AbiWord 2.9 - en to lt translation catalogue (954 entries)

note: DLG_Styles_ErrNotTitle2
en:  - Reserved. 
     You cannot use this name. Choose Another
lt:  - Rezervuotas. 
     Tu negali naudoti šio vardo. Pasirink kitą

note: DLG_WordCount_Auto_Update
en:  Auto Update
lt:  Savaime atnaujinti

note: DLG_PageSetup_Percent
en: % of normal size
lt: % normalaus dydžio

note: MSG_DlgNotImp
en: %s not implemented yet.
    
    If you are a programmer, feel free to add code in %s, line %d
    and mail patches to:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Otherwise, please be patient.
lt: %s kol kas neįgyvendintas.
    
    Jei tu esi programuotojas, jauskis laisvai pridėdamas kodą į %s, eilutė %d
    ir nusiųsk pakeitimus į:
    
    	abiword-dev@abisource.com
    
    Jeigu ne, prašom turėti kantrybės.

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT
en: &About %s
lt: &Apie %s

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: &Accept revision
lt: &Priimti pakeitimus

note: DLG_Spell_AddToDict MENU_LABEL_SPELL_ADD
en: &Add
lt: Pri&dėti

note: DLG_PageSetup_Adjust
en: &Adjust to:
lt: &Priderinti iki:

note: MENU_LABEL_ALIGN
en: &Align
lt: &Lygiuoti

note: DLG_Options_Label_ViewAll
en: &All
lt: V&iską

note: DLG_ApplyButton
en: &Apply
lt: Prit&aikyti

note: DLG_Para_LabelAt
en: &At:
lt: K&iek:

note: MENU_LABEL_TOOLS_AUTOSPELL
en: &Auto Spellcheck
lt: S&avaime tikrinti rašybą

note: DLG_Options_Label_PrefsAutoSave
en: &Automatically save this Scheme
lt: &Savaime išsaugoti šią schemą

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
lt: &Prieš:

note: MENU_LABEL_FMT_BOLD
en: &Bold
lt: &Storas

note: MENU_LABEL_FMT_BORDERS
en: &Borders and Shading
lt: &Rėmeliai ir fonas

note: DLG_PageSetup_Bottom
en: &Bottom:
lt: &Apačia:

note: MENU_LABEL_INSERT_BREAK
en: &Break
lt: &Skyriklį

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_CELL
en: &Cell
lt: &Langelį

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_CELLS MENU_LABEL_TABLE_DELETE_CELLS
en: &Cells
lt: &Langelius

note: MENU_LABEL_ALIGN_CENTER
en: &Center
lt: &Centre

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
lt: Pa&keisti į

note: MENU_LABEL_INSERT_CLIPART
en: &Clip Art
lt: &Piešinį

note: DLG_CloseButton MENU_LABEL_FILE_CLOSE
en: &Close
lt: &Uždaryti

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_COLUMNS
en: &Column
lt: &Stulpelį

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
lt: &Skilčių skyriklį

note: MENU_LABEL_FMT_COLUMNS
en: &Columns
lt: &Skiltys

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: &Compare documents
lt: Pa&lyginti dokumentus

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY
en: &Copy
lt: &Kopijuoti

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE_DEFINE
en: &Create and Modify Styles
lt: &Sukurti ir keisti

note: DLG_Options_Label_PrefsCurrentScheme
en: &Current Preferences Scheme
lt: &Esama nuostatų schema

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE
en: &Delete
lt: &Ištrinti

note: MENU_LABEL_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: &Delete hyperlink
lt: &Pašalinti nuorodą

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
lt: &Žodynas...

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: &Direction Marker
lt: Teksto &krypties žymelę

note: MENU_LABEL_FMT_DOCUMENT
en: &Document
lt: &Dokumentas

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY
en: &Document History
lt: D&okumento Istorija

note: MENU_LABEL_WINDOW
en: &Documents
lt: &Dokumentai

note: DLG_Para_PushNoHyphenate
en: &Don't hyphenate
lt: &Neskiemenuoti

note: DLG_Options_Btn_IgnoreEdit MENU_LABEL_EDIT
en: &Edit
lt: &Keisti

note: MENU_LABEL_INSERT_ENDNOTE
en: &Endnote
lt: &Paaiškinimą gale

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
lt: &Lyginiame puslapyje

note: MENU_LABEL_INSERT_FIELD
en: &Field
lt: &Lauką

note: DLG_Field_Fields_No_Colon
en: &Fields
lt: &Laukai

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
lt: &Laukai:

note: DLG_RDF_Editor_Menu_File MENU_LABEL_FILE
en: &File
lt: &Byla

note: DLG_Options_Label_FileExtension
en: &File extension:
lt: &Bylos plėtinys:

note: MENU_LABEL_EDIT_FIND
en: &Find
lt: &Rasti

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
lt: &Rasti kitą

note: MENU_LABEL_FMT_FONT
en: &Font
lt: Šri&ftas

note: DLG_PageSetup_Footer
en: &Footer:
lt: &Poraštė:

note: MENU_LABEL_TABLE_FORMAT
en: &Format
lt: &Formatas

note: MENU_LABEL_EDIT_GOTO
en: &Go To
lt: &Eiti į

note: DLG_FormatTOC_HasHeading
en: &Has Heading
lt: Turi &Antraštę

note: MENU_LABEL_VIEW_HEADFOOT
en: &Header and Footer
lt: &Antraštė ir poraštė

note: MENU_LABEL_FMT_HDRFTR
en: &Header/Footers
lt: &Antraštė/Poraštė

note: DLG_PageSetup_Header
en: &Header:
lt: &Antraštė:

note: DLG_PageSetup_Height
en: &Height:
lt: &Aukštis:

note: DLG_HelpButton MENU_LABEL_HELP
en: &Help
lt: &Pagalba

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
lt: &Paslėptą tekstą

note: DLG_Options_Label_SpellHighlightMisspelledWords
en: &Highlight misspelled words
lt: Išr&yškinti klaidingus žodžius

note: MENU_LABEL_INSERT_HYPERLINK
en: &Hyperlink
lt: &Nuorodą

note: DLG_Spell_Ignore
en: &Ignore
lt: &Nepaisyti

note: MENU_LABEL_SPELL_IGNOREALL
en: &Ignore All
lt: Nepaisyti &visų

note: MENU_LABEL_FMT_IMAGE MENU_LABEL_FMT_POSIMAGE
en: &Image
lt: Keisti &Paveikslo dydį

note: MENU_LABEL_WEB_WEBPREVIEW
en: &In web browser
lt: &Kaip tinklalapį

note: DLG_FormatTOC_InheritLabel
en: &Inherit label
lt: Pa&veldėti žymę

note: DLG_InsertButton MENU_LABEL_INSERT MENU_LABEL_TABLE_INSERT DLG_Insert
en: &Insert
lt: Į&terpti

note: DLG_Options_Label_AutoSaveInterval
en: &Interval:
lt: &Laiko tarpas:

note: MENU_LABEL_FMT_ITALIC
en: &Italic
lt: &Kursyvas

note: MENU_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: &Justify
lt: Išl&yginti

note: DLG_Para_PushKeepLinesTogether
en: &Keep lines together
lt: Neskaidyti &pastraipų

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER_LRM
en: &LRM
lt: &KDŽ

note: DLG_PageSetup_Landscape
en: &Landscape
lt: Gu&lsčias lapas

note: MENU_LABEL_TOOLS_LANGUAGE
en: &Language
lt: Ka&lba

note: MENU_LABEL_ALIGN_LEFT
en: &Left
lt: &Kairėje

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: &Left-to-right text
lt: Tekstas iš-&Kairės-į-Dešinę

note: DLG_Para_LabelLeft DLG_PageSetup_Left
en: &Left:
lt: &Kairėje:

note: MENU_LABEL_VIEW_LOCK_TB_LAYOUT
en: &Lock layout
lt: &Užrakinti išdėstymą

note: MENU_LABEL_TOOLS_MAILMERGE
en: &Mail Merge
lt: &Duomenų prijungimas

note: MENU_LABEL_INSERT_MAILMERGE
en: &Mail Merge Field
lt: &Prijungiamų duomenų lauką

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: &Maintain Full History
lt: &Rašyti pilną istoriją

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: &Mark revisions while typing
lt: &Registruoti taisymus

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
lt: &Skirti raidžių dydį

note: MENU_LABEL_TABLE_MERGE_CELLS
en: &Merge Cells
lt: &Sujungti langelius

note: MENU_LABEL_WINDOW_MORE
en: &More Documents
lt: &Daugiau Dokumentų

note: DLG_Goto_Label_Name
en: &Name:
lt: &Pavadinimas:

note: MENU_LABEL_FILE_NEW
en: &New
lt: &Nauja

note: MENU_LABEL_WINDOW_NEW
en: &New Window
lt: &Naujas langas

note: MENU_LABEL_FILE_NEW_USING_TEMPLATE
en: &New using Template
lt: Nauja, panaudojant ša&bloną

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
lt: &Kitame puslapyje

note: MENU_LABEL_VIEW_NORMAL
en: &Normal Layout
lt: &Normalus išdėstymas

note: DLG_Goto_Label_Number
en: &Number:
lt: &Numeris:

note: DLG_FormatTOC_NumberingType
en: &Numbering type:
lt: &Numeravimo būdas:

note: DLG_Break_OddPage
en: &Odd page
lt: &Nelyginiame puslapyje

note: MENU_LABEL_FILE_OPEN
en: &Open
lt: &Atidaryti

note: DLG_MailMerge_OpenFile
en: &Open File
lt: &Atidaryti Bylą

note: MENU_LABEL_FMT_OVERLINE
en: &Overline
lt: Linija &viršuje

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: &Page Width
lt: &Puslapio Plotis

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
lt: &Puslapių skyriklį

note: DLG_FormatTOC_PageNumbering
en: &Page numbering:
lt: Pus&lapių numeravimas:

note: MENU_LABEL_FMT_PARAGRAPH
en: &Paragraph
lt: &Pastraipa

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE
en: &Paste
lt: Į&dėti

note: MENU_LABEL_INSERT_GRAPHIC
en: &Picture
lt: &Paveikslėlį

note: MENU_LABEL_TOOLS_PLUGINS
en: &Plugins
lt: &Priedai

note: DLG_PageSetup_Portrait
en: &Portrait
lt: &Stačias lapas

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT
en: &Print
lt: S&pausdinti

note: MENU_LABEL_VIEW_PRINT
en: &Print Layout
lt: S&pausdinimo išdėstymas

note: MENU_LABEL_FILE_EXIT
en: &Quit
lt: &Išeiti

note: MENU_LABEL_INSERT_DIRECTIONMARKER_RLM
en: &RLM
lt: &DKŽ

note: MENU_LABEL_EDIT_REDO
en: &Redo
lt: &Pakartoti

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: &Reject revision
lt: &Atmesti pakeitimus

note: DLG_FR_ReplaceButton
en: &Replace
lt: &Pakeisti

note: DLG_Options_Btn_IgnoreReset
en: &Reset
lt: Pa&miršti

note: MENU_LABEL_VIEW_DEFAULT_TB_LAYOUT
en: &Reset to default layout
lt: &Atstatyti įprastą išdėstymą

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS
en: &Revisions
lt: &Rašyti pilną istoriją

note: MENU_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: &Right
lt: &Dešinėje

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: &Right-to-left text
lt: Tekstas iš-&Dešinės-į-Kairę

note: DLG_Para_LabelRight DLG_PageSetup_Right
en: &Right:
lt: &Dešinėje:

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_ROWS MENU_LABEL_TABLE_SELECT_ROW
en: &Row
lt: &Eilutę

note: DLG_Options_Label_ViewRuler
en: &Ruler
lt: &Liniuotę

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE
en: &Save
lt: Iš&saugoti

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEIMAGE
en: &Save Image As
lt: Iš&saugoti paveikslėlį kaip

note: MENU_LABEL_WEB_SAVEASWEB
en: &Save web page
lt: &Išsaugoti internetinį puslapį

note: MENU_LABEL_HELP_SEARCH
en: &Search for Help
lt: &Ieškoti pagalbos

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT
en: &Select
lt: &Pažymėti

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: &Select revision
lt: &Pasirinkti taisymą

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: &Show History
lt: &Rodyti Istoriją

note: MENU_LABEL_VIEW_STATUSBAR
en: &Show Status Bar
lt: &Rodyti būsenos juostą

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
lt: &Ypatingos:

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLING
en: &Spelling
lt: &Rašyba

note: DLG_FormatTOC_StartAt
en: &Start at:
lt: &Pradėti nuo:

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: &Status bar
lt: &Būsenos juostą

note: MENU_LABEL_FMT_SUBSCRIPT
en: &Subscript
lt: &Apatinis indeksas

note: DLG_Para_PushSuppressLineNumbers
en: &Suppress line numbers
lt: Nutylėti &eilučių numerius

note: DLG_FormatTOC_TabLeader
en: &Tab leader:
lt: &Tabuliacijos vedlys:

note: MENU_LABEL_FMT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_INSERT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_DELETE_TABLE MENU_LABEL_TABLE_SELECT_TABLE
en: &Table
lt: &Lentelę

note: MENU_LABEL_FMT_TABS
en: &Tabs
lt: &Tabuliacijos (Tab)

note: DLG_Para_ButtonTabs
en: &Tabs...
lt: &Tabuliacijos (Tab)...

note: MENU_LABEL_VIEW_TOOLBARS
en: &Toolbars
lt: Mygtukų &juostas

note: MENU_LABEL_TOOLS
en: &Tools
lt: Įra&nkiai

note: DLG_PageSetup_Top
en: &Top:
lt: &Viršus:

note: DLG_Field_Types_No_Colon
en: &Types
lt: &Tipai

note: DLG_Field_Types
en: &Types:
lt: &Tipai:

note: MENU_LABEL_FMT_UNDERLINE
en: &Underline
lt: Pabra&uktas

note: MENU_LABEL_EDIT_UNDO
en: &Undo
lt: &Atšaukti

note: DLG_Options_Label_ViewUnits DLG_PageSetup_Units
en: &Units:
lt: &Matavimo vienetai:

note: MENU_LABEL_VIEW DLG_MW_ViewButton
en: &View
lt: &Rodyti

note: MENU_LABEL_VIEW_WEB
en: &Web Layout
lt: &Web išdėstymas

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WHOLE
en: &Whole Page
lt: &Visas Puslapis

note: DLG_FR_WholeWord
en: &Whole word
lt: &Visas žodis

note: DLG_Para_PushWidowOrphanControl
en: &Widow/Orphan control
lt: Nepalikti &vienišų eilučių

note: DLG_PageSetup_Width
en: &Width:
lt: &Plotis:

note: MENU_LABEL_TOOLS_WORDCOUNT
en: &Word Count
lt: Ž&odžių skaičius

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_MENU MENU_LABEL_VIEW_ZOOM
en: &Zoom
lt: &Mastelis

note: DLG_ListRevisions_LevelZero
en: (All revisions visible)
lt: (Visi taisymai matomi)

note: DLG_Spell_NoSuggestions
en: (no spelling suggestions)
lt: (nėra rašybos pasiūlymų)

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
lt: (jokia)

note: TOOLBAR_LABEL_1COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_1COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_1COLUMN
en: 1 Column
lt: 1 Stulpelis

note: TOOLBAR_LABEL_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 Spacing
lt: 1.5 Tarpo

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
lt: 1,5 eilutės

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MIDDLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_MIDDLE_SPACE
en: 1.5 spacing
lt: 1.5 tarpo

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_12BEFORE
en: 12 pt before
lt: 12 pt prieš

note: TOOLBAR_LABEL_2COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_2COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_2COLUMN
en: 2 Columns
lt: 2 Stulpeliai

note: TOOLBAR_LABEL_3COLUMN TOOLBAR_STATUSLINE_3COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_3COLUMN
en: 3 Columns
lt: 3 Stulpeliai

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
lt: << Atgal

note: DLG_Options_Label_SpellSuggest
en: A&lways suggest corrections
lt: &Visada siūlyti pataisymus

note: MSG_SpellSelectionDone
en: AbiWord finished checking the selection.
lt: AbiWord baigė pažymėtos dalies tikrinimą.

note: DLG_FR_FinishedReplace
en: AbiWord has finished its search of the document and has made %d replacements.
lt: AbiWord baigė paiešką dokumente ir padarė %d pakeitimus.

note: DLG_FR_FinishedFind
en: AbiWord has finished searching the document.
lt: AbiWord baigė paiešką dokumente.

note: WINDOWS_COMCTL_WARNING
en: AbiWord is designed for a newer version of the system file COMCTL32.DLL
    than the one currently on your system. (COMCTL32.DLL version 4.72 or newer)
    A solution to this problem is explained in the FAQ on the AbiSource web site
    
    	http://www.abisource.com
    
    You can use the program, but the toolbar may be missing.
lt: AbiWord programai reikalinga naujesnė sisteminės bylos COMCTL32.DLL versija
    nei esanti jūsų sistemoje. (COMCTL32.DLL versija 4.72 arba naujesnė)
    Šios problemos sprendimas paaiškintas atsakymuose į dažnai užduodamus klausimus (FAQ)
    AbiSource tinklalapyje
    
    	http://www.abisource.com
    
    Jūs galite naudoti programą, bet nebus mygtukų juostos.

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About G&NOME Office
lt: Apie G&NOME Office

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT_GNOMEOFFICE
en: About the GNOME Office project
lt: Apie GNOME Office projektą

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_ACCEPT_REVISION
en: Accept the suggested change
lt: Priimti siūlomą pakeitimą

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_COLUMN
en: Add a column to this table after the current column
lt: Pridėti stulpelį šioje lentelėje po esamo stulpelio

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ADD_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_ADD_ROW
en: Add a row to this table after the current row
lt: Pridėti eilutę šioje lentelėje po esamos eilutės

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BORDERS
en: Add borders and shading to the selection
lt: Pažymėtam fragmetui pridėti rėmelius ir šešėlius

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_COLUMN
en: Add column after
lt: Pridėti stulpelį po

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BULLETS
en: Add or modify bullets and numbering for selected paragraphs
lt: Pridėti arba koreaguoti punktus ir numeraciją pažymėtoje pastraipoje

note: TOOLBAR_LABEL_ADD_ROW
en: Add row after
lt: Pridėti eilutę po

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_ADD
en: Add this word to the custom dictionary
lt: Įdėti šį žodį į nuosavą žodyną

note: DLG_Styles_ModifyTemplate
en: Add to template
lt: Pridėti prie šablono

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
lt: P&o:

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
lt: &Lygiuoti:

note: DLG_PageNumbers_Alignment_No_Colon
en: Alignment
lt: Lygiavimas

note: DLG_Tab_Label_Alignment DLG_PageNumbers_Alignment
en: Alignment:
lt: Lygiavimas:

note: DLG_Styles_LBL_All DLG_UP_All
en: All
lt: Visi

note: DLG_Options_Label_CheckWhiteForTransparent
en: Allow screen colors other than white
lt: Pakeisti baltą ekrano spalvą į kitokią

note: FIELD_Application
en: Application
lt: Programa

note: DLG_Options_Label_AppStartup
en: Application Startup
lt: Programos Paleistis

note: DLG_Options_Btn_Apply DLG_Apply
en: Apply
lt: Pritaikyti

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMTPAINTER TOOLBAR_TOOLTIP_FMTPAINTER
en: Apply the previously copied paragraph formatting onto the selected text
lt: Pažymėtam tekstui pritaikyti prieš tai nukopijuoto teksto formatą

note: DLG_Lists_Apply_Current
en: Apply to Current List
lt: Pritaikyti esamam sąrašui

note: DLG_FormatTable_Apply_To
en: Apply to:
lt: Taikyti:

note: DLG_Lists_Arabic_List
en: Arabic List
lt: Arabiškas sąrašas

note: MSG_AutoRevisionOffWarning
en: Are you sure you do not want to maintain full history record? If you proceed, you will not be able to restore earlier versions of this document.
lt: Ar tikrai nenorite vesti pilnos dokumento istorijos? Jeigu tęsite, negalėsite atstatyti ankstesnių šio dokumento versijų.

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
lt: Bent

note: DLG_Lists_Resume
en: Attach to Previous List
lt: Pratęsti praeitą sąrašą

note: FIELD_Document_Creator DLG_Goto_Column_Author
en: Author
lt: Autorius

note: DLG_MetaData_Author_LBL DLG_Annotation_Author_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_AUTHOR
en: Author:
lt: Autorius:

note: DLG_Options_Label_AutoSaveUnderline
en: Auto &Save
lt: Savaime Iš&saugoti

note: DLG_Options_Label_AutoSaveCurrent
en: Auto &save current file every
lt: Savaime &išsaugoti esamą bylą kas

note: DLG_Options_Label_AutoSave
en: Auto Save
lt: Savaime išsaugoti

note: DLG_Options_Label_SpellAutoReplace
en: Auto replace misspelled words
lt: Savaime pakeisti neteisingai parašytus žodžius

note: DLG_InsertTable_AutoFit
en: AutoFit Behavior
lt: Automatinis sutalpinimas

note: DLG_InsertTable_AutoColSize
en: Automatic column size
lt: Automatinis stulpelio dydis

note: DLG_Options_Label_CheckAutoLoadPlugins
en: Automatically load all plugins found
lt: Automatiškai užkrauti visus rastus priedus

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_AUTOSPELL
en: Automatically spell-check the document
lt: Savaime tikrinti dokumento rašybą

note: DLG_Styles_ModifyAutomatic
en: Automatically update
lt: Savaime atnaujinti

note: MSG_AutoMerge
en: Automerge
lt: Apjungiama automatiškai

note: DLG_MailMerge_AvailableFields
en: Available Fields:
lt: Galimi Laukai:

note: DLG_DateTime_AvailableFormats
en: Available Formats:
lt: Galimi Formatai:

note: DLG_Styles_Available
en: Available Styles:
lt: Galimi stiliai:

note: DLG_Para_LabelBy
en: B&y:
lt: P&er:

note: DLG_FormatFrame_Background DLG_FormatTable_Background
en: Background
lt: Fonas

note: DLG_FormatFrame_Background_Color DLG_FormatTable_Background_Color
en: Background color:
lt: Fono spalva:

note: DLG_Tab_Radio_Bar
en: Bar
lt: Stačias brūkšnys

note: TabToggleBarTab
en: Bar Tab
lt: Tabuliavimo juosta

note: DLG_Styles_ModifyBasedOn
en: Based On:
lt: Paremtas:

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_BOLD TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOLD TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOLD DLG_UFS_StyleBold
en: Bold
lt: Storas

note: MENU_LABEL_INSERT_BOOKMARK
en: Boo&kmark
lt: Žy&melę

note: DLG_Goto_Target_Bookmark
en: Bookmark
lt: Žymelę

note: MSG_BookmarkNotFound
en: Bookmark "%s" was not found in this document.
lt: Šiame dokumente nerasta "%s" žymelių.

note: DLG_FormatFrame_Border_Color DLG_FormatTable_Border_Color DLG_BorderShading_Border_Color
en: Border color:
lt: Rėmelio spalva:

note: DLG_FormatFrame_Borders DLG_FormatTable_Borders DLG_BorderShading_Borders
en: Borders
lt: Rėmeliai

note: DLG_BorderShading_Title
en: Borders and Shading
lt: Rėmeliai ir fonas

note: DLG_PageNumbers_Footer
en: Bottom
lt: Apačia

note: BottomMarginStatus
en: Bottom Margin [%s]
lt: Apatinė paraštė [%s]

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOTTOMLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOTTOMLINE DLG_UFS_BottomlineCheck
en: Bottomline
lt: Apatinė linija

note: DLG_Lists_Box_List STYLE_BOXLIST
en: Box List
lt: Dėžučių sąrašas

note: FIELD_Application_BuildId
en: Build Id.
lt: Versijos Id.

note: FIELD_Application_Options
en: Build Options
lt: Versijos nuostatos

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
lt: Punktų

note: DLG_Lists_Bullet_List STYLE_BULLETLIST
en: Bullet List
lt: Punktų sąrašas

note: TOOLBAR_LABEL_LISTS_BULLETS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_BULLETS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_BULLETS
en: Bullets
lt: Punktai

note: MENU_LABEL_FMT_BULLETS
en: Bullets and &Numbering
lt: Punktai ir &numeravimas

note: DLG_Lists_Title
en: Bullets and Numbering
lt: Punktai ir numeravimas

note: DLG_Options_Label_Look
en: Button Style
lt: Išvaizda

note: MENU_LABEL_FMT_TOGGLECASE
en: C&hange Case
lt: &Keisti registrą

note: MENU_LABEL_HELP_CREDITS
en: C&redits
lt: &Dėkojame

note: MSG_NoBreakInsideTable
en: Can not insert a Break inside a table
lt: Negalima įterpti skyriklio į lentelę

note: MSG_NoBreakInsideFrame
en: Can not insert a Break inside a text box
lt: Negalima įterpti skyriklio į teksto dėžutę

note: DLG_Styles_ErrStyleCantDelete
en: Cannot delete this style
lt: Negalima pašalinti šio stiliaus

note: DLG_Styles_ErrStyleBuiltin
en: Cannot modify a builtin style
lt: Negalima pakeisti vidinio stiliaus

note: PRINT_CANNOTSTARTPRINTJOB
en: Cannot start print job
lt: Neina pradėti spausdinimo

note: FIELD_Document_Type
en: Category
lt: Kategorija

note: DLG_MetaData_Category_LBL
en: Category:
lt: Kategorija:

note: DLG_Tab_Radio_Center DLG_PageNumbers_Center TOOLBAR_LABEL_ALIGN_CENTER
en: Center
lt: Centre

note: TabToggleCenterTab
en: Center Tab
lt: Centro tabuliatorius

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_CENTER TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_CENTER
en: Center alignment
lt: Lygiavimas pagal centrą

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_CENTER
en: Center-align the paragraph
lt: Pastraipą lygiuoti pagal vidurį

note: DLG_Para_AlignCentered
en: Centered
lt: Centruoti

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
lt: Pa&keisti į:

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
lt: Pakeisti &visus

note: DLG_Background_Title
en: Change Background Color
lt: Keisti fono spalvą

note: DLG_ToggleCase_Title
en: Change Case
lt: Keisti registrą

note: DLG_Lists_Cur_Change_Start
en: Change Current 
    List
lt: Keisti esamą 
    sąrašą

note: DLG_Background_TitleHighlight
en: Change Highlight Color
lt: Keisti paryškinimo spalvą

note: DLG_FormatTOC_ChangeStyle
en: Change Style
lt: Keisti stilių

note: DLG_Background_TitleFore
en: Change Text Color
lt: Keisti teksto spalvą

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION
en: Change directional properties of text
lt: Keisti teksto krypties savybes

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DOM_DIRECTION TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DOM_DIRECTION
en: Change dominant direction of paragraph
lt: Pakeisti pastraipos pagrindinę kryptį

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOGGLECASE
en: Change the case of the selected text
lt: Keisti pažymėto teksto registrą

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FONT
en: Change the font of the selected text
lt: Pakeisti pažymėto teksto šriftą

note: MENU_STATUSLINE_FMT_PARAGRAPH
en: Change the format of the selected paragraph
lt: Pakeisti pažymėtos pastraipos formatą

note: MENU_STATUSLINE_FMT_LANGUAGE MENU_STATUSLINE_TOOLS_LANGUAGE
en: Change the language of the selected text
lt: Keisti pažymėto teksto kalbą

note: MENU_STATUSLINE_FMT_COLUMNS
en: Change the number of columns
lt: Keisti skilčių skaičių

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PAGESETUP
en: Change the printing options
lt: Keisti spausdinimo nuostatas

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FRAME
en: Change the properties of the Text Box
lt: Keisti Teksto dėžutės nustatymus

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_1 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_2 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_3 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_4 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_5 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_6 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_7 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_8 MENU_STATUSLINE_SPELL_SUGGEST_9
en: Change to this suggested spelling
lt: Keisti į siūlomą rašybą

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND
en: Change your document's page background
lt: Pakeisti dokumento fono spalvą

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Change your document's page color
lt: Pakeisti dokumento fono spalvą

note: DLG_Styles_ModifyCharacter
en: Character
lt: Simbolis

note: FIELD_Numbers_CharCount
en: Character Count
lt: Simbolių skaičius

note: FIELD_Numbers_NbspCount
en: Character Count (w/o spaces)
lt: Simbolių skaičius (be tarpų)

note: DLG_Styles_CharPrev
en: Character Preview
lt: Simbolio peržiūra

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces):
lt: Ženklai (be tarpų):

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces):
lt: Ženklai (su tarpais):

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELL
en: Check &Spelling
lt: &Rašyba

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
lt: Tikrinti &rašybą įvedant

note: DLG_NEW_Choose
en: Choose
lt: Pasirink

note: DLG_Options_Label_ChooseForTransparent
en: Choose Screen Color
lt: Pasirink ekrano spalvą

note: DLG_Options_Label_ColorChooserLabel
en: Choose screen color for AbiWord
lt: Pasirinkti AbiWord ekrano spalvą

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SET_VIEW_LEVEL
en: Choose which revision you wish to view
lt: Pasirinkite taisymą, kurį norite peržiūrėti

note: DLG_Goto_Label_Help
en: Choose your target in the left side.
    If you want to use the "Go To" button, just fill the Number Entry with the desired number.  You can use + and - to perform relative movement.	I.e., if you write "+2" and you select "Line", the "Go To" will go 2 lines below your current position.
lt: Pasirink taikinį kairėje pusėje.
    Jei nori naudoti "Eiti" mygtuką, tiesiog įrašyk norimą skaičių į Numerio laukelį.  Tu gali naudoti + ir -, kad judėtum santykinai.  Pvz., jei įrašysi "+2" ir pasirinksi "Eilutė", "Eiti" mygtukas nuves 2 eilutėm žemiau esamos pozicijos.

note: MENU_LABEL_EDIT_CLEAR
en: Cle&ar
lt: Išv&alyti

note: DLG_Tab_Button_Clear
en: Clear
lt: Išvalyti

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
lt: Išvalyti &viską

note: DLG_Background_ClearClr
en: Clear Background Color
lt: Išvalyti fono spalvą

note: DLG_Background_ClearHighlight
en: Clear Highlight Color
lt: Atsisakyti pažymėjimo spalva

note: MSG_QueryExit
en: Close all windows and exit?
lt: Uždaryti visus langus ir išeiti?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXIT
en: Close all windows in the application and exit
lt: Uždaryti visus programos langus ir išeiti

note: MENU_STATUSLINE_FILE_CLOSE
en: Close the document
lt: Uždaryti dokumentą

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Co&lumn
lt: Stu&lpelį

note: DLG_FormatFrame_Color DLG_FormatTable_Color DLG_BorderShading_Color DLG_UFS_ColorLabel
en: Color:
lt: Spalva:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Column
en: Column
lt: Stulpelis

note: BREAK_Column
en: Column Break
lt: Skilčių skyriklį

note: ColumnGapStatus
en: Column Gap [%s]
lt: Tarpas tarp skilčių [%s]

note: ColumnStatus
en: Column [%d]
lt: Stulpelis [%d]

note: DLG_Column_ColumnTitle
en: Columns
lt: Skiltys

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Columns &Left
lt: Stulpelį &kairėje

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER
en: Columns &Right
lt: Stulpelį &dešinėje

note: DLG_ListRevisions_Column3Label
en: Comment
lt: Komentaras

note: DLG_MarkRevisions_Comment2Label
en: Comment to be associated with the revision:
lt: Komentaras lydintis taisymą:

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: Compare active document to another document
lt: Palginti aktyvų ir kokį nors kitą dokumentą

note: FIELD_Application_CompileDate
en: Compile Date
lt: Kompiliavimo data

note: FIELD_Application_CompileTime
en: Compile Time
lt: Kompiliavimo laikas

note: DLG_Break_Continuous
en: Con&tinuous
lt: &Besitęsiantį

note: DLG_MarkRevisions_Check1Label
en: Continue previous revision (number %d)
lt: Tęsti ankstesnį taisymą (numeris %d)

note: FIELD_Document_Contributor
en: Contributor(s)
lt: Pagalbininkas(ai)

note: DLG_MetaData_CoAuthor_LBL
en: Contributor(s):
lt: Pagalbininkas(ai):

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Selected Text to a Table
lt: Pažymėtą tekstą paversti lentele

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Text to Table
lt: Versti tekstą į lentelę

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_COPY TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_COPY TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_COPY
en: Copy
lt: Kopijuoti

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy Text Box
lt: Kopijuoti teksto dėžutę

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_FRAME
en: Copy the Text Box to the clipboard
lt: Nukopijuoti Teksto dėžutę į iškarpinę

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT_FRAME
en: Copy the Text Box to the clipboard then remove it
lt: Nukopijuoti Teksto dėžutę į iškarpinę ir po to pašalinti

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY
en: Copy the selection and put it on the Clipboard
lt: Nukopijuoti pažymėtą tekstą ir padėti jį į iškarpų krepšelį

note: MSG_IE_CouldNotOpen
en: Could not open file %s for writing
lt: Negalėjau atidaryti įrašymui bylos %s

note: MSG_OpenFailed
en: Could not open file %s.
lt: Negalėjau atidaryti bylos %s.

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
lt: Negalėjau įrašyti į bylą %s

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
lt: Negalėjau įrašyti į bylą %s.

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_WORDCOUNT
en: Count the number of words in the document
lt: Suskaičiuoti žodžius dokumente

note: DLG_NEW_Tab1_FAX1
en: Create a fax
lt: Sukurti faksogramą

note: DLG_NEW_Tab1_WP1
en: Create a new blank document
lt: Sukurti naują tuščią dokumentą

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_NEW
en: Create a new document
lt: Sukurti naują dokumentą

note: DLG_NEW_Create
en: Create a new document from a template
lt: Sukurti naują dokumentą pagal šabloną

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW_USING_TEMPLATE
en: Create a new document using a template
lt: Sukurti naują dokumentą, pasinaudojant dokumento šablonu

note: DLG_NEW_StartEmpty
en: Create an empty document
lt: Sukurti tuščią dokumentą

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT
en: Cu&t
lt: Iškirp&ti

note: FIELD_DateTime_DefaultDateNoTime
en: Current Date
lt: Šiandienos data

note: DLG_Lists_Current_Font
en: Current Font
lt: Esamas šriftas

note: DLG_Lists_Current_List_Label
en: Current List Label
lt: Esamo sąrašo pavadinimas

note: DLG_Lists_Current_List_Type
en: Current List Type
lt: Esamo sąrašo tipas

note: MSG_EmptySelection
en: Current Selection is Empty
lt: Dabar nieko nepažymėta

note: DLG_Styles_DefCurrent
en: Current Settings
lt: Esamos nuostatos

note: FIELD_Datetime_CurrentTime
en: Current Time
lt: Dabarties laikas

note: DLG_Options_Label_ViewCursorBlink
en: Cursor &blink
lt: &Mirksintį žymeklį

note: DLG_Options_Label_SpellCustomDict
en: Custom Dictionary:
lt: Nuosavas žodynas:

note: FIELD_DateTime_Custom
en: Customizable date/time
lt: Individualizuojama data/laikas

note: DLG_Lists_Customize
en: Customized List
lt: Prisitaikytas sąrašas

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_CUT TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_CUT TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_CUT
en: Cut
lt: Iškirpti

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT_FRAME
en: Cut Text Box
lt: Iškirpti teksto dėžutę

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
lt: Iškirpti pažymėtą tekstą ir padėti jį į iškarpų krepšelį

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION
en: D&irectional
lt: Teksto &kryptis

note: DLG_Lists_Dashed_List STYLE_DASHEDLIST
en: Dashed List
lt: Brūkšnelių sąrašas

note: FIELD_Document_Date DLG_ListRevisions_Column2Label
en: Date
lt: Data

note: MENU_LABEL_INSERT_DATETIME
en: Date and &Time
lt: Datą ir &laiką

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
lt: Laikas ir Data

note: FIELD_DateTime_DOY
en: Day # in the year
lt: Dienos numeris metuose

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
lt: Įp&rastos

note: DLG_Tab_Radio_Decimal
en: Decimal
lt: Dešimtainis

note: TabToggleDecimalTab
en: Decimal Tab
lt: dešimtainis tabuliatorius

note: TOOLBAR_LABEL_UNINDENT TOOLBAR_STATUSLINE_UNINDENT TOOLBAR_TOOLTIP_UNINDENT
en: Decrease indent
lt: Sumažinti įtrauką

note: FIELD_DateTime_DefaultDate
en: Default date representation
lt: Įprastas datos atvaizdavimas

note: DLG_Options_Label_DefaultPageSize
en: Default page size
lt: Įprastas puslapio dydis

note: DLG_Tab_Label_DefaultTS
en: Default tab stops:
lt: Įprasti tabuliatoriaus sustojimai:

note: DLG_Options_Label_DirectionRtl
en: Default to right-to-left direction of text
lt: Įprasta teksto kryptis iš dešinės į kairę

note: DLG_FormatTOC_LevelDefs
en: Define Main Properties
lt: Apibrėžti Pagrindines Savybes

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLE MENU_STATUSLINE_FMT_STYLE_DEFINE
en: Define or apply style for the selection
lt: Apibrėžti arba pritaikyti stilių pažymėjimui

note: DLG_Styles_Delete MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE DLG_Delete
en: Delete
lt: Ištrinti

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_CELLS
en: Delete Cells
lt: Ištrinti Langelius

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Co&lumn
lt: Ištrinti stu&lpelį

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_COLUMNS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Column
lt: Ištrinti Stulpelį

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETEROW
en: Delete Ro&w
lt: Ištrinti eil&utę

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_ROWS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETEROW
en: Delete Row
lt: Ištrinti Eilutę

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Tabl&e
lt: Ištrinti len&telę

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Table
lt: Ištrinti Lentelę

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEFRAME
en: Delete Text Box
lt: Ištrinti teksto dėžutę

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_COLUMN
en: Delete column
lt: Ištrinti stulpelį

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DELETE_HYPERLINK
en: Delete hyperlink
lt: Pašalinti nuorodą

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_ROW
en: Delete row
lt: Ištrinti eilutę

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CLEAR
en: Delete the selection
lt: Ištrinti pažymėjimą

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_COLUMN TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_COLUMN
en: Delete this column from its table
lt: Ištrinti šį stulpelį iš lentelės

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DELETE_ROW TOOLBAR_TOOLTIP_DELETE_ROW
en: Delete this row from its table
lt: Ištrinti šią eilutę iš lentelės

note: FIELD_Document_Description
en: Description
lt: Aprašymas

note: DLG_MetaData_Description_LBL DLG_Annotation_Description_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_DESC DLG_Image_LblDescription
en: Description:
lt: Aprašymas:

note: DLG_Lists_Diamond_List STYLE_DIAMONLIST
en: Diamond List
lt: Rombų sąrašas

note: DLG_Options_Label_SpellDictionaries
en: Dictionaries
lt: Žodynai

note: DLG_HdrFtr_FooterEven
en: Different footer on facing pages
lt: Skirtingos poraštės priešinguose puslapiuose

note: DLG_HdrFtr_FooterFirst
en: Different footer on first page
lt: Kitokia poraštė pirmame puslapyje

note: DLG_HdrFtr_FooterLast
en: Different footer on last page
lt: Kitokia poraštė paskutiniame puslapyje

note: DLG_HdrFtr_HeaderEven
en: Different header on facing pages
lt: Skirtingos antraštės priešinguose puslapiuose

note: DLG_HdrFtr_HeaderFirst
en: Different header on first page
lt: Kitokia antraštė pirmame puslapyje

note: DLG_HdrFtr_HeaderLast
en: Different header on last page
lt: Kitokia antraštė paskutiniame puslapyje

note: DLG_Styles_StylesLocked
en: Disable all formatting commands, except styles
lt: Išjungti visas formavimo komandas, išskyrus stilius

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CREDITS
en: Display Credits
lt: Rodyti, kam ir už ką dėkojama

note: MENU_STATUSLINE_HELP_CONTENTS
en: Display Help Contents
lt: Rodyti pagalbos turinį

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA
en: Display non-printing characters
lt: Rodyti nespausdinamus simbolius

note: MENU_STATUSLINE_HELP_ABOUT
en: Display program information, version number, and copyright
lt: Rodyti informaciją apie programą, versijos numerį bei autorines teises

note: DLG_FormatTOC_DispStyle
en: Display style:
lt: Rodymo stilius:

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetAll
en: Do you want to reset ignored words in all the documents?
lt: Ar nori pamiršti ignoruojamus žodžius visuose dokumentuose?

note: DLG_Options_Prompt_IgnoreResetCurrent
en: Do you want to reset ignored words in the current document?
lt: Ar nori pamiršti ignoruojamus žodžius esamame dokumente?

note: FIELD_Type_Document
en: Document
lt: Dokumentas

note: DLG_MetaData_Title
en: Document Properties
lt: Dokumento Savybės

note: DLG_Options_Label_Documents
en: Documents
lt: Dokumentai

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartNone
en: Don't restart
lt: Nekartoti

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
lt: Dvigubi

note: TOOLBAR_LABEL_DOUBLE_SPACE
en: Double Spacing
lt: Dvigubi Tarpai

note: TOOLBAR_STATUSLINE_DOUBLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_DOUBLE_SPACE
en: Double spacing
lt: Dvigubi tarpai

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_FOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_FOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_FOOTER
en: Edit Footer
lt: Keisti poraštę

note: MENU_LABEL_EDIT_EDITHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_HEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_HEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_HEADER
en: Edit Header
lt: Keisti antraštę

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_HEADFOOT
en: Edit text at the top or bottom of every page
lt: Keisti tekstą kiekvieno puslapio viršuje ar apačioje

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITFOOTER
en: Edit the Footer on the current page
lt: Keisti esamo puslapio poraštę

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_EDITHEADER
en: Edit the Header on the current page
lt: Keisti esamo puslapio antraštę

note: MENU_LABEL_VIEW_LOCKSTYLES
en: Enable F&ormatting Tools
lt: Rodyti f&ormatavimo įrankius

note: DLG_Options_Label_CheckEnableSmoothScrolling
en: Enable Smooth Scrolling
lt: Įjungti tolygų slinkimą

note: FIELD_Numbers_EndnoteAnchor
en: Endnote anchor
lt: Galinės išnašos inkaras

note: FIELD_Numbers_EndnoteReference
en: Endnote reference
lt: Paaiškinimo nuoroda

note: DLG_FormatFootnotes_EndStyle
en: Endnote style:
lt: Paaiškinimo gale stilius:

note: FIELD_Error
en: Error calculating value!
lt: Klaida skaičiuojant reikšmę!

note: SCRIPT_CANTRUN
en: Error executing script %s
lt: Klaida vykdant skriptą %s

note: MSG_ImportError
en: Error importing file %s.
lt: Klaida importuojant bylą %s.

note: MSG_SaveFailedExport
en: Error while attempting to save %s: could not construct exporter
lt: Klaida bandant išsaugoti %s: negalėjau sukonstruoti eksporterio

note: MSG_SaveFailedName
en: Error while attempting to save %s: invalid name
lt: Klaida bandant išsaugoti %s: blogas pavadinimas

note: TOOLBAR_LABEL_SCRIPT_PLAY
en: Ex. script
lt: Vykdyti scenarijų

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
lt: Tiksliai

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SCRIPTS
en: Execute helper scripts
lt: Vykdyti pagalbinius skriptus

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SCRIPT_PLAY TOOLBAR_TOOLTIP_SCRIPT_PLAY
en: Execute script
lt: Vykdyti scenarijų

note: DLG_ListRevisions_Label1
en: Existing revisions:
lt: Egzistuojantys taisymai:

note: TB_Extra
en: Extra
lt: Papildoma

note: DLG_Field_Parameters
en: Extra Parameters:
lt: Papildomi Parametrai:

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: Extra Toolbar
lt: Papildoma įrankių juosta

note: MENU_LABEL_INSERT_FILE
en: F&ile
lt: Įterpt&i bylą

note: MENU_LABEL_FORMAT
en: F&ormat
lt: F&ormatas

note: MENU_LABEL_VIEW_FULLSCREEN
en: F&ull Screen
lt: &Visame ekrane

note: DLG_FR_FindLabel
en: Fi&nd what:
lt: &Ieškoti ko:

note: DLG_MailMerge_Insert
en: Field Name:
lt: Lauko Pavadinimas:

note: MSG_IE_UnsupportedType
en: File %s is not of a currently supported file type
lt: Bylos %s formatas kol kas nepalaikomas

note: MSG_IE_FakeType
en: File %s is not of the type it claims to be
lt: Byla %s yra ne to tipo, kuriuo apsimeta

note: MSG_IE_UnknownType
en: File %s is of unknown type
lt: Bylos %s tipas nežinomas

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
lt: Byla %s nerasta

note: FIELD_Application_Filename
en: File Name
lt: Bylos pavadinimas

note: DLG_FormatTOC_FillStyle
en: Fill style:
lt: Užpildymo stilius:

note: DLG_FR_FindTitle
en: Find
lt: Paieška

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find &next revision
lt: Rasti k&itą pakeitimą

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find &previous revision
lt: Rasti a&nkstesnį pakeitimą

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_NEXT
en: Find next visible revision in the document
lt: Rasti kitą matomą pakeitimą dokumente

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_FIND_PREV
en: Find previous visible revision in the document
lt: Rasti ankstesnį matomą pakeitimą dokumente

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_FIND
en: Find the specified text
lt: Rasti nurodytą tekstą

note: FirstLineIndentStatus
en: First Line Indent [%s]
lt: Pirmos eilutės įtrauka [%s]

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
lt: Pirma eilutė

note: DLG_InsertTable_FixedColSize
en: Fixed column size:
lt: Fiksuotas stulpelio dydis:

note: DLG_Lists_FoldingLevel1
en: Fold below level 1
lt: Lenkti žemiau 1-mo lygio

note: DLG_Lists_FoldingLevel2
en: Fold below level 2
lt: Lenkti žemiau 2-tro lygio

note: DLG_Lists_FoldingLevel3
en: Fold below level 3
lt: Lenkti žemiau 3-čio lygio

note: DLG_Lists_FoldingLevel4
en: Fold below level 4
lt: Lenkti žemiau 4-to lygio

note: DLG_Para_PreviewFollowParagraph
en: Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph Following Paragraph
lt: Kita pastraipa Kita pastraipa Kita pastraipa Kita pastraipa Kita pastraipa Kita pastraipa Kita pastraipa Kita pastraipa Kita pastraipa

note: DLG_Styles_ModifyFont TOOLBAR_LABEL_FMT_FONT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_FONT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_FONT DLG_UFS_FontTitle DLG_UFS_FontTab
en: Font
lt: Šriftas

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SIZE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SIZE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SIZE
en: Font Size
lt: Šrifto Dydis

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_FORE TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_FORE TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_FORE
en: Font color
lt: Šrifto spalva

note: DLG_Lists_ButtonFont
en: Font...
lt: Šriftas...

note: DLG_Lists_Font DLG_UFS_FontLabel
en: Font:
lt: Šriftas:

note: MENU_LABEL_INSERT_FOOTNOTE
en: Foot&note
lt: I&šnašą

note: MENU_LABEL_INSERT_FOOTER
en: Footer
lt: Poraštėje

note: DLG_HdrFtr_FooterFrame
en: Footer Properties
lt: Poraštės savybės

note: FooterStatus
en: Footer [%s]
lt: Poraštė [%s]

note: FIELD_Numbers_FootnoteAnchor
en: Footnote anchor
lt: Išnašos inkaras

note: FIELD_Numbers_FootnoteReference
en: Footnote reference
lt: Išnašos nuoroda

note: DLG_FormatFootnotes_FootStyle
en: Footnote style:
lt: Išnašų stilius:

note: MENU_LABEL_FMT_FOOTNOTES
en: Footnotes and &Endnotes
lt: Išnašos ir &paaiškinimai gale

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force LTR direction of text
lt: Įprasta teksto kryptis iš kairės į dešinę

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force RTL direction of text
lt: Įprasta teksto kryptis iš dešinės į kairę

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_LTR
en: Force left-to-right direction of text
lt: Nustatyti teksto iš-kairės-į-dešinę kryptį

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: Force right-to-left direction of text
lt: Nustatyti teksto iš-dešinės-į-kairę kryptį

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_LTR
en: Force text LTR
lt: Teksto kryptis iš kairės į dešinę

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DIR_OVERRIDE_RTL
en: Force text RTL
lt: Teksto kryptis iš dešinės į kairę

note: DLG_Styles_ModifyFormat TB_Format
en: Format
lt: Formatas

note: DLG_FormatFootnotes_Title
en: Format Footnotes and Endnotes
lt: Tvarkyti išnašas ir paaiškinimus

note: DLG_HdrFtr_Title
en: Format Header/Footers
lt: Antraščių/poraščių tvarkymas

note: DLG_FormatTableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_FORMAT
en: Format Table
lt: Formuoti lentelę

note: DLG_FormatTOC_Title
en: Format Table of Contents
lt: Formuoti Turinį

note: DLG_FormatFrameTitle
en: Format Text Box
lt: Formuoti Teksto dėžutę

note: DLG_Options_Label_ViewFormatTB
en: Format Toolbar
lt: Formatavimo įrankių juosta

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STYLIST
en: Format your document using styles
lt: Formatuoti dokumentą naudojant stilius

note: DLG_Lists_Format DLG_DocComparison_Fmt
en: Format:
lt: Formatas:

note: DLG_FormatTOC_General DLG_Options_Label_General DLG_MetaData_TAB_General DLG_Image_DescTabLabel
en: General
lt: Bendras

note: DLG_Goto_Btn_Goto
en: Go To
lt: Eiti

note: DLG_Goto_Label_What
en: Go To &What:
lt: Eiti į &ką:

note: DLG_Goto_Title
en: Go to
lt: Eiti

note: DLG_FormatTOC_HasLabel
en: H&as label
lt: Turi Ž&ymę

note: DLG_FormatTOC_HeadingText
en: H&eading text:
lt: A&ntraštės tekstas:

note: DLG_Lists_Hand_List STYLE_HANDLIST
en: Hand List
lt: Rankų sąrašas

note: DLG_Para_SpecialHanging
en: Hanging
lt: Išsikišusi

note: MENU_LABEL_INSERT_HEADER
en: Header
lt: Antraštėje

note: DLG_HdrFtr_HeaderFrame
en: Header Properties
lt: Antraštės savybės

note: HeaderStatus
en: Header [%s]
lt: Antraštė [%s]

note: MSG_CHECK_PRINT_MODE
en: Headers and Footers can only be created and edited while in Print View Mode. 
     To enter this mode choose View then Print Layout from the Menus. 
     Would you like to enter Print Layout mode right now?
lt: Antraštes ir poraštes galima kurti bei redaguoti tik esant spausdinimo išdėstymui. 
    Šį išdėstymą galima pasirinkti iš Rodyti meniu. 
    Ar norėtumėte dabar pasirinkti spausdinimo išdėstymą?

note: DLG_Stylist_HeadingStyles
en: Heading Styles
lt: Antraščių Stiliai

note: DLG_FormatTOC_HeadingStyle
en: Heading style:
lt: Antraštės stilius:

note: DLG_Lists_Heart_List STYLE_HEARTLIST
en: Heart List
lt: Širdžių sąrašas

note: DLG_Lists_Hebrew_List
en: Hebrew List
lt: Hebraiškas sąrašas

note: TOOLBAR_LABEL_HELP TOOLBAR_STATUSLINE_HELP TOOLBAR_TOOLTIP_HELP
en: Help
lt: Pagalba

note: MENU_LABEL_HELP_CONTENTS
en: Help &Contents
lt: Pagalbos &turinys

note: MENU_LABEL_HELP_INTRO
en: Help &Introduction
lt: Pagalbos &Įžanga

note: DLG_Options_Label_Hide
en: Hide
lt: Paslėpti

note: DLG_Options_Label_SpellHideErrors
en: Hide &spelling errors in the document
lt: Paslėpti rašybos &klaidas dokumente

note: DLG_Lists_FoldingLevelexp
en: Hide text below List Levels
lt: Paslėpti tekstą, esantį po sąrašo lygiais

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_BACK TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_BACK TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_BACK
en: Highlight
lt: Pažymėjimas spalva

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
lt: N&epaisyti visų

note: DLG_FormatTOC_Indent
en: I&ndent:
lt: Įtrau&ka:

note: DLG_Options_Label_Icons
en: Icons
lt: Piktogramos

note: DLG_Options_Label_Ignore
en: Ignore
lt: Nepaisymas

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoreWords
en: Ignore Words
lt: Nepaisyti žodžių

note: MENU_STATUSLINE_SPELL_IGNOREALL
en: Ignore all occurrences of this word in the document
lt: Nepaisyti visų šio žodžio pasitaikymų šiame dokumente

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
lt: Nepaisomi žodžiai:

note: DLG_FormatFrame_SetImageBackground DLG_FormatTable_SetImageBackground
en: Image For Background
lt: Foninis paveiksliukas

note: DLG_Lists_Implies_List STYLE_IMPLIES_LIST
en: Implies List
lt: Rodyklių sąrašas

note: DLG_Styles_LBL_InUse
en: In Use
lt: Naudojamas

note: WORD_PassInvalid
en: Incorrect Password
lt: Neteisingas slaptažodis

note: TOOLBAR_LABEL_INDENT TOOLBAR_STATUSLINE_INDENT TOOLBAR_TOOLTIP_INDENT
en: Increase indent
lt: Padidinti įtrauką

note: DLG_Para_LabelIndentation
en: Indentation
lt: Įtraukos

note: DLG_Para_TabLabelIndentsAndSpacing
en: Indents and Spacing
lt: &Įtraukos ir tarpai

note: DLG_ToggleCase_FirstUpperCase
en: Initial Caps
lt: Žodžio Pirma Didžioji

note: DLG_FormatFootnotes_EndInitialVal
en: Initial Endnote value:
lt: Pradinė paaiškinimo reikšmė:

note: DLG_FormatFootnotes_FootInitialVal
en: Initial Footnote value:
lt: Pradinė išnašos reikšmė:

note: InsertModeFieldINS DLG_Break_Insert MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT DLG_IP_Button_Label
en: Insert
lt: Įterpti

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert &Columns
lt: Įterpti &Stulpelį

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTROW
en: Insert &Rows
lt: Įterpti &Eilutę

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert &Table
lt: Įterpti &Lentelę

note: DLG_InsertBookmark_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_BOOKMARK
en: Insert Bookmark
lt: Įterpti žymelę

note: DLG_Break_BreakTitle
en: Insert Break
lt: Įterpti Trūkį

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_CELLS
en: Insert Cells
lt: Įterpti Langelius

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE
en: Insert Clipboard contents
lt: Įterpti iškarpinės turinį

note: DLG_DateTime_DateTimeTitle
en: Insert Date and Time
lt: Įterpti Laiką ir Datą

note: DLG_Field_FieldTitle
en: Insert Field
lt: Įterpti Lauką

note: DLG_InsertHyperlink_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_HYPERLINK
en: Insert Hyperlink
lt: Įterpti nuorodą

note: TOOLBAR_LABEL_IMG
en: Insert Image
lt: Įterpti Paveikslėlį

note: DLG_MailMerge_MailMergeTitle
en: Insert Mail Merge Field
lt: Įterpti prijungiamų duomenų lauką

note: DLG_InsertTable_TableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert Table
lt: Įterpti Lentelę

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER
en: Insert Unicode direction marker into the document
lt: Įterpti Unikodo krypties žymę į dokumentą

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TABLEOFCONTENTS
en: Insert a Table of Contents based on Headings
lt: Įterpti turinį, automatiškai sudaromą pagal Antraštes

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_TEXTBOX
en: Insert a Text Box
lt: Įterpti teksto dėžutę

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOOKMARK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOOKMARK
en: Insert a bookmark into the document
lt: Įterpti žymelę į dokumentą

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FIELD
en: Insert a calculated field
lt: Įterpti apskaičiuojamą lauką

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_BEFORE
en: Insert a column to the left
lt: Įterpti stulpelį į kairę

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_COLUMNS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert a column to the right
lt: Įterpti stulpelį į dešinę

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTNOTE
en: Insert a footnote
lt: Įterpti išnašą

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_HYPERLINK TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_HYPERLINK
en: Insert a hyperlink into the document
lt: Įterpti nuorodą į dokumentą

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_MAILMERGE
en: Insert a mail merge field
lt: Įterpti lauką, kuriame bus duomenys iš prijungiamos bylos

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_TABLE TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_TABLE
en: Insert a new table into your document
lt: Įterpti naują lentelę į dokumentą

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BREAK
en: Insert a page, column, or section break
lt: Įterpti puslapio, skilties ar skyriaus skyriklį

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Insert a row above
lt: Įterpti eilutę viršuje

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTROW
en: Insert a row below
lt: Įterpti eilutę apačioje

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL
en: Insert a symbol or other special character
lt: Įterpti simbolį ar kitą specialų ženklą

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_PAGENO
en: Insert an automatically-updated page number
lt: Įterpti savaime atsinaujinantį puslapio numerį

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_ENDNOTE
en: Insert an endnote
lt: Įterpti paaiškinimą gale

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_GRAPHIC
en: Insert an existing picture from another file
lt: Įterpti paveikslėlį iš kitos bylos

note: TOOLBAR_STATUSLINE_IMG TOOLBAR_TOOLTIP_IMG
en: Insert an image into the document
lt: Įterpti paveikslėlį į dokumentą

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BOOKMARK
en: Insert bookmark
lt: Įterpti žymelę

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_CLIPART
en: Insert clipart
lt: Įterpti piešinius

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HYPERLINK
en: Insert hyperlink
lt: Įterpti nuorodą

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER_LRM
en: Insert left-to-right direction marker (LRM)
lt: Įterpti iš-Kairės-į-Dešinę teksto krypties žymę (KDŽ)

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DIRECTIONMARKER_RLM
en: Insert right-to-left direction marker (RLM)
lt: Įterpti iš-Dešinės-į-Kairę teksto krypties žymę (DKŽ)

note: TOOLBAR_STATUSLINE_INSERT_SYMBOL TOOLBAR_TOOLTIP_INSERT_SYMBOL
en: Insert symbol
lt: Įterpti simbolį

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_TABLE
en: Insert table
lt: Įterpti lentelę

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Insert the Sum of a Table Column
lt: Įterpti stulpelio sumą

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Insert the Sum of a Table Row
lt: Įterpti eilutės sumą

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FILE
en: Insert the contents of another file
lt: Įterpti kitos bylos turinį

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_DATETIME
en: Insert the date and/or time
lt: Įterpti datą ir/ar laiką

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: Insert unformatted clipboard contents
lt: Įterpti neformatuotą iškarpinės turinį

note: DLG_Options_Label_ViewUnprintable
en: Invisible &Layout Marks
lt: &Nespausdinamus ženklus

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_ITALIC TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_ITALIC TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_ITALIC DLG_UFS_StyleItalic
en: Italic
lt: Pasviręs

note: DLG_Para_AlignJustified
en: Justified
lt: Išlygintas

note: TOOLBAR_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify
lt: Lygiuoti

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify paragraph
lt: Lygiuoti pastraipą

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify the paragraph
lt: Išlyginti pastraipą

note: DLG_Para_PushKeepWithNext
en: Keep with ne&xt
lt: Surišti su &kita

note: FIELD_PieceTable_Test
en: Kevins Test
lt: Kevino testas

note: FIELD_Document_Keywords
en: Keywords
lt: Raktažodžiai

note: DLG_MetaData_Keywords_LBL
en: Keywords:
lt: Raktažodžiai:

note: DLG_Lists_Indent
en: Label Align:
lt: Žymenų lygiavimas:

note: DLG_FormatTOC_DetailsTop
en: Label Definitions
lt: Žymių Apibrėžimai

note: DLG_Styles_ModifyLanguage DLG_Options_Label_Language
en: Language
lt: Kalba

note: DLG_Options_Label_LangSettings
en: Language settings
lt: Kalbos nuostatos (parinktys)

note: FIELD_Document_Language
en: Language(s)
lt: Kalba(os)

note: DLG_MetaData_Languages_LBL
en: Language(s):
lt: Kalba(os):

note: DLG_Options_Label_Layout
en: Layout
lt: Išdėstymas

note: DLG_Para_AlignLeft DLG_Tab_Radio_Left DLG_PageNumbers_Left TOOLBAR_LABEL_ALIGN_LEFT
en: Left
lt: Kairėje

note: LeftIndentStatus
en: Left Indent [%s]
lt: Kairioji įtrauka [%s]

note: LeftIndentTextIndentStatus
en: Left Indent [%s] First Line Indent [%s]
lt: Kairioji įtrauka [%s] Pirmos eilutės įtrauka [%s]

note: LeftMarginStatus
en: Left Margin [%s]
lt: Kairioji paraštė [%s]

note: TabToggleLeftTab
en: Left Tab
lt: Kairys tabuliatorius

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_LEFT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_LEFT
en: Left alignment
lt: Lygiavimas pagal kairę

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_LEFT
en: Left-align the paragraph
lt: Pastraipą lygiuoti pagal kairę

note: DLG_FormatTOC_Level1
en: Level 1
lt: 1-mas lygis

note: DLG_FormatTOC_Level2
en: Level 2
lt: 2-tras lygis

note: DLG_FormatTOC_Level3
en: Level 3
lt: 3-čias lygis

note: DLG_FormatTOC_Level4
en: Level 4
lt: 4-tas lygis

note: DLG_Lists_DelimiterString
en: Level Delimiter:
lt: Lygių skyriklis:

note: DLG_Lists_Level
en: Level:
lt: Lygis:

note: DLG_Para_LabelLineSpacing
en: Li&ne spacing:
lt: &Tarpai tarp eilučių:

note: FIELD_Numbers_LineCount
en: Line Count
lt: Eilučių skaičius

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TOPLINE
en: Line above the selection (toggle)
lt: Linija virš pažymėjimo (perjungti)

note: DLG_Para_TabLabelLineAndPageBreaks
en: Line and Page Breaks
lt: Eilučių ir &puslapių skyrikliai

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOTTOMLINE
en: Line below the selection (toggle)
lt: Linija po pažymėjimu (perjungti)

note: DLG_Column_Line_Between
en: Line between
lt: Skirianti linija

note: DLG_WordCount_Lines
en: Lines:
lt: Eilutės:

note: FIELD_Numbers_ListLabel
en: List Label
lt: Sąrašo pavadinimas

note: DLG_Lists_PageProperties
en: List Properties
lt: Sąrašo parinktys

note: DLG_Stylist_ListStyles
en: List Styles
lt: Sąrašų stiliai

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_LOCK_TB_LAYOUT
en: Lock the layout of the current toolbars
lt: Užrakinti esamų mygtukų juostų išdėstymą

note: DLG_Lists_Lower_Case_List STYLE_LOWERCASELIST
en: Lower Case List
lt: Mažųjų raidžių sąrašas

note: DLG_Lists_Lower_Roman_List STYLE_LOWERROMANLIST
en: Lower Roman List
lt: Mažųjų romėniškų sąrašas

note: FIELD_Application_MailMerge MENU_STATUSLINE_TOOLS_MAILMERGE
en: Mail Merge
lt: Duomenų prijungimas

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BOLD
en: Make the selection bold (toggle)
lt: Parinktį paryškinti (perjungti)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_ITALIC
en: Make the selection italic (toggle)
lt: Pažymėtą fragmentą pakreipti kursyvu (perjungti)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT
en: Make the selection subscript (toggle)
lt: Pažymėtą fragmentą paversti apatiniu indeksu (perjungti)

note: MENU_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT
en: Make the selection superscript (toggle)
lt: Pažymėtą fragmentą paversti viršutiniu indeksu (perjungti)

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_PLUGINS
en: Manage plugins
lt: Tvarkyti priedus

note: DLG_PageSetup_Margin
en: Margin
lt: &Paraštė

note: DLG_MarkRevisions_Title
en: Mark Revisions
lt: Žymėti taisymus

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MARK
en: Mark changes as you type
lt: Žymėti pakeitimus įvedant

note: FIELD_PieceTable_MartinTest
en: Martins Test
lt: Martino testas

note: DLG_Column_Size
en: Max Column size:
lt: Maksimalus skilties dydis:

note: DLG_MergeCells_Above
en: Merge Above
lt: Sujungti aukštyn

note: DLG_MergeCells_Below
en: Merge Below
lt: Sujungti žemyn

note: DLG_MergeCellsTitle DLG_MergeCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_MERGE_CELLS
en: Merge Cells
lt: Sujungti langelius

note: DLG_MergeCells_Left
en: Merge Left
lt: Sujungti kairėn

note: DLG_MergeCells_Right
en: Merge Right
lt: Sujungti dešinėn

note: TOOLBAR_LABEL_MERGEABOVE
en: Merge above
lt: Sujungti aukštyn

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_MERGE_DOCUMENTS
en: Merge another document into the active document using revision marks
lt: Įjungti kitą dokumentą į aktyvų, naudojantis pakietimų žymomis

note: TOOLBAR_LABEL_MERGEBELOW
en: Merge below
lt: Sujungti žemyn

note: TOOLBAR_LABEL_MERGE_CELLS TOOLBAR_STATUSLINE_MERGE_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_MERGE_CELLS
en: Merge cells
lt: Sujungti langelius

note: TOOLBAR_LABEL_MERGELEFT
en: Merge left
lt: Sujungti kairėn

note: TOOLBAR_LABEL_MERGERIGHT
en: Merge right
lt: Sujungti dešinėn

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGEABOVE TOOLBAR_TOOLTIP_MERGEABOVE
en: Merge with cell above
lt: Sujungti su viršuje esančiu langeliu

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGEBELOW TOOLBAR_TOOLTIP_MERGEBELOW
en: Merge with cell below
lt: Sujungti su apačioje esančiu langeliu

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGELEFT TOOLBAR_TOOLTIP_MERGELEFT
en: Merge with left cell
lt: Sujungti su kairėje esančiu langeliu

note: TOOLBAR_STATUSLINE_MERGERIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_MERGERIGHT
en: Merge with right cell
lt: Sujungti su dešinėje esančiu langeliu

note: FIELD_DateTime_MilTime
en: Military Time
lt: Einantis laikrodis

note: DLG_Options_TabLabel_Misc
en: Misc.
lt: Įvairūs

note: DLG_Stylist_MiscStyles
en: Miscellaneous Styles
lt: Kiti stiliai

note: DLG_Styles_Modify
en: Modify...
lt: Taisyti...

note: FIELD_DateTime_MonthDayYear
en: Month Day, Year
lt: Mėnuo Diena, Metai

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_GOTO
en: Move the insertion point to a specific location
lt: Perkelti žymeklį į konkrečią vietą

note: FIELD_DateTime_MthDayYear
en: Mth. Day, Year
lt: Mėn. Diena, Metai

note: DLG_Para_SpacingMultiple
en: Multiple
lt: Padauginti

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_NEW
en: New
lt: Naujas

note: DLG_NEW_Title
en: New Document
lt: Naujas Dokumentas

note: DLG_Lists_New_List_Label
en: New List Label
lt: Naujo sąrašo pavadinimas

note: DLG_Lists_New_List_Type
en: New List 
    Type
lt: Naujo sąrašo 
    tipas

note: DLG_Lists_Starting_Value
en: New Starting 
    Value
lt: Nauja pradinė 
    reikšmė

note: DLG_Styles_NewTitle
en: New Style
lt: Naujas stilius

note: DLG_Styles_New
en: New...
lt: Naujas...

note: DLG_Goto_Btn_Next
en: Next >>
lt: Pirmyn >>

note: DLG_NEW_NoFile
en: No File
lt: Nėra bylos

note: DLG_Lists_FoldingLevel0
en: No Folding
lt: Nelankstyti

note: DLG_Styles_ErrNoStyle
en: No Style selected 
     so it cannot be modified
lt: Nepasirinktas joks stilius, 
    todėl jis negali būti modifikuojamas

note: SCRIPT_NOSCRIPTS
en: No scripts found
lt: Nerasta jokių skriptų

note: DLG_Tab_Radio_NoAlign DLG_BorderShading_Border_Style_None
en: None
lt: Nieko

note: TOOLBAR_LABEL_PARA_0BEFORE
en: None before
lt: Jokio prieš

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_NORMAL
en: Normal View
lt: Normalus išdėstymas

note: DLG_Spell_UnknownWord
en: Not in dictionary&:
lt: &Nežinomas žodis:

note: DLG_Stylist_FootnoteStyles
en: Note Styles
lt: Išnašų stiliai

note: DLG_Column_Number_Cols
en: Number of Columns:
lt: Skilčių skaičius:

note: FIELD_Numbers_PagesCount
en: Number of Pages
lt: Puslapių skaičius

note: DLG_Column_Number
en: Number of columns
lt: Skilčių skaičius

note: DLG_InsertTable_NumCols
en: Number of columns:
lt: Stulpelių skaičius:

note: DLG_InsertTable_NumRows
en: Number of rows:
lt: Eilučių skaičius:

note: DLG_Lists_Type_numbered
en: Numbered
lt: Numeruotas

note: DLG_Lists_Numbered_List STYLE_NUMBER_LIST
en: Numbered List
lt: Numeruotas sąrašas

note: DLG_Styles_ModifyNumbering TOOLBAR_LABEL_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_NUMBERS
en: Numbering
lt: Numeravimas

note: DLG_FormatFootnotes_FootnoteRestart
en: Numbering:
lt: Numeravimas:

note: FIELD_Type_Numbers
en: Numbers
lt: Numeriai

note: DLG_Column_One
en: One
lt: Viena

note: MENU_LABEL_FILE_IMPORT
en: Op&en Copy
lt: At&idaryti kopiją

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_OPEN
en: Open
lt: Atidaryti

note: MENU_LABEL_OPEN_TEMPLATE
en: Open Template
lt: Atidaryti šabloną

note: MENU_STATUSLINE_FILE_IMPORT
en: Open a document by making a copy
lt: Atidaryti dokumentą padarant kopiją

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT
en: Open a recently used document
lt: Atversti paskutinį naudotą dokumentą

note: DLG_NEW_Open MENU_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_OPEN
en: Open an existing document
lt: Atverti esantį dokumentą

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_NEW
en: Open another window for the document
lt: Atidaryti kitą langą dokumentui

note: MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_1 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_2 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_3 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_4 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_5 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_6 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_7 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_8 MENU_STATUSLINE_FILE_RECENT_9
en: Open this document
lt: Atidaryti šį dokumentą

note: DLG_PageSetup_Orient
en: Orientation
lt: Orientacija

note: DLG_Options_TabLabel_Other
en: Other
lt: Kita

note: MSG_IE_NoMemory
en: Out of memory attempting to open %s
lt: Pritrūko atminties, bandant atidaryti %s

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_OVERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_OVERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_OVERLINE DLG_UFS_OverlineCheck
en: Overline
lt: Linija virš

note: MENU_STATUSLINE_FMT_OVERLINE
en: Overline the selection (toggle)
lt: Pabraukti liniją virš pažymėto fragmento (perjungti)

note: MENU_LABEL_FILE_PROPERTIES
en: P&roperties
lt: S&avybės

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE_SPECIAL
en: Pa&ste Unformatted
lt: Į&dėti tik tekstą

note: DLG_PageSetup_Page
en: Page
lt: Puslapį

note: DLG_Para_PushPageBreakBefore
en: Page &break before
lt: Puslapių skyriklis &prieš

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND
en: Page Background
lt: &Fonas

note: BREAK_Page
en: Page Break
lt: Puslapių skyriklį

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND_PAGE_COLOR
en: Page C&olor
lt: Fono spalva

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Page Image
lt: Foninis Paveiksliukas

note: MENU_LABEL_INSERT_PAGENO
en: Page N&umbers
lt: Puslapių n&umerius

note: FIELD_Numbers_PageNumber
en: Page Number
lt: Puslapio numeris

note: DLG_HdrFtr_PageNumberProperties
en: Page Number Properties
lt: Puslapio Numeracijos Savybės

note: DLG_PageNumbers_Title
en: Page Numbers
lt: Puslapių numeriai

note: MENU_LABEL_FILE_PAGESETUP
en: Page Set&up
lt: Puslapio n&uostatos

note: DLG_PageSetup_Title
en: Page Setup
lt: Puslapio nuostatos

note: PageInfoField
en: Page: %d/%d
lt: Puslapis: %d/%d

note: DLG_WordCount_Pages
en: Pages:
lt: Puslapiai:

note: DLG_Para_LabelPagination
en: Pagination
lt: Skaidymas į puslapius

note: DLG_PageSetup_Paper_Size
en: Paper Si&ze:
lt: Popieriaus &dydis:

note: DLG_Styles_ModifyParagraph DLG_Para_ParaTitle
en: Paragraph
lt: Pastraipa

note: FIELD_Numbers_ParaCount
en: Paragraph Count
lt: Pastraipų skaičius

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_DOM_DIRECTION
en: Paragraph Direction
lt: Pastraipos Kryptis

note: DLG_Styles_ParaPrev
en: Paragraph Preview
lt: Pastraipos peržiūra

note: DLG_WordCount_Paragraphs
en: Paragraphs:
lt: Pastraipos:

note: WORD_PassRequired
en: Password required, this is an encrypted document
lt: Reikalingas slaptažodis, tai užšifruotas dokumentas

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_PASTE TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_PASTE TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_PASTE
en: Paste
lt: Įdėti

note: DLG_MetaData_TAB_Permission
en: Permissions
lt: Leidimai

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
lt: Paveikslėlį

note: FIELD_Type_PieceTable
en: Piece Table
lt: Gabalėlių lentelė

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlaceEndDoc
en: Place at end of document
lt: Padėti dokumento gale

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlaceEndSec
en: Place at end of section
lt: Padėti skyriaus gale

note: DLG_Goto_Label_Position DLG_PageNumbers_Position_No_Colon
en: Position
lt: Pozicija

note: DLG_Tab_Label_Position DLG_PageNumbers_Position
en: Position:
lt: Pozicija:

note: MENU_LABEL_TOOLS_OPTIONS
en: Pr&eferences
lt: Nuo&statos

note: DLG_Options_TabLabel_Preferences DLG_Options_Label_Schemes
en: Preference Schemes
lt: Nuostatų schemos

note: DLG_Options_OptionsTitle
en: Preferences
lt: Nuostatos

note: DLG_Styles_ModifyPreview DLG_Para_LabelPreview DLG_Column_Preview DLG_FormatFrame_Preview DLG_FormatTable_Preview DLG_BorderShading_Preview DLG_Lists_Preview DLG_PageNumbers_Preview DLG_Zoom_PreviewFrame
en: Preview
lt: Peržiūra

note: MENU_STATUSLINE_WEB_WEBPREVIEW MENU_STATUSLINE_WEB_SAVEASWEB
en: Preview the document as a web page
lt: Peržiūrėti dokumentą kaip internet puslapį

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT_PREVIEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Preview the document before printing
lt: Peržiūrėti dokumentą prieš spausdinant

note: DLG_Para_PreviewPrevParagraph
en: Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph Previous Paragraph
lt: Praeita pastraipa Praeita pastraipa Praeita pastraipa Praeita pastraipa Praeita pastraipa Praeita pastraipa Praeita pastraipa

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT DLG_UP_PrintTitle DLG_UP_PrintButton
en: Print
lt: Spausdinti

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print &directly
lt: Spausdinti &tiesiogiai

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_PRINT
en: Print Layout
lt: Spausdinimo išdėstymas

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print P&review
lt: Spaudinio pe&ržiūra

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print Preview
lt: Spaudinio peržiūra

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT
en: Print all or part of the document
lt: Spausdinti visą dokumentą ar jo dalį

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT
en: Print the document
lt: Spausdinti dokumentą

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PRINT_DIRECTLY
en: Print using the internal PS driver
lt: Spausdinti naudojant vidines PS tvarkykles

note: MSG_PrintStatus
en: Printing page %d of %d
lt: Spausdinamas puslapis %d iš %d

note: FIELD_Document_Publisher
en: Publisher
lt: Leidėjas

note: DLG_MetaData_Publisher_LBL
en: Publisher:
lt: Leidėjas:

note: MENU_LABEL_EDIT_REPLACE
en: R&eplace
lt: Pak&eisti

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: RTL &Paragraph
lt: DĮK &Pastraipa

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
lt: Pakeisti &kuo:

note: DLG_FR_ReverseFind
en: Re&verse find
lt: Atbula paieška

note: MENU_LABEL_FILE_REVERT
en: Re&vert
lt: G&rąžinti

note: MENU_LABEL_FILE_RECENT
en: Recent &Files
lt: Paskutinės &Bylos

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_REDO
en: Redo
lt: Grąžinti

note: TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REDO TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REDO
en: Redo editing
lt: Pakartoti taisymą

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REDO
en: Redo previously undone editing
lt: Įvykdyti prieš tai atšauktą pakeitimą

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_MENU MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM
en: Reduce or enlarge the document display
lt: Sumažinti ar padidinti dokumento mastelį

note: DLG_MetaData_Relation_LBL
en: Relation:
lt: Sąsaja:

note: DLG_Styles_RemoveButton
en: Remove
lt: Pašalinti

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove Footer
lt: Pašalinti poraštę

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove Header
lt: Pašalinti antraštę

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEFOOTER
en: Remove the Footer on this page from the Document
lt: Pašalinti poantraštę iš šito puslapio

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove the Header on this page from the Document
lt: Pašalinti antraštę iš šito puslapio

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_DELETEFRAME
en: Remove the Text Box from the Document
lt: Iš dokumento pašalinti teksto dėžutę

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_REJECT_REVISION
en: Remove the suggested change
lt: Pašalinti siūlomą pakeitimą

note: MENU_LABEL_TABLE_HEADING_ROWS_REPEAT
en: Repeat Row as Heading
lt: Pakartoti eilutę kaip antraštę

note: DLG_FR_ReplaceTitle DLG_Annotation_Replace_LBL
en: Replace
lt: Pakeisti

note: DLG_FR_ReplaceAllButton
en: Replace &All
lt: Pakeisti &visus

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_REPLACE
en: Replace the specified text with different text
lt: Pakeisti nurodytą tekstą kitu tekstu

note: MENU_LABEL_HELP_REPORT_BUG
en: Report a &Bug
lt: Pranešti &klaidą

note: MENU_STATUSLINE_HELP_REPORT_BUG
en: Report a bug and help AbiWord become a better product
lt: Praneškite apie klaidą ir tai padės AbiWord tapti geresniu produktu

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_DEFAULT_TB_LAYOUT
en: Reset the current toolbar layout to its defaults
lt: Atstatyti standartinį mygtukų juostos išdėstymą

note: MENU_STATUSLINE_FMT_IMAGE
en: Resize this image
lt: Keisti paveikslėlio dydį

note: DLG_HdrFtr_RestartNumbers
en: Restart numbering at:
lt: Iš naujo pradėti numeravimą nuo:

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartPage
en: Restart on each page
lt: Pakartoti kiekviename puslapyje

note: DLG_FormatFootnotes_FootRestartSec DLG_FormatFootnotes_EndRestartSec
en: Restart on each section
lt: Iš naujo pradėti kiekviename skyriuje

note: DLG_HdrFtr_RestartCheck
en: Restart page numbers on new sections
lt: Iš naujo numeruoti puslapius naujuose skyriuose

note: DLG_Lists_Resume_Previous_List
en: Resume Previous List
lt: Pratęsti praeitą sąrašą

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_AUTO
en: Retain all document changes
lt: Išlaikyti visus dokumento pakeitimus

note: MSG_RevertFile
en: Revert file to last saved state?
lt: Atstatyti paskutinę neišsaugoto dokumento būseną?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_REVERT
en: Revert the document to the last saved state
lt: Sugrįžti prie paskutinės išsaugotos dokumento būsenos

note: MSG_RevertBuffer
en: Revert to saved copy of %s?
lt: Atkurti iš išsaugotos %s kopijos?

note: DLG_ListRevisions_Column1Label
en: Revision ID
lt: Taisymo ID

note: DLG_Para_AlignRight DLG_Tab_Radio_Right DLG_PageNumbers_Right TOOLBAR_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: Right
lt: Dešinėje

note: RightIndentStatus
en: Right Indent [%s]
lt: Dešinioji įtrauka [%s]

note: RightMarginStatus
en: Right Margin [%s]
lt: Dešinioji paraštė [%s]

note: TabToggleRightTab
en: Right Tab
lt: Dešinys tabuliatorius

note: TOOLBAR_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT TOOLBAR_TOOLTIP_ALIGN_RIGHT
en: Right alignment
lt: Lygiavimas pagal dešinę

note: MENU_STATUSLINE_ALIGN_RIGHT
en: Right-align the paragraph
lt: Pastraipą lygiuoti pagal dešinę

note: DLG_Para_DomDirection
en: Right-to-left &dominant
lt: Iš dešinės į kairę &dominantė

note: FIELD_Document_Rights
en: Rights
lt: Teisės

note: DLG_MetaData_Rights_LBL
en: Rights:
lt: Teisės:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Row
en: Row
lt: Eilutė

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_BEFORE
en: Rows &Above
lt: Eilutę &viršuje

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_ROWS_AFTER
en: Rows &Below
lt: Eilutę &apačioje

note: MENU_LABEL_TOOLS_SCRIPTS
en: S&cripts
lt: S&kriptai

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW
en: S&how revisions
lt: R&odyti pakeitimus

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_CELLS
en: S&plit Cells
lt: Su&skaldyti langelius

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
lt: Sa&ugoti

note: MENU_LABEL_FILE_EXPORT
en: Sav&e Copy
lt: Išsaugoti &kopiją

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVE
en: Save
lt: Išsaugoti

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save &As
lt: Išsaugoti k&aip

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save &Template
lt: Išsaugoti &Šabloną

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save As
lt: Išsaugoti kaip

note: MSG_ConfirmSave
en: Save changes to document %s before closing?
lt: Ar išsaugoti %s dokumento pakeitimus prieš išeinant?

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVE
en: Save the document
lt: Išsaugoti dokumentą

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save the document as a template
lt: Išsaugoti dokumentą kaip šabloną

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVEAS
en: Save the document under a different name
lt: Išsaugoti dokumentą kitu pavadinimu

note: MENU_STATUSLINE_FILE_EXPORT
en: Save the document without changing the current name
lt: Išsaugoti dokumentą nekeičiant esamo pavadinimo

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEIMAGE
en: Save the selected image to a file
lt: Pažymėtą paveikslėlį išsaugoti į bylą

note: MENU_STATUSLINE_HELP_SEARCH
en: Search for help about...
lt: Ieškoti pagalbos apie...

note: DLG_WordCount_Update_Rate
en: Seconds between updates
lt: Sekundės tarp atnaujinimų

note: FIELD_DateTime_Epoch
en: Seconds since the epoch
lt: Sekundės nuo eros pradžios

note: DLG_Break_SectionBreaks
en: Section Breaks
lt: Skyriaus Trūkis

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_HISTORY
en: See history of the current document
lt: Pamatyti darbinio dokumento istoriją

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT DLG_Select
en: Select
lt: Pažymėti

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECTALL
en: Select A&ll
lt: Pažymėti &viską

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_CELL
en: Select Cell
lt: Pažymėti langelį

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Select Column
lt: Pažymėti stulpelį

note: DLG_ListRevisions_Title TOOLBAR_LABEL_REVISIONS_SELECT
en: Select Revision
lt: Pasirinkti taisymą

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_ROW
en: Select Row
lt: Pažymėti eilutę

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_TABLE
en: Select Table
lt: Pažymėti lentelę

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select Text Box
lt: Pažymėti teksto dėžutę

note: DLG_InsertHyperlink_Msg
en: Select a target bookmark from the list:
lt: Pasirink paskirties žymelę iš sąrašo:

note: DLG_FormatFrame_SelectImage DLG_FormatTable_SelectImage
en: Select image from File
lt: Pasirinkite paveiksliuko bylą

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECT_FRAME
en: Select the Text Box
lt: Pažymėti Teksto dėžutę

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_SELECTALL
en: Select the entire document
lt: Pažymėti visą dokumentą

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Selection DLG_UP_Selection
en: Selection
lt: Pažymėjimas

note: DLG_ToggleCase_SentenceCase
en: Sentence case
lt: Sakinio pirma didžioji

note: DLG_Tab_Button_Set
en: Set
lt: Nustatyti

note: MENU_LABEL_FMT_LANGUAGE
en: Set &Language
lt: Nurodyti &kalbą

note: DLG_Lists_SetDefault
en: Set Default Values
lt: Nustatyti įprastas reikšmes

note: DLG_FormatFrame_SetImage DLG_FormatTable_SetImage
en: Set Image
lt: Foninis paveiksliukas

note: DLG_FormatFrame_SetTextWrapping
en: Set Text Wrapping
lt: Nustatyti teksto laužymą

note: MENU_STATUSLINE_FMT_BACKGROUND_PAGE_IMAGE
en: Set an image as a background for your page
lt: Nurodyti paveikslėlį, kuris bus naudojamas kaip dokumento fonas

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DIRECTION_DD_RTL
en: Set dominant direction of paragraph to RTL
lt: Nustatyti pastraipos teksto pagrindinę kryptį iš Dešinės į Kairę (DĮK)

note: MENU_STATUSLINE_FILE_PROPERTIES
en: Set meta-data properties
lt: Nustatyti dokumento savybes

note: DLG_FormatFrame_NoImageBackground DLG_FormatTable_NoImageBackground
en: Set no image
lt: Nedėti paveiksliuko

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_OPTIONS
en: Set preferences
lt: Nurodyti nuostatos

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABS
en: Set tab stops
lt: Nurodyti tabuliatoriaus sustojimus

note: MENU_STATUSLINE_FMT_TABLEOFCONTENTS
en: Set the type and styles of the Table of Contents
lt: Norodyti Turinio tipą ir jo stilių

note: MENU_STATUSLINE_FMT_FOOTNOTES
en: Set the types of Footnotes and Endnotes
lt: Nurodyti išnašų ir paaiškinimų tipus

note: MENU_STATUSLINE_FMT_HDRFTR
en: Set the types of Headers and Footers
lt: Nurodyti antraščių ir poraščių tipus

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_SPELLPREFS
en: Set your spelling preferences
lt: Nustatyti rašybos tikrinimo savybes

note: MENU_STATUSLINE_FMT_DOCUMENT
en: Setup your document's page properties such as page size and margins
lt: Nurodyti dokumento puslapio savybes, tokias kaip puslapio dydis ir paraštės

note: DLG_Styles_ModifyShortCut
en: Shortcut Key
lt: Spartusis klavišas

note: MENU_LABEL_VIEW_RULER
en: Show &Ruler
lt: Rodyti &liniuotę

note: TOOLBAR_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show All
lt: Rodyti Viską

note: MENU_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show For&matting Marks
lt: Rodyti &nespausdinamus simbolius

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_BEFORE
en: Show document &before revisions
lt: Rodyti dokumentą p&rieš pataisymus

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTER
en: Show document a&fter revisions
lt: Rodyti dokumentą &po pakeitimo

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTERPREV
en: Show document after &previous revisions
lt: Rodyti dokumentą po an&kstesnių taisymų

note: MENU_STATUSLINE_WINDOW_MORE
en: Show full list of documents
lt: Rodyti pilną dokumentų sąrašą

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_RULER
en: Show or hide the rulers
lt: Rodyti ar slėpti liniuotes

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_STATUSBAR
en: Show or hide the status bar
lt: Rodyti ar slėpti būsenos juostą

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_1 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_2 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_3 MENU_STATUSLINE_VIEW_TB_4
en: Show or hide the toolbar
lt: Rodyti ar slėpti įrankių juostą

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW
en: Show revisions that are present in document
lt: Parodyti dokumente esančius pakeitimus

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTERPREV
en: Show what the document looks like after previous revisions
lt: Parodyti, kaip dokumentas atrodo po ankstesnių pakeitimų

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_AFTER
en: Show what the document looks like after revisions
lt: Parodyti, kaip dokumentas atrodo po pakeitimų

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_REVISIONS_SHOW_BEFORE
en: Show what the document looks like before revisions
lt: Parodyti, kaip dokumentas atrodo be pakeitimų

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show...
lt: Rodyti...

note: TOOLBAR_STATUSLINE_VIEW_SHOWPARA TOOLBAR_TOOLTIP_VIEW_SHOWPARA
en: Show/hide formatting marks
lt: Rodyti/slėpti nespausdinamus simbolius

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
lt: Viengubi

note: TOOLBAR_LABEL_SINGLE_SPACE
en: Single Spacing
lt: Viengubi Tarpai

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SINGLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_SINGLE_SPACE
en: Single spacing
lt: Viengubi tarpai

note: MENU_LABEL_TABLE_SORT
en: So&rt Table
lt: &Rūšiuoti lentelę

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTCOLSASCEND
en: Sort Columns in Ascending Order
lt: Rūšiuoti Stulpelius Didėjančia tvarka

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTCOLSASCEND
en: Sort Columns in Ascending Order based on Selected Row
lt: Rūšiuoti stulpelius didėjančia tvarka pagal pažymėtą eilutę

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTCOLSDESCEND
en: Sort Columns in Descending Order
lt: Rūšiuoti Stulpelius Mažėjančia tvarka

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTCOLSDESCEND
en: Sort Columns in Descending Order based on Selected Row
lt: Rūšiuoti stulpelius mažėjančia tvarka pagal pažymėtą eilutę

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTROWSASCEND
en: Sort Rows in Ascending Order
lt: Rūšiuoti Eilutes Didėjančia tvarka

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTROWSASCEND
en: Sort Rows in Ascending Order based on selected Column
lt: Rūšiuoti eilutes didėjančia tvarka pagal pažymėtą stulpelį

note: MENU_LABEL_TABLE_SORTROWSDESCEND
en: Sort Rows in Descending Order
lt: Rūšiuoti Eilutes Mažėjančia tvarka

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORTROWSDESCEND
en: Sort Rows in Descending Order based on Selected Column
lt: Rūšiuoti eilutes mažėjančia tvarka pagal pažymėtą stulpelį

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORT
en: Sort Table
lt: Surūšiuoti lentelę

note: DLG_MetaData_Source_LBL
en: Source:
lt: Šaltinis:

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_12BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_12BEFORE
en: Space before: 12 pt
lt: Tarpas prieš: 12 pt

note: TOOLBAR_STATUSLINE_PARA_0BEFORE TOOLBAR_TOOLTIP_PARA_0BEFORE
en: Space before: None
lt: Tarpas prieš: Jokio

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
lt: Tarpai

note: DLG_Options_SpellCheckingTitle
en: Spell Checking
lt: Rašybos tikrinimas

note: TOOLBAR_LABEL_SPELLCHECK
en: Spellcheck
lt: Rašybos tikrinimas

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPELLCHECK TOOLBAR_TOOLTIP_SPELLCHECK
en: Spellcheck the document
lt: Tikrinti dokumento rašymą

note: DLG_Spell_SpellTitle DLG_Options_TabLabel_Spelling
en: Spelling
lt: Rašyba

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLPREFS
en: Spelling &Options
lt: Rašybos &savybės

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Spli&t Table
lt: Suskal&dyti lentelę

note: DLG_SplitCellsTitle DLG_SplitCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_CELLS
en: Split Cells
lt: Dalinti Celes

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Split Table
lt: Suskaldyti lentelę

note: TOOLBAR_LABEL_SPLIT_CELLS
en: Split cells
lt: Suskaldyti langelius

note: DLG_SplitCells_HoriMid DLG_SplitCells_VertMid
en: Split in Middle
lt: Skelti Viduryje

note: DLG_SplitCells_Below
en: Split on Bottom Side
lt: Skelti Apačioje

note: DLG_SplitCells_Left
en: Split on Left Side
lt: Skelti Kairėje pusėje

note: DLG_SplitCells_Right
en: Split on Right Side
lt: Skelti Dešinėje pusėje

note: DLG_SplitCells_Above
en: Split on Top Side
lt: Skelti Viršuje

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SPLIT_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_SPLIT_CELLS
en: Split this cell
lt: Suskaldyti šį langelį

note: DLG_Lists_Square_List STYLE_SQUARELIST
en: Square List
lt: Kvadratų sąrašas

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE
en: St&yle
lt: St&ilius

note: TB_Standard
en: Standard
lt: Standartinė

note: DLG_Options_Label_ViewStandardTB
en: Standard Toolbar
lt: Standartinė įrankių juosta

note: DLG_Lists_Star_List STYLE_STARLIST
en: Star List
lt: Žvaigždučių sąrašas

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
lt: Pradėti naują sąrašą:

note: DLG_Lists_Start_New_List DLG_Lists_Start_New
en: Start New List
lt: Pradėti naują sąrašą

note: DLG_Lists_Start_Sub
en: Start Sublist
lt: Pradėti posąrašį

note: DLG_MarkRevisions_Check2Label
en: Start a new revision
lt: Pradėti naują taisymą

note: DLG_WordCount_Statistics
en: Statistics:
lt: Statistika:

note: DLG_Lists_Stop_Current_List
en: Stop Current List
lt: Užbaigti esamą sąrašą

note: MENU_LABEL_FMT_STRIKE
en: Stri&ke
lt: Perbrau&ktas

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STRIKE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STRIKE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STRIKE DLG_UFS_StrikeoutCheck
en: Strike
lt: Perbrauktas

note: MENU_STATUSLINE_FMT_STRIKE
en: Strikeout the selection (toggle)
lt: Perbraukti pažymėjimą (perjungti)

note: MENU_LABEL_FMT_STYLIST
en: Sty&list
lt: Sti&listas

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STYLE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STYLE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STYLE
en: Style
lt: Stilius

note: DLG_Styles_ErrNotTitle1
en: Style Name -
lt: Stiliaus pavadinimas -

note: DLG_Styles_ModifyName
en: Style Name:
lt: Stiliaus pavadinimas:

note: DLG_Styles_ModifyType
en: Style Type:
lt: Stiliaus tipas:

note: DLG_Styles_ErrBlankName
en: Style name cannot be left blank
lt: Stiliaus pavadinimas negali būti tuščias

note: DLG_BorderShading_Border_Style DLG_Lists_Style DLG_UFS_StyleLabel
en: Style:
lt: Stilius:

note: DLG_Stylist_Styles
en: Styles
lt: Stiliai

note: DLG_Stylist_Title
en: Stylist
lt: Stilistas

note: DLG_MetaData_Subject_LBL
en: Subject:
lt: Tema:

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUBSCRIPT DLG_UFS_SubScript
en: Subscript
lt: Apatinis indeksas

note: DLG_Spell_Suggestions
en: Sugg&estions:
lt: Pa&siūlymai:

note: DLG_Options_Label_SpellMainOnly
en: Suggest from &main dictionary only
lt: Siūlyti tik iš &pagrindinio žodyno

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMROWS
en: Sum a Column
lt: Sumuoti Stulpelį

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERT_SUMCOLS
en: Sum a Row
lt: Sumuoti Eilutę

note: FIELD_Numbers_TableSumRows
en: Sum a Table Column
lt: Sumuoti lentelės Stulpelį

note: FIELD_Numbers_TableSumCols
en: Sum a Table Row
lt: Sumuoti lentelės Eilutę

note: DLG_MetaData_TAB_Summary MENU_LABEL_RDF_SEMITEM_STYLESHEET_EVENT_SUMMARY MENU_STATUSLINE_RDF_SEMITEM_STYLESHEET_EVENT_SUMMARY
en: Summary
lt: Santrauka

note: MENU_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT
en: Supe&rscript
lt: Vi&ršutinis indeksas

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUPERSCRIPT DLG_UFS_SuperScript
en: Superscript
lt: Viršutinis indeksas

note: MENU_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Sy&mbol
lt: Si&mbolį

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Symbol
lt: Simbolis

note: MENU_LABEL_TABLE
en: T&able
lt: L&entelė

note: TabStopStatus
en: Tab Stop [%s]
lt: Tabuliatoriaus sustojimas [%s]

note: DLG_Tab_Label_TabPosition
en: Tab stop position:
lt: Tabuliatoriaus sustojimo vieta:

note: DLG_Tab_Label_TabToClear
en: Tab stops to be cleared:
lt: Pašalinti tabuliatoriaus sustojimus:

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Table MENU_STATUSLINE_TABLE TB_Table TB_Rows_x_Cols_Table
en: Table
lt: Lentelė

note: DLG_InsertTable_TableSize
en: Table Size
lt: Lentelės Dydis

note: DLG_Options_Label_ViewTableTB
en: Table Toolbar
lt: Lentelės įrankių juosta

note: MENU_LABEL_INSERT_TABLEOFCONTENTS MENU_LABEL_FMT_TABLEOFCONTENTS
en: Table of Contents
lt: Turinys

note: FIELD_Numbers_TOCListLabel
en: Table of Contents List Label
lt: Turinio sąrašo žymė

note: FIELD_Numbers_TOCPageNumber
en: Table of Contents Page
lt: Turinio Puslapis

note: DLG_Styles_ModifyTabs DLG_Tab_TabTitle
en: Tabs
lt: Tabuliacijos (Tab)

note: DLG_FormatTOC_DetailsTabPage
en: Tabs and Page Numbering
lt: Tabuliacija ir Puslapių Numeravimas

note: MENU_LABEL_FMT
en: Te&xt Formatting
lt: Te&ksto formatavimas

note: DLG_Options_Label_Text
en: Text
lt: Tekstas

note: DLG_FormatTOC_TextAfter
en: Text &after:
lt: Tekstas p&o:

note: DLG_FormatTOC_TextBefore
en: Text &before:
lt: Tekstas p&rieš:

note: DLG_Lists_Align
en: Text Align:
lt: Teksto lygiavimas:

note: MENU_LABEL_INSERT_TEXTBOX MENU_LABEL_FMT_FRAME
en: Text Box
lt: Teksto dėžutę

note: DLG_Lists_PageFolding
en: Text Folding
lt: Teksto lankstymas

note: DLG_FormatFrame_TextWrapping DLG_Image_TextWrapping
en: Text Wrapping
lt: Teksto laužymas

note: DLG_Options_Label_Both
en: Text and Icon
lt: Tekstas ir ikonos

note: DLG_PageSetup_ErrBigMargins
en: The margins selected are too large to fit on the page.
lt: Parinktos paraštės yra per didelės, kad tilptų į puslapį.

note: DLG_Options_Prompt_YouMustRestart
en: The new user interface language will take effect the next time that you start the application
lt: Naujai pasirinkta vartotojo sąsajos kalba bus naudojama tik kitą kartą užkrovus programą

note: MSG_SpellDone
en: The spelling check is complete.
lt: Baigiau tikrinti rašybą.

note: MSG_HyperlinkCrossesBoundaries
en: The text to which the hyperlink is to be attached must be within a single paragraph.
lt: Tekstas, prie kurio norima prisegti nuorodą, turi būti vienoje pastraipoje.

note: FIELD_DateTime_Wkday
en: The weekday
lt: Savaitės diena

note: DLG_FormatTable_Thickness DLG_BorderShading_Thickness
en: Thickness:
lt: Storis:

note: MSG_AfterRestartNew
en: This change will only take effect when you restart AbiWord or create a new document.
lt: Šis pakeitimas suveiks tik perkrovus AbiWord arba kuriant naują dokumentą.

note: MSG_HiddenRevisions
en: This document contains revisions which are currently hidden from view. Please see AbiWord documentation for information on working with revisions.
lt: Šis dokumentas turi pataisymų, kurie dabar yra nerodomi. Prašome pasidomėti AbiWord dokumentacijoje informacija, kaip dirbti su Taisymais.

[ctx: DLG_FormatTOC_None]
note: DLG_FormatTOC_None
en: None
lt: Nieko

[ctx: DLG_Lists_Style_none]
note: DLG_Lists_Style_none
en: None
lt: Nieko

[ctx: DLG_Lists_Type_none]
note: DLG_Lists_Type_none
en: None
lt: Nieko

[ctx: DLG_RDF_Query_Column_Subject]
note: DLG_RDF_Query_Column_Subject
en: Subject
lt: Tema

[ctx: DLG_Styles_DefNone]
note: DLG_Styles_DefNone
en: None
lt: Nieko

[ctx: DLG_Tab_Radio_None]
note: DLG_Tab_Radio_None
en: None
lt: Nieko

[ctx: FIELD_Document_Subject]
note: FIELD_Document_Subject
en: Subject
lt: Tema

note: DLG_History_WindowLabel
en: Document History
lt: Dokumento Istorija

note: DLG_Image_Height
en: Height:
lt: Aukštis:

note: DLG_IP_Height_Label
en: Height:
lt: Aukštis:

note: DLG_Insert_SymbolTitle
en: Insert Symbol
lt: Įterpti Simbolį

[ctx: STYLE_NONE]
note: STYLE_NONE
en: None
lt: Nieko
