playonlinux - en to nb translation catalogue (49 entries)

en: Which application do you want to apply the modification to?
nb: Hvilke programmer ønsker du å bruke endringen på

en: This plugin wil allow you to capture you applications under PlayOnLinux
nb: Dette programtillegget vil tillate opptak av dine applikaskjoner på PlayOnLinux

en: Capture menu (OpenGL)
nb: Opptaksmeny (OpenGL)

en: Capture menu (not OpenGL)
nb: Opptaksmeny (not OpenGL)

en: Begin the capture of an application
nb: Start opptak av en applikasjon

en: Play a captured file
nb: Spill av et opptak

en: Convert a captured file to video
nb: Konverter en opptaksfil til video

en: Press Next then click on the window\nyou want to capture.\nCapture will start automatically after 5 seconds.\nOnly video will be captured.
nb: Trykk Neste, deretter trykk på det vinduet\ndu vill starte opptak av.\nOpptak startes automatisk etter 5 sekunder.\nBare video vill bli tatt opp.

en: Capture will begin...
nb: Starter opptak...

en: Press <SHIFT>+F8 to start or stop capture
nb: For å starte/stoppe opptak trykk <SHIFT>+F8

en: Press <SHIFT>+F8 to stop capture
nb: For å stoppe opptak trykk <SHIFT>+F8

en: Capture in progress...
nb: Opptak pågår...

en: Choose an action to perform
nb: Velg handlig

en: Please choose a PID capture file to play
nb: Velg PID opptaksfil for avspilling

en: Please choose an OGV capture file to play
nb: Velg OGV opptaksfil for avspilling

en: Please choose a capture file to convert
nb: Velg opptaksfil som skal konverteres

en: You must choose a capture to convert
nb: Du må velge opptaksfil for konvertering

en: Please wait while the PlayOnLinux logo is created...
nb: Vennligst vent mens PlayOnLinux-logoen lages...

en: Add the PlayOnLinux logo to your video?
nb: Legge til PlayOnLinux-logo til videoen din?

en: Warning: For correct video encoding,\nresolution MUST be a multiple of 16
nb: Advarsel: For å kode videoen korrekt,\nMÅ oppløsningen være en multiplikasjon av 16

en: Ubuntu users must add the MEDIBUNTU repository\nfor this conversion format to work properly.
nb: Ubuntu brukere må legge til MEDIBUNTU\nfor at denne konverteringen skal fungere skikkelig.

en: Choose the video format for conversion
nb: Velg video format for konvertering

en: Define your encoding options for pass 1 \n (leave defaults if you do not know what to do)
nb: Definer dine kode instillinger for pass 1\n (la stå standar hvis du ikke vet hva du skal gjøre).

en: Define your encoding options for pass 2 \n (leave defaults if you do not know what to do)
nb: Definer dine kode instillinger for pass 2\n (la stå standar hvis du ikke vet hva du skal gjøre).

en: Define your encoding options \n (leave defaults if you do not know what to do)
nb: Definer dine kode instillinger\n (la stå standar hvis du ikke vet hva du skal gjøre).

en: Please wait while your video is being encoded...
nb: Vent litt... Videoen din blir nå konvertert

en: Conversion done
nb: Ferdig med å konvertere

en: Choose an option to modify
nb: Velg et alternativ å tilpasse

en: All
nb: Alle

en: You must choose a game to modify
nb: Du må velge et spill å endre

en: Welcome in Advanced Wine Configuration, an optimization’s system for Wine created by GNU_Raziel. If you does not know what to choose, LEAVE DEFAULTS
nb: Velkommen til Advanced Wine Configuration, et optimalisert Wine system laget av GNU_Raziel. Hvis du ikke vet hva du skal gjøre, LA STÅ STANDARD

en: Choose a game
nb: Velg et spill

en: You did not select a game
nb: Du har ikke valgt et spill

en: Choose DirectDraw Renderer Mode?
nb: Velg DirectDraw rendrings modus?

en: Activate GLSL Support?
nb: Aktivere GLSL støtte?

en: Choose Offscreen Rendering Mode?
nb: Vleg Offscreen renderings modus?

en: Choose an application
nb: Velg en applikasjon

en: Operation done
nb: Operasjon fullført

en: Please wait...
nb: Vennligst vent...

en: Installation finished.
nb: Ferdig installert.

en: Are you sure you want to delete:
nb: Er du sikker på at du vill slette:

en: Disable
nb: Deaktiver

en: Apply
nb: Bruk

en: You must restart {0} for the changes to take effect.
nb: Du må restarte {0} for at endringene skal ha effekt.

en: Installed Wine versions:
nb: Installerte  Wine versjoner:

en: Available Wine versions:
nb: Tilgjengelige Wine versjoner:

en: Wine versions
nb: Wine versjoner

en: Are you sure you want to delete wine {0}?
nb: Er du sikker på at du vill slette wine {0}?

en: {0} is not able to start POL_SetupWindow_server.
nb: {0} klarer ikke å starte POL_SetupWindow_server.
