase it
uk_UA: Ваш ліміт проектів складає %{limit}! Будь ласка, зверніться до адміністратора, щоб його збільшити

en: Your projects
uk_UA: Ваші проєкти

en: Your request for access has been queued for review.
uk_UA: Ваш запит на отримання доступу поставлено в чергу для перевірки.

en: Your subscription expired!
uk_UA: Термін дії вашої підписки закінчився!

en: Zoom meeting added
uk_UA: Zoom-зустріч додано

en: Zoom meeting removed
uk_UA: Zoom-зустріч видалено

en: [No reason]
uk_UA: [Без причини]

en: a deleted user
uk_UA: видалений користувач

en: a design
uk_UA: дизайн

en: about 1 hour | about %d hours
uk_UA[0]: близько 1 години
uk_UA[1]: близько %d годин
uk_UA[2]: близько %d годин
uk_UA[3]: близько %d годин

en: activated
uk_UA: активований

en: added %{created_at_timeago}
uk_UA: додано %{created_at_timeago}

en: added a Zoom call to this issue
uk_UA: додано дзвінок Zoom до цієї задачі

en: ago
uk_UA: тому

en: allowed to fail
uk_UA: невдача дозволена

en: already shared with this group
uk_UA: вже доступний в цій групі

en: among other things
uk_UA: тощо

en: archived
uk_UA: заархівовано

en: assign yourself
uk_UA: призначити самому собі

en: attach a new file
uk_UA: прикріпити новий файл

en: authored
uk_UA: автор

en: branch name
uk_UA: ім'я гілки

en: by
uk_UA: від

en: cannot be changed if a personal project has container registry tags.
uk_UA: не може бути змінено якщо в реєстрі контейнерів особистого проекту є теги.

en: cannot be enabled unless all domains have TLS certificates
uk_UA: не може бути активовано, якщо не всі домени мають сертифікати TLS

en: cannot be modified
uk_UA: не може бути змінено

en: cannot block others
uk_UA: не може блокувати інших

en: cannot include leading slash or directory traversal.
uk_UA: не може починатися із "/" або містити директорії.

en: cannot itself be blocked
uk_UA: не може блокувати сам себе

en: cannot merge
uk_UA: не може виконувати злиття

en: ciReport|%{linkStartTag}Learn more about Container Scanning %{linkEndTag}
uk_UA: %{linkStartTag}Дізнайтеся більше про сканування контейнерів %{linkEndTag}

en: ciReport|%{linkStartTag}Learn more about DAST %{linkEndTag}
uk_UA: %{linkStartTag}Дізнайтеся більше про DAST%{linkEndTag}

en: ciReport|%{linkStartTag}Learn more about Dependency Scanning %{linkEndTag}
uk_UA: %{linkStartTag}Дізнайтеся більше про сканування залежностей%{linkEndTag}

en: ciReport|%{linkStartTag}Learn more about SAST %{linkEndTag}
uk_UA: %{linkStartTag}Дізнайтеся більше про SAST%{linkEndTag}

en: ciReport|%{linkStartTag}Learn more about codequality reports %{linkEndTag}
uk_UA: %{linkStartTag}Дізнатися більше про звіти про якість коду %{linkEndTag}

en: ciReport|%{remainingPackagesCount} more
uk_UA: %{remainingPackagesCount} більше

en: ciReport|%{reportType} is loading
uk_UA: %{reportType} завантажується

en: ciReport|%{reportType}: Loading resulted in an error
uk_UA: %{reportType}: Завантаження призвело до помилки

en: ciReport|(errors when loading results)
uk_UA: (помилки під час завантаження результатів)

en: ciReport|(is loading)
uk_UA: (завантажується)

en: ciReport|(is loading, errors when loading results)
uk_UA: (завантажується, помилки під час завантаження результатів)

en: ciReport|All projects
uk_UA: Всі проекти

en: ciReport|All severities
uk_UA: Всі рівні

en: ciReport|Automatically apply the patch in a new branch
uk_UA: Автоматично застосувати патч у новій гілці

en: ciReport|Code quality
uk_UA: Якість коду

en: ciReport|Container Scanning
uk_UA: Сканування контейнера

en: ciReport|Container scanning
uk_UA: Сканування контейнера

en: ciReport|Container scanning detects known vulnerabilities in your docker images.
uk_UA: Сканування контейнерів виявляє відомі вразливості у ваших Docker образах.

en: ciReport|Create a merge request to implement this solution, or download and apply the patch manually.
uk_UA: Створити запит на злиття для реалізації цього рішення або завантажити і застосувати патч вручну.

en: ciReport|Create issue
uk_UA: Створити задачу

en: ciReport|DAST
uk_UA: DAST

en: ciReport|Dependency Scanning
uk_UA: Сканування залежностей

en: ciReport|Dependency Scanning detects known vulnerabilities in your source code's dependencies.
uk_UA: Сканування залежностей виявляє відомі вразливості у залежностях вашого коду.

en: ciReport|Dependency scanning
uk_UA: Сканування залежностей

en: ciReport|Download patch to resolve
uk_UA: завантажити патч для вирішення

en: ciReport|Download the patch to apply it manually
uk_UA: Завантажити патч і застосувати його вручну

en: ciReport|Dynamic Application Security Testing (DAST) detects known vulnerabilities in your web application.
uk_UA: Динамічне тестування безпеки застосунків (DAST) виявляє відомі вразливості у вашому веб-застосунку.

en: ciReport|Failed to load %{reportName} report
uk_UA: Помилка при завантаженні звіту %{reportName}

en: ciReport|Fixed:
uk_UA: Виправлено:

en: ciReport|Found %{issuesWithCount}
uk_UA: Знайдено %{issuesWithCount}

en: ciReport|Investigate this vulnerability by creating an issue
uk_UA: Дослідити цю вразливість, створивши задачу

en: ciReport|Learn more about interacting with security reports
uk_UA: Дізнатися більше про взаємодію з звітами безпеки

en: ciReport|Loading %{reportName} report
uk_UA: Завантаження звіту %{reportName}

en: ciReport|Manage licenses
uk_UA: Керування ліцензіями

en: ciReport|No changes to code quality
uk_UA: Немає змін у якості коду

en: ciReport|Resolve with merge request
uk_UA: Вирішити за допомогою запиту на злиття

en: ciReport|SAST
uk_UA: SAST

en: ciReport|Security scanning
uk_UA: Перевірка безпеки

en: ciReport|Security scanning failed loading any results
uk_UA: Помилка при завантаженні результатів перевірки безпеки

en: ciReport|Solution
uk_UA: Рішення

en: ciReport|Static Application Security Testing (SAST) detects known vulnerabilities in your source code.
uk_UA: Статичне тестування безпеки застосунків (SAST) виявляє відомі вразливості у вашому коді.

en: ciReport|There was an error creating the issue. Please try again.
uk_UA: Помилка при створенні задачі. Будь ласка спробуйте знову.

en: ciReport|There was an error creating the merge request. Please try again.
uk_UA: Помилка при створенні запиту на злиття. Будь ласка, спробуйт знову.

en: ciReport|There was an error dismissing the vulnerability. Please try again.
uk_UA: Помилка при відхиленні вразливості. Будь ласка, спробуйте знову.

en: ciReport|There was an error reverting the dismissal. Please try again.
uk_UA: Помилка при відміні відхилення. Будь ласка, спробуйте знову.

en: ciReport|Used by %{packagesString} | ciReport|Used by %{packagesString}, and %{lastPackage}
uk_UA[0]: Використовується %{packagesString}
uk_UA[1]: Використовується %{packagesString} і %{lastPackage}
uk_UA[2]: Використовується %{packagesString} і %{lastPackage}
uk_UA[3]: Використовується %{packagesString} і %{lastPackage}

en: ciReport|View full report
uk_UA: Переглянути повний звіт

en: closed issue
uk_UA: закрита задача

en: comment
uk_UA: коментар

en: commented on %{link_to_project}
uk_UA: прокоментовано в %{link_to_project}

en: commit %{commit_id}
uk_UA: коміт %{commit_id}

en: connecting
uk_UA: з'єднання

en: container_name cannot be larger than %{max_length} chars
uk_UA: container_name не може бути довше %{max_length} символів

en: could not read private key, is the passphrase correct?
uk_UA: неможливо зчитати приватний ключ, чи є пароль правильним?

en: created
uk_UA: створено

en: customize
uk_UA: налаштувати

en: data
uk_UA: дані

en: date must not be after 9999-12-31
uk_UA: дата не повинна бути пізніше 9999-12-31

en: day | days
uk_UA[0]: день
uk_UA[1]: дні
uk_UA[2]: днів
uk_UA[3]: днів

en: default branch
uk_UA: гілка за замовчуванням

en: deleted
uk_UA: видалено

en: deploy
uk_UA: розгортання

en: design
uk_UA: дизайн

en: designs
uk_UA: дизайни

en: detached
uk_UA: відділена

en: disabled
uk_UA: вимкнено

en: does not have a supported extension. Only %{extension_list} are supported
uk_UA: не підтримує розширення. Підтримуються лише %{extension_list}

en: done
uk_UA: готово

en: draft | drafts
uk_UA[0]: чернетка
uk_UA[1]: чернетки
uk_UA[2]: чернеток
uk_UA[3]: чернеток

en: e.g. %{token}
uk_UA: напр. %{token}

en: element is not a hierarchy
uk_UA: елемент відсутній в ієрархії

en: enabled
uk_UA: увімкнено

en: encrypted: needs to be a :required, :optional or :migrating!
uk_UA: зашифровано: має бути :required, :optional або :migrating!

en: entries cannot be larger than 255 characters
uk_UA: елементи не можуть бути довшими за 255 символів

en: entries cannot be nil
uk_UA: елементи не можуть бути порожніми

en: entries cannot contain HTML tags
uk_UA: елементи не можуть містити тегів HTML

en: epic
uk_UA: епік

en: error
uk_UA: помилка

en: error code:
uk_UA: код помилки:

en: estimateCommand|%{slash_command} will update the estimated time with the latest command.
uk_UA: %{slash_command} перезаписує запланований час останнім значенням.

en: failed
uk_UA: невдало

en: failed to dismiss associated finding(id=%{finding_id}): %{message}
uk_UA: не вдалося відхилити пов’язану знахідку(id=%{finding_id}): %{message}

en: file | files
uk_UA[0]: файл
uk_UA[1]: файли
uk_UA[2]: файлів
uk_UA[3]: файлів

en: finding is not found or is already attached to a vulnerability
uk_UA: знахідку втрачено або вже закріплено за вразливістю

en: for %{link_to_merge_request} with %{link_to_merge_request_source_branch}
uk_UA: для %{link_to_merge_request} з %{link_to_merge_request_source_branch}

en: for %{link_to_merge_request} with %{link_to_merge_request_source_branch} into %{link_to_merge_request_target_branch}
uk_UA: для %{link_to_merge_request} з %{link_to_merge_request_source_branch} в %{link_to_merge_request_target_branch}

en: for %{link_to_pipeline_ref}
uk_UA: для %{link_to_pipeline_ref}

en: for %{ref}
uk_UA: для %{ref}

en: for this project
uk_UA: для цього проєкту

en: fork this project
uk_UA: зробити форк цього проєкту

en: from
uk_UA: від

en: group
uk_UA: група

en: groups
uk_UA: групи

en: has already been linked to another vulnerability
uk_UA: було прив’язано до іншої вразливості

en: has already been taken
uk_UA: уже використовується

en: help
uk_UA: допомога

en: image diff
uk_UA: різниця зображення

en: import flow
uk_UA: процедура імпорту

en: importing
uk_UA: імпорт

en: in group %{link_to_group}
uk_UA: в групі %{link_to_group}

en: in project %{link_to_project}
uk_UA: в проекті %{link_to_project}

en: instance completed | instances completed
uk_UA[0]: завершений інстанс
uk_UA[1]: завершені інстанси
uk_UA[2]: завершених інстансів
uk_UA[3]: завершених інстансів

en: invalid milestone state `%{state}`
uk_UA: некоректний стан етапу '%{state}'

en: is
uk_UA: є

en: is an invalid IP address range
uk_UA: є недопустимим діапазоном IP-адрес

en: is enabled.
uk_UA: увімкнено.

en: is invalid because there is downstream lock
uk_UA: неправильний через наявність блокувань на нижчих рівнях

en: is invalid because there is upstream lock
uk_UA: неправильний через наявність блокувань на вищих рівнях

en: is not a descendant of the Group owning the template
uk_UA: не є нащадком групи, якій належить шаблон

en: is not a valid X509 certificate.
uk_UA: не відповідний сертифікат X509.

en: is not allowed. Try again with a different email address, or contact your GitLab admin.
uk_UA: не дозволено. Спробуйте ще раз з іншою адресою електронної пошти або зв'яжіться з адміністратором GitLab.

en: is not an email you own
uk_UA: не є адресою електронної пошти, якою ви володієте

en: is too long (%{current_value}). The maximum size is %{max_size}.
uk_UA: є занадто довгим (%{current_value}). Максимальний розмір складає %{max_size}.

en: is too long (maximum is 100 entries)
uk_UA: є занадто довгим (максимум складає 100 елементів)

en: is too long (maximum is 1000 entries)
uk_UA: є занадто довгим (максимум складає 1000 елементів)

en: issue
uk_UA: задача

en: it is stored externally
uk_UA: зберігається зовні

en: it is stored in LFS
uk_UA: зберігається в LFS

en: it is too large
uk_UA: те, що він занадто великий

en: jigsaw is not defined
uk_UA: jigsaw не визначено

en: latest
uk_UA: останній

en: latest deployment
uk_UA: останнє розгортання

en: latest version
uk_UA: остання версія

en: leave %{group_name}
uk_UA: залишити %{group_name}

en: less than a minute
uk_UA: менше хвилини

en: level: %{level}
uk_UA: рівень: %{level}

en: limit of %{project_limit} reached
uk_UA: досягнуто ліміт %{project_limit}

en: loading
uk_UA: завантаження

en: locked
uk_UA: заблоковано

en: locked by %{path_lock_user_name} %{created_at}
uk_UA: заблоковано %{path_lock_user_name} %{created_at}

en: log in
uk_UA: увійти

en: manual
uk_UA: вручну

en: math|The math in this entry is taking too long to render and may not be displayed as expected. For performance reasons, math blocks are also limited to %{maxChars} characters. Consider splitting up large formulae, splitting math blocks among multiple entries, or using an image instead.
uk_UA: Відображення математичних символів в цьому блоці займає занадто багато часу і він не може бути коректно показаний. Також з міркувань швидкодії математичні блоки обмежені %{maxChars} символами. Намагайтеся розбивати великі формули і математичні блоки на кілька частин або використовувати зображення.

en: math|There was an error rendering this math block
uk_UA: Сталася помилка при відображення математичного блоку

en: merge request | merge requests
uk_UA[0]: запит на злиття
uk_UA[1]: запити на злиття
uk_UA[2]: запитів на злиття
uk_UA[3]: запитів на злиття

en: missing
uk_UA: відсутні

en: most recent deployment
uk_UA: останнє розгортання

en: mrWidgetCommitsAdded|%{commitCount} and %{mergeCommitCount} will be added to %{targetBranch}.
uk_UA: %{commitCount} і %{mergeCommitCount} буде додано до %{targetBranch}.

en: mrWidgetCommitsAdded|%{commitCount} will be added to %{targetBranch}.
uk_UA: %{commitCount} буде додано в %{targetBranch}.

en: mrWidgetCommitsAdded|1 merge commit
uk_UA: 1 коміт-злиття

en: mrWidgetNothingToMerge|Currently there are no changes in this merge request's source branch. Please push new commits or use a different branch.
uk_UA: Наразі немає жодних змін в гілці-джерелі цього запиту на злиття. Будь ласка, відправте нові коміти або використовуйте іншу гілку.

en: mrWidgetNothingToMerge|Interested parties can even contribute by pushing commits if they want to.
uk_UA: Зацікавлені сторони за бажанням навіть можуть робити внески шляхом відправлення комітів.

en: mrWidgetNothingToMerge|Merge requests are a place to propose changes you have made to a project and discuss those changes with others.
uk_UA: Запити на злиття дозволяють запропонувати зміни які ви зробили в проекті та обговорити ці зміни з іншими.

en: mrWidget| Please restore it or use a different %{missingBranchName} branch
uk_UA: Будь ласка відновіть її або використовуйте іншу %{missingBranchName} гілку

en: mrWidget|%{link_start}Learn more about resolving conflicts%{link_end}
uk_UA: %{link_start}Докладніше про вирішення конфліктів%{link_end}

en: mrWidget|%{metricsLinkStart} Memory %{metricsLinkEnd} usage %{emphasisStart} decreased %{emphasisEnd} from %{memoryFrom}MB to %{memoryTo}MB
uk_UA: Використання %{metricsLinkStart} пам’яті %{metricsLinkEnd} %{emphasisStart} впало %{emphasisEnd} з %{memoryFrom}Мб до %{memoryTo}Мб

en: mrWidget|%{metricsLinkStart} Memory %{metricsLinkEnd} usage %{emphasisStart} increased %{emphasisEnd} from %{memoryFrom}MB to %{memoryTo}MB
uk_UA: Використання %{metricsLinkStart} пам’яті %{metricsLinkEnd} %{emphasisStart} зросло %{emphasisEnd} з %{memoryFrom}Мб до %{memoryTo}Мб

en: mrWidget|%{metricsLinkStart} Memory %{metricsLinkEnd} usage is %{emphasisStart} unchanged %{emphasisEnd} at %{memoryFrom}MB
uk_UA: Використання %{metricsLinkStart} пам’яті %{metricsLinkEnd} %{emphasisStart} не змінилося %{emphasisEnd} %{memoryFrom}Мб

en: mrWidget|Added to the merge train by
uk_UA: Додано до ланцюжка змін

en: mrWidget|Allows commits from members who can merge to the target branch
uk_UA: Дозволяє коміти від учасників, які можуть зливати до цільової гілки

en: mrWidget|An error occurred while removing your approval.
uk_UA: Під час видалення вашого затвердження сталася помилка.

en: mrWidget|An error occurred while retrieving approval data for this merge request.
uk_UA: Помилка при отриманні даних про затвердження для цього запиту на злиття.

en: mrWidget|An error occurred while submitting your approval.
uk_UA: Помилка при обробці вашого затвердження.

en: mrWidget|Approval password is invalid.
uk_UA: Пароль для затвердження є недійсним.

en: mrWidget|Approve
uk_UA: Затвердити

en: mrWidget|Approve additionally
uk_UA: Затвердити додатково

en: mrWidget|Approved by
uk_UA: Затверджено

en: mrWidget|Cancel automatic merge
uk_UA: Скасувати автоматичне злиття

en: mrWidget|Check out branch
uk_UA: Перейти в гілку

en: mrWidget|Cherry-pick
uk_UA: вибір (коміта)

en: mrWidget|Cherry-pick this merge request in a new merge request
uk_UA: Вибрати (cherry-pick) цей запит на злиття в новий запит на злиття

en: mrWidget|Closed
uk_UA: Закриті

en: mrWidget|Closed by
uk_UA: Закритий

en: mrWidget|Closes
uk_UA: Закриває

en: mrWidget|Delete source branch
uk_UA: Видалити гілку-джерело

en: mrWidget|Deployment statistics are not available currently
uk_UA: Статистика розгортання наразі недоступна

en: mrWidget|Did not close
uk_UA: Не закрив

en: mrWidget|Email patches
uk_UA: Email-патчі

en: mrWidget|Failed to load deployment statistics
uk_UA: Не вдалося завантажити статистику розгортання

en: mrWidget|Fast-forward merge is not possible. To merge this request, first rebase locally.
uk_UA: Fast-forward злиття неможливе. Для злиття цього запиту, спочатку виконайте локальний rebase.

en: mrWidget|Fork merge requests do not create merge request pipelines which validate a post merge result
uk_UA: Запити на злиття у форках не створюють конвеєри, які перевіряють результат після виконання злиття

en: mrWidget|If the %{branch} branch exists in your local repository, you can merge this merge request manually using the
uk_UA: Якщо гілка %{branch} існує у вашому локальному репозиторії, то ви можете застосувати цей запит на злиття вручну за допомогою

en: mrWidget|If the %{missingBranchName} branch exists in your local repository, you can merge this merge request manually using the command line
uk_UA: Якщо гілка %{missingBranchName} існує у вашому локальному репозиторії, то ви можете застосувати цей запит на злиття вручну за допомогою командного рядка

en: mrWidget|Loading deployment statistics
uk_UA: Завантаження статистики розгортання

en: mrWidget|Mentions
uk_UA: Згадки

en: mrWidget|Merge
uk_UA: Злиття

en: mrWidget|Merge failed.
uk_UA: Злиття пройшло невдало.

en: mrWidget|Merge failed: %{mergeError}. Please try again.
uk_UA: Злиття неуспішне: %{mergeError}. Будь ласка, спробуйте знову.

en: mrWidget|Merge locally
uk_UA: Злити локально

en: mrWidget|Merge request approved.
uk_UA: Запит на злиття затверджено.

en: mrWidget|Merged by
uk_UA: Злито

en: mrWidget|More information
uk_UA: Детальніше

en: mrWidget|Open in Web IDE
uk_UA: Відкрити у Web IDE

en: mrWidget|Pipeline blocked. The pipeline for this merge request requires a manual action to proceed
uk_UA: Конвеєр заблоковано. Конвеєр для цього запиту для злиття вимагає ручної операції для продовження

en: mrWidget|Plain diff
uk_UA: Просте порівняння (diff)

en: mrWidget|Ready to be merged automatically. Ask someone with write access to this repository to merge this request
uk_UA: Можливе автоматичне злиття. Зверніться до когось із правами на запис у цей репозиторій для злиття запиту

en: mrWidget|Refresh
uk_UA: Оновити

en: mrWidget|Refresh now
uk_UA: Оновити зараз

en: mrWidget|Refreshing now
uk_UA: Відбувається оновлення

en: mrWidget|Remove from merge train
uk_UA: Видалити із ланцюжка змін

en: mrWidget|Request to merge
uk_UA: Запит на злиття

en: mrWidget|Resolve conflicts
uk_UA: Вирішити конфлікти

en: mrWidget|Resolve these conflicts or ask someone with write access to this repository to merge it locally
uk_UA: Вирішіть ці конфлікти або зверніться до когось із правом на запис до цього репозиторію щоб злити локально

en: mrWidget|Revert
uk_UA: Анулювати

en: mrWidget|Revert this merge request in a new merge request
uk_UA: Анулювати цей запит на злиття за допомогою нового запиту на злиття

en: mrWidget|Revoke approval
uk_UA: Скасувати затвердження

en: mrWidget|Set by
uk_UA: Встановлено

en: mrWidget|The changes were merged into
uk_UA: Зміни були злиті в

en: mrWidget|The changes were not merged into
uk_UA: Зміни не були злиті в

en: mrWidget|The changes will be merged into
uk_UA: Зміни будуть злиті в

en: mrWidget|The pipeline for this merge request failed. Please retry the job or push a new commit to fix the failure
uk_UA: Конвеєр для цього запиту на злиття завершився з помилкою. Будь ласка перезапустіть це завдання або відправте новий коміт із виправленням помилки

en: mrWidget|The source branch HEAD has recently changed. Please reload the page and review the changes before merging
uk_UA: HEAD гілки-джерела нещодавно було змінено. Будь ласка оновіть сторінку і перегляньте зміни перед злиттям

en: mrWidget|The source branch has been deleted
uk_UA: Гілку-джерело видалено

en: mrWidget|The source branch is %{commitsBehindLinkStart}%{commitsBehind}%{commitsBehindLinkEnd} the target branch
uk_UA: Гілка-джерело на %{commitsBehindLinkStart}%{commitsBehind}%{commitsBehindLinkEnd} цільової гілки

en: mrWidget|The source branch is being deleted
uk_UA: Гілка-джерело в процесі видалення

en: mrWidget|The source branch will be deleted
uk_UA: Гілку-джерело буде видалено

en: mrWidget|The source branch will not be deleted
uk_UA: Гілку-джерело не буде видалено

en: mrWidget|There are merge conflicts
uk_UA: існують конфлікти при злитті

en: mrWidget|This feature merges changes from the target branch to the source branch. You cannot use this feature since the source branch is protected.
uk_UA: Ця функція зливає зміни з цільової гілки до гілки-джерела. Її не можна використовувати, оскільки гілка-джерело є захищеною.

en: mrWidget|This merge request failed to be merged automatically
uk_UA: Відбулася помилка при автоматичному злитті цього запиту

en: mrWidget|This merge request is in the process of being merged
uk_UA: Запит на злиття в процесі виконання

en: mrWidget|This project is archived, write access has been disabled
uk_UA: Цей проект заархівований, доступ до запису було відключено

en: mrWidget|To approve this merge request, please enter your password. This project requires all approvals to be authenticated.
uk_UA: Для затвердження цього запиту на злиття, введіть ваш пароль. Цей проект вимагає проходження автентифікації для всіх затверджень.

en: mrWidget|You are not allowed to edit this project directly. Please fork to make changes.
uk_UA: Ви не можете безпосередньо редагувати цей проєкт. Будь ласка, зробіть форк, щоб внести зміни.

en: mrWidget|You can delete the source branch now
uk_UA: Тепер ви можете видалити гілку-джерело

en: mrWidget|You can merge this merge request manually using the
uk_UA: Ви можете прийняти цей запит на злиття вручну за допомогою

en: mrWidget|Your password
uk_UA: Ваш пароль

en: mrWidget|branch does not exist.
uk_UA: гілка не існує.

en: mrWidget|command line
uk_UA: командного рядка

en: mrWidget|into
uk_UA: в

en: mrWidget|to be added to the merge train when the pipeline succeeds
uk_UA: буде додано до ланцюжка змін після успішного завершення конвеєра

en: mrWidget|to be merged automatically when the pipeline succeeds
uk_UA: буде злито автоматично, коли конвеєр завершиться успішно

en: mrWidget|to start a merge train when the pipeline succeeds
uk_UA: створити ланцюжок змін після успішного завершення конвеєра

en: must be greater than start date
uk_UA: повинна бути пізніша за дату початку

en: n/a
uk_UA: н/д

en: needs to be between 10 minutes and 1 month
uk_UA: має бути між 10 хвилинами та 1 місяцем

en: new merge request
uk_UA: Новий запит на злиття

en: no contributions
uk_UA: немає внесків

en: no one can merge
uk_UA: ніхто не може виконати злиття

en: none
uk_UA: немає

en: not found
uk_UA: не знайдено

en: notification emails
uk_UA: Повідомлення електронною поштою

en: nounSeries|%{firstItem} and %{lastItem}
uk_UA: %{firstItem} і %{lastItem}

en: nounSeries|%{item}, %{nextItem}
uk_UA: %{item}, %{nextItem}

en: nounSeries|%{item}, and %{lastItem}
uk_UA: %{item}, і %{lastItem}

en: opened %{timeAgoString} by %{user}
uk_UA: відкрито %{timeAgoString} %{user}

en: opened %{timeAgo}
uk_UA: відкрито %{timeAgo}

en: or
uk_UA: або

en: out of %d total test | out of %d total tests
uk_UA[0]: із %d тесту
uk_UA[1]: із %d тестів
uk_UA[2]: із %d тестів
uk_UA[3]: із %d тестів

en: parent | parents
uk_UA[0]: батьківський об’єкт
uk_UA[1]: батьківські об’єкти
uk_UA[2]: батьківський об’єктів
uk_UA[3]: батьківський об’єктів

en: password
uk_UA: пароль

en: paused
uk_UA: призупинено

en: pending comment
uk_UA: коментар в очікуванні

en: pending removal
uk_UA: очікується видалення

en: per day
uk_UA: за день

en: pipeline
uk_UA: конвеєр

en: pod_name cannot be larger than %{max_length} chars
uk_UA: pod_name не може бути довше %{max_length} символів

en: point | points
uk_UA[0]: бал
uk_UA[1]: бали
uk_UA[2]: балів
uk_UA[3]: балів

en: private
uk_UA: приватний

en: private key does not match certificate.
uk_UA: приватний ключ не відповідає сертифікату.

en: processing
uk_UA: в процесі

en: project | projects
uk_UA[0]: проєкт
uk_UA[1]: проєкти
uk_UA[2]: проєктів
uk_UA[3]: проєктів

en: project access token
uk_UA: токен доступу до проєкту

en: project access tokens
uk_UA: токени доступу до проєкту

en: project avatar
uk_UA: аватар проєкту

en: projects
uk_UA: проєкти

en: quick actions
uk_UA: швидкі дії

en: register
uk_UA: зареєструватися

en: released %{time}
uk_UA: випущено %{time}

en: remaining
uk_UA: залишилось

en: remove
uk_UA: видалити

en: remove due date
uk_UA: видалити заплановану дату завершення

en: remove weight
uk_UA: видалити вагу

en: removed a Zoom call from this issue
uk_UA: видалено дзвінок Zoom із цієї задачі

en: rendered diff
uk_UA: відображена різниця

en: reply | replies
uk_UA[0]: відповідь
uk_UA[1]: відповіді
uk_UA[2]: відповідей
uk_UA[3]: відповідей

en: repository:
uk_UA: репозиторій:

en: reset it.
uk_UA: скинути його.

en: security Reports|There was an error creating the merge request
uk_UA: помилка при створенні запиту на злиття

en: settings saved, but not activated
uk_UA: налаштування збережено, але не активовано

en: severity|Critical
uk_UA: Критичний

en: severity|High
uk_UA: Високий

en: severity|Info
uk_UA: Інформаційний

en: severity|Low
uk_UA: Низький

en: severity|Medium
uk_UA: Середній

en: severity|None
uk_UA: Відсутній

en: severity|Unknown
uk_UA: Невідомий

en: should be greater than or equal to %{access} inherited membership from group %{group_name}
uk_UA: має бути вищим або рівним %{access}, успадкованому членству з групи %{group_name}

en: show %{count} more
uk_UA: показати ще %{count}

en: show fewer
uk_UA: показати менше

en: show less
uk_UA: показати менше

en: sign in
uk_UA: увійти

en: sort:
uk_UA: сортувати:

en: source
uk_UA: джерело

en: source diff
uk_UA: різниця в коді

en: specified top is not part of the tree
uk_UA: вказана вершина не є частиною дерева

en: spendCommand|%{slash_command} will update the sum of the time spent.
uk_UA: %{slash_command} оновлює суму витраченого часу.

en: started
uk_UA: розпочато

en: started a discussion on %{design_link}
uk_UA: розпочато обговорення %{design_link}

en: stuck
uk_UA: заблоковано

en: success
uk_UA: успіх

en: syntax is correct
uk_UA: синтаксис правильний

en: syntax is incorrect
uk_UA: синтаксис неправильний

en: tag name
uk_UA: назва тегу

en: this document
uk_UA: цей документ

en: to help your contributors communicate effectively!
uk_UA: щоб допомогти вашим контриб’юторам ефективно спілкуватися!

en: to list
uk_UA: в список

en: toggle collapse
uk_UA: згорнути/розгорнути

en: toggle dropdown
uk_UA: розкрити чи закрити випадаючий список

en: triggered
uk_UA: запущено

en: unicode domains should use IDNA encoding
uk_UA: домени в unicode повинні використовувати кодування IDNA

en: updated
uk_UA: оновлено

en: updated %{time_ago}
uk_UA: оновлено %{time_ago}

en: uploaded
uk_UA: завантажено

en: user avatar
uk_UA: аватар користувача

en: username
uk_UA: ім'я користувача

en: uses Kubernetes clusters to deploy your code!
uk_UA: використовує кластери Kubernetes для розгортання коду!

en: verify ownership
uk_UA: перевірити право власності

en: version %{versionIndex}
uk_UA: версія %{versionIndex}

en: via %{closed_via}
uk_UA: через %{closed_via}

en: via merge request %{link}
uk_UA: через запит на злиття %{link}

en: view it on GitLab
uk_UA: переглянути це на GitLab

en: view the blob
uk_UA: переглянути бінарні дані

en: vulnerability|Add a comment
uk_UA: Додати коментар

en: vulnerability|Add a comment or reason for dismissal
uk_UA: Додати коментар або причину для відхилення

en: vulnerability|Add comment
uk_UA: Додати коментар

en: vulnerability|Add comment & dismiss
uk_UA: Додати коментар та відхилити

en: vulnerability|Dismiss vulnerability
uk_UA: Відхилити вразливість

en: vulnerability|Save comment
uk_UA: Зберегти коментар

en: vulnerability|Undo dismiss
uk_UA: Відмінити відхилення

en: vulnerability|dismissed
uk_UA: відхилено

en: wiki page
uk_UA: вікі-сторінка

en: with %{additions} additions, %{deletions} deletions.
uk_UA: з %{additions} додаваннями і %{deletions} видаленнями.

en: yaml invalid
uk_UA: yaml недійсний
