playonlinux - en to cs translation catalogue (436 entries)

en: Which application do you want to apply the modification to?
cs: Na kterou aplikaci chcete použít změny?

en: This plugin wil allow you to capture you applications under PlayOnLinux
cs: Tento zásuvný modul vám umožní zachytávat aplikace pod PlayOnLinux

en: Capture menu (OpenGL)
cs: Nabídka zachytávání (OpenGL)

en: Capture menu (not OpenGL)
cs: Zachytávací menu (bez OpenGL)

en: Begin the capture of an application
cs: Začít zachytávat aplikace

en: Play a captured file
cs: Přehrát zachycený soubor

en: Convert a captured file to video
cs: Převést zachycený soubor na video

en: Press Next then click on the window\nyou want to capture.\nCapture will start automatically after 5 seconds.\nOnly video will be captured.
cs: Stiskněte tlačítko Další a pak klikněte do okna,\nkteré chcete zachytávat.\nZachytávání začne automaticky za 5 sekund.\nBude zachycen pouze obraz.

en: Capture will begin...
cs: Zachytávání začne...

en: Press <SHIFT>+F8 to start or stop capture
cs: Stiskněte <SHIFT>+F8 pro začátek nebo konec kódování

en: Press <SHIFT>+F8 to stop capture
cs: Stiskněte <SHIFT>+F8 pro zastavení zachytávání

en: Capture in progress...
cs: Probíhá zachytávání...

en: Choose an action to perform
cs: Zvolte akci k provedení

en: Please choose a PID capture file to play
cs: Prosím zvolte zachycený PID soubor pro přehrání

en: Please choose an OGV capture file to play
cs: Prosím zvolte zachycený OGV soubor pro přehrání

en: Please choose a capture file to convert
cs: Zvolte zachycený soubor k převodu

en: You must choose a capture to read
cs: Musíte zvolit záznam pro čtení

en: You must choose a capture to convert
cs: Musíte zvolit záznam pro převod

en: Please wait while the PlayOnLinux logo is created...
cs: Prosím počkejte dokud nebude vytvořeno logo PlayOnLinuxu...

en: Add the PlayOnLinux logo to your video?
cs: Přidat logo PlayOnLinuxu do vašeho videa?

en: Warning: For correct video encoding,\nresolution MUST be a multiple of 16
cs: Varování: Pro správné kódování videa,\nMUSÍ být rozlišení násobkem 16

en: Ubuntu users must add the MEDIBUNTU repository\nfor this conversion format to work properly.
cs: Uživatelé Ubuntu musejí přidat zdroj MEDIBUNTU,\naby kódování proběhlo správně.

en: Choose the video format for conversion
cs: Zvolte formát videa pro převod

en: Define your encoding options for pass 1 \n (leave defaults if you do not know what to do)
cs: Nastavte možnosti kódování pro průchod 1 \n (ponechte výchozí hodnoty pokud nevíte co děláte)

en: Define your encoding options for pass 2 \n (leave defaults if you do not know what to do)
cs: Definujte vaše kódovací možnosti pro heslo 2 \n (nechte standatdní, pokud nevíte co dělat)

en: Define your encoding options \n (leave defaults if you do not know what to do)
cs: Nastavte možnosti kódování \n (ponechte výchozí hodnoty, jestliže nevíte co nastavit)

en: Please wait while your video is being encoded...
cs: Prosím počkejte dokud se vaše video nezačne kódovat...

en: Conversion done
cs: Konverze byla dokončena

en: Choose an option to modify
cs: Vyberte volbu ke změnám

en: All
cs: Vše

en: You must choose a game to modify
cs: Musíte vybrat hru ke změnám

en: Welcome in Advanced Wine Configuration, an optimization’s system for Wine created by GNU_Raziel. If you does not know what to choose, LEAVE DEFAULTS
cs: Vítejte v Pokročilé konfiguraci Wine, umožňující optimalizaci systému pro Wine vytvořené GNU_Razielem. Pokud nebudete vědět co si vybrat, PONECHTE VÝCHOZÍ HODNOTY.

en: Choose a game
cs: Vyberte hru

en: You did not select a game
cs: Nevybrali jste hru

en: Choose DirectDraw Renderer Mode?
cs: Zvolit DirectDraw Renderer mód?

en: Activate GLSL Support?
cs: Aktivovat podporu GLSL?

en: Choose Offscreen Rendering Mode?
cs: Zvolit mimoobrazový vykreslovací mód?

en: Choose Render Target Lock Mode?
cs: Zvolit Render Target Lock mód?

en: Activate Multisampling support?
cs: Aktivovat multisampling podporu?

en: Activate the mouse warp override?
cs: Aktivovat předefinování zrychlení myši?

en: Optimisation done
cs: Optimalizace dokončena

en: Welcome in Detour, a plugin witch enable you to create post-install shorcuts.
cs: Vítejte v Detour, jedná se o zásuvný modul, který umožňuje vytvořit poinstalační zástupce.

en: Choose an application
cs: Vyberte aplikaci

en: Operation done
cs: Operace provedena

en: Report a bug
cs: Nahlásit chybu

en: Please give the more details as you can, otherwise, it will be very difficult to help you
cs: Poskytněte prosím co nejdetailnější informace, jinak vám bude velmi obtížné pomoci

en: This wizard will help you to report a bug about an officially supported program.
cs: Tento průvodce vám pomůže nahlásit chybu oficiálně podporované aplikace.

en: Your $APPLICATION_TITLE version is not up to date.\nYou must update $APPLICATION_TITLE before sending a bug report.\nThank you
cs: Vaše verze $APPLICATION_TITLE není aktuální.\nNež budete posílat oznámení o chybě, tak musíte nejprve $APPLICATION_TITLE aktualizovat.\nDěkujeme

en: I have a problem with a software
cs: Mám problém s aplikací

en: My problem concerns $APPLICATION_TITLE itself
cs: Můj problém se týká samotné $APPLICATION_TITLE

en: What kind of problem do you have?
cs: Jaký druh problému máte?

en: Don't join any log file
cs: Nepřipojuj žádný záznam

en: Manual installation
cs: Manuální instalace

en: Automatic installation
cs: Automatická instalace

en: Choose the log file corresponding to your software.
cs: Vyber záznamov soubor odpovídající softwaru.

en: Please explain your problem clearly (english only):
cs: Vysvětlete prosím jasně váš problém (jen anglicky):

en: Sorry, we need a detailed description.
cs: Promiňte, potřebujeme detailní popis.

en: Thank you !\n\nYour report has been sent.
cs: Děkujeme !\n\nVáše oznámení bylo odesláno.

en: Virtual drive creator
cs: Tvůrce virtuálního disku

en: Welcome to $APPLICATION_TITLE virtual drive creator.\n\nThis tool will help you to make a new virtual drive
cs: Vítejte v tvůrci virtuálního disku pro $APPLICATION_TITLE.\n\nTento nástroj pomůže s vytvořením nového virtuálního disku

en: What kind of virtual drive do you want to create
cs: Jaký druh virtuálního disku chcete vytvořit

en: (If this list is empty, please install a wine version with wine version manager)
cs: (pokud je tento seznam prázdný, nainstalujte prosím verzi wine pomocí správce verzí pro wine)

en: Which version of Wine would you like to use?
cs: Kterou verzi WINE chcete použít?

en: Choose the name of the virtual drive
cs: Vyberte jméno virtuální mechaniky

en: Run a local script
cs: Spustit místní skript

en: This wizard will help you to run an unofficial $APPLICATION_TITLE Script.
cs: Tento průvodce vám pomůže se spuštěním neoficiálního skriptu pro $APPLICATION_TITLE.

en: Choose a valid $APPLICATION_TITLE script to run.
cs: Vyberte ke spuštění platný skript pro $APPLICATION_TITLE.

en: Error!
cs: Chyba!

en: File not found!
cs: Soubor nebyl nalezen!

en: Please read this
cs: Prosím čtěte následující

en: This wizard will help you to install Wine:
cs: Tento průvodce vám pomůže nainstalovat Wine:

en: on the $APPLICATION_TITLE environment.
cs: v prostředí $APPLICATION_TITLE.

en: $APPLICATION_TITLE Application Configurator
cs: Nastavení aplikace $APPLICATION_TITLE

en: Please wait...
cs: Čekejte prosím…

en: Are you sure you want to shutdown all active $APPLICATION_TITLE applications?
cs: Opravdu chcete vypnout všechny aktivní instance $APPLICATION_TITLE?

en: $APPLICATION_TITLE shortcut creator
cs: Nástroj na vytvoření zástupce $APPLICATION_TITLE

en: Please choose a software to package
cs: Vyberte prosím software pro vytvoření balíčku

en: Creating shortcut...
cs: Probíhá vytvoření zástupce...

en: The shortcut has been placed on your desktop
cs: Zástupce byl umístěn na vaší plochu

en: Copying virtual drive
cs: Kopíruje se virtuální disk

en: No setup location found in autorun.inf
cs: V souboru autorun.inf není žádná sekce obsahující nastavení

en: Welcome to $APPLICATION_TITLE manual installation wizard.\n\nThis script will allow you to install any program on $APPLICATION_TITLE and use it with all the tools\n\nWarning: We are unable to guarantee that your application will work perfectly.
cs: Vítejte v $APPLICATION_TITLE manuálním instalačním programu.\n\nTento skript vám dovolí nainstalovat jakýkoliv program na $APPLICATION_TITLE a používat jej se všemi nástroji\n\nVarování: Nejsme schopni garantovat, že vaše aplikace bude fungovat perfektně.

en: Install a program in a new virtual drive
cs: Instalovat program do nového virtuálního disku

en: Edit or update an existing application
cs: Změnit či aktualizovat existující aplikaci

en: What would you like to do?
cs: Co si přejete udělat?

en: Please type a name for your application's virtual drive.\nThis name shouldn't contain spaces.
cs: Napište prosím jméno virtuálního disku vaší aplikace.\nToto jméno nesmí obsahovat mezery.

en: Please choose a program
cs: Vyberte prosím program

en: Use another version of Wine
cs: Použít jinou verzi Wine

en: Configure Wine
cs: Nastavení Wine

en: Install some libraries
cs: Nainstalovat knihovny

en: If you don't know, unselect all
cs: Pokud nevíte, vše odznačte.

en: What would you like to do before installation?
cs: Co chcete udělat ještě před instalací?

en: Please make your choice
cs: Vyberte si prosím

en: Looking for runnable CD-ROMs
cs: Hledají se spustitelné CD-ROMy

en: Select another file
cs: Vyberte jiný soubor

en: Please choose a way to install your program
cs: Vyberte, prosím, způsob instalace programu

en: Please select the install file to run.
cs: Vyberte, prosím, instalační soubor ke spuštění.

en: You must choose a file!
cs: Musíte vybrat soubor!

en: $APPLICATION_TITLE is installing your application...
cs: $APPLICATION_TITLE právě instaluje vaši aplikaci...

en: Usage:
cs: Použití:

en: 	Choose a file
cs: 	Vybrat soubor

en: 	Extract the package
cs: 	Rozbalit balíček

en: 	Install the package
cs: 	Nainstalovat balíček

en: 	Show this message
cs: 	Ukázat tuto zprávu

en: $APPLICATION_TITLE package manager:
cs: $APPLICATION_TITLE správce balíčků:

en: Choose a package to install
cs: Vybrat balíček k instalaci

en: PlayOnLinux package manager
cs: Správce balíčků PlayOnLinux

en: Unable to find the file:
cs: Nemohu najít soubor:

en:  isn't a valid PlayOnLinux package!
cs:  není platný balíček PlayOnLinux!

en: This file:
cs: Tento soubor:

en:  does not exist!
cs:  neexistuje!

en: Extracting:
cs: Rozbaluje se:

en: Running...
cs: Běží...

en: Cleaning...
cs: Čistí se...

en: Killing programs in the virtual drive...
cs: Probíhá ukončování programů ve virtuálním disku...

en: Icon selection
cs: Výběr ikony

en: Please select an icon file
cs: Vyberte prosím soubor ikony

en: Bad file extension
cs: Špatná přípona souboru

en: is not an icon extension
cs: není zkratkou ikony

en: Registry Editor
cs: Editor registrů

en: Kill all prefix processes
cs: Ukončování všech procesů v prefixu

en: Update wineprefix
cs: Aktualizovat wineprefix

en: Simulate Windows reboot
cs: Simulovat restart windows

en: Use Advanced Wine Configuration plugin
cs: Použít plugin pro Pokročilé nastavení Wine

en: Use PlayOnLinux's configurator for
cs: Použít konfigurátor PlayOnLinux pro

en: Change the icon
cs: Změnit ikonu

en: Use WineTricks
cs: Použít WineTricks

en: Please choose an action to perform
cs: Zvolte, prosím, akci, kterou chcete provést

en: PC CD-ROM reader
cs: Čtečka pro PC CD-ROM

en: This tool will help your Mac to read the PC part of a CD-ROM.\n\nUse this tool ONLY if you CD-ROM is a hybride CD-ROM (Compatible with Windows and MacOS), and if you are not able to see the Windows part
cs: Tento nástroj pomůže Macu přečíst část CD-ROM určenou pro PC.\n\nPoužívejte tento nástroj POUZE v případě, kdy jde o hybridní CD-ROM (Kompatibilní s Windows a Mac OS) a jestliže část určená pro Windows není dostupná

en: Eject a PC CD-ROM
cs: Vysunout PC CD-ROM

en: Read a PC CD-ROM
cs: Číst PC CD-ROM

en: What do you want to do?
cs: Co chcete udělat?

en: Please insert your CD-ROM, and press next only when Finder has found the Mac OS part of your CD-ROM
cs: Vložte prosím CD-ROM a stiskněte další pouze pokud byla nalezena část CD-ROM určená pro Mac OS

en: Please choose a CD-ROM
cs: Vyberte prosím CD-ROM

en: Please choose a CD-ROM to eject
cs: Vyberte prosím CD-ROM k vysunutí.

en: Please choose a software to run
cs: Vyberte prosím software ke spuštění

en: $APPLICATION_TITLE debugger is starting...
cs: Spouští se laděni $APPLICATION_TITLE...

en: $PACKAGE crashed.
cs: $PACKAGE havaroval.

en: Waiting XQuartz to be installed
cs: Čekáni až se nainstaluje XQuartz

en: $APPLICATION_TITLE is analysing your application
cs: $APPLICATION_TITLE analyzuje vaší aplikaci

en: Do you want $APPLICATION_TITLE to install it automatically for you?
cs: Chcete, aby se aplikace $APPLICATION_TITLE nainstalovala automaticky?

en: We have detected that the program you want to install is :
cs: Určili jsme, že program, který chcete nainstalovat je:

en: Welcome to $APPLICATION_TITLE assistant.\nIt will help you to install $file on your computer.\n\nBe careful! This program is not officially supported by $APPLICATION_TITLE.\nTherefore, it might not work as expected
cs: Vítejte v asistentu aplikace $APPLICATION_TITLE.\nPomůže vám nainstalovat soubor $file do počítače.\n\nBuďte opatrní! Tento program není oficiálně podporován aplikací $APPLICATION_TITLE.\nTudíž nemusí pracovat podle očekávání.

en: What is the name of you program?
cs: Jaké je jméno vašeho programu?

en: Installation finished.
cs: Instalace byla dokončena.

en: PlayOnMac needs to install XQuartz to work properly.
cs: PlayOnMac potřebuje nainstalovat XQuartz, aby mohl pracovat správně.

en: PlayOnMac will help you to simplify this step
cs: PlayOnMac vám pomůže zjednodušit tento krok

en: Don't install XQuartz for the moment
cs: Nyní neinstalujte XQuartz

en: I've downloaded the file by myself
cs: Soubor jsem již stáhl sám

en: Please download XQuartz for me
cs: Stáhnout XQuartz

en: Downloading XQuartz
cs: Stahuje se XQuartz

en: Where is
cs: Kde je

en: Installing XQuartz...
cs: Instaluje se XQuartz...

en: XQuartz has been installed.
cs: XQuartz byl nainstalován.

en: Unable to install XQuartz! You must install it to use wine properly.
cs: Nebylo možné nainstalovat XQuartz! Musíte jej nainstalovat, aby bylo možné používat Wine správně.

en: $APPLICATION_TITLE Uninstaller
cs: Odinstalátor $APPLICATION_TITLE

en: Please select a program to uninstall
cs: Vyberte, prosím, program k odinstalování

en: Click Next to continue.
cs: Pro pokračování klikněte na Další

en: This wizard will help you to uninstall:
cs: Tento průvodce vás provede odinstalací:

en: Uninstalling...
cs: Odinstalace...

en:  has been uninstalled successfully.
cs:  byl odinstalován úspěšně.

en: Cannot find the shortcut
cs: Nelze najít zástupce

en: $APPLICATION_TITLE auto-updater
cs: Nástroj pro automatickou aktualizaci $APPLICATION_TITLE

en: Updating $APPLICATION_TITLE from GIT...
cs: Probíhá aktualizace $APPLICATION_TITLE z GITu...

en: Do you want to update and restart $APPLICATION_TITLE?
cs: Chcete $APPLICATION_TITLE aktualizovat a restartovat?

en: Already up-to-date.
cs: Je již aktuální.

en: $APPLICATION_TITLE has encountered an error. If the program does not work correctly, it might be the cause of the problem.\nVisit www.$POL_DNS to get further information
cs: $APPLICATION_TITLE způsobil chybu. Pokud program nefunguje správně, tak toto může být příčina.\nNavštivte www.$POL_DNS pro další informace

en: $APPLICATION_TITLE has encountered an error. If the program you are installing does not work correctly, it might be the cause of the problem.\nVisit www.$POL_DNS to get further information
cs: $APPLICATION_TITLE zaznamenala chybu. Jestliže program, který instalujete nepracuje správně, může to být zapříčiněno právě tímto problémem.\nNavštivte www.$POL_DNS pro více informací

en: $APPLICATION_TITLE has encountered a fatal error. $APPLICATION_TITLE will stop the installation process.\nVisit www.$POL_DNS to get further information
cs: Program $APPLICATION_TITLE způsobil závažnou chybu. Probíhající instalace $APPLICATION_TITLE bude přerušena.\nPro další informace navštivte stránku www.$POL_DNS

en: Please wait while the virtual drive is being created...
cs: Počkejte na vytvoření virtuálního disku...

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is simulating a Windows reboot
cs: Počkejte prosím chvilku, $APPLICATION_TITLE simuluje restart windows

en: Setting Program Files var
cs: Nastavení složky Program Files var

en: This function is disabled in the PlayOnlinux environment.
cs: Tato funkce je v prostředí PlayOnLinux zakázána

en: Warning !!\n\nThe signature of the script you are trying to run is NOT valid\n\nPlayOnLinux has not approved this script and will not be responsible from it.\nPlease ensure you know what you are doing !
cs: Varování !!\n\nPodpis tohoto skriptu, který chcete spustit, není platný\n\nPlayOnLinux tento skript neschválil a není za něj tudíž zodpovědný.\nProsím, ujistěte se, že víte, co děláte!

en: Here the source code of the script. Check it carefully
cs: Zde je zdrojový kód skriptu. Velmi pečlivě ho zkontrolujte.

en: Warning !!\n\nThe signature of the script you are trying to run is NOT valid\n\n$APPLICATION_TITLE has not approved this script and will not be responsible from it.\nPlease ensure you know what you are doing!
cs: Varování !!\n\nPodpis skriptu, který chcete spustit, NENÍ platný\n\n$APPLICATION_TITLE nepovolil spouštění tohoto skriptu a nebude za to na sebe brát zodpovědnost.\nUjistěte se, že opravdu dobře víte, co děláte!

en: External library
cs: Externí knihovna

en: Making shortcut...
cs: Vytváří se zástupce...

en: Do you want to delete the virtual drive:
cs: Chcete smazat virtuální disk:

en: The following file is located on a FAT32 filesystem.\nIt might prevent wine from working\n\n$FilePath
cs: Následující soubor je umístěn na souborovém systému FAT32.\nTo může způsobit nefunkčnost wine\n\n$FilePath

en: The following file is located on a NTFS filesystem.\nIt might prevent wine from working\n\n$FilePath
cs: Následující soubor je umístěn na souborovém systému NTFS.\nTo může způsobit nefunkčnost wine\n\n$FilePath

en: The following file is located on a fuse filesystem.\nIt might prevent wine from working\n\n$FilePath
cs: Následující soubor je umístěn na fuse souborovém systému.\nTo může způsobit nefunkčnost wine\n\n$FilePath

en: The following file is located on a noexec mounted filesystem.\nIt might prevent wine from working\n\n$FilePath
cs: Následující soubor je umístěn na souborovém systému připojeném s parametrem noexec.\nTo může způsobit nefunkčnost wine\n\n$FilePath

en: Your Linux kernel may not be configured to run Win16 programs under Wine\nSee $EXPLANATION_URL
cs: Vaše Linuxové jádro nemusí být nakonfigurováno, aby mohlo spouštět Win16 programy pod Wine\nSee $EXPLANATION_URL

en: Your kernel may be incompatible with running Win16 programs under Wine\nSee $EXPLANATION_URL
cs: Vaše jádro může být nekompatibilní se spostěním Win16 programů pod Wine\nSee $EXPLANATION_URL

en: Checking plugin:
cs: Ověřuje se zásuvný modul:

en: New:
cs: Nový:

en: Updating plugin. Previous:
cs: Aktualizuje se zásuvný modul. Předchozí:

en: Installing plugin:
cs: Instaluje se zásuvný modul:

en: Binary not found: $BINARY\nHave you installed the program to the default location?
cs: Binární soubor nebyl nalezen: $BINARY\nJe program nainstalován do výchozího umístění?

en: Function override detected, disabling bug reporting
cs: Detekována funkce přepisování, vypínání nahlašování chyb.

en: No enough space to download:\n$URL ($neededSpace KB)
cs: Není dostatek místa ke stažení:\n$URL ($neededSpace KB)

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is downloading:
cs: Počkejte prosím, než $APPLICATION_TITLE dokončí stahování:

en: An error happened during download.
cs: Při stahování nastala chyba.

en: Do you want to retry?
cs: Zkusit znovu?

en: Error ! Files mismatch\n\nLocal : $LOCAL_MD5\nServer : $SERVER_MD5
cs: Chyba ! Soubory nesouhlasí\n\nMístní kontrolní MD5 součet: $LOCAL_MD5\nKontrolní MD5 součet na serveru: $SERVER_MD5

en: 7z not installed, please check that you have 7zip installed and try again
cs: Vypadá to, že 7z není nainstalován. Zkontrolujte prosím, zda je 7zip nainstalován a zkuste to znovu

en: Failed to locate ${dest} from ${archive}
cs: Nemohu nalézt ${dest} v ${archive}

en: Extracting ${filename} from ${archivename}
cs: Extrahuje se ${filename} z ${archivename}

en: Extracted file size does not match!
cs: Velikost extrahovaného souboru nesouhlasí!

en: Copying ${filename}
cs: Kopíruje se ${filename}

en: File size does not match!
cs: Velikost souboru nesouhlasí!

en: Sorry, $APPLICATION_TITLE $VERSION is too old to continue.\n$APPLICATION_TITLE $NEEDED is required.
cs: $APPLICATION_TITLE $VERSION je příliš stará pro pokračování.\n$APPLICATION_TITLE $NEEDED je vyžadována.

en: Warning: You are running $APPLICATION_TITLE $VERSION.\n$APPLICATION_TITLE $NEEDED is recommended to continue.
cs: Varování: Máte spuštěnou aplikaci $APPLICATION_TITLE $VERSION.\nPro pokračování je však doporučena aplikace $APPLICATION_TITLE $NEEDED.

en: $AUTHOR profile
cs: profil $AUTHOR

en:  on your computer.
cs:  v počítači.

en:  will be installed in:
cs:  bude nainstalován v:

en: Click Next to start
cs: Pro spuštění klikněte na Další

en: This installation program is provided by:
cs: Tento instalační program je poskytován:

en: This program was created by:
cs: Tento program vytvořil:

en: This wizard will help you install
cs: Tento průvodce vám pomůže instalovat

en: Welcome to $APPLICATION_TITLE Installation Wizard.
cs: Vítejte v instalačním průvodci pro $APPLICATION_TITLE

en: Where is mounted your CD-ROM?
cs: Kde je připojena vaše CD-ROM?

en: Other
cs: Jiné

en: Refresh
cs: Obnovit

en: Reading your device
cs: Načítání vašeho zařízení

en: Error: Unable to find the CD-ROM!
cs: Chyba: Nelze najít CD-ROM!

en: $TITLE needs to read the PC part of a hybrid CD-Rom.\n\nBy default, MacOS only gives you access to the Mac part of the cd-rom, which may not be compatible with recent versions of Mac OS.\n\nDo you want PlayOnMac to attempt to read the PC-Part of your CD?
cs: $TITLE potřebuje načíst PC část hybridního CD-ROM.\n\n Obvykle Mac OS zpřístupní pouze část CD-ROM určenou pro Mac, která však nemusí být kompatibilní s aktuální verzí Mac OS.\n\nChcete, aby se PlayOnMac pokusil načíst PC část CD-ROM?

en: Don't forget to go to PlayOnMac tools menu -> Read a PC CD-Rom before running your game
cs: Nezapomeňte jít do nabídky nástrojů PlayOnMac -> Číst PC CD-ROM před spuštěním hry

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is copying files:
cs: Vyčkejte prosím, dokud $APPLICATION_TITLE nezkopíruje soubory:

en: Scanning the virtual drive ...
cs: Skenuji virtuální disk ...

en: Video card does not have enough memory
cs: Grafická karta nemá dostatek paměti

en: Your video card does not have enough memory!\nIt might prevent the game from working
cs: Vaše grafická karta nemá dostatek paměti!\nMůže to způsobit nefunkčnost hry

en: Use Steam Store version
cs: Použijte Steam Store verzi

en: Use Steam Store demo version
cs: Použijte Steam Store demo verzi

en: Use Desura Store version
cs: Použít Desura store verzi

en: Use Desura Store demo version
cs: Použít Desura store demo verzi

en: Use Origin Store version
cs: Použít Origin store verzi

en: Use Origin Store demo version
cs: Použít Origin store demo verzi

en: Use a setup file in my computer
cs: Použít soubor nastavení v počítači

en: Use CD-ROM(s)
cs: Použijte CD-ROM(y)

en: Use DVD-ROM(s)
cs: Použijte DVD-ROM(y)

en: Download the program
cs: Stáhnout program

en: Please choose an installation method
cs: Vyberte prosím způsob instalace

en: I don't want to make another shortcut
cs: Nechci vytvářet další zástupce

en: Browse
cs: Procházet

en: A shortcut by that name already exists, overwrite?
cs: Zástupce se stejným jménem již existuje, přepsat?

en: Connect to your $APPLICATION_TITLE account
cs: Připojte se k vašemu účtu pro $APPLICATION_TITLE

en: Connecting...
cs: Připojuje se…

en: Failed to connect !\nPlease ensure that your login and your password are valid.
cs: Připojování selhalo !\nUjistěte se, že používáte správné a platné přihlašovací údaje.

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is scanning your hardware
cs: Vyčkejte prosím, dokud $APPLICATION_TITLE neprozkoumá váš hardware

en: Select the main videocard to report:
cs: Vyberte hlavní grafickou kartu pro hlášení:

en: Starting 64-bit process $EXEFILE is not supported in 32-bit virtual drives
cs: Startování 64-bitového procesu $EXEFILE není podporováno v 32-bitových virtuálních discích.

en: Wine seems to have crashed\n\nIf your program is running, just ignore this message
cs: Zdá se, že wine havarovalo\n\nNicméně pokud program stále běží, tak toto hlášení můžete ignorovat

en: This is an installer for an update or an addon;\nPlease install $TITLE_REQUIRED first
cs: Toto je instalátor pro aktualizaci nebo rozšíření;\nNainstalujte nejprve $TITLE_REQUIRED

en: Unable to find version:
cs: Nelze najít verzi:

en: Downloading Wine:
cs: Stahuje se Wine:

en: The download seems to have failed.
cs: Zdá se, že stahování selhalo.

en: Extracting Wine...
cs: Rozbaluje se Wine...

en: Overwrite (usually works, no guarantee)
cs: Přepsat (obvykle funguje, bez záruky)

en: Erase (virtual drive content will be lost)
cs: Vymazat (obsah virtuálního disku bude ztracen)

en: Abort installation
cs: Zrušit instalaci

en: The target virtual drive $PREFNAME already exists:
cs: Cíl $PREFNAME virtuálního disku již existuje:

en: User abort
cs: Uživatelské přerušení

en: Please wait while $SOFTNAME is installed...
cs: Vyčkejte, dokud nebude program $SOFTNAME nainstalován...

en: Be careful! This will kill install process. If it is not finished, you will have to reinstall $SOFTNAME
cs: Opatrně! Tohle ukončí instalační proces. Pokud neskončí korektně, tak bude potřeba $SOFTNAME přeinstalovat

en: Install is done
cs: Instalace je hotova

en: Press next only when the installation process is finished
cs: Stiskněte Další jen pokud byla instalace již dokončena

en: Please wait while $APPLICATION_TITLE is simulating a reboot
cs: Vyčkejte prosím, $APPLICATION_TITLE simuluje restart

en: Warning:
    
    This tool is for advanced users.
    To uninstall cleanly a program with {0}, you must delete the virtual drive associated
cs: Varování:
    
    Tento nástroj je určen pro zkušené uživatele.
    Pro čistou odinstalaci programu s {0} musíte smazat i přiřazený virtuální disk

en: General
cs: Obecné

en: Make a new shortcut from this virtual drive
cs: Vytvořit nového zástupce virtuální mechaniky

en: Name
cs: Název

en: Wine version
cs: Verze Wine

en: Debug flags
cs: Příznaky ladění

en: Virtual drive
cs: Virtuální mechanika

en: Arguments
cs: Parametry

en: Run configuration wizard
cs: Spustit průvodce nastavením

en: Windows reboot
cs: Restartování Windows

en: Repair virtual drive
cs: Opravit virtuální disk

en: Command prompt
cs: Příkazový řádek

en: Task manager
cs: Správce úloh

en: Kill processes
cs: Zabít proces

en: Wine uninstaller
cs: Wine odinstalátor

en: Be careful! Installing one of these components can break your virtual drive.
cs: Opatrně! Instalace jedné z těchto komponent může poškodit váš virtuální disk.

en: Install
cs: Nainstalovat

en: Open program's directory
cs: Otevřít složku programu

en: Open virtual drive's directory
cs: Otevřít složku virtuální mechaniky

en: GLSL Support
cs: Podpora GLSL

en: Video memory size
cs: Velikost paměti grafické karty

en: Offscreen rendering mode
cs: Offscreen režim vykreslování

en: Mouse warp override
cs: Předefinovat zrychlení myši

en: Open a shell
cs: Otevřít shell

en: Run a .exe file in this virtual drive
cs: Spustit .exe soubor v této virtuální mechanice

en: Command to exec before running the program
cs: Příkaz ke spuštění před spouštěním samotného programu

en: Warning:
    
    Any program still running in this virtual drive will be terminated before Wine version is changed.
    Are you sure you want to continue?
cs: Varování:
    
    Jakýkoliv program nadále běžící na tomto virtuálním disku bude ukončen ještě než bude změněna verze Wine.
    Jste si jistý, že chcete pokračovat?

en: Be careful!
    If you change
cs: Opatrně!
    Jestli změníte

en: {0} configuration
cs: {0} nastavení

en: Please select a program or a virtual drive to configure
cs: Vyberte prosím program nebo virtuální disk ke konfiguraci

en: New
cs: Nový

en: Remove
cs: Odebrat

en: Install components
cs: Instalace součástí

en: Display
cs: Zobrazit

en: Miscellaneous
cs: Různé

en: This virtual drive is protected
cs: Tato virtuální mechanika je chráněna

en: Are you sure you want to delete {0} virtual drive ?
cs: Opravdu chcete smazat {0} virtuální jednotku ?

en: Are you sure you want to delete {0} ?
cs: Opravdu chcete smazat {0} ?

en: {0} debugger
cs: {0} nástroj k ladění

en: Please select a debug file
cs: Vyberte prosím ladící soubor

en: Locate this logfile
cs: Určete umístění souboru logu

en: The file is named : {0}
cs: Soubor je pojmenován: {0}

en: Virtual drives
cs: Virtuální disky

en: Report a problem about {0}
cs: Podejte hlášení o chybě {0}

en: Install scripts
cs: Instalovat skripty

en: Error: Unable to reserve a valid port
cs: Chyba: nelze rezervovat platný port

en: WARNING. Please use POL_SetupWindow_Init first
cs: VAROVÁNÍ. Nejprve prosím použijte POL_SetupWindow_Init

en: {0} Wizard
cs: {0} Průvodce

en: Cancel
cs: Storno

en: Next
cs: Další

en: No
cs: Ne

en: Yes
cs: Ano

en: I Agree
cs: Souhlasím

en: Don't remind me anymore
cs: Už mi to nepřipomínej

en: Show virtual drives
cs: Zobrazit virtuální mechaniky

en: Login:
cs: Přihlášení:

en: Password:
cs: Heslo:

en: Register
cs: Registrace

en: MB downloaded
cs: MB staženo

en: of
cs: z

en: Error
cs: Chyba

en: You cannot close this window
cs: Toto okno není možné zavřít

en: No description
cs: Bez popisu

en: Accessories
cs: Doplňky

en: Development
cs: Vývoj

en: Education
cs: Vzdělání

en: Games
cs: Hry

en: Graphics
cs: Grafika

en: Multimedia
cs: Multimédia

en: Office
cs: Kancelář

en: Patches
cs: Záplaty

en: Include:
cs: Obsahuje:

en: Testing
cs: Testování

en: No-cd needed
cs: Je třeba No-CD

en: Commercial
cs: Komerční

en: Install a non-listed program
cs: Nainstalovat program, který není v seznamu

en: This program is currently in testing.
    
    It might not work as expected. Your feedback, positive or negative, is specially important to improve this installer.
cs: Aktuálně probíhá testování tohoto programu.
    
    Program nemusí fungovat dle očekávání. Vaše zpětná vazba, ať negativní či pozitivní, je velmi důležitá pro další vylepšování tohoto instalátoru.

en: This program contains a protection against copy (DRM) incompatible with emulation.
    The only workaround is to use a "no-cd" patch, but since those can also be used for piracy purposes we won't give any support on this matter.
cs: Tento program obsahuje ochranu proti kopírování (DRM) nepodporující tuto emulaci.
    Jediné řešení je použití "no-cd" patche, toto se ovšem používá také v případě pirátství, tudíž neposkytujeme žádnou podporu.

en: Attention!
cs: Pozor!

en: By enabling this option, you can install programs that employ digital rights management (DRM) copy protection that are not supported by {0} and might need to be bypassed.
    
    This feature should not be construed as implicit or implied condoning of piracy and as such, we will not offer any support for issues resulting from using this option.
cs: Povolením této možnosti můžete instalovat programy, které zahrnují DRM ochranu proti kopírování, která není podporována v (0) a mohlo by být nutné ji přeskočit.
    
    Tato vlastnost by neměla být užita pro účely pirátství jako takového nebo brána jako jeho podpora a proto nenabízíme my žádnou podporu pro vás, v případě, že nahlásíte jakékoliv problémy s užitím této vlastnosti.

en: By enabling this, you will have access to installers for programs that contain protections against copy (DRM) incompatible with emulation.
    The only workaround is to use "no-cd" patches, but since those can also be used for piracy purposes we won't give any support on this matter.
cs: Jestli že toto povolíte, budete mít přístup k instalacím programů, které obsahují ochranu proti kopírování (DRM) nepodporující tuto emulaci.
    Jediné řešení je použití "no-cd" patche, toto se ovšem používá také v případě pirátství, tudíž neposkytujeme žádnou podporu.

en: There is nothing installed to run .{0} files.
cs: Není nainstalováno nic spustitelného. {0} souborů.

en: {0} error
cs: {0} chyba

en: {0} website is unavailable. Please check your connection
cs: {0} stránka není dostupná. Zkontrolujte, prosím, vaše připojení

en: Refreshing {0}
cs: Obnovování {0}

en: An updated version of {0} is available
cs: Je dostupná aktualizovaná verze {0}

en: Run
cs: Spustit

en: Donate
cs: Darovat

en: Exit
cs: Ukončit

en: Small icons
cs: Malé ikony

en: Medium icons
cs: Střední ikony

en: Large icons
cs: Velké ikony

en: Very large icons
cs: Největší ikony

en: Manage Wine versions
cs: Spravovat verze Wine

en: Read a PC CD-Rom
cs: Číst PC CD-ROM

en: Close all {0} software
cs: Zavřít všechen {0} software

en: File associations
cs: Asociace souborů

en: Plugin manager
cs: Správce zásuvných modulů

en: Supported software
cs: Podporovaný software

en: News
cs: Novinky

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Forums
cs: Diskuzní fóra

en: Bugs
cs: Chyby

en: About {0}
cs: O {0}

en: File
cs: Soubor

en: Tools
cs: Nástroje

en: Settings
cs: Nastavení

en: Plugins
cs: Zásuvné moduly

en: Support
cs: Podpora

en: Close
cs: Zavřít

en: Configure
cs: Nastavit

en: Search
cs: Vyhledávat

en: Open the application's directory
cs: Otevřít složku aplikace

en: Read the manual
cs: Číst manuál

en: Set the icon
cs: Nastavit ikonu

en: Close this application
cs: Zavřít tuto aplikaci

en: No manual found for {0}
cs: Manuál pro {0} nebyl nalezen

en: Install a program
cs: Instalovat program

en: Update GIT
cs: Obnovení GIT

en: Update instructions
cs: Instrukce pro aktualizaci

en: Debug
cs: Ladění

en: Send a feedback
cs: Poslat zpětnou vazbu

en: Create a shortcut
cs: Vytvořit zástupce

en: Open the directory
cs: Otevřít adresář

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Please select a program.
cs: Vyberte prosím program.

en: {0} settings
cs: {0} nastavení

en: {0} install menu
cs: {0} instalační menu

en: {0} wine versions manager
cs: {0} manažer verzí wine

en: The virtual drive associated with {0} ({1}) does no longer exists.
cs: Virtuální jednotka přiřazena k {0} ({1}) již neexistuje.

en: Are you sure you want to close all {0} windows?
cs: Jste si jistý, že chce zavřít všech (0) oken?

en: Run your Windows programs on
cs: Spousťte programy pro Windows na

en: PlayOnLinux and PlayOnMac team
    Under GPL licence version 3
cs: Tým PlayOnLinux a PlayOnMac
    Pod licencí GPL verze 3

en: Developer and Website:
cs: Vývojář a internetová stránka:

en: Scriptors:
cs: Skriptovače:

en: Packager:
cs: Balíčkovač:

en: Icons:
cs: Ikony:

en: The following people contributed to this program:
cs: Následující lidé přispěli k tomuto programu:

en: Translations:
cs: Překlady:

en: Read TRANSLATORS file
cs: Přečtěte si soubor TRANSLATORS

en: {0} is not able to start PlayOnLinux Setup Window server.
cs: {0} nemůže spustit PlayOnLinux Setup Windows server.

en: {0} cannot find {1}
cs: {0} nemůže nalézt {1}

en:  (from {2})
cs:  (z {2})

en: You need to install it to continue
cs: Nejprve nainstalujte pro pokračování

en: You should install it to use {0}
cs: K použití {0} byste to měli nainstalovat

en: {0} is not supposed to be run as root. Sorry
cs: {0} nemá být spouštěn s oprávněním jako root. Omlouváme se

en: {0} is unable to find 32bits OpenGL libraries.
    
    You might encounter problem with your games
cs: {0} se nedaří najít 32bitové knihovny OpenGL.
    
    Možná zaznamenáte nějaké chyby

en: {0} is unable to find 64bits OpenGL libraries.
    
    You might encounter problem with your games
cs: {0} se nedaří najít 64bitové knihovny OpenGL.
    
    Možná zaznamenáte nějaké chyby

en: Your filesystem might prevent {0} from running correctly.
    
    Please open {0} in a terminal to get more details
cs: Souborový systém může znemožnit korektní běh {0}.
    
    Pro více detailů spusťte prosím {0} v terminálu

en: Do you want to help {0} to make a compatibility database?
    
    If you click yes, the following things will be sent to us anonymously the first time you run a Windows program:
    
    - You graphic card model
    - Your OS version
    - If graphic drivers are installed or not.
    
    
    These information will be very precious for us to help people.
cs: Chcete pomoci {0} s vytvořením databáze kompatibility?
    
    Pokud kliknete na ano, tak nám budou při prvním spuštění programu Windows anonymně odeslány následující údaje:
    
    - Model grafické karty
    - Verze operačního systému
    - Zda jsou či nejsou instalovány ovladače grafické karty
    
    
    Toto jsou pro nás cenné údaje, díky kterým můžeme pomáhat dalším lidem.

en: Are you sure you want to  want to install {0} package?
cs: Opravdu chcete instalovat {0} balík?

en: You are trying to open a script design for {0}! It might not work as expected
cs: Pokoušíte se otevřít skript určený pro {0}! Možná to nebude fungovat tak, jak čekáte

en: Proxy configuration
cs: Nastavení proxy

en: Set a proxy
cs: Nastavit proxy

en: Proxy address
cs: Adresa proxy

en: Proxy port
cs: Port proxy

en: Proxy login
cs: Uživatelské jméno

en: Proxy password
cs: Heslo

en: Installed plugins
cs: Nainstalované zásuvné moduly

en: Add
cs: Přidat

en: Enable
cs: Povolit

en: Choose a plugin
cs: Vyberte zásuvný modul

en: What is the extension?
cs: O jakou příponu se jedná?

en: Assigned program
cs: Přiřazený program

en: Delete
cs: Smazat

en: Are you sure you want to install:
cs: Opravdu chcete instalovat:

en: Are you sure you want to delete:
cs: Opravdu chcete odstranit:

en: Disable
cs: Zakázat

en: Apply
cs: Použít

en: You must restart {0} for the changes to take effect.
cs: Aby se změny projevily, tak musíte {0} restartovat.

en: Installed Wine versions:
cs: Nainstalované verze Wine:

en: Available Wine versions:
cs: Dostupné verze Wine:

en: Wine versions
cs: Verze Wine

en: Are you sure you want to delete wine {0}?
cs: Jste si jisti, že chcete odstranit wine {0}?

en: This version is CURRENTLY IN USE
cs: Tato verze je NYNÍ V POUŽÍVÁNÍ

en: {0} is not able to start POL_SetupWindow_server.
cs: {0} není shopen spustit POL_SetupWindow_server.
