playonlinux - en to hr translation catalogue (311 entries)

en: Which application do you want to apply the modification to?
hr: Na koju aplikaciju želite primjeniti izmjene?

en: This plugin wil allow you to capture you applications under PlayOnLinux
hr: Ovaj priključak omogućuje vam snimanje vaše aplikacije pod PlayOnLinux-om

en: Capture menu (OpenGL)
hr: Snimi izbornik (OpenGL)

en: Capture menu (not OpenGL)
hr: Snimi izbornik (bez OpenGL-a)

en: Begin the capture of an application
hr: Započni snimanje aplikacije

en: Play a captured file
hr: Reproduciraj snimljenu datoteku

en: Convert a captured file to video
hr: Konvertiraj snimljenu datoteku u video

en: Press Next then click on the window\nyou want to capture.\nCapture will start automatically after 5 seconds.\nOnly video will be captured.
hr: Pritisnite Naprijed zatim kliknite na prozor\nkoji želite snimiti.\nSnimanje će započeti automatski nakon 5 sekundi.\nSamo će video biti snimljen.

en: Capture will begin...
hr: Snimanje će započeti...

en: Press <SHIFT>+F8 to start or stop capture
hr: Pritisnite <SHIFT>+F8 za početak ili kraj snimanja

en: Press <SHIFT>+F8 to stop capture
hr: Pritisnite <SHIFT>+F8 za kraj snimanja

en: Capture in progress...
hr: Snimanje u tijeku...

en: Choose an action to perform
hr: Odaberite radnju za izvođenje

en: Please choose a PID capture file to play
hr: Odaberite PID snimljene datoteke za reprodukciju

en: Please choose an OGV capture file to play
hr: Odaberite OGV snimljenu datoteku za reprodukciju

en: Please choose a capture file to convert
hr: Odaberite snimljenu datoteku za konverziju

en: You must choose a capture to read
hr: Morate izabrati snimku za očitavanje

en: You must choose a capture to convert
hr: Morate izabrati snimku za konverziju

en: Please wait while the PlayOnLinux logo is created...
hr: Pričekajte dok se izrađuje PlayOnLinux logo ...

en: Add the PlayOnLinux logo to your video?
hr: Dodajte PlayOnLinux logo na vaš video?

en: Warning: For correct video encoding,\nresolution MUST be a multiple of 16
hr: Upozorenje: Za ispravno video enkodiranje,\nrezolucija MORA biti viša od 16

en: Ubuntu users must add the MEDIBUNTU repository\nfor this conversion format to work properly.
hr: Ubuntu korisnici moraju dodati MEDIBUNTU repozitorij\nda bi ovaj format konverzije ispravno radio.

en: Choose the video format for conversion
hr: Odaberite video format za konverziju

en: Define your encoding options for pass 1 \n (leave defaults if you do not know what to do)
hr: Odredite vaše mogućnosti enkodiranja za pass 1 \n (ostavite uobičajeno ako ne znate što radite)

en: Define your encoding options for pass 2 \n (leave defaults if you do not know what to do)
hr: Odredite vaše mogućnosti enkodiranja za pass 2 \n (ostavite uobičajeno ako ne znate što radite)

en: Define your encoding options \n (leave defaults if you do not know what to do)
hr: Odredite vaše mogućnosti enkodiranja \n (ostavite uobičajeno ako ne znate što radite)

en: Please wait while your video is being encoded...
hr: Pričekajte dok se vaš video enkodira...

en: Conversion done
hr: Konverzija završena

en: Choose an option to modify
hr: Odaberite mogućnost za promjenu

en: All
hr: Sve

en: You must choose a game to modify
hr: Morate odabrati igru za promjenu

en: Welcome in Advanced Wine Configuration, an optimization’s system for Wine created by GNU_Raziel. If you does not know what to choose, LEAVE DEFAULTS
hr: Dobrodošli u napredno Wine podešavanje; optimizacijski sustav za Wine koji je napravio GNU_Raziel. Ako ne znate što treba odabrati, OSTAVITE UOBIČAJENO

en: Choose a game
hr: Odaberite igru

en: You did not select a game
hr: Niste odabrali igru

en: Choose DirectDraw Renderer Mode?
hr: Odaberite DirectDraw način iscrtavanja?

en: Activate GLSL Support?
hr: Aktivirati GLSL podršku?

en: Choose Offscreen Rendering Mode?
hr: Odaberi offscreen način prikaza?

en: Choose Render Target Lock Mode?
hr: Odaberite način iscrtavanja zaključane mete?

en: Activate Multisampling support?
hr: Aktiviraj multisampling podršku?

en: Optimisation done
hr: Optimizacija završena

en: Welcome in Detour, a plugin witch enable you to create post-install shorcuts.
hr: Dobrodošli u Detour, priključak koji vam omogućuje stvaranje prečaca nakon instalacije.

en: Choose an application
hr: Odaberite aplikaciju

en: Operation done
hr: Radnja završena

en: Report a bug
hr: Prijavite grešku

en: This wizard will help you to report a bug about an officially supported program.
hr: Ovaj čarobnjak će vam pomoći da prijavite greške o službeno podržanom programu.

en: I have a problem with a software
hr: Imam problem sa softverom

en: My problem concerns $APPLICATION_TITLE itself
hr: Moj problem se odnosi samo na $APPLICATION_TITLE

en: What kind of problem do you have?
hr: Kakvu vrstu problema imate?

en: Don't join any log file
hr: Nemoj dodati nikakvu datoteku zapisa

en: Manual installation
hr: Ručna instalacija

en: Choose the log file corresponding to your software.
hr: Odaberite datoteku zapisa koja odgovara vašem problemu.

en: Please explain your problem clearly (english only):
hr: Objasnite vaš problem razumljivo (samo na engleskom):

en: Sorry, we need a detailed description.
hr: Isprika, trebamo detaljniji opis.

en: Which version of Wine would you like to use?
hr: Koju inačicu Wine-a želite koristiti?

en: Choose the name of the virtual drive
hr: Odaberite naziv virtualnog pogona

en: Run a local script
hr: Pokrenite lokalnu skriptu

en: This wizard will help you to run an unofficial $APPLICATION_TITLE Script.
hr: Čarobnjak će vam pomoći da pokrenete neslužbanu $APPLICATION_TITLE skriptu.

en: Choose a valid $APPLICATION_TITLE script to run.
hr: Odaberite valjanu $APPLICATION_TITLE skriptu za pokretanje.

en: Error!
hr: Greška!

en: File not found!
hr: Datoteka nije pronađena!

en: Please read this
hr: Molim, pročitajte ovo

en: This wizard will help you to install Wine:
hr: Ovaj čarobnjak će vam pomoći instalirati Wine:

en: on the $APPLICATION_TITLE environment.
hr: na $APPLICATION_TITLE okružju.

en: $APPLICATION_TITLE Application Configurator
hr: $APPLICATION_TITLE podešavanje aplikacije

en: Please wait...
hr: Molim pričekajte...

en: Are you sure you want to shutdown all active $APPLICATION_TITLE applications?
hr: Sigurno želite isključiti sve aktivne $APPLICATION_TITLE aplikacije?

en: Please choose a software to package
hr: Odaberite softver za pakiranje

en: Copying virtual drive
hr: Kopiranje virtualnog pogona

en: Autorun
hr: Auto-pokretanje

en: No setup location found in autorun.inf
hr: Nema instalacijske lokacije pronađene u autorun.inf

en: Install a program in a new virtual drive
hr: Instaliraj program u novom virtualnom pogonu

en: Edit or update an existing application
hr: Uredi ili ažuriraj postojeću aplikaciju

en: What would you like to do?
hr: Što želite učiniti?

en: Please type a name for your application's virtual drive.\nThis name shouldn't contain spaces.
hr: Utipkajte naziv virtualnog pogona vaše aplikacije.\nTaj naziv ne smije sadržavati razmake.

en: Please choose a program
hr: Odaberite program

en: Use another version of Wine
hr: Koristite drugu inačicu Wine-a

en: Configure Wine
hr: Podesite Wine

en: Install some libraries
hr: Instaliraj neke knjižnice

en: If you don't know, unselect all
hr: Ako ne znate, odznačite sve

en: What would you like to do before installation?
hr: Što želite napraviti prije instalacije?

en: Please make your choice
hr: Odaberite vaš izbor

en: Looking for runnable CD-ROMs
hr: Tražim upotrebljive CD-ROM-ove

en: Select another file
hr: Odaberi drugu datoteku

en: Please choose a way to install your program
hr: Odaberite način na koji želite instalirati vaš program

en: Please select the install file to run.
hr: Odaberite instalacijsku datoteku za pokretanje.

en: You must choose a file!
hr: Morate odabrati datoteku!

en: $APPLICATION_TITLE is installing your application...
hr: $APPLICATION_TITLE instalira vašu aplikaciju...

en: Usage:
hr: Korištenje:

en: 	Choose a file
hr: 	Oaberi datoteku

en: 	Extract the package
hr: 	Raspakiraj paket

en: 	Install the package
hr: 	Instaliraj paket

en: 	Show this message
hr: 	Prikaži poruku

en: $APPLICATION_TITLE package manager:
hr: $APPLICATION_TITLE upravitelj paketa:

en: Choose a package to install
hr: Odaberi paket za instalaciju

en: PlayOnLinux package manager
hr: PlayOnLinux upravitelj paketa

en: Unable to find the file:
hr: Nemoguće je pronaći datoteku:

en:  isn't a valid PlayOnLinux package!
hr:  nije valjan PlayOnLinux paket!

en: This file:
hr: Ova datoteka:

en:  does not exist!
hr:  ne postoji!

en: Extracting:
hr: Raspakiravanje:

en: Running...
hr: Pokretanje...

en: Cleaning...
hr: Čišćenje...

en: Icon selection
hr: Odabir ikona

en: Please select an icon file
hr: Odaberite datoteku ikone

en: Bad file extension
hr: Pogrešna vrsta datoteke

en: is not an icon extension
hr: nije vrst ikone

en: Registry Editor
hr: Uređivač registra

en: Kill all prefix processes
hr: Ubij sve procese prefiksa

en: Update wineprefix
hr: Ažuriraj wineprefiks

en: Simulate Windows reboot
hr: Simuliraj Windows ponovno pokretanje računala

en: Use Advanced Wine Configuration plugin
hr: Koristi napredni priključak Wine podešavanja

en: Use PlayOnLinux's configurator for
hr: Korisit PlayOnLinux podešavanje za

en: Change the icon
hr: Promijeni ikonu

en: Use WineTricks
hr: Koristi WineTricks

en: Please choose an action to perform
hr: Odaberite radnju za izvođenje

en: Please choose a software to run
hr: Odaberite program za pokretanje

en: $APPLICATION_TITLE debugger is starting...
hr: $APPLICATION_TITLE pokretanje ispravljanja grešaka...

en: $APPLICATION_TITLE is analysing your application
hr: $APPLICATION_TITLE analizira vašu aplikaciju

en: Do you want $APPLICATION_TITLE to install it automatically for you?
hr: Želite li da $APPLICATION_TITLE automatski instalira umjesto vas?

en: We have detected that the program you want to install is :
hr: Otkrili smo da program koji želite instalirati je :

en: Welcome to $APPLICATION_TITLE assistant.\nIt will help you to install $file on your computer.\n\nBe careful! This program is not officially supported by $APPLICATION_TITLE.\nTherefore, it might not work as expected
hr: Dobrodošli u $APPLICATION_TITLE pomoćnik.\nPomoći će vam da instalirate $file na vaše računalo.\n\nBudite oprezni! Ovaj program nije službeno podržan od $APPLICATION_TITLE.\nStoga je moguće da ne radi kao što se očekuje

en: What is the name of you program?
hr: Koji je naziv vašeg programa?

en: Installation finished.
hr: Instalacija završena.

en: Don't install XQuartz for the moment
hr: Trenutno nemoj instalirati XQuartz

en: I've downloaded the file by myself
hr: Sam ću preuzeti datoteku

en: Please download XQuartz for me
hr: Molim preuzmi XQuartz umjesto mene

en: Downloading XQuartz
hr: Preuzimanje XQuartz-a

en: Where is
hr: Gdje je

en: Installing XQuartz...
hr: Instalacija XQuartza...

en: XQuartz has been installed.
hr: XQuartz je instaliran.

en: $APPLICATION_TITLE Uninstaller
hr: $APPLICATION_TITLE deinstalacija

en: Please select a program to uninstall
hr: Odaberite program za deinstalaciju

en: Click Next to continue.
hr: Kliknite Naprijed za nastavak.

en: This wizard will help you to uninstall:
hr: Ovaj čarobnjak će vam pomoći pri deinstalaciji:

en: Uninstalling...
hr: Deinstalacija...

en:  has been uninstalled successfully.
hr:  je uspješno deinstaliran.

en: Cannot find the shortcut
hr: Nemoguće je pronaći prečac

en: Please wait while the virtual drive is being created...
hr: Pričekajte dok se virtualni uređaj izrađuje...

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is simulating a Windows reboot
hr: Pričekajte dok $APPLICATION_TITLE simulira Windows ponovno pokretanje računala

en: Setting Program Files var
hr: Postavljanje var datoteke programa

en: This function is disabled in the PlayOnlinux environment.
hr: Ova funkcija je onemogućena u PlayOnlinux okružju.

en: Warning !!\n\nThe signature of the script you are trying to run is NOT valid\n\nPlayOnLinux has not approved this script and will not be responsible from it.\nPlease ensure you know what you are doing !
hr: Upozorenje !!\n\nPotpis skripte koju želite pokrenuti NIJE valjan\n\nPlayOnLinux nije odobrio ovu skriptu i neće biti odgovoran za nju.\nMolimo, budite sigurni da znate što radite !

en: Here the source code of the script. Check it carefully
hr: Ovdje je izvorni kod skripte. Pažljivo ga provjerite

en: Warning !!\n\nThe signature of the script you are trying to run is NOT valid\n\n$APPLICATION_TITLE has not approved this script and will not be responsible from it.\nPlease ensure you know what you are doing!
hr: Upozorenje !!\n\nPotpis skripte koju želite pokrenuti NIJE valjan\n\n$APPLICATION_TITLE nije odobrio ovu skriptu i neće biti odgovoran za nju.\nMolimo, budite sigurni da znate što radite !

en: External library
hr: Vanjska knjižnica

en: Making shortcut...
hr: Stvaranje prečaca...

en: Do you want to delete the virtual drive:
hr: Želite li obrisati virtualni disk:

en: Checking plugin:
hr: Provjera priključka:

en: New:
hr: Novo:

en: Updating plugin. Previous:
hr: Ažuriranje priključka. Prije:

en: Installing plugin:
hr: Instalacija priključka:

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is downloading:
hr: Pričekajte dok se $APPLICATION_TITLE preuzima:

en: Error ! Files mismatch\n\nLocal : $LOCAL_MD5\nServer : $SERVER_MD5
hr: Greška ! Nepodudaranje datoteka\n\nLokalno : $LOCAL_MD5\nPoslužitelj : $SERVER_MD5

en: 7z not installed, please check that you have 7zip installed and try again
hr: 7z nije instaliran, provjerite imate li instaliran 7zip i pokušajte ponovno

en: Failed to locate ${dest} from ${archive}
hr: Neuspjelo lociranje ${dest} iz ${archive}

en: Extracting ${filename} from ${archivename}
hr: Otpakiravanje ${filename} iz ${archivename}

en: Extracted file size does not match!
hr: Veličina raspakirane datoteke se ne poklapa!

en: Copying ${filename}
hr: Kopiranje ${filename}

en: File size does not match!
hr: Veličina datoteke se ne poklapa!

en: Sorry, $APPLICATION_TITLE $VERSION is too old to continue.\n$APPLICATION_TITLE $NEEDED is required.
hr: Isprika, $APPLICATION_TITLE $VERSION je prestar za nastavak.\n$APPLICATION_TITLE $NEEDED je potreban.

en: Warning: You are running $APPLICATION_TITLE $VERSION.\n$APPLICATION_TITLE $NEEDED is recommended to continue.
hr: Upozorenje: Pokrenuli ste $APPLICATION_TITLE $VERSION.\n$APPLICATION_TITLE $NEEDED je potreban za nastavak.

en:  on your computer.
hr:  na vaše računalo.

en:  will be installed in:
hr:  bit će instaliran u:

en: Click Next to start
hr: Kliknite Naprijed za pokretanje

en: This installation program is provided by:
hr: Ovaj instalirani program podržava:

en: This program was created by:
hr: Ovaj program je napravio:

en: This wizard will help you install
hr: Ovaj čarobnjak će vam pomoći pri instalaciji

en: Welcome to $APPLICATION_TITLE Installation Wizard.
hr: Dobrodošli u $APPLICATION_TITLE čarobnjak instalacije.

en: Where is mounted your CD-ROM?
hr: Gdje je montiran vaš CD-ROM?

en: Other
hr: Ostalo

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Error: Unable to find the CD-ROM!
hr: Greška: nemoguće je pronaći CD-ROM!

en: Scanning the virtual drive ...
hr: Pretraživanje virtualnog diska...

en: Video card does not have enough memory
hr: Video kartica nema dovoljno memorije

en: Your video card does not have enough memory!\nIt might prevent the game from working
hr: Vaša video kartica nema dovoljno memorije!\nTo bi moglo spriječiti pokretanje igre

en: Use Steam Store version
hr: Koristi Steam Store inačicu

en: Use Steam Store demo version
hr: Koristi Steam Store probnu inačicu

en: Use a setup file in my computer
hr: Koristi instalacijsku datoteku na mojem računalu

en: Use CD-ROM(s)
hr: Koristi CD-ROM(ove)

en: Use DVD-ROM(s)
hr: Koristi DVD-ROM(ove)

en: Download the program
hr: Preuzmi program

en: Please choose an installation method
hr: Odaberite način instalacije

en: I don't want to make another shortcut
hr: Ne želim napraviti još jedan prečac

en: Browse
hr: Pregledaj

en: Connect to your $APPLICATION_TITLE account
hr: Povežite se na vaš $APPLICATION_TITLE račun

en: Connecting...
hr: Povezivanje...

en: Failed to connect !\nPlease ensure that your login and your password are valid.
hr: Neuspjelo povezivanje !\nProvjerite je li vaše korisničko ime i lozinka valjani.

en: Wine seems to have crashed\n\nIf your program is running, just ignore this message
hr: Izgleda da se  Wine srušio\n\nAko je vaš program pokrenut, zanemarite ovu poruku

en: This is an installer for an update or an addon;\nPlease install $TITLE_REQUIRED first
hr: Ovo je instalacijski program za ažuriranje ili dodatak;\nPrvo instalirajte $TITLE_REQUIRED

en: Unable to find version:
hr: Nemoguće je pronaći inačicu:

en: Downloading Wine:
hr: Preuzimanje Wine-a:

en: The download seems to have failed.
hr: Neuspjelo preuzimanje.

en: Extracting Wine...
hr: Raspakiravam Wine...

en: Please wait while $SOFTNAME is installed...
hr: Pričekajte dok se $SOFTNAME instalira...

en: Be careful! This will kill install process. If it is not finished, you will have to reinstall $SOFTNAME
hr: Budite oprezni! Ovo će prekinuti instalaciju. Ako još nije završena morat ćete ponovno instalirati $SOFTNAME

en: Install is done
hr: Instalacija završena

en: Press next only when the installation process is finished
hr: Pritisnite Naprijed samo kada je instalacijski proces završio

en: General
hr: Općenito

en: Make a new shortcut from this virtual drive
hr: Napravi novi prečac za ovaj virtualni pogon

en: Name
hr: Naziv

en: Wine version
hr: Wine inačica

en: Virtual drive
hr: Virtualni pogon

en: Arguments
hr: Argumenti

en: Run configuration wizard
hr: Pokreni čarobnjak podešavanja

en: Windows reboot
hr: Windows ponovno pokretanje

en: Command prompt
hr: Naredbeni redak

en: Task manager
hr: Upravitelj zadatka

en: Kill processes
hr: Ubij procese

en: Install
hr: Instaliraj

en: Open program's directory
hr: Otvori direktorij programa

en: Open virtual drive's directory
hr: Otvori direktorij virtualnih pogona

en: GLSL Support
hr: GLSL podrška

en: Direct Draw Renderer
hr: Direct Draw iscrtavanje

en: Video memory size
hr: Veličina video memorije

en: Offscreen rendering mode
hr: Offscreen način prikaza

en: Render target mode lock
hr: Target mode lock prikaz

en: Strict Draw Ordering
hr: Strict Draw poredak

en: Open a shell
hr: Otvori ljusku

en: Run a .exe file in this virtual drive
hr: Pokreni .exe datoteku u ovom virtualnom pogonu

en: Be careful!
    If you change
hr: Budite pažljivi!
    Ako promijenite

en: {0} configuration
hr: {0} podešavanje

en: New
hr: Novo

en: Remove
hr: Ukloni

en: Display
hr: Prikaz

en: Miscellaneous
hr: Ostalo

en: This virtual drive is protected
hr: Ovaj virtualni pogon je zaštićen

en: Are you sure you want to delete {0} virtual drive ?
hr: Sigurno želite obrisati {0} virtual disk ?

en: Are you sure you want to delete {0} ?
hr: Sigurno želite obrisati {0} ?

en: {0} Wizard
hr: {0} čarobnjak

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Next
hr: Naprijed

en: No
hr: Ne

en: Yes
hr: Da

en: I Agree
hr: Slažem se

en: Show virtual drives
hr: Prikaži virtualne pogone

en: Login:
hr: Prijava:

en: Password:
hr: Lozinka:

en: Register
hr: Registriraj

en: MB downloaded
hr: MB preuzeto

en: of
hr: od

en: Error
hr: Greška

en: No description
hr: Nema opisa

en: Accessories
hr: Pomagala

en: Development
hr: Razvoj

en: Education
hr: Obrazovanje

en: Games
hr: Igre

en: Graphics
hr: Grafika

en: Multimedia
hr: Multimedija

en: Office
hr: Ured

en: Patches
hr: Zakrpe

en: Testing
hr: Testiranje

en: Install a non-listed program
hr: Instalirajte program koji nije na popisu

en: Refreshing {0}
hr: Osvježavanje {0}

en: An updated version of {0} is available
hr: Novija inačica {0} je dostupna

en: Run
hr: Pokreni

en: Donate
hr: Donirajte

en: Exit
hr: Zatvorite PlayOnLinux

en: Small icons
hr: Male ikone

en: Medium icons
hr: Srednje ikone

en: Large icons
hr: Velike ikone

en: Very large icons
hr: Najveće ikone

en: Manage Wine versions
hr: Upravitelj Wine inačica

en: {0} console
hr: {0} konzola

en: Close all {0} software
hr: Zatvorite sve {0} softvere

en: Plugin manager
hr: Upravitelj priključaka

en: About {0}
hr: O {0}

en: File
hr: Datoteka

en: Tools
hr: Alati

en: Settings
hr: Postavke

en: Plugins
hr: Priključci

en: Configure
hr: Podesi

en: Open the application's directory
hr: Otvorite direktorij aplikacije

en: Read the manual
hr: Pročitajte priručnik

en: Set the icon
hr: Postavite ikonu

en: Close this application
hr: Zatvorite ovu aplikaciju

en: No manual found for {0}
hr: Priručnik nije pronađen za {0}

en: {0} settings
hr: {0} postavke

en: {0} install menu
hr: {0} izbornik instalacije

en: {0} wine versions manager
hr: {0} upravitelj wine inačica

en: The virtual drive associated with {0} ({1}) does no longer exists.
hr: Virtualan pogon povezan s {0} ({1}) više ne postoji.

en: Run your Windows programs on
hr: Pokrenite vaš Windows program na

en: Developer and Website:
hr: Razvijatelji i web stranica:

en: Scriptors:
hr: Skripte:

en: Packager:
hr: Paketi:

en: Icons:
hr: Ikone:

en: The following people contributed to this program:
hr: Slijedeći ljudi su doprinjeli ovom programu:

en: Translations:
hr: Prijevodi:

en: Read TRANSLATORS file
hr: Pročitajte datoteku PREVODITELJA

en: {0} is not supposed to be run as root. Sorry
hr: {0} nije namijenjen za pokretane kao korijenski (root) korisnik, Isprika

en: {0} is unable to find 32bits OpenGL libraries.
    
    You might encounter problem with your games
hr: {0} je u nemogućnosti pronaći 32bitne OpenGL knjižnice.
    
    Možda ste naišli na problem u vašoj igri

en: {0} is unable to find 64bits OpenGL libraries.
    
    You might encounter problem with your games
hr: {0} je u nemogućnosti pronaći 64bitne OpenGL knjižnice.
    
    Možda ste naišli na problem u vašoj igri

en: Are you sure you want to  want to install {0} package?
hr: Sigurno želite instalirati {0} paket?

en: You are trying to open a script design for {0}! It might not work as expected
hr: Pokušavate otvoriti skriptu napravljenu za {0}! Možda neće očekivano raditi

en: Proxy configuration
hr: Proxy podešavanje

en: Set a proxy
hr: Postavi proxy

en: Proxy address
hr: Proxy adresa

en: Proxy port
hr: Proxy ulaz

en: Proxy login
hr: Proxy prijava

en: Proxy password
hr: Proxy lozinka

en: Installed plugins
hr: Instalirani priključci

en: Add
hr: Dodaj

en: Enable
hr: Omogući

en: Choose a plugin
hr: Odaberite priključak

en: Are you sure you want to install:
hr: Sigurno želite instalirati:

en: Are you sure you want to delete:
hr: Sigurno želite obrisati:

en: Disable
hr: Onemogući

en: Apply
hr: Primjeni

en: Installed Wine versions:
hr: Instalirana Wine inačica:

en: Available Wine versions:
hr: Dostupne Wine inačice:

en: Wine versions
hr: Wine inačice

en: Are you sure you want to delete wine {0}?
hr: Sigurno želite obrisati wine {0}?
