AbiWord 2.9 - en to km translation catalogue (685 entries)

note: MENU_LABEL_HELP_ABOUT
en: &About %s
km: អំពី %s

note: DLG_Spell_AddToDict MENU_LABEL_SPELL_ADD
en: &Add
km: បន្ថែម

note: MENU_LABEL_ALIGN
en: &Align
km: តម្រឹម

note: DLG_Options_Label_ViewAll
en: &All
km: គ្រប់

note: MENU_LABEL_TOOLS_ANNOTATIONS
en: &Annotations
km: ចំណារពន្យល់

note: DLG_ApplyButton
en: &Apply
km: អនុវត្ត

note: DLG_Para_LabelAt
en: &At:
km: ឯ​ ៖

note: MENU_LABEL_TOOLS_AUTOSPELL
en: &Auto Spellcheck
km: ពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ​ស្វ័យ​ប្រវត្តិ

note: DLG_Para_LabelBefore
en: &Before:
km: មុន ៖

note: MENU_LABEL_FMT_BOLD
en: &Bold
km: ដិត

note: DLG_PageSetup_Bottom
en: &Bottom:
km: ខាង​ក្រោម​ ៖

note: MENU_LABEL_INSERT_BREAK
en: &Break
km: បំបែក

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_CELL
en: &Cell
km: ក្រឡា

note: MENU_LABEL_ALIGN_CENTER
en: &Center
km: កណ្តាល

note: DLG_Spell_Change
en: &Change
km: ផ្លាស់​ប្តូរ

note: DLG_CloseButton MENU_LABEL_FILE_CLOSE
en: &Close
km: បិទ

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_COLUMNS
en: &Column
km: ជួរឈរ

note: DLG_Break_ColumnBreak
en: &Column break
km: ការ​បំបែក​ជួរ​ឈរ

note: MENU_LABEL_FMT_COLUMNS
en: &Columns
km: ជួរ​ឈរ

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS_COMPARE_DOCUMENTS
en: &Compare documents
km: ប្រៀប​ធៀប​​ឯកសារ

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY
en: &Copy
km: ចម្លង

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE
en: &Delete
km: លុប

note: DLG_Options_Btn_CustomDict
en: &Dictionary...
km: វចនានុក្រម...

note: MENU_LABEL_FMT_DOCUMENT
en: &Document
km: ឯកសារ

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY
en: &Document History
km: ប្រវត្តិ​ឯកសារ

note: MENU_LABEL_WINDOW
en: &Documents
km: ឯកសារ

note: DLG_Options_Btn_IgnoreEdit MENU_LABEL_EDIT
en: &Edit
km: កែសម្រួល

note: MENU_LABEL_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: &Edit hyperlink
km: កែសម្រួល​តំណ​ខ្ពស់

note: MENU_LABEL_INSERT_ENDNOTE
en: &Endnote
km: លេខ​យោង​ចុង

note: DLG_Break_EvenPage
en: &Even page
km: ទំព័រ​គូ

note: MENU_LABEL_INSERT_FIELD
en: &Field
km: វាល

note: DLG_Field_Fields_No_Colon
en: &Fields
km: វាល

note: DLG_Field_Fields
en: &Fields:
km: វាល​ ៖

note: DLG_RDF_Editor_Menu_File MENU_LABEL_FILE
en: &File
km: ឯកសារ

note: DLG_Options_Label_FileExtension
en: &File extension:
km: កន្ទុយ​ឯកសារ ៖

note: MENU_LABEL_EDIT_FIND
en: &Find
km: រក

note: DLG_FR_FindNextButton
en: &Find Next
km: រក​បន្ទាប់

note: MENU_LABEL_FMT_FONT
en: &Font
km: ពុម្ពអក្សរ

note: DLG_PageSetup_Footer
en: &Footer:
km: បាតកថា​ ៖

note: MENU_LABEL_EDIT_GOTO
en: &Go To
km: ទៅកាន់

note: MENU_LABEL_VIEW_HEADFOOT
en: &Header and Footer
km: បឋម​កថា​ និង បាត​កថា

note: MENU_LABEL_FMT_HDRFTR
en: &Header/Footers
km: បឋម​កថា​ / បាត​កថា

note: DLG_PageSetup_Header
en: &Header:
km: បឋមកថា ៖

note: DLG_PageSetup_Height
en: &Height:
km: កម្ពស់ ៖

note: DLG_HelpButton MENU_LABEL_HELP
en: &Help
km: ជំនួយ

note: DLG_Options_Label_ViewHiddenText
en: &Hidden Text
km: អត្ថបទ​ដែល​លាក់

note: MENU_LABEL_INSERT_HYPERLINK
en: &Hyperlink
km: តំណ​ខ្ពស់

note: DLG_Spell_Ignore
en: &Ignore
km: មិនអើពើ

note: MENU_LABEL_SPELL_IGNOREALL
en: &Ignore All
km: មិន​អើពើ​ទាំងអស់

note: MENU_LABEL_FMT_IMAGE MENU_LABEL_FMT_POSIMAGE
en: &Image
km: រូបភាព

note: DLG_InsertButton MENU_LABEL_INSERT MENU_LABEL_TABLE_INSERT DLG_Insert
en: &Insert
km: បញ្ចូល

note: DLG_Options_Label_AutoSaveInterval
en: &Interval:
km: ចន្លោះពេល ៖

note: MENU_LABEL_FMT_ITALIC
en: &Italic
km: ទ្រេត

note: MENU_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: &Justify
km: តម្រឹម​សងខាង

note: DLG_PageSetup_Landscape
en: &Landscape
km: ផ្ដេក

note: MENU_LABEL_TOOLS_LANGUAGE
en: &Language
km: ភាសា

note: MENU_LABEL_ALIGN_LEFT
en: &Left
km: ឆ្វេង

note: DLG_Para_LabelLeft DLG_PageSetup_Left
en: &Left:
km: ខាង​ឆ្វេង ៖

note: MENU_LABEL_TOOLS_MAILMERGE
en: &Mail Merge
km: សំបុត្រ​សំណុំ​បែបបទ

note: MENU_LABEL_INSERT_MAILMERGE
en: &Mail Merge Field
km: វាល​សំបុត្រ​សំណុំ​បែបបទ

note: DLG_FR_MatchCase
en: &Match case
km: ប្រកាន់​តួអក្សរ​តូចធំ

note: MENU_LABEL_TABLE_MERGE_CELLS
en: &Merge Cells
km: បញ្ចូល​ក្រឡា​ចូល​គ្នា

note: MENU_LABEL_WINDOW_MORE
en: &More Documents
km: ឯកសារ​ជា​ច្រើន​ទៀត

note: DLG_Goto_Label_Name
en: &Name:
km: ឈ្មោះ​ ៖

note: MENU_LABEL_FILE_NEW
en: &New
km: ថ្មី

note: MENU_LABEL_WINDOW_NEW
en: &New Window
km: បង្អួច​ថ្មី

note: DLG_Break_NextPage
en: &Next page
km: ទំព័រ​បន្ទាប់

note: DLG_Goto_Label_Number
en: &Number:
km: លេខ ៖

note: MENU_LABEL_FILE_OPEN
en: &Open
km: បើក

note: DLG_MailMerge_OpenFile
en: &Open File
km: បើក​ឯកសារ

note: MENU_LABEL_FMT_OVERLINE
en: &Overline
km: គូស​បន្ទាត់​ពីលើ

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_WIDTH
en: &Page Width
km: ទទឹង​ទំព័រ

note: DLG_Break_PageBreak
en: &Page break
km: បំបែក​ទំព័រ

note: MENU_LABEL_FMT_PARAGRAPH
en: &Paragraph
km: កថាខណ្ឌ

note: MENU_LABEL_EDIT_PASTE
en: &Paste
km: បិទភ្ជាប់

note: MENU_LABEL_INSERT_GRAPHIC
en: &Picture
km: រូបភាព

note: MENU_LABEL_TOOLS_PLUGINS
en: &Plugins
km: កម្មវិធី​ជំនួយ

note: DLG_PageSetup_Portrait
en: &Portrait
km: គំនូរ​ ឬ​រូបថត

note: MENU_LABEL_FILE_PRINT
en: &Print
km: បោះពុម្ព

note: MENU_LABEL_VIEW_PRINT
en: &Print Layout
km: ប្លង់​បោះពុម្ព

note: MENU_LABEL_FILE_EXIT
en: &Quit
km: ចេញ

note: MENU_LABEL_EDIT_REDO
en: &Redo
km: ធ្វើ​វិញ

note: DLG_FR_ReplaceButton
en: &Replace
km: ជំនួស

note: DLG_Options_Btn_IgnoreReset
en: &Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

note: MENU_LABEL_TOOLS_REVISIONS
en: &Revisions
km: ការ​ពិនិត្យ​ឡើង​វិញ

note: MENU_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: &Right
km: ស្ដាំ

note: MENU_LABEL_FMT_DIRECTION_DO_RTL
en: &Right-to-left text
km: ស្គ្រីប​ស្ដាំ​ទៅ​ឆ្វេង

note: DLG_Para_LabelRight DLG_PageSetup_Right
en: &Right:
km: ស្ដាំ ៖

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETE_ROWS MENU_LABEL_TABLE_SELECT_ROW
en: &Row
km: ជួរដេក

note: DLG_Options_Label_ViewRuler
en: &Ruler
km: បន្ទាត់

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE
en: &Save
km: រក្សាទុក

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEIMAGE
en: &Save Image As
km: រក្សាទុក​រូបភាព​ជា

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT
en: &Select
km: ជ្រើស

note: MENU_LABEL_TOOLS_HISTORY_SHOW
en: &Show History
km: បង្ហាញ​ប្រវត្តិ

note: MENU_LABEL_VIEW_STATUSBAR
en: &Show Status Bar
km: បង្ហាញ​​របារ​ស្ថានភាព

note: DLG_Para_LabelSpecial
en: &Special:
km: ជា​ពិសេស ៖

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELLING
en: &Spelling
km: អក្ខរាវិរុទ្ធ

note: DLG_FormatTOC_StartAt
en: &Start at:
km: ចាប់​ផ្តើម​​​ពី ៖

note: DLG_Options_Label_ViewStatusBar
en: &Status bar
km: របារ​ស្ថានភាព

note: MENU_LABEL_FMT_SUBSCRIPT
en: &Subscript
km: អក្សរ​តូច​ក្រោម

note: MENU_LABEL_FMT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_INSERT_TABLE MENU_LABEL_TABLE_DELETE_TABLE MENU_LABEL_TABLE_SELECT_TABLE
en: &Table
km: តារាង

note: MENU_LABEL_FMT_TABS
en: &Tabs
km: ផ្ទាំង

note: MENU_LABEL_VIEW_TOOLBARS
en: &Toolbars
km: របារ​ឧបករណ៍

note: MENU_LABEL_TOOLS
en: &Tools
km: ឧបករណ៍

note: DLG_PageSetup_Top
en: &Top:
km: កំពូល ៖

note: DLG_Field_Types_No_Colon
en: &Types
km: ប្រភេទ

note: DLG_Field_Types
en: &Types:
km: ប្រភេទ ៖

note: MENU_LABEL_FMT_UNDERLINE
en: &Underline
km: គូស​បន្ទាត់​ក្រោម

note: MENU_LABEL_EDIT_UNDO
en: &Undo
km: មិន​ធ្វើវិញ

note: DLG_Options_Label_ViewUnits DLG_PageSetup_Units
en: &Units:
km: ឯកតា​ ៖

note: MENU_LABEL_VIEW DLG_MW_ViewButton
en: &View
km: មើល

note: MENU_LABEL_VIEW_WEB
en: &Web Layout
km: ប្លង់​បណ្តាញ

note: DLG_FR_WholeWord
en: &Whole word
km: ពាក្យ​ទាំងមូល

note: DLG_PageSetup_Width
en: &Width:
km: ទទឹង ៖

note: MENU_LABEL_TOOLS_WORDCOUNT
en: &Word Count
km: ចំនួន​ពាក្យ

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_MENU MENU_LABEL_VIEW_ZOOM
en: &Zoom
km: ពង្រីក

note: DLG_Para_SpecialNone
en: (none)
km: (គ្មាន)

note: DLG_Para_SpacingHalf
en: 1.5 lines
km: ១.៥ បន្ទាត់

note: DLG_Goto_Btn_Prev
en: << Prev
km: << មុន

note: DLG_Para_LabelAfter
en: Aft&er:
km: បន្ទាប់ ៖

note: DLG_Para_LabelAlignment
en: Ali&gnment:
km: តម្រឹម ៖

note: DLG_PageNumbers_Alignment_No_Colon
en: Alignment
km: ការ​តម្រឹម

note: DLG_Tab_Label_Alignment DLG_PageNumbers_Alignment
en: Alignment:
km: តម្រឹម ៖

note: DLG_Styles_LBL_All DLG_UP_All
en: All
km: គ្រប់

note: FIELD_Application
en: Application
km: កម្មវិធី

note: DLG_Options_Btn_Apply DLG_Apply
en: Apply
km: អនុវត្ត

note: DLG_FormatTable_Apply_To
en: Apply to:
km: អនុវត្ត​ ៖

note: DLG_Para_SpacingAtLeast
en: At least
km: យ៉ាងហោច​ណាស់

note: DLG_MetaData_Author_LBL DLG_Annotation_Author_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_AUTHOR
en: Author:
km: អ្នក​និពន្ធ ៖

note: DLG_FormatFrame_Background DLG_FormatTable_Background
en: Background
km: ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

note: DLG_FormatFrame_Background_Color DLG_FormatTable_Background_Color
en: Background color:
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ​ ៖

note: DLG_Tab_Radio_Bar
en: Bar
km: របារ

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_BOLD TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_BOLD TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_BOLD DLG_UFS_StyleBold
en: Bold
km: ដិត

note: MENU_LABEL_INSERT_BOOKMARK
en: Boo&kmark
km: គូចំណាំ

note: DLG_Goto_Target_Bookmark
en: Bookmark
km: គូចំណាំ

note: DLG_FormatFrame_Border_Color DLG_FormatTable_Border_Color DLG_BorderShading_Border_Color
en: Border color:
km: ពណ៌​ស៊ុម ៖

note: DLG_FormatFrame_Borders DLG_FormatTable_Borders DLG_BorderShading_Borders
en: Borders
km: ស៊ុម

note: DLG_PageNumbers_Footer
en: Bottom
km: ខាង​ក្រោម

note: DLG_Lists_Type_bullet
en: Bullet
km: ចំណុច

note: DLG_Lists_Bullet_List STYLE_BULLETLIST
en: Bullet List
km: សំនុមចំនុច

note: TOOLBAR_LABEL_LISTS_BULLETS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_BULLETS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_BULLETS
en: Bullets
km: ចំណុច

note: MENU_LABEL_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: C&opy hyperlink location
km: ចម្លង​ទីតាំង​តំណខ្ពស់

note: DLG_MetaData_Category_LBL
en: Category:
km: ប្រភេទ ៖

note: DLG_Tab_Radio_Center DLG_PageNumbers_Center TOOLBAR_LABEL_ALIGN_CENTER
en: Center
km: កណ្ដាល

note: DLG_Para_AlignCentered
en: Centered
km: កណ្ដាល

note: DLG_Spell_ChangeTo
en: Change &to:
km: បាន​ផ្លាស់​ប្តូរ​ជា ៖

note: DLG_Spell_ChangeAll
en: Change A&ll
km: ផ្លាស់​ប្តូរ​ទាំង​អស់

note: DLG_Background_Title
en: Change Background Color
km: ប្តូរ​ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

note: DLG_ToggleCase_Title
en: Change Case
km: ប្តូរ​លក្ខណៈ​អក្សរ

note: DLG_Background_TitleFore
en: Change Text Color
km: ផ្លាស់ប្ដូរ​ពណ៌​អត្ថបទ

note: DLG_Styles_ModifyCharacter
en: Character
km: តួអក្សរ

note: FIELD_Numbers_CharCount
en: Character Count
km: ចំនួន​តួអក្សរ

note: DLG_WordCount_Characters_No
en: Characters (no spaces):
km: តួអក្សរ​ដោយ​គ្មាន​ចន្លោះ

note: DLG_WordCount_Characters_Sp
en: Characters (with spaces):
km: តួអក្សរ​មាន​ចន្លោះ

note: MENU_LABEL_TOOLS_SPELL
en: Check &Spelling
km: ពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ

note: DLG_Options_Label_GrammarCheck
en: Check &grammar as you type
km: ពិនិត្យ​មើល​វេយ្យាករណ៍​ពេល​អ្នក​វាយ

note: MENU_LABEL_HELP_CHECKVER
en: Check for &Updates
km: ពិនិត្យ​មើល​ភាព​ទាន់សម័យ

note: DLG_Options_Label_SpellCheckAsType
en: Check s&pelling as you type
km: ការ​ពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ​ ខណៈ​ពេល​អ្នក​វាយ​បញ្ចូល

note: DLG_NEW_Choose
en: Choose
km: ជ្រើស

note: MENU_LABEL_EDIT_CLEAR
en: Cle&ar
km: ជម្រះ

note: DLG_Tab_Button_Clear
en: Clear
km: ជម្រះ

note: DLG_Tab_Button_ClearAll
en: Clear &All
km: ជម្រះ​ទាំង​អស់

note: MENU_STATUSLINE_FILE_CLOSE
en: Close the document
km: បិទ​ឯកសារ

note: MENU_LABEL_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Co&lumn
km: ជួរឈរ

note: DLG_FormatFrame_Color DLG_FormatTable_Color DLG_BorderShading_Color DLG_UFS_ColorLabel
en: Color:
km: ពណ៌ ៖

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Column
en: Column
km: ជួរឈរ

note: ColumnStatus
en: Column [%d]
km: ជួរ​ឈរ [%d]

note: DLG_Column_ColumnTitle
en: Columns
km: ជួរឈរ

note: DLG_ListRevisions_Column3Label
en: Comment
km: សេចក្តី​អធិប្បាយ

note: TOC_TocHeading
en: Contents
km: មាតិកា

note: DLG_MetaData_CoAuthor_LBL
en: Contributor(s):
km: អ្នកបរិច្ចាគ ៖

note: MENU_LABEL_TABLE_TABLETOTEXT
en: Convert Table to Text
km: បម្លែង​តារាង​ទៅ​​ជា​អត្ថបទ

note: MENU_LABEL_TABLE_TEXTTOTABLE
en: Convert Text to Table
km: បម្លែង​អត្ថបទ​ទៅ​ជា​តារាង

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_COPY TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_COPY TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_COPY
en: Copy
km: ចម្លង

note: MENU_LABEL_EDIT_COPYIMAGE
en: Copy Image
km: ចម្លង​រូបភាព

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY_HYPERLINK_LOCATION
en: Copy hyperlink location
km: ចម្លង​ទីតាំង​តំណខ្ពស់

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_COPY
en: Copy the selection and put it on the Clipboard
km: ចម្លង​ជម្រើស​ទៅ​ក្ដារតម្បៀតខ្ទាស់

note: MSG_OpenFailed
en: Could not open file %s.
km: មិន​អាច​បើក​ឯកសារ %s បាន​ឡើយ

note: MSG_IE_CouldNotWrite
en: Could not write to file %s
km: មិន​អាច​សរសេរ​ទៅ​កាន់​ឯកសារ %s បាន​ឡើយ

note: MSG_SaveFailed
en: Could not write to the file %s.
km: មិន​អាច​សរសេរ​ទៅ​កាន់​ឯកសារ %s បាន​ឡើយ

note: MENU_STATUSLINE_TOOLS_WORDCOUNT
en: Count the number of words in the document
km: ចំនួន​ពាក្យ​ក្នុង​ឯកសារ

note: FIELD_Document_Coverage
en: Coverage
km: ទំហំ

note: DLG_MetaData_Coverage_LBL
en: Coverage:
km: ទំហំ​ ៖

note: DLG_NEW_Tab1_WP1
en: Create a new blank document
km: បង្កើត​ឯកសារ​ថ្មី​មួយ

note: MENU_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_NEW TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_NEW
en: Create a new document
km: បង្កើត​ឯកសារ​ថ្មី​មួយ

note: DLG_NEW_StartEmpty
en: Create an empty document
km: បង្កើត​ឯកសារ​ទទេ

note: MENU_LABEL_EDIT_CUT
en: Cu&t
km: កាត់

note: FIELD_DateTime_DefaultDateNoTime
en: Current Date
km: កាល​បរិច្ឆេទ​បច្ចុប្បន្ន

note: FIELD_Datetime_CurrentTime
en: Current Time
km: ពេល​វេលា​បច្ចុប្បន្ន

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_CUT TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_CUT TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_CUT
en: Cut
km: កាត់

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CUT
en: Cut the selection and put it on the Clipboard
km: កាត់​អត្ថបទ​ដែល​បាន​ជ្រើស ហើយ​ផ្លាស់​ទី​វា​ទៅ​ក្ដារ​តម្បៀត​ខ្ទាស់

note: DLG_Lists_Dashed_List STYLE_DASHEDLIST
en: Dashed List
km: សំនុម​ខ្សែដាច់

note: FIELD_Document_Date DLG_ListRevisions_Column2Label
en: Date
km: កាល​បរិច្ឆេទ

note: MENU_LABEL_INSERT_DATETIME
en: Date and &Time
km: កាលបរិច្ឆេទ និង​ពេលវេលា

note: FIELD_Type_Datetime
en: Date and Time
km: កាលបរិច្ឆេទ និង​ពេលវេលា

note: DLG_Options_Btn_Default
en: De&faults
km: លំនាំដើម

note: DLG_Tab_Radio_Decimal
en: Decimal
km: គោលដប់

note: TOOLBAR_LABEL_UNINDENT TOOLBAR_STATUSLINE_UNINDENT TOOLBAR_TOOLTIP_UNINDENT
en: Decrease indent
km: បន្ថយ​ការ​ចូល​បន្ទាត់

note: DLG_Styles_Delete MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE DLG_Delete
en: Delete
km: លុប

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_CELLS
en: Delete Cells
km: លុប​ក្រឡា

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Co&lumn
km: ដក​ជួរ​ឈរ

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_COLUMNS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETECOLUMN
en: Delete Column
km: ដក​ជួរ​ឈរ

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEIMAGE
en: Delete Image
km: លុប​រូបភាព

note: MENU_LABEL_EDIT_DELETEEMBED
en: Delete Object
km: លុប​វត្ថុ

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETEROW
en: Delete Ro&w
km: ដក​ជួរដេក

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_ROWS MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETEROW
en: Delete Row
km: ដក​ជួរដេក

note: MENU_LABEL_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Tabl&e
km: លុប​តារាង

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETE_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_DELETETABLE
en: Delete Table
km: លុប​តារាង

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_COLUMN
en: Delete column
km: លុប​ជួរ​ឈរ

note: TOOLBAR_LABEL_DELETE_ROW
en: Delete row
km: លុប​ជួរដេក

note: MENU_STATUSLINE_EDIT_CLEAR
en: Delete the selection
km: លុប​ជម្រើស

note: FIELD_Document_Description
en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

note: DLG_MetaData_Description_LBL DLG_Annotation_Description_LBL DLG_PLUGIN_MANAGER_DESC DLG_Image_LblDescription
en: Description:
km: សេចក្ដីពិពណ៌នា ៖

note: DLG_Options_Label_SpellDictionaries
en: Dictionaries
km: វចនានុក្រម

note: DLG_HdrFtr_FooterFirst
en: Different footer on first page
km: បាតកថា​ផ្សេង​សម្រាប់​ទំព័រ​ដំបូង

note: DLG_HdrFtr_HeaderFirst
en: Different header on first page
km: បឋមកថា​ផ្សេង​សម្រាប់​ទំព័រ​ដំបូង

note: FIELD_Type_Document
en: Document
km: ឯកសារ

note: DLG_MetaData_Title
en: Document Properties
km: លក្ខណៈ​សម្បត្តិ​ឯកសារ

note: DLG_Options_Label_Documents
en: Documents
km: ឯកសារ

note: DLG_Para_SpacingDouble
en: Double
km: ទ្វេ​ដង

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_EDIT_HYPERLINK
en: Edit hyperlink
km: កែសម្រួល​តំណ​ខ្ពស់

note: TB_Embedded
en: Embedded
km: បានបង្កប់

note: FIELD_Numbers_EndnoteAnchor
en: Endnote anchor
km: យុថ្កា​លេខ​យោង​ចុង

note: MENU_LABEL_INSERT_EQUATION
en: Equation
km: សមីការ

note: DLG_Para_SpacingExactly
en: Exactly
km: ពិត​ប្រាកដ

note: DLG_Latex_Example
en: Example:
km: ឧទាហរណ៍ ៖

note: TB_Extra
en: Extra
km: បន្ថែម

note: DLG_Options_Label_ViewExtraTB
en: Extra Toolbar
km: របារ​ឧបករណ៍​បន្ថែម

note: MENU_LABEL_INSERT_FILE
en: F&ile
km: ឯកសារ

note: MENU_LABEL_FORMAT
en: F&ormat
km: ទ្រង់ទ្រាយ

note: MENU_LABEL_VIEW_FULLSCREEN
en: F&ull Screen
km: អេក្រង់​ពេញ

note: DLG_MailMerge_Insert
en: Field Name:
km: ឈ្មោះ​​វាល ៖

note: MSG_IE_FileNotFound
en: File %s not found
km: រក​មិន​ឃើញ %s

note: FIELD_Application_Filename
en: File Name
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

note: DLG_FormatTOC_FillStyle
en: Fill style:
km: រចនាប័ទ្ម​​បំពេញ ៖

note: DLG_FR_FindTitle
en: Find
km: រក

note: DLG_Para_SpecialFirstLine
en: First line
km: បន្ទាត់​ទី​មួយ

note: DLG_Styles_ModifyFont TOOLBAR_LABEL_FMT_FONT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_FONT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_FONT DLG_UFS_FontTitle DLG_UFS_FontTab
en: Font
km: ពុម្ពអក្សរ

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SIZE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SIZE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SIZE
en: Font Size
km: ទំហំ​ពុម្ព​អក្សរ

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_FORE TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_FORE TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_FORE
en: Font color
km: ពណ៌​ពុម្ពអក្សរ

note: DLG_Lists_ButtonFont
en: Font...
km: ពុម្ព​អក្សរ...

note: DLG_Lists_Font DLG_UFS_FontLabel
en: Font:
km: ពុម្ពអក្សរ ៖

note: MENU_LABEL_INSERT_FOOTER
en: Footer
km: បាតកថា

note: DLG_HdrFtr_FooterFrame
en: Footer Properties
km: លក្ខណៈ​សម្បត្តិ​បាតកថា

note: FIELD_Numbers_FootnoteAnchor
en: Footnote anchor
km: យុថ្កា​លេខ​យោង

note: DLG_Styles_ModifyFormat TB_Format
en: Format
km: ធ្វើ​ទ្រង់​ទ្រាយ

note: TOOLBAR_LABEL_FMTPAINTER
en: Format Painter
km: ធ្វើទ្រង់ទ្រាយ​កម្មវិធី​គូរ

note: DLG_Options_Label_ViewFormatTB
en: Format Toolbar
km: របា​រឧបករណ៍​ទ្រង់ទ្រាយ

note: DLG_Lists_Format DLG_DocComparison_Fmt
en: Format:
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​ ៖

note: TOOLBAR_LABEL_VIEW_FULL_SCREEN TOOLBAR_STATUSLINE_VIEW_FULL_SCREEN TOOLBAR_TOOLTIP_VIEW_FULL_SCREEN
en: Full Screen
km: អេក្រង់​ពេញ

note: DLG_FormatTOC_General DLG_Options_Label_General DLG_MetaData_TAB_General DLG_Image_DescTabLabel
en: General
km: ទូទៅ

note: DLG_Goto_Btn_Goto
en: Go To
km: ទៅកាន់

note: MENU_LABEL_INSERT_HEADER
en: Header
km: បឋមកថា

note: DLG_HdrFtr_HeaderFrame
en: Header Properties
km: លក្ខណ​សម្បត្តិ​របស់​បឋមកថា

note: TOOLBAR_LABEL_HELP TOOLBAR_STATUSLINE_HELP TOOLBAR_TOOLTIP_HELP
en: Help
km: ជំនួយ

note: DLG_Options_Label_Hide
en: Hide
km: លាក់

note: TOOLBAR_LABEL_COLOR_BACK TOOLBAR_STATUSLINE_COLOR_BACK TOOLBAR_TOOLTIP_COLOR_BACK
en: Highlight
km: សំខាន់

note: DLG_Spell_IgnoreAll
en: I&gnore All
km: មិន​អើពើ​ទាំងអស់

note: DLG_Options_Label_Icons
en: Icons
km: រូប​តំណាង

note: DLG_Options_Label_Ignore
en: Ignore
km: មិន​អើពើ

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoreWords
en: Ignore Words
km: មិន​អើពើ​ពាក្យ

note: DLG_Options_Label_SpellIgnoredWord
en: Ignored words:
km: ពាក្យ​ដែល​មិនអើពើ ៖

note: DLG_Styles_LBL_InUse
en: In Use
km: កំពុង​ប្រើ

note: WORD_PassInvalid
en: Incorrect Password
km: ពាក្យ​​សម្ងាត់​​មិន​​ត្រឹម​​ត្រូវ

note: TOOLBAR_LABEL_INDENT TOOLBAR_STATUSLINE_INDENT TOOLBAR_TOOLTIP_INDENT
en: Increase indent
km: បង្កើន​ការ​ចូល​បន្ទាត់

note: DLG_Para_LabelIndentation
en: Indentation
km: ការចូលបន្ទាត់

note: DLG_Para_TabLabelIndentsAndSpacing
en: Indents and Spacing
km: ចូល​បន្ទាត់ និង​គម្លាត

note: InsertModeFieldINS DLG_Break_Insert MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT DLG_IP_Button_Label
en: Insert
km: បញ្ចូល

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTCOLUMN
en: Insert &Columns
km: បញ្ចូល​ជួរ​ឈរ

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTROW
en: Insert &Rows
km: បញ្ចូល​ជួរ​ដេក

note: MENU_LABEL_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert &Table
km: បញ្ចូល​តារាង

note: DLG_InsertBookmark_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_BOOKMARK
en: Insert Bookmark
km: បញ្ចូល​កន្លែង​ចំណាំ

note: DLG_Break_BreakTitle
en: Insert Break
km: បញ្ចូល​ការ​បំបែក

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_CELLS
en: Insert Cells
km: បញ្ចូល​ក្រឡា

note: DLG_Field_FieldTitle
en: Insert Field
km: វាល​បញ្ចូល

note: DLG_InsertHyperlink_Title TOOLBAR_LABEL_FMT_HYPERLINK
en: Insert Hyperlink
km: បញ្ចូល​​តំណខ្ពស់

note: TOOLBAR_LABEL_IMG
en: Insert Image
km: បញ្ចូល​រូបភាព

note: DLG_InsertTable_TableTitle MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERT_TABLE MENU_STATUSLINE_TABLE_INSERTTABLE
en: Insert Table
km: បញ្ចូល​តារាង

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTER
en: Insert a Footer
km: បញ្ចូល​បាតកថា

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HEADER
en: Insert a Header
km: បញ្ចូល​បឋមកថា

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_FOOTNOTE
en: Insert a footnote
km: បញ្ចូល​លេខ​យោង

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_BOOKMARK
en: Insert bookmark
km: បញ្ចូល​កន្លែង​ចំណាំ

note: MENU_STATUSLINE_INSERT_HYPERLINK
en: Insert hyperlink
km: បញ្ចូល​​តំណខ្ពស់

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_TABLE
en: Insert table
km: បញ្ចូល​តារាង

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_ITALIC TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_ITALIC TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_ITALIC DLG_UFS_StyleItalic
en: Italic
km: ទ្រេត

note: DLG_Para_AlignJustified
en: Justified
km: តម្រឹម​សង​ខាង

note: TOOLBAR_LABEL_ALIGN_JUSTIFY
en: Justify
km: តម្រឹម​សង​ខាង

note: FIELD_Document_Keywords
en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

note: DLG_MetaData_Keywords_LBL
en: Keywords:
km: ពាក្យ​គន្លឹះ ៖

note: DLG_Styles_ModifyLanguage DLG_Options_Label_Language
en: Language
km: ភាសា

note: DLG_Options_Label_LangSettings
en: Language settings
km: ការ​កំណត់​ភាសា

note: DLG_MetaData_Languages_LBL
en: Language(s):
km: ភាសា ៖

note: DLG_Options_Label_Layout
en: Layout
km: ប្លង់

note: DLG_Para_AlignLeft DLG_Tab_Radio_Left DLG_PageNumbers_Left TOOLBAR_LABEL_ALIGN_LEFT
en: Left
km: ខាង​ឆ្វេង

note: DLG_FormatTOC_Level1
en: Level 1
km: កម្រិត ១

note: DLG_FormatTOC_Level2
en: Level 2
km: កម្រិត ២

note: DLG_FormatTOC_Level3
en: Level 3
km: កម្រិត ៣

note: DLG_FormatTOC_Level4
en: Level 4
km: កម្រិត ៤

note: DLG_Lists_Level
en: Level:
km: កម្រិត ៖

note: DLG_Para_LabelLineSpacing
en: Li&ne spacing:
km: ចន្លោះ​​បន្ទាត់​ ៖

note: FIELD_Numbers_LineCount
en: Line Count
km: ចំនួន​​​បន្ទាត់

note: DLG_Para_TabLabelLineAndPageBreaks
en: Line and Page Breaks
km: ការ​ចុះ​​បន្ទាត់​ និង បំបែក​ទំព័រ

note: DLG_WordCount_Lines
en: Lines:
km: បន្ទាត់ ៖

note: DLG_Stylist_ListStyles
en: List Styles
km: រចនា​ប័ទ្ម​បញ្ជី

note: DLG_Lists_Lower_Case_List STYLE_LOWERCASELIST
en: Lower Case List
km: សំនុម​អក្សរ​តូច

note: FIELD_Application_MailMerge MENU_STATUSLINE_TOOLS_MAILMERGE
en: Mail Merge
km: សំបុត្រ​សំណុំ​បែប​បទ

note: DLG_PageSetup_Margin
en: Margin
km: រឹម​ទំព័រ

note: TOOLBAR_LABEL_MENU TOOLBAR_STATUSLINE_MENU TOOLBAR_TOOLTIP_MENU
en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

note: DLG_MergeCellsTitle DLG_MergeCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_MERGE_CELLS
en: Merge Cells
km: បញ្ចូល​ក្រឡា​ចូល​គ្នា

note: TOOLBAR_LABEL_MERGE_CELLS TOOLBAR_STATUSLINE_MERGE_CELLS TOOLBAR_TOOLTIP_MERGE_CELLS
en: Merge cells
km: បញ្ចូល​ក្រឡា​ចូលគ្នា

note: DLG_Options_TabLabel_Misc
en: Misc.
km: ផ្សេងៗ

note: DLG_Styles_Modify
en: Modify...
km: កែ​ប្រែ​...

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_NEW
en: New
km: ថ្មី

note: DLG_Styles_NewTitle
en: New Style
km: រចនាប័ទ្ម​ថ្មី

note: DLG_Styles_New
en: New...
km: ថ្មី...

note: DLG_Goto_Btn_Next
en: Next >>
km: បន្ទាប់​ >>

note: DLG_NEW_NoFile
en: No File
km: គ្មាន​ឯកសារ

note: DLG_Tab_Radio_NoAlign DLG_BorderShading_Border_Style_None
en: None
km: គ្មាន

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_NORMAL
en: Normal View
km: ទិដ្ឋ​ភាព​ធម្មតា

note: DLG_Spell_UnknownWord
en: Not in dictionary&:
km: មិននៅ​​ក្នុង​វចនានុក្រម ៖

note: FIELD_Numbers_PagesCount
en: Number of Pages
km: ចំនួន​ទំព័រ

note: DLG_Column_Number
en: Number of columns
km: ចំនួន​​ជួរ​ឈរ

note: DLG_InsertTable_NumCols
en: Number of columns:
km: ចំនួន​​ជួរ​ឈរ ៖

note: DLG_InsertTable_NumRows
en: Number of rows:
km: ចំនួន​ជួរដេក ៖

note: DLG_Lists_Numbered_List STYLE_NUMBER_LIST
en: Numbered List
km: សំនុមលេខ

note: DLG_Styles_ModifyNumbering TOOLBAR_LABEL_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_STATUSLINE_LISTS_NUMBERS TOOLBAR_TOOLTIP_LISTS_NUMBERS
en: Numbering
km: លេខរៀង

note: FIELD_Type_Numbers
en: Numbers
km: ចំនួន

note: DLG_BorderShading_Offset
en: Offset:
km: អុហ្វសិត ៖

note: DLG_Column_One
en: One
km: មួយ

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_OPEN
en: Open
km: បើក

note: DLG_NEW_Open MENU_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_OPEN TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_OPEN
en: Open an existing document
km: បើក​ឯកសារ​ដែល​មាន​ស្រាប់

note: DLG_Options_TabLabel_Other
en: Other
km: ផ្សេង​ទៀត

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_OVERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_OVERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_OVERLINE DLG_UFS_OverlineCheck
en: Overline
km: គូស​បន្ទាត់​ពី​លើ

note: InsertModeFieldOVR
en: Overwrite
km: សរសេរ​ជាន់​លើ

note: MENU_LABEL_FILE_PROPERTIES
en: P&roperties
km: លក្ខណៈ​សម្បត្តិ

note: DLG_PageSetup_Page
en: Page
km: ទំព័រ

note: MENU_LABEL_FMT_BACKGROUND
en: Page Background
km: ផ្ទៃខាងក្រោយ​ទំព័រ

note: FIELD_Numbers_PageNumber
en: Page Number
km: លេខ​​​ទំព័រ

note: DLG_PageNumbers_Title
en: Page Numbers
km: លេខ​ទំព័រ

note: MENU_LABEL_FILE_PAGESETUP
en: Page Set&up
km: រៀបចំ​ទំព័រ

note: DLG_PageSetup_Title
en: Page Setup
km: ការ​រៀបចំ​ទំព័រ

note: DLG_WordCount_Pages
en: Pages:
km: ទំព័រ ៖

note: DLG_Styles_ModifyParagraph DLG_Para_ParaTitle
en: Paragraph
km: កថាខណ្ឌ

note: DLG_WordCount_Paragraphs
en: Paragraphs:
km: កថាខណ្ឌ ៖

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_PASTE TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_PASTE TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_PASTE
en: Paste
km: បិទភ្ជាប់

note: DLG_MetaData_TAB_Permission
en: Permissions
km: សិទ្ធិ

note: DLG_Goto_Target_Picture
en: Picture
km: រួបភាព

note: DLG_FormatFootnotes_EndPlaceEndDoc
en: Place at end of document
km: ដាក់​នៅ​ខាង​ចុង​ឯកសារ

note: DLG_Goto_Label_Position DLG_PageNumbers_Position_No_Colon
en: Position
km: ទីតាំង

note: DLG_Tab_Label_Position DLG_PageNumbers_Position
en: Position:
km: ទីតាំង ៖

note: MENU_LABEL_TOOLS_OPTIONS
en: Pr&eferences
km: ចំណូល​ចិត្ត

note: DLG_Options_OptionsTitle
en: Preferences
km: ចំណូល​ចិត្ត

note: DLG_Styles_ModifyPreview DLG_Para_LabelPreview DLG_Column_Preview DLG_FormatFrame_Preview DLG_FormatTable_Preview DLG_BorderShading_Preview DLG_Lists_Preview DLG_PageNumbers_Preview DLG_Zoom_PreviewFrame
en: Preview
km: មើល​ជា​​​មុន

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT DLG_UP_PrintTitle DLG_UP_PrintButton
en: Print
km: បោះពុម្ព

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_PRINT_PREVIEW
en: Print Preview
km: មើល​មុន​បោះពុម្ព

note: TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_PRINT TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_PRINT
en: Print the document
km: បោះពុម្ព​ឯកសារ

note: MSG_PrintingDoc
en: Printing Document...
km: កំពុង​បោះពុម្ព​ឯកសារ...

note: FIELD_Document_Publisher
en: Publisher
km: អ្នក​​បោះពុម្ព​​ផ្សាយ

note: DLG_MetaData_Publisher_LBL
en: Publisher:
km: អ្នក​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ ៖

note: MENU_LABEL_EDIT_REPLACE
en: R&eplace
km: ជំនួស

note: DLG_FR_ReplaceWithLabel
en: Re&place with:
km: ជំនួស​​ដោយ ៖

note: MENU_LABEL_FILE_REVERT
en: Re&vert
km: ត្រឡប់​ទៅ​ដើម

note: MENU_LABEL_FILE_RECENT
en: Recent &Files
km: ឯកសារ​ថ្មី​ៗ​នេះ

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_REDO
en: Redo
km: ធ្វើវិញ

note: DLG_MetaData_Relation_LBL
en: Relation:
km: ទំនាក់ទំនង​ ៖

note: DLG_Styles_RemoveButton
en: Remove
km: យក​ចេញ

note: MENU_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_LABEL_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_STATUSLINE_EDIT_REMOVEHEADER TOOLBAR_TOOLTIP_EDIT_REMOVEHEADER
en: Remove Header
km: យក​បឋមកថា​ចេញ

note: DLG_FR_ReplaceTitle DLG_Annotation_Replace_LBL
en: Replace
km: ជំនួស

note: DLG_FR_ReplaceAllButton
en: Replace &All
km: ជំនួស​ទាំងអស់

note: MENU_LABEL_HELP_REPORT_BUG
en: Report a &Bug
km: រាយការណ៍​កំហុស

note: MENU_STATUSLINE_FMT_IMAGE
en: Resize this image
km: ប្តូរទំហំ​រូបភាព

note: DLG_Para_AlignRight DLG_Tab_Radio_Right DLG_PageNumbers_Right TOOLBAR_LABEL_ALIGN_RIGHT
en: Right
km: ស្ដាំ

note: FIELD_Document_Rights
en: Rights
km: សិទ្ធិ

note: DLG_MetaData_Rights_LBL
en: Rights:
km: សិទ្ធិ ៖

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Row
en: Row
km: ជួរ​ដេក

note: MENU_LABEL_TOOLS_SCRIPTS
en: S&cripts
km: ស្គ្រីប

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_CELLS
en: S&plit Cells
km: ពុះក្រឡា

note: DLG_Options_Btn_Save
en: Sa&ve
km: រក្សា​ទុក

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVE
en: Save
km: រក្សា​​ទុក

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save &As
km: រក្សាទុក​ជា

note: MENU_LABEL_FILE_SAVE_TEMPLATE
en: Save &Template
km: រក្សាទុក​ពុម្ព

note: TOOLBAR_LABEL_FILE_SAVEAS
en: Save As
km: រក្សា​ទុក​ជា

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVE TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVE
en: Save the document
km: រក្សាទុក​​ឯកសារ

note: MENU_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_STATUSLINE_FILE_SAVEAS TOOLBAR_TOOLTIP_FILE_SAVEAS
en: Save the document under a different name
km: រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ដោយ​ដាក់​ឈ្មោះ​ថ្មី

note: MENU_LABEL_FILE_SAVEEMBED
en: Save to file
km: រក្សាទុក​ទៅ​ឯកសារ

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT DLG_Select
en: Select
km: ជ្រើស

note: MENU_LABEL_EDIT_SELECTALL
en: Select A&ll
km: ជ្រើស​ទាំងអស់

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_CELL
en: Select Cell
km: ជ្រើស​ក្រឡា

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_COLUMN
en: Select Column
km: ជ្រើស​ជួរឈរ

note: TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_CHOOSE
en: Select Font
km: ជ្រើស​ពុម្ពអក្សរ

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_ROW
en: Select Row
km: ជ្រើស​ជួរដេក

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SELECT_TABLE
en: Select Table
km: ជ្រើស​​តារាង

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Selection DLG_UP_Selection
en: Selection
km: ជម្រើស

note: DLG_ToggleCase_SentenceCase
en: Sentence case
km: លក្ខណៈ​អក្សរ​របស់​ប្រយោគ

note: DLG_Tab_Button_Set
en: Set
km: កំណត់

note: DLG_BorderShading_Shading
en: Shading
km: ស្រមោល

note: DLG_Styles_ModifyShortCut
en: Shortcut Key
km: គ្រាប់​ចុច​​ផ្លូវ​កាត់

note: DLG_Options_Label_Show DLG_Show
en: Show
km: បង្ហាញ

note: TOOLBAR_LABEL_VIEW_SHOWPARA
en: Show All
km: បង្ហាញ​ទាំងអស់

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_STATUSBAR
en: Show or hide the status bar
km: បង្ហាញ​ ឬ​លាក់​របារ​ស្ថានភាព

note: DLG_Options_Label_ViewShowHide
en: Show...
km: បង្ហាញ​...

note: TB_Simple
en: Simple
km: សាមញ្ញ

note: DLG_Para_SpacingSingle
en: Single
km: នៅ​លីវ

note: TOOLBAR_LABEL_SINGLE_SPACE
en: Single Spacing
km: គម្លាត​មួយ​ជួរ

note: TOOLBAR_STATUSLINE_SINGLE_SPACE TOOLBAR_TOOLTIP_SINGLE_SPACE
en: Single spacing
km: គម្លាត​មួយ​ជួរ

note: MENU_LABEL_TABLE_SORT
en: So&rt Table
km: តម្រៀប​​តារាង

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SORT
en: Sort Table
km: តម្រៀប​​តារាង

note: DLG_MetaData_Source_LBL
en: Source:
km: ប្រភព ៖

note: DLG_Para_LabelSpacing
en: Spacing
km: គម្លាត

note: DLG_Options_SpellCheckingTitle
en: Spell Checking
km: ការពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ

note: TOOLBAR_LABEL_SPELLCHECK
en: Spellcheck
km: ពិនិត្យ​អក្ខរាវិរុទ្ធ

note: DLG_Spell_SpellTitle DLG_Options_TabLabel_Spelling
en: Spelling
km: ការប្រកប

note: MENU_LABEL_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Spli&t Table
km: ពុះ​តារាង

note: DLG_SplitCellsTitle DLG_SplitCells_Frame MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_CELLS
en: Split Cells
km: ពុះ​​ក្រឡា

note: MENU_STATUSLINE_TABLE_SPLIT_TABLE
en: Split Table
km: ពុះ​តារាង

note: TOOLBAR_LABEL_SPLIT_CELLS
en: Split cells
km: ពុះ​ក្រឡា

note: MENU_LABEL_FMT_STYLE
en: St&yle
km: រចនាប័ទ្ម

note: TB_Standard
en: Standard
km: ស្តង់ដារ

note: DLG_Lists_Start
en: Start At:
km: ចាប់​ផ្តើម​​​ពី ៖

note: DLG_WordCount_Statistics
en: Statistics:
km: ស្ថិតិ ៖

note: MENU_LABEL_FMT_STRIKE
en: Stri&ke
km: លុបចោល

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STRIKE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STRIKE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STRIKE DLG_UFS_StrikeoutCheck
en: Strike
km: លុបចោល

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_STYLE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_STYLE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_STYLE
en: Style
km: រចនាប័ទ្ម

note: DLG_Styles_ErrNotTitle1
en: Style Name -
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម -

note: DLG_Styles_ModifyName
en: Style Name:
km: ឈ្មោះ​រចនាប័ទ្ម ៖

note: DLG_BorderShading_Border_Style DLG_Lists_Style DLG_UFS_StyleLabel
en: Style:
km: រចនាប័ទ្ម ៖

note: DLG_Stylist_Styles
en: Styles
km: រចនា​ប័ទ្ម

note: DLG_MetaData_Subject_LBL
en: Subject:
km: ប្រធានបទ ៖

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUBSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUBSCRIPT DLG_UFS_SubScript
en: Subscript
km: អក្សរ​តូច​​ក្រោម

note: DLG_MetaData_TAB_Summary MENU_LABEL_RDF_SEMITEM_STYLESHEET_EVENT_SUMMARY MENU_STATUSLINE_RDF_SEMITEM_STYLESHEET_EVENT_SUMMARY
en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

note: MENU_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT
en: Supe&rscript
km: អក្សរ​តូច​លើ

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_SUPERSCRIPT TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_SUPERSCRIPT DLG_UFS_SuperScript
en: Superscript
km: អក្សរ​តូច​លើ

note: MENU_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Sy&mbol
km: និមិត្ត​សញ្ញា

note: TOOLBAR_LABEL_INSERT_SYMBOL
en: Symbol
km: និមិត្ត​សញ្ញា

note: MENU_LABEL_TABLE
en: T&able
km: តារាង

note: DLG_Tab_Label_TabPosition
en: Tab stop position:
km: ទីតាំង​ឈប់​ថេប ៖

note: DLG_FormatTable_Apply_To_Table MENU_STATUSLINE_TABLE TB_Table TB_Rows_x_Cols_Table
en: Table
km: តារាង

note: DLG_InsertTable_TableSize
en: Table Size
km: ទំហំ​តារាង

note: MENU_LABEL_INSERT_TABLEOFCONTENTS MENU_LABEL_FMT_TABLEOFCONTENTS
en: Table of Contents
km: តារាង​មាតិកា

note: DLG_Styles_ModifyTabs DLG_Tab_TabTitle
en: Tabs
km: ផ្ទាំង

note: DLG_Options_Label_Text
en: Text
km: អត្ថបទ

note: MENU_LABEL_INSERT_TEXTBOX MENU_LABEL_FMT_FRAME
en: Text Box
km: ប្រអប់​​អក្សរ

note: DLG_Options_Label_Both
en: Text and Icon
km: អត្ថបទ និង​រូបតំណាង

note: DLG_FormatTable_Thickness DLG_BorderShading_Thickness
en: Thickness:
km: កម្រាស់ ៖

note: DLG_Column_Three
en: Three
km: បី

note: FIELD_DateTime_TimeZone
en: Time Zone
km: តំបន់​ពេល​វេលា

note: FIELD_Document_Title DLG_Goto_Column_Title
en: Title
km: ចំណង​ជើង

note: DLG_ToggleCase_TitleCase DLG_UFS_Effects_TitleCase
en: Title Case
km: អក្សរ​ធំ​នៅ​ដើម​ពាក្យ

note: DLG_MetaData_Title_LBL DLG_Annotation_Title_LBL DLG_Image_LblTitle
en: Title:
km: ចំណងជើង ៖

note: DLG_Options_Label_Toolbars
en: Toolbars
km: របារ​ឧបករណ៍

note: DLG_PageNumbers_Header
en: Top
km: ខាង​​លើ

note: DLG_Column_Two
en: Two
km: ពីរ

note: DLG_Styles_List
en: Type
km: ប្រភេទ

note: DLG_Lists_Type
en: Type:
km: ប្រភេទ​ ៖

note: DLG_ToggleCase_UpperCase
en: UPPERCASE
km: អក្សរ​ធំ

note: TOOLBAR_LABEL_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_STATUSLINE_FMT_UNDERLINE TOOLBAR_TOOLTIP_FMT_UNDERLINE DLG_UFS_UnderlineCheck
en: Underline
km: គូស​បន្ទាត់​ក្រាម

note: TOOLBAR_LABEL_EDIT_UNDO
en: Undo
km: មិនធ្វើ​វិញ

note: DLG_RDF_Editor_ShowAll DLG_Update
en: Update
km: ធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព

note: DLG_Lists_Upper_Case_List STYLE_UPPERCASTELIST
en: Upper Case List
km: សំនុម​អក្សរ​ធំ

note: DLG_Options_Label_UI
en: User Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​​​​អ្នក​ប្រើ

note: FIELD_Application_Version DLG_History_Version_Version
en: Version
km: កំណែ

note: DLG_Options_TabLabel_View
en: View
km: ទិដ្ឋភាព

note: DLG_Options_Label_ViewViewFrame
en: View...
km: មើល...

note: DLG_Options_Label_Visible
en: Visible
km: មើលឃើញ

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_WEB
en: Web Layout
km: ប្លង់​បណ្តាញ

note: DLG_WordCount_WordCountTitle FIELD_Numbers_WordCount
en: Word Count
km: ចំនួន​ពាក្យ

note: DLG_WordCount_Words
en: Words:
km: ពាក្យ ៖

note: TOOLBAR_LABEL_ZOOM TOOLBAR_STATUSLINE_ZOOM TOOLBAR_TOOLTIP_ZOOM DLG_Zoom_ZoomTitle
en: Zoom
km: ពង្រីក

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to &100%
km: ពង្រីក ១០០%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to &200%
km: ពង្រីក ២០០%

note: MENU_LABEL_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to &50%
km: ពង្រីក ៥០%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_100
en: Zoom to 100%
km: ពង្រីក ១០០%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_200
en: Zoom to 200%
km: ពង្រីក ២០០%

note: MENU_STATUSLINE_VIEW_ZOOM_50
en: Zoom to 50%
km: ពង្រីក ៥០%

note: DLG_ToggleCase_LowerCase
en: lowercase
km: អក្សរ​តូច

note: DLG_Options_Label_Minutes
en: minutes
km: នាទី

note: * Translatable strings file generated by extract-ui. * DO NOT compile this file as part of your application. DLG_UP_To
en:  to
km:  ទៅកាន់

note: DLG_Zoom_PageWidth
en: &Page width
km: ទទឹង​ទំព័រ

note: DLG_Image_PlacementTabLabel
en: &Placement
km: ជំនួស

note: DLG_UFS_Effects_None
en: (None)
km: (គ្មាន)

note: DLG_ABOUT_Title
en: About %s
km: អំពី %s

note: LANG_AF_ZA
en: Afrikaans
km: អាហ្វ្រីកាអាន

note: LANG_AK_GH
en: Akan
km: អាខាន់

note: LANG_SQ_AL
en: Albanian
km: អាល់បានី

note: DLG_FOSA_ALLDOCS
en: All Documents
km: ឯកសារទាំងអស់

note: LANG_AR
en: Arabic
km: អារ៉ាប់

note: LANG_AR_EG
en: Arabic (Egypt)
km: អារ៉ាប់ (​អេហ្សីប)

note: LANG_AR_SA
en: Arabic (Saudi Arabia)
km: អារ៉ាប់ (អារ៉ាប៊ីសាអូឌីត)

note: ENC_ARAB_ISO
en: Arabic, ISO-8859-6
km: អារ៉ាប់​​ ISO-8859-6

note: LANG_HY_AM
en: Armenian
km: អារមេនី

note: LANG_AS_IN
en: Assamese
km: អាសាមីស

note: DLG_FOSA_FileTypeAutoDetect
en: Automatically Detected
km: បានរកឃើញ​ដោយស្វ័យប្រវត្តិ

note: ENC_BALT_ISO
en: Baltic, ISO-8859-4
km: បាល់ទីក ISO-8859-4

note: LANG_EU_ES
en: Basque
km: បាស្ក

note: LANG_BE_BY
en: Belarusian
km: បេឡារុស្ស

note: LANG_BE_LATIN
en: Belarusian, Latin
km: បេឡារុស្ស៊ី (ឡាតាំង)

note: LANG_BN_IN
en: Bengali
km: បេន្កាលី

note: STYLE_BLOCKTEXT
en: Block Text
km: អក្សរប្លុក

note: DLG_UFS_StyleBoldItalic
en: Bold Italic
km: ដិត ទ្រេត

note: LANG_BR_FR
en: Breton
km: ប្រេតុង

note: LANG_BG_BG
en: Bulgarian
km: ប៊ុលហ្ការី

note: DLG_Cancel
en: Cancel
km: បោះបង់

note: LANG_CA_ES
en: Catalan
km: កាតាឡាន

note: LANG_ZH_HK
en: Chinese (Hong Kong)
km: ចិន (ហុងកុង)

note: LANG_ZH_CN
en: Chinese (PRC)
km: ចិន (PRC)

note: LANG_ZH_SG
en: Chinese (Singapore)
km: ចិន (សិង្ហបុរី)

note: LANG_ZH_TW
en: Chinese (Taiwan)
km: ចិន (តៃវ៉ាន់)

note: ENC_CHSI_GB
en: Chinese Simplified, GB_2312-80
km: ចិន​សាមញ្ញ (GB-2312-80)

note: ENC_CHTR_BIG5
en: Chinese Traditional, BIG5
km: ចិន​បុរាណ (Big5)

note: ENC_CHTR_BIG5HKSCS
en: Chinese Traditional, BIG5-HKSCS
km: ចិន​បុរាណ​​​ (BIG5-HKSCS)

note: ENC_CHTR_EUC
en: Chinese Traditional, EUC-TW
km: ចិន​បុរាណ (EUC-TW)

note: DLG_Close
en: Close
km: បិទ

note: DLG_Exit_CloseWithoutSaving
en: Close &Without Saving
km: បិទ​ដោយ​មិន​រក្សាទុក

note: DLG_UP_Collate
en: Collate
km: រៀបតាមលំដាប់

note: DLG_UP_Color
en: Color
km: ពណ៌

note: DLG_Compare
en: Compare
km: ប្រៀបធៀប

note: DLG_DocComparison_Content
en: Content:
km: មាតិកា ៖

note: DLG_UP_Copies
en: Copies:
km: ច្បាប់​ចម្លង ៖

note: LANG_COP_EG
en: Coptic
km: កុបទិក

note: LANG_KW_GB
en: Cornish
km: កូនីស

note: LANG_CO_FR
en: Corsican
km: កូសីកា

note: LANG_HR_HR
en: Croatian
km: ក្រូអាត

note: ENC_CYRL_ISO
en: Cyrillic, ISO-8859-5
km: ស៊ីរីលីក (ISO-8859-5)

note: ENC_CYRL_KOI
en: Cyrillic, KOI8-R
km: ស៊ីរីលីក (KOI8-R)

note: LANG_CS_CZ
en: Czech
km: ឆេក

note: LANG_DA_DK
en: Danish
km: ដាណឺម៉ាក

note: DLG_ULANG_DefaultLangLabel
en: Default language:
km: ភាសា​លំនាំដើម ៖

note: DLG_History_WindowLabel
en: Document History
km: ប្រវត្តិ​ឯកសារ

note: DLG_History_Path
en: Document name:
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ ៖

note: DLG_UENC_EncTitle
en: Encoding
km: អ៊ិនកូដឌីង

note: DLG_UFS_EncodingLabel
en: Encoding:
km: ការអ៊ិនកូដ ៖

note: STYLE_ENDNOTE
en: Endnote
km: លេខ​យោង​ចុង

note: LANG_EN_AU
en: English (Australia)
km: អង់គ្លេស (អូស្ត្រាលី)

note: LANG_EN_CA
en: English (Canada)
km: អង់គ្លេស​ (កាណាដា)

note: LANG_EN_IE
en: English (Ireland)
km: អង់គ្លេស (អៀរឡង់)

note: LANG_EN_NZ
en: English (New Zealand)
km: អង់គ្លេស (នូវែលសេឡង់)

note: LANG_EN_ZA
en: English (South Africa)
km: អង់គ្លេស (អាហ្វ្រិក​ខាង​ត្បូង)

note: LANG_EN_GB
en: English (UK)
km: អង់គ្លេស (ចក្រភព​អង់គ្លេស)

note: LANG_EN_US
en: English (US)
km: អង់គ្លេស (អាមេរិក)

note: DLG_Password_Title
en: Enter Password
km: បញ្ចូល​ពាក្យសម្ងាត់

note: LANG_EO
en: Esperanto
km: អេស្ពេរ៉ាន់តូ

note: LANG_ET
en: Estonian
km: អេស្តូនី

note: DLG_FOSA_ExportTitle
en: Export File
km: នាំ​ឯកសារ​ចេញ

note: LANG_FA_IR
en: Farsi
km: ហ្វារស៊ី

note: DLG_UP_File
en: File
km: ឯកសារ

note: LANG_FI_FI
en: Finnish
km: ហ្វាំងឡង់

note: STYLE_FOOTNOTE
en: Footnote
km: លេខ​យោង

note: LANG_FR_BE
en: French (Belgium)
km: បារាំង (បែលហ្ស៊ីក)

note: LANG_FR_CA
en: French (Canada)
km: បារាំង (កាណាដា)

note: LANG_FR_CH
en: French (Switzerland)
km: បារាំង (ស្វ៊ីស)

note: LANG_FY_NL
en: Frisian
km: ហ្វ្រីស៊ាន

note: DLG_UP_From
en: From:
km: ពី ៖

note: LANG_FF
en: Fulah
km: ហ្វូឡា

note: LANG_KA_GE
en: Georgian
km: ហ្សកហ្ស៊ី

note: LANG_DE_AT
en: German (Austria)
km: អាល្លឺម៉ង់​ (អូទ្រីស)

note: LANG_DE_DE
en: German (Germany)
km: អាល្លឺម៉ង់ (អាល្លឺម៉ង់)

note: LANG_DE_CH
en: German (Switzerland)
km: អាល្លឺម៉ង់ (ស្វ៊ីស)

note: DLG_UP_Grayscale
en: Grayscale
km: មាត្រដ្ឋាន​ប្រផេះ

note: LANG_EL_GR
en: Greek
km: ក្រិក

note: ENC_GREE_ISO
en: Greek, ISO-8859-7
km: ក្រិក (ISO-8859-7)

note: DLG_HTMLOPT_ExpTitle
en: HTML Export Options
km: ជម្រើស​នាំ​ចេញ HTML

note: LANG_HA_NE
en: Hausa (Niger)
km: ហូសា

note: LANG_HA_NG
en: Hausa (Nigeria)
km: ហូសា (នីហ្ស៊ែរីយ៉ា)

note: LANG_HAW_US
en: Hawaiian
km: អាវ៉ាអ៊ីយ៉ាន

note: STYLE_HEADING1
en: Heading 1
km: ក្បាល ១

note: STYLE_HEADING2
en: Heading 2
km: ក្បាល ២

note: STYLE_HEADING3
en: Heading 3
km: ក្បាល ៣

note: STYLE_HEADING4
en: Heading 4
km: ក្បាល ៤

note: LANG_HE_IL
en: Hebrew
km: ហេប្រ៊ូ

note: ENC_HEBR_ISO
en: Hebrew, ISO-8859-8
km: ហេប្រូ (ISO-8859-8)

note: DLG_Image_Height
en: Height:
km: កម្ពស់​ ៖

note: DLG_IP_Height_Label
en: Height:
km: កម្ពស់​ ៖

note: DLG_UFS_HiddenCheck
en: Hidden
km: ដែល​លាក់

note: DLG_UFS_BGColorTab
en: HighLight Color
km: ពណ៌​​បន្លិច

note: LANG_HI_IN
en: Hindi
km: ហិណ្ឌូ

note: LANG_HU_HU
en: Hungarian
km: ហុងគ្រី

note: LANG_IS_IS
en: Icelandic
km: អ៊ីស្លង់

note: DLG_History_Id
en: Identifier:
km: គ្រឿង​សម្គាល់ ៖

note: MSG_ImportingDoc
en: Importing Document...
km: កំពុង​​នាំចូល​ឯកសារ ...

note: LANG_ID_ID
en: Indonesian
km: ឥណ្ឌូនេស៊ី

note: XIM_Methods
en: Input Methods
km: វិធីសាស្ត្រ​បញ្ចូល

note: DLG_FOSA_InsertTitle
en: Insert File
km: បញ្ចូល​ឯកសារ

note: TB_InsertNewTable
en: Insert New Table
km: បញ្ចូល​តារាង​ថ្មី​មួយ

note: DLG_IP_Title
en: Insert Picture
km: បញ្ចូល​រូបភាព

note: LANG_IA
en: Interlingua
km: អ៊ីនធឺ​លីងហ្គោ

note: LANG_IU_CA
en: Inuktitut
km: អ៊ីនូកទីទូត

note: LANG_GA_IE
en: Irish
km: អៀរឡង់

note: LANG_JA_JP
en: Japanese
km: ជប៉ុន

note: ENC_JAPN_EUC
en: Japanese, EUC-JP
km: ជប៉ុន (EUC-JP)

note: ENC_JAPN_ISO
en: Japanese, ISO-2022-JP
km: ជប៉ុន (ISO-2022-JP)

note: ENC_JAPN_SJIS
en: Japanese, Shift-JIS
km: ជប៉ុន (Shift-JIS)

note: LANG_KN_IN
en: Kannada
km: កាណាដា

note: LANG_KO
en: Korean
km: កូរ៉េ

note: ENC_KORE_EUC
en: Korean, EUC-KR
km: កូរ៉េ (EUC-KR)

note: LANG_KU
en: Kurdish
km: ឃឺដ

note: LANG_LO_LA
en: Lao
km: ឡាវ

note: DLG_History_LastSaved
en: Last saved:
km: រក្សាទុក​ចុង​ក្រោយ​ ៖

note: LANG_LV_LV
en: Latvian
km: ឡាតវៀ

note: LANG_LT_LT
en: Lithuanian
km: លីទុយអានី

note: DLG_UFS_Effects_LowerCase
en: Lowercase
km: អក្សរ​តូច

note: LANG_MK
en: Macedonian
km: ម៉ាសេដូនី

note: LANG_MS_MY
en: Malay
km: ម៉ាឡេស៊ី

note: LANG_MI_NZ
en: Maori
km: ម៉ោរី

note: LANG_MR_IN
en: Marathi
km: ម៉ារ៉ាទី

note: DLG_Merge
en: Merge
km: បញ្ចូល​គ្នា

note: LANG_MN_MN
en: Mongolian
km: ម៉ុងហ្គោលី

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NAME
en: Name:
km: ឈ្មោះ ៖

note: DLG_MB_No
en: No
km: ទេ

note: DLG_IP_No_Picture_Label
en: No Picture
km: គ្មាន​រូបភាព

note: STYLE_NORMAL
en: Normal
km: ធម្មតា

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_NOT_AVAILABLE
en: Not available
km: មិនមាន

note: DLG_OK
en: OK
km: យល់​ព្រម

note: LANG_OC_FR
en: Occitan
km: អុកស៊ីតង់

note: DLG_FOSA_OpenTitle
en: Open File
km: បើក​ឯកសារ

note: TB_Zoom_Percent
en: Other...
km: ផ្សេងទៀត...

note: TB_Zoom_PageWidth
en: Page Width
km: ទទឹង​ទំព័រ

note: LANG_PS
en: Pashto
km: ប៉ាស្តូ

note: DLG_Password_Password
en: Password:
km: ពាក្យ​សម្ងាត់ ៖

note: STYLE_PLAIN_TEXT
en: Plain Text
km: អក្សរ​ធម្មតា

note: LANG_PL_PL
en: Polish
km: ប៉ូឡូញ

note: LANG_PT_BR
en: Portuguese (Brazil)
km: ព័រទុយហ្គាល់ (ប្រេស៊ីល)

note: LANG_PT_PT
en: Portuguese (Portugal)
km: ព័រទុយហ្គាល់ (ព័រទុយហ្គាល់)

note: DLG_FOSA_PrintToFileTitle
en: Print To File
km: បោះពុម្ព​ទៅ​ឯកសារ

note: DLG_UP_Printer
en: Printer
km: ម៉ាស៊ីន​បោះពុម្ព

note: LANG_QU_BO
en: Quechua
km: កេច្វា

note: ReadOnly
en: Read-Only
km: បាន​តែ​អាន

note: DLG_UFS_StyleRegular
en: Regular
km: ធម្មតា

note: DLG_DocComparison_Relationship
en: Relationship:
km: ទំនាក់​ទំនង ៖

note: DLG_Restore DLG_History_Restore
en: Restore
km: ស្ដារ

note: DLG_DocComparison_Results
en: Results
km: លទ្ធផល

note: LANG_RO_RO
en: Romanian
km: រូម៉ានី

note: DLG_UFS_SampleFrameLabel
en: Sample
km: គំរូ

note: LANG_SC_IT
en: Sardinian
km: សារឌីណង់

note: DLG_FOSA_SaveAsTitle
en: Save File As
km: រក្សា​ទុក​ឯកសារ​ជា

note: DLG_HTMLOPT_ExpSave
en: Save Settings
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់

note: DLG_UFS_ScriptLabel
en: Script:
km: ស្គ្រីប ៖

note: DLG_UENC_EncLabel
en: Select Encoding:
km: ជ្រើសកា​រអ៊ិនកូដ ៖

note: DLG_ULANG_LangLabel
en: Select Language:
km: ជ្រើស​ភាសារ ៖

note: LANG_SR
en: Serbian
km: ស៊ែប៊ី

note: DLG_UFS_SizeLabel
en: Size:
km: ទំហំ​ ៖

note: LANG_SK_SK
en: Slovak
km: ស្លូវ៉ាគី

note: LANG_SL_SI
en: Slovenian
km: ស្លូវ៉ានី

note: LANG_ES_MX
en: Spanish (Mexico)
km: អេស្ប៉ាញ (ម៉ិចស៊ិក)

note: LANG_ES_ES
en: Spanish (Spain)
km: អេស្ប៉ាញ​ (អេស្ប៉ាញ​)

note: DLG_DocComparison_Styles
en: Styles:
km: រចនាប័ទ្ម ៖

note: LANG_SW
en: Swahili
km: ស្វាហ៊ីលី

note: LANG_SV_SE
en: Swedish
km: ស៊ុយអែដ

note: TB_Font_Symbol
en: Symbols
km: និមិត្ត​​សញ្ញា

note: LANG_SYR
en: Syriac
km: ស៊ីរី

note: LANG_TL_PH
en: Tagalog
km: តាហ្គាឡូក

note: LANG_TA_IN
en: Tamil
km: តាមីល

note: LANG_TE_IN
en: Telugu
km: តេលូហ្គូ

note: DLG_UFS_ColorTab
en: Text Color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

note: LANG_TH_TH
en: Thai
km: ថៃ

note: LANG_TR_TR
en: Turkish
km: ទួរគី

note: ENC_TURK_ISO
en: Turkish, ISO-8859-9
km: ទួរគី (ISO-8859-9)

note: LANG_UK_UA
en: Ukrainian
km: អ៊ុយក្រែន

note: ENC_UKRA_KOI
en: Ukrainian, KOI8-U
km: អ៊ុយក្រែន KOI8-U

note: ENC_UNIC_UTF_7
en: Unicode UTF-7
km: យូនីកូដ UTF-7

note: ENC_UNIC_UTF_8
en: Unicode UTF-8
km: យូនីកូដ UTF-8

note: UntitledDocument
en: Untitled%d
km: គ្មាន​ចំណង​ជើង %d

note: DLG_UFS_Effects_UpperCase
en: Uppercase
km: អក្សរ​ធំ

note: LANG_UR
en: Urdu
km: អ៊ូរ្ឌូ

note: LANG_UR_PK
en: Urdu (Pakistan)
km: អ៊ុយឌូ (បាគីស្ថាន)

note: LANG_UZ_UZ
en: Uzbek
km: អ៊ូហ្សបេគីស្តង់

note: DLG_PLUGIN_MANAGER_VERSION DLG_History_Version
en: Version:
km: កំណែ ៖

note: DLG_ABOUT_Version
en: Version: %s
km: កំណែ ៖ %s

note: LANG_VI_VN
en: Vietnamese
km: វៀតណាម

note: DLG_MW_Activate
en: View:
km: ទិដ្ឋភាព ៖

note: LANG_CY_GB
en: Welsh
km: វែល

note: ENC_WEST_HP
en: Western European, HP
km: អឺរ៉ុប​ខាង​លិច HP

note: ENC_WEST_ISO
en: Western European, ISO-8859-1
km: អឺរ៉ុប​ខាង​លិច (ISO-8859-1)

note: ENC_WEST_NXT
en: Western European, NeXT
km: អឺរ៉ុប​ខាង​លិច NEXT

note: DLG_Image_Width
en: Width:
km: ទទឹង ៖

note: DLG_IP_Width_Label
en: Width:
km: ទទឹង ៖

note: DLG_MB_Yes
en: Yes
km: បាទ/ចាស

note: LANG_YI
en: Yiddish
km: យីឌីហ្ស

note: DLG_UnixMB_Yes
en: _Yes
km: _បាទ/ចាស

note: DLG_Unit_cm
en: cm
km: ស.ម.

note: DLG_DocComparison_Different
en: different
km: ផ្សេង​គ្នា

note: DLG_Unit_inch
en: inch
km: អ៊ិន្ឈ៍

note: DLG_Unit_mm
en: mm
km: ម.ម.

note: DLG_Unit_pica
en: pica
km: ពីកា

note: DLG_Unit_points
en: points
km: ពិន្ទុ

note: DLG_DocComparison_Siblings
en: siblings
km: បង​ប្អូន
