SABnzbd-4.2.1 - en to sr translation catalogue (10 entries)

en: Show Release Notes
sr: Прикажи белешке о издању

en: Support the project, Donate!
sr: Подржите пројекат, дајте добровољан прилог!

en: This will uninstall SABnzbd from your system
sr: Ово ће уклонити САБнзбд са вашег система

en: Run at startup
sr: Покрени са системом

en: Desktop Icon
sr: Иконица радне површи

en: NZB File association
sr: Придруживање НЗБ датотеке

en: Delete Program
sr: Обриши програм

en: Delete Settings
sr: Обриши подешавања

en: You cannot overwrite an existing installation. \n\nClick `OK` to remove the previous version or `Cancel` to cancel this upgrade.
sr: Не можете да препишете постојећу инсталацију. \n\nПритисните „У реду“ да уклоните претходно издање или „Откажи“ да поништите ову надоградњу.

en: Your settings and data will be preserved.
sr: Ваша подешавања и подаци биће сачувани.
