accounts service - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Change your own user data
ast: Camudacia de los tos datos d'usuariu

en: Authentication is required to change your own user data
ast: Ríquese l'autenticación pa camudar los tos datos d'usuairu

en: Manage user accounts
ast: Xestión de cuentes d'usuariu

en: Authentication is required to change user data
ast: Ríquese l'autenticación pa camudar los tos datos d'usuarios

en: Change the login screen configuration
ast: Cambéu de la configuración de la pantalla d'aniciu de sesión

en: Authentication is required to change the login screen configuration
ast: Ríquese l'autenticación pa camudar la configuración de la pantalla d'aniciu de sesión

en: Output version information and exit
ast: Amuesa la información de versión y cola

en: Replace existing instance
ast: Troca la instancia esistente

en: Enable debugging code
ast: Activa'l códigu de depuración

en: Provides D-Bus interfaces for querying and manipulating
    user account information.
ast: Forne interfaces D-Bus pa solicitar y manipular la
    información de les cuentes d'usuariu.
