gst-plugins-bad-0.10.6.3 - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Internal data stream error.
lt: Vidinė duomenų srauto klaida.

en: Device "%s" does not exist.
lt: Įrenginys „%s“ neegzistuoja.

en: Could not open frontend device "%s".
lt: Nepavyko atverti išorinės pusės įrenginio „%s“.

en: Could not get settings from frontend device "%s".
lt: Nepavyko gauti nustatymų iš išorinės pusės įrenginio „%s“.

en: Could not open file "%s" for reading.
lt: Nepavyko atverti failo „%s“ skaitymui.
