gst-plugins-bad 1.15.1 - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
eo: Neniu URL estas difinita.

en: OpenCV failed to load template image
eo: OpenCV malsukcesis ŝargi je ŝablona bildo

en: Could not read title information for DVD.
eo: Ne eblis legi la titol-informojn por DVD.

en: Failed to open DVD device '%s'.
eo: Malsukcesis malfermi la DVD-aparaton '%s'.

en: Failed to set PGC based seeking.
eo: Difino de PGC-bazita serĉo fiaskis.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
eo: Ne eblis legi la DVD-n. Eble la DVD estas ĉifrita sed biblioteko por malĉifrado ne estas instalita.

en: Could not read DVD.
eo: Ne eblis legi la DVD-n.

en: This file contains no playable streams.
eo: Tiu ĉi dosiero enhavas neniun ludeblan fluon.

en: Could not open sndfile stream for reading.
eo: Ne eblis malfermi la fluon sndfile por legi.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
eo: Generita dosiero havas pli grandan tempon preroll ol ĝia flua daŭro

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
eo: Mankas elementos '%s' - kontrolu vian instalon de GStreamer.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
eo: Dosiera loko estas difinita kiel NULL, bonvolu difinu ĝin kiel valida dosiernomo

en: Digitalzoom element couldn't be created
eo: Elemento Digitalzoom ne povis esti kreata

en: Subpicture format was not configured before data flow
eo: Formo Subpicture ne estis agordita antaŭ ol la datumara fluo

en: Failed to get fragment URL.
eo: Malsukcesis havigi fragmentan URL-n.

en: Couldn't download fragments
eo: Ne eblis elŝuti fragmentojn

en: Internal data stream error.
eo: Interna eraro pri datumara fluo.

en: Device "%s" does not exist.
eo: Aparato "%s" ne ekzistas.

en: Could not open frontend device "%s".
eo: Ne eblis malfermi la fasadan aparaton "%s".

en: Could not get settings from frontend device "%s".
eo: Ne eblis havigi la agordojn el la fasada aparato "%s".

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
eo: Ne eblis nombrigi la liverajn sistemojn el la fasada aparato "%s".

en: Could not open file "%s" for reading.
eo: Ne eblis malfermi la dosieron "%s" por legi.

en: Couldn't find channel configuration file
eo: Ne eblis trovi kanal-agordan dosieron

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
eo: Ne eblis ŝargi je la kanal-agorda dosiero: '%s'

en: Couldn't find details for channel '%s'
eo: Ne eblis trovi detalojn pri la kanalo '%s'

en: No properties for channel '%s'
eo: Neniu atributo por la kanalo '%s'

en: Failed to set properties for channel '%s'
eo: Malsukcesis difini atributojn por la kanalo '%s'

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
eo: Ne eblis trovi kanal-agordan dosieron: '%s'

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
eo: Kanal-agorda dosiero ne enhavas iun ajn kanalon
