gst-plugins-bad-1.15.1 - en to hr translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
hr: Nema URL-adrese (nije postavljena).

en: OpenCV failed to load template image
hr: OpenCV nije uspio učitati predložak

en: Could not read title information for DVD.
hr: Nije bilo moguće pročitati informaciju o strukturi DVD-a.

en: Failed to open DVD device '%s'.
hr: Nije uspjelo otvoriti DVD uređaj „%s“.

en: Failed to set PGC based seeking.
hr: Nije uspjelo omogućiti pozicioniranje na osnovu PGC-a.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
hr: DVD nije moguće čitati. DVD je možda je šifriran a biblioteka za dešifriranje
    nije instalirana.

en: Could not read DVD.
hr: DVD nije moguće čitati.

en: This file contains no playable streams.
hr: Ova datoteka ne sadrži upotrebljive protoke.

en: Could not open sndfile stream for reading.
hr: Nije moguće otvoriti protok sndfile za čitanje.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
hr: U generiranoj datoteci pripremno (preroll) vrijeme je duže od trajanja
    samog protoka

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
hr: Nema elementa „%s“ -- provjerite vašu GStreamer instalaciju.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
hr: Lokacija datoteke je prazna (NULL) -- navedite valjano ime datoteke

en: Digitalzoom element couldn't be created
hr: Nije moguće stvoriti element Digitalzoom

en: Subpicture format was not configured before data flow
hr: Format podslike nije konfiguriran prije protoka podataka

en: Failed to get fragment URL.
hr: Nije uspjelo dobiti fragment URL adrese.

en: Couldn't download fragments
hr: Nije moguće preuzeti fragmente

en: Internal data stream error.
hr: Interna greška protoka podataka.

en: Device "%s" does not exist.
hr: Uređaj „%s“ ne postoji.

en: Could not open frontend device "%s".
hr: Nije moguće otvoriti korisnikov (frontend) uređaj „%s“.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
hr: Nije moguće dobiti postavke od korisnikovog (frontend) uređaja „%s“.

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
hr: Nije moguće enumerirati sustave dostave iz korisnikovog (frontend) uređaja „%s“.

en: Could not open file "%s" for reading.
hr: Nije moguće otvoriti datoteku „%s“ za čitanje.

en: Couldn't find channel configuration file
hr: Nije moguće naći datoteku s postavkama za kanal

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
hr: Nije moguće učitati datoteku s postavkama za kanal: „%s“

en: Couldn't find details for channel '%s'
hr: Nije moguće naći detalje za kanal „%s“

en: No properties for channel '%s'
hr: Nema svojstva za kanal „%s“

en: Failed to set properties for channel '%s'
hr: Nije uspjelo postaviti svojstva za kanal „%s“

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
hr: Nije moguće naći datoteku s postavkama za kanal: „%s“

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
hr: Datoteka s postavkama za kanal ne sadrži nijedan kanal
