sabnzbd - en to nl translation catalogue (36 entries)

en: Pause low prioirty jobs
nl: Pause low priority jobs

en: Pause normal prioirty jobs
nl: Pause normal priority jobs

en: Pause high prioirty jobs
nl: Pause high priority jobs

en: Resume low prioirty jobs
nl: Resume low priority jobs

en: Resume normal prioirty jobs
nl: Resume normal priority jobs

en: Resume high prioirty jobs
nl: Resume high priority jobs

en: &nbsp<br />SABnzbd shutdown finished.<br />Wait for about 5 second and then click the button below.<br /><br /><strong><a href="..">Refresh</a></strong><br />
nl: &nbsp<br />SABnzbd shutdown finished.<br />Wait for about 5 seconds and then click the button below.<br /><br /><strong><a href="..">Refresh</a></strong><br />

en: Retry all failed
nl: Retry All Failed

en: disable server
nl: Disable server:

en: enable server
nl: Enable server:

en: The server didn't reply properly to the helo greeting
nl: The server didn't reply properly to the hello greeting

en: API Key missing, please enter the api key from Config->General into your 3rd party program:
nl: API key missing, please enter the API key from Config->General into your 3rd party program:

en: API Key incorrect, Use the api key from Config->General in your 3rd party program:
nl: API key incorrect, Use the API key from Config->General in your 3rd party program:

en: HTTPS Chain Certifcates
nl: HTTPS Chain Certificates

en: Replace Spaces in Foldername
nl: Replace spaces in folder name

en: Replace dots in Foldername
nl: Replace dots in folder name

en: How long or untill when do you want to pause? (in English!)
nl: How long or until when do you want to pause? (in English!)

en: Timeleft
nl: Time left

en: Optionally specify a filename
nl: Optionally specify a name

en: Confirm Queue Deletions
nl: Confirm queue deletions

en: Confirm History Deletions
nl: Confirm history deletions

en: System Performance (Pystone)
nl: System performance (Pystone)

en: Web Interface
nl: Web interface

en: Script returned exit code %s and output "%s"
nl: Notification script returned exit code %s and output "%s"

en: If empty, the standard port will only listen to HTTPS.
nl: If empty, the SABnzbd Port set above will listen to HTTPS.

en: Posts will be paused untill they are at least this age. Setting job priority to Force will skip the delay.
nl: Posts will be paused until they are at least this age. Setting job priority to Force will skip the delay.

en: Support the project, Donate!
nl: Support the project, donate!

en: User script can flag job as failed
nl: Post-processing script can flag job as failed

en: When the user script returns a non-zero exit code, the job will be flagged as failed.
nl: When the post-processing script returns a non-zero exit code, the job will be flagged as failed.

en: unrar binary... NOT found
nl: unrar binary... NOT found!

en: Downloads will not unpacked.
nl: Downloads will not be unpacked.

en: Seperate multiple URLs by a comma
nl: Separate multiple URLs with a comma

en: Advanced
nl: Advanced Settings

en: 0 is highest priority, 100 is the lowest priority
nl: 0 is highest priority, 99 is the lowest priority

en: Filter out sample files (e.g. video samples).
nl: Filter out sample files (e.g. video samples/proofs).

en: Pre-queue user script
nl: Pre-queue script
