playonlinux - en to sr translation catalogue (329 entries)

en: Which application do you want to apply the modification to?
sr: На који програм желите да примените измену?

en: This plugin wil allow you to capture you applications under PlayOnLinux
sr: Овај додатак вам омогућава да снимате програме под Плејонлинуксом

en: Capture menu (OpenGL)
sr: Сними мени (OpenGL)

en: Capture menu (not OpenGL)
sr: Сними мени (не-OpenGL)

en: Begin the capture of an application
sr: Започни снимање програма

en: Play a captured file
sr: Пусти снимљену датотеку

en: Convert a captured file to video
sr: Претвори снимљену датотеку

en: Press Next then click on the window\nyou want to capture.\nCapture will start automatically after 5 seconds.\nOnly video will be captured.
sr: Кликните на дугме „Даље“ па на\nпрозор који желите да снимите.\nСнимање ће почети након пет секунди.\nСамо ће слика бити снимана.

en: Capture will begin...
sr: Снимање ће почети…

en: Press <SHIFT>+F8 to start or stop capture
sr: Притисните <SHIFT>+F8 да започнете или зауставите снимање

en: Press <SHIFT>+F8 to stop capture
sr: Притисните <SHIFT>+F8 да зауставите снимање

en: Capture in progress...
sr: Снимање је у току…

en: Choose an action to perform
sr: Изаберите радњу за извршавање

en: Please choose a PID capture file to play
sr: Изаберите снимљену датотеку PID за пуштање

en: Please choose an OGV capture file to play
sr: Изаберите снимљену датотеку OGV за пуштање

en: Please choose a capture file to convert
sr: Изаберите снимљену датотеку за претварање

en: You must choose a capture to read
sr: Морате одабрати ток снимања за читање

en: You must choose a capture to convert
sr: Морате одабрати ток снимања за претварање

en: Please wait while the PlayOnLinux logo is created...
sr: Сачекајте док се логотип прави…

en: Add the PlayOnLinux logo to your video?
sr: Додати Плејонлинуксов логотип на видео снимак?

en: Warning: For correct video encoding,\nresolution MUST be a multiple of 16
sr: Упозорење: да би кодирање прошло исправно,\nрезолуција мора бити дељива са 16

en: Ubuntu users must add the MEDIBUNTU repository\nfor this conversion format to work properly.
sr: Корисници Убунтуа морају додати складиште MEDIBUNTU\nда би претварање радило.

en: Choose the video format for conversion
sr: Изаберите формат за претварање

en: Define your encoding options for pass 1 \n (leave defaults if you do not know what to do)
sr: Одредите поставке кодирања за пролаз 1 \n (оставите ако не знате шта радите)

en: Define your encoding options for pass 2 \n (leave defaults if you do not know what to do)
sr: Одредите поставке кодирања за пролаз 2 \n (оставите ако не знате шта радите)

en: Define your encoding options \n (leave defaults if you do not know what to do)
sr: Одредите поставке кодирања \n (оставите ако не знате шта радите)

en: Please wait while your video is being encoded...
sr: Сачекајте док се видео снимак кодира…

en: Conversion done
sr: Претварање је завршено

en: Choose an option to modify
sr: Изаберите могућност за измену

en: All
sr: Све

en: You must choose a game to modify
sr: Изаберите игру коју желите да измените

en: Welcome in Advanced Wine Configuration, an optimization’s system for Wine created by GNU_Raziel. If you does not know what to choose, LEAVE DEFAULTS
sr: Добро дошли у Напредно подешавање Вина. Ако не знате шта да изаберете,ОСТАВИТЕ ПОДРАЗУМЕВАНЕ ПОСТАВКЕ

en: Choose a game
sr: Изаберите игру

en: You did not select a game
sr: Нисте изабрали игру

en: Choose DirectDraw Renderer Mode?
sr: Изабрати Директдро исцртавање?

en: Activate GLSL Support?
sr: Активирати подршку за GLSL?

en: Choose Offscreen Rendering Mode?
sr: Изабрати исцртавање ван екрана?

en: Choose Render Target Lock Mode?
sr: Изабрати одредишно исцртавање?

en: Activate Multisampling support?
sr: Активирати подршку за омекшавање?

en: Activate the mouse warp override?
sr: Активирати изобличење миша?

en: Optimisation done
sr: Прилагођавање је завршено

en: Welcome in Detour, a plugin witch enable you to create post-install shorcuts.
sr: Добродошли у Скретање, прикључак који омогућава да направите послеуградне пречице.

en: Choose an application
sr: Изаберите програм

en: Operation done
sr: Радња је урађена

en: Please give the more details as you can, otherwise, it will be very difficult to help you
sr: Молим, дајте што више података, иначе, биће веома тешко да вам помогнемо

en: This wizard will help you to report a bug about an officially supported program.
sr: Овај чаробњак ће вам помоћи да пријавите грешку са званично подржаним програмом.

en: Manual installation
sr: Ручна уградња

en: Automatic installation
sr: Самостална уградња

en: Choose the log file corresponding to your software.
sr: Одаберите дневник грешака који одговара вашем софтверу.

en: Please explain your problem clearly (english only):
sr: Молим, објасните Ваш проблем јасно, (али на енглеском):

en: Sorry, we need a detailed description.
sr: Жао ми је, треба нам опширнији опис.

en: Virtual drive creator
sr: Творац нестварног уређаја

en: Welcome to $APPLICATION_TITLE virtual drive creator.\n\nThis tool will help you to make a new virtual drive
sr: Добродошли у $APPLICATION_TITLE творца нестварнох уређаја.\n\nОвај алат ће вам помоћи да створите нови нестварни уређај

en: What kind of virtual drive do you want to create
sr: Какав нестваран уређај желите створити

en: (If this list is empty, please install a wine version with wine version manager)
sr: (Уколико је овај списак празан, молим, уградите издање вина са управником издања вина)

en: Which version of Wine would you like to use?
sr: Које издање Вина би желели да употребљавате?

en: Choose the name of the virtual drive
sr: Изаберите назив нестварног уређаја

en: Run a local script
sr: Покрените местне скрипте

en: This wizard will help you to run an unofficial $APPLICATION_TITLE Script.
sr: Овај чаробњак ће вам помоћи да покренете незваничне $APPLICATION_TITLE скрипте.

en: Error!
sr: Грешка!

en: File not found!
sr: Нисам нашао датотеку!

en: Please read this
sr: Молим, прочитајте ово

en: This wizard will help you to install Wine:
sr: Овај чаробњак ће вам помоћи да уградите Вино:

en: Please wait...
sr: Молим, сачекајте...

en: Copying virtual drive
sr: Умножавам нестварни уређај

en: Autorun
sr: Самостално покретање

en: Install a program in a new virtual drive
sr: Уградите програм у нови нестварни уређај

en: Edit or update an existing application
sr: Уреди или освежи постојећи програм

en: What would you like to do?
sr: Шта би желели да урадите?

en: Please type a name for your application's virtual drive.\nThis name shouldn't contain spaces.
sr: Молим, унесите назив нестварног уређаја Вашег програма.\nОвај назив не би требао да садржи размаке.

en: Please choose a program
sr: Молим, изаберите програм

en: Use another version of Wine
sr: Користи друго издање Вина

en: Configure Wine
sr: Подесите Вино

en: Install some libraries
sr: Уградите нешто библиотека

en: If you don't know, unselect all
sr: Не знам, одзначи све

en: What would you like to do before installation?
sr: Шта би желели да урадите пре уградње?

en: Usage:
sr: Употреба:

en: 	Choose a file
sr: 	Изабери датотеку

en: 	Extract the package
sr: 	Распакујте пакет

en: 	Install the package
sr: 	Уградите пакет

en: PlayOnLinux package manager
sr: Управник пакета Игара на Линуксу

en: Unable to find the file:
sr: Нисам успео да пронађем датотеку:

en:  isn't a valid PlayOnLinux package!
sr:  Није исправан пакет Игара на Линуксу!

en: This file:
sr: Ова датотека:

en:  does not exist!
sr:  не постоји!

en: Extracting:
sr: Издвајам:

en: Running...
sr: Покрећем...

en: Cleaning...
sr: Чистим...

en: Killing programs in the virtual drive...
sr: Убијање програма у нестварном уређају...

en: Icon selection
sr: Одабир иконе

en: Please select an icon file
sr: Молим, изаберите датотеку иконе

en: Bad file extension
sr: Лош наставак датотеке

en: is not an icon extension
sr: није наставак иконе

en: Registry Editor
sr: Уређивач завођења

en: Kill all prefix processes
sr: Убиј све процесе предметка

en: Update wineprefix
sr: Надоградите предметак Вина

en: Simulate Windows reboot
sr: Опонашај преобување Прозора

en: Use Advanced Wine Configuration plugin
sr: Користи напредни прикључак поставки Вина

en: Use PlayOnLinux's configurator for
sr: Користи поставке Игре на Линуксу за

en: Change the icon
sr: Замени икону

en: Use WineTricks
sr: Користи Вино магије

en: Please choose an action to perform
sr: Молим, изаберите радњу за извођење

en: PC CD-ROM reader
sr: ЛР ЦД-ром читач

en: Eject a PC CD-ROM
sr: Избаците ЛР

en: Read a PC CD-ROM
sr: Читај ЛР ЦД-ром

en: What do you want to do?
sr: Шта желите да урадите?

en: $APPLICATION_TITLE debugger is starting...
sr: $APPLICATION_TITLE отклањач буба се покреће...

en: $PACKAGE crashed.
sr: $PACKAGE се срушио.

en: $APPLICATION_TITLE is analysing your application
sr: $APPLICATION_TITLE расчлањује Ваш програм

en: Do you want $APPLICATION_TITLE to install it automatically for you?
sr: Да ли желите да Вам самостално уградим $APPLICATION_TITLE

en: We have detected that the program you want to install is :
sr: Препознали смо да је програм који желите уградити :

en: Welcome to $APPLICATION_TITLE assistant.\nIt will help you to install $file on your computer.\n\nBe careful! This program is not officially supported by $APPLICATION_TITLE.\nTherefore, it might not work as expected
sr: Добродошли у $APPLICATION_TITLE чаробњака.\nПомоћи ће Вам да уградите $file у Ваш рачунар.\n\nБудите пажљиви! Овај програм није званично подржан од стране $APPLICATION_TITLE.\nДакле, можда неће радити очекивано

en: What is the name of you program?
sr: Који је назив Вашег програма?

en: Installation finished.
sr: Уградња је завршена.

en: Where is
sr: Где је

en: $APPLICATION_TITLE Uninstaller
sr: Уклањач $APPLICATION_TITLE

en: Please select a program to uninstall
sr: Молим, изаберите програм за уклањање

en: Click Next to continue.
sr: Кликните Следеће за наставак.

en: This wizard will help you to uninstall:
sr: Овај чаробњак ће вам помоћи да уклоните:

en: Uninstalling...
sr: Уклањам...

en:  has been uninstalled successfully.
sr:  је уклоњен успешно.

en: Cannot find the shortcut
sr: Нисам успео да пронађем пречицу

en: $APPLICATION_TITLE auto-updater
sr: $APPLICATION_TITLE самостални надограђивач

en: Updating $APPLICATION_TITLE from GIT...
sr: Надограђујем $APPLICATION_TITLE из ГИТ-а

en: Do you want to update and restart $APPLICATION_TITLE?
sr: Да ли желите надоградити и поново покренути $APPLICATION_TITLE?

en: Already up-to-date.
sr: Већ је најновије издање.

en: $APPLICATION_TITLE has encountered an error. If the program does not work correctly, it might be the cause of the problem.\nVisit www.$POL_DNS to get further information
sr: $APPLICATION_TITLE је наишао на грешку. Ако програм не ради исправно, ово може бити узрок проблема. \nПостите www.$POL_DNS за више података

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is simulating a Windows reboot
sr: Молим, сачекајте док $APPLICATION_TITLE опонаша преобување Прозора

en: Setting Program Files var
sr: Поставке променљивих датотека програма

en: This function is disabled in the PlayOnlinux environment.
sr: Ова радња је онемогућена у окружењу Игре на Линуксу

en: External library
sr: Спољна библиотека

en: Making shortcut...
sr: Стварам пречицу...

en: Do you want to delete the virtual drive:
sr: Да ли желите избрисати нестварни уређај:

en: The following file is located on a FAT32 filesystem.\nIt might prevent wine from working\n\n$FilePath
sr: Следећа датотека се налази на Фат32 систему датотека.\nТо може спречити вино од рада на \n\n$FilePath

en: The following file is located on a NTFS filesystem.\nIt might prevent wine from working\n\n$FilePath
sr: Следећа датотека се налази на НТСФ систему датотека.\nТо може спречити вино од рада на \n\n$FilePath

en: The following file is located on a noexec mounted filesystem.\nIt might prevent wine from working\n\n$FilePath
sr: Следећа датотека се налази на неизвршно прикаченом систему датотека.\nТо може спречити Вино од рада на \n\n$FilePath

en: Checking plugin:
sr: Проверавам прикључак:

en: New:
sr: Нови:

en: Updating plugin. Previous:
sr: Надограђујем прикључак. Претходни:

en: Installing plugin:
sr: Уграђујем прикључак:

en: No enough space to download:\n$URL ($neededSpace KB)
sr: Нема довољно простора за преузимање:\n$URL ($neededSpace KB)

en: An error happened during download.
sr: Десила се грешка приликом преузимања

en: Do you want to retry?
sr: Желите ли да покушате поново?

en: Copying ${filename}
sr: Умножавам ${filename}

en: File size does not match!
sr: Величина датотека се не поклапа

en: $AUTHOR profile
sr: $AUTHOR профил

en:  on your computer.
sr:  на Вашем рачунару.

en:  will be installed in:
sr:  биће уграђен у:

en: Click Next to start
sr: Кликните Следеће за крени

en: This installation program is provided by:
sr: Овај уградни програм обезбеђује:

en: This program was created by:
sr: Овај програм је створио:

en: This wizard will help you install
sr: Овај чаробњак ће Вам помоћи да уградите

en: Welcome to $APPLICATION_TITLE Installation Wizard.
sr: Добродошли у $APPLICATION_TITLE чаробњака уградње.

en: Where is mounted your CD-ROM?
sr: Где Вам је прикачен CD-ROM?

en: Other
sr: остало

en: Refresh
sr: Освежи

en: Reading your device
sr: Читам Ваше уређаје

en: Error: Unable to find the CD-ROM!
sr: Грешка: Нисам успео да пронађем ЦД-ром!

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is copying files:
sr: Молим, сачекајте док $APPLICATION_TITLE умножи датотке:

en: Scanning the virtual drive ...
sr: Прегледам нестварне уређаје...

en: Video card does not have enough memory
sr: Видео картица нема довољно меморије

en: Your video card does not have enough memory!\nIt might prevent the game from working
sr: Ваша видео картица нема довољно меморије!\nТо може спречити извршавање игре

en: Use CD-ROM(s)
sr: Употребљава ЦД-РОМ уређај(е)

en: Use DVD-ROM(s)
sr: ДВД-РОМ(ови)

en: Download the program
sr: Преузмите програм

en: Please choose an installation method
sr: Молим, изаберите начин уградње

en: I don't want to make another shortcut
sr: Не желим да правим још једну пречицу

en: Browse
sr: Разгледај

en: Connect to your $APPLICATION_TITLE account
sr: Повежите се са Вашим $APPLICATION_TITLE налогом

en: Connecting...
sr: Повезујем се...

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is scanning your hardware
sr: Молим, сачекајте док $APPLICATION_TITLE прегледа ваш хардвер

en: Wine seems to have crashed\n\nIf your program is running, just ignore this message
sr: Изгледа да се вино срушило\n\nАко с Ваш програм извршава, само занемарите ову поруку

en: Unable to find version:
sr: Нисам успео да пронађем издање:

en: Downloading Wine:
sr: Преузимам Вино

en: The download seems to have failed.
sr: Изгледа ми да преузимање није успело

en: Extracting Wine...
sr: Издвајам Вино

en: Overwrite (usually works, no guarantee)
sr: Препиши (обично успева, не јемчим)

en: Erase (virtual drive content will be lost)
sr: Обриши (садржај нестварног уређаја ће бити изгубљен)

en: Abort installation
sr: Прекини уградњу

en: The target virtual drive $PREFNAME already exists:
sr: циљни нестварни уређај $PREFNAME већ постоји

en: User abort
sr: Прекинуо корисник

en: Please wait while $SOFTNAME is installed...
sr: Молим, сачекајте док се $SOFTNAME угради...

en: Be careful! This will kill install process. If it is not finished, you will have to reinstall $SOFTNAME
sr: Пажљиво! Ово ће убити поступак уградње. Ако није завршен, мораћете поново уградити $SOFTNAME

en: Install is done
sr: Уградња је завршена

en: Press next only when the installation process is finished
sr: Приитисни следеће так након завршетка поступка уградње

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is simulating a reboot
sr: Молим, сачекајте док $APPLICATION_TITLE опонаша поновно покретање

en: General
sr: Опште

en: Make a new shortcut from this virtual drive
sr: Прави нову пречицу из овог нестварног уређаја

en: Name
sr: Назив

en: Wine version
sr: Издање Вина

en: Virtual drive
sr: Нестваран уређај

en: Arguments
sr: Аргументи

en: Run configuration wizard
sr: Покрени чаробњака за подешавање

en: Windows reboot
sr: Преобување Прозора

en: Repair virtual drive
sr: Поправите нестваран уређај

en: Command prompt
sr: Наредбени упит

en: Task manager
sr: Управљач  задатака

en: Kill processes
sr: Убиј Процес

en: Wine uninstaller
sr: Вино уклањач програма

en: Install
sr: Угради

en: Open program's directory
sr: Отвори фасциклу програма

en: Open virtual drive's directory
sr: Отвори фасциклу нестварног уређаја

en: Video memory size
sr: Величина видео меморије

en: Multisampling
sr: Многоструко узорковање

en: Open a shell
sr: Отвори љуску

en: Command to exec before running the program
sr: Наредба коју треба извршити пре покретања програма

en: Be careful!
    If you change
sr: Пазите!
    Ако измените

en: {0} configuration
sr: {0} подешавања

en: Please select a program or a virtual drive to configure
sr: Одаберите програм или нестварни уређај за подешавање

en: New
sr: Нови

en: Remove
sr: Уклони

en: Install components
sr: Уградите саставне делове

en: Display
sr: Приказ

en: Miscellaneous
sr: Разно

en: This virtual drive is protected
sr: Овај нестварни уређај је заштићен

en: Are you sure you want to delete {0} virtual drive ?
sr: Сигурно желите да обришете нестварни уређај {0}?

en: Are you sure you want to delete {0} ?
sr: Да ли сте сигурни да желите избрисати {0} ?

en: {0} debugger
sr: Исправљач грешака

en: Please select a debug file
sr: Молим унесите датотеку исправке грешака

en: Locate this logfile
sr: Пронађите овај дневник грешака

en: The file is named : {0}
sr: Датотека је названа : {0}

en: Virtual drives
sr: Нестварни уређаји

en: Report a problem about {0}
sr: Пријавите потешкоћу о {0}

en: Install scripts
sr: Угради скрипту

en: {0} Wizard
sr: {0} Чаробњак

en: Cancel
sr: Откажи

en: Next
sr: Следеће

en: No
sr: Не

en: Yes
sr: Да

en: I Agree
sr: Пристајем

en: Show virtual drives
sr: Прикажи нестварне уређаје

en: Login:
sr: Пријава:

en: Password:
sr: Лозинка:

en: Register
sr: Упис

en: MB downloaded
sr: MB преузето

en: of
sr: од

en: Error
sr: Грeшкa

en: You cannot close this window
sr: Не можете затворити овај прозор

en: No description
sr: Без описа

en: Accessories
sr: Прибори

en: Development
sr: Развој

en: Education
sr: Образовање

en: Games
sr: Игре

en: Graphics
sr: Графика

en: Internet
sr: Интернет

en: Multimedia
sr: Звук и видео

en: Office
sr: Уредништво

en: Patches
sr: Закрпе

en: Include:
sr: Укључи:

en: Testing
sr: Опитне

en: No-cd needed
sr: Без потребе за диском

en: Commercial
sr: За тржишну употребу

en: Install a non-listed program
sr: Угради програм који није на списку

en: This program is currently in testing.
    
    It might not work as expected. Your feedback, positive or negative, is specially important to improve this installer.
sr: Овај програм је тренутно на проби.
    
    Можда неће радити очекивано. Ваш утисак, добар или лош, је нарочито важан за побољшање овог уградитеља.

en: There is nothing installed to run .{0} files.
sr: Не постоји уграђен програм за отварање {0} датотека

en: {0} error
sr: {0} грешка

en: Refreshing {0}
sr: Освежавање {0}

en: An updated version of {0} is available
sr: Освежено издањ {0} је доступно

en: Run
sr: Покрени

en: Donate
sr: Приложите

en: Exit
sr: Напусти

en: Small icons
sr: Мале иконице

en: Medium icons
sr: Средње иконе

en: Large icons
sr: Велике иконе

en: Very large icons
sr: Веома велике иконе

en: Manage Wine versions
sr: Управљајте издањима Вина

en: Read a PC CD-Rom
sr: Читај ЛР ЦД-ром

en: {0} console
sr: {0} конзола

en: Close all {0} software
sr: Затвори сав {0} софтвер

en: File associations
sr: Придруживање датотека

en: Plugin manager
sr: Управник прикључака

en: About {0}
sr: О програму {0}

en: File
sr: Датотека

en: Tools
sr: Алатке

en: Settings
sr: Поставке

en: Plugins
sr: Прикључци

en: Close
sr: Затвори

en: Configure
sr: Подесите

en: Search
sr: Тражи

en: Open the application's directory
sr: Отвори фасциклу програма

en: Read the manual
sr: Читајте приручник

en: Set the icon
sr: Постави икону

en: Close this application
sr: Затвори овај програм

en: No manual found for {0}
sr: Није пронађено упутство за {0}

en: Install a program
sr: Угради програм

en: Update GIT
sr: Надогради ГИТ

en: Debug
sr: Налажење грешака

en: Create a shortcut
sr: Направи пречицу

en: Open the directory
sr: Отвори фасциклу

en: Uninstall
sr: Уклони

en: Please select a program.
sr: Изаберите програм, молим.

en: {0} settings
sr: Поставке {0}

en: {0} install menu
sr: {0} изборник уградње

en: {0} wine versions manager
sr: Управник издања Вина

en: The virtual drive associated with {0} ({1}) does no longer exists.
sr: Нестварни уређај придружен {0} ({1}) више не постоји.

en: Run your Windows programs on
sr: Покрећите ваше програме Прозора на

en: Developer and Website:
sr: Веб страница програмера

en: Scriptors:
sr: Скриптори

en: Packager:
sr: Паковаоц:

en: Icons:
sr: Иконе

en: The following people contributed to this program:
sr: Следећи људи су допринели овом програму:

en: Translations:
sr: Преводи:

en: Read TRANSLATORS file
sr: Читај датотеку ПРЕВОДИОЦА

en: {0} is not able to start PlayOnLinux Setup Window server.
sr: {0} није успео да се покрене на прозору поставки служитеља ИграНаЛинуксу

en: {0} cannot find {1}
sr: {0} не може наћи {1}

en:  (from {2})
sr:  (из {2})

en: You need to install it to continue
sr: Морате га уградити да би наставили

en: Do you want to help {0} to make a compatibility database?
    
    If you click yes, the following things will be sent to us anonymously the first time you run a Windows program:
    
    - You graphic card model
    - Your OS version
    - If graphic drivers are installed or not.
    
    
    These information will be very precious for us to help people.
sr: Да ли желите помоћи {0} да направи базу података сагласности?
    
    Уколико кликнете на да, следеће ствари ће нам бити послате безимено први пут кад будете покренули програм Прозора:
    
    - Ваш модел графичке карте
    - Издање Вашег оперативног система
    - Да ли су додатни управљачки програми уграђени, или нису.
    
    
    Ови подаци ће нам бити веома драгоцени да помогнемо људима.

en: Proxy configuration
sr: Подешавање посредника

en: Set a proxy
sr: Постави мрежног посредника

en: Proxy address
sr: Адреса посредника

en: Proxy port
sr: Порт посредника:

en: Proxy login
sr: Пријава за мрежног посредника

en: Proxy password
sr: Лозинка посредника:

en: Installed plugins
sr: Уграђени прикључци

en: Add
sr: Додај

en: Enable
sr: Омогући

en: Choose a plugin
sr: Изаберите прикључак

en: What is the extension?
sr: Шта је то наставак?

en: Assigned program
sr: Додељен програм

en: Delete
sr: Обриши

en: Are you sure you want to install:
sr: Да ли сте сигурни да желите да уградите:

en: Are you sure you want to delete:
sr: Да ли сте сигурни да желите да обришете

en: Disable
sr: Онемогући

en: Apply
sr: Примени

en: You must restart {0} for the changes to take effect.
sr: Морате да покренете поново {0} да би се примениле промене.

en: Installed Wine versions:
sr: Уграђена издања Вина

en: Available Wine versions:
sr: Доступна издања Вина:

en: Wine versions
sr: Издање вина
