gst-plugins-bad 0.10.21.2 - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Could not read title information for DVD.
el: Αδυναμία ανάγνωσης πληροφοριών τίτλου του DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
el: Αποτυχία ανοίγματος της συσκευής DVD '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
el: Αποτυχία ορισμού αναζήτησης βασισμένη σε PGC.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
el: Αδυναμία ανάγνωσης δίσκου DVD. Αυτό μπορεί να οφείλεται στο ότι το DVD είναι κρυπτογραφημένο και δεν έχει εγκατασταθεί μια βιβλιοθήκη αποκρυπτογράφησης DVD.

en: Could not read DVD.
el: Αδυναμία ανάγνωσης δίσκου DVD.

en: Internal data stream error.
el: Εσωτερικό σφάλμα ροής δεδομένων.

en: Device "%s" does not exist.
el: Η συσκευή "%s" δεν υπάρχει.

en: Could not open frontend device "%s".
el: Αδυναμία ανοίγματος συσκευής frontend "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
el: Αδυναμία λήψης ρυθμίσεων από τη συσκευή frontend "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
el: Αδυναμία ανοίγματος αρχείου "%s" για ανάγνωση.
