playonlinux - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Which application do you want to apply the modification to?
sl: Za kateri program naj se uveljavi sprememba?

en: This plugin wil allow you to capture you applications under PlayOnLinux
sl: Ta vstavek vam bo omogočil zajemanje aplikacij znotraj PlayOnLinux

en: Capture menu (OpenGL)
sl: Meni zajemanja (OpenGL)

en: Capture menu (not OpenGL)
sl: Meni zajemanja (ne-OpenGL)

en: Begin the capture of an application
sl: Prični z zajemnajen aplikacije

en: Play a captured file
sl: Predvajaj zajeto datoteko

en: Convert a captured file to video
sl: Pretvori datoteko zajema v video

en: Capture will begin...
sl: Zajem se bo pričel

en: Press <SHIFT>+F8 to start or stop capture
sl: Pritisni <SHIFT>+F8 za začetek ali prekinitev zajema

en: Press <SHIFT>+F8 to stop capture
sl: Pritisni <SHIFT>+F8 za prekinitev zajema

en: Capture in progress...
sl: Zajem v teku...

en: Choose an action to perform
sl: Izberi dejanje za izvedbo

en: Please choose a PID capture file to play
sl: Prosim izberite PID datoteko zajema za predvajanje

en: Please choose an OGV capture file to play
sl: Prosim izberite OGV datoteko zajema za predvajanje

en: Please choose a capture file to convert
sl: Prosim izberite datoteko zajema za pretvorbo

en: You must choose a capture to read
sl: Za branje je treba najprej izbrati zajeto sliko.

en: You must choose a capture to convert
sl: Morate izbrati zajem za pretvorbo

en: Please wait while the PlayOnLinux logo is created...
sl: Počakajte, dokler se logotip PlayOnLinux ustvarja ...

en: Add the PlayOnLinux logo to your video?
sl: Ali želite dodati PlayOnLinux logotip v video?

en: Warning: For correct video encoding,\nresolution MUST be a multiple of 16
sl: Pozor: za pravilno kodiranje video posnetkov\nMORA biti ločljivost večkratnik števila 16.

en: All
sl: Vse
