SABnzbd-4.2.1 - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Show Release Notes
fi: Näytä julkaisutiedot

en: Support the project, Donate!
fi: Tue projektia, lahjoita!

en: This will uninstall SABnzbd from your system
fi: Tämä poistaa SABnzbd:n tietokoneestasi

en: Run at startup
fi: Suorita käynnistyksen yhteydessä

en: Desktop Icon
fi: Työpöydän kuvake

en: NZB File association
fi: NZB tiedostosidos

en: Delete Program
fi: Poista sovellus

en: Delete Settings
fi: Poista asetukset

en: You cannot overwrite an existing installation. \n\nClick `OK` to remove the previous version or `Cancel` to cancel this upgrade.
fi: Et voi asentaa tätä vanhan asennuksen päälle. \n\nPaina `OK` poistaaksesi edellisen version tai paina `Peruuta` peruuttaaksesi tämän päivityksen.

en: Your settings and data will be preserved.
fi: Asetuksiasi ja tietojasi ei poisteta.
