playonlinux - en to lt translation catalogue (121 entries)

en: Which application do you want to apply the modification to?
lt: Kuriai programai norite pritaikyti pakeitimus?

en: This plugin wil allow you to capture you applications under PlayOnLinux
lt: Papildinys leis užfiksuoti programų vaizdus naudojant PlayOnLinux

en: Capture menu (OpenGL)
lt: Vaizdo fiksavimo meniu (OpenGL)

en: Capture menu (not OpenGL)
lt: Vaizdo fiksavimo meniu (be OpenGL)

en: Begin the capture of an application
lt: Pradėti programos vaizdų fiksavimą

en: Play a captured file
lt: Rodyti įrašytą failą

en: Convert a captured file to video
lt: Konvertuoti įrašytą failą į video

en: Press Next then click on the window\nyou want to capture.\nCapture will start automatically after 5 seconds.\nOnly video will be captured.
lt: Spauskite Sekantis ir langą,\nkurį norite užfiksuoti.\nVaizdo fiksavimas prasidės automatiškai po 5 sekundžių.\nBus fiksuojamas tik vaizdas.

en: Capture will begin...
lt: Prasidės vaizdo fiksavimas...

en: Press <SHIFT>+F8 to start or stop capture
lt: Norint pradėti ar sustabdyti vaizdo fiksavimą, spauskite <SHIFT>+F8

en: Press <SHIFT>+F8 to stop capture
lt: Norint sustabdyti vaizdo fiksavimą, spauskite <SHIFT>+F8

en: Capture in progress...
lt: Įrašinėjama...

en: Choose an action to perform
lt: Pasirinkite veiksmą

en: Please choose a PID capture file to play
lt: Pasirinkite įrašytą PID failą rodymui

en: Please choose an OGV capture file to play
lt: Pasirinkite įrašytą OGV failą rodymui

en: Please choose a capture file to convert
lt: Pasirinkite įrašytą failą konvertavimui

en: You must choose a capture to read
lt: Pasirinkite vaizdo fiksavimą skaitymui

en: You must choose a capture to convert
lt: Pasirinkite vaizdo fiksavimą konvertavimui

en: Please wait while the PlayOnLinux logo is created...
lt: Palaukite, kol kuriamas PlayOnLinux logotipas...

en: Add the PlayOnLinux logo to your video?
lt: Pridėti PlayOnLinux logotipą į savo vaizdo įrašą?

en: Warning: For correct video encoding,\nresolution MUST be a multiple of 16
lt: Įspėjimas: Siekiant tinkamai užkoduoti vaizdą,\nraiška TURI būti dauginė iš 16

en: Ubuntu users must add the MEDIBUNTU repository\nfor this conversion format to work properly.
lt: Ubuntu naudotojai privalo pridėti MEDIBUNTU saugyklą,\nkad šis konvertuotas formatas veiktų tinkamai.

en: Choose the video format for conversion
lt: Pasirinkite video formatą, į kurį norite konvertuoti

en: Define your encoding options \n (leave defaults if you do not know what to do)
lt: Nustatykite kodavimo parinktis \n (palikite numatytuosius, jei nežinote, ką daryti)

en: Please wait while your video is being encoded...
lt: Palaukite, kol video užkoduojamas...

en: Conversion done
lt: Konvertavimas baigtas

en: Choose an option to modify
lt: Išsirinkite ką norite keisti

en: All
lt: Visus

en: You must choose a game to modify
lt: Jūs turite pasirinkti žaidimą, kurį keisite

en: Welcome in Advanced Wine Configuration, an optimization’s system for Wine created by GNU_Raziel. If you does not know what to choose, LEAVE DEFAULTS
lt: Tai išplėstinis Wine konfigūravimas, pagal GNU_Raziel sukurta Wine optimizavimo sistema. Jei nežinote, ką pasirinkti, PALIKITE NUMATYTUOSIUS

en: Choose a game
lt: Pasirinkite žaidimą

en: You did not select a game
lt: Jūs nepasirinkote žaidimo

en: Choose DirectDraw Renderer Mode?
lt: Pasirinkote DirectDraw atvaizdavimo būdą?

en: Activate GLSL Support?
lt: Aktyvuoti GLSL palaikymą?

en: Optimisation done
lt: Optimizavimas atliktas

en: Welcome in Detour, a plugin witch enable you to create post-install shorcuts.
lt: Detour įskiepis leidžia sukurti programų nuorodas po jų įdiegimo.

en: Choose an application
lt: Pasirinkite programą

en: Operation done
lt: Operacija atlikta

en: Report a bug
lt: Pranešk apie klaidą

en: Choose the name of the virtual drive
lt: Pasirinkite virtualaus disko pavadinimą

en: Run a local script
lt: Paleisti lokalų skriptą

en: Configure Wine
lt: Konfigūruoti Wine

en: Registry Editor
lt: Registro redaktorius

en: Other
lt: Kita

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Browse
lt: Naršyti

en: General
lt: Bendra

en: Make a new shortcut from this virtual drive
lt: Padaryti naują nuorodą iš šio virtualaus disko

en: Name
lt: Vardas

en: Wine version
lt: Wine versija

en: Virtual drive
lt: Virtualus diskas

en: Run configuration wizard
lt: Paleiskite konfigūravimo vedlį

en: Command prompt
lt: komandų eilutę

en: Task manager
lt: Užduočių tvarkyklė

en: Kill processes
lt: Užbaigti procesus

en: Install
lt: Įdiegti

en: Open program's directory
lt: Atidaryti programos direktoriją

en: Open virtual drive's directory
lt: Atidaryti virtualaus disko direktoriją

en: GLSL Support
lt: GLSL Palaikymas

en: Video memory size
lt: Vaizdo atminties dydis

en: Open a shell
lt: Atidaryti konsolę

en: Run a .exe file in this virtual drive
lt: Paleisti .exe failą iš šio virtualaus disko

en: {0} configuration
lt: {0} parinktys

en: New
lt: Naujas

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Display
lt: Rodyti

en: Miscellaneous
lt: Įvairūs

en: This virtual drive is protected
lt: Šis virtualus diskas yra apsaugotas

en: {0} Wizard
lt: {0} Vedlys

en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Next
lt: Sekantis

en: No
lt: Ne

en: Yes
lt: Taip

en: I Agree
lt: Sutinku

en: Show virtual drives
lt: Rodyti virtualius diskus

en: Login:
lt: Prisijungti:

en: Password:
lt: Slaptažodis:

en: Register
lt: Registruotis

en: MB downloaded
lt: MB atsisiųsta

en: of
lt: iš

en: No description
lt: Nėra aprašymo

en: Accessories
lt: Reikmenys

en: Development
lt: Kūrimas

en: Education
lt: Švietimas

en: Games
lt: Žaidimai

en: Graphics
lt: Grafika

en: Internet
lt: Internetas

en: Multimedia
lt: Multimedija

en: Office
lt: Raštinė

en: Patches
lt: Pataisos

en: Testing
lt: Testavimas

en: Run
lt: Vykdyti

en: Donate
lt: Paaukoti

en: Exit
lt: Baigti

en: Manage Wine versions
lt: Tvarkyti Wine versijas

en: Plugin manager
lt: Įskiepių valdyklė

en: File
lt: Failas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: Configure
lt: Nustatyti

en: Open the application's directory
lt: Atverti programos katalogą

en: Set the icon
lt: Nustatyti piktogramą

en: Close this application
lt: Užverti šią programą

en: Developer and Website:
lt: Vystytojas ir tinklalapis:

en: Icons:
lt: Piktogramos:

en: The following people contributed to this program:
lt: Programą tobulino šie žmonės:

en: Proxy configuration
lt: Proxy konfigūravimas

en: Set a proxy
lt: Nustatyti proxy

en: Proxy address
lt: proxy adresas

en: Proxy login
lt: Proxy prisijungimas

en: Proxy password
lt: Proxy slaptažodis

en: Installed plugins
lt: Idiegti įskiepiai

en: Enable
lt: Įjungti

en: Choose a plugin
lt: Pasirinkite įskiepį

en: Are you sure you want to install:
lt: Ar esate įsitikinęs, kad norite įdiegti:

en: Are you sure you want to delete:
lt: Ar esate įsitikinęs, kad norite pašalinti:

en: Disable
lt: Išjungti

en: Installed Wine versions:
lt: Įdiegtos Wine versijos:

en: Available Wine versions:
lt: Prieinamos Wine versijos:

en: Wine versions
lt: Wine versijos
