SABnzbd-4.2.1 - en to nb translation catalogue (10 entries)

en: Show Release Notes
nb: Vis versjonsmerknader

en: Support the project, Donate!
nb: Støtt prosjektet, donèr!

en: This will uninstall SABnzbd from your system
nb: Dette vil avinstallere SABnzbd fra ditt system

en: Run at startup
nb: Kjør ved oppstart

en: Desktop Icon
nb: Skrivebordsikon

en: NZB File association
nb: NZB-filassosiering

en: Delete Program
nb: Fjern program

en: Delete Settings
nb: Slett innstillinger

en: You cannot overwrite an existing installation. \n\nClick `OK` to remove the previous version or `Cancel` to cancel this upgrade.
nb: Du kan ikke overskrive en eksisterende installasjon.  \n\nTrykk 'OK' for å fjerne tidligere installasjon, eller 'Avbryt' for å avbryte denne oppgraderingen.

en: Your settings and data will be preserved.
nb: Dine innstillinger og data vil bli tatt vare på.
