accerciser master - en to kk translation catalogue (68 entries)

en: Default window height
kk: Терезенің бастапқы биіктігі

en: The window height value.
kk: Терезенің биіктігі мәні.

en: Default window width
kk: Терезенің бастапқы ені

en: The window width value.
kk: Терезенің ені мәні.

en: Window height
kk: Терезенің биіктігі

en: Window height value.
kk: Терезенің биіктігі мәні.

en: Window width
kk: Терезенің ені

en: Window width value.
kk: Терезенің ені мәні.

en: Method
kk: Тәсіл

en: Property
kk: Қасиет

en: Value
kk: Мәні

en: IPython Console
kk: IPython консолі

en: Everything
kk: Барлығы

en: Selected application
kk: Таңдалған қолданба

en: Source
kk: Қайнар көзі

note: add description to buffer
en: Description
kk: Сипаттамасы

en: Attributes
kk: Атрибуттар

en: Show
kk: Көрсету

en: Version
kk: Нұсқасы

en: Size
kk: Өлшемі

en: WIDGET
kk: ВИДЖЕТ

en: Alpha
kk: Мөлдір

en: Position
kk: Орналасуы

en: _Image
kk: _Сурет

en: Select All
kk: Барлығын таңдау

en: _Selection
kk: _Таңдалған

en: Summary:
kk: Қорытынды:

en: Columns
kk: Бағандар

en: Rows
kk: Жолдар

en: Row
kk: Жол

en: Column
kk: Баған

en: _Table
kk: Кес_те

en: Text
kk: Мәтін

en: Current value
kk: Ағымдағы мәні

en: unknown
kk: белгісіз

note: add accessible's name to buffer
en: Name
kk: Аты

en: Start
kk: Бастау

en: End
kk: Соңы

en: Saving
kk: Сақталуда

en: ERROR
kk: ҚАТЕ

en: INFO
kk: АҚПАРАТ

en: Basic
kk: Қарапайым

en: _Contents
kk: Құра_масы

en: Task
kk: Тапсырма

en: Key
kk: Кілт

en: Plugins
kk: Плагиндер

en: Highlighting
kk: Түспен ерекшелеу

en: Fill color:
kk: Толтыру түсі:

en: Web site
kk: Веб сайты

en: _Add Bookmark…
kk: Бе_тбелгіні қосу…

en: _Edit Bookmarks…
kk: Бе_тбелгілерді түзету…

en: Manage bookmarks.
kk: Бетбелгілерді басқару.

en: Edit Bookmarks…
kk: Бетбелгілерді түзету…

en: Title
kk: Атауы

en: Application
kk: Қолданба

en: Path
kk: Жолы

en: Add Bookmark…
kk: Бетбелгіні қосу…

en: Title:
kk: Атауы:

en: Application:
kk: Қолданба:

en: Path:
kk: Жолы:

en: Plugin Errors
kk: Плагин қателері

[ctx: viewport]
note: Translators: This is the viewport in which the plugin appears, it is a noun.
en: View
kk: Көрініс

en: No view
kk: Көрініс жоқ

en: _File
kk: _Файл

en: _Edit
kk: Тү_зету

[ctx: menu]
en: _Bookmarks
kk: Б_етбелгілер

[ctx: menu]
en: _View
kk: Тү_рі

en: _Help
kk: _Көмек
