playonlinux - en to jv translation catalogue (44 entries)

en: Which application do you want to apply the modification to?
jv: Singendi aplikasine sing kowe pingin bek aplikasikno kanggo modifikasine?

en: This plugin wil allow you to capture you applications under PlayOnLinux
jv: Plugin iki ngolehno kowe kanggo capture aplikasimu ninggon PlayOnLinux

en: Capture menu (OpenGL)
jv: Nangkapi menu (OpenGL)

en: Capture menu (not OpenGL)
jv: Nangkapi menu (ora OpenGL)

en: Begin the capture of an application
jv: Ngawiti nangkapi seko aplikasi-aplikasi

en: Play a captured file
jv: Mainke sakwiji capture brekas

en: Convert a captured file to video
jv: Ngonversi sak tangkapan brekas reng video

en: Press Next then click on the window\nyou want to capture.\nCapture will start automatically after 5 seconds.\nOnly video will be captured.
jv: Pejet Next trus klik nok jendelone\nkowe pingin ing capture.\nCapture arep diawiti secoro otomatis sakwise 5 detik.\nMung vidio sing iso di captured.

en: Capture will begin...
jv: Nangkape arep dimulai...

en: Press <SHIFT>+F8 to start or stop capture
jv: Pejhet <SHIFT>+F8 kanggo ngawiti utowo mandekno capture

en: Press <SHIFT>+F8 to stop capture
jv: Pejhet <SHIFT>+F8 kanggo mandekno capture

en: Capture in progress...
jv: Capture lagek mroses...

en: Choose an action to perform
jv: Mileho sakwijine aksi kanggo performane

en: Please choose a PID capture file to play
jv: Sumonggo mileh sakwiji PID capture brekas kanggo dimaenke

en: Please choose an OGV capture file to play
jv: Sumonggo mileh sakwiji  OGV capture brekas kanggo disetel

en: Please choose a capture file to convert
jv: Sumonggo mileh sakwiji capture brekas kanggo di konversi

en: You must choose a capture to read
jv: Kowe kudune mileh capture kanggo diwoco

en: You must choose a capture to convert
jv: Kowe kudune mileh capture kanggo dikonversi

en: Please wait while the PlayOnLinux logo is created...
jv: Sumonggo nunggu sakmentoro lambange PlayOnLinux yoiku dikreasi...

en: Add the PlayOnLinux logo to your video?
jv: Nambahno lambange PlayOnLinux reng videomu?

en: Warning: For correct video encoding,\nresolution MUST be a multiple of 16
jv: Ngilengake: Kanggo ngoreksi video encoding,\nresolusine KUDUNE didadikno mulltiple seko 16

en: Ubuntu users must add the MEDIBUNTU repository\nfor this conversion format to work properly.
jv: Pengguno Ubuntu kudune nambahno MEDIBUNTU repositori\nkanggo formate konversi iki ben kerjo nggenah.

en: Choose the video format for conversion
jv: Mileho formate video kanggo konversi

en: Define your encoding options for pass 1 \n (leave defaults if you do not know what to do)
jv: Tentukno pilihan pengkodeanmu kanggo pass 1 \n (tinggalno default tek kowe ora ngerti opo sing dilakokno)

en: Define your encoding options for pass 2 \n (leave defaults if you do not know what to do)
jv: Tentukno pilihan pengkodeanmu kanggo pass 2 \n (tinggalno default tek kowe ora ngerti opo sing dilakokno)

en: Define your encoding options \n (leave defaults if you do not know what to do)
jv: Tentukno pilihan pengkodeanmu \n (tinggalno default tek kowe ora ngerti opo sing dilakokno)

en: Please wait while your video is being encoded...
jv: Sumonggo nunggu sakmentoro vidiomu yoiku lagek dienkoding...

en: Conversion done
jv: Ngonversine Rampung

en: Choose an option to modify
jv: Mileh sakwiji pilihan kanggo modifikasi

en: All
jv: Kabeh

en: You must choose a game to modify
jv: Kowe kudu mileh sakwijine game kanggo dimodifikasi

en: Welcome in Advanced Wine Configuration, an optimization’s system for Wine created by GNU_Raziel. If you does not know what to choose, LEAVE DEFAULTS
jv: Sugeng rawuh nok konfigurasine ahline Wine, sakwijine keoptimisan sistem kanggo ngekreasi Wine barengan GNU_Raziel. Tek kowe ora ngreteni iku yo mileho, TINGGALNO BEN DEFAULT WAE

en: Choose a game
jv: Mileh sakwijine game

en: You did not select a game
jv: Kowe orak mileh sakwijine game

en: Choose DirectDraw Renderer Mode?
jv: Mileh Model DirectDraw Renderer?

en: Activate GLSL Support?
jv: ngAktifake dukungan GLSL?

en: Choose Offscreen Rendering Mode?
jv: Mileh Model Offscreen Rendering?

en: Choose Render Target Lock Mode?
jv: Mileh Model Render Target Lock?

en: Activate Multisampling support?
jv: ngAktifake dukungan Multisampling?

en: Activate the mouse warp override?
jv: ngAktifake numpuki mouse warp?

en: Optimisation done
jv: Optimis Rampung

en: Welcome in Detour, a plugin witch enable you to create post-install shorcuts.
jv: Sugengrawuh ing Detour, sakwijine plugin sing kowe gunakno kanggo ngekreasi sotkat post-install.

en: Choose an application
jv: Mileho sakwijine applikasi

en: Operation done
jv: Operasine wis rampung
