SABnzbd-4.2.1 - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Show Release Notes
pl: Pokaż informacje o wydaniu

en: Support the project, Donate!
pl: Wspomóż projekt!

en: This will uninstall SABnzbd from your system
pl: To odinstaluje SABnzbd z systemu

en: Run at startup
pl: Uruchom wraz z systemem

en: Desktop Icon
pl: Ikona pulpitu

en: NZB File association
pl: powiązanie pliku NZB

en: Delete Program
pl: Usuń program

en: Delete Settings
pl: Skasuj obecne ustawienia

en: You cannot overwrite an existing installation. \n\nClick `OK` to remove the previous version or `Cancel` to cancel this upgrade.
pl: Nie można nadpisać istniejącej instalacji. \n\n Naciśnij `OK`, aby usunąć poprzednia wersję lub `Anuluj` aby anulować aktualizację.

en: Your settings and data will be preserved.
pl: Twoje ustawienia i dane zostaną zachowane.
