SABnzbd-4.3.3Beta2 - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Show Release Notes
he: הראה הערות שחרור

en: Support the project, Donate!
he: תמוך במיזם, תרום!

en: The SABnzbd Windows Service changed in SABnzbd 3.0.0. \nYou will need to reinstall the SABnzbd service. \n\nClick `OK` to remove the existing services or `Cancel` to cancel this upgrade.
he: שירות Windows של SABnzbd השתנה ב־SABnzbd 3.0.0. \nתצטרך להתקין מחדש את השירות של SABnzbd. \n\nלחץ על `אישור` כדי להסיר את השירותים הקיימים או על `ביטול` כדי לבטל שדרוג זה.

en: The installer only supports 64-bit Windows, use the standalone version to run on 32-bit Windows.
he: המתקין תומך רק במערכת Windows מסוג 64־סיביות, השתמש בגרסה העצמאית כדי להריץ על Windows מסוג 32־סיביות.

en: The installer only supports Windows 8.1 and above, use the standalone legacy version to run on older Windows version.
he: המתקין תומך רק במערכת Windows 8.1 ומעלה, השתמש בגרסה העצמאית המיושנת כדי להריץ על גרסת Windows ישנה יותר.

en: Shutting down SABnzbd
he: מכבה את SABnzbd

en: This will uninstall SABnzbd from your system
he: זה יסיר את SABnzbd מהמערכת שלך

en: Run at startup
he: הרץ בהזנק

en: Desktop Icon
he: צור קיצור דרך בשולחן העבודה

en: NZB File association
he: NZB שייך קבצי

en: Delete Program
he: מחק תוכנית

en: Delete Settings
he: מחק הגדרות

en: You cannot overwrite an existing installation. \n\nClick `OK` to remove the previous version or `Cancel` to cancel this upgrade.
he: אינך יכול לדרוס התקנה קיימת. \n\nלחץ על `אישור` כדי להסיר את הגרסה הקודמת או על `ביטול` כדי לבטל שדרוג זה.

en: Your settings and data will be preserved.
he: ההגדרות והנתונים שלך ישתמרו.
