accounts service - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
ar: غيّر بيانات المستخدم خاصتك

en: Authentication is required to change your own user data
ar: الاستيثاق مطلوب لتغيير بيانات المستخدم التي تملكها

en: Manage user accounts
ar: أدِر حسابات المستخدمين

en: Authentication is required to change user data
ar: الاستيثاق مطلوب لتغيير بيانات المستخدم

en: Change the login screen configuration
ar: غيّر إعدادات شاشة الولوج

en: Authentication is required to change the login screen configuration
ar: الاستيثاق مطلوب لتغيير إعدادات شاشة الولوج

en: Output version information and exit
ar: اطبع معلومات الإصدار بالمخرجات ثم اخرج

en: Replace existing instance
ar: استبدل النموذج الموجود

en: Enable debugging code
ar: فعّل رمز الإصلاح

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
ar: زوّد واجهات D-bus بما يلزم للاستعلام و التّعامل
    مع معلومات حساب المستخدم.
