playonlinux - en to gl translation catalogue (147 entries)

en: Which application do you want to apply the modification to?
gl: A que aplicación dexesas aplicarlle a modificación?

en: This plugin wil allow you to capture you applications under PlayOnLinux
gl: Este plugin lle permitirá capturar as suas aplicacións baixo PlayOnLinux

en: Capture menu (OpenGL)
gl: Captura do menú (OpenGL)

en: Capture menu (not OpenGL)
gl: Captura do menú (sen OpenGL)

en: Begin the capture of an application
gl: Iniciar a captura dunha aplicación

en: Play a captured file
gl: Reproducir un arquivo capturado

en: Convert a captured file to video
gl: Convertir un arquivo de captura a video

en: Press Next then click on the window\nyou want to capture.\nCapture will start automatically after 5 seconds.\nOnly video will be captured.
gl: Pulse Seguinte e logo faga clic na fiestra\nse a dexesas capturar.\nCapture se iniciará automáticamente despóis de 5 segundos.\nSolo un video será capturado.

en: Capture will begin...
gl: Comeza a captura...

en: Press <SHIFT>+F8 to start or stop capture
gl: Pulsar <SHIFT>+F8 para iniciar ou parar a captura

en: Press <SHIFT>+F8 to stop capture
gl: Pulsa <SHIFT>+F8 para parar a captura

en: Capture in progress...
gl: Captura en marcha...

en: Choose an action to perform
gl: Escolle unha acción a relalizar

en: Please choose a PID capture file to play
gl: Porfavor elixe un arquivo de captura PID para xogar

en: Please choose an OGV capture file to play
gl: Porfavor elixe un arquivo de captura OGV para xogar

en: Please choose a capture file to convert
gl: Porfavor elixe un arquivo de captura a convertir

en: You must choose a capture to read
gl: Debes elexir unha captura para leer

en: You must choose a capture to convert
gl: Debes elexir una captura para convertir

en: Please wait while the PlayOnLinux logo is created...
gl: Porfavor espera mentras o logo PlayOnLinux e creado...

en: Add the PlayOnLinux logo to your video?
gl: Engadir o logo de Playonlinux no teu video?

en: Warning: For correct video encoding,\nresolution MUST be a multiple of 16
gl: Advertenza: Para unha correcta codificación do video,\na resolución DEBE ser un multiplo de 16

en: Ubuntu users must add the MEDIBUNTU repository\nfor this conversion format to work properly.
gl: Os usuarios de Ubuntu deben engadir o repositorio MEDIBUNTU\npara que esta conversión de formato traballe correctamente.

en: Choose the video format for conversion
gl: Elixa un formato de video para a conversión

en: Define your encoding options for pass 1 \n (leave defaults if you do not know what to do)
gl: Define as tuas opcións de condificación para o paso 1 \n (deixa isto por defecto se non sabes o que fai)

en: Define your encoding options for pass 2 \n (leave defaults if you do not know what to do)
gl: Define as tuas opcións de condificación para o paso 2 \n (deixa isto por defecto se non sabes o que fai)

en: Define your encoding options \n (leave defaults if you do not know what to do)
gl: Define as tuas opcións de condificación \n (deixa isto por defecto se non sabes o que fai)

en: Please wait while your video is being encoded...
gl: Porfavor espere mentres o video se está codificando...

en: Conversion done
gl: Conversión feita

en: Choose an option to modify
gl: Elixe unha opción a modificar

en: All
gl: Todo

en: You must choose a game to modify
gl: Debes elexir un xogo para modificar

en: Welcome in Advanced Wine Configuration, an optimization’s system for Wine created by GNU_Raziel. If you does not know what to choose, LEAVE DEFAULTS
gl: Benvido/a ao modo avanzado de configuración de Wine, unha optimización do sistema para wine creada por GNU_Raziel. Se non sabes que elexir, DEIXENO POR DEFECTO

en: Choose a game
gl: Elixa un xogo

en: You did not select a game
gl: Non selecionaches un xogo

en: Choose DirectDraw Renderer Mode?
gl: Elexiu o modo DirectDraw Render?

en: Activate GLSL Support?
gl: Activar Soporte GLSL?

en: Choose Offscreen Rendering Mode?
gl: Elexir o modo Renderizado fora da pantalla=

en: Choose Render Target Lock Mode?
gl: Elexir o modo Renderizado objetivo bloqueado?

en: Activate Multisampling support?
gl: Activar soporte de muestreo múltiple?

en: Activate the mouse warp override?
gl: Activar o rato integrado?

en: Welcome in Detour, a plugin witch enable you to create post-install shorcuts.
gl: Benvido/a  en Deteur, un plugin que permite crear acesos diretos posteriores a instalación.

en: Choose an application
gl: Escolla unha aplicación

en: Operation done
gl: Operación completada

en: Report a bug
gl: Reportar un erro

en: Choose the name of the virtual drive
gl: Escolle o nome da nova unidade virtual

en: Run a local script
gl: Executar script local

en: Configure Wine
gl: Configurar Wine

en: Registry Editor
gl: Editor de Rexistro

en: Other
gl: Outro

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Browse
gl: Buscar

en: General
gl: Xeral

en: Make a new shortcut from this virtual drive
gl: Crear un acceso directo a esta unidade virtual

en: Name
gl: Nome

en: Wine version
gl: Versión de Wine

en: Virtual drive
gl: Unidade virtual

en: Run configuration wizard
gl: Executar o asistente de configuración

en: Windows reboot
gl: Reinicio Windows

en: Command prompt
gl: Saida do comando

en: Task manager
gl: Administrador de tareas

en: Kill processes
gl: Matar proceso

en: Install
gl: Instalar

en: Open program's directory
gl: Abrir carpeta de programas

en: Open virtual drive's directory
gl: Abrir carpeta de unidades virtuais

en: GLSL Support
gl: Soporte para GLSL

en: Direct Draw Renderer
gl: Render Direct Draw

en: Video memory size
gl: Tamaño da memoria do video

en: Offscreen rendering mode
gl: Modo de renderizado fora da pantalla

en: Render target mode lock
gl: Bloquear o modo Render target

en: Multisampling
gl: Multiexemplo

en: Strict Draw Ordering
gl: Pedido strict draw

en: Mouse warp override
gl: Señalizar punteiro

en: Open a shell
gl: Abrir unha linea de comandos

en: Run a .exe file in this virtual drive
gl: Executar un .exe nesta unidade virtual

en: {0} configuration
gl: {0} configuración

en: New
gl: Novo

en: Remove
gl: Eliminar

en: Display
gl: Pantalla

en: Miscellaneous
gl: Varios

en: This virtual drive is protected
gl: Esta unidade virtual está protexida

en: {0} Wizard
gl: Asistente de {0}

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Next
gl: Seguinte

en: No
gl: Non

en: Yes
gl: Sí

en: I Agree
gl: De acordo

en: Show virtual drives
gl: Ver dispositivos virtuais

en: Login:
gl: Nome de usuario:

en: Password:
gl: Contrasinal:

en: Register
gl: Rexistro

en: MB downloaded
gl: MB descargado

en: of
gl: de

en: No description
gl: Sen descrición

en: Accessories
gl: Accesorios

en: Development
gl: Desenvolvemento

en: Education
gl: Educación

en: Games
gl: Xogos

en: Graphics
gl: Gráficos

en: Office
gl: Oficina

en: Patches
gl: parches

en: Testing
gl: Provas

en: Install a non-listed program
gl: Instalar un programa non-listado

en: Refreshing {0}
gl: Volvendo a cargar {0}

en: An updated version of {0} is available
gl: Unha nova versión de {0} esta dispoñible

en: Run
gl: Executar

en: Donate
gl: Donar

en: Exit
gl: Saír

en: Manage Wine versions
gl: Administar versión de Wine

en: {0} console
gl: Consola de {0}

en: Close all {0} software
gl: Cerrar todos o software de {0}

en: Plugin manager
gl: Xestor de plugins

en: About {0}
gl: A cerca de {0}

en: File
gl: Arquivo

en: Tools
gl: Ferramentas

en: Settings
gl: Axustes

en: Configure
gl: Configuración

en: Open the application's directory
gl: Abrir o directorio da aplicación

en: Set the icon
gl: Elexir o icono

en: Close this application
gl: Cerrar esta aplicación

en: {0} settings
gl: Configuración de {0}

en: {0} install menu
gl: Instalar menú de {0}

en: {0} wine versions manager
gl: Xestor de versións de Wine de {0}

en: Run your Windows programs on
gl: Executar os teus programas windows en

en: Developer and Website:
gl: Deseñador e Páxina web:

en: Scriptors:
gl: Escritores:

en: Packager:
gl: Empaquetador:

en: Icons:
gl: Iconas:

en: The following people contributed to this program:
gl: A seguinte xente colaborou con este programa:

en: {0} is not supposed to be run as root. Sorry
gl: {0} non está pensado para executarse como root. Desculpe.

en: Are you sure you want to  want to install {0} package?
gl: Está seguro de que desexa instalar o paquete {0}?

en: Proxy configuration
gl: Configuración do proxy

en: Set a proxy
gl: Elexir proxy

en: Proxy address
gl: Direción proxy

en: Proxy port
gl: Porto proxy

en: Proxy login
gl: Login proxy

en: Proxy password
gl: Contrasinal Proxy

en: Installed plugins
gl: Plugins instalados

en: Enable
gl: Activado

en: Choose a plugin
gl: Escolla un plugin

en: Are you sure you want to install:
gl: Está seguro de que quere instalar:

en: Are you sure you want to delete:
gl: Está seguro de que quere borrar:

en: Disable
gl: Desabilitar

en: Apply
gl: Aplicar

en: Installed Wine versions:
gl: Versións de Wine instaladas:

en: Available Wine versions:
gl: Versións de Wine dispoñibles:

en: Wine versions
gl: Versións de Wine

en: Are you sure you want to delete wine {0}?
gl: Está seguro de que desexa eliminar Wine {0}?
