SABnzbd-4.2.2Beta1 - en to nl translation catalogue (984 entries)

note: Notification - Status page, table column header, actual message
en: Warning
nl: Waarschuwing

note: Notification
en: Error
nl: Fout

note: Error message
en: Failed to start web-interface
nl: Webinterface kan niet gestart worden

note: Warning message
en: Cannot find web template: %s, trying standard template
nl: Websjabloon %s niet te vinden; het standaardsjabloon wordt gebruikt.

note: Error message
en: SABCTools disabled: no correct version found! (Found v%s, expecting v%s)
nl: SABCTools uitgeschakeld, geen bruikbare versie gevonden! (V%s gevonden, V%s verwacht)

note: Error message
en: par2 binary... NOT found!
nl: par2-programma niet gevonden.

note: Warning message
en: Your UNRAR version is %s, we recommend version %s or higher.<br />
nl: De UNRAR-versie is %s, we adviseren versie %s of hoger te gebruiken.<br />

note: Error message
en: unrar binary... NOT found
nl: unrar-programma niet gevonden.

note: Warning message
en: 7za binary... NOT found!
nl: 7za-programma niet gevonden.

note: Error message
en: Essential modules are missing, downloading cannot start.
nl: Essentiële onderdelen ontbreken, er kan niet gedownload worden.

note: Warning message
en: Please be aware the 0.0.0.0 hostname will need an IPv6 address for external access
nl: Let op: als je 0.0.0.0 als hostnaam gebruikt, heb je voor externe toegang een IPv6-adres nodig

note: Error message
en: HTTP and HTTPS ports cannot be the same
nl: HTTP- en HTTPS-poort kunnen niet hetzelfde zijn

note: Warning message
en: SABnzbd was started with encoding %s, this should be UTF-8. Expect problems with Unicoded file and directory names in downloads.
nl: SABnzbd is gestart met de codering %s, dit zou UTF-8 moeten zijn. Je kunt, bij het downloaden, problemen krijgen met Unicode namen van bestanden en mappen.

note: Warning message
en: Current umask (%o) might deny SABnzbd access to the files and folders it creates.
nl: Huidige umask (%o) zou kunnen beletten dat SABnzbd toegang heeft tot de aangemaakte bestanden en mappen.

note: Warning message
en: Could not load additional certificates from certifi package
nl: Extra certificaten uit het certifi pakket konden niet geladen worden

note: Warning message
en: Disabled HTTPS because of missing CERT and KEY files
nl: HTTPS is uitgeschakeld vanwege ontbrekende CERT- en KEY-bestanden

note: Warning message
en: Disabled HTTPS because of invalid CERT and KEY files
nl: HTTPS uitgeschakeld omdat de CERT en KEY-bestanden niet geldig zijn

note: Error message
en: Failed to start web-interface:
nl: Webinterface kon niet gestart worden:

en: SABnzbd %s started
nl: SABnzbd %s is gestart

en: SABnzbd shutdown finished
nl: SABnzbd is afgesloten

note: Warning message
en: Signal %s caught, saving and exiting...
nl: Signaal %s ontvangen, opslaan en afsluiten...

note: Error message
en: Fatal error at saving state
nl: Onherstelbare fout bij opslaan status

note: Warning message
en: Restarting because of crashed postprocessor
nl: SABnzbd wordt herstart omdat de postprocessor is gecrasht

note: Warning message
en: Restarting because of crashed downloader
nl: SABnzbd wordt herstart omdat de downloader is gecrasht

note: Warning message
en: Restarting because of crashed assembler
nl: SABnzbd wordt herstart omdat de assembler is gecrasht

note: Warning message
en: Cannot access PID file %s
nl: Kan het PID bestand %s niet benaderen

en: Email succeeded
nl: E-mail verzonden

en: Test Notification
nl: Test melding

en: Resolving address
nl: Adres opzoeken

note: No value, used in dropdown menus
en: None
nl: Geen

note: Default value, used in dropdown menus
en: Default
nl: Standaard

note: Error message
en: Disk full! Forcing Pause
nl: Schijf is vol; gedwongen pauze

note: Error message
en: Disk error on creating file %s
nl: Schrijffout bij opslaan van bestand %s

note: Error message
en: Fatal error in Assembler
nl: Onherstelbare fout in de Assembler

note: Warning message
en: Too little diskspace forcing PAUSE
nl: Te weinig schijfruimte, pauze geforceerd

note: Warning message
en: Paused job "%s" because of encrypted RAR file (if supplied, all passwords were tried)
nl: Download "%s" is gepauzeerd vanwege een versleuteld RAR bestand (indien aanwezig, zijn alle wachtwoorden geprobeerd)

note: Warning message
en: Aborted job "%s" because of encrypted RAR file (if supplied, all passwords were tried)
nl: Download "%s" is afgebroken vanwege een versleuteld RAR bestand (indien aanwezig, zijn alle wachtwoorden geprobeerd).

en: Aborted, encryption detected
nl: Afgebroken, versleuteling ontdekt

note: Warning message
en: In "%s" unwanted extension in RAR file. Unwanted file is %s
nl: Ongewenste extensie ontdekt in "%s". Het ongewenste bestand is "%s"

en: Unwanted extension is in rar file %s
nl: De ongewenste extensie zit in RAR-bestand %s

en: Aborted, unwanted extension detected
nl: Afgebroken, ongewenste extensie ontdekt

note: Warning message
en: Job "%s" is probably encrypted due to RAR with same name inside this RAR
nl: Download "%s" is waarschijnlijk versleuteld omdat en een RAR met dezelfde naam in de hoofd RAR zit.

note: Warning message
en: Job "%s" is probably encrypted: "password" in filename "%s"
nl: Download "%s" is waarschijnlijk versleuteld, omdat "password" in de naam "%s" voor komt.

note: Warning message
en: Quota spent, pausing downloading
nl: Quotum verbruikt, download is gestopt

en: Incorrect parameter
nl: Incorrecte parameter

en: %s is not a valid email address
nl: %s is geen geldig e-mailadres

en: Server address required
nl: Serveradres verplicht

en: Invalid server address.
nl: Ongeldige servernaam

en: %s is not a valid script
nl: %s is geen geldig script.

en: %s is not a correct octal value
nl: %s is geen correct octaal getal

note: Warning message
en: Permissions setting of %s might deny SABnzbd access to the files and folders it creates.
nl: Ingestelde rechten van %s zouden kunnen beletten dat SABnzbd toegang heeft tot de aangemaakte bestanden en mappen.

note: Warning message
en: Network path "%s" should not be used here
nl: We raden af hier de netwerk-locatie "%s" te gebruiken

en: Queue not empty, cannot change folder.
nl: Wachtrij is niet leeg, andere map kiezen niet mogelijk.

en: The Completed Download Folder cannot be the same or a subfolder of the Temporary Download Folder
nl: De Map voor verwerkte downloads mag niet een map in de Tijdelijke download map zijn.

note: Warning message
en: Do not use a folder in the application folder as your Scripts Folder, it might be emptied during updates.
nl: Als de Map voor scripts zich in de SABnzbd installatie-map bevindt kan deze automatisch verwijderd worden tijdens updates. We adviseren een andere locatie te gebruiken voor je scripts.

note: Warning message
en: Configuration locked, cannot save settings
nl: Configuratie geblokkeerd, kan instellingen niet opslaan

note: Error message
en: Cannot write to INI file %s
nl: Schrijven naar het INI-bestand %s lukt niet

note: Error message
en: Cannot create backup file for %s
nl: Backupbestand maken voor %s niet mogelijk

note: Warning message
en: Could not restore backup
nl: De backup kon niet hersteld worden

note: Error message
en: Incorrectly encoded password %s
nl: Foutief gecodeerd wachtwoord %s

note: Error message
en: Cannot write to History database, check access rights!
nl: Naar de geschiedenis-database schrijven niet mogelijk, controleer de toegangsrechten.

note: Error message
en: Damaged History database, created empty replacement
nl: Beschadigde geschiedenis-database, is vervangen door een lege database

note: Error message
en: SQL Command Failed, see log
nl: SQL-commando mislukt, zie logbestand

note: Error message
en: Failed to close database, see log
nl: Het lukt niet om de database te sluiten, zie log

note: Warning message
en: Invalid stage logging in history for %s
nl: Ongeldig loggen van fase in geschiedenis voor %s

note: Warning message
en: Decoder failure: Out of memory
nl: Decoder fout: onvoldoende geheugen

note: Warning message
en: Unknown Error while decoding %s
nl: Onbekende fout tijdens het decoderen van %s

en: Deobfuscate skipped due to DVD/Bluray directories
nl: Verbetering van bestandsnamen overgeslagen omdat er DVD/Bluray mappen gevonden zijn

en: Deobfuscate corrected the extension of %d file(s)
nl: Extensie van %d bestand(en) gecorrigeerd

en: Deobfuscate renamed %d file(s)
nl: Bestandsnamen van %d bestand(en) aangepast.

en: Direct Unpack
nl: Direct Uitpakken

note: PP status
en: Completed
nl: Voltooid

en: Unpacked %s files/folders in %s
nl: %s bestanden/mappen uitgepakt in %s

note: Warning message
en: Direct Unpack was automatically enabled.
nl: Direct Uitpakken is automatisch ingeschakeld.

en: Jobs will start unpacking during the downloading to reduce post-processing time. Only works for jobs that do not need repair.
nl: Het uitpakken van downloads wordt al gestart tijdens het downloaden. Dit verkort de tijd die nodig is voor het nabewerken. Dit werkt alleen als de download niet beschadigd is.

note: Error message
en: Cannot read Watched Folder %s
nl: Bewaakte map %s kan niet gelezen worden

en: Resuming
nl: Hervatten

note: PP status - Priority pick list
en: Paused
nl: Gepauzeerd

note: Warning message
en: You must set a maximum bandwidth before you can set a bandwidth limit
nl: Je moet eerst een maximumbandbreedte instellen voordat je een limiet kunt instellen

en: Cannot connect to server %s [%s]
nl: Verbinding maken met server %s [%s] niet mogelijk

en: Server name does not resolve
nl: Servernaam niet te vinden

note: Warning message
en: Server %s will be ignored for %s minutes
nl: Server %s wordt gedurende %s minuten genegeerd

note: Warning message
en: There are no active servers!
nl: Er zijn geen actieve servers!

note: Error message
en: Failed to initialize %s@%s with reason: %s
nl: Initialisatie van %s@%s mislukt, vanwege: %s

note: Error message
en: Fatal error in Downloader
nl: Onherstelbare fout in de Downloader

en: Too many connections to server %s [%s]
nl: Te veel verbindingen met server %s [%s]

en: Login from too many different IP addresses to server %s [%s] - https://sabnzbd.org/multiple-adresses
nl: Teveel verschillende IP-adressen probeerde in te loggen op server %s [%s] - https://sabnzbd.org/multiple-adresses

en: Failed login for server %s [%s]
nl: Aanmelden bij server %s mislukt [%s]

note: Error message
en: Connecting %s@%s failed, message=%s
nl: Verbinding %s@%s mislukt, bericht=%s

note: Error message
en: Suspect error in downloader
nl: Vedachte fout in downloader

en: Shutting down
nl: Afsluiten

note: Warning message
en: Server %s is expiring in %s day(s)
nl: Server %s verloopt over %s dag(en).

note: Warning message
en: Server %s has used the specified quota
nl: Het beschikbare quotum voor server %s is verbruikt.

en: Failed to connect to mail server
nl: Verbinding met e-mailserver mislukt

en: Failed to initiate TLS connection
nl: TLS-verbinding mislukt

en: The server didn't reply properly to the helo greeting
nl: De server reageerde niet op de 'helo'-begroeting

en: Failed to authenticate to mail server
nl: Aanmelden bij e-mailserver mislukt

en: No suitable authentication method was found
nl: Geen geschikte authenticatiemethode gevonden

en: Unknown authentication failure in mail server
nl: Onbekende authenticatiefout bij de e-mailserver

en: Failed to send e-mail
nl: Verzenden van e-mail is mislukt

en: Failed to close mail connection
nl: Beëindigen e-mailverbinding mislukt

en: Cannot send, missing required data
nl: Versturen kan niet, vereiste gegevens ontbreken

note: Error message
en: Cannot find email templates in %s
nl: Geen e-mailsjablonen te vinden in %s

en: No recipients given, no email sent
nl: Geen geadresseerden opgegeven, e-mail niet verstuurd

note: Error message - Warning message
en: Cannot read %s
nl: %s kan niet gelezen worden

en: No email templates found
nl: Geen e-mailsjablonen gevonden

en: To: %s
    From: %s
    Date: %s
    Subject: SABnzbd reports Disk Full
    
    Hi,
    
    SABnzbd has stopped downloading, because the disk is almost full.
    Please make room and resume SABnzbd manually.
nl: To: %s
    From: %s
    Date: %s
    Subject: SABnzbd meldt een volle harde schijf
    
    Hallo,
    
    SABnzbd is gestopt met downloaden omdat de harde schrijf bijna vol is.
    Maak ruimte vrij en laat SABnzbd weer doorgaan.

en: Cannot create directory %s
nl: Niet mogelijk directory %s aan te maken

en: %s directory: %s error accessing
nl: %s directory: fout %s bij toegang

note: Error message
en: Cannot change permissions of %s
nl: Toegangsrechten van %s niet aan te passen

note: Error message
en: Failed making (%s)
nl: Aanmaken (%s) mislukt

note: Error message
en: Failed moving %s to %s
nl: Verplaatsen van %s naar %s mislukt

note: Error message
en: Blocked attempt to create directory %s
nl: Poging om map %s aan te maken geblokkeerd

note: Error message
en: Failure in tempfile.mkstemp
nl: Probleem met tempfile.mkstemp

note: Error message
en: Saving %s failed
nl: Opslaan van %s lukt niet

note: Error message
en: Loading %s failed
nl: Inlezen van %s mislukt

note: Warning message
en: %s is not writable at all. This blocks downloads.
nl: Het is niet mogelijk bestanden te schrijven in %s. Hierdoor kan er niet gedownload worden.

note: Warning message
en: Cannot write a long filename to %s. This can cause problems.
nl: Bestanden met lange bestandsnamen kunnen niet worden opgeslagen in %s. Dit kan voor problemen zorgen tijdens het downloaden.

note: Warning message
en: Cannot write a unicode filename to %s. This can cause problems.
nl: Bestanden met speciale karakters in de bestandsnaam kunnen niet worden opgeslagen in %s. Dit kan voor problemen zorgen tijdens het downloaden.

note: Warning message
en: %s is not writable with special character filenames. This can cause problems.
nl: Het is niet mogelijk bestanden met speciale tekens op te slaan in %s. Dit geeft mogelijk problemen bij het verwerken van downloads.

en: Refused connection from:
nl: Verbinding geweigerd van:

en: Refused connection with hostname "%s" from:
nl: Verbinding met hostnaam "%s" geweigerd van:

en: User logged in to the web interface
nl: Gebruiker heeft ingelogd

note: Notification
en: User logged in
nl: Gebruiker ingelogd

en: API Key missing, please enter the api key from Config->General into your 3rd party program:
nl: API-sleutel ontbreekt; vul de API-sleutel van 'Configuratie' => 'Algemeen' in bij het externe programma:

en: API Key incorrect, Use the api key from Config->General in your 3rd party program:
nl: API-sleutel incorrect; vul de API-sleutel van 'Configuratie' => 'Algemeen' in bij het externe programma:

en: Authentication failed, check username/password.
nl: Inloggen mislukt, controleer gebruikersnaam en wachtwoord.

note: Warning message
en: Unsuccessful login attempt from %s
nl: Mislukte login poging van %s

en: Invalid backup archive
nl: Ongeldig backup bestand

en: Server address "%s:%s" is not valid.
nl: Serveradres "%s:%s" is niet geldig.

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Monday
nl: Maandag

en: Tuesday
nl: Dinsdag

en: Wednesday
nl: Woensdag

en: Thursday
nl: Donderdag

en: Friday
nl: Vrijdag

en: Saturday
nl: Zaterdag

en: Sunday
nl: Zondag

en: off
nl: uit

en: Undefined server!
nl: Onbekende server.

en: Category folder cannot be a subfolder of the Temporary Download Folder.
nl: Een Categorie specifieke map mag niet een map in de Tijdelijke download map zijn.

en: ERROR:
nl: FOUT:

en: Back
nl: Terug

en: To prevent all helpful warnings, disable Special setting 'helpful_warnings'.
nl: Om alle waarschuwingen met mogelijke problemen te blokkeren kan de Speciale optie 'helpful_warnings' uitgezet worden.

en: Update Available!
nl: Update beschikbaar!

note: Error message
en: Failed to upload file: %s
nl: Kon het volgende bestand niet uploaden: %s

note: Error message
en: Error creating SSL key and certificate
nl: Fout bij aanmaken SSL-sleutel en -certificaat

note: Warning message
en: Your password file contains more than 30 passwords, testing all these passwords takes a lot of time. Try to only list useful passwords.
nl: Je wachtwoordenbestand bevat meer dan 30 wachtwoorden, het testen van al deze wachtwoorden kost heel veel tijd. Zorg ervoor dat je alleen maar nuttige wachtwoorden in dit bestand zet.

note: Warning message
en: Failed to read the password file %s
nl: Kan het wachtwoord bestand niet uitlezen %s

note: Error message
en: [%s] The command in build_command is undefined.
nl: [%s] Het commando in build_command is ongedefinieerd

note: Error message
en: Python script "%s" does not have execute (+x) permission set
nl: Python-script '%s' heeft geen uitvoerpermissie (+x)

en: Series Sorting
nl: Serie sorteren

en: Date Sorting
nl: Datum sorteren

en: Movie Sorting
nl: Film sorteren

en: Running script
nl: Script uitvoeren

en: Unpack nesting too deep [%s]
nl: Teveel niveaus om uit te pakken [%s]

en: Joining
nl: Samenvoegen

en: Incomplete sequence of joinable files
nl: Onvolledige reeks van samenvoegbare bestanden

en: File join of %s failed
nl: Samenvoegen van bestanden %s is mislukt

en: [%s] Error "%s" while joining files
nl: [%s] Fout "%s" bij samenvoegen van bestanden

note: Error message
en: Error "%s" while running file_join on %s
nl: Fout %s bij 'file_join' op %s

en: [%s] Joined %s files
nl: [%s] %s bestanden samengevoegd

en: Unpacking failed, %s
nl: Uitpakken mislukt, %s

en: [%s] Error "%s" while unpacking RAR files
nl: [%s] Fout "%s" bij het uitpakken van RAR-bestanden

note: Error message
en: Error "%s" while running rar_unpack on %s
nl: Fout "%s" bij uitvoeren van 'rar_unpack' op %s

note: Warning message
en: Deleting %s failed!
nl: Verwijderen van %s mislukt.

en: Trying unrar with password "%s"
nl: Unrar proberen met wachtwoord "%s"

en: Unpacking
nl: Uitpakken

en: Unpacking failed, unable to find %s
nl: Uitpakken mislukt, kan %s niet vinden

en: Unpacking failed, CRC error
nl: Uitpakken mislukt, CRC-fout

en: Unpacking failed, file too large for filesystem (FAT?)
nl: Uitplakken mislukt, bestand te groot voor het bestandssysteem (FAT?)

en: Unpacking failed, write error or disk is full?
nl: Uitpakken mislukt,  schrijffout of schijf vol?

en: Unpacking failed, path is too long
nl: Uitpakken mislukt, bestandspad is te lang

en: Unpacking failed, archive requires a password
nl: Uitpakken mislukt, archief vereist wachtwoord

en: Unusable RAR file
nl: Onbruikbaar RAR-bestand

en: Corrupt RAR file
nl: Beschadigd RAR-bestand

en: Trying 7zip with password "%s"
nl: Uitpakpoging met 7zip en wachtwoord '%s'

note: Error message
en: see logfile
nl: zie logbestand

en: Quick Checking
nl: Snelle controle

note: PP phase "repair"
en: Repair
nl: Reparatie

en: [%s] Quick Check OK
nl: [%s] Snelle Controle OK

en: Starting Repair
nl: Reparatie starten

en: Repairing failed, %s
nl: Reparatie mislukt, %s

note: Error message
en: Error %s while running par2_repair on set %s
nl: Fout %s bij uitvoeren van par2-reparatie op set %s

note: Error message
en: Error "%s" while running par2_repair on set %s
nl: Fout '%s' bij reparatie van set %s

en: [%s] PAR2 received incorrect options, check your Config->Switches settings
nl: [%s] PAR2-opties incorrect, controleer Configuratie=>Instellingen schakelaars

en: [%s] Verified in %s, all files correct
nl: [%s] %s geverifieerd, alle bestanden zijn goed

en: [%s] Verified in %s, repair is required
nl: [%s] Geverifieerd in %s, reparatie is nodig

en: Invalid par2 files or invalid PAR2 parameters, cannot verify or repair
nl: Ongeldige par2 bestanden of ongeldige Par2 parameters, kan niet verifiëren en repareren.

en: Fetching %s blocks...
nl: %s herstelblokken downloaden...

en: Fetching
nl: Ophalen

en: Repair failed, not enough repair blocks (%s short)
nl: Reparatie mislukt, te weinig herstelblokken (%s tekort)

en: Repairing
nl: Repareren

en: [%s] Repaired in %s
nl: [%s] Gerepareerd in %s

en: Verifying repair
nl: Reparatie controleren

note: Notification
en: Disk full
nl: Schijf is vol

en: Checking extra files
nl: Controleren van extra bestanden

en: Verifying
nl: Verifiëren

note: PP status
en: Checking
nl: Controleren

en: Trying SFV verification
nl: Probeer SFV-verificatie

en: left
nl: over

en: This server does not allow SSL on this port
nl: De server staat geen SSL toe op deze poort

en: Certificate hostname mismatch: the server hostname is not listed in the certificate. This is a server issue.
nl: Servernaam komt niet overeen met de servernamen in het certificaat. Dit is een server-probleem.

en: Certificate not valid. This is most probably a server issue.
nl: Certificaat niet geldig. Dit is hoogstwaarschijnlijk een server-probleem.

en: Server %s uses an untrusted certificate [%s]
nl: Server %s gebruikt een niet betrouwbaar certificaat [%s]

note: Notification
en: Startup/Shutdown
nl: Opstarten/Afsluiten

note: Notification - Pause downloading - Four way switch for duplicates - Config->Scheduling
en: Pause
nl: Pauze

note: Notification - Resume downloading - Config->Scheduling
en: Resume
nl: Doorgaan

note: Notification - Config->RSS after adding to queue
en: Added NZB
nl: Download toegevoegd

en: Post-processing started
nl: Nabewerken gestart

note: Notification
en: Job finished
nl: Download voltooid

note: Notification
en: Job failed
nl: Download mislukt

note: Notification
en: Queue finished
nl: Wachtrij voltooid

note: Notification
en: Other Messages
nl: Andere berichten

note: Notification action
en: Open folder
nl: Open map

note: Notification action
en: Open complete folder
nl: Open map met voltooide downloads

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Failed to send macOS notification
nl: Kon macOS notificatie niet verzenden

note: Warning message
en: Failed to send Prowl message
nl: Verzenden van Prowl-bericht mislukt

note: Error message
en: Bad response from Pushover (%s): %s
nl: Slecht antwoord van Pushover (%s): %s

note: Error message - Warning message
en: Failed to send pushover message
nl: Pushover-bericht sturen mislukt

note: Error message
en: Bad response from Pushbullet (%s): %s
nl: Slecht antwoord van Pushbullet (%s): %s

note: Warning message
en: Failed to send pushbullet message
nl: Pushbullet-bericht sturen mislukt

note: Error message
en: Script returned exit code %s and output "%s"
nl: Script gaf code %s en resultaat '%s'

en: Notification script "%s" does not exist
nl: Meldingsscript '%s' bestaat niet

en: Failed to send Windows notification
nl: Versturen Windows-melding mislukt

note: Error message
en: Cannot create temp file for %s
nl: Kan geen tijdelijk bestand maken voor %s

note: Error message
en: Error while adding %s, removing
nl: Fout bij toevoegen van %s, wordt weer verwijderd

note: Error message
en: Error removing %s
nl: Fout bij verwijderen van %s

note: Warning message
en: Failed to import %s files from %s
nl: Importeren van %s bestanden van %s mislukt

note: Error message
en: Incompatible queuefile found, cannot proceed
nl: Onbruikbaar wachtrij bestand gevonden, kan niet verder

note: Error message
en: Error loading %s, corrupt file detected
nl: Fout bij inladen van %s, corrupt bestand gevonden

en: NZB added to queue
nl: Download aan wachtrij toegevoegd

en: Ignoring duplicate NZB "%s"
nl: Dubbele download "%s" overgeslagen

en: Failing duplicate NZB "%s"
nl: Download '%s' geweigerd omdat het een dubbele is

en: Duplicate NZB
nl: Dubbele download

note: Warning message
en: Invalid NZB file %s, skipping (error: %s)
nl: Corrupte NZB %s wordt overgeslagen (foutmelding: %s)

note: Warning message
en: Empty NZB file %s
nl: NZB-bestand %s is leeg

en: Pre-queue script marked job as failed
nl: Wachtrij filter script heeft de download afgekeurd

note: Warning message
en: Unwanted Extension in file %s (%s)
nl: Ongewenste extensie gevonden in %s (%s)

en: Aborted, cannot be completed
nl: Afgebroken, kan niet voltooid worden

note: Error message
en: Error importing %s
nl: Fout bij importeren van %s

en: DUPLICATE
nl: DUBBEL

en: ALTERNATIVE
nl: ALTERNATIEF

en: ENCRYPTED
nl: VERSLEUTELD

en: TOO LARGE
nl: TE GROOT

en: INCOMPLETE
nl: ONVOLLEDIG

en: UNWANTED
nl: ONGEWENST

en: WAIT %s sec
nl: WACHT %s sec

en: PROPAGATING %s min
nl: VERSPREIDINGSWACHTTIJD %s min

en: Downloaded in %s at an average of %sB/s
nl: Gedownload in %s met een gemiddelde snelheid van %sB/s

note: Job details page, file age column header
en: Age
nl: Leeftijd

en: %s articles were malformed
nl: %s artikelen zijn misvormd

en: %s articles were missing
nl: %s artikelen ontbreken

en: %s articles had non-matching duplicates
nl: %s artikelen hadden afwijkende duplicaten

en: Pausing duplicate NZB "%s"
nl: Dubbele download "%s" gepauzeerd

note: Footer: indicator of warnings
en: Warnings
nl: Meldingen

en: Idle
nl: Rust

note: Main menu item
en: Queue
nl: Wachtrij

note: Queue page button
en: Purge Queue
nl: Wis wachtrij

note: Main menu item
en: History
nl: Geschiedenis

note: History page button
en: Purge History
nl: Wis de volledige geschiedenis

en: Limit Speed
nl: Beperk snelheid

note: #: Config->Scheduler
en: Scan watched folder
nl: Bewaakte map uitlezen

en: Read all RSS feeds
nl: Lees alle RSS-feeds uit

en: Complete Folder
nl: Map voltooid

en: Incomplete Folder
nl: Tijdelijke download map

en: Troubleshoot
nl: Probleemoplosser

note: Config->Scheduling
en: Restart
nl: Herstart

en: Restart without login
nl: Herstarten zonder login

en: Quit
nl: Afsluiten

en: Queue First 10 Items
nl: Wachtrij Eerste 10 Items

en: Empty
nl: Leeg

en: History Last 10 Items
nl: Geschiedenis Laaste 10 Items

en: Go to wizard
nl: Ga naar Wizard

en: Stopping...
nl: Afsluiten...

en: Problem with
nl: Probleem met

en: 
        SABnzbd needs a free tcp/ip port for its internal web server.<br>
        Port %s on %s was tried , but it is not available.<br>
        Some other software uses the port or SABnzbd is already running.<br>
        <br>
        Please restart SABnzbd with a different port number.
nl: 
        SABnzbd heeft een vrije TCP/IP poort nodig voor de interne webserver.<br>
    Poort %s op %s is geprobeerd, maar is niet beschikbaar.<br>
    Een ander programma gebruikt de poort al of SABnzbd is al actief.<br>
    <br>
    Start SABnzbd met een ander poort nummer.

en: If you get this error message again, please try a different number.<br>
nl: Als je dit bericht weer krijgt, probeer dan een ander nummer.<br>

en: 
        SABnzbd needs a valid host address for its internal web server.<br>
        You have specified an invalid address.<br>
        Safe values are <b>localhost</b> and <b>0.0.0.0</b><br>
        <br>
        Please restart SABnzbd with a proper host address.
nl: 
        SABnzbd heeft een geldig host adres voor de interne webserver.<br>
    Je hebt een onbruikbaar adres opgegeven.<br>
    Veilige waarden zijn <b>localhost</b> en <b>0.0.0.0</b><br>
    <br>
    Start SABnzbd met een geldig host adres.

en: 
        SABnzbd detected saved data from an other SABnzbd version<br>
        but cannot re-use the data of the other program.<br><br>
        You may want to finish your queue first with the other program.<br><br>
        After that, start this program with the "--clean" option.<br>
        This will erase the current queue and history!<br>
        SABnzbd read the file "%s".
nl: 
        SABnzbd heeft opgeslagen data van een andere SABnzbd versie gevonden<br>
        maar kan de data van deze andere versie niet opnieuw gebruiken.<br><br>
        Rond zo nodig eerst je werk met de andere versie af.<br><br>
        Herstart daarna deze versie met de optie "--clean".<br>
        Dit zal de huidige downloads en geschiedenis wissen!<br>
        SABnzbd las het bestand "%s".

en: 
        SABnzbd cannot find its web interface files in %s.<br>
        Please install the program again.<br>
        <br>
nl: 
        SABnzbd kan de web-interface bestanden niet vinden in %s.<br>
    Installeer het programma opnieuw.<br>
    <br>

en: SABnzbd detected a fatal error:
nl: SABnzbd heeft een fatale fout ontdekt:

en: 
        SABnzbd detected that the file sqlite3.dll is missing.<br><br>
        Some poorly designed virus-scanners remove this file.<br>
        Please check your virus-scanner, try to re-install SABnzbd and complain to your virus-scanner vendor.<br>
        <br>
nl: 
        SABnzbd heeft ontdekt dat het bestand <b>sqlite3.dll</b> ontbreekt.<br><br>
    Sommige slecht ontworpen virusscanners verwijderen dit bestand.<br>
    Controleer je virus scaner, probeer SABnzbd opnieuw te installeren en klaag bij je leverancier.<br>
    <br>

en: Press Startkey+R and type the line (example):
nl: Gebruik Windowstoets-R en type deze regel in (voorbeeld):

en: Open a Terminal window and type the line (example):
nl: Open een "Terminal" venster en type deze regel in (voorbeeld):

en: Program did not start!
nl: Programma is niet opgestart!

en: Fatal error
nl: Fatale fout

en: Unable to bind to port %s on %s. Some other software uses the port or SABnzbd is already running.
nl: Kan niet binden aan poort %s van %s. Andere software gebruikt deze poort of SABnzbd is al actief.

note: Warning message
en: Cannot launch the browser, probably not found
nl: Kan de web-browser niet starten, geen gevonden

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Error %s: You need to provide a valid username and password.
nl: Fout %s: Je moet een geldige gebruikersnaam en wachtwoord invullen.

note: Warning message
en: Old queue detected, use Status->Repair to convert the queue
nl: Oude wachtrij gevonden, gebruik Status->Reparatie om te converteren

note: Error message
en: Failed to compile regex for search term: %s
nl: Het compileren van 'regex' voor de zoekterm lukt niet: %s

note: Warning message
en: Completed Download Folder %s is on FAT file system, limiting maximum file size to 4GB
nl: De map voor voltooide downloads %s staat op een FAT systeem, de maximale file omvang is dan maar 4G

en: Download might fail, only %s of required %s available
nl: Download mislukt waarschijnlijk, slechts %s van de benodigde %s beschikbaar

en: Download failed - Not on your server(s)
nl: Download mislukt - Niet meer op je server(s)

en: Post-processing
nl: Nabewerking

en: Moving
nl: Verplaatsen

en: Sent %s to queue
nl: %s naar de wachtrij gestuurd

note: Error message
en: Error renaming "%s" to "%s"
nl: Fout bij hernoemen van "%s" tot "%s"

en: Failed to move files
nl: Verplaatsen van bestanden mislukt

en: Running user script %s
nl: Gebruiker script %s loopt

en: Script exit code is %s
nl: Exit code van het script is %s

en: Ran %s
nl: %s is klaar

en: More
nl: Meer

note: Error message
en: Post Processing Failed for %s (%s)
nl: Nabewerking van %s mislukt (%s)

en: Post-processing was aborted
nl: Nabewerking is afgebroken

en: Download Failed
nl: Download mislukt

note: Error message
en: Cleanup of %s failed.
nl: Opschonen van %s mislukt

en: Download Completed
nl: Download voltooid

note: Error message
en: Cannot create final folder %s
nl: Kan bestemmingsmap %s niet maken

en: [%s] No par2 sets
nl: [%s] Geen par2 groepen

en: Some files failed to verify against "%s"
nl: Sommige bestanden konden niet geverifieerd worden met "%s"

en: Verified successfully using SFV files
nl: Verificatie m.b.v. SFV-bestanden is gelukt

en: Trying RAR-based verification
nl: Probeer RAR-verificatie

en: Passworded
nl: Versleuteld

en: [%s] RAR-based verification failed: %s
nl: [%s] RAR verificatie niet gelukt: %s

en: RAR files verified successfully
nl: RAR bestanden zijn succesvol geverifieerd

en: RAR files failed to verify
nl: RAR bestanden zijn niet verifieerbaar

en: Trying RAR renamer
nl: RAR-hernoeming wordt geprobeerd

note: Warning message
en: No matching earlier rar file for %s
nl: Geen voorgaand rar-bestand gevonden bij %s

note: Error message
en: Removing %s failed
nl: Verwijderen van %s mislukt

note: Error message
en: Failed to hibernate system
nl: Kan systeem niet in slaapstand krijgen

note: Error message
en: Failed to standby system
nl: Kan het systeem niet in standby krijgen

note: Error message
en: Error while shutting down system
nl: Fout bij het afsluiten van het systeem

note: Error message
en: Received a DBus exception %s
nl: DBus foutmelding %s

note: Error message
en: Incorrect RSS feed description "%s"
nl: Foutieve RSS-feed definitie "%s"

en: Do not have valid authentication for feed %s
nl: Geen geldige inlog gegevens beschikbaar voor RSS-feed %s

en: Server side error (server code %s); could not get %s on %s
nl: Server fout (code is %s); kon geen %s van %s krijgen

en: Failed to retrieve RSS from %s: %s
nl: Kan RSS-feed "%s" niet lezen vanwege: "%s"

en: Server %s uses an untrusted HTTPS certificate
nl: Server %s gebruikt een onbetrouwbaar HTTPS-certificaat

note: Warning message
en: RSS Feed %s was empty
nl: RSS-feed %s is leeg

en: Incompatible feed
nl: Ongeschikte RSS-feed

note: Warning message
en: Empty RSS entry found (%s)
nl: Lege RSS-feed gevonden (%s)

en: Show interface
nl: Toon webinterface

note: Queue page button or entry box
en: Pause for
nl: Pauzeer

en: Pause for 5 minutes
nl: Pauzeer 5 minuten

en: Pause for 15 minutes
nl: Pauzeer 15 minuten

en: Pause for 30 minutes
nl: Pauzeer 30 minuten

en: Pause for 1 hour
nl: Pauzeer 1 uur

en: Pause for 3 hours
nl: Pauzeer 3 uur

en: Pause for 6 hours
nl: Pauzeer 6 uur

note: Config->Scheduling
en: Shutdown
nl: Afsluiten

en: Remaining
nl: Nog te doen

en: Add NZB
nl: NZB toevoegen

note: Warning message
en: Bad schedule %s at %s:%s
nl: Foutieve taak %s om %s:%s

note: Warning message
en: Unknown action: %s
nl: Onbekende actie: %s

note: Warning message
en: Schedule for non-existing server %s
nl: Taak voor niet bestaande server %s

note: Warning message
en: Trying to set status of non-existing server %s
nl: Poging de status van niet-bestaande server %s in te stellen

note: PP phase "filejoin"
en: Join files
nl: Samenvoegen

note: PP phase "unpack"
en: Unpack
nl: Uitpakken

note: PP phase "deobfuscate"
en: Deobfuscate
nl: Bestandsnaam verbeteren

note: PP Source of the NZB (path or URL) - Where to find the SABnzbd sourcecode
en: Source
nl: Bron

note: PP status
en: Failed
nl: Mislukt

note: Queue and PP status
en: Waiting
nl: Wacht

note: PP status
en: Repairing...
nl: Repareren...

note: PP status
en: Extracting...
nl: Uitpakken...

note: PP status
en: Moving...
nl: Verplaatsen...

note: PP status
en: Running script...
nl: Script uitvoeren...

note: PP status
en: Fetching extra blocks...
nl: Extra herstelblokken downloaden...

note: PP status
en: Quick Check...
nl: Snelle Controle...

note: PP status
en: Verifying...
nl: Verificatie...

note: #: Config->Scheduler
en: disable server
nl: Server uit:

note: #: Config->Scheduler
en: enable server
nl: Server aan:

note: #: Config->Scheduler
en: Speedlimit
nl: Maximum snelheid

note: #: Config->Scheduler
en: Pause All
nl: Alles pauzeren

note: #: Config->Scheduler
en: Pause post-processing
nl: Pauzeer nabewerken

note: #: Config->Scheduler
en: Resume post-processing
nl: Hervat nabewerken

note: #: Config->Scheduler
en: Read RSS feeds
nl: Uitlezen RSS-feeds

note: Config->Scheduler
en: Remove failed jobs
nl: Verwijder mislukte downloads

note: Config->Scheduler
en: Remove completed jobs
nl: Verwijder voltooide downloads

note: Config->Scheduler
en: Pause low priority jobs
nl: Pauzeer downloads met prioriteit "Laag"

note: Config->Scheduler
en: Pause normal priority jobs
nl: Pauzeer downloads met prioriteit "Normaal"

note: Config->Scheduler
en: Pause high priority jobs
nl: Pauzeer downloads met prioriteit "Hoog"

note: Config->Scheduler
en: Resume low priority jobs
nl: Hervat downloads met prioriteit "Laag"

note: Config->Scheduler
en: Resume normal priority jobs
nl: Hervat downloads met prioriteit "Normaal"

note: Config->Scheduler
en: Resume high priority jobs
nl: Hervat downloads met prioriteit "Hoog"

note: Config->Scheduler
en: Enable quota management
nl: Schakel quotum beheer in

note: Config->Scheduler
en: Disable quota management
nl: Schakel quotum beheer uit

note: Config->Scheduler
en: Pause jobs with category
nl: Pauzeer downloads met categorie

note: Config->Scheduler
en: Resume jobs with category
nl: Hervat downloads met categorie

note: Prowl priority - Three way switch for duplicates
en: Off
nl: Uit

note: Prowl priority
en: Very Low
nl: Zeer Laag

note: Prowl priority
en: Moderate
nl: Gematigd

note: Prowl priority - Priority pick list
en: Normal
nl: Normaal

note: Prowl priority - Priority pick list
en: High
nl: Hoog

note: Prowl priority
en: Emergency
nl: Noodgeval

note: Prowl priority - Priority pick list
en: Low
nl: Laag

note: One hour
en: hour
nl: uur

note: Multiple hours
en: hours
nl: uren

note: Multiple minutes
en: mins
nl: min

note: Multiple seconds
en: seconds
nl: seconden

en: day
nl: dag

en: days
nl: dagen

en: Month
nl: maand

en: Year
nl: jaar

en: Day of month
nl: Dag van de maand

en: This week
nl: Deze Week

en: This month
nl: Deze Maand

en: Selected date range
nl: Datumbereik

en: Today
nl: Vandaag

en: Total
nl: Totaal

en: on
nl: aan

en: Python Version
nl: Python versie

note: Home page of the SABnzbd project
en: Home page
nl: Startpagina

en: or
nl: of

note: Server hostname or IP
en: Host
nl: Server

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Log in
nl: Aanmelden

en: Log out
nl: Afmelden

en: Remember me
nl: Mij onthouden

note: "Save" button
en: Save
nl: Opslaan

en: Saving..
nl: Opslaan..

note: Used in confirmation popups
en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

note: Main menu item
en: Home
nl: Startpagina

note: Main menu item
en: Config
nl: Instellingen

note: Main menu item
en: Help
nl: Hulp

note: Main menu item
en: Issues
nl: Problemen

note: Main menu item
en: Support the project, Donate!
nl: Steun het project, doneer!

note: Main menu item
en: General
nl: Algemeen

note: Main menu item
en: Folders
nl: Mappen

note: Main menu item
en: Switches
nl: Opties

note: Main menu item
en: Scheduling
nl: Taakplanner

note: Main menu item
en: Notifications
nl: Meldingen

note: Main menu item
en: Email
nl: E-mail

note: Main menu item
en: Categories
nl: Categorieën

note: Main menu item
en: Sorting
nl: Sorteren

note: Main menu item
en: Special
nl: Speciaal

note: Main menu item
en: Search
nl: Zoeken

en: Are you sure you want to shutdown SABnzbd?
nl: Weet je zeker dat je SABnzbd wilt afsluiten?

note: Add NZB to queue (button) - Add NZB to queue (header)
en: Add
nl: Toevoegen

note: Job category
en: Category
nl: Categorie

note: Server priority
en: Priority
nl: Prioriteit

note: Post processing pick list
en: +Repair
nl: +Repareren

note: Post processing pick list
en: +Unpack
nl: +Uitpakken

note: Post processing pick list
en: +Delete
nl: +Opschonen

note: Priority pick list
en: Force
nl: Forceren

note: Add NZB Dialog
en: Enter URL
nl: URL

note: Queue page end-of-queue action
en: Shutdown PC
nl: PC afsluiten

note: Queue page end-of-queue action
en: Standby PC
nl: PC standby

note: Queue page end-of-queue action
en: Hibernate PC
nl: PC slapen

note: Queue page end-of-queue action
en: Shutdown SABnzbd
nl: SABnzbd afsluiten

note: Queue page table column header
en: Processing
nl: Nabewerking

note: Queue page table column header
en: Name
nl: Naam

note: Queue page button
en: Retry
nl: Opnieuw

note: Confirmation popup
en: Delete all items from the queue?
nl: Verwijder alle downloads uit de wachtrij?

note: Queue page button
en: Purge NZBs
nl: Verwijder alle downloads

note: Queue page button
en: Purge NZBs & Delete Files
nl: Verwijderen incl. bestanden

note: Queue page button
en: Remove NZB
nl: Verwijder download

note: Queue page button
en: Remove NZB & Delete Files
nl: Verwijder download incl. bestanden

note: Caption for missing articles in Queue
en: Missing articles
nl: Ontbrekende artikelen

note: Remaining quota (displayed in Queue)
en: Quota left
nl: Quotum over

note: Manual reset of quota
en: manual
nl: handmatig

en: Reset Quota now
nl: Quotum nu resetten

note: Button/link hiding History job details
en: Hide details
nl: Verberg details

note: Button/link showing History job details
en: Show details
nl: Toon details

note: Button or link showing only failed History jobs. DON'T MAKE THIS VERY LONG!
en: Show Failed
nl: Toon mislukte

note: Button or link showing all History jobs
en: Show All
nl: Toon Alles

note: History table header - Size of the download quota
en: Size
nl: Omvang

note: Button to delete all failed jobs in History
en: Purge Failed NZBs
nl: Verwijder mislukte downloads

en: Purge Failed NZBs & Delete Files
nl: Verwijder mislukte downloads incl. bestanden

note: Button to delete all completed jobs in History
en: Purge Completed NZBs
nl: Verwijder voltooide downloads

note: Button to delete jobs on current page in History
en: Purge NZBs on the current page
nl: Verwijder downloads op deze pagina

note: Button to add NZB to failed job in History
en: Optional Supplemental NZB
nl: Eventuele extra NZB

note: Path as displayed in History details
en: Path
nl: Pad

note: Retry all failed jobs in History
en: Retry all failed jobs
nl: Probeer alle mislukte downloads opnieuw

note: Status page button
en: Force Disconnect
nl: Verbreek verbindingen

en: Disconnect all active connections to usenet servers. Connections will be reopened after a few seconds if there are items in the queue.
nl: Verbreek alle actieve verbindingen naar usenet servers. Verbindingen worden na een paar seconden weer geopend als er nog downloads in de wachtrij staan.

en: This will send a test email to your account.
nl: Hiermee stuur je een test e-mail.

note: Status page button
en: Show Logging
nl: Download log

note: Status page button
en: Test Email
nl: E-mail testen

note: Status page selection menu
en: Logging
nl: Loggen

note: Status page table header
en: Errors/Warning
nl: Fouten/Waarschuwingen

note: Status page logging selection value
en: + Info
nl: +Info

note: Status page logging selection value
en: + Debug
nl: +Debug

note: Status page tab header - Server: amount of connections
en: Connections
nl: Verbindingen

note: Status page, article identifier
en: Article identifier
nl: Artikelnummer

note: Status page, par-set that article belongs to
en: File set
nl: Bestandsverzameling

note: Status page, indicator that server is enabled
en: Enabled
nl: Actief

en: Connection failed!
nl: Verbinding mislukt!

en: Local IPv4 address
nl: Lokaal IPv4-adres

en: Public IPv4 address
nl: Openbaar IPv4-adres

en: IPv6 address
nl: IPv6-adres

en: Nameserver / DNS Lookup
nl: Nameserver / DNS opzoeken

en: Download speed limited by
nl: Downloadsnelheid beperkt door

en: Disk speed
nl: Hardeschijf

en: System load
nl: Systeembelasting

note: Do not translate Pystone
en: System Performance (Pystone)
nl: Systeemprestaties (Pystone)

en: Download folder speed
nl: Snelheid van download map

en: Complete folder speed
nl: Snelheid van verwerkte downloads map

en: Internet Bandwidth
nl: Internet Bandbreedte

en: Repeat test
nl: Herhaal test

en: Adds a verified test NZB of the specified size, filled with random data. Can be used to verify your setup.
nl: Voeg een test NZB (gevuld met willekeurige data) toe aan de wachtrij. Hiermee kan je controleren of alles goed werkt.

en: Config File
nl: Instellingen bestand

note: Main config page, how much cache is in use
en: Used cache
nl: Gebruikte buffer

en: This will restart SABnzbd.<br />Use it when you think the program has a stability problem.<br />Downloading will be paused before the restart and resume afterwards.
nl: Deze knop zal SABnzbd herstarten.<br />Dit kan nuttig zijn wanneer je vermoedt dat het programma niet stabiel is.<br />Het downloaden zal vóór de herstart gestopt worden en daarna weer doorgaan.

en: <br />If authentication is enabled, you will need to login again.
nl: <br />Als authenticatie ingeschakeld is, zal je opnieuw moeten inloggen.

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: There are orphaned jobs in the download folder.<br />You can choose to delete them (including files) or send them back to the queue.
nl: Er staan verweesde downloads in de download map.<br/>Je kunt ze verwijderen (inclusief bestanden) of ze terug naar de wachtrij sturen.

en: The "Repair" button will restart SABnzbd and do a complete<br />reconstruction of the queue content, preserving already downloaded files.<br />This will modify the queue order.
nl: De "Repareren" knop herstart SABnzbd met een complete<br>
    reconstructie van de wachtrij, met behoud van al gedownloade bestanden.<br>
    Dit beïnvloedt wel de volgorde.

en: Changes have not been saved, and will be lost.
nl: Wijzigingen niet opgeslagen en zullen verloren gaan.

en: When your IP address changes or SABnzbd is restarted the session will expire.
nl: Als je IP adres veranderd of SABnzbd opnieuw wordt opgestart, zal de sessie verlopen.

en: Enable 7zip
nl: 7Zip toestaan

en: Speed up repairs by installing par2cmdline-turbo, it is available for many platforms.
nl: Versnel reparaties door par2cmdline-turbo te installeren. Beschikbaar voor veel besturingssystemen.

en: Version
nl: Versie

en: Uptime
nl: Tijd in de lucht

note: Indicates that server is Backup server in Status page
en: Backup
nl: Reserve

en: Read the Wiki Help on this!
nl: Lees de Wiki pagina over dit onderwerp

en: Restarting SABnzbd...
nl: SABnzbd herstart nu...

en: Changes will require a SABnzbd restart!
nl: Wijzigingen worden pas actief na herstart!

en: SABnzbd Web Server
nl: Webserver

en: SABnzbd Host
nl: Host

en: Host SABnzbd should listen on.
nl: Host adres waar op SABnzbd luistert.

en: SABnzbd Port
nl: Poort

en: Port SABnzbd should listen on.
nl: Poort waar op SABnzbd luistert.

en: Web Interface Theme
nl: Webinterface Stijl

en: Choose a theme.
nl: Kies een stijl voor de webinterface.

en: SABnzbd Username
nl: Gebruikersnaam

en: Optional authentication username.
nl: Gebruikersnaam voor web login.

en: SABnzbd Password
nl: Wachtwoord

en: Optional authentication password.
nl: Wachtwoord voor web login.

en: If the SABnzbd Host or Port is exposed to the internet, your current settings allow full external access to the SABnzbd interface.
nl: Als de Host of Poort open is gesteld naar het internet zorgen de huidige instellingen ervoor dat de webinterface volledig beschikbaar is voor externen.

en: Security
nl: Beveiliging

en: Enable HTTPS
nl: Activeer HTTPS

en: Enable accessing the interface from a HTTPS address.
nl: Webinterface beschikbaar via HTTPS

en: Modern web browsers and other clients will not accept self-signed certificates and will give a warning and/or won't connect at all.
nl: Self-signed (onofficiële) certificaten worden door moderne webbrowsers en andere programma's meestal niet geaccepteerd waardoor deze een foutmelding geven of helemaal niet kunnen verbinden.

en: HTTPS Port
nl: HTTPS Poort

en: If empty, the standard port will only listen to HTTPS.
nl: Indien leeg, werkt de standaard poort uitsluitend met HTTPS.

en: HTTPS Certificate
nl: HTTPS-certificaat

en: File name or path to HTTPS Certificate.
nl: Naam of pad naar het HTTPS-Certificaatbestand.

en: Generate new self-signed certificate and key. Requires SABnzbd restart!
nl: Maak een nieuw zelf-ondertekend certificaat en sleutel. SABnzbd moet dan opnieuw gestart worden.

en: HTTPS Key
nl: HTTPS-sleutelbestand

en: File name or path to HTTPS Key.
nl: Naam of pad van het HTTPS-sleutelbestand.

en: HTTPS Chain Certifcates
nl: HTTPS chain-bestand

en: File name or path to HTTPS Chain.
nl: Bestandsnaam of padnaam van HTTPS chain-bestand

en: Tuning
nl: Afstelling

en: RSS Checking Interval
nl: RSS-feed uitlees interval

en: Checking interval (in minutes, at least 15). Not active when you use the Scheduler!
nl: Minuten tussen het uitlezen (minimaal 15). Niet actief bij gebruik van de Taakplanner!

en: Maximum line speed
nl: Maximale snelheid internetverbinding

en: Percentage of line speed
nl: Percentage van snelheid internetverbinding

en: Which percentage of the linespeed should SABnzbd use, e.g. 50
nl: Welk percentage van de maximale internet snelheid mag SABnzbd gebruiken? B.v. 50

en: Article Cache Limit
nl: Artikelbuffer grootte

en: Cache articles in memory to reduce disk access.<br /><i>In bytes, optionally follow with K,M,G. For example: "64M" or "128M"</i>
nl: Bewaar de artikelen in het werkgeheugen (verminderd schijf gebruik).<br /><i>In bytes, in K,M,G notatie. Bijvoorbeeld: "64M" of "128M"</i>

note: Config->Scheduling
en: Create backup
nl: Maak backup

en: Create a backup of the configuration file and databases in the Backup Folder.<br>If the Backup Folder is not set, the backup will be created in the Completed Download Folder.<br>Recurring backups can be configured on the Scheduling page.
nl: Maak een backup van de configuratie en de database in de Backup Map.<br>Als er geen Backup Map is ingesteld wordt de backup aangemaakt in de Map voor verwerkte downloads.<br>Automatische backups kunnen worden ingesteld via de Taakplanner.

en: Cleanup List
nl: Opschoon lijst

en: List of file extensions that should be deleted after download.<br />For example: <b>nfo</b> or <b>nfo, sfv</b>
nl: Lijst van extensies die na downloaden verwijderd moeten worden.<br />Voorbeeld: <b>nfo</b> of <b>nfo, sfv</b>

en: History Retention
nl: Geschiedenis bewaren

en: Automatically delete completed jobs from History. Beware that Duplicate Detection and some external tools rely on History information.
nl: Automatisch verwijderen van voltooide downloads. Let er op dat Dubbele Download Detectie en andere externe tools Geschiedenis informatie nodig hebben.

en: Keep all jobs
nl: Behoud alle downloads

en: Keep maximum number of completed jobs
nl: Maximum aantal voltooide downloads

en: Keep completed jobs maximum number of days
nl: Behoud voltooide downloads maximaal aantal dagen

en: Do not keep any completed jobs
nl: Behoud geen enkele download

en: Jobs
nl: Downloads

en: Save Changes
nl: Opslaan

en: Restore Defaults
nl: Beginwaarden terugzetten

en: Reset
nl: Herstel

en: Language
nl: Taal

en: Select a web interface language.
nl: Kies een taal.

en: Help us translate SABnzbd in your language! <br/>Add untranslated texts or improved existing translations here:
nl: Help ons om SABnzbd in jouw taal te vertalen! <br/>Met nieuwe vertalingen of verbeteringen kun je hier terecht:

en: API Key
nl: API-sleutel

en: This key will give 3rd party programs full access to SABnzbd.
nl: Met deze sleutel heeft een extern programma volledige toegang tot SABnzbd.

en: NZB Key
nl: NZB-sleutel

en: This key will allow 3rd party programs to add NZBs to SABnzbd.
nl: Met deze sleutel kan een extern programma NZB-bestanden naar SABnzbd sturen.

en: Generate New Key
nl: Maak een nieuwe sleutel

note: Explanation for QR code of APIKEY
en: API Key QR Code
nl: QR-code van de API-sleutel

en: External internet access
nl: Externe toegang

en: You can set access rights for systems outside your local network.
nl: Je kunt toegangsrechten instellen voor systemen buiten je lokale netwerk.

en: No access
nl: Geen toegang

en: Add NZB files
nl: Voeg NZB-bestanden toe

en: API (no Config)
nl: API (geen Configuratie)

en: Full API
nl: Volledige API

en: Full Web interface
nl: Volledig webinterface

en: Only external access requires login
nl: Alleen voor externe toegang is aanmelden nodig

en: <em>NOTE:</em> Folders will be created automatically when Saving. You may use absolute paths to save outside of the default folders.
nl: <em>Let op:</em> mappen worden vanzelf aangemaakt bij "Opslaan".

en: User Folders
nl: Gebruikersmappen

en: Browse
nl: Bladeren

en: Temporary Download Folder
nl: Tijdelijke download map

en: Location to store unprocessed downloads.<br /><i>Can only be changed when queue is empty.</i>
nl: Map om onbewerkte downloads op te slaan<br /><i>Kan alleen gewijzigd worden als de wachtrij leeg is.</i>

en: Minimum Free Space for Temporary Download Folder
nl: Minimale vrije ruimte voor tijdelijke download map

en: Auto-pause when free space is beneath this value.<br /><i>In bytes, optionally follow with K,M,G,T. For example: "800M" or "8G"</i>
nl: Download wordt gepauzeerd als er te weinig ruimte vrij is

en: Completed Download Folder
nl: Map voor verwerkte downloads

en: Location to store finished, fully processed downloads.<br /><i>Can be overruled by user-defined categories.</i>
nl: (kan aangepast worden door de categorieën).

en: Use Sorting to automatically organize and rename your completed downloads.
nl: Gebruik Sorteren om automatisch je voltooide downloads te organiseren en hernoemen.

en: Minimum Free Space for Completed Download Folder
nl: Minimale vrije ruimte voor verwerkte downloads map

en: Will not work if a category folder is on a different disk.
nl: Werkt niet als een categorie-pad naar een andere schijf verwijst.

note: Auto-resume download on the reset day
en: Auto resume
nl: Automatisch doorgaan

en: Downloading will automatically resume if the minimum free space is available again.<br />Applies to both the Temporary and Complete Download Folder.<br />Checked every few minutes.
nl: Het downloaden zal automatisch hervat worden als de minimale vrije ruimte weer beschikbaar is.<br />Is van toepassing op zowel de tijdelijke als verwerkte download map.<br />Wordt elke paar minuten gecontroleerd.

en: Permissions for completed downloads
nl: Toegangsrechten voor verwerkte downloads

en: Set permissions pattern for completed files/folders.<br /><i>In octal notation. For example: "755" or "777"</i>
nl: Zet toegangsrechten voor verwerkte bestanden/mappen, alleen octale notatie!

en: Watched Folder
nl: Bewaakte map

en: Folder to monitor for .nzb files.
nl: .nzb bestanden in deze map worden automatisch toegevoegd aan de wachtrij.

en: Watched Folder Scan Speed
nl: Bewaakte map verversingsinterval

en: Number of seconds between scans for .nzb files.
nl: Aantal seconden tussen het lezen van de bewaakte map.

en: Scripts Folder
nl: Map voor scripts

en: Folder containing user scripts.
nl: Map met scripts van de gebruiker

en: Email Templates Folder
nl: Map met e-mailsjablonen

en: Folder containing user-defined email templates.
nl: Map met e-mailsjablonen.

en: Password file
nl: Wachtwoordenbestand

en: File containing all passwords to be tried on encrypted RAR files.
nl: Bestand met alle wachtwoorden die uitgeprobeerd moeten worden op versleutelde RAR-bestanden.

en: System Folders
nl: Systeemmappen

en: Hidden Folders
nl: Verborgen mappen

en: Administrative Folder
nl: Administratieve map

en: Location for queue admin and history database.<br /><i>Can only be changed when queue is empty.</i>
nl: Map waar de wachtrij en geschiedenisdatabase worden opgeslagen.<br /><i>Kan alleen gewijzigd worden als de wachtrij leeg is.</i>

en: Backup Folder
nl: Backup map

en: Location where the backups of the configuration file and databases are stored.<br />If left empty, the backup will be created in the Completed Download Folder.
nl: Map waar de backups van de configuratie en databases worden opgeslagen.<br />Als deze map niet is ingesteld worden de backups aangemaakt in de Map voor verwerkte downloads.

en: <i>Data will <b>not</b> be moved. Requires SABnzbd restart!</i>
nl: <i>De bestanden worden <b>niet</b> verplaatst. SABnzbd moet herstart worden!</i>

en: Log Folder
nl: Map voor logging

en: Location of log files for SABnzbd.<br /><i>Requires SABnzbd restart!</i>
nl: Map waarin de log bestanden worden opgeslagen<br /><i>Vereist een herstart</i>.

en: Purge Logs
nl: Logs wissen

en: .nzb Backup Folder
nl: Map voor het bewaren van NZB-bestanden

en: Location where .nzb files will be stored.
nl: Map waar reserve kopieën opgeslagen worden.

en: Default Base Folder
nl: Basis map

en: Download all par2 files
nl: Download alle PAR2-bestanden

en: This prevents multiple repair runs by downloading all par2 files when needed.
nl: Dit voorkomt extra reparatie pogingen, doordat alle beschikbare par2 files direct worden gedownload.

en: Enable recursive unpacking
nl: Recursief uitpakken toestaan

en: Unpack archives (rar, zip, 7z) within archives.
nl: Uitpakken van archieven (rar, zip, 7z) binnen archieven toestaan

en: Ignore any folders inside archives
nl: Negeer mappen binnen archieven

en: All files will go into a single folder.
nl: Alle bestanden gaan in één map

en: Only Get Articles for Top of Queue
nl: Download alleen artikelen van het begin van de wachtrij

en: Enable for less memory usage. Disable to prevent slow jobs from blocking the queue.
nl: Aanzetten zal leiden tot minder geheugen gebruik.<br />Uitzetten om te voorkomen dat langzame downloads de wachtrij blokkeren.

en: Post-Process Only Verified Jobs
nl: Verwerk alleen correct geverifieerde downloads

en: Only unpack and run scripts on jobs that passed the verification stage. If turned off, all jobs will be marked as Completed even if they are incomplete.
nl: Uitpakken en scripts worden alleen uitgevoerd op opdrachten die succesvol geverifieerd zijn. Als deze optie uitgeschakeld is zullen alle opdrachten gemarkeerd worden als succesvol, zelfs als dat niet zo is.

en: Action when encrypted RAR is downloaded
nl: Actie wanneer versleuteld RAR-bestand wordt gedownload

en: In case of "Pause", you'll need to set a password and resume the job.
nl: Als je "Pause" kiest, dan dien je een wachtwoord in te stellen en de download vrij te geven

en: Identical download detection
nl: Identieke downloaddetectie

en: Detect identical downloads based on name or NZB contents.
nl: Detecteer identieke downloads op basis van de naam of de inhoud van de NZB.

en: Smart duplicate detection
nl: Slimme detectie van dubbele downloads

en: Detect duplicates based on analysis of the filename.
nl: Detecteer dubbele downloads op basis van de analyse van de bestandsnaam.

en: Allow proper releases
nl: Sta verbeterde downloads toe

en: Bypass smart duplicate detection if PROPER, REAL or REPACK is detected in the download name.
nl: Sla slimme detectie van dubbele downloads over als de naam van de download PROPER, REAL of REPACK bevat.

note: Four way switch for duplicates
en: Discard
nl: Verwerpen

note: Four way switch for duplicates
en: Fail job (move to History)
nl: Keur download af

note: Four way switch for duplicates
en: Tag job
nl: Label download

note: Three way switch for encrypted posts
en: Abort
nl: Afbreken

en: Action when unwanted extension detected
nl: Actie bij ontdekken van ongewenste extensie

en: Action when an unwanted extension is detected
nl: Actie bij ontdekken van een ongewenste extensie

en: Unwanted extensions
nl: Ongewenste extensies

en: Select a mode and list all (un)wanted extensions. For example: <b>exe</b> or <b>exe, com</b>
nl: Kies een stand en voer een lijst van alle (on)gewenste extensies in. Voorbeeld: <b>exe</b> or <b>exe, com</b>

en: Enable SFV-based checks
nl: Voer SFV-gebaseerde controles uit

en: Do an extra verification based on SFV files.
nl: Doe een extra verificatie m.b.v. SFV-bestanden

en: User script can flag job as failed
nl: Een gebruikersscript kan een download afkeuren

en: When the user script returns a non-zero exit code, the job will be flagged as failed.
nl: Wanneer het script een exit code anders dan 0 geeft, zal de download worden afgekeurd.

en: Enable folder rename
nl: Gebruik tijdelijke mapnamen

en: Use temporary names during post processing. Disable when your system doesn't handle that properly.
nl: Gebruik tijdelijke mapnamen tijdens de nabewerking. Zet dit uit wanneer je systeem daar problemen mee heeft.

en: Pre-queue user script
nl: Wachtrij-filter script

en: Used before an NZB enters the queue.
nl: Word uitgevoerd vóór een download aan de wachtrij word toegevoegd

en: On queue finish script
nl: Script voor na het afronden van de wachtrij

en: Executed after the queue finishes downloading.
nl: Script wordt uitgevoerd nadat de wachtrij is gedownload.

en: Extra PAR2 Parameters
nl: Extra PAR2 parameters

en: Nice Parameters
nl: "Nice" parameters

en: IONice Parameters
nl: "IONice" parameters

en: External process priority
nl: Externe process prioriteit

en: Disconnect on Empty Queue
nl: Verbreek verbindingen wanneer er niets te doen is

en: Disconnect from Usenet server(s) when queue is empty or paused.
nl: Verbreek verbindingen wanneer de wachtrij leeg is of er gepauzeerd wordt.

en: Automatically sort queue
nl: Wachtrij automatisch sorteren

en: Automatically sort jobs in the queue when a new job is added.
nl: De wachtrij wordt automatisch gesorteerd wanneer er een nieuwe opdracht wordt toegevoegd

en: The queue will resort every 30 seconds if % downloaded is selected.
nl: De wachtrij wordt elke 30 seconden opnieuw gesorteerd als de optie % gedownload is gekozen.

en: Propagation delay
nl: Verspreidingswachttijd

en: Posts will be paused untill they are at least this age. Setting job priority to Force will skip the delay.
nl: Downloads zullen gepauzeerd worden tot ze minimaal deze leeftijd hebben. Instellen van prioriteit Forceren zal de download meteen starten.

en: Check for New Release
nl: Periodieke controle voor nieuwe versies

note: Pick list for weekly test for new releases
en: Also test releases
nl: Ook test versies

en: Replace Spaces in Foldername
nl: Vervang spaties in mapnamen

en: Replace spaces with underscores in folder names.
nl: Vervang spaties door onderliggende streepjes in namen van mappen.

en: Replace underscores in folder name
nl: Vervang onderstrepingstekens in mapnamen

en: Replace underscores with dots in folder names.
nl: Vervang onderstrepingstekens door punten in mapnamen.

en: Replace dots in Foldername
nl: Vervang punten in mapnamen

en: Replace dots with spaces in folder names.
nl: Vervang punten door spaties in namen van mappen.

en: Make Windows compatible
nl: Maak compatibel met Windows

en: For servers: make sure names are compatible with Windows.
nl: Voor opslag op servers: gebruik namen die werken op Windows

en: Launch Browser on Startup
nl: Start webbrowser bij opstarten

en: Launch the default web browser when starting SABnzbd.
nl: Start de web browser wanneer SABnzbd opstart.

en: Pause Downloading During Post-Processing
nl: Onderbreek downloaden tijdens nabewerken

en: Pauses downloading at the start of post processing and resumes when finished.
nl: Onderbreek downloaden tijdens nabewerken.

en: Ignore Samples
nl: Negeer samples

en: Filter out sample files (e.g. video samples).
nl: Wat te doen met "sample"-bestanden?

en: Delete after download
nl: Verwijderen na download

en: Deobfuscate final filenames
nl: Verbeter bestandsnamen van voltooide downloads

en: If filenames of (large) files in the final folder look obfuscated or meaningless they will be renamed to the job name.
nl: Als bestandsnamen van (grote) bestanden na een voltooide download onlogisch of verhaspelt lijken (obfuscated), worden ze vervangen door de naam van de download.

en: Additionally, attempts to set the correct file extension based on the file signature if the extension is not present or meaningless.
nl: Als de bestandsextensie van een bestand ontbreekt of verhaspelt is, zal er geprobeerd worden de correcte extensie te vinden op basis van de inhoud van het bestand.

en: HTTPS certificate verification
nl: HTTPS certificaatverificatie

en: Verify certificates when connecting to indexers and RSS-sources using HTTPS.
nl: Controleer certificaten bij beveiligde verbindingen met indexers en RSS-feeds.

en: Use the specified SOCKS5 proxy for all outgoing connections.
nl: Gebruik een SOCKS5 proxy server voor alle uitgaande verbindingen.

en: Post processing
nl: Nabewerking

en: Naming
nl: Naamgeving

en: Quota
nl: Quotum

en: How much can be downloaded this month (K/M/G)
nl: Hoeval mag deze maand worden gedownload (K/M/G)

note: Reset day of the download quota
en: Reset day
nl: Reset dag

en: On which day of the month or week (1=Monday) does your ISP reset the quota? (Optionally with hh:mm)
nl: Op welke dag van de maand of week (1=maandag) wordt het quotum gereset? (Eventueel met hh:mm)

en: Should downloading resume after the quota is reset?
nl: Moet het downloaden automatisch doorgaan bij het ingaan van het nieuwe quotum?

note: Does the quota get reset every day, week or month?
en: Quota period
nl: Quotum periode

en: Does the quota get reset each day, week or month?
nl: Wordt het quotum elke dag, week of maand gereset?

en: Check before download
nl: Controle vóór downloaden

en: Try to predict successful completion before actual download (slower!)
nl: Probeer de succes kans van een download van te voren in te schatten (langzamer!)

en: SSL Ciphers
nl: SSL-sleutels

en: Increase performance by forcing a lower SSL encryption strength.
nl: Verhoog de prestaties door een eenvoudigere SSL versleuteling toe te passen.

en: Maximum retries
nl: Maximum aantal pogingen

en: Maximum number of retries per server
nl: Maximaal aantal pogingen per server

en: Abort jobs that cannot be completed
nl: Download afbreken als deze zeker niet kan worden voltooid

en: When during download it becomes clear that too much data is missing, abort the job
nl: Als tijdens het downloaden duidelijk wordt dat te veel data ontbreekt, breek dan de download af

note: Caption - Button: Add server
en: Add Server
nl: Voeg server toe

note: User defined name for server
en: Server description
nl: Servernaam

note: Server port
en: Port
nl: Poort

note: Server username
en: Username
nl: Gebruikersnaam

note: Server password
en: Password
nl: Wachtwoord

note: Server timeout
en: Timeout
nl: Tijdslimiet

en: Account expiration date
nl: Verloopdatum

en: Warn 5 days in advance of account expiration date.
nl: Ontvang 5 dagen voor de verloopdatum een waarschuwing.

en: Quota for this account, counted from the time it is set. In bytes, optionally follow with K,M,G.<br />Warn when it reaches 0, checked every few minutes.
nl: Quotum voor dit account, wordt geteld vanaf het moment dat het voor het eerst ingesteld wordt. In bytes, in K,M,G notatie.<br />Er wordt een waarschuwing gegeven als het quotum bereikt is, dit wordt elke paar minuten gecontroleerd.

note: Server's retention time in days
en: Retention time
nl: Bewaartijd

note: Server SSL tickbox
en: Secure connection to server
nl: Beveiligde verbinding met de server

en: Certificate verification
nl: Certificaatverificatie

en: Minimal: when SSL is enabled, verify the identity of the server using its certificates. Strict: verify and enforce matching hostname.
nl: Minimaal: wanneer SSL geactiveerd is, controleer de identiteit van de server m.b.v. de certificaten. Strikt: controleer en vereis dat het geldige certificaat bij deze servernaam hoort.

en: Disabled
nl: Uit

en: Minimal
nl: Minimaal

en: Strict
nl: Strikt

note: Explain server priority
en: 0 is highest priority, 100 is the lowest priority
nl: 0 is de hoogste en 99 de laagste prioriteit

note: Server required tickbox
en: Required
nl: Vereist

en: In case of connection failures, the download queue will be paused for a few minutes instead of skipping this server
nl: Het downloaden zal een aantal minuten gepauzeerd worden wanneer deze server niet beschikbaar is.

note: Server optional tickbox
en: Optional
nl: Optioneel

en: For unreliable servers, will be ignored longer in case of failures
nl: Voor onbetrouwbare servers, deze zullen langer worden genegeerd wanneer ze fouten veroorzaken.

note: Enable server tickbox
en: Enable
nl: Inschakelen

note: Button: Remove server
en: Remove Server
nl: Verwijder

note: Button: Clear server's byte counters
en: Clear Counters
nl: Tellers op nul

en: Testing server details...
nl: Server instellingen aan het testen...

en: Bandwidth
nl: Bandbreedte

en: Send Group
nl: Verzend groep

en: Send group command before requesting articles.
nl: Verzend de groepsnaam naar de server.

en: Personal notes
nl: Persoonlijke aantekeningen

en: Article availability
nl: Beschikbaarheid van artikelen

en: %f% available of %d requested articles
nl: %f% van %d opgevraagde artikelen

note: Config->Scheduling
en: Add Schedule
nl: Taak toevoegen

note: Config->Scheduling
en: Frequency
nl: Frequentie

note: Config->Scheduling
en: Action
nl: Actie

note: Config->Scheduling
en: Arguments
nl: Parameters

note: Config->Scheduling
en: Current Schedules
nl: Huidige taken

en: The checkbox next to the feed name should be ticked for the feed to be enabled and be automatically checked for new items.<br />When a feed is added, it will only pick up new items and not anything already in the RSS feed unless you press "Force Download".
nl: Om de RSS-feed automatisch te verwerken, vink het selectievlakje bij de definitie naam aan.<br />Wanneer een nieuwe feed wordt gedefinieerd, zullen alleen nieuwe items gevonden worden en geen bestaande, behalve wanneer je de op "Forceer download" klikt.

note: Config->RSS, placeholder (cannot be too long)
en: Seperate multiple URLs by a comma
nl: Zet komma's tussen de URLs

note: Config->RSS button
en: Read Feed
nl: Uitlezen

note: Config->RSS button
en: Force Download
nl: Forceer download

en: Apply filters
nl: Filters toepassen

note: Config->RSS edit button
en: Edit
nl: Wijzigen

note: Config->RSS when will be the next RSS scan
en: Next scan at
nl: Wordt uitgevoerd om

note: Config->RSS table column header
en: Order
nl: Volgorde

note: Config->RSS table column header
en: Type
nl: Filter

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: Accept
nl: Accepteren

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: Reject
nl: Titel Bevat Niet

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: Requires
nl: Titel Bevat

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: RequiresCat
nl: Categorie Is

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: At least
nl: Minimaal

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: At most
nl: Maximaal

note: Config->RSS filter-type selection menu "From Season/Episode"
en: From SxxEyy
nl: Vanaf SxxEyy

note: Config->RSS filter-type selection menu "From Show Season/Episode"
en: From Show SxxEyy
nl: Vanaf Serie SxxEyy

note: Config->RSS section header
en: Matched
nl: Geselecteerd

note: Config->RSS section header
en: Not Matched
nl: Verworpen

note: Config->RSS section header
en: Downloaded
nl: Gedownload

note: Config->RSS button
en: Read All Feeds Now
nl: Alle feeds nu uitlezen

en: If only the <em>Default</em> category is selected, notifications are enabled for jobs in all categories.
nl: Notificaties zullen worden verstuurd voor alle downloads als de <em>Standaard</em> categorie geselecteerd is.

en: Email Notification On Job Completion
nl: Stuur een e-mail na het voltooien van elke download

note: When to send email
en: Never
nl: Nooit

note: When to send email
en: Always
nl: Altijd

note: When to send email
en: Error-only
nl: Alleen bij fouten

en: Disk Full Notifications
nl: Stuur een e-mail wanneer de harde schijf vol is

en: Send email when disk is full and SABnzbd is paused.
nl: Stuur een e-mail wanneer SABnzbd gestopt is vanwege een volle harde schijf.

en: Send RSS notifications
nl: Verstuur een e-mail voor RSS

en: Send email when an RSS feed adds jobs to the queue.
nl: Verstuur een e-mail wanneer een RSS-feed downloads<br />aan de wachtrij heeft toevoegd.

en: SMTP Server
nl: SMTP-server

en: Set your ISP's server for outgoing email.
nl: Het adres van de e-mailserver van je internet provider.

en: Email Recipient
nl: Ontvanger

en: Email address to send the email to.
nl: Adres waarnaar de e-mail verstuurd wordt.

en: Email Sender
nl: Afzender

en: Who should we say sent the email?
nl: Wie zou de email gestuurd moeten hebben?

en: OPTIONAL Account Username
nl: OPTIONEEL: Account gebruikersnaam

en: For authenticated email, account name.
nl: Wanneer authenticatie nodig is, de gebruikersnaam.

en: OPTIONAL Account Password
nl: OPTIONEEL: Account wachtwoord

en: For authenticated email, password.
nl: Wanneer authenticatie nodig is, het wachtwoord.

en: Notification Sent!
nl: Melding verzonden

note: Don't translate "NotifyOSD"
en: Enable NotifyOSD
nl: NotifyOSD activeren

note: Header for macOS Notfication Center section
en: Notification Center
nl: Berichtencentrum

en: Enable Windows Notifications
nl: Windows meldingen activeren

en: Windows Notifications
nl: Windows Meldingen

note: Prowl settings
en: Enable Prowl notifications
nl: Prowl berichten activeren

note: Prowl settings
en: Requires a Prowl account
nl: Een Prowl account is noodzakelijk

note: Prowl settings
en: API key for Prowl
nl: API-sleutel voor Prowl

note: Prowl settings
en: Personal API key for Prowl (required)
nl: Persoonlijke API-sleutel voor Prowl (noodzakelijk)

note: Pushover settings
en: Enable Pushover notifications
nl: Pushover meldingen activeren

note: Pushoversettings
en: Requires a Pushover account
nl: Hiervoor is een Pushover account nodig

note: Pushover settings
en: Application Token
nl: Applicatie token

note: Pushover settings
en: Application token (required)
nl: Applicatie token (verplicht)

note: Pushover settings
en: User Key
nl: Gebrukers sleutel

note: Pushover settings
en: User Key (required)
nl: Gebrukers sleutel (verplicht)

note: Pushover settings
en: Device(s)
nl: Apparaten

note: Pushover settings
en: Device(s) to which message should be sent
nl: Apparaat of apparaten die het bericht moeten ontvangen

note: Pushover settings
en: Emergency retry
nl: Noodgeval herhaling

en: How often (in seconds) the same notification will be sent
nl: Hoevaak moet de notification herhaald worden (in seconden)

note: Pushover settings
en: Emergency expire
nl: Einde van noodgeval

en: How many seconds your notification will continue to be retried
nl: Hoeveel seconden moet de notificatie herhaald worden

note: Pushbullet settings
en: Enable Pushbullet notifications
nl: Pushbullet meldingen activeren

note: Pushbulletsettings
en: Requires a Pushbullet account
nl: Hiervoor is een Pushbullet account nodig

note: Pushbullet settings
en: Personal API key
nl: Persoonlijke API-sleutel

note: Pushbullet settings
en: Your personal Pushbullet API key (required)
nl: Persoonlijke Pushbullet API-sleutel (verplicht)

note: Pushbullet settings
en: Device
nl: Apparaat

note: Pushbullet settings
en: Device to which message should be sent
nl: Apparaat dat de berichten moet ontvangen

note: Header for Notification Script notification section
en: Notification Script
nl: Notificatie Script

note: Notification Script settings
en: Enable notification script
nl: Notificatie script activeren

note: Notification Scriptsettings
en: Executes a custom script
nl: Voer een zelfgemaakt script uit

note: Notification Scriptsettings
en: Which script should we execute for notification?
nl: Welk script moet uitgevoerd worden voor de notificatie?

en: Indexers can supply a category inside the NZB which SABnzbd will try to match to the categories defined below. Additionally, you can add terms to "Indexer Categories / Groups" to match more categories. Use commas to separate terms. Wildcards in the terms are supported. <br>More information can be found on the Wiki.
nl: Indexers kunnen een categorie in de NZB plaatsen en SABnzbd zal die proberen toe te passen op onderstaande categorieën. Daarnaast kun je patronen invullen in de kolom "Indexer Categorieën/Groepen". Gebruik komma's om patronen te scheiden. Joker tekens (? en *) zijn toegestaan.<br>Meer informatie op de Wiki.

en: Ending the path with an asterisk * will prevent creation of job folders.
nl: Als het pad eindigt met een ster *, dan worden geen aparte download mappen gemaakt.

en: Relative folders are based on
nl: Maplocaties gebaseerd op

en: Folder/Path
nl: Map/Pad

en: Indexer Categories / Groups
nl: Indexer Categorieën / Groepen

en: Pattern Key
nl: Uitleg

en: Clear
nl: Wissen

en: Presets
nl: Standaardinstellingen

en: Affected Categories
nl: Beïnvloede categorieën

en: Meaning
nl: Betekenis

en: Pattern
nl: Patroon

en: Result
nl: Resultaat

en: Title
nl: Titel

en: Movie Name
nl: Film Naam

en: Movie.Name
nl: Film.Naam

en: Movie_Name
nl: Film_Naam

en: Show Name
nl: Serie Naam

en: Show.Name
nl: Serie.Naam

en: Show_Name
nl: Serie_Naam

en: Season Number
nl: Seizoen Nummer

en: Episode Number
nl: Aflevering Nummer

en: Episode Name
nl: Aflevering Naam

en: Episode.Name
nl: Aflevering.Naam

en: Episode_Name
nl: Aflevering_Naam

en: Extension
nl: Extensie

en: Part Number
nl: Volgnummer

en: Decade
nl: Decennium

en: Original Filename
nl: Originele bestandsnaam

en: Original Job Name
nl: Originele Downloadnaam

en: Lower Case
nl: Kleine letters

en: TEXT
nl: TEKST

en: text
nl: tekst

en: file
nl: bestand

en: Sort String
nl: Sorteertekst

en: Multi-part Label
nl: Meervoudig label

en: Show folder
nl: Map per serie

en: Season folder
nl: Map per seizoen

en: In folders
nl: In mappen

en: No folders
nl: Geen mappen

en: Job Name as Filename
nl: Downloadnaam als Bestandsnaam

note: Note for title expression in Sorting that does case adjustment
en: case-adjusted
nl: Aanpassen van hoofd- en kleine letters

en: Processed Result
nl: Bewerkt resultaat

en: Any property
nl: Alle eigenschappen

en: property
nl: eigenschap

en: GuessIt Property
nl: GuessIt Eigenschap

en: GuessIt.Property
nl: GuessIt.Eigenschap

en: GuessIt_Property
nl: GuessIt_Eigenschap

en: Minimum Filesize
nl: Minimale bestandsgrootte

en: Affected Job Types
nl: Type downloads

en: All
nl: alles

en: Series with air dates
nl: Series met datums

en: Movies
nl: Films

en: Other / Unknown
nl: Anders / Onbekend

en: <p>Use Sorters to automatically organize your completed downloads. For example, put all episodes from a series in a season-specific folder. Or, put movies in a folder named after the movie.</p><p>Sorters are tried in order of appearance and can be reordered by dragging and dropping.<br/>The first active sorter that matches both the affected category and job type is applied.</p><p>More options are available when Advanced Settings is checked.<br/>Detailed information can be found on the Wiki.</p>
nl: <p>Gebruik Sorteren om automatisch je voltooide downloads te organiseren. Bijvoorbeeld het automatisch verplaatsen van alle afleveringen van een serie in een seizoensspecifieke map. Of plaats films in een map met de naam van de film.</p>
    
    <p>Sorteringen worden in de getoonde volgorde geprobeerd en kunnen worden herschikt door ze te slepen.<br/> De eerste actieve Sortering die overeenkomt met zowel de betreffende categorie als het type taak wordt toegepast.</p>
    
    <p>Meer opties zijn beschikbaar wanneer Geavanceerde instellingen zijn aangevinkt.<br/> Gedetailleerde informatie is te vinden op de Wiki.</p>

en: Add Sorter
nl: Sortering toevoegen

en: Remove Sorter
nl: Sortering verwijderen

en: Test Data
nl: Testgegevens

en: Quick start
nl: Snel beginnen

en: Move and rename all episodes in the "tv" category to a show-specific folder
nl: Verplaats en hernoem alle afleveringen in de "tv" categorie naar een specifieke map voor de serie.

en: Move and rename all movies in the "movies" category to a movie-specific folder
nl: Verplaats en hernoem alle films in de categorie "films" naar een specifieke map voor de film.

en: Rarely used options. For their meaning and explanation, click on the Help button to go to the Wiki page.<br>Don't change these without checking the Wiki first, as some have serious side-effects.<br>The default values are between parentheses.
nl: Zelden gebruikte opties. Voor betekenis en uitleg, klik op de Help knop om naar de Wiki te gaan.<br>Wijzig hier niet zonder eerst de uitleg op de Wiki te lezen. Er kunnen nadelige bijwerkingen optreden.<br>De standaard instellingen staan tussen haakjes.

en: Values
nl: Waarden

note: Job details page
en: Edit NZB Details
nl: Bewerk download details

note: Job details page, delete button
en: Delete
nl: Verwijder

note: Job details page, filename column header
en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Free Space
nl: Vrije ruimte

en: Temp Folder
nl: Tijdelijke map

en: Multi-Operations
nl: Meervoudige bewerking

en: Hold shift key to select a range
nl: Houdt Shift toets ingedrukt om meer te selecteren

en: Check all
nl: Selecteer alles

en: Restart SABnzbd
nl: Start SABnzbd opnieuw

en: On queue finish
nl: Na afronden wachtrij

en: Status and interface options
nl: Status en webinterface opties

en: Or drag and drop files in the window!
nl: Of sleep bestanden in dit venster!

en: Lost connection to SABnzbd..
nl: Verbinding met SABnzbd verbroken

en: In case of SABnzbd restart this screen will disappear automatically!
nl: Wanneer SABnzbd opnieuw is gestart, gaat dit venster vanzelf weg!

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: Fetch
nl: Ophalen

en: Web Interface
nl: Webinterface

en: Refresh rate
nl: Ververssnelheid

en: Use global interface settings
nl: Instellen voor alle sessies

en: Queue item limit
nl: Items in wachtrij

en: History item limit
nl: Items in geschiedenis

en: Date format
nl: Datumnotatie

en: Extra queue columns
nl: Extra kolommen aan wachtrij toevoegen

en: Extra history columns
nl: Extra kolommen aan geschiedenis toevoegen

en: page
nl: Pagina

en: Loading
nl: Laden

en: articles
nl: artikelen

en: Rename
nl: Naam

en: Queue repair
nl: Wachtrij reparatie

en: Show active connections
nl: Toon actieve verbindingen

en: Unblock
nl: Deblokkeren

en: Orphaned jobs
nl: Verweesde downloads

en: Send back to queue
nl: Stuur terug naar de wachtrij

en: Delete All
nl: Alles wissen

en: Retry all
nl: Alles opnieuw proberen

en: Fetch NZB from URL
nl: Haal NZB op via URL

en: Upload NZB
nl: NZB uploaden

en: Optionally specify a filename
nl: Geef eventueel een andere naam

en: Submit
nl: Verstuur

en: Remove all selected files
nl: Verwijder alle geselecteerde bestanden

en: Hide/show completed files
nl: Toon/verberg voltooide bestanden

en: Top
nl: Boven

en: Bottom
nl: Onder

en: When you Retry a job, 'Duplicate Detection' and 'Abort jobs that cannot be completed' are disabled.
nl: Wanneer een download Opnieuw geprobeerd wordt, staan 'Identieke/Slimme downloaddetectie' en 'Download afbreken als deze zeker niet kan worden voltooid' uit.

en: View Script Log
nl: Toon Script resultaat

en: Renaming the job will abort Direct Unpack.
nl: Als je de naam wijzigt zal het Direct Uitpakken gestopt worden.

en: LocalStorage (cookies) are disabled in your browser, interface settings will be lost after you close the browser!
nl: "Local Storage" (cookies) is uitgeschakeld in je web browser, niet alle instellingen zullen worden onthouden.

en: Glitter has some (new) features you might like!
nl: Glitter heeft enkele (nieuwe) functies die je mogelijk aanspreken!

en: Custom
nl: Aangepast

en: Compact layout
nl: Compacte weergave

en: Always use full screen width
nl: Gebruik de volledige schermbreedte

en: Tabbed layout <br/>(separate queue and history)
nl: Weergave in tabs <br/>(wachtrij en geschiedenis apart weergeven)

en: Speed
nl: Snelheid

en: Confirm Queue Deletions
nl: Bevestig verwijderen uit wachtrij

en: Confirm History Deletions
nl: Bevestig verwijderen uit geschiedenis

en: Keyboard shortcuts
nl: Sneltoetsen

en: Shift+Arrow key: Browse Queue and History pages
nl: Shift+Pijltoets: Blader door de wachtrij- en geschiedenispagina's

en: How long or untill when do you want to pause? (in English!)
nl: Voor hoe lang of tot wanneer wilt u pauzeren? (in het Engels!)

en: Sorry, we could not interpret that. Try again.
nl: Sorry, het opgegeven kunnen wij niet verwerken. Probeer nogmaals.

en: Pause for...
nl: Pauzeer...

en: Refresh
nl: Ververs

en: All usernames, passwords and API-keys are automatically removed from the log and the included copy of your settings.
nl: Alle gebruikersnamen, wachtwoorden en API-sleutels worden automatisch verwijderd uit het logbestand en de bijgevoegde kopie van je instellingen.

en: Sort by % downloaded <small>Most&rarr;Least</small>
nl: Sorteer Op % Gedownload <small>Meest&rarr;Minst</small>

en: Sort by Age <small>Oldest&rarr;Newest</small>
nl: Sorteer op Leeftijd <small>Oud&rarr;Nieuw</small>

en: Sort by Age <small>Newest&rarr;Oldest</small>
nl: Sorteer op Leeftijd <small>Nieuw&rarr;Oud</small>

en: Sort by Name <small>A&rarr;Z</small>
nl: Sorteer op Naam <small>A&rarr;Z</small>

en: Sort by Name <small>Z&rarr;A</small>
nl: Sorteer op Naam <small>Z&rarr;A</small>

en: Sort by Size <small>Smallest&rarr;Largest</small>
nl: Sorteer op Omvang <small>Klein&rarr;Groot</small>

en: Sort by Size <small>Largest&rarr;Smallest</small>
nl: Sorteer op Omvang <small>Groot&rarr;Klein</small>

en: Uploading
nl: Uploaden

en: Forcing disconnect
nl: Verbinding verbreken

en: Removing job
nl: Item aan het verwijderen

en: Removing jobs
nl: Items aan het verwijderen

en: SABnzbd Quick-Start Wizard
nl: SABnzbd Snelstart Hulp

en: SABnzbd Version
nl: SABnzbd versie

note: Button to go to previous Wizard page
en: Previous
nl: Vorige

note: Button to go to next Wizard page
en: Next
nl: Volgende

en: Server Details
nl: Server instellingen

en: Please enter in the details of your primary usenet provider.
nl: Vul hier de gegevens van je primaire Usenet server in.

en: The number of connections allowed by your provider
nl: Het aantal verbindingen dat je provider toestaat.

note: Wizard: examples of amount of connections
en: E.g. 8 or 20
nl: Bv. 8 of 20

en: Select only if your provider allows SSL connections.
nl: Vink dit alleen aan als je provider SSL-verbindingen toestaat.

en: Click to test the entered details.
nl: Klik om de verbinding te testen.

note: Abbreviation for "for example"
en: E.g.
nl: Voorbeeld

note: Wizard step
en: Setup is now complete!
nl: Alles ingesteld!

note: Wizard tip
en: SABnzbd will now be running in the background.
nl: SABnzbd is actief op de achtergrond.

note: Wizard tip
en: Closing any browser windows/tabs will NOT close SABnzbd.
nl: Afsluiten van het browservenster zal SABnzbd <b>niet</b> stoppen.

en: It is recommended you right click and bookmark this location and use this bookmark to access SABnzbd when it is running in the background.
nl: Tip: maak een "Bladwijzer" of "Favoriet" voor deze locatie, zodat je SABnzbd gemakkelijk terug kunt vinden.

en: Further help can be found on our
nl: Voor meer informatie bekijk de

note: Wizard step
en: Go to SABnzbd
nl: Ga naar SABnzbd

note: Wizard EXIT button on first page
en: Exit SABnzbd
nl: Stop SABnzbd

note: Wizard START button on first page
en: Start Wizard
nl: Wizard starten

en: Restore backup
nl: Backup herstellen

en: 
    SABnzbd comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions.
    It is licensed under the GNU GENERAL PUBLIC LICENSE Version 2 or (at your option) any later version.
nl: 
    SABnzbd wordt aangeboden ZONDER ENIGE VORM VAN GARANTIE.
    Het is vrije software en je mag het, onder bepaalde voorwaarden, verder verspreiden.
    De licentie is de GNU GENERAL PUBLIC LICENSE Versie 2 of (naar eigen keuze) een latere versie.

note: Error message
en: Failed to rename %s to %s
nl: Hernoemen van %s naar %s mislukt

note: Error message
en: Failed to rename similar file: %s to %s
nl: Hernoemen van gelijkaardig bestand %s naar %s mislukt

en: Unauthorized access
nl: Geen toegangsrechten

en: File not on server
nl: Bestand bestaat niet op de server

en: Server could not complete request
nl: De server kon de opdracht niet uitvoeren

note: Error message
en: URLGRABBER CRASHED
nl: URLGRABBER FATALE FOUT

en: Unusable NZB file
nl: Onbruikbaar NZB-bestand

en: URL Fetching failed; %s
nl: URL ophalen mislukt; %s

en: Trying to fetch NZB from %s
nl: Probeer NZB op te halen van %s

en: The hostname is not set.
nl: Geen hostnaam opgegeven.

en: There are no connections set. Please set at least one connection.
nl: Er zijn geen verbindingen opgegeven. Er is minimaal één verbinding nodig.

en: Password masked in ******, please re-enter
nl: Wachtwoord gemaskeerd met ******, voer opnieuw in

en: Invalid server details
nl: Ongeldige servergegevens

en: Timed out: Try enabling SSL or connecting on a different port.
nl: Tijdslimiet overschreden. Probeer met SSL aan of gebruik een andere poort.

en: Timed out
nl: Tijdslimiet overschreden

en: Unknown SSL protocol: Try disabling SSL or connecting on a different port.
nl: Onbekend SSL protocol: probeer het zonder SSL of probeer een andere poort.

en: Server requires username and password.
nl: Server heeft een gebruikersnaam en een wachtwoord nodig.

en: Connection Successful!
nl: Succesvol verbonden!

en: Too many connections, please pause downloading or try again later
nl: Te veel verbindingen, onderbreek het downloaden of probeer later nog eens.

en: Could not determine connection result (%s)
nl: Kan verbindingsresultaat niet bepalen (%s)
