SABnzbd-5.1.0 - en to he translation catalogue (1037 entries)

note: Notification - Status page, table column header, actual message
en: Warning
he: אזהרה

note: Notification
en: Error
he: שגיאה

note: Error message
en: Failed to start web-interface
he: כישלון בהתחלת ממשק רשת

note: Warning message
en: Cannot find web template: %s, trying standard template
he: לא ניתן למצוא תבניות רשת: %s, מנסה תבנית תקנית

note: Warning message
en: Unable to link to OpenSSL, optimized SSL connection functions will not be used.
he: לא ניתן לקשר ל-OpenSSL, פונקציות חיבור SSL מותאמות לא יהיו בשימוש.

note: Error message
en: SABCTools disabled: no correct version found! (Found v%s, expecting v%s)
he: SABCTools מושבת: גרסה נכונה לא נמצאה! (%s נמצאה, מצפה אל %s)

note: Error message
en: par2 binary... NOT found!
he: par2 בינארי… לא נמצא!

note: Warning message
en: Your UNRAR version is %s, we recommend version %s or higher.<br />
he: גרסת UNRAR שלך היא %s, אנחנו ממליצים על גרסה %s או גבוהה יותר.<br />

note: Error message
en: unrar binary... NOT found
he: unrar בינארי… לא נמצא!

note: Warning message
en: 7za binary... NOT found!
he: 7za בינארי… לא נמצא!

note: Error message
en: Essential modules are missing, downloading cannot start.
he: פירקנים חיוניים חסרים, הורדה אינה יכולה להתחיל.

note: Warning message
en: Please be aware the 0.0.0.0 hostname will need an IPv6 address for external access
he: אנא הייה מודע ששם המארח 0.0.0.0 יצטרך כתובת IPv6 לצורך גישה חיצונית

note: Error message
en: HTTP and HTTPS ports cannot be the same
he: פתחות של HTTP ו־HTTPS אינן יכולות להיות אותו דבר

note: Warning message
en: Could not load additional certificates from certifi package
he: לא היה ניתן לטעון תעודות נוספות מחבילת תעודות

note: Warning message
en: Disabled HTTPS because of missing CERT and KEY files
he: HTTPS הושבת בגלל קבצים חסרים של CERT ו־KEY

note: Warning message
en: Disabled HTTPS because of invalid CERT and KEY files
he: HTTPS הושבת בגלל קבצים בלתי תקפים של CERT ו־KEY

note: Error message
en: Failed to start web-interface:
he: כישלון בהתחלת ממשק רשת:

en: SABnzbd %s started
he: SABnzbd %s התחיל

en: SABnzbd shutdown finished
he: כיבוי SABnzbd הסתיים

en: Signal %s caught, saving and exiting...
he: אות %s נתפס, שומר ויוצא…

note: Error message
en: Fatal error at saving state
he: שגיאה חמורה במצב שמירה

note: Warning message
en: SABnzbd was started with encoding %s, this should be UTF-8. Expect problems with Unicoded file and directory names in downloads.
he: SABnzbd הותחל עם קידוד %s, הוא אמור להיות UTF-8. צפה לבעיות עם שמות Unicoded של קבצים וסיפריות בהורדות.

note: Warning message
en: Current umask (%o) might deny SABnzbd access to the files and folders it creates.
he: פקודת umask נוכחית (%o) עשויה לדחות גישה מן SABnzbd אל הקבצים והתיקיות שהוא יוצר.

note: Warning message
en: Windows ARM version of SABnzbd is available from our Downloads page!
he: גרסת Windows ARM של SABnzbd זמינה מדף ההורדות שלנו!

note: Warning message
en: Completed Download Folder %s is on FAT file system, limiting maximum file size to 4GB
he: תיקיית ההורדות השלמות %s נמצאת במערכת קבצים FAT שמגבילה גודל מרבי של קובץ אל 4 ג״ב

note: Warning message
en: Restarting because of crashed postprocessor
he: מפעיל מחדש בגלל בתר־מעבד שקרס

note: Warning message
en: Restarting because of crashed downloader
he: מפעיל מחדש בגלל מורידן שקרס

note: Warning message
en: Restarting because of crashed assembler
he: מפעיל מחדש בגלל אסמבלר שקרס

note: Warning message
en: Cannot access PID file %s
he: לא ניתן להשיג גישה אל קובץ PID בשם %s

en: Email succeeded
he: דוא״ל הצליח

en: Test Notification
he: בחן התראה

en: The hostname is not set.
he: שם המארח לא נקבע.

en: There are no connections set. Please set at least one connection.
he: אין חיבורים שנקבעו. אנא קבע לפחות חיבור אחד.

en: Password masked in ******, please re-enter
he: סיסמאות מוסוות באמצעות ******, אנא הכנס מחדש

en: Invalid server details
he: פרטי שרת בלתי תקפים

en: Could not connect to %s on port %s. It appears that %s operates as a web server (port 80), possibly an indexer, not a usenet server. You have to fill a usenet server.
he: לא היה ניתן להתחבר אל %s על פתחה %s. נראה כי %s פועל כשרת רשת (פתחה 80), כנראה מדדן, לא שרת Usenet. אתה חייב למלא שרת Usenet.

en: Could not connect to %s on port %s. Use the default usenet settings: port 563 and SSL turned on
he: לא ניתן להתחבר ל-%s בפורט %s. השתמש בהגדרות ברירת המחדל של usenet: פורט 563 ו-SSL מופעל

en: Could not connect to %s on port %s. Use the default usenet settings: port 119 and SSL turned off
he: לא ניתן להתחבר ל-%s בפורט %s. השתמש בהגדרות ברירת המחדל של usenet: פורט 119 ו-SSL כבוי

en: Server address "%s:%s" is not valid.
he: כתובת השרת "%s:%s" אינה תקפה.

en: Timed out: Try enabling SSL or connecting on a different port.
he: פסק זמן חלף: נסה לאפשר SSL או להתחבר על פתחה שונה.

en: Timed out
he: אזל הזמן

en: Unknown SSL protocol: Try disabling SSL or connecting on a different port.
he: פרוטוקול SSL בלתי ידוע: נסה להשבית SSL או להתחבר על פתחה שונה.

en: Could not determine connection result (%s)
he: (%s) לא היה ניתן לקבוע תוצאת חיבור

en: Server requires username and password.
he: .השרת דורש שם משתמש וסיסמה

en: Connection Successful!
he: חיבור מוצלח!

en: Authentication failed, check username/password.
he: אימות נכשל, בדוק שם משתמש/סיסמה.

en: Too many connections, please pause downloading or try again later
he: יותר מדי חיבורים, אנא השהה הורדה או נסה שוב מאוחר יותר

en: Resolving address
he: פותר כתובת

note: No value, used in dropdown menus
en: None
he: אין

note: Default value, used in dropdown menus
en: Default
he: ברירת מחדל

note: Error message
en: Disk full! Forcing Pause
he: דיסק מלא! מאלץ השהיה

note: Error message
en: Disk error on creating file %s
he: שגיאת דיסק ביצירת קובץ %s

note: Error message
en: Fatal error in Assembler
he: שגיאה חמורה ב־Assembler

note: Warning message
en: Too little diskspace forcing PAUSE
he: שטח דיסק קטן מדי, מאלץ השהיה

note: Warning message
en: Paused job "%s" because of encrypted RAR file (if supplied, all passwords were tried)
he: העבודה "%s" הושהתה בגלל קובץ RAR מוצפן (במקרה שסיסמאות סופקו, כולן נוסו)

note: Warning message
en: Aborted job "%s" because of encrypted RAR file (if supplied, all passwords were tried)
he: העבודה "%s" בוטלה בגלל קובץ RAR מוצפן (במקרה שסיסמאות סופקו, כולן נוסו)

en: Aborted, encryption detected
he: בוטל, הצפנה התגלתה

note: Warning message
en: In "%s" unwanted extension in RAR file. Unwanted file is %s
he: בעבודה "%s" יש סיומת בלתי רצויה בתוך קובץ RAR. הקובץ הבלתי רצוי הוא %s

en: Unwanted extension is in rar file %s
he: סיומת בלתי רצויה בקובץ rar %s

en: Aborted, unwanted extension detected
he: בוטל, סיומת בלתי רצויה התגלתה

note: Warning message
en: Job "%s" is probably encrypted due to RAR with same name inside this RAR
he: העבודה "%s" כנראה מוצפנת עקב RAR עם אותו השם בתוך RAR זה

note: Warning message
en: Job "%s" is probably encrypted: "password" in filename "%s"
he: העבודה "%s" כנראה מוצפנת: "סיסמה" בשם הקובץ "%s"

note: Warning message
en: Quota spent, pausing downloading
he: מכסה נוצלה, משהה הורדה

note: Warning message - Notification
en: Quota
he: מכסה

en: Quota limit warning (%d%%)
he: אזהרת מגבלת מכסה (%d%%)

en: Downloading resumed after quota reset
he: ההורדה התחדשה לאחר איפוס מכסה

en: Incorrect parameter
he: פרמטר שגוי

en: %s is not a valid email address
he: %s אינה כתובת דוא״ל תקפה

en: Server address required
he: כתובת שרת דרושה

en: Invalid server address.
he: כתובת שרת בלתי תקפה.

en: %s is not a valid script
he: %s הוא לא תסריט תקף

en: %s is not a correct octal value
he: %s אינו ערך אוקטלי נכון

note: Warning message
en: Permissions setting of %s might deny SABnzbd access to the files and folders it creates.
he: הגדרת הרשאות של %s עשויה לדחות גישה מן SABnzbd אל הקבצים והתיקיות שהוא יוצר.

note: Warning message
en: Network path "%s" should not be used here
he: נתיב הרשת "%s" לא אמור להיות בשימוש כאן

en: Queue not empty, cannot change folder.
he: התור אינו ריק, לא ניתן לשנות תיקייה.

en: The Completed Download Folder cannot be the same or a subfolder of the Temporary Download Folder
he: תיקיית ההורדות השלמות אינה יכולה להיות אותה תיקייה או תת־תיקייה של תיקיית ההורדות הזמניות

note: Warning message
en: Do not use a folder in the application folder as your Scripts Folder, it might be emptied during updates.
he: אל תשתמש בתיקייה בתוך תיקיית היישום כתיקיית התסריטים שלך, היא עשויה להתרוקן במהלך עדכונים.

note: Warning message
en: The par2 application was switched, any custom par2 parameters were removed
he: יישום par2 הוחלף, כל פרמטרי par2 מותאמים אישית הוסרו

note: Warning message
en: Configuration locked, cannot save settings
he: התצורה נעולה, אי אפשר לשמור הגדרות

note: Error message
en: Cannot write to INI file %s
he: לא ניתן לכתוב אל קובץ INI %s

note: Error message
en: Cannot create backup file for %s
he: לא ניתן ליצור קובץ גיבוי עבור %s

note: Warning message
en: Could not restore backup
he: לא היה ניתן לשחזר גיבוי

note: Error message
en: Incorrectly encoded password %s
he: סיסמה מקודדת באופן שגוי %s

note: Error message
en: Cannot write to History database, check access rights!
he: לא ניתן לכתוב במסד נתוני ההיסטוריה, בדוק זכויות גישה!

note: Error message
en: Damaged History database, created empty replacement
he: מסד נתוני היסטוריה פגום, תחליף ריק נוצר

note: Error message
en: SQL Command Failed, see log
he: פקודת SQL נכשלה, ראה יומן

note: Error message
en: Failed to close database, see log
he: כישלון בסגירת מסד נתונים, ראה יומן

note: Warning message
en: Invalid stage logging in history for %s
he: רישום של אירוע בלתי תקף בהיסטוריה עבור %s

note: Warning message
en: Decoder failure: Out of memory
he: כישלון מפענח: אין זיכרון

note: Warning message
en: Unknown Error while decoding %s
he: שגיאה בלתי ידועה בעת פענוח %s

en: Deobfuscate skipped due to DVD/Bluray directories
he: אי־האפלה דולגה עקב תיקיות DVD/Blu-ray

en: Deobfuscate corrected the extension of %d file(s)
he: אי־האפלה תיקנה את הסיומת של %d קבצים

en: Deobfuscate renamed %d file(s)
he: אי־האפלה שינתה שם של %d קבצים

en: Deobfuscate renamed %d subtitle file(s)
he: בוצע ביטול ערפול של %d קבצי כתוביות ששמם שונה

en: Direct Unpack
he: פריקה ישירה

note: PP status
en: Completed
he: הושלם

en: Unpacked %s files/folders in %s
he: %s קבצים/תיקיות נפרקו תוך %s

note: Warning message
en: Direct Unpack was automatically enabled.
he: פריקה ישירה אופשרה באופן אוטומטי.

en: Jobs will start unpacking during the downloading to reduce post-processing time. Only works for jobs that do not need repair.
he: עבודות יתחילו להיפרק במהלך ההורדה כדי להפחית זמן בתר־עיבוד. עובד רק עבור עבודות שאינן צריכות תיקון.

note: Error message
en: Cannot read Watched Folder %s
he: לא ניתן לקרוא את התיקייה המושגחת %s

en: Resuming
he: ממשיך

note: PP status - Priority pick list
en: Paused
he: מושהה

note: Warning message
en: You must set a maximum bandwidth before you can set a bandwidth limit
he: אתה חייב לקבוע רוחב פס מרבי לפני שאתה קובע מגבלת רוחב פס

en: Cannot connect to server %s [%s]
he: לא ניתן להתחבר אל השרת %s [%s]

en: Server name does not resolve
he: שם השרת אינו פותר

note: Warning message
en: Server %s will be ignored for %s minutes
he: השרת %s ייתקל בהתעלמות למשך %s דקות

note: Warning message
en: There are no active servers!
he: אין שרתים פעילים!

note: Error message
en: Failed to initialize %s@%s with reason: %s
he: כישלון באתחול %s@%s עם סיבה: %s

note: Error message
en: Fatal error in Downloader
he: שגיאה גורלית במורידן

en: Too many connections to server %s [%s]
he: יותר מדי חיבורים לשרת %s [%s]

en: Login from too many different IP addresses to server %s [%s] - https://sabnzbd.org/multiple-adresses
he: כניסה מיותר מדי כתובות IP שונות אל שרת %s [%s] - https://sabnzbd.org/multiple-adresses

en: Failed login for server %s [%s]
he: כניסה נכשלה עבור שרת %s [%s]

note: Error message
en: Connecting %s@%s failed, message=%s
he: התחברות אל %s@%s נכשלה, הודעה=%s

note: Warning message
en: Total number of configured connections (%d) is greater than the operating system limit (512), downloading will crash if all connections become active
he: המספר הכולל של החיבורים שהוגדרו (%d) גדול ממגבלת מערכת ההפעלה (512), ההורדה תקרוס אם כל החיבורים יהפכו לפעילים

en: Shutting down
he: מכבה

note: Warning message
en: Server %s is expiring in %s day(s)
he: השרת %s יפוג עוד %s ימים

note: Warning message
en: Server %s has used the specified quota
he: השרת %s השתמש במכסה המצויינת

en: Failed to connect to mail server
he: כישלון בהתחברות אל שרת דוא״ל

en: Failed to initiate TLS connection
he: כישלון ביזימת חיבור TLS

en: The server didn't reply properly to the helo greeting
he: השרת לא הגיב כראוי לברכת השלום

en: Failed to authenticate to mail server
he: כישלון באימות שרת הדוא״ל

en: No suitable authentication method was found
he: שיטת אימות הולמת לא נמצאה

en: Unknown authentication failure in mail server
he: כישלון בלתי ידוע של אימות בשרת דוא״ל

en: Failed to send e-mail
he: כישלון בשליחת דוא״ל

en: Failed to close mail connection
he: כישלון בסגירת חיבור דוא״ל

en: Cannot send, missing required data
he: לא ניתן לשלוח, נתונים דרושים חסרים

note: Error message
en: Cannot find email templates in %s
he: לא ניתן למצוא תבניות דוא״ל ב־%s

en: No recipients given, no email sent
he: נמענים לא ניתנו, דוא״ל לא נשלח

note: Error message - Warning message
en: Cannot read %s
he: לא ניתן לקרוא את %s

en: No email templates found
he: תבניות דוא״ל לא נמצאו

en: To: %s
    From: %s
    Date: %s
    Subject: SABnzbd reports Disk Full
    
    Hi,
    
    SABnzbd has stopped downloading, because the disk is almost full.
    Please make room and resume SABnzbd manually.
he: אל: %s
    מאת: %s
    תאריך: %s
    נושא: SABnzbd מדווח על דיסק מלא
    
    היי,
    
    SABnzbd הפסיק להוריד, מאחר שהדיסק כמעט מלא.
    אנא פנה מקום והמשך את SABnzbd באופן ידני.

en: Cannot create directory %s
he: לא ניתן ליצור את התיקייה %s

en: %s directory: %s error accessing
he: תיקייה %s: שגיאת גישה %s

note: Error message
en: Cannot change permissions of %s
he: לא ניתן לשנות הרשאות של %s

note: Error message
en: Failed making (%s)
he: כישלון בעשייה (%s)

note: Error message
en: Failed moving %s to %s
he: כישלון בהעברת %s אל %s

note: Error message
en: Blocked attempt to create directory %s
he: ניסיון נחסם ליצור תיקייה %s

note: Error message
en: Failure in tempfile.mkstemp
he: כישלון ב־tempfile.mkstemp

note: Error message
en: Saving %s failed
he: שמירת %s נכשלה

note: Error message
en: Loading %s failed
he: טעינת %s נכשלה

note: Warning message
en: %s is not writable at all. This blocks downloads.
he: %s אינו בר־כתיבה בכלל. זה חוסם הורדות.

note: Warning message
en: Cannot write a long filename to %s. This can cause problems.
he: בלתי ניתן לכתוב שם ארוך של קובץ אל %s. זה עשוי לגרום לבעיות.

note: Warning message
en: Cannot write a unicode filename to %s. This can cause problems.
he: בלתי ניתן לכתוב שם יוניקוד של קובץ אל %s. זה עשוי לגרום לבעיות.

note: Warning message
en: %s is not writable with special character filenames. This can cause problems.
he: %s אינו בר־כתיבה עם שמות קבצים עם תו מיוחד. זה יכול לגרום לבעיות.

note: Warning message
en: Direct Write mode has been disabled because %s does not support sparse files. For details and possible solutions, see: https://sabnzbd.org/wiki/advanced/direct-write
he: מצב Direct Write הושבת מכיוון ש-%s אינו תומך בקבצים דלילים. לפרטים ולפתרונות אפשריים, ראה: https://sabnzbd.org/wiki/advanced/direct-write

en: Refused connection from:
he: חיבור מסורב מאת:

en: Refused connection with hostname "%s" from:
he: חיבור מסורב עם שם המארח "%s" מאת:

en: API Key missing, please enter the api key from Config->General into your 3rd party program:
he: מפתח API חסר, אנא הכנס את מפתח ה־API מתצורה->כללי לתוך תוכנית הצד השלישי שלך:

en: API Key incorrect, Use the api key from Config->General in your 3rd party program:
he: מפתח API שגוי, השתמש במפתח ה־API מתצורה->כללי בתוכנית הצד השלישי שלך:

en: User logged in to the web interface
he: משתמש התחבר לממשק הרשת

note: Notification
en: User logged in
he: משתמש התחבר

note: Warning message
en: Unsuccessful login attempt from %s
he: ניסיון כניסה בלתי מוצלח מן %s

en: Invalid backup archive
he: ארכיון בלתי תקף של גיבוי

note: Config->RSS, tab header
en: Feed
he: הזנה

en: Daily
he: יומי

en: Monday
he: יום שני

en: Tuesday
he: יום שלישי

en: Wednesday
he: יום רביעי

en: Thursday
he: יום חמישי

en: Friday
he: יום שישי

en: Saturday
he: שבת

en: Sunday
he: יום ראשון

en: off
he: כבוי

en: Undefined server!
he: שרת בלתי מוגדר!

en: Category folder cannot be a subfolder of the Temporary Download Folder.
he: תיקיית קטגוריה אינה יכולה להיות תת־תיקייה של תיקיית ההורדות הזמניות.

en: ERROR:
he: שגיאה:

en: Back
he: הקודם

note: Warning message
en: Internet Bandwidth of IPv4 significantly different from IPv6: %f MB/s versus %f MB/s
he: רוחב פס האינטרנט של IPv4 שונה משמעותית מזה של IPv6: %f MB/s לעומת %f MB/s

note: Footer: indicator of warnings
en: Warnings
he: אזהרות

en: Idle
he: מנוחה

note: Main menu item
en: Queue
he: תור

note: Queue page button
en: Purge Queue
he: טהר תור

note: Main menu item
en: History
he: היסטוריה

note: History page button
en: Purge History
he: נקה היסטוריה

en: Limit Speed
he: הגבל מהירות

note: Notification - Pause downloading - Four way switch for duplicates - Config->Scheduling
en: Pause
he: השהה

note: One minute
en: min
he: דקה

note: Notification - Resume downloading - Config->Scheduling
en: Resume
he: המשך

note: #: Config->Scheduler
en: Scan watched folder
he: סרוק תיקייה מושגחת

en: Read all RSS feeds
he: קרא את כל הזנות RSS

en: Complete Folder
he: תיקייה שלמה

en: Incomplete Folder
he: תיקייה בלתי שלמה

en: Troubleshoot
he: פתור בעיות

note: Config->Scheduling
en: Restart
he: הפעל מחדש

en: Restart without login
he: הפעל מחדש ללא כניסה

en: Quit
he: צא

en: Queue First 10 Items
he: הוסף לתור 10 פריטים ראשונים

en: Empty
he: ריק

en: History Last 10 Items
he: העבר להיסטוריה 10 פריטים אחרונים

en: Go to wizard
he: לך לאשף

en: Stopping...
he: עוצר…

en: To prevent all helpful warnings, disable Special setting 'helpful_warnings'.
he: כדי למנוע את כל האזהרות המועילות, השבת את ההגדרה המיוחדת 'helpful_warnings'.

en: d
he: י

en: h
he: ש

en: m
he: ד

en: Update Available!
he: עדכון זמין!

note: Error message
en: Failed to upload file: %s
he: כישלון בהעלאת קובץ: %s

note: Error message
en: Error creating SSL key and certificate
he: כישלון ביצירה של מפתח ותעודה של SSL

note: Warning message
en: Your password file contains more than 30 passwords, testing all these passwords takes a lot of time. Try to only list useful passwords.
he: קובץ הסיסמאות שלך מכיל יותר מ־30 סיסמאות, בחינת כל הסיסמאות האלו תיקח זמן רב. נסה לכתוב רק סיסמאות שימושיות.

note: Warning message
en: Failed to read the password file %s
he: כישלון בקריאת קובץ הסיסמה %s

note: Error message
en: [%s] The command in build_command is undefined.
he: [%s] הפקודה ב־build_command אינה מוגדרת.

note: Error message
en: Python script "%s" does not have execute (+x) permission set
he: לתסריט פייתון "%s" אין ערכת הרשאות ביצוע (+x)

en: Series Sorting
he: מיון סדרות

en: Date Sorting
he: מיון תאריכים

en: Movie Sorting
he: מיון סרטים

en: Running script
he: מריץ תסריט

en: Unpack nesting too deep [%s]
he: פריקת קינון ארוכה מדי [%s]

en: Joining
he: מאחד

en: Incomplete sequence of joinable files
he: רצף בלתי שלם של קבצים ברי־איחוד

en: File join of %s failed
he: איחוד קבצים של %s נכשל

en: [%s] Error "%s" while joining files
he: [%s] שגיאה "%s" בזמן איחוד קבצים

note: Error message
en: Error "%s" while running file_join on %s
he: שגיאה "%s" בזמן הרצת file_join על %s

en: [%s] Joined %s files
he: [%s] %s קבצים אוחדו

en: Unpacking failed, %s
he: פריקה נכשלה, %s

en: [%s] Error "%s" while unpacking RAR files
he: [%s] שגיאה "%s" בזמן פריקת קבצי RAR

note: Error message
en: Error "%s" while running rar_unpack on %s
he: שגיאה "%s" בזמן הרצת rar_unpack על %s

note: Warning message
en: Deleting %s failed!
he: מחיקת %s נכשלה!

en: Trying unrar with password "%s"
he: מנסה לחלץ עם הסיסמה "%s"

en: Unpacking
he: פורק

en: Unpacking failed, unable to find %s
he: פריקה נכשלה, לא היה ניתן למצוא את %s

en: Unpacking failed, CRC error
he: פריקה נכשלה, שגיאת CRC

en: Unpacking failed, file too large for filesystem (FAT?)
he: פריקה נכשלה, קובץ גדול מדי עבור מערכת הקבצים (FAT?)

en: Unpacking failed, write error or disk is full?
he: פריקה נכשלה, שגיאת כתיבה או דיסק מלא?

en: Unpacking failed, disk full
he: פריקה נכשלה, דיסק מלא

en: Unpacking failed, archive requires a password
he: פריקה נכשלה, ארכיון דורש סיסמה

en: Unusable RAR file
he: קובץ RAR בלתי שמיש

en: Corrupt RAR file
he: קובץ RAR פגום

en: Trying 7zip with password "%s"
he: מנסה 7zip עם הסיסמה "%s"

note: Error message
en: see logfile
he: ראה קובץ יומן

en: Unpacking skipped, TAR support requires Python 3.12 or later
he: דילוג על פריקה, תמיכת TAR מחייבת Python 3.12 ומעלה

en: Quick Checking
he: בדיקה זריזה

note: PP phase "repair"
en: Repair
he: תקן

en: [%s] Quick Check OK
he: [%s] בדיקה זריזה בסדר

en: Starting Repair
he: מתחיל תיקון

en: Repairing failed, %s
he: תיקון נכשל, %s

note: Error message
en: Error %s while running par2_repair on set %s
he: שגיאה %s בזמן הרצת par2_repair על הערכה %s

note: Error message
en: Error "%s" while running par2_repair on set %s
he: שגיאה "%s" בזמן הרצת par2_repair על הערכה %s

en: [%s] PAR2 received incorrect options, check your Config->Switches settings
he: [%s] PAR2 קיבל אפשרויות שגויות, בדוק את הגדרות תצורה->מתגים שלך

en: [%s] Verified in %s, all files correct
he: [%s] וודאו ב־%s, כל הקבצים נכונים

en: [%s] Verified in %s, repair is required
he: [%s] וודאו ב־%s, תיקון דרוש

en: Invalid par2 files or invalid PAR2 parameters, cannot verify or repair
he: קבצי par2 בלתי תקפים או פרמטרי PAR2 בלתי תקפים, לא ניתן לוודא או לתקן

en: Fetching %s blocks...
he: מושך %s גושים…

en: Fetching
he: מושך

en: Repair failed, not enough repair blocks (%s short)
he: תיקון נכשל, אין מספיק גושי תיקון (%s קצר)

en: Repairing
he: מתקן

en: [%s] Repaired in %s
he: [%s] תוקנו ב־%s

en: Verifying repair
he: מוודא תיקון

note: Notification
en: Disk full
he: דיסק מלא

en: Checking extra files
he: בודק קבצי תוספת

en: Verifying
he: מוודא

en: Trying SFV verification
he: מנסה וידוא SFV

en: left
he: נותר

note: Warning message
en: %s@%s: Received unknown status code %s for article %s
he: %s@%s: קוד בלתי ידוע של מעמד התקבל %s עבור מאמר %s

note: Error message
en: Suspect error in downloader
he: הורדה חשודה במורידן

en: This server does not allow SSL on this port
he: שרת זה אינו מתיר SSL על פתחה זו

en: Certificate hostname mismatch: the server hostname is not listed in the certificate. This is a server issue.
he: אי־התאמה בשם המארח של התעודה: שם המארח של השרת אינו כתוב בתעודה. זו סוגיית שרת.

en: Certificate could not be validated. This could be a server issue or due to a locally injected certificate (for example by firewall or virus scanner). Try setting Certificate verification to Medium.
he: לא ניתן לאמת את האישור. זה יכול להיות בעיית שרת או בגלל אישור מוזרק מקומית (לדוגמה על ידי חומת אש או סורק וירוסים). נסה להגדיר את אימות האישור לבינוני.

en: Server %s uses an untrusted certificate [%s]
he: השרת %s משתמש בתעודה בלתי מהימנה [%s]

note: Main menu item
en: Wiki
he: וויקי

en: Failed to connect: %s %s@%s:%s (%s)
he: כישלון בהתחברות: %s %s@%s:%s (%s)

note: Notification
en: Startup/Shutdown
he: הזנק/כיבוי

note: Notification - Config->RSS after adding to queue
en: Added NZB
he: NZB התווסף

en: Post-processing started
he: בתר־עיבוד התחיל

note: Notification
en: Job finished
he: עבודה הסתיימה

note: Notification
en: Job failed
he: עבודה נכשלה

note: Notification
en: Queue finished
he: תור הסתיים

note: Notification
en: Other Messages
he: הודעות אחרות

note: Notification action
en: Open folder
he: פתח תיקייה

note: Notification action
en: Open complete folder
he: פתח תיקיית השלמה

note: Queue status "download" - Post processing pick list - Config->RSS button "download item"
en: Download
he: הורדה

en: Not available
he: לא זמין

en: Failed to send macOS notification
he: כישלון בשליחת התראת macOS

note: Warning message
en: Failed to send Prowl message
he: כישלון בשליחת הודעת Prowl

note: Warning message
en: Failed to send Apprise message - no URLs defined
he: שליחת הודעת Apprise נכשלה - לא הוגדרו כתובות URL

note: Warning message
en: One or more Apprise URLs could not be loaded.
he: כתובת Apprise אחת או יותר לא יכלו להיטען.

en: Failed to send one or more Apprise Notifications
he: כישלון בשליחת התראת Apprise אחת או יותר

note: Warning message
en: Failed to send Apprise message
he: כישלון בשליחת הודעת Apprise

note: Error message
en: Bad response from Pushover (%s): %s
he: תגובה רעה מאת Pushover (%s): %s

note: Error message - Warning message
en: Failed to send pushover message
he: כישלון בשליחת הודעת Pushover

note: Error message
en: Bad response from Pushbullet (%s): %s
he: תגובה רעה מאת Pushbullet (%s): %s

note: Warning message
en: Failed to send pushbullet message
he: כישלון בשליחת הודעת Pushbullet

note: Error message
en: Script returned exit code %s and output "%s"
he: תסריט החזיר קוד יציאה %s ופלט "%s"

en: Notification script "%s" does not exist
he: תסריט ההתראה "%s" אינו קיים

en: Failed to send Windows notification
he: כישלון בשליחת התראת Windows

note: Warning message
en: Invalid NZB file %s, skipping (error: %s)
he: קובץ NZB בלתי תקף %s, מדלג (שגיאה: %s)

note: Warning message
en: Empty NZB file %s
he: קובץ NZB ריק %s

en: Pre-queue script marked job as failed
he: תסריט קדם־תור סומן כנכשל

note: Warning message
en: Unwanted Extension in file %s (%s)
he: סיומת בלתי רצויה בקובץ %s (%s)

en: Aborted, cannot be completed
he: בוטל, לא יכול להיות שלם

note: Error message
en: Error importing %s
he: שגיאה ביבוא %s

en: DUPLICATE
he: כפול

en: ALTERNATIVE
he: חלופה

en: ENCRYPTED
he: מוצפן

en: TOO LARGE
he: גדול מדי

en: INCOMPLETE
he: בלתי שלם

en: UNWANTED
he: בלתי רצוי

en: WAIT %s sec
he: המתן %s שניות

en: PROPAGATING %s min
he: מפיץ %s דקות

en: Downloaded in %s at an average of %sB/s
he: ירד תוך %s בממוצע של %s ב/ש

note: Config->RSS filter-type selection menu (e.g. ">3d", "<12h") - Job details page, file age column header
en: Age
he: גיל

en: %s articles were malformed
he: %s מאמרים עוותו

en: %s articles were missing
he: %s מאמרים היו חסרים

en: %s articles had non-matching duplicates
he: אל %s מאמרים יש כפילויות בלתי תואמות

en: Ignoring duplicate NZB "%s"
he: מתעלם מן NZB כפול "%s"

en: Failing duplicate NZB "%s"
he: מכשיל NZB כפול "%s"

en: Duplicate NZB
he: NZB כפול

en: Pausing duplicate NZB "%s"
he: משהה NZB כפול "%s"

note: Error message
en: Cannot create temp file for %s
he: לא ניתן ליצור קובץ זמני עבור %s

note: Error message
en: Error while adding %s, removing
he: שגיאה בזמן הוספת %s, מסיר

note: Error message
en: Error removing %s
he: שגיאה בהסרת %s

note: Warning message
en: Failed to import %s files from %s
he: כישלון ביבוא %s קבצים מן %s

note: Error message
en: Incompatible queuefile found, cannot proceed
he: קובץ תור בלתי תואם נמצא, לא יכול להמשיך

note: Error message
en: Error loading %s, corrupt file detected
he: שגיאה בטעינת %s, קובץ פגום התגלה

en: NZB added to queue
he: NZB התווסף לתור

en: Problem with
he: בעיה עם

en: 
        SABnzbd needs a free tcp/ip port for its internal web server.<br>
        Port %s on %s was tried , but it is not available.<br>
        Some other software uses the port or SABnzbd is already running.<br>
        <br>
        Please restart SABnzbd with a different port number.
he: 
        SABnzbd צריך פתחה חופשית של TCP/IP עבור שרת הרשת הפנימי שלו.<br>
        פתחה %s על %s נוסתה, אך היא אינה זמינה.<br>
        איזשהי תוכנה אחרת משתמשת בפתחה או SABnzbd כבר רץ.<br>
        <br>
        אנא הפעל מחדש את SABnzbd עם מספר פתחה אחר.

en: If you get this error message again, please try a different number.<br>
he: אם אתה מקבל את הודעת השגיאה הזו שוב, אנא נסה מספר שונה.<br>

en: 
        SABnzbd needs a valid host address for its internal web server.<br>
        You have specified an invalid address.<br>
        Safe values are <b>localhost</b> and <b>0.0.0.0</b><br>
        <br>
        Please restart SABnzbd with a proper host address.
he: 
        SABnzbd צריך כתובת מארח תקפה עבור שרת הרשת הפנימי שלו.<br>
        ציינת כתובת בלתי תקפה.<br>
        ערכים בטוחים הם <b>localhost</b> ו־<b>0.0.0.0</b><br>
        <br>
        אנא הפעל מחדש את SABnzbd עם כתובת מארח תקינה.

en: 
        SABnzbd detected saved data from an other SABnzbd version<br>
        but cannot re-use the data of the other program.<br><br>
        You may want to finish your queue first with the other program.<br><br>
        After that, start this program with the "--clean" option.<br>
        This will erase the current queue and history!<br>
        SABnzbd read the file "%s".
he: 
        SABnzbd גילה נתונים שמורים מגרסה אחרת של SABnzbd<br>
        אבל אינו יכול להשתמש מחדש בנתונים של התוכנית האחרת.<br><br>
        ייתכן שתרצה לסיים תחילה את התור שלך עם התוכנית האחרת.<br><br>
        לאחר מכן, התחל תוכנית זו עם האפשרות "--clean".<br>
        זה ימחק את התור הנוכחי וההיסטוריה!<br>
        SABnzbd קרא את הקובץ "%s".

en: 
        SABnzbd cannot find its web interface files in %s.<br>
        Please install the program again.<br>
        <br>
he: 
        SABnzbd אינו יכול למצוא את קבצי ממשק הרשת שלו בנתיב %s.<br>
        אנא התקן את התוכנית שוב.<br>
        <br>

en: SABnzbd detected a fatal error:
he: SABnzbd גילה שגיאה חמורה:

en: 
        SABnzbd detected that the file sqlite3.dll is missing.<br><br>
        Some poorly designed virus-scanners remove this file.<br>
        Please check your virus-scanner, try to re-install SABnzbd and complain to your virus-scanner vendor.<br>
        <br>
he: 
        SABnzbd גילה שהקובץ sqlite3.dll חסר.<br><br>
        מספר סורקי נגיפים ירודים מסירים קובץ זה.<br>
        אנא בדוק את סורק הנגיפים שלך, נסה להתקין מחדש את SABnzbd והתלונן למוכר של סורק הנגיפים שלך.<br>
        <br>

en: Press Startkey+R and type the line (example):
he: לחץ על מקש התחל+R והקלד את השורה (דוגמה):

en: Open a Terminal window and type the line (example):
he: פתח חלון מסוף והקלד את השורה (דוגמה):

en: Program did not start!
he: התוכנית לא התחילה!

en: Fatal error
he: שגיאה חמורה

en: Unable to bind to port %s on %s. Some other software uses the port or SABnzbd is already running.
he: לא היה ניתן לקשר את פתחה %s על %s. איזשהי תוכנה אחרת משתמשת בפתחה או SABnzbd כבר רץ.

note: Warning message
en: Cannot launch the browser, probably not found
he: לא היה ניתן להפעיל את הדפדפן, כנראה שהוא לא נמצא

en: Access denied
he: גישה נדחתה

en: Error %s: You need to provide a valid username and password.
he: שגיאה %s: אתה צריך לספק שם משתמש וסיסמה תקפים.

note: Warning message
en: Old queue detected, use Status->Repair to convert the queue
he: תור ישן התגלה, השתמש במעמד->תיקון כדי להמיר את התור

note: Error message
en: Failed to compile regex for search term: %s
he: כישלון בליקוט ביטוי רגולרי עבור מונח חיפוש: %s

en: Download might fail, only %s of required %s available
he: הורדה עשויה להיכשל, רק %s מתוך %s דרושים זמינים

en: Download failed - Not on your server(s)
he: הורדה נכשלה - לא בשרת(ים) שלך

en: Post-processing
he: בתר־עיבוד

en: Moving
he: מעביר

en: Sent %s to queue
he: %s נשלח לתור

note: Error message
en: Error renaming "%s" to "%s"
he: שגיאה בשינוי שם "%s" אל "%s"

en: Failed to move files
he: כישלון בהעברת קבצים

en: Running user script %s
he: מריץ תסריט משתמש %s

en: Script exit code is %s
he: קוד יציאת תסריט הוא %s

en: Ran %s
he: הריץ את %s

en: More
he: עוד

note: Error message
en: Post Processing Failed for %s (%s)
he: בתר־עיבוד נכשל עבור %s (%s)

en: Post-processing was aborted
he: בתר־עיבוד בוטל

en: Download Failed
he: הורדה נכשלה

note: Error message
en: Cleanup of %s failed.
he: ניקוי של %s נכשל.

en: Download Completed
he: הורדה הושלמה

note: Error message
en: Cannot create final folder %s
he: לא ניתן ליצור תיקייה סופית %s

en: [%s] No par2 sets
he: [%s] אין ערכות par2

en: Some files failed to verify against "%s"
he: מספר קבצים נכשלו בוידוא מול "%s"

en: Verified successfully using SFV files
he: וודא בהצלחה ע״י שימוש בקבצי SFV

en: Trying RAR-based verification
he: מנסה וידוא מבוסס RAR

en: Passworded
he: מוגן בסיסמה

en: [%s] RAR-based verification failed: %s
he: [%s] וידוא מבוסס RAR נכשל: %s

en: RAR files verified successfully
he: קבצי RAR וודאו בהצלחה

en: RAR files failed to verify
he: קבצי RAR נכשלו בוידוא

en: Trying RAR renamer
he: מנסה משנה שם של RAR

note: Warning message
en: No matching earlier rar file for %s
he: אין קובץ rar קודם תואם עבור %s

note: Error message
en: Removing %s failed
he: הסרת %s נכשלה

note: Error message
en: Failed to hibernate system
he: כישלון בחריפת מערכת

note: Error message
en: Failed to standby system
he: כישלון בהיכוננות מערכת

note: Error message
en: Error while shutting down system
he: שגיאה בזמן כיבוי מערכת

note: Error message
en: Received a DBus exception %s
he: חריגת DBus התקבלה %s

en: Empty RSS entry found (%s)
he: כניסת RSS ריקה נמצאה (%s)

note: Error message
en: Incorrect RSS feed description "%s"
he: תיאור הזנת RSS לא נכון "%s"

en: Do not have valid authentication for feed %s
he: אין אימות תקף עבור ההזנה %s

en: Server side error (server code %s); could not get %s on %s
he: שגיאת צד שרת (קוד שרת %s); לא היה ניתן להשיג את %s על %s

en: Failed to retrieve RSS from %s: %s
he: כישלון באחזור RSS מן %s: %s

en: Server %s uses an untrusted HTTPS certificate
he: השרת %s משתמש בתעודת HTTPS בלתי מהימנה

en: RSS Feed %s was empty
he: הזנת RSS %s הייתה ריקה

en: Incompatible feed
he: הזנה בלתי תואמת

en: Remaining
he: נותר

en: Add NZB
he: הוסף NZB

en: Show interface
he: הראה ממשק

note: Config->Scheduling
en: Shutdown
he: כבה

note: Queue page button or entry box
en: Pause for
he: השהה למשך

en: Pause for 5 minutes
he: השהה למשך 5 דקות

en: Pause for 15 minutes
he: השהה למשך 15 דקות

en: Pause for 30 minutes
he: השהה למשך 30 דקות

en: Pause for 1 hour
he: השהה למשך שעה

en: Pause for 3 hours
he: השהה למשך 3 שעות

en: Pause for 6 hours
he: השהה למשך 6 שעות

note: Warning message
en: Bad schedule %s at %s:%s
he: תזמון גרוע %s ב־%s:%s

note: Warning message
en: Unknown action: %s
he: פעולה בלתי ידועה: %s

note: Warning message
en: Schedule for non-existing server %s
he: תזמן עבור שרת בלתי קיים %s

note: Warning message
en: Trying to set status of non-existing server %s
he: מנסה לקבוע מעמד של שרת בלתי קיים %s

note: PP phase "filejoin"
en: Join files
he: אחד קבצים

note: PP phase "unpack"
en: Unpack
he: פרוק

note: PP phase "deobfuscate"
en: Deobfuscate
he: אי־האפלה

note: PP phase "script" - Notification Script settings
en: Script
he: תסריט

note: PP Source of the NZB (path or URL) - Where to find the SABnzbd sourcecode
en: Source
he: מקור

note: PP Distribution over servers - Main menu item
en: Servers
he: שרתים

note: PP status
en: Failed
he: נכשל

note: Queue and PP status
en: Waiting
he: ממתין

note: PP status
en: Repairing...
he: מתקן…

note: PP status
en: Extracting...
he: מחלץ…

note: PP status
en: Moving...
he: מעביר…

note: PP status
en: Running script...
he: מריץ תסריט…

note: PP status
en: Fetching extra blocks...
he: מושך גושים נוספים…

note: PP status
en: Quick Check...
he: בדוק זריז…

note: PP status
en: Verifying...
he: מוודא…

note: PP status
en: Checking
he: בודק

note: #: Config->Scheduler
en: disable server
he: השבת שרת

note: #: Config->Scheduler
en: enable server
he: אפשר שרת

note: #: Config->Scheduler
en: Speedlimit
he: מגבלת מהירות

note: #: Config->Scheduler
en: Pause All
he: השהה הכל

note: #: Config->Scheduler
en: Pause post-processing
he: השהה בתר־עיבוד

note: #: Config->Scheduler
en: Resume post-processing
he: המשך בתר־עיבוד

note: #: Config->Scheduler
en: Read RSS feeds
he: קרא הזנות RSS

note: Config->Scheduler
en: Remove failed jobs
he: הסר עבודות נכשלות

note: Config->Scheduler
en: Remove completed jobs
he: הסר עבודות נשלמות

note: Config->Scheduler
en: Pause low priority jobs
he: השהה עבודות עם עדיפות נמוכה

note: Config->Scheduler
en: Pause normal priority jobs
he: השהה עבודות עם עדיפות רגילה

note: Config->Scheduler
en: Pause high priority jobs
he: השהה עבודות עם עדיפות גבוהה

note: Config->Scheduler
en: Resume low priority jobs
he: המשך עבודות עם עדיפות נמוכה

note: Config->Scheduler
en: Resume normal priority jobs
he: המשך עבודות עם עדיפות רגילה

note: Config->Scheduler
en: Resume high priority jobs
he: המשך עבודות עם עדיפות גבוהה

note: Config->Scheduler
en: Enable quota management
he: אפשר ניהול מכסה

note: Config->Scheduler
en: Disable quota management
he: השבת ניהול מכסה

note: Config->Scheduler
en: Pause jobs with category
he: השהה עבודות עם קטגוריה

note: Config->Scheduler
en: Resume jobs with category
he: המשך עבודות עם קטגוריה

note: Prowl priority - Three way switch for duplicates
en: Off
he: כבוי

note: Prowl priority
en: Very Low
he: נמוכה מאוד

note: Prowl priority
en: Moderate
he: בינונית

note: Prowl priority - Priority pick list
en: Normal
he: רגילה

note: Prowl priority - Priority pick list
en: High
he: גבוהה

note: Prowl priority
en: Emergency
he: חירום

note: Prowl priority - Priority pick list
en: Low
he: נמוכה

note: One hour
en: hour
he: שעה

note: Multiple hours
en: hours
he: שעות

note: Multiple minutes
en: mins
he: דקות

note: One second
en: sec
he: שניה

note: Multiple seconds
en: seconds
he: שניות

en: day
he: יום

en: days
he: ימים

en: week
he: שבוע

en: Month
he: חודש

en: Year
he: שנה

en: Day of month
he: יום בחודש

en: This week
he: השבוע הזה

en: This month
he: החודש הזה

en: Selected date range
he: טווח נתונים נבחר

en: Today
he: היום

en: Total
he: סה״כ

en: on
he: פועל

note: Config: startup parameters of SABnzbd - Notification Script settings
en: Parameters
he: פרמטרים

en: Python Version
he: גרסת פייתון

note: Home page of the SABnzbd project
en: Home page
he: דף הבית

en: or
he: או

note: Server hostname or IP
en: Host
he: מארח

en: Cancel
he: ביטול

en: Log in
he: התחבר

en: Log out
he: התנתק

en: Remember me
he: זכור אותי

note: "Save" button
en: Save
he: שמור

en: Saving..
he: שומר…

note: Used in confirmation popups
en: Are you sure?
he: האם אתה בטוח?

note: Main menu item
en: Home
he: בית

note: Main menu item
en: Config
he: תצורה

note: Main menu item - History table header
en: Status
he: מעמד

note: Main menu item
en: Help
he: עזרה

note: Main menu item
en: Forum
he: פורום

note: Main menu item
en: Live Chat
he: צ'אט חי

note: Main menu item
en: Issues
he: סוגיות

note: Main menu item
en: Support the project, Donate!
he: תמוך במיזם, תרום!

note: Main menu item
en: General
he: כללי

note: Main menu item
en: Folders
he: תיקיות

note: Main menu item
en: Switches
he: מתגים

note: Main menu item
en: Scheduling
he: תזמון

note: Main menu item
en: Notifications
he: התראות

note: Main menu item
en: Email
he: דוא״ל

note: Main menu item
en: Categories
he: קטגוריות

note: Main menu item
en: Sorting
he: מיון

note: Main menu item
en: Special
he: מיוחד

note: Main menu item
en: Search
he: חיפוש

en: Are you sure you want to shutdown SABnzbd?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה לכבות את SABnzbd?

note: Add NZB to queue (button) - Add NZB to queue (header)
en: Add
he: הוסף

note: Job category
en: Category
he: קטגוריה

note: Server priority
en: Priority
he: עדיפות

note: Post processing pick list
en: +Repair
he: +תיקון

note: Post processing pick list
en: +Unpack
he: +פריקה

note: Post processing pick list
en: +Delete
he: +מחיקה

note: Priority pick list
en: Force
he: אילוץ

note: Priority pick list
en: Stop
he: עצירה

note: Add NZB Dialog
en: Enter URL
he: הכנס כתובת

note: Queue page end-of-queue action
en: Shutdown PC
he: כבה מחשב

note: Queue page end-of-queue action
en: Standby PC
he: היכון מחשב

note: Queue page end-of-queue action
en: Hibernate PC
he: חרוף מחשב

note: Queue page end-of-queue action
en: Shutdown SABnzbd
he: כבה את SABnzbd

note: Queue page table column header
en: Processing
he: מעבד

note: Queue page table column header
en: Name
he: שם

note: Queue page button
en: Retry
he: נסה שוב

note: History page button
en: Mark as Completed & Remove Temporary Files
he: סמן כהושלם והסר קבצים זמניים

note: Queue page table, script selection menu
en: Scripts
he: תסריטים

note: Confirmation popup
en: Delete all items from the queue?
he: למחוק את כל הפריטים מהתור?

note: Delete confirmation popup
en: Are you sure you want to remove these jobs?
he: האם אתה בטוח שאתה רוצה להסיר עבודות אלו?

note: Queue page button
en: Purge NZBs
he: טהר הורדות

note: Queue page button
en: Purge NZBs & Delete Files
he: טהר הורדות ומחק קבצים

note: Queue page button
en: Remove NZB
he: הסר NZB

note: Queue page button
en: Remove NZB & Delete Files
he: הסר NZB ומחק קבצים

note: Checkbox if job should be added to Archive
en: Permanently delete (skip archive)
he: מחק לצמיתות (דלג על ארכיון)

note: Caption for missing articles in Queue
en: Missing articles
he: מאמרים חסרים

note: Remaining quota (displayed in Queue)
en: Quota left
he: מכסה שנותרה

note: Manual reset of quota
en: manual
he: ידני

en: Reset Quota now
he: אפס מכסה כעת

en: Archive
he: ארכיון

note: Button/link hiding History job details
en: Hide details
he: הסתר פרטים

note: Button/link showing History job details
en: Show details
he: הראה פרטים

note: Button or link showing only failed History jobs. DON'T MAKE THIS VERY LONG!
en: Show Failed
he: הראה נכשלים

note: Button or link showing all History jobs
en: Show All
he: הראה הכל

note: Button showing all archived jobs
en: Show Archive
he: הראה ארכיון

note: History table header - Size of the download quota
en: Size
he: גודל

note: Button to delete all failed jobs in History
en: Purge Failed NZBs
he: נקה הורדות כושלות

en: Purge Failed NZBs & Delete Files
he: נקה הורדות כושלות ומחק קבצים

note: Button to delete all completed jobs in History
en: Purge Completed NZBs
he: נקה הורדות שלמות

note: Button to delete jobs on current page in History
en: Purge NZBs on the current page
he: טהר הורדות בדף הנוכחי

note: Button to add NZB to failed job in History
en: Optional Supplemental NZB
he: קובץ NZB משלים רשותי

note: Path as displayed in History details
en: Path
he: נתיב

note: Retry all failed jobs in History
en: Retry all failed jobs
he: נסה שוב את כל העבודות הנכשלות

note: Status page button
en: Force Disconnect
he: אלץ ניתוק

en: Disconnect all active connections to usenet servers. Connections will be reopened after a few seconds if there are items in the queue.
he: נתק את כל החיבורים הפעילים אל שרתי Usenet. חיבורים ייפתחו מחדש לאחר מספר שניות אם יש פריטים בתור.

en: This will send a test email to your account.
he: זה ישלח דוא״ל בדיקה אל החשבון שלך.

note: Status page button
en: Show Logging
he: הראה יומן

note: Status page button
en: Test Email
he: בחן דוא״ל

note: Status page selection menu
en: Logging
he: רושם ביומן

note: Status page table header
en: Errors/Warning
he: שגיאות/אזהרות

note: Status page logging selection value
en: + Info
he: + מידע

note: Status page logging selection value
en: + Debug
he: + ניפוי תקלים

note: Status page tab header - Server: amount of connections
en: Connections
he: חיבורים

note: Status page, article identifier
en: Article identifier
he: מזהי מאמר

note: Status page, par-set that article belongs to
en: File set
he: ערכת קבצים

note: Status page, indicator that server is enabled
en: Enabled
he: מאופשר

en: Connection failed!
he: חיבור נכשל!

en: Local IPv4 address
he: כתובת IPv4 מקומית

en: Public IPv4 address
he: כתובת IPv4 ציבורית

en: IPv6 address
he: כתובת IPv6

en: Nameserver / DNS Lookup
he: שם שרת / חיפוש DNS

en: Download speed limited by
he: מהירות הורדה מוגבלת ע״י

en: Disk speed
he: מהירות דיסק

en: System load
he: טעינת מערכת

note: Do not translate Pystone
en: System Performance (Pystone)
he: ביצועי מערכת (Pystone)

en: Download folder speed
he: מהירות תיקיית הורדות

en: Complete folder speed
he: מהירות תיקיית שלמים

en: Internet Bandwidth
he: רוחב־פס אינטרנט

en: Repeat test
he: חזור על בחינה

en: Test download
he: בחן הורדה

en: Adds a verified test NZB of the specified size, filled with random data. Can be used to verify your setup.
he: מוסיף בחינה מוודאת של הגודל המצוין, ממולא בנתונים אקראיים. יכול לשמש כדי לוודא ההגדרה שלך

en: Config File
he: קובץ תצורה

note: Main config page, how much cache is in use
en: Used cache
he: מטמון בשימוש

note: What platform we are on (e.g. Windows/macOS/Ubuntu/UnRaid/etc)
en: Platform
he: פלטפורמה

en: This will restart SABnzbd.<br />Use it when you think the program has a stability problem.<br />Downloading will be paused before the restart and resume afterwards.
he: .SABnzbd זה יפעיל מחדש את<br />השתמש בזה כשאתה חושב שלתוכנית יש בעית יציבות.<br />הורדה תושהה לפני ההפעלה מחדש ותומשך לאחר מכן.

en: <br />If authentication is enabled, you will need to login again.
he: <br />אם אימות מאופשר, תצטרך להיכנס שוב.

en: Advanced
he: מתקדם

en: There are orphaned jobs in the download folder.<br />You can choose to delete them (including files) or send them back to the queue.
he: יש עבודות יתומות בתיקיית ההורדות.<br />אתה יכול לבחור למחוק אותן (כולל קבצים) או לשלוח אותן חזרה לתור.

en: The "Repair" button will restart SABnzbd and do a complete<br />reconstruction of the queue content, preserving already downloaded files.<br />This will modify the queue order.
he: הכפתור "תקן" יפעיל מחדש את SABnzbd ויעשה בנייה מחדש<br />מלאה של תוכן התור, תוך שימור קבצים שהורדו כבר.<br />זה ישנה את סדר התור.

en: Changes have not been saved, and will be lost.
he: שינויים לא נשמרו, ויאבדו.

en: When your IP address changes or SABnzbd is restarted the session will expire.
he: כאשר כתובת ה־IP שלך משתנה או כאשר SABnzbd מופעל מחדש, השיח יפוג.

en: Enable 7zip
he: אפשר חילוץ 7zip

en: Speed up repairs by installing par2cmdline-turbo, it is available for many platforms.
he: האץ תיקונים ע״י התקנת par2cmdline-turbo, הוא זמין עבור פלטפורמות רבות.

en: Version
he: גרסה

en: Uptime
he: זמן פעולה

note: Indicates that server is Backup server in Status page
en: Backup
he: גיבוי

en: Read the Wiki Help on this!
he: קרא את עזרת וויקי על זה!

en: Restarting SABnzbd...
he: מפעיל מחדש את SABnzbd…

en: Changes will require a SABnzbd restart!
he: שינויים ידרשו הפעלה מחדש של SABnzbd!

en: SABnzbd Web Server
he: שרת רשת SABnzbd

en: SABnzbd Host
he: מארח SABnzbd

en: Host SABnzbd should listen on.
he: מארח אשר SABnzbd צריך להאזין אליו.

en: SABnzbd Port
he: פתחת SABnzbd

en: Port SABnzbd should listen on.
he: פתחה אשר SABnzbd צריך להאזין אליה.

en: Web Interface Theme
he: ערכת נושא של ממשק רשת

en: Choose a theme.
he: בחר ערכת נושא.

en: SABnzbd Username
he: שם משתמש SABnzbd

en: Optional authentication username.
he: שם משתמש רשותי של אימות

en: SABnzbd Password
he: סיסמת SABnzbd

en: Optional authentication password.
he: סיסמת אימות רשותית

en: If the SABnzbd Host or Port is exposed to the internet, your current settings allow full external access to the SABnzbd interface.
he: אם המארח או הפתחה של SABnzbd חשופים לאינטרנט, ההגדרות הנוכחיות שלך מאפשרות גישה חיצונית מלאה אל ממשק SABnzbd.

en: Security
he: אבטחה

en: Enable HTTPS
he: אפשר HTTPS

en: Enable accessing the interface from a HTTPS address.
he: אפשר מתן גישה אל הממשק מכתובת HTTPS.

en: Modern web browsers and other clients will not accept self-signed certificates and will give a warning and/or won't connect at all.
he: דפדפנים חדישים ולקוחות אחרים לא יקבלו תעודות חתומות עצמית ויתנו אזהרה או לא יתחברו בכלל.

en: HTTPS Port
he: פתחת HTTPS

en: If empty, the standard port will only listen to HTTPS.
he: אם ריק, הפתחה התקנית תאזין רק אל HTTPS.

en: HTTPS Certificate
he: תעודת HTTPS

en: File name or path to HTTPS Certificate.
he: שם קובץ או נתיב אל תעודת HTTPS.

en: Generate new self-signed certificate and key. Requires SABnzbd restart!
he: חולל תעודה חתומה־עצמית ומפתח. דורש הפעלה מחדש של SABnzbd!

en: HTTPS Key
he: מפתח HTTPS

en: File name or path to HTTPS Key.
he: שם קובץ או נתיב אל מפתח HTTPS.

en: HTTPS Chain Certifcates
he: תעודות שרשרת של HTTPS

en: File name or path to HTTPS Chain.
he: שם קובץ או נתיב אל שרשרת HTTPS.

en: Tuning
he: כוונון

en: RSS Checking Interval
he: מרווח בדיקת RSS

en: Checking interval (in minutes, at least 15). Not active when you use the Scheduler!
he: מרווח בדיקה (בדקות, לפחות 15). אינו פעיל כשאתה משתמש במתזמן!

en: Maximum line speed
he: מהירות קו מרבית

en: Percentage of line speed
he: אחוז של מהירות קו

en: Which percentage of the linespeed should SABnzbd use, e.g. 50
he: איזה אחוז ממהירות הקו צריך SABnzbd להשתמש, למשל 50

en: Article Cache Limit
he: מגבלת מטמון מאמרים

en: Cache articles in memory to reduce disk access.<br /><i>In bytes, optionally follow with K,M,G. For example: "64M" or "128M"</i>
he: הטמן מאמרים בזיכרון כדי להפחית גישת דיסק.<br /><i>בבתים, יכול לבוא עם K,M,G. לדוגמה: "64M" או "128M"</i>

note: Config->Scheduling
en: Create backup
he: צור גיבוי

en: Create a backup of the configuration file and databases in the Backup Folder.<br>If the Backup Folder is not set, the backup will be created in the Completed Download Folder.<br>Recurring backups can be configured on the Scheduling page.
he: צור גיבוי של קובץ התצורה ומסדי הנתונים בתיקיית הגיבויים.<br>אם תיקיית הגיבויים לא הוגדרה, הגיבוי ייווצר בתיקיית ההורדות שהושלמו.<br>גיבויים חוזרים יכולים להיות מתוצרים בדף התזמון.

en: Cleanup List
he: רשימת ניקוי

en: List of file extensions, filenames or patterns that should be deleted after download.<br />Examples: <b>nfo, sfv</b> (extensions) or <b>thumbs.db</b> (filenames) or <b>*.tmp, images/*, */test.jpg</b> (patterns).
he: רשימת סיומות קבצים, שמות קבצים או תבניות שיש למחוק לאחר ההורדה.<br />דוגמאות: <b>nfo, sfv</b> (סיומות) או <b>thumbs.db</b> (שמות קבצים) או <b>*.tmp, images/*, */test.jpg</b> (תבניות).

en: History Retention
he: שימור היסטוריה

en: Keep all jobs
he: שמור את כל העבודות

en: Move jobs to the archive if the history exceeds specified number of jobs
he: העבר עבודות אל הארכיון אם ההיסטוריה חורגת ממספר מצוין של ימים

en: Delete jobs if the history and archive exceeds specified number of jobs
he: מחק עבודות אם ההיסטוריה והארכיון עוברים את מספר העבודות שצוין

en: Move jobs to the archive after specified number of days
he: העבר עבודות אל הארכיון לאחר מספר מצוין של ימים

en: Delete jobs from the history and archive after specified number of days
he: מחק עבודות מההיסטוריה והארכיון לאחר מספר הימים שצוין

en: Move all completed jobs to archive
he: העבר את כל העבודות השלמות אל הארכיון

en: Delete all completed jobs
he: מחק את כל העבודות השלמות

en: Jobs
he: עבודות

en: Save Changes
he: שמור שינויים

en: Restore Defaults
he: שחזר ברירות מחדל

en: Reset
he: אפס

en: Language
he: שפה

en: Select a web interface language.
he: בחר שפת ממשק רשת.

en: Help us translate SABnzbd in your language! <br/>Add untranslated texts or improved existing translations here:
he: עזור לנו לתרגם את SABnzbd לעברית! <br/>הוסף מלל לא מתורגם או שפר תרגומים קיימים כאן:

en: API Key
he: מפתח API

en: This key will give 3rd party programs full access to SABnzbd.
he: מפתח זה יתן לתוכניות צד שלישי גישה מלאה אל SABnzbd.

en: NZB Key
he: מפתח NZB

en: This key will allow 3rd party programs to add NZBs to SABnzbd.
he: מפתח זה יתיר לתוכניות צד שלישי להוסיף קבצי NZB אל SABnzbd.

en: Generate New Key
he: חולל מפתח חדש

note: Explanation for QR code of APIKEY
en: API Key QR Code
he: קוד QR של מפתח API

en: External internet access
he: גישת אינטרנט חיצונית

en: You can set access rights for systems outside your local network.
he: אתה יכול להגדיר זכויות גישה עבור מערכות מחוץ אל הרשת המקומית שלך.

en: No access
he: אין גישה

en: Add NZB files
he: הוסף קבצי  NZB

en: API (no Config)
he: API (ללא תצורה)

en: Full API
he: API מלא

en: Full Web interface
he: ממשק רשת מלא

en: Only external access requires login
he: רק גישה חיצונית דורשת כניסה

en: <em>NOTE:</em> Folders will be created automatically when Saving. You may use absolute paths to save outside of the default folders.
he: <em>הערה:</em> תיקיות יווצרו באופן אוטומטי בעת שמירה. אתה יכול להשתמש בנתיבים מוחלטים כדי לשמור מחוץ לתיקיות ברירת המחדל.

en: User Folders
he: תיקיות משתמש

en: Browse
he: עיין

en: Temporary Download Folder
he: תיקיית הורדות זמניות

en: Location to store unprocessed downloads.<br /><i>Can only be changed when queue is empty.</i>
he: מיקום לאחסון הורדות בלתי מעובדות.<br /><i>ניתן לשינוי רק כאשר התור ריק.</i>

en: Minimum Free Space for Temporary Download Folder
he: שטח פנוי מזערי עבור תיקיית הורדות זמניות

en: Auto-pause when free space is beneath this value.<br /><i>In bytes, optionally follow with K,M,G,T. For example: "800M" or "8G"</i>
he: השהה באופן אוטומטי כששטח פנוי הוא מתחת לערך זה.<br /><i>בבתים, יכול לבוא עם K,M,G,T. לדוגמה: "800M" או "8G"</i>

en: Completed Download Folder
he: תיקיית הורדות שלמות

en: Location to store finished, fully processed downloads.<br /><i>Can be overruled by user-defined categories.</i>
he: מיקום לאחסון הורדות שהסתיימו, מעבודות במלואן.<br /><i>ניתן להשתלטות ע״י קטגוריות מוגדרות־משתמש.</i>

en: Use Sorting to automatically organize and rename your completed downloads.
he: השתמש במיון כדי לארגן ולשנות שם באופן אוטומטי את ההורדות השלמות שלך.

en: Minimum Free Space for Completed Download Folder
he: שטח פנוי מזערי עבור תיקיית הורדות שלמות

en: Will not work if a category folder is on a different disk.
he: לא יעבוד אם תיקיית קטגוריה נמצאת בדיסק שונה.

note: Auto-resume download on the reset day
en: Auto resume
he: המשך באופן אוטומטי

en: Downloading will automatically resume if the minimum free space is available again.<br />Applies to both the Temporary and Complete Download Folder.<br />Checked every few minutes.
he: ביצוע הורדה ימשיך באופן אוטומטי אם השטח הפנוי המזערי זמין שוב.<br />זה תקף על תיקיית ההורדות הזמניות ותיקיית ההורדות השלמות.<br />השטח נבדק כל כמה דקות.

en: Permissions for completed downloads
he: הרשאות עבור הורדות שלמות

en: Set permissions pattern for completed files/folders.<br /><i>In octal notation. For example: "755" or "777"</i>
he: קבע דפוס הרשאות עבור קבצים ותיקיות שלמים.<br /><i>בסימון אוקטלי. לדוגמה: "755" או "777"</i>

en: Watched Folder
he: תיקייה מושגחת

en: Folder to monitor for .nzb files.
he: תיקייה לניטור אחר קבצי nzb.

en: Watched Folder Scan Speed
he: מהירות סריקה של תיקייה מושגחת

en: Number of seconds between scans for .nzb files.
he: מספר שניות בין סריקות אחר קבצי nzb.

en: Scripts Folder
he: תיקיית תסריטים

en: Folder containing user scripts.
he: תיקייה שמכילה תסריטי משתמש.

en: Email Templates Folder
he: תיקיית תבניות דוא״ל

en: Folder containing user-defined email templates.
he: תיקייה שמכילה תבניות דוא״ל מוגדרות־משתמש.

en: Password file
he: קובץ סיסמה

en: File containing all passwords to be tried on encrypted RAR files.
he: קובץ שמכיל את כל הסיסמאות שינוסו על קבצי RAR מוצפנים.

en: System Folders
he: תיקיות מערכת

en: Hidden Folders
he: תיקיות מוסתרות

en: Administrative Folder
he: תיקייה מינהלית

en: Location for queue admin and history database.<br /><i>Can only be changed when queue is empty.</i>
he: מיקום עבור מנהלן התור ומסד נתוני ההיסטוריה.<br /><i>ניתן לשינוי רק כאשר התור ריק.</i>

en: Backup Folder
he: תיקיית גיבויים

en: Location where the backups of the configuration file and databases are stored.<br />If left empty, the backup will be created in the Completed Download Folder.
he: מיקום שבו הגיבויים של קובץ התצורה ומסדי הנתונים מאוחסנים.<br />אם נשאר ריק, הגיבוי ייווצר בתיקיית ההורדות שהושלמו.

en: <i>Data will <b>not</b> be moved. Requires SABnzbd restart!</i>
he: <i>נתונים <b>לא</b> יועברו. דורש הפעלה מחדש של SABnzbd!</i>

en: Log Folder
he: תיקיית יומן

en: Location of log files for SABnzbd.<br /><i>Requires SABnzbd restart!</i>
he: מיקום של קבצי יומן עבור SABnzbd.<br /><i>דורש הפעלה מחדש של SABnzbd!</i>

en: Purge Logs
he: טהר יומנים

en: .nzb Backup Folder
he: תיקיית גיבוי .nzb

en: Location where .nzb files will be stored.
he: מיקום שבו קבצי .nzb יאוחסנו.

en: Default Base Folder
he: תיקיית יסוד ברירת מחדל

en: Download all par2 files
he: הורד את כל קבצי par2

en: This prevents multiple repair runs by downloading all par2 files when needed.
he: זה מונע הרצות תיקון מרובות ע״י הורדת כל קבצי par2 בעת הצורך.

en: Enable recursive unpacking
he: אפשר פריקה נסיגתית

en: Unpack archives (rar, zip, 7z) within archives.
he: פרוק ארכיונים (rar, zip, 7z) בתוך ארכיונים.

en: Ignore any folders inside archives
he: התעלם מתיקיות כלשהן בתוך ארכיונים

en: All files will go into a single folder.
he: כל הקבצים יעברו לתוך תיקייה יחידה.

en: Only Get Articles for Top of Queue
he: השג מאמרים רק עבור ראש התור

en: Enable for less memory usage. Disable to prevent slow jobs from blocking the queue.
he: אפשר עבור פחות שימוש בזיכרון. השבת כדי למנוע מעבודות איטיות לחסום את התור.

en: Post-Process Only Verified Jobs
he: בצע בתר־עיבוד רק על עבודות שוודאו

en: Only try to unpack jobs that passed the verification stage. If turned off, all jobs will be marked as Completed and moved to the Complete folder even if they are incomplete.
he: נסה לפרוק רק עבודות שעברו את שלב הווידוא. אם מבוטל, כל העבודות יסומנו כ"הושלם" ויועברו לתיקייה השלמה גם אם הן אינן שלמות.

en: Action when encrypted RAR is downloaded
he: פעולה כאשר קובץ RAR יורד

en: In case of "Pause", you'll need to set a password and resume the job.
he: במקרה של "השהיה", תצטרך לקבוע סיסמה ולהמשיך את העבודה.

en: Identical download detection
he: גילוי הורדה זהה

en: Detect identical downloads based on name or NZB contents.
he: גלה הורדות זהות על סמך שם או תכני NZB.

en: Smart duplicate detection
he: גילוי שכפולים חכם

en: Detect duplicates based on analysis of the filename.
he: גלה שכפולים על סמך ניתוח של שם הקובץ.

en: Allow proper releases
he: התר שחרורים תקינים

en: Bypass smart duplicate detection if PROPER, REAL or REPACK is detected in the download name.
he: עקוף גילוי שכפולים חכם אם PROPER, REAL או REPACK מתגלים בשם ההורדה.

note: Four way switch for duplicates
en: Discard
he: השלך

note: Four way switch for duplicates
en: Tag job
he: הצמד תג לעבודה

note: Four way switch for duplicates
en: Fail job (move to History)
he: הכשל עבודה (העבר להיסטוריה)

en: Abort post-processing
he: בטל בתר־עיבוד

en: Action when unwanted extension detected
he: פעולה כאשר סיומת בלתי רצויה מתגלה

en: Action when an unwanted extension is detected
he: פעולה כאשר סיומת בלתי רצויה מתגלה

en: Unwanted extensions
he: סיומות בלתי רצויות

en: Blacklist
he: רשימה שחורה

en: Whitelist
he: רשימה לבנה

en: Select a mode and list all (un)wanted extensions. For example: <b>exe</b> or <b>exe, com</b>
he: בחר מצב וכתוב את כל הסיומות הבלתי רצויות. לדוגמה: <b>exe</b> או <b>exe, com</b>

en: Enable SFV-based checks
he: אפשר בדיקות מבוססות SFV

en: If no par2 files are available, use sfv files (if present) to verify files
he: אם קבצי par2 אינם זמינים, השתמש בקבצי SFV (אם קיימים) כדי לוודא קבצים

en: User script can flag job as failed
he: תסריט משתמש יכול לדגל עבודה כנכשלה

en: When the user script returns a non-zero exit code, the job will be flagged as failed.
he: כאשר תסריט המשתמש מחזיר קוד יציאה בלתי אפסי, העבודה תדוגל כנכשלה.

en: Enable folder rename
he: אפשר שינוי שם תיקייה

en: Use temporary names during post processing. Disable when your system doesn't handle that properly.
he: השתמש בשמות זמניים במהלך בתר־עיבוד. השבת כאשר המערכת שלך אינה מתמודדת עם זה כראוי.

en: Pre-queue user script
he: תסריט משתמש של קדם־תור

en: Used before an NZB enters the queue.
he: בשימוש לפני ש־NZB נכנס לתור.

en: On queue finish script
he: תסריט בסיום תור

en: Executed after the queue finishes downloading.
he: מבוצע לאחר שהתור יסיים להוריד.

en: Extra PAR2 Parameters
he: פרמטרי PAR2 נוספים

en: Nice Parameters
he: פרמטרי Nice

en: IONice Parameters
he: פרמטרי IONice

en: External process priority
he: עדיפות תהליך חיצוני

en: Disconnect on Empty Queue
he: התנתק בתור ריק

en: Disconnect from Usenet server(s) when queue is empty or paused.
he: התנתק משרת(י) Usenet כאשר התור ריק או מושהה.

en: Automatically sort queue
he: מיין תור באופן אוטומטי

en: Automatically sort jobs in the queue when a new job is added.
he: מיין עבודות בתור באופן אוטומטי כאשר עבודה חדשה מתווספת.

en: Propagation delay
he: עיכוב רביה

en: Posts will be paused untill they are at least this age. Setting job priority to Force will skip the delay.
he: רשומות יושהו עד שהן לפחות בגיל זה. הגדרת עדיפות עבודה אל אילוץ תדלג על העיכוב.

en: Check for New Release
he: בדוק אחר שחרור חדש

note: Pick list for weekly test for new releases
en: Also test releases
he: גם שחרורי בחינה

en: Replace Spaces in Foldername
he: החלף רווחים בשמות תיקיות

en: Replace spaces with underscores in folder names.
he: החלף רווחים בקווים תחתונים בשמות תיקיות.

en: Replace underscores in folder name
he: החלף קווים תחתונים בשמות תיקייה

en: Replace underscores with dots in folder names.
he: החלף קווים תחתונים בנקודות בשמות תיקייה

en: Replace dots in Foldername
he: החלף נקודות בשמות תיקיות

en: Replace dots with spaces in folder names.
he: החלף נקודות ברווחים בשמות תיקיות.

en: Make Windows compatible
he: עשה תואם Windows

en: For servers: make sure names are compatible with Windows.
he: עבור שרתים: וודא שהשמות תואמים עם Windows.

en: Launch Browser on Startup
he: הפעל דפדפן בהזנק

en: Launch the default web browser when starting SABnzbd.
he: הפעל את דפדפן ברירת המחדל בעת התחלת SABnzbd.

en: Pause Downloading During Post-Processing
he: השהה הורדה במהלך בתר־עיבוד

en: Pauses downloading at the start of post processing and resumes when finished.
he: משהה הורדה בתחילת בתר־עיבוד וממשיך בסיום.

en: Ignore Samples
he: התעלם מדוגמיות

en: Filter out sample files (e.g. video samples).
he: סנן החוצה קבצי דוגמית (לדוגמה, דוגמיות וידאו).

en: Delete after download
he: מחק לאחר הורדה

en: Deobfuscate final filenames
he: בטל ערפול של שמות קובץ סופיים

en: If filenames of (large) files in the final folder look obfuscated or meaningless they will be renamed to the job name.
he: אם שמות קבצים של קבצים (גדולים) בתיקייה הסופית נראים מעורפלים או חסרי משמעות, שמותיהם ישונו אל שם העבודה.

en: Additionally, attempts to set the correct file extension based on the file signature if the extension is not present or meaningless.
he: בנוסף, מנסה להגדיר את סיומת הקובץ הנכונה על סמך חתימת הקובץ אם הסיומת אינה נוכחת או חסרת משמעות.

en: HTTPS certificate verification
he: וידוא תעודת HTTPS

en: Verify certificates when connecting to indexers and RSS-sources using HTTPS.
he: וודא תעודות בעת התחברות אל מדדנים ומקורות RSS ע״י שימוש ב־HTTPS.

en: SOCKS5 Proxy
he: ייפוי כוח SOCKS5

en: Use the specified SOCKS5 proxy for all outgoing connections.
he: השתמש בייפוי הכוח SOCKS5 המצוין עבור כל החיבורים היוצאים.

en: Server
he: שרת

en: Post processing
he: בתר־עיבוד

en: Naming
he: מתן שמות

en: How much can be downloaded this month (K/M/G)
he: כמה ניתן להוריד החודש (ק״ב/מ״ב/ג״ב)

note: Reset day of the download quota
en: Reset day
he: יום איפוס

en: On which day of the month or week (1=Monday) does your ISP reset the quota? (Optionally with hh:mm)
he: באיזה יום של החודש או השבוע (1=יום שני) ספק האינטרנט שלך מאפס את המכסה? (לא חובה עם שש:דד)

en: Should downloading resume after the quota is reset?
he: האם ההורדה תמשיך לאחר שהמכסה תתאפס?

note: Does the quota get reset every day, week or month?
en: Quota period
he: תקופת מכסה

en: Does the quota get reset each day, week or month?
he: האם המכסה מתאפסת כל יום, שבוע או חודש?

en: Check before download
he: בדוק לפני הורדה

en: Try to predict successful completion before actual download (slower!)
he: נסה לחזות השלמה מוצלחת לפני הורדה ממשית (איטי יותר!)

en: SSL Ciphers
he: צפני SSL

en: Increase performance by forcing a lower SSL encryption strength.
he: הגבר ביצועים ע״י אילוץ חוזק הצפנת SSL חלש יותר.

en: Maximum retries
he: ניסיונות חוזרים מרביים

en: Maximum number of retries per server
he: מספר מרבי של ניסיונות חוזרים לשרת

en: Abort jobs that cannot be completed
he: בטל עבודות שאינן יכולות להיות שלמות

en: When during download it becomes clear that too much data is missing, abort the job
he: כאשר במהלך הורדה מתבהר שיותר מדי נתונים חסרים, בטל את העבודה

note: Caption - Button: Add server
en: Add Server
he: הוסף שרת

note: User defined name for server
en: Server description
he: תיאור שרת

note: Server port
en: Port
he: פתחה

note: Server username
en: Username
he: שם משתמש

note: Server password
en: Password
he: סיסמה

note: Server timeout
en: Timeout
he: פסק זמן

en: Account expiration date
he: תאריך תפוגת חשבון

en: Warn 5 days in advance of account expiration date.
he: הזהר 5 ימים טרם תאריך תפוגת החשבון.

en: Quota for this server, counted from the time it is set. In bytes, optionally follow with K,M,G.<br />Checked every few minutes. Notification is sent when quota is spent.
he: מכסה לשרת זה, נספרת מהרגע שהיא נקבעה. בבייטים, באופן אופציונלי ניתן להוסיף K,M,G.<br />נבדקת כל כמה דקות. הודעה נשלחת כאשר המכסה מוצתה.

note: Server's retention time in days
en: Retention time
he: זמן שימור

note: Server SSL tickbox
en: Secure connection to server
he: חיבור מאובטח לשרת

en: Certificate verification
he: וידוא תעודה

en: When SSL is enabled: - Strict: enforce full certificate verification. This is the most secure setting. - Medium: verify that the certificate is valid and matches the server address, but allow certificates locally injected (for example by firewall or virus scanner).- Minimal: verify that the certificate is valid. This is not secure, any valid certificate could be used. - Disabled: no certification verification. This is not secure at all, anyone could intercept your connection.
he: כאשר SSL מופעל: - מחמיר: אכוף אימות אישור מלא. זוהי ההגדרה המאובטחת ביותר. - בינוני: אמת שהאישור תקף ותואם לכתובת השרת, אך אפשר אישורים המוזרקים מקומית (למשל על ידי חומת אש או סורק וירוסים). - מינימלי: אמת שהאישור תקף. זה לא מאובטח, כל אישור תקף יכול לשמש. - מושבת: ללא אימות אישור. זה לא מאובטח כלל, כל אחד יכול ליירט את החיבור שלך.

en: Disabled
he: מושבת

en: Minimal
he: מזערי

en: Medium
he: בינוני

en: Strict
he: קפדני

note: Explain server priority
en: 0 is highest priority, 100 is the lowest priority
he: 0 הוא העדיפות הגבוהה ביותר, 100 הוא העדיפות הנמוכה ביותר

note: Server required tickbox
en: Required
he: דרוש

en: In case of connection failures, the download queue will be paused for a few minutes instead of skipping this server
he: במקרה של כישלונות חיבור, תור ההורדות יושהה למשך כמה דקות במקום דילוג על השרת הזה

note: Server optional tickbox
en: Optional
he: רשותי

en: For unreliable servers, will be ignored longer in case of failures
he: עבור שרתים בלתי מהימנים, ייתקל בהתעלמות במקרה של כישלונות

note: Enable server tickbox
en: Enable
he: אפשר

en: Articles per request
he: מאמרים לבקשה

en: Request multiple articles per connection without waiting for each response first.<br />This can improve download speeds, especially on connections with higher latency.
he: בקש מספר מאמרים לכל חיבור מבלי להמתין תחילה לכל תגובה.<br />הדבר עשוי לשפר את מהירויות ההורדה, במיוחד בחיבורים בעלי השהיה גבוהה.

note: Button: Remove server
en: Remove Server
he: הסר שרת

note: Button: Test server - Wizard step
en: Test Server
he: בחן שרת

note: Button: Clear server's byte counters
en: Clear Counters
he: נקה מונים

en: Testing server details...
he: בוחן פרטי שרת…

en: Bandwidth
he: רוחב פס

en: Personal notes
he: הערות אישיות

en: Article availability
he: זמינות מאמר

en: %f% available of %d requested articles
he: %f% זמינים מתוך %d מאמרים מבוקשים

note: Config->Scheduling
en: Add Schedule
he: הוסף תזמון

note: Config->Scheduling
en: Frequency
he: תדירות

note: Config->Scheduling
en: Action
he: פעולה

note: Config->Scheduling
en: Arguments
he: טיעונים

note: Config->Scheduling
en: Current Schedules
he: תזמונים נוכחיים

en: The checkbox next to the feed name should be ticked for the feed to be enabled and be automatically checked for new items.<br />When a feed is added, it will only pick up new items and not anything already in the RSS feed unless you press "Force Download".
he: תיבת הסימון ליד שם ההזנה צריכה להיות מסומנת כדי שההזנה תהיה מאופשרת ותסומן באופן אוטומטי עבור פריטים חדשים.<br />כאשר הזנה מתווספת, היא תאסוף רק פריטים חדשים ולא שום דבר שנמצא כבר בהזנת ה־RSS אלא אם תלחץ "אלץ הורדה".

note: Config->RSS, placeholder (cannot be too long)
en: Seperate multiple URLs by a comma
he: הפרד כתובות רבות ע״י פסיק

note: Config->RSS button
en: Read Feed
he: קרא הזנה

note: Config->RSS button
en: Force Download
he: אלץ הורדה

note: Config->RSS edit button
en: Edit
he: ערוך

note: Config->RSS when will be the next RSS scan
en: Next scan at
he: הסריקה הבאה במועד

note: Config->RSS table column header
en: Order
he: סידור

note: Config->RSS table column header
en: Type
he: סוג

note: Config->RSS table column header
en: Filter
he: מסנן

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: Accept
he: קבל

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: Reject
he: סרב

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: Requires
he: דורש

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: At least
he: לפחות

note: Config->RSS filter-type selection menu
en: At most
he: לכל היותר

note: Config->RSS filter-type selection menu "From Season/Episode"
en: From SxxEyy
he: מן SxxEyy

note: Config->RSS filter-type selection menu "From Show Season/Episode"
en: From Show SxxEyy
he: מסדרה SxxEyy

note: Config->RSS section header
en: Matched
he: תואם

note: Config->RSS section header
en: Not Matched
he: בלתי תואם

note: Config->RSS section header
en: Downloaded
he: הוּרד

note: Config->RSS button
en: Read All Feeds Now
he: קרא את כל ההזנות כעת

en: If only the <em>Default</em> category is selected, notifications are enabled for jobs in all categories.
he: אם רק קטגורית <em>ברירת המחדל</em> נבחרת, התראות מאופשרות עבור עבודות בכל הקטגוריות.

en: Email Notification On Job Completion
he: התראת דוא״ל בעת השלמת עבודה

note: When to send email
en: Never
he: אף פעם

note: When to send email
en: Always
he: תמיד

note: When to send email
en: Error-only
he: שגיאה בלבד

en: Disk Full Notifications
he: התראות דיסק מלא

en: Send email when disk is full and SABnzbd is paused.
he: שלח דוא״ל כשהדיסק מלא ו־SABnzbd מושהה.

en: Send RSS notifications
he: התראות שליחת RSS

en: Send email when an RSS feed adds jobs to the queue.
he: שלח דוא״ל כאשר הזנת RSS מוסיפה עבודות לתור.

en: SMTP Server
he: שרת SMTP

en: Set your ISP's server for outgoing email.
he: קבע את השרת של ספק האינטרנט שלך עבור דוא״ל יוצא.

en: Email Recipient
he: מקבל דוא״ל

en: Email address to send the email to.
he: כתובת דוא״ל לשלוח אליה את הדוא״ל.

en: Email Sender
he: שולח דוא״ל

en: Who should we say sent the email?
he: מי עלינו לומר ששלח את הדוא״ל?

en: OPTIONAL Account Username
he: שם משתמש רשותי של חשבון

en: For authenticated email, account name.
he: עבור דוא״ל מאומת, שם חשבון.

en: OPTIONAL Account Password
he: סיסמת חשבון רשותית

en: For authenticated email, password.
he: עבור דוא״ל מאומת, סיסמה.

en: Notification Sent!
he: התראה נשלחה!

note: Don't translate "NotifyOSD"
en: Enable NotifyOSD
he: אפשר את NotifyOSD

note: Header for macOS Notfication Center section
en: Notification Center
he: מרכז ההתראות

en: Enable Windows Notifications
he: אפשר התראות Windows

en: Windows Notifications
he: התראות Windows

note: Prowl settings
en: Enable Prowl notifications
he: אפשר התראות Prowl

note: Prowl settings
en: Requires a Prowl account
he: דורש חשבון Prowl

note: Prowl settings
en: API key for Prowl
he: מפתח API עבור Prowl

note: Prowl settings
en: Personal API key for Prowl (required)
he: מפתח API אישי עבור Prowl (דרוש)

note: Pushover settings
en: Enable Pushover notifications
he: אפשר התראות Pushover

note: Pushoversettings
en: Requires a Pushover account
he: דורש חשבון Pushover

note: Pushover settings
en: Application Token
he: אסימון יישום

note: Pushover settings
en: Application token (required)
he: אסימון יישום (דרוש)

note: Pushover settings
en: User Key
he: מפתח משתמש

note: Pushover settings
en: User Key (required)
he: מפתח משתמש (דרוש)

note: Pushover settings
en: Device(s)
he: מכשיר(ים)

note: Pushover settings
en: Device(s) to which message should be sent
he: מכשירים אליהם הודעה תישלח

note: Pushover settings
en: Emergency retry
he: ניסיון חוזר חרום

en: How often (in seconds) the same notification will be sent
he: באיזו תדירות (בשניות) אותה ההתראה תישלח

note: Pushover settings
en: Emergency expire
he: תפוגת חרום

en: How many seconds your notification will continue to be retried
he: כמה שניות ההתראה שלך תמשיך להיות מנוסה שוב

note: Pushbullet settings
en: Enable Pushbullet notifications
he: אפשר התראות Pushbullet

note: Pushbulletsettings
en: Requires a Pushbullet account
he: דורש חשבון Pushbullet

note: Pushbullet settings
en: Personal API key
he: מפתח API אישי

note: Pushbullet settings
en: Your personal Pushbullet API key (required)
he: מפתח Pushbullet API האישי שלך (דרוש)

note: Pushbullet settings
en: Device
he: התקן

note: Pushbullet settings
en: Device to which message should be sent
he: מכשיר אליו הודעה תישלח

note: Apprise settings
en: Enable Apprise notifications
he: אפשר התראות Apprise

en: Send notifications directly to any notification service you use.<br>For example: Slack, Discord, Telegram, or any service from over 100 supported services!
he: שלח הודעות ישירות לכל שירות הודעות שאתה משתמש בו.<br>לדוגמה: Slack, Discord, Telegram או כל שירות מתוך למעלה מ-100 שירותים נתמכים!

note: Apprise settings
en: Use default Apprise URLs
he: השתמש בכתובות URL של Apprise המוגדרות כברירת מחדל

en: Apprise defines service connection information using URLs.<br>Read the Apprise wiki how to define the URL for each service.<br>Use a comma and/or space to identify more than one URL.
he: Apprise מגדיר מידע על חיבור שירות באמצעות כתובות URL.<br>קרא את הוויקי של Apprise כדי ללמוד כיצד להגדיר את כתובת ה-URL עבור כל שירות.<br>השתמש בפסיק ו/או רווח כדי לזהות יותר מכתובת URL אחת.

en: Override the default URLs for specific notification types below, if desired.
he: דרוס את כתובות ברירות המחדל עבור סוגי התראה מסויימים שמצויינים למטה, אם תרצה בכך.

note: Header for Notification Script notification section
en: Notification Script
he: תסריט התראות

note: Notification Script settings
en: Enable notification script
he: אפשר תסריט התראות

note: Notification Scriptsettings
en: Executes a custom script
he: מבצע תסריט מותאם אישית

note: Notification Scriptsettings
en: Which script should we execute for notification?
he: איזה תסריט עלינו לבצע עבור התראות?

en: Indexers can supply a category inside the NZB which SABnzbd will try to match to the categories defined below. Additionally, you can add terms to "Indexer Categories / Groups" to match more categories. Use commas to separate terms. Wildcards in the terms are supported. <br>More information can be found on the Wiki.
he: מדדנים יכולים לספק קטגוריה בתוך NZB אשר SABnzbd ינסה להתאים לקטגוריות המוגדרות למטה. בנוסף, אתה יכול להוסיף תנאים אל "קטגוריות/קבוצות של מדדן" כדי להתאים עוד קטגוריות. השתמש בפסיקים כדי להפריד תנאים. תווים כללים נתמכים בתנאים. <br>עוד מידע יכול להימצא בוויקי.

en: Ending the path with an asterisk * will prevent creation of job folders.
he: סיום הנתיב עם כוכבית * תמנע יצירת תיקיות עבודה.

en: Relative folders are based on
he: תיקיות קרובות משפחה מבוססות על

en: Folder/Path
he: תיקייה/נתיב

en: Indexer Categories / Groups
he: קטגוריות / קבוצות של מדדן

en: Pattern Key
he: מפתח דפוס

en: Clear
he: נקה

en: Presets
he: קדם־קביעות

en: Affected Categories
he: קטגוריות מושפעות

en: Meaning
he: משמעות

en: Pattern
he: דפוס

en: Result
he: תוצאה

en: Title
he: כותר

en: Movie Name
he: שם סרט

en: Movie.Name
he: שם.סרט

en: Movie_Name
he: שם_סרט

en: Show Name
he: שם סדרה

en: Show.Name
he: שם.סדרה

en: Show_Name
he: שם_סדרה

en: Season Number
he: מספר עונה

en: Episode Number
he: מספר פרק

en: Episode Name
he: שם פרק

en: Episode.Name
he: שם.פרק

en: Episode_Name
he: שם_פרק

en: Extension
he: סיומת

en: Part Number
he: מספר חלקי

en: Decade
he: עשור

en: Original Filename
he: שם מקורי של קובץ

en: Original Job Name
he: שם עבודה מקורי

en: Lower Case
he: רישיות קטנה

en: file
he: קובץ

en: Sort String
he: מחרוזת מיון

en: Multi-part Label
he: תווית מרובת־חלקים

en: Show folder
he: תיקיית סדרה

en: Season folder
he: תיקיית עונה

en: In folders
he: בתיקיות

en: No folders
he: אין תיקיות

en: Job Name as Filename
he: שם עבודה בתור שם קובץ

en: Series
he: סדרות

note: Note for title expression in Sorting that does case adjustment
en: case-adjusted
he: מותאם־רישיות

en: Processed Result
he: תוצאה מעובדת

en: Any property
he: קניין כלשהו

en: property
he: קניין

en: GuessIt Property
he: קניין GuessIt

en: Minimum Filesize
he: גודל מזערי של קובץ

en: Affected Job Types
he: סוגי עבודה מושפעים

en: All
he: הכול

en: Series with air dates
he: סדרות עם תאריכי שידור

en: Movies
he: סרטים

en: Other / Unknown
he: אחר / בלתי ידוע

en: <p>Use Sorters to automatically organize your completed downloads. For example, put all episodes from a series in a season-specific folder. Or, put movies in a folder named after the movie.</p><p>Sorters are tried in order of appearance and can be reordered by dragging and dropping.<br/>The first active sorter that matches both the affected category and job type is applied.</p><p>More options are available when Advanced Settings is checked.<br/>Detailed information can be found on the Wiki.</p>
he: <p>השתמש בממיינים כדי לארגן באופן אוטומטי את ההורדות השלמות שלך. לדוגמה, שים את כל הפרקים מסדרה בתיקייה של עונה מסויימת.</p><p>ממיינים מנוסים לפי סדר הופעתם ויכולים להסתדר מחדש על ידי גרירה ושחרור.<br/>הממיין הפעיל הראשון שתואם אל הקטגוריה המושפעת ואל סוג העבודה הוא זה שמוחל.</p><p>עוד אפשרויות זמינות כאשר האפשרות הגדרות מתקדמות מסומנת.<br/>מידע מפורט נמצא בוויקי.</p>

en: Add Sorter
he: הוסף ממיין

en: Remove Sorter
he: הסר ממיין

en: Test Data
he: בחן נתונים

en: Quick start
he: התחלה זריזה

en: Move and rename all episodes in the "tv" category to a show-specific folder
he: העבר ושנה שם את כל הפרקים בקטגוריה "טלוויזיה" אל תיקייה של סדרה מסויימת

en: Move and rename all movies in the "movies" category to a movie-specific folder
he: העבר ושנה שם את כל הסרטים בקטגוריה "סרטים" אל תיקייה של סרט מסויים

en: Rarely used options. For their meaning and explanation, click on the Help button to go to the Wiki page.<br>Don't change these without checking the Wiki first, as some have serious side-effects.<br>The default values are between parentheses.
he: אפשרויות אשר בשימוש לעיתים רחוקות. עבור משמעותן והסברן, לחץ על כפתור העזרה ולך אל דף הוויקי.<br>אל תשנה אותן ללא בדיקת הוויקי תחילה, מאחר שלכמה מהן יש תופעות לוואי רציניות.<br>ערכי ברירת המחדל הם בין הסוגריים.

en: Values
he: ערכים

note: Job details page
en: Edit NZB Details
he: ערוך פרטי NZB

note: Job details page, delete button
en: Delete
he: מחק

note: Job details page, filename column header
en: Filename
he: שם קובץ

en: Free Space
he: שטח פנוי

en: Temp Folder
he: תיקייה זמנית

en: Multi-Operations
he: רב־תפעולים

en: Hold shift key to select a range
he: החזק את מקש Shift כדי לבחור טווח

en: Check all
he: סמן הכל

en: Restart SABnzbd
he: הפעל מחדש את SABnzbd

en: On queue finish
he: בסיום תור

en: Status and interface options
he: אפשרויות של מעמד וממשק

en: Or drag and drop files in the window!
he: או גרור ושחרר קבצים בחלון!

en: Lost connection to SABnzbd..
he: חיבור אל SABnzbd אבד…

en: In case of SABnzbd restart this screen will disappear automatically!
he: במקרה של הפעלה מחדש של SABnzbd המסך ייעלם באופן אוטומטי!

en: WARNING:
he: אזהרה:

en: Fetch
he: משוך

en: Web Interface
he: ממשק רשת

en: Refresh rate
he: קצב רענון

en: Use global interface settings
he: השתמש בהגדרות ממשק עולמיות

en: Queue item limit
he: מגבלת פריטי תור

en: History item limit
he: מגבלת פריטי היסטוריה

en: Date format
he: תסדיר תאריך

en: Extra queue columns
he: יותר עמודות תור

en: Extra history columns
he: יותר עמודות היסטוריה

en: page
he: דף

en: Loading
he: טוען

en: articles
he: מאמרים

en: Rename
he: שנה שם

en: Queue repair
he: תקן תור

en: Show active connections
he: הראה חיבורים פעילים

en: Unblock
he: בטל חסימה

en: Orphaned jobs
he: עבודות יתומות

en: Send back to queue
he: שלח חזרה לתור

en: Delete All
he: מחק הכל

en: Retry all
he: נסה שוב הכל

en: Are you sure you want to delete all folders in your Temporary Download Folder? This cannot be undone!
he: האם אתה בטוח שברצונך למחוק את כל התיקיות בתיקיית ההורדות הזמנית שלך? לא ניתן לבטל פעולה זו!

en: Fetch NZB from URL
he: משוך NZB מכתובת

en: Upload NZB
he: העלה NZB

en: Optionally specify a filename
he: ציין באופן רשותי שם קובץ

en: Submit
he: הגש

en: Remove all selected files
he: הסר את כל הקבצים הנבחרים

en: Hide/show completed files
he: הסתר/הראה קבצים שלמים

en: Top
he: ראש

en: Bottom
he: תחתית

en: When you Retry a job, 'Duplicate Detection' and 'Abort jobs that cannot be completed' are disabled.
he: כשאתה מנסה שוב עבודה, העבודות 'גילוי שכפולים' ו'בטל עבודות שאינן יכולות להיות שלמות' מושבתות.

en: View Script Log
he: הצג יומן תסריטים

en: Renaming the job will abort Direct Unpack.
he: שינוי השם של העבודה יבטל פריקה ישירה.

en: LocalStorage (cookies) are disabled in your browser, interface settings will be lost after you close the browser!
he: אחסון מקומי (עוגיות) מושבת בדפדפן שלך, הגדרות ממשק יאבדו לאחר שתסגור את הדפדפן!

en: Glitter has some (new) features you might like!
he: אל Glitter יש מספר מאפיינים (חדשים) שאתה עשוי לאהוב!

en: Custom
he: מותאם אישית

en: Compact layout
he: פריסה צפופה

en: Always use full screen width
he: השתמש תמיד ברוחב של מסך מלא

en: Tabbed layout <br/>(separate queue and history)
he: פריסה בלשוניות<br/>(תור והיסטוריה נפרדים)

en: Speed
he: מהירות

en: Confirm Queue Deletions
he: אשר מחיקות תור

en: Confirm History Deletions
he: אשר מחיקות היסטוריה

en: Keyboard shortcuts
he: קיצורי דרך במקלדת

en: Shift+Arrow key: Browse Queue and History pages
he: Shift+מקש חץ: עיין בתור ובדפי היסטוריה

en: How long or untill when do you want to pause? (in English!)
he: כמה זמן או עד מתי תרצה להשהות? (באנגלית!)

en: Sorry, we could not interpret that. Try again.
he: סליחה, לא יכולנו לפרש את זה. נסה שוב.

en: Pause for...
he: השהה למשך…

en: Refresh
he: רענן

en: All usernames, passwords and API-keys are automatically removed from the log and the included copy of your settings.
he: כל שמות המשתמש, הסיסמאות ומפתחות API מוסרים באופן אוטומטי מהיומן ומהעותק הכלול של ההגדרות שלך.

en: Sort by % downloaded <small>Most&rarr;Least</small>
he: מיין לפי % ירד <small>הכי הרבה&rarr;הכי מעט</small>

en: Sort by Age <small>Oldest&rarr;Newest</small>
he: מיין לפי גיל <small>החדש ביותר&larr;הישן ביותר</small>

en: Sort by Age <small>Newest&rarr;Oldest</small>
he: מיין לפי גיל <small>הישן ביותר&larr;החדש ביותר</small>

en: Sort by Name <small>A&rarr;Z</small>
he: מיין לפי שם <small>א&larr;ת</small>

en: Sort by Name <small>Z&rarr;A</small>
he: מיין לפי שם <small>ת&larr;א</small>

en: Sort by Size <small>Smallest&rarr;Largest</small>
he: מיין לפי גודל <small>הקטן ביותר&larr;הגדול ביותר</small>

en: Sort by Size <small>Largest&rarr;Smallest</small>
he: מיין לפי גודל <small>הגדול ביותר&larr;הקטן ביותר</small>

en: Uploading
he: מעלה

en: Forcing disconnect
he: מאלץ ניתוק

en: Removing job
he: מסיר עבודה

en: Removing jobs
he: מסיר עבודות

en: SABnzbd Quick-Start Wizard
he: אשף התחלה זריזה של SABnzbd

en: SABnzbd Version
he: גרסת SABnzbd

note: Button to go to previous Wizard page
en: Previous
he: הקודם

note: Button to go to next Wizard page
en: Next
he: הבא

en: Server Details
he: פרטי שרת

en: Please enter in the details of your primary usenet provider.
he: אנא הכנס את הפרטים של ספק Usenet העיקרי שלך.

en: The number of connections allowed by your provider
he: מספר החיבורים המותרים ע״י הספק שלך

note: Wizard: examples of amount of connections
en: E.g. 8 or 20
he: לדוגמה 8 או 20

en: Select only if your provider allows SSL connections.
he: בחר רק אם הספק שלך מתיר חיבורי SSL.

en: Click to test the entered details.
he: לחץ כדי לבחון את הפרטים שהוכנסו.

note: Abbreviation for "for example"
en: E.g.
he: לדוגמה

note: Wizard step
en: Setup is now complete!
he: ההתקנה שלמה כעת!

note: Wizard tip
en: SABnzbd will now be running in the background.
he: SABnzbd ירוץ כעת ברקע.

note: Wizard tip
en: Closing any browser windows/tabs will NOT close SABnzbd.
he: סגירה של חלונות/לשוניות כלשהם/כלשהן לא תסגור את SABnzbd.

en: It is recommended you right click and bookmark this location and use this bookmark to access SABnzbd when it is running in the background.
he: מומלץ ללחוץ לחיצה ימנית וליצור סימנייה למיקום זה ולהשתמש בסימנייה זו כדי להשיג גישה אל SABnzbd כאשר הוא רץ ברקע.

en: Further help can be found on our
he: עזרה נוספת יכולה להימצא ב

note: Wizard step
en: Go to SABnzbd
he: לך אל SABnzbd

note: Wizard EXIT button on first page
en: Exit SABnzbd
he: צא מן SABnzbd

note: Wizard START button on first page
en: Start Wizard
he: התחל אשף

note: Tooltip for disabled Next button
en: Click on Test Server before continuing
he: לחץ על בדיקת שרת לפני המשך

en: Restore backup
he: שחזר גיבוי

en: 
    SABnzbd comes with ABSOLUTELY NO WARRANTY.
    This is free software, and you are welcome to redistribute it under certain conditions.
    It is licensed under the GNU GENERAL PUBLIC LICENSE Version 2 or (at your option) any later version.
he: 
    SABnzbd מגיע ללא אחריות מוחלטת.
    זו תוכנה חינמית, ואתה מוזמן להפיצה מחדש תחת תנאים מסוימים.
    היא ברישיון תחת רישיון ציבורי כללי GNU גרסה 2 או (לבחירתך) כל גרסה שהיא מאוחרת יותר.

note: Error message
en: Failed to rename %s to %s
he: כישלון בשינוי שם %s אל %s

note: Error message
en: Failed to rename similar file: %s to %s
he: כישלון בשינוי שם של קובץ דומה: %s אל %s

en: Unauthorized access
he: גישה בלתי מורשת

en: File not on server
he: קובץ לא על השרת

en: Server could not complete request
he: השרת לא היה יכול להשלים בקשה

note: Error message
en: URLGRABBER CRASHED
he: תופס כתובות קרס

en: Unusable NZB file
he: קובץ NZB בלתי שמיש

en: URL Fetching failed; %s
he: משיכת כתובת נכשלה; %s

en: Trying to fetch NZB from %s
he: מנסה למשוך קובץ NZB מן %s
