gst-plugins-bad 1.15.1 - en to hu translation catalogue (29 entries)

en: No URL set.
hu: Nincs URL beállítva.

en: OpenCV failed to load template image
hu: Az OpenCV-nek nem sikerült betöltenie a sablonképet

en: Could not read title information for DVD.
hu: Nem lehet címinformációkat olvasni a DVD-ről.

en: Failed to open DVD device '%s'.
hu: Nem nyitható meg a DVD eszköz („%s”).

en: Failed to set PGC based seeking.
hu: A PGC-alapú keresés beállítása meghiúsult.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
hu: Nem olvasható a DVD. Ezt az okozhatja, hogy a DVD titkosított, és a DVD-visszafejtő programkönyvtár nincs telepítve.

en: Could not read DVD.
hu: Nem olvasható a DVD.

en: This file contains no playable streams.
hu: Ez a fájl nem tartalmaz lejátszható folyamokat.

en: Could not open sndfile stream for reading.
hu: A hangfájl folyam nem nyitható meg olvasásra.

en: Generated file has a larger preroll time than its streams duration
hu: Az előállított fájlnak nagyobb előtekerési ideje van, mint a folyamának időtartama

en: Missing element '%s' - check your GStreamer installation.
hu: Hiányzó „%s” elem - ellenőrizze a GStreamer telepítését.

en: File location is set to NULL, please set it to a valid filename
hu: A fájl helye NULL értékre lett állítva, kérjük állítsa be egy érvényes fájlnévre

en: Digitalzoom element couldn't be created
hu: A digitális nagyítás elemet nem sikerült létrehozni

en: Subpicture format was not configured before data flow
hu: A részkép formátuma nem lett beállítva az adatfolyam előtt

en: Failed to get fragment URL.
hu: Nem sikerült lekérni a töredék URL-t.

en: Couldn't download fragments
hu: Nem sikerült letölteni a töredékeket

en: Internal data stream error.
hu: Belső adatfolyamhiba.

en: Device "%s" does not exist.
hu: Az eszköz („%s”) nem létezik.

en: Could not open frontend device "%s".
hu: Nem nyitható meg az előtéteszköz („%s”).

en: Could not get settings from frontend device "%s".
hu: Nem kérhetők le a beállítások az előtéteszköztől („%s”).

en: Cannot enumerate delivery systems from frontend device "%s".
hu: Nem lehet felsorolni a szállító rendszereket a(z) „%s” előtéteszköztől.

en: Could not open file "%s" for reading.
hu: A fájl („%s”) nem nyitható meg olvasásra.

en: Couldn't find channel configuration file
hu: Nem található csatorna beállítófájl

en: Couldn't load channel configuration file: '%s'
hu: Nem sikerült betölteni a csatorna beállítófájlt: „%s”

en: Couldn't find details for channel '%s'
hu: Nem találhatók a(z) „%s” csatorna részletei

en: No properties for channel '%s'
hu: Nincsenek tulajdonságok a(z) „%s” csatornához

en: Failed to set properties for channel '%s'
hu: Nem sikerült beállítani a(z) „%s” csatorna tulajdonságait

en: Couldn't find channel configuration file: '%s'
hu: Nem található csatorna beállítófájl: „%s”

en: Channel configuration file doesn't contain any channels
hu: A csatorna beállítófájl nem tartalmaz egyetlen csatornát sem
