SABnzbd-4.2.1 - en to nl translation catalogue (14 entries)

en: Show Release Notes
nl: Toon opmerkingen bij deze uitgave

en: Support the project, Donate!
nl: Steun het project, doneer!

en: The SABnzbd Windows Service changed in SABnzbd 3.0.0. \nYou will need to reinstall the SABnzbd service. \n\nClick `OK` to remove the existing services or `Cancel` to cancel this upgrade.
nl: De SABnzbd Windows Service is aangepast in SABnzbd 3.0.0. Hierdoor zal je de service opnieuw moeten installeren.\n\n
    Klik `Ok` om de bestaande services te verwijderen of `Annuleren` om te stoppen.

en: The installer only supports 64-bit Windows, use the standalone version to run on 32-bit Windows.
nl: Alleen 64-bit wordt ondersteund in de installer, download de standalone versie om SABnzbd uit te voeren op 32-bit Windows.

en: The installer only supports Windows 8.1 and above, use the standalone legacy version to run on older Windows version.
nl: Alleen Windows 8.1 en nieuwer worden ondersteund door de installer, download de standalone legacy versie om SABnzbd uit te voeren op oudere versies van Windows.

en: Shutting down SABnzbd
nl: SABnzbd wordt afgesloten

en: This will uninstall SABnzbd from your system
nl: Dit verwijdert SABnzbd van je systeem

en: Run at startup
nl: Starten met Windows

en: Desktop Icon
nl: Bureaubladpictogram

en: NZB File association
nl: NZB-bestanden openen met SABnzbd

en: Delete Program
nl: Programma verwijderen

en: Delete Settings
nl: Verwijder alle instellingen

en: You cannot overwrite an existing installation. \n\nClick `OK` to remove the previous version or `Cancel` to cancel this upgrade.
nl: U kunt geen bestaande installatie overschrijven.\n\nKlik op `OK` om de vorige versie te verwijderen of op `Annuleren` om te stoppen.

en: Your settings and data will be preserved.
nl: Je instellingen en bestanden blijven behouden.
