gst-plugins-bad 0.10.13.2 - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Could not read title information for DVD.
fi: DVD:n otsikkotietoja ei voitu lukea.

en: Failed to open DVD device '%s'.
fi: DVD-laitetta "%s" ei voitu avata.

en: Failed to set PGC based seeking.
fi: PGC-pohjaisen kelauksen asetus epäonnistui.

en: Internal data stream error.
fi: Sisäisen tietovirran virhe.

en: Device "%s" does not exist.
fi: Laitetta "%s" ei ole olemassa.

en: Could not open frontend device "%s".
fi: Edustalaitetta "%s" ei voitu avata.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
fi: Edustalaitteen "%s" asetuksia ei saatu.

en: Could not open file "%s" for reading.
fi: Tiedostoa "%s" ei voi avata luettavaksi.
