gst-plugins-bad 0.10.21.2 - en to gl translation catalogue (10 entries)

en: Could not read title information for DVD.
gl: Non foi posíbel ler a información do título do DVD

en: Failed to open DVD device '%s'.
gl: Produciuse un fallo ao abrir o dispositivo DVD «%s».

en: Failed to set PGC based seeking.
gl: Produciuse un fallo ao estabelecer a busca baseada en PGC.

en: Could not read DVD. This may be because the DVD is encrypted and a DVD decryption library is not installed.
gl: Non foi posíbel ler o DVD. Isto pode ser cause de que o DVD estea cifrado e non teña instalada unha biblioteca de descifrado de DVD.

en: Could not read DVD.
gl: Non foi posíbel ler o DVD.

en: Internal data stream error.
gl: Produciuse un erro interno no fluxo de datos.

en: Device "%s" does not exist.
gl: O dispositivo «%s» non existe.

en: Could not open frontend device "%s".
gl: Non foi posíbel abrir o dispositivo frontend «%s».

en: Could not get settings from frontend device "%s".
gl: Non foi posíbel obter os axustes do dispositivo frontend «%s».

en: Could not open file "%s" for reading.
gl: Non foi posíbel abrir o ficheiro «%s» para ler.
